Új privát üzeneted érkezett!

Sziaztok!!!

A segítségeteket szeretném kérni...

Május 18-án volt missed ab-os mütétem. Az orvosom azt mondta, hogy 5 hét múlva kontroll...
Na most ez a 4 hét, de még nem jött meg!Ez baj???Meg kellene jönnie a menzinek és csak azután lehet vagy is kell elmenni a kontrollra???

Köszönöm
csip-csip18
 
 


szia!
sajnálom a babát:(
6-10 hét is lehet amíg megjön.ez szervezet függő.mehetsz nyugodtan kontrolra......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor nem kell megvárni azt, hogy megjöjjön a menzi?????
Komolyan??????
csip-csip18
 
 

 
 

nem kell megvárni.....
komolyan.én ezen 2x is átmentem.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


megkérdezhetem mennyi idős volt a terhességed? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Persze, mért ne?!?!?!

6 hetes voltam...

Köszönöm neked a gyors választ ari vagy :wink:
csip-csip18
 
 


szivesen...
legközelebb sikerülni fog a baba!!!!!!!!
sok sikert kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen!!!
biztossan sikerülni fog, és remélem hamar is :wink:
csip-csip18
 
 


majd számolj be .tényleg nagyon drukkolok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnos csak 3 hét múlvára kaptam időpontot, mert szabira ment..
:cry: Gondoltam, hogy nem lesz szerencsém :(
De viszont kaptam engedélyt a szexre :oops: de a fürdőzéssel még várjak 2 hete, mert ilyenkor könnyebben elkapni a medencéből a bacikat :?
Sebaj :wink: Majd 3 hét múlva kiderül :wink:
Várom akkor most, hogy megjöjjön, aztán megy minden a megszokott módon!!!Aztán amikor jönni akar úgyis jönn a baba :wink:
csip-csip18
 
 


nem mondta a dokid hogy várjatok 3 hónapot a próbálkozással? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem volt még erröl szó, hogy várni kellene 3 hónapot...nem hiszem.Remélem elég lesz ez a 6 hét!!!!barinőmnek semm kellet várni, és van egy 2 éves kislánya már.Az orvosom, mondta, hogy még nagyon jók az esélyeim, és gyorsan felépülök.Így remélem mehet minden tovább, ugysemm tartozzom a szerencsések táborában akik pikkpakk első hónapban terhesek lesznek!!!Amúgy is sokat melozzunk és nagyon kevés időnk van egymásra :(Szóval folytatjuk tovább a probálkozást!!!!! :wink:
csip-csip18
 
 


értem.minden doki mást mond........nekem várnom kellett 3 hónapot az első vetélés után .......rögtön terhes leettem de az a baba is elment.aztán vártunk 5 hónapot és sikerült..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csip-csip18: én is nitacska véleményét osztom. Jobb várni pihentetni a szervezetet. Nekem 4 vetélésem volt. Persze nem azért mert nem vártam de kell a szervezetnek a pihi. Azért mégis megpiszkáltak.Most én 6 hónapot várom ki az utsó vetélés óta.

KépKép
anikoh
 
 


szia Anikó.hogy vagytok-?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Értem, de a szerveztem úgy is tudja mikor vagyok képes a terhességre!!!Mikor vagyok felkészzülve.Majd meglátjuk, Én tudom, hogy ez nem történik meg mégegyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És nem sokára szerncsém lesz!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csíp-csip: tetszik ez a pozitív hozzáállás.De azért csak vigyázz.

Nitacska: köszi megvagyok,júliusban elmegyünk nyaralni és ha hazajövünk kezdődhet a tesó projekt.Kint nem merek nekivágni. Nekem ovatosnak kell lenni beágyazódáskór is.Nem jó a sok ülés terhesen és hazafelé 8-10 órát kéne ülnöm.Meg szeretnék sokat kirándulni is. Bár az meg biztos jó lenne, hogy kiszakadva a megszokott környezetből nyugodt körülmények között esnék teherbe.Szoval ezen még vacilálok.
Ti, hogy vagytok?

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok,

Nekem múlt héten kedden volt missed ab-om a 11. hétben voltam, de a baba nem fejlödött tovább :cry: Sajnos a 9. héten volt egy hatalmas bölcsességfog gyulladásom...valószínüleg az a mérhetetlen fájdalom 4 napos kezelés is közrejátszott....
Amit szerettem volna töletek kérdezni, hogy mi a tapasztalat a menstruációs ciklusotok ugyanolyan maradt,mint a terhesség elött? Nekem elötte 33-35 napos ciklusaim voltak, most még egyenlöre a mensire várok :roll:

A doki nekem 2-3 ciklust mondott, hogy várjunk a próbálkozással, a kórházban meg 6 hónapot. Mindenestre mi november-decemberig várunk.... :roll:
Vendég
 


Chrissyke sajnálom a babát!!!!!!!!
3 hónapot minimum várni kell a következő terhességgel!!!!!!
nekem a menzim kicsit megbolydult a vetélések után.de kaptam gyógyszert rá és beállt szépen majd teherbe is estem!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


chrissyke: Sajnálom én is a babát.Én is a minimum 3 hónapot ajánlom pihenésre.Mensim nekem soha nem volt pontos.Küret után 3-6 hét mire megjön a mensi.

KépKép
anikoh
 
 


Köszönöm aranyosak vagytok :P
Kíváncsianvárom hát a mensit, aztánmajd meglátjuk...a babaprojekt decemberig nálunk szümnetel...az meg még 5 hónap ugyis.. :roll:
Vendég
 


Chrissyke addig csak szeressétek egymást a pároddal.kapcsolódjatok ki..............meglásd utána meg is lesz a gyümölcse....:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kapcsolódunk is..már holnaptól, akkor leszünk pont 1 éves házasok :P :D

Lenne még egy kérdésem hozzátok...A vetélés után mikor használhatok szerintetek tampont elöször? A betéttel nincs bajom itthon,illetve éjszaka, de ha dolgozok, ott sokat állok és mozgok, a betét meg csúszkál ide-oda :roll: :?
A nödokim mindent rendben talált, már a missed ab után is csak 3-4 napig barnáztam :? A házaséletet is engedélyezte mostantól :lol: Csak védekezzünk az a lényeg,mert látott már tüszöt az uh-n... :?
Vendég
 


SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK ÉVFORDULÓTOK ALKALMÁBÓL!!!!!!!

én rögtön tampont használtam mert nem bírom a betétet.......ki nem állhatom!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Krisztim :D :D :D
csip-csip18
 
 


Hát Szio Csip-csip :lol: :lol:
Hihetetlen ez a sok hasonlóság közöttünk :lol: :lol:

Láttam, hogy te már korábban is voltál itt... :D

Amúgy Nitacska007 én is utálom a betétet, igaz a kórház után pár napig azt hordtam,mert nem tudtam mire számithatok :? De azóta csak tb-t, biztos ami biztos :oops: :P
Vendég
 


És köszönöm a jókívánságot!!!! :D :D :D
Vendég
 


Hát Kriszti, van egy kevés már ami közös bennünk:D A páromnak az egyik nap be is számoltam....Akkorát nevetett...
Fel semm bírtam neki mind sorolni :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csip-csip mi a közös benned és Chrissybe? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát van egy csomó dolog :D
Huu hol is kezdjem???
Nem is tudom...
Mjd Kriszti megírja, ha gondolja, nekem most figyelnem kell, mert rengetegen vannak a szoliban és már nem bírom követni, ki hova vár :shock:
csip-csip18
 
 


csip akkor jó munkát:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát szóval mind a kettönknek 0 Rh negatív a vércsoportja, mind a ketten szoliban recepciósok vagyunk, aztán múlt héten kisebb atrocitás ért minket a szoliban (erröl bövebben a 2009 szeptemberben kezdödik a babaprojekt topic alatt :D )
AZtán a babaprojekt elött a párunkkal voltak kisebb gondok..(erröl is a fent említett topicban olvashatsz :D )...aztán szinte egyszerre lettünk babásak...aztán sajna mind a kettönknek missed ab :cry:

Hát úgy nagyjából ennyi jutott eszembe most... :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok...

Itten vagyok...

Engem érdekelene két dolog is..Hátha valaki jártas ebben...

1. Missed ab után mikor jött meg a menzitek(pontos hetet vagy napot)kérnék, ha tudtok!!!!

2.Esett valaki terhebe missed ab után rögtön, szóval, hogy még egy menezije semm volt meg????

Köszönöm a válaszokat előre is!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip nekem az első missed.ab után 6 héttel a második után 10 héttel.....

Chrissyke sajnálom a babát.de fel a fejjel.most sikerülni fog!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a segítséget!!!!
csip-csip18
 
 


szivesen....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Csip-csip,


Missed ab után az első menstruáció általában 6 héttel jelentkezik. Missed ab után egyből teherbe esni nem igazán jó dolog, mert akkor még a méh nem regenerálódott annyira, hogy adott esetben egy újabb terhességet ki lehessen benne hordani (természetesen ki lehet, csak akkor szembe kell nézni az esetleges következményekkel, mint pl. koraszülés, de ez nem törvényszerű, de az esetek 99%-ban így van).Általában min.3 hónap max. 6 hónap várakozási időt szoktak javasolni.
Ezt mind elhiheted Nekem, mert szülésznőnek tanulok.

Kép
amethiszt
 
 


Amethiszt hogy vagy.rég voltál?
jól megy a suli?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Üdvözlet a régieknek és az ujjaknak .
Remélem mindenki jól van igyekszem visszaolvasni de tény rég jártam erre de most már lesz időm itt lenni. Szép napot mindenkinek
Üdv:Judit

Kép
v.e.judit
 
 


szia Judit!
mesélj mi van veletek?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia köszönjük jól vagyunk a gyerekek nőnek mint a gomba.
Most éppen gondba vagyok mert úgy tűnik hogy babát várunk csak ideges vagyok mert vérzek egy kicsit és nem tudom mit tegyek de majd lesz valami volt már ilyen máskor is és mégis itt vannak.
Ti hogy vagytok?

Kép
v.e.judit
 
 


SZia!
halk gratula a babához........
mi is tervezzük :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia
köszönjük szépen
hát remélem nem lesz vele gondunk

Kép
v.e.judit
 
 


nem lesz semmi meglátod:)
Martinnál is volt nem?vérzésed?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen volt mindegyiknél de hála semmi bajuk nincs
de képzeljétek nem vagyis csak volt róla szó hogy legyen és elsőre sikerült nagyon meglepődtünk
joét mindenkinek holnap leszek köszi a nyugtatást sok sikert nektek is
.

Kép
v.e.judit
 
 


nekem sajnos nincs ilyen mázlim hogy eltervezem a babát és sikerül is....... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia de hogy nem csak bízni kell én sem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan sikerül majd.
Ma voltam uh-n látszik a petezsák a szikhólyag de szívhang még nincs holnap szegedre kell mennem hogy ott is megnézzék és eldöntsék hogy egyáltalán lesz-e belőle baba. Hát én azért bízom benne hogy ott van csak még kicsi de holnap okosabb leszek.

Kép
v.e.judit
 
 


hány hetes vagy kb?már látszani kéne a szívhangnak?
drukkolok nagyon:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia kb 5hetes lehet és ma voltam uh-n és a crl:3mm volt szívhang még ma sem volt de egy hét múlva megyek újra
köszönöm a drukkot :))))

Kép
v.e.judit
 
 


ezek jó hírek!!!!!!
drukk a köv hétre is:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?