Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Túl vagyok a mai vizsgákon (a nehezén), és nagyon ügyes voltam! Ma még átnézem ami holnapra kell, és aztán végeztem is!!!:)

Mia ne legyél szomorú, azért mert a mai teszt nem lett olyan....biztosan Babás vagy!!!! Két nap múlva már szépen látszik majd a második csík is!!!!

Csillag jobbulást!!!! Vigyázz magadra!

Engem is jelölhettek iwiwen! Denke Mónika (Lakcím:Keszü) Ha megjavul az iwiw, akkor visszaigazolok mindenkinek!

Kati szorítok, hogy két kis dobogó szívecskét láss/hallj ma délután!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Monalux
Én is bejelöltelek az iwiwen.

Jelölhettek engem is, Bödei Rita (Nyúl) Bár elég ritka nevem van, szerintem nem is hoz fel többet.

Én is skorpió vagyok :) Állítólag a 3. legjobb jegy. Az első a rák, a második az ikrek.
Vendég
 


Betti: azt a kazettás tesztet mennyiért vetted?

Bogár: ejjjha :lol: laptetűzöl csajszi? :lol:
Vendég
 

 
 

Brita, nagyon szépek vagytok!!!!!!!
A pocid pedig biztos hamarosan látszani is fog! Épp nemrég nézegettem fényképeket és pont 9 hetes voltam húsvétkor, na, akkor még nem látszott semmi, aztán a 12. heti uh-ra már csak a kismama gatyómban tudtam elmenni. :D
UH: nekem 5+5 naposan még hüvelyit csináltak a győri kórházban és még csak petezsák látszott, aztán kerek 7 hetesen már hasi volt.

Mona, Nagyon ügyes vagy!!!!! Most már Neked indul a visszaszámlálás! :D Még egy jó nagy kalappal...

Bogárka, én is olyan vagyok, mint Te... én se tudtam volna várni a teszteléssel... mint már írtam, a 26. ciklusnapon teszteltem... de nekem már egyértelműen pozitív volt!!!!!! Abban viszont különbözök Tőled, hogy nem bírtam magammal és még vagy két hétig jó pár tesztet ellőttem... talán a vetélésem miatt... látni akartam, hogy szép erős a csík!

Mia, szerintem se izgulj ha még csak a 10. dpo-n vagy! Azt hittem, hogy pár nappal már odébb jársz!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat! Igyekszem hamar rendbe jönni!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


No, en bejeloltem am mindenkit, tolem nem menekultok!!!:) Levelet is kaptatok, nehogyma` csak itt farasszalak Benneteket!!:) :wink:

Rita, tenyleg a legjobb (egyik) jegy a skorpio? Tolem ha megkerdezik milyen jegy vagyok es megmondom azonnal agalni kezdenek es kulonbozo hangokat adnak ki emberek, hogy:ajjajj, meg huuhaa, meg nemaar es "akkor Veled vigyazni kell", na mindig mondom nekik, hogy ha igy reagaltok ram akkor kossetek is fel a gatyat! :wink:

Mona is skorpio, ha jol emlekszem az adatlapjara. Ugye, Mona??! :wink: :D
Vendég
 


Brita, bejelöltelek iwiw-en (Z. K., Győrújbarát)
Nekem a mostani babám lesz skorpió, ha minden igaz... :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia, mi az, hogy laptetuuuzok? Ez meg semmi!! Tegnap ossze is bujtam Apaval ugy rendesen, tudod!!! :wink: :D :D :D
Vendég
 


Virag, a tortentek utan en is ellottem volna egy vagon tesztet!!

Es meselj, jobban vagy ma?? Pocilako??
Vendég
 


Monalux,próbáltalak iwiwen jelölni,de aztírja nincs ilyen felhasználó :shock: szarakszik :roll:

Bogár: legközelebb pénteken vagy szombaton tesztelek,de inkább szombaton :wink:

Brita: bejelöltelek :wink:
Vendég
 


hamár mindenki így idedobta a nevét,akkor én is :lol: Ifj.Huszka Györgyné,Kecskemét :D :wink: jelöljetek,mert én nembírok tök szar az iwiw :roll: :twisted:
Vendég
 


Bocsi Csajok, hogy ide nem írom ki a nevem, de annyi gyereket tanítok....(tanítottam).....

Bogárka, köszi kucogok, de azért túlélem...
A pocim épp most keményedett egyet, de azért mert egész délelőtt a konyhában álldogáltam. Főztem zöldbablevest (Anyukámék kertjéből volt a bab, és meg kellett pucolni), isteni zsenge bab volt, nyami-nyami... :D meg életem első császármorzsáját csináltam. szerencsére nagyon fincsi lett, Bencének is ízlett! :D :D :D Sőt, a drága jó Uram is kétszer szedett belőle, pedig ő aztán mindig talál valami apróságot, amit másképp kellett volna csinálni!!! :twisted:

Egyébként ma fájdult meg először a derekam a sok állástól... ez most már lassan elkezdődik...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia, látom, hogy bejelöltél, de nem engedi, hogy visszaigazoljalak... :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág: tudom,car az iwiw :twisted:
Vendég
 


Virag, finomat foztel!! El is hiszem, hogy izlik mindenkinek!!!:):)

Mia, Neked vmit akartam de elfelejtettteeeeem!! banyek! :shock:
Vendég
 


Bogár: nahát,öregszünk-öregszünk???kihagy az agyad :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


mia

250ft volt

KépKép
bettike83
 
 


Mia, csak meg ma nem ettem!! Ahogy most ezen a car melohelyen dolgoztam es enni sem ettem mert nem volt ido ra, osszeszukult a gyomrom. Nem vagyok ehes. Ledugtam mar 1 virslit a torkomon de nincs etvagyam. Napok ota ez megy. Az agyam meg nem mukodik. Cukrot azert eszem de nem eleg.:(:(Ma viszont rantott husi a menu petrezselymes krumplival es egy kis francia salival. Na, remelem erre hamarosan megehezek.
Vendég
 


Bogárka én rák vagyok :) :)
Mona hajrá nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!

iwiw:én Mészáros Anita Halásztelek.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem aszcendensem skorpió :):):):):bár öcsém skorpió de inkább mérleg nagyon a határon október 23-án született :):( nem túl jó a kapcsolatunk de ez nem rajtam múlt :( azért beszélünk csak nem az a nagyon jó a viszonyunk :(:( én nagyon sajnálom de ez van :(

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, elhiszem es megertelek. Nekem van egy merleg baratom, ill. inkabb csak haver de nagyon nehez vele. Erdekes felfogasa van es onzo is, ez pedig nekem nem gyere be. A merleg sokat vacilal is, nem tudja jobbra e vagy balra, ha valamit intezni kell tokol vele, komolyan mondom annyit tud gondolkodni, hogy inkabb csinalna amit kell, hihetetlen. Meg sokszor nem is azzal foglalkozik amivel kell. Persze ez csak az en haverom. Ja, es annyira anyagias, hogy elkepeszto. Mar-mar idegesitoen. Es nem nagyon vesz masokrol tudomast, szereti, ha inkabb hozza alkalmazkodnak es megertik, hogy O mit miert nem szeret vagy eppen szeret. A pasim rak, tok jol megvagyunk. En skorpio vagyok es rak az aszcendensem!!:):)
Vendég
 


sziaztok!

Ma fedeztem fel ezt az óldalt és regisztráltam is.
Nekem az lenne a kérdésem hogy lehet e olyan hogy 3 teszt is negatívat mutat és mondjuk terhess vagy?
Már voltam terhes de sajnos 7 hetesen elveszítettem.
Akkor egyből kimutatta.De még eddig nem jött meg igaz nem pontos a menstruáciom.Eléggé öszevisza jön meg.
De Júni 30-án pecsételő vérzésem volt ami 2 napig tartott.
Alhasam eléggé érzékeny.
Ha valaki tud légyszives segítsen.Nagyon szeretnék terheslenni,lehet hogy túl görvsösen is.Lehetséges hogy csak túlságosan bele élem magam?
Előre is köszönöm a választ
mano23
 
 


Mano, igazából hány naposak a ciklusaid? Mit jelent az, hogy összevissza jön meg?
Dokihoz nem mentél azért mert szabálytalan a ciklusod? Meg hát a 2 napig tartó pecsételés se nevezhető mensinek...
A vetélésed után nem vizsgáltak semmit?

Bocs, hogy sokat kérdezek, de kevés infót adtál meg ahhoz, hogy bárki is segíteni tudjon Neked!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagvirág!

Az össze visza az azt jelenti hogy 23-48.Egyik hónabba így a másikba úgy.
Orvossal se találkoztam aki műtött.Első terhességem előtt sem volt pontos.
Műtét után én nem mentem semilyen vizsgálatra.Aztán lehet hogy kellet volna.De utána semmi bajom nem volt meg igazán most sincs.
Interneten olvastam hogy a beágyzódás jele is lehet a pecsételő vérzés.
Még eddig soha nem volt ilyen pecsételő vérzésem.
De ha beágyzódás jele lenne akkor meg ki kéne mutatni a tesztnek a terhességet.Hogy ilyen össze vissza jön meg sosem tudom hogy mikor van pete érérsem.
mano23
 
 


Általában amúgy 7-8 napig szokot tartani a ciklusom.
mano23
 
 


Mano, hogy-hogy nem talalkoztal orvossal aki mutott? Ezt nem ertem. Nem beszelt Veled senki mutet utan? Es elott? Senki nem mondott semmit csak befekudtel, hazamentel es kesz?
Ha ilyen rendszertelenek a ciklusaid, 23-48 nap ennek hormonalis oka van. Ennek koze lehet a veteleshez is. Sztem mielobb fordulj egy megbizhato nogyogyaszhoz. Ez nem normalis dolog, hogy igy menstrualsz, ennek oka van amit kezelni kell foleg ha babat szeretnel. Nem csak a peteeres miatt, magad miatt is. Ezek hormon problemak es ezzel nem szabad jatszani. Persze ez csak az en velemnyem de rengeteg szakkonyv, folyoirat, cikkbol is utana tudsz olvasni. Akar itt a neten is a google-ban. Minden jot!
Vendég
 


Hát nem kell tesztelnem pénteken....igazából nem vagyok elkenődve! 48, 41, és most 37 napra jött meg!!! Nekem tényleg beválik a barátcserje kapszula! ÉS ami még nagyon jó, hogy a pozi ovu. teszt utáni 14. napon jött meg! Úgy érzem, hogy idén én is Kismami leszek, talán pont a nyaraláskor fog összejönni :)

Szerintetek kezdjem el most a cickafark teát? Eddig ittam a palástfüvet esténként, reggel vettem be a barátcserjét!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


boglárka!

Előtte beszéltem orvossal aki papírokat töltetet ki velem meg elmonta hogy egy hónapig semmi sex műtét után.De mutét után senki nem nézet rám.Egy nővér ki adta a papírokat és ennyi.
7 évig szedtem fogam zás gátlót akkor pontosan meg jött.De miután abba hagytam azóta nem és utána hízni is elkeztem.
Ennek 2 éve már.
mano23
 
 


Mona ez szuper!! Igy van, ez mar fel siker, hogy peteeres utan 14 nappal megjott, ez tok jo! Sot, zsenialis, szuper, fantasztikus, nagyon jooo!!! Hamarosan igen, kismami leszel!!:):) salalalaaa!!! Mikor is mentek nyaralni?? Drukkolok nagyon! Bettike itt a nagy sarkanyfuarus, majd O megmondja Neked mit igyal es hogyan. En ehhez nem ertek!:( Na, de majd Betti engem is kiokosit!:):) Mona, nagyon orulok, hogy kezd beallni a ciklusod!! :D :D :D lalalaa!!:)
Vendég
 


Mona23, en aszondom, feltetlen menjel el nogyogyaszhoz es O mindent el fog mondani Neked, kivizsgal.
A fogigatlotol pontosan jon meg mert az nem termeszetes peteerest es menstruaciot csinal, szabalyozza a testet, magyaran uralja. Amint abba hagytad jottek is a gondok. Amint a szervezetednek a termeszetes modon kellett volna mukodnie, felborult benned minden. En sajna csak azt tudok szajkozni, menj el nogyogyaszhoz marcsak a veteles miatt is. Egyebkent van nogyogyaszod vagy csak korhazba jarsz szakrendelesre?
Vendég
 


Szeptember 5-10 ig megyünk nyaralni...így még akár az is igaz lehet, hogy októberben fogom megtudni, azt, hogy kisbabánk lesz! Én ennek is nagyon örülnék, ha így történne!Szorítok nektek, hogy sikeres legyen a "betonozás":) Engem már ez is nagyon boldoggá tesz, hogy kezd beállni a ciklusom! Kicsit úgy érzem, hogy kezdek hasonlítani Bettikére, mert neki is így volt...ugye Bettike???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mano szerintem is menj el orvoshoz, lehet, hogy fel kellene keresned egy endokrinológust!!! Nem lehet, hogy PCO-d van? Én is így voltam, hogy fogigátló abbahagyása után összevissza jött meg, valószínűleg nem is volt peteérésem!!! De talán most majd összejön!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


boglárka!

csak korházba járok szakrendelésre.
mano23
 
 


Mano, az igy ebben az esetben nem eleg. Nem figyelnek ugy Rad, mint egy privat nogyogyasznal. Lehet a tobbiek ezt megcafoljak, kiderul. Varjuk meg Ok mit irnak. Az en velemenyem az, hogy magan orvost keress fel, fogadj magad melle egy privat nogyogyaszt aki figyelemmel kiseri minden egyes lepesedet. Lehet, hogy igaza van Monanak es PCO-d van. Figyu, vegulis, Te dontesz de orvos mindenkeppen nezzen meg. Lehet, hogy olyan dolgokat fogsz megtudni tole amin meg fogsz lepodni. Sokszor nem is gondoljuk mi jatszodik le szervezetunkben es a kovetkezo terhesseged mar sikeres lesz. Kell, hogy figyeljen Rad egy megbizhato, jo szakember!!
Vendég
 


Mona, ja de jó!!!!!! ez a 37 nap azért már biztató! Tényleg lehet, hogy a nyaralás alatt jön majd a babó (vagy előbb :D :D :D, hisz nem kell majd idegeskednek a tanulás miatt :D :D :D )!!!!!!!!!!!!


manó23, az elég érdekes, hogy a műtéted után nem voltál kontroll vizsgálaton. Én is átestem egy ilyen műtéten, nekem is 7 hetesen ment el a babám, de két héttel később újra megvizsgáltak, hogy minden ok-e. Egyébként szerintem is hormonális problémád van és lehet, hogy ez okozta a vetélést is... Mindenképp javasolnék saját dokit (magánrendelésen), aki jobban odafigyelne rád, emellett tutira ragaszkodnék egy hormonvizsgálathoz!
Ha a június 30-i pecsételés beágyazódás lenne, akkor a tesztnek már erős pozitívnak kellene lennie.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogárka, szia szajkó néni!!!!!! én is beállok melléd szajkózni mano-nak, hogy fogadjon magándokit!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viragom!!:) Boszikam!!:) Mar bocsi, hogy Viragom-ozlak, de olyan jol esik Teged igy nevezni, csak kedveskedes semmi tobb, ne gondolj rosszra!!!
Szoval kepzeljetek en meg, hogy jartam. 3 napja csak ugy csinaltam egy LH tesztet amin ott volt a masodik csik de csak halvanyan, negyed olyan eros volt, mint a kontroll csik. Gondoltam 2 nap es full pozi lesz. Igen am, de masnap is csinaltam egyet azon meg mar nem volt semmi. Betudtam annak, hogy mar elmult a pe-m. Furcsaltam ugyan mert nekem soha nem kozepido korul szokott lenni de gondoltam usse kavics..szoval..ertitek. Na, igen am, de apaval meg tegnap jol osszebujtunk es kerdezi most, hogy szerintem sikeres lesz e az osszebujasunk a mostani meg az azelotti. Mondtam neki, sztem nem mert ugye az LH szerint, NEM. Erre felbuzdulva csinaltam most egy LH-t amin fele olyan eros a teszt, mint a kontroll. Vagyis akkor holnap kb. mar eros lesz aztan meg pe! Nekem mindig igy van, egyik nap fele eros, aztan full pozi es jon is pe. Akkor szerintetek ha netan mar nem kekszelunk is van eselye babanak? Azert kerdem mert 13an megyek nogyogyihoz es nem biztos, hogy jot tenne egy vizsgalat ha besikerul a baba.:( :) Virag boszikam, erre irjal nekem vmit. PLIIIIIIZ!! Tobbiek is csak Virag itt a nagy boszorkany!!:):)
Vendég
 


Ja, es az a fura, hogy most van ovus hasfajasom. Ezert is csinatam a tesztet meg Apa kerdese miatt is. Ugy szurkalt meg fajt ma a hasam, most is sajog. Furi erzes pedig elvileg meg nincs pe-m.
Vendég
 


Bogaram, ha össze is jönne baba, a vizsgálattól nem lesz semmi baja! Gondolj csak bele, hogy kb egy hétig utazik a petevezetődben amíg elér a méhedbe, utána is kell egy kis idő amíg fészkalódik egy kicsit és csak utána kerül kapcsolatba Veled! Se egy rákszűrés se egy HPV tenyésztés nem árthat neki! Egyik se bent történik a méhedben.


Amúgy terheseknél az első orvosi vizsgálatok valamelyikén csinálnak rákszűrést... nekem csak azért maradt ki mert vérezgettem. Gondolom nemsokára bepótolja a dokim...

Na, szóval ne izgulj Aranyanyám, :lol: ha nem 9-én hanem most van pé-d, akkor is 13-án még utazni fog az a kis Drágaság... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


monolux

igen,igy volt :) nekem már az is nagy előre lépés volt h 33 napos ciklusom lett és esetleg pé-m.és ezekben a teák segitettek,csak kitartóan kell inni őket,mert csak akkor hatnak.én is dec óta ittam.és áprilisban már babás lettem :)

KépKép
bettike83
 
 


Mano üdv köztünk!!!!!
nekem ilyen a második vetélésem után volt .össze vissza jött meg.hol sok volt hol szinte semmi.aztán elmentem dokihoz és kaptam rá gyógyszert.ami rendbe hozta........

hol laksz pesten.merre fele?lehet tudnék segíteni...

Mona előbb rendeződjön is a ciklusod.nekem is így sikerült Barnika:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Okes, Virag, en is igy gondoltam csak nem voltam biztos benne, hogy ha eppen akkor er a mehszajhoz amikor mittomen eppen vizsgal meg kenetet vesz meg nemtomen, de akkor meg ugyis utazni fog. Mar ha egyaltalan megfogan. Total be vagyok zizzenve, most megint csinaltam egy LH-t es ezen meg erosebb a csik. Ugy latszik estere termelodik a legtobb lh hormon. Apa ma is bujni akar!:) Nincs kifogasom!:) Ugyhogy innentol nekem is szoritsatok csajoook!!:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Na, ha már ennyire belebonyolodtunk a csillagjegyekbe, nekem skorpió, és kos aszcendenssel. A férjem is skorpió, szóval ha vitatkozunk, kö-kövön nem marad, de viszont hirtelen harag után hamar kibékülünk és kompromisszumot kötünk.

Mano
Üdv itt! Szerintem vizsgáltasd ki magad. Először is rákszűrés, és beszélj orvossal, mert ez nagyon széles skála, mármint hogy hol rövidebb, hol meg jóval hosszabb a ciklusod.

Monalux
Ez a jó hozzáállás :) Tényleg kezd beállni a ciklusod, lesz itt hamarosan baba. Egyébként sokaknak a nyaraláskor, vagy utána jön össze, mert akkor nagyon kiegyensúlyozott mindenki.

Bogárka
Nem cáfolok rád, bizony ha bármi problémád van, csakis priváton érdemes intézni, nem sok esély van rá, hogy egyébként foglalkoznak veled.
Nyugodtan menj orvoshoz, barátnőm sem tudta, hogy már babás, és a 27. napon csináltatott rákszűrést, aztán rá egy hetére meg kiderült hogy baba van, most már 6 hetes, minden rendben van nála.
Vendég
 


ja amúgy én szűz jegyű vagyok,párom pedig skorpió :D

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka, akkor most tessék jól előkotorni a korábban bezsákmányolt laptetűket!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Koszi, Rita Neked is!! Te is skorpio, parod is? Nem semmi!!:):) Nem unatkoztok soha legalabb. Es a kis Regi?:)

Virag, kotorom, kotorom. A mostani LH-n a masodik csik majdnem olyan eros, mint a kontroll. :wink: Apara fel!!!!!!!!!:):) Na, ugyan en kivel fogok innen csikozodni? Jo volna valakivel de ahogy elnezem en vagyok csak pe-s.:(:(
Vendég
 


Bogárka, ne keress kifogást, mert hátrakötöm a sarkadat!!!!!! Itt senkinek nincs kismama-párja!!!! Viszont szépen libasorban jövünk egymás után... úgyhogy állj csak be a sorba!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogárka

megy a drukk :) most aztán meglepi baba lenne :)

KépKép
bettike83
 
 


Gergő baba is rugdal, úgyhogy igazam van!!!!!!!!!!!

Kati, GYERE MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jaj, Bogárka, Tied a laptetűm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


tényleg kati,gyere :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?