Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lenojo, timi, salsifraga, monka, Szonce, dalmicsek, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


rebeka: nagy-nagy gratula!

szonce: :lol: :lol: :lol:

Kérem én is a drukkokat (fél óra múlva indulok az UH-ra) :lol:
Remélem, hogy hasonlóan szép eredményekkel végzek mint akik már túlvannak a 12. hetes UH-n.
De olyan ideges vagyok...

Kép
Daisypath Anniversary tickers
irbil
 
 


Lenojo
igen még reménykedem hogy kukacosak lesznek, 4d néni azt mnodta hogy a 25 hétig mindenképp el kell menni ha együtt akarom őket látni, sőt lehet a 18. heti genetikait is 4d-be kérni, csak a bibi hogy a dokihoz is meg a 18. hetire is aug 9. kell menni…néni mnodta hogy nem árta babának egy nap két kukucska…de tuti nem a 18. kérem 4dbe mert akkor nagyon sokáig nézik őket főleg ikreket..lehet a 16. héten benevezek de még apával kel dumáljak…

Rebeka
nagy gratula a babókához nem hiszem hogy kapott volna bárki is képet a 12. hetin…

szonce
köszi igen én is örülök hogy szép egyformán fejlődnek…remélem marad is így a 37. hétig…

beze esete elgondolkoztatott, lehet kicsit megpörgetem a dolgokat és sos-be cseréljük Baló ágyát…mert van mikor kiveszem hogy érzem a pocim és nem akarom hogy emiatt gond legyen…csak dönteni kéne

Hm ma eléggé fájdogál a pocim, tök fura…dokit megkérdeztem és ahol gondoltam hogy nem lehetnek a babák és érezni véltem ott tuti csak a belecskéim vannak, de tegnap este teljes bizonyossággal éreztem egyiket vagy mindkettőt nem tudom és alul ahol kell hogy legyenek))

hm most nekem is hányingerem van:S remélem csak az időjárás…

KépKép

KépKép
msi22
 
 

 
 

salsifraga, a barátnőddel ne törődj, a legjobbnak én is csak pénteken mondtam el, mert le kellett mondanom a látogatását. :(

Nyufó, oké, majd bevállalok valamikor egy reggelit és egy estit. Este úgy nézek ki, mint aki lenyelt egy felfújt gumilabdát. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


rebeka, nagy gratula, éljen! :D

msi, szerintem a front, tegnap nekem is fájogatott, a hideget mindig megérzem... :(
Nálatok nem lesz gond, mert nem lehet!

irbill, drukkok természetesen mennek! :D

Lenojo, most már nekem is csak bpd-t nézett, az 33 mm volt tegnap.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Irbil neked is megy a drukk és ha tudsz, szerezz képet is :wink:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


irbil
meg a drukk!!! jaja legalább te vadász egy képet:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


irbil drukkolok, biztosan minden rendben lesz :)

salsifraga én is így voltam vele, utólag már olyan hülyeségnek tűnik, hogy parázol, ki mit fog szólni. :)
A barátnőd nem tudom mennyire közeli. Én a pozitív teszt napján beavattam a legjobb bartánőmet és bár nagyon nehéz volt neki, titokban is tartotta. Én megsértődnék, ha ő nem avatna be engem.
Nem bántásiból írtam, de egy picit megértem, persze hogyha tényleg nagyon közeli barátnőd. Ha nem közeli, akkor meg kit érdekel :)

a frontot én is érzem. Picit kótyagos vagyok

beze mi az a bpd? utána kellene néznem ezeknek a rövidítéseknek asszem. :oops:

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


dalmicsek, a kicsi fejecskéjének az átmérője. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


már 3,3 cm? de gyorsan nőnek...

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Nagyon, a 12. hetin 2,34 volt. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


KépKépKép

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


bettike: akkor most azt szeretnéd, hogy tegyünk fel képet a pocakunkról? de nekem még nincs is ilyen képem, mert alig van hasam, max csak a háj :? de én nem várok másra, csak melóba vagyok, meg mondom még nincs is ilyen képem. az arcos képet is én töltöttem fel elsőnek. de megígérem csinálok otthon egyet és akkor felteszem, hogy meginduljon megint a sor.. oké?? :lol:

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Timi én is azon filóztam, hogy nekem még nem is látszik, esetleg egy picit kifelé áll (de ezt csak én látom) + a puffadás. Hát így nem rakhatok fel semmit :lol: de ha te teszel fel, akkor este én is teszek:D és akkor legalább hasonlíthatom a tiedhez :D amúgy milyen hájról beszélsz :?: :?: :?: :?: :?: hát a képen nem úgy tűnsz, mint aki nagyon széles lenne

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:17-kor.
szonce82
 
 


monka: jó nem vagyok kövér, de azért hasam van :? de majd este teszek fel megígérem. aztán hátha a többiek is kedvet kapnak, mint az arcosnál, ott is én nyitottam a sort :lol:

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nekem csak a puffadástól nagy a pocim. még csak most kezdett el alul kidombrodni.
Rájöttem, hogy én még nem is küldtem képet a tabliba, na majd a hétvégén lefotóztatom magam és küldök pocakkal együtt.
Amúgy iwiwen szívesen bejelöllek benneteket, ha írtok priviben :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


[quote="szonce82"][ írta:szonce82b]irbil, én a dokitól kaptam a menetrendet. (magánrendelőbe járok) Így tudom, hogy mikor mi jön, melyik alkalommal mi lesz.
A sextől nincs mitől félni, ha minden rendben van. Első gyerekkel olyanok voltunk végig apával, mint a nyulak. Most mondjuk nem ez a helyzet, de ennek azaz oka, hogy már vanegy picur, s nem akkro csinálhatjuk ,amikor akarjuk,hanem mikro lehet, de amikor már lehet, addigra én is álmos vagyok :)

bettike, megkérdezhetem miért vásároltok nagy dolgokat ilyen korán a babának? Nem bántásból kérdezem,babonás sem vagyok, csak érdeklődök. Én nem gondolom, hogy ettől lenne baj, a bajnak nem kell ok, csak jön majd a fészekrakó fázis,s nehéz lesz kibírni, ha már addigra mindent beszereztek:)
Bár azt nekem is nehéz lesz kibírni, mert nem szándékozunk venni semmit. Egy szobába lesz majd a tesóval, így a bútor már megvan. Babakocsi is van, az első 6 hónapra mindenképp. Sok kisruha is van, ha lány lesz, akkor kapok sok kisruhát. Légzésfigyelő, bébiőr is. Egyedül kiságyunk hiányzik, de azt csak akkor veszünk, ha már meglesz a pici, úgyis pár hónapig velünk lesz egy szobába, bölcsőben. Érdekes lesz kibírni, ha rám tör a vásárolhatnék.

beze, szorítok! Minden rendben lesz!

msi, gratulálok az uh-hoz. Olyan jó,hogy ilyen szépen együtt fejlődnek a babák.

Salsifraga, na ugye, mondtuk, hogy örülni fognak. A barátnődet picit megértem. Nekem is rosszul esett, hogy az akinek elmondtam rögtön, bíztam benne, az bennem nem, s csak késn avatott be, amikor másokat. Ilyenkor azt éreztem, hogy akkro lehet csak egyoldalú a barátság, mára kiderült, hogy iagazam volt.

rebeka85, nagyon jó hírek. Gratulálok!


Nálam is tombolnak még a rosszullétek, de ez nem okoz gondot, a hűtőt így is fel tudom zabálni:) Egyébként minden ok.



szonce

azért vásároltunk most mert olyan akció volt a bababoltban amit bántam volna ha nem használom ki,fele annyiért megvehettem a babacuccokat ami nagy szó.

én nem akarok arra sem gondolni h baj lehet,ez a szó nincs a szótáramban,én bizom a picikémben,tudja h mennyire vártuk őt és annyira szeretnénk majd januárban a karunkban tartani.én nem is akarok oylanra gondolni h baj,picik ők még nagyon ,de érzik hogy az anyukájuk mennyire stresszeli túl a terhessget,retteg az esetleges bajtól.

pocakfotót akkor majd teszek fel én,ha össze kaparom magam,mert olyan vagyok mint a mosott sz... :D



salsifraga

de örülök,tudtam én h egy kisbaba nagy öröm a családban :)

rebeka

szuper h minden rendben volt a picikéddel :)

KépKép
bettike83
 
 


timi

aki szeretne tehetne fel képet,ami ugye jó lesz később összehasonlitásképpen.úgy kb 25 hetesen nézzük az előző képünket meg az akkorit és nagy meglepi lenne tuti.
én ezért is szeretnék csinálni.
na meg majd később csináltatok a párommal és előhivatom h legyen egy két fogható pocakos képem is :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok
én a 8. héttől fotózom a pocimat, kíváncsi vagyok, hogy változik hétről-hétre. Lehet én is teszek fel, de elsőnek tuti nem, ahhoz túl szégyenlős vagyok :oops: :D

rebeka: gratulálok a babókádhoz :D

irbil: megy a drukk...

msi: nekem is hányingerem van. Hajnali 3óta fent vagyok, mert olyan rosszullét jött rám. Érdekes, azt hittem ezzel már leszámoltam...

nyufó: szuper a táblázat :D

dalmicsek: tök jó! Bírnám, ha egy napon szülnénk :D és egy helyen...úgy rémlik mintha írtad volna, hogy az I.számún fogsz, de lehet tévedek... :D

Kép
csill79
 
 


Sziasztok!

Én nemrég szültem és szerető gazdát keresek a terhességem alatt vásárolt, de sajnos alig használt márkás kismamaruháimnak (nadrágok, felsők). A horror magas AFP-m után szigorú fekvésre ítéltek, mert valószínűsítették, hogy vérzik a méhlepény... szerencsére a babának semmi baja. :)

Kedvcsinálónak néhány képet találtok itt:
http://www.babaszoba.hu/services/aprohi ... id=1212107

Ha érdekel valakit tudok több képet küldeni mailben.

További boldog babavárást!
judit.h
 
 


csill igen, az I. sz klinikán fogok szülni, hát ez nagyon jó :)

lányok nekem olyan fura a közérzetem. A hasam is szurkál picit olyan fura érzés, de a fejem is tompán fájdogál. Ez ugye csak a front?

Ma még nem is írtam Muffinról:
képzeljétek bedagadt a térde alatt a lába, vissza kellett vinni az orvoshoz.
nincs nagy baj, nem gyulladás. csak hajszálerek pattanhattak el a doki szerint. remélem most már tényleg túl leszünk a nehezén és nem lesz újabb gond a pici lábbal :(

És azt írtam, hogy ettem lángost? A Nagymező utcában van egy nagyon retró hely, az Instant nevű romkocsma közvetlen szomszédságában, ha ez mond a pestieknek valamit. Isteni volt jó fokhagymás, sajtos-tejfölös nyami :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Dalmicsek: vissza is jelöltelek :D Csoda aranyos Muffin, szegény majd csak helyrejön már... Kapott valamit a lábára?
Képzeld a mi Alexünk is lábfájós lett, szegény borzasztóan biceg a jobb első lábára :(

Kép
csill79
 
 


Lányok, Lenojo írta, hogy egy idő után már nem mérik a crl-t, neki se, msi-nek se mérték, így nem tudtam nekik friss adatot tölteni a táblázatba. Ötlet, hogy milyen adat legyen helyette?

Tök jó ez a Vatera, a két babakocsiból ma eladtam az egyiket úgy hogy szombaton töltöttem fel :lol: :lol: :lol:

T.timi örülök hogy jól telt az első munkanapod! Én már teljesen optimista vagyok, egyáltalán nem vagyok elkeseredve. Utána olvastam és csak az a baj ha teljesen rá van nőve a méhszájra, lehet félig, vagy mellette, majd az UH-n kiderül. Meg csak véreztem volna már, ha ott lenne. Úgy vagyok vele, hogy most már meglepődnék megint ha rossz hírt mondana, mert annyira bízok benne hogy nem lesz semmi. Remélem barátnődnél nincs semmi komoly és sikerül lelkisegélyt nyújtanod! Gratulálok a két számjegyhez :lol:

Salsifraga DE JÓÓÓÓ!!!! Már annyira aggódtam hogy nem írtál tegnap!!!! Szuper, akkor most tuti hogy 10 méterrel a föld felett jársz.

Monka megint egy nappal közelebb vagy a péntekhez!!! Hányra mész? Elhiszem hogy lassan telnek a napok, de már csak hármat kell aludni. Megy veled apa is?

Rebeka gratulálok hogy rendben van a genetika, tarkóredő :lol: Az adatokat beírtam a táblázatba, de már feltöltöttem, majd a következőben már látszik az új méret.

Szonce én is úgy tervezem hogy a pici az elején velünk van, amíg már átalussza az éjszakát jobban és akkor raknám össze őket. Te meddig tervezed, hogy veletek lesz a pici? Nekünk Regi külön volt rögtön de most úgy vagyok vele, hogy félek, nem fog tudni esetleg aludni akkor ha ott sír a pici. De jó hogy raktál fel utóneveket, az mindig jól jön! :lol:

Irbil megy a drukk neked is és várjuk a híreket, UH képet, minden rendben lesz tuti!!!

Msi nekem Regi már kb. 2 hónapja rendes kiságyban alszik, mert kitornázta magát a rácsosból. Nagyon hamar megszokta, jókat alszik benne. Van hogy amikor elfektetem mászkál még egy kicsit a szobájában, pakolgatja a plüssöket, de mindig betalál az ágyba. Neked is jobb, hogy nem akkor kell átszoktatni amikor már nagy a pocid. Ettél lángost???

Beze nekem is délutánra sokkal nagyobb mint reggel :shock:

Dalmicsek de jó hogy ha te is raksz fel képet és bővül a táblázatban a tablónk!!! Hajrá!!! Örülök hogy összejött a lángos, hát akkor tényleg nagy kedvet csináltam hozzá, mert többen is írtátok hogy megkívántátok. Muffinnak kell kezelés a bedadadás miatt, vagy majd magától lelohad?

Csill örülök hogy tetszik a táblázat, melóztam vele sokat, amíg ilyen csinos lett, de olyan szívesen foglalkozom vele és olyan jó hogy már ilyen sokan vagyunk :lol:

Spumilla merre jársz, minden okés? Lili hogy van?

Kis-Csillag Syl gyerünk lányok, bújjatok előőőőőő!!!!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Dalmicsek írtam pü-t (iwiw)

Monka szerintem még mindig nem jelöltél be iwiw-en, még a vizsgák előtt küldtem pü-t, ha van kedved jelölj be!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó kapott antibiotikumot, de igazából magától kell elmúlnia, hát reméljük így is lesz.
Amúgy a képeknél nem tudnád a neveket inkább világosabb betűvel írni ahol sötét a háttér? Nem azért, így is tudom már, hogy ki kicsoda, csak lehet, hogy fehér betűkkel jobban ki lehetne olvasni.

csill az nem jó ha Alex sántít. Muffinnak volt gond a melső lábával is két éve, akkor két hétig csak apa vihette a lépcsőn. Figyeljétek, hogy javul-e, lehet hogy csak megerőltette, de lehet, hogy a kis karmocskája gyulladt be, tudod, ami ott van oldalt.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Dalmicsek gondoltam hogy legyen egységes, több színt kipróbáltam, de mindig van akin nem látszott és nem akartam össze vissza színesben a neveket. Meg tudom csinálni ha szeretnétek, annyi hogy az összes fotót újra kellene szerkesztenem, mert már photoshopban összeégettem a nevet és a képet és úgy van elmentve.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:17-kor.
szonce82
 
 


Nyufó bejelöltelek :D elnézést a késésért, csak teljesen kiment a fejemből a nagy kavarodás miatt :( ez a kislány annyira édes, simán levesz a lábadról a nézésével :D húúú, ez a "már csak hármat kell aludni" rész olyan volt, mint amikor anyukám pl kiskoromban mondta ezt a szülinapom előtt :lol: annyira aranyos volt :D
Dalmicsek szegény kutyust nagyon sajnálom :( szurkolok a gyors felépülésért :roll:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


Megjöttem :lol:
terhességi idő: szerintem 12+2
doki szerint 13.

végül is igaza van, mert a 13-ban vagyok

értékek:
crl: 51,8 mm
bpd: 22,3mm
NT:1,6mm

Sok mindent nem mondott a doki, mert az sztk-s rendelésen voltam nem magánon, tartott vagy 5 percig az egész. Annyit mondott, hogy ha megvan az eredmény, akkor hívjam fel, és megmondja a továbbiakat...

Apa is benn volt. Ő látta inkább, én feküdtem. :(
Annyit azért én is láttam, hogy integetett a kis kezével. Apa azt is látta, hogy a lábával is kalimpált, megmutatta neki a doki a gerincét, meg a bordáit is.

Kértem képet is, azon látszik mind a két keze is.
Az egyik az a feje feletti kis fehér folt, a másik meg a teste melletti fehér vonal.
Direkt nektek integet a képen :lol: :lol:

Kép

Kép
Daisypath Anniversary tickers
irbil
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:18-kor.
szonce82
 
 


Irbil nagyon aranyos a babókád :D annyira szépen látszik :D örülök, hogy minden rendben van :D
Szonce pénteken megyek dokihoz és ha megbeszéltem vele a dolgokat, akkor hétvégén zaklatlak majd pü-be a kérdéseimmel :lol:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


szonce, monka: köszönöm szépen :lol:

Kép
Daisypath Anniversary tickers
irbil
 
 


5-re megyek háziorvoshoz is, mert megjött a tsh, és a toxoplasma eredménye.
A tsh 1,421mIU/1 a referenciatartományon belül van :lol: , a toxoplasma meg negatív lett. Az van odaírva, hogy "toxoplasma gondii fogékonyság, terhessége esetén ellenőrző vizsgálat javasolt 4-6 hetente." :cry:

Kép
Daisypath Anniversary tickers
irbil
 
 


szonce: 8-11 hétig nekem is csak a nagy pufi pocak volt, attól függően mit ettem a fotós napokon...Vagyis a 9 héten nagyobb volt, mint a 11-en :lol: :lol: :lol: De a 12.hét óta látszik az igazi "várandóspoci" :D Én se vagyok egy vékony alkat, de valamikor még húgom babavárása alatt ment a pocakfotózás, és annyira jó volt nála látni a változást, hogy megfogadtam, ezt én se hagyom ki...

nyufó: én mániákus vaterás vagyok :D Idáig jobban még csak könyveket vásárolgattam, de lassan szétnézek a babaholmik között is...Tényleg ügyes vagy, hogy ilyen hamar túladtál rajta :D
iwiw-ven van kedved jelölni?

dalmicsek: Alex talpán feljött a bőr és azért sántít, szerintem valamivel felsértette...

Kép
csill79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:18-kor.
szonce82
 
 


irbil: gratula, nagyon édes :D :D :D

Kép
csill79
 
 


Monka majd igyekszem vissza is jelölni, amikor az iwiw hagyja, most hiába nyomkodom az ismerem gombot, nem reagál, biztos valami rendszer probléma mert kiléptem és vissza és ugyanúgy nem reagál. Van néha ilyen. Semmi baj különben, gondoltam hogy itt a vizsgák, tesód érkezése stb. volt elég program, hogy elfelejtetted :lol: Tényleg így van, Regi aztán tud nagyon nézni, meg tudom zabálni!!! Sokszor amikor nagyon várok valamit, akkor így szoktam még számolni, hányat kell aludni :lol: :lol: :lol:

Szonce akkor valószínű tényleg a szobacsere lesz a megoldás! Kíváncsi vagyok majd hogy alakulnak ezek a dolgok a gyakorlatban, majd jópofa lesz akkor is megbeszélni, kinél hogy működik.

Irbil látszik szépen a babó :lol: Beírtam neked is a méretet a táblázatba![/b]

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó ha kipróbáltad, és nem volt jó, akkor ne kezd el megint. Pláne ha már egyesítetted a rétegeket. Így is nagyon szép, csak egy ötlet volt :)

csill szegény Alex, jobbulást a talpának :)

irbil nagyon jó a sztárfotó, tényleg látszanak a kezei. az eredményeid is nagyon jók, gratula! :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


csill,nyufó: köszi, köszi :lol: :lol:

Azt hiszem, hogy az első babások nevében szólhatok (ha valaki nem így érzi,akkor bocsi), hogy olyan hihetetlen ez az egész. Nem volt még ilyenben részünk, még nem is érezzük, közben meg az UH olyan kis cuki babát mutat...

Kép
Daisypath Anniversary tickers
irbil
 
 


dalmicsek: köszi :lol:

Kép
Daisypath Anniversary tickers
irbil
 
 


irbil egyetértek. Ha nem lenne az UH el sem hinném, hogy egy kisember fejlődik bennem. Én már most szerelmes vagyok belé! Ez igazi csoda, leírhatatlan :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Nyufó nekem is ezt csinálta ma, én se tudtam az ismerősömet visszajelölni. Sztem rendszerhiba :( na akkor még alszok 3-at és akkor már mehetek is :D ez így tényleg jól hangzik :D és úgy örülök, hogy a vonalzóm már nem az ötösön akadozik, hanem a tízesen :D
Csill jobbulást Alexnek
Irbil reméljük minden oké lesz ezzel a toxoplazmás dologgal :roll: most akkor 4 hetente vérvétel?

Most elköszönök, de ha lesz időm este, akkor még beugrok, addig is beszélgessetek még (de ne olyan sokat, hogy ne lehessen egy óra alatt se visszaolvasni) :lol:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


sziasztok, mára elköszönök!

Akik írtak privit, azokat bejelöltem a wiw-en :)
Holnap jövök!

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


irbill, gratula! :D

Nyufó, szerintem átírhatnád bpd-re, nekem Lexivel a 4d-ket leszámítva csak azt mérte. Átraknád nekem, hogy kisfiút várunk? Köszi előre is!

dalmicsek, én írtam privit? Olyan feledékeny vagyok, bocsi. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


irbil

gratula a jó eredményekhez :)


na hoztam pocakfotot,hát nem a legjobb,6 képből ez lett valamilyen.rosz a gép és csak a töltöjéről lehet vele fényképezni,és atükör kicsit messze volt,de ezen is látszik valami :D


13 hetes pocakfotó:

Kép

KépKép
bettike83
 
 


irbil: nagy nagy gratula a babához meg a jó eredményekhez. tényleg szépen látszik minden. még a kezecske is :-)
ez a toxoplazmás dolog micsoda? akkor most meg kell ismételned a vérvételt?
amugy én ismint első babás, teljesen egyetértek veled. olyan szokatlan, de ugyanakkor fantasztikus érzés, hogy növekszik bennem valaki, és olyan jó volt hallani a dokinénitől hogy egészséges. már alig várom hogy érezzem. fogalmam sincs milyen érzés, de biztos nagyon jó :D

bettike: szupi a képed. azért neked már növöget a pocid. egyértelműen látszik :D

nyufó:nem baj, hogy a tegnapi eredményt írtad a táblába. 4 mm semmit nem jelent :D de hihetetlen hogy egy nap alatt ennyit nőtt. vagy a doki mérte el tegnap, nem tudom

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


meg persze előtte ettem pont :D de reggel is majdnem ekkora,szoval egyértelműen növekedik a kis picurom :)

KépKép
bettike83
 
 


Irbil szerintem a többedik babások nevében is irhatod, mi is úgy érezzük, még mindig hihetetlen ez a csoda :lol: :lol: :lol:

Monka még most sem hagyja az iwiw hogy visszajelöljelek, lehet majd holnap sikerül. Olyan gyorsan telik az idő, kettőt pislogunk és már babázunk is, szaladnak a vonalzók :lol: Most teszteltem, és már kezdjük a második trimesztert!

Beze a bpd az melyik adat? Beírtam a kisfiút a táblába :lol:

Bettike nagyon szépen látszik a pocakod :lol: :lol: Na akkor én is próbálok csinálni és felrakni.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Sziasztok!

"Eltévedt" bárányka jelentkezik :roll:
Ne haragudjatok, hogy mellőztem a fórumot, csak megszaporodtak az elintézni valóim.
Ma vagyunk együtt a párommal 10 éve, és múlt héten úgy döntöttünk, még a babázós időszak előtt összeházasodunk :oops: , augusztus 14-én lesz a nagy nap, és hát azért mászkálni kellett emiatt, még ha csak egy sima kis polgári szertartást szeretnénk is. Ruha, fodrász, még a kozmetikus és a virágos ráér.. :roll: És hát mellette gyakorolok a 4 hónapos keresztlányomon is mostanában elég sűrven :lol:
Ráadásul szintén a múlt héten az anyakönyvi hivatalban adták a tudtunkra, hogy az apaság elismerését jóval a gyermek születése után is el lehet intézni (Ezt 2008-ban nem mondták :evil: ), így a pici angyalkafiúnknak végre elintéztük az apai nevét :D Immáron nyugodtan lehet az angyalkák között..

Voltunk ma a 12 hetes genetikai UH-on, ami ugyan a 13. hétre esett, de nem baj. Egyedül mentem, így az egész "mozi" nekem szólt, mindent megmutatott az orvos :D már amit tudott :wink:
Az adataink ma:
"A" magzat: BPD 22mm; FOD 28mm; CRL 68mm; FL 8mm; Nt 1,1 mm; orrcsont ábrázolódik 2,4mm; 4 végtag is megvan, jó szívhang, FHR 166/s (mellső fali lepény)

"B" magzat: BPD 21,5 mm; FOD 28 mm; CRL 69 mm; FL 9mm; Nt 1,6 mm; orrcsont látható, 4 végtag szintén megvan; jó szívműködés, FHR 168/s. (hátsó fali lepény)

Egyikük látványosan szopizta az ujját a nagy ficergés közben, másikuk pedig a magzatvizet ízlelgette, és tetszett neki :lol: Az ilyen pillanatoktól tudok nagyon elérzékenyülni :cry: :roll: :D

Nagyon meg van velünk elégedve a doktor, tetszik neki a helyzet, 2 hét múlva ismét látni óhajt ettől függetlenül :lol:

Délután játszottam kicsit a gépen, hoztam nektek egy összevont csoportképet az eddigi UH felvételekről. A felső sorban kezdődik és az alsó sorban van a mai (a dátum ne tévesszen meg, nem holnapi képet kaptam :lol: ) Ha nem nyílik meg, majd kitalálok valamit :roll: de szerintem nem lesz vele gond.. :D

http://kepfeltoltes.hu/view/100706/1461 ... es.hu_.jpg

Igyekszem ismét belejönni a dolgokba, és nyomon követni az eseményeket :roll:

Puszi mindenkinek és sok-sok pocaksimi!!! :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?