Új privát üzeneted érkezett!

Urszila, Ari, nem vasarnap lesz a borze? en 17-t olvastam a babanetes borzefigyleoben....na most mar atmegyek holnap is, megnezemKép
orsoly
 
 


Urszila,
Kezet foghatunk. En meg tegnap szekrenyt cipeltem(holnap meg lehet, hogy borondot, babakocsit es gyereket fogok). Nincs eleg ferfi a haznal...es kulonben is, nekem faj, nem nekik!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Kicsiny betegeinknek jobbulást!!!

Képek (Kevin, Bori-Kristóf, Julcsi-Lőrinc) nagyon helyesek! (Biztos a többiek is, csak őket nem látom Kép)

Kaska,
örülök, hogy bevált az ötlet Kép! Névnapjára vettem Bekinek egy macis kirakót, már nagyon szépen eljátszik vele, és ráfér az etetőszék tálcájára... Kép Tudom javasolni Kép.
Kép
Nem baromság, hogy úgy érzed, össze vagy Vilcsivel nőve, én egy hétig depiztem, amikor Beki magától abbahagyta a szopit. Tudom, hogy itt volt esetleg az ideje, meg hogy ő akarta, mégis Kép.

Urszila,
pelenkás katica Kép.

Franyo,
nem semmi, miket mond Anka!!! Jókat nevettem Kép.

Andi,
9 éve? Az jó sok! Még 10x ennyit kívánok ;).

Kangi,
engem a Tesco hatott meg tegnap, így egyheti bezártság után, hogy milyen szép nagy és nyüzsgő Kép.

Beu,
juhééé, beszélő Lőrinc! Kép

Gombóc,
szegénykém, ha ennyire rosszul érzed magad, akkor max. 1 hetet jósolok Nektek! Kép

Momo
boldog szülinapot! Kép

Norka,
bélelt nacik milyen név alatt/hol vannak?

Zsuzsi,
ne érezd magad kirekesztve, én itt vagyok neked terhetlenül! Kép De most komolyan, nem is olyan rég éltük mi is át, vagyis hozzá tudunk szólni, együtt tudunk érezni. És Te már letettél valamit (valakiket Kép) az asztalra, hogy most nyugodtan hátradőlj Kép.

Toffi,
remélem találtok olcsó tervezőt!

Elli,
vers aranyos! Kép Van még?

Kóros egyedül-otthonülők, figyelem: találtam megoldást a (túl)gömbölyű formáimra és a magányomra, hátha nektek is beválik: hetente kétszer jár hozzánk egy pár. Én a lánnyal hagyományos Norbizom, a fiúk meg kickbox-aerobicoznak. Az épp nem tornázók vigyáznak a gyerekre. Nálunk bevált, pénzt sem kell kiadni rá és rendszeres mozgás.

Pusz
Miszike
miszike
 
 

 
 

Ajaj, tényleg holnap van a börze!Én is 17-et tudtam, csak aszittem, ma van. Kösz, Orsoly!Kép Én meg égekKép

Urszila
urszila
 
 


Urszila: akkor jo, en biztos ami biztos, atmentemKép es telleg holnap leszKép
orsoly
 
 


MomoKép
Boldog szülinapot utólag isKép

KaskaKép
Nektek pedig boldog házassági évfordulótKép A fent elmített pozíciót nem ismerem, úgyhogy örülnék, ha megosztanád velemKép

BeuKép
Beszélő LőrincKép Néha nekem is hetekbe telik, mire rájövök egy-egy szó jelentésére (ha már rájöttem, akkor tök logikusnak tűnikKép)

ZsuzsiKép
Majd megírod nekem a homeos bogyó nevét?

VirgaKép
Levinek jobbulástKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Miszike
hol is vagy te "túl" gömbölyű? A talin nekem semmi nem tűnt fel. Most vagy te vagy Coco Chanel reinkarnációja, és szuperül rejtegetedKép de szerintem inkább nincs ott semmi "túl"Kép

Tegnap szórakozott az axelero (egész du.) úgyhogy olvasgatok a reggeli kapucsínóm mellettKép

jó reggelt mindenkinek!
pusza
e
ellimami
 
 


Ja, és még hadd dicsekedjem egy képpel: szerintem nem kell magyaráznom, mennyire nehéz ilyen szembemosolygós képet csinálni a kölkökről; vagy nem szembe, vagy nem mosolygós.
Nekem sikerültKép
Kép
(Húgom szerint amikor mosolyog, olyan a pofija, mint a Malackának a MicimackóbólKép)
e
ellimami
 
 


Sziasztok Csajok!

Gondoltam belesek, hogy ment-e valaki a szigetre gyalogolni, de úgy látom mást sem indult neki ilyen idöben.

Ma ebédre vagyunk hivatalosak és még gatyába kell magamat szedni, úgyhogy csak pár kép erejére ugrottam be. Bocsi.

Este jövök és írogatok!

Addig is puszkaKép

Kép
Apát várva....
Kép
Ha nem jön írok neki mailt...
Kép
vigyorKép
Kép

Tündér
tündér
 
 


Franyo,
jajj de irigy vagyok azért a napi 2 óráért. Nekem miért nem bír olyan gyerekem születni, aki napközben is sokat tud aludni?
Sőt, úgy tűnik, Dana egyre kevésbé igényli a napközbeni alvást. Egyelőre próbálok kemény lenni, most is bent üvölt szegénykém Kép
De azért szegény én is. Ma éjjel Abigél f1-től 1-ig majrézott (addig csak két rövidet ébredt föl), de ebben úgy kifáradt, hogy utána f5-ig aludt. Na mindegy, nem rontom a nyomormmal a hangulatot, de annyira gyűlölöm már ezt az éjszakázást Kép Kép

Miszike,
ezen a túl gömbölyűn én is fennakadtam. Mégis hol?

Elli,
nálunk is tök sz. volt tegnap a net. Ezen kívül állandóan valami spyware tevékenykedik a gépünkön. Leirtom, aztán jön az újabb. Kicsit uncsi. Egyik este a nagy vírusbusterkedésbe azt hittük, be is krepált a gép, de aztán másnapra föléledt.

Toffi,
már én is többször elcsodálkoztam, hogy mégis hogy marad energiád mindenre?

Andi,
úgy megkívántam a pizzát Kép - de most mindjárt megyünk nagyiékhoz ebédelni nyamm Kép

Zsuzsi,
szegény Gyuri, meg te is Kép

Dana is kicsit náthás volt a héten, így minden programot lemondtam, mondjuk ezen túlmenően semmi baja nem volt.

Tüni,
hol tartasz? Rengeteg "praktika" van babaforgatásra. Mondjuk nekem Danánál egyik sem vált be, de azért ez ritka.

Babaképek nagyon édik.
Mennem kell - a változatosság kedvéért.

Ja, csak annyit, hogy Momo gyakran gondolok rád. Én asszem idegbajt kapnék. Minden elismerésem!

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Gombóc,
Drukkk!

Ari,
KépekKép

Úgy látom ezek a múltkor lemaradtak...

Szegény Zsuzsi. Vajon elindult beteg Gyurival?

Urszila,
Pelenkás katicaKép
Hogy van a hátad?

Elli,
SzembemosolygósKép

Tündér,
KépekKép

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Képek nagyon szuperek, mind! Kép

Lányok, azt hiszem, felfáztam KépKép Muszáj nekem terhesség alatt minden sz.rt összeszedni??? Nem tud valaki rá valami természetes gyógymódot?

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Andi, Igyal nagyon sokat! Jobbulast!

Ari
ari
 
 


Jaj lányok! Én ezen a hétvégén annyira depis voltamKépKépKép
Végig be voltunk zárva, ideges voltam, rosszul aludtam.
Ti mit csináltok ilyen időben? Semmihez nem volt kedvem. Ráadásul most kocsink sincs. Elmenni se tudtunk.

KaskaKép
Boldog házassági évfordulót így utólag isKép

BeuKép
Gratula Lőrinc beszédéhezKép

Képek tündériekKép

Nelli
hnelli
 
 


Andi,
nekem a nagyon sós vízben való fürdés szinte azonnal meggyógyítja a felfázást (tele kád vízhez fél kg lehetőleg tengeri só). Utána azonnal ágybabújni, pocit melegen tartani, másnap ismételni. Szerintem nem túl meleg vízben már fürödhetsz a 12. héttől, de jó lenne, ha megkérdeznéd az ügyeletet. Jobbulást!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Ari, Miszike
köszi Kép épp ma tölöttem a 12. hetet
kedden megyek a háziorvosomhoz, legkésőbb akkor találunk megoldást. Eddig 2x volt hólyaghurutom (először Thaiföldön szedtem össze a 40 fokos melegben, a franc se érti... ), és mind2x antibigyót kaptam, nem tudom, most terh. alatt mit fogok kapni? De ezt a sós vizet szerintem ma kipróbálom, köszi

Andi
psandi
 
 


Andi,
igyál rengeteget!!!

Két kérdésem volt, de du. elfelejtettem. Egyik, hogy bevált-e valakinek valamilyen nem porszívós orrszívó, mondjuk elemes vagy ilyesmi? A pumpásat próbáltam, de nem igazán.
A másik, hogy tegnapelőtt fölfedeztem, hogy Abigél a banán mellett a rizstejet hajlandó elfogadni. Azóta iszik napi 0,5-1 decit. Szerintetek ez OK?

Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Momo,
Boldog szulinapot! 30 evesen meg szinglikent unnepeltel? Kép Nem vagy semmi....KépKépKépKép

PsAndi,
en Spanyolorszagban 30 fokban Zsombibval 8 hetes terhesen faztam fel...hogy mitol? Kép Letezik egy antibiotikum, amit ilyen koru terhesek is szedhetnek (valami Amoxic....valami ilyesmi a neve es a hatoanyaga), az pikk-pakk rendberakott, de csak orvos irhatja fel, es terheseknek fejlesztettek ki. Csak par napig probalkozz termeszetes kuraval, ha nem javul, akkor inkabb az antibigyo, a dokim szerint eleg veszelyes egy kiterjedt felfazas gyulladassal. Kép Jobbulast! KépKépKép

Zsuzso,
csak drukkolni tudok, hoyg mihamarabb tudj aludni es pihizni nyugodtan. KépKép

Tündér,
ebed meghivas. Kép Jol sikerult?

Beu,
gratu beszelo Lorinchez! Kép

Elli,
szinten gratu szembemosolygos Kevinhez! MEg nekunk sincs ilyen kepunk...Kép KépKép

Zsuzsi,
elindultatok haza? VAgy inkabb nem vallaltad? Kép
En Apajaval kaptam ossze megint azon, hogy egyszeruen nem erdekli ot, hoyg mi van a lakasban! HA a belem kidolgozom itthon, akkor is 20 perc alatt olyan koszt es kupit csinal, hogy mar volt, hogy elbogtem magam...meg is fogadtam, hogy a gyerkocoket haziasnak nevelem, a leendo menyeim ne szivjanak annyit, mint en. Kép
Kuldhetnel azert nemi praktikat, TE ezt hoyg csinalod! KépKépKép

Urszila,
Pelenkás katica Kép

Nelli,
otletem nekem sincs, en is szoktam depis lenni. Ilyenkor Apaja este megkapja ZSombit en meg elmegyek 1 orat setalni. Kép Vagy valami boltba. Kép De nem tudom, mi lesz itt telen. Kép
Drukk, hogy mielobb legyen vege a depidnek! KépKépKép

Babakepek nagyon edik, betegeknek jobbulast! Kép

Holnap egesz delelott a korhazban leszek, lesz CTG, orvosi vizsgalat, UH. Kivancsi vagyok, mit mondanak, mekkora gyerkoc varhato es mikor? Kép
A nev meg mindig nem vegleges, tok ciki, hogy igy az utolso hetekben is ezen vitazunk...ZSombi szerint a teso neve legyen Tátá, mi inkabb a Nándor fele hajlunk, bar nekem meg lennenek mas otleteim is... Kép

Joejt!
Gombóc
gombóc
 
 


Hali Csajok!

Szerda óta be se tudtam kapcsolni a gépet, annyira el voltam havazva. (persze a gép attól még ment, csak én nem jutottam hozzáKép). De már vészes tüneteim voltak, még szerencse, hogy nem írtatok olvashatatlanúl sokat szerda ótaKép.

Szóval kicsit kiesek ilyenkor a "szuperanya" a "szuperfelség" és a "szuperszerető" szerepéből, dehát egész héten tüzet oltottam: szószerint az iskolában és átvitt értelemben itthon is...
Zsófimnak megint jön valahány foga, ennek örömére betaknyosodott, viszont hagy dicsekedjek egy kicsitKép: éjjel nem csak ezekért kell fel, hanem mert Pisilnie kell! És belepisilKépKép a bilibe (a pelus már csak játok közben lesz nedves, nomeg persze a kaka is csak oda jön). Dani eccerűen elkezdett álmodni, szerencsére nem rosszat, viszont rögtön átjön mesélni... pár perc és visszamegy egyedűl. És ha mindezt kevésnek találtatna, és épp aludnék végre egy órát, elkezd ugatni az apjuk, aki holnapig kapott haladékot, szereztem neki egy tüdőgyógyász-allergólogust mert a körzetink még egy röntgenre se küldte el... Pedig hallgatni fájdalmas amit művel, nemmég csinálni...
Szombaton temetésen voltunk, jóbarátunk apukája épp elmúlt 57 éves... nagyon felkavartKépKép

Közben azért ünnepeltünk is (Kaska, mi is 14.-én)Kép, pénteken elvitt a Gundelba, de nem maradtunk sokáig, mert nem akartam belefejelni a palacsintába...

Bocs, de ki kellet éllnem grafonám késztetésemKép

Momokám, istenke éltessen! Ne félj fog még jólesni egykis pezsgő!Kép

Kangi, ekkora pocival nembizti, hogy látják UH-n a dolgokat... Nem csináltak még vérből a májfunkciót?? (Már viszketegségnél is ez az 1., nemhogy görcsgyanunál). Bizti nem emléxel, nekem az első "gyengébb" görcsöknél egy kis édes fehérbor volt jó rá, aztán már csak a nospa, persze ha időben vettem be, a kezdeteknél, nem akkor, mikor már a csillagokat se láttam...

Gombóc, bocsi, hogy úgy otthagytunk!! Pocakkal úgyjársz, mint én, itt szurkolhatunk még 2 hét múlva is, hogy mikor jön már TátáKépKép Holnapi naphoz kitartás! Kis idő múlva, majd nosztalgiázolKép

Urszila, szegény öregecske, nyomorékocska felségKép (nekem ilyenekkel szoktamám udvarolniKép) És a sör habzik? Csodás gyógyulás recipéjét kéretik közreadniKép!

Beukám, ez még csak a kezdetKép! Aztán jössz majd panaszkodni, hogy szóhoz sem jutsz!

Szobatisztaságra szoktatás, Zsófit ld fenn. És én ezért csak annyit tettem, hogy vettem neki úgy 8 hónapos korában egy sárga bilit, hogy ne Danóéval jáccon. Arra ült rá gatyóstúl, így nálunk mindig ösznépi pisilés folyt, kinek hováKép. Aztán a nyáron teljesen átszokott Dani a WCre, Zsófi meg az udvaron ráébredt a pisilés lényegéreKép. Na azóta csak mesztelen popóval hajlandó ráülni a bilire, eredményesenKép. Aztán megy a pisi pisiországba. Kakáról még nem szól a fáma, és én sem.
Daninál sokan lököttnek néztek, hogy nem kezdtem szoktatni, amikor elkezdett szólni, hogy jön a pisi. 1. Nem mertem belevágni pocakosan, (áprilisban képes volt minden szopi alkalmával tojni egy kicsit a pelusba). 2. Nem volt elötte pl, nem tudta kikövetelni magának a bilit. 2 évesen mondta előszőr, hogy nem kell a pelus, akkor 3 napig bírtam (nyár volt), hogy mindig minden mellé megy, és vissza adtam rá. 2 hét múlva megint szólt, 7 nap múlva, már minden a bilibe mentKép, egy hónap múlva már éjszakára sem kellett a pelus.
Bocs, hogy ilyen bő lére eresztettem! Szerintem hagyni kell, hogy a gyerek ébredjen rá a dologra és ne érezze nyűgnek, erőszaknak. Ez ugyanolyan idővel kialakuló készség, mint pl a beszéd. A mi szüleinket is meg tudom érteni, hogy miért idomítottak minket korán a bilire... a textilpelus valahogy más, mint a pampers...

Na menek, hátha tudok aludni, legyetek jók a lehetőségekhez képest, gyógyítgassatok és gyógyúljatok!

Pusssz
Zsófi

ui.: ÓRÁT mikor állítunk már???
csucsuka
 
 


Sziasztok Lányok!

Tehát ígéretemmel ellentétben, nem este csak
most reggel írok, de este már nem volt energiám, bocsiKép

Jelen helyzetben szerencsére nem írtatok nagyon sokat ezért még utól tudom érni magam...

Zsófi!
Ez a bilizös módszer nekem bejönKép Ügyes Zsófi! MunkaKépBoldog házassági évfordulót!!!!Kép Gundel,
palacsintafejelésKép

Gombóc!
Fel a fejjel! Szerintem minden pasi képes kupit csapni 2 perc alattKép Nekik fel sem tünik, mert az ö ilyenfajta ingerküszöbük elég magasan vanKép Na ezt jól megaszondtamKépNév teccik, milyen opciók vannak még? Ebéd egyébként nagyon jól sikerült, jót dumáltunk, aztán zenéltünk (zongora, gitár), szóval csúcs volt, Ilang úgy kifáradt, hogy a kocsiba rögtön beájultKép

Andi!
Jaj, vigyázz magadra! Csatlakozom Gombóchoz, elöször természetesen, aztán ha nem javul
mindenképpen nödoki! Azért mindenröl kérdezzd meg a körzetitKép Jobbulást és gratula a betöltött 12. héthez!Kép

Nelli!
Ez a depi nem csak rád volt jellemzö, nyugodj megKép Nem vagy éppen premenstrus idöszakban? Én még avval is küzdök, bár hála a gyógyszernek tuti hogy holnap du. fog elérkezni a piros betüs ünnepKépMától már napsütést mond az idöjósKép

Zsuzsó!
Kitartás, szerintem ez a nappali nemalvás változó. Vannak periodusok amikor a gyerekek, nem vagy csak alíg alszanak, de aztán azt valamikor pótolni kell! Rizstejről sajna nincs infómKép

Elli!
Mosolygós Kevin csúcs! Télleg nagyon nehéz egy ilyen jó pillanatot elkapni, mostmár én is tudomKép K.-mentes kikapcsKép irigyKép

Virág!
Örülök, hogy megkaptad, a postaköltséget meg hagyjuk, jó?Kép Levinek jobbulást!!Kép

Miszike!
Szerintem sem vagy az a kimondott gömbölyüKép
Nem tudom miröl beszélsz?! Torna jó 5let!

Zsuzsi!
Gyerköcök, Gyuri hogy van(nak)? Ugye nem lettetek Mindannyian betegek??? Hazajöttetek végül?
Én is pocaktalan vagyok, ne érezzd magad 1dül!Kép

Urszila!
Hogy van a derekad?? Tavaly a páromnak volt egy rossz mozdulata, amitöl gyak. lebénultKép Szörnyü volt! Azóta minden mozdulatára figyelnie kell! Ez nem hiszem, hogy feltétlenül korral jár, sajnaKép Vigyázz magadra elég derekasan helyt állsz nap-mint napKép Férjed kedvesKép

Kaska!
Boldog házassági évfordulót!!! Karácsonyi babaprojekt induló, teccik!KépÜgyes Vilcsi, mint rizsfelfújtKépKép

Momo!
Nagyon boldog szülinapot kívánok így utólag is! Majdnem együtt ünnepelsz Timici-lánykáddal, nem? Ja és mostmár Mesivel is majdnemKép 4 év alatt télleg nem semmi változás állt be az életedbenKép

Beu!
Nagyon ügyi Lörinc! Dumáláshoz gratula!
Olyan jó érzés nem????KépFotók szupik, föleg a krimisKép JulcsiKép

Maci_2!
Katicás történet nagyon aranyos voltKép

Franyó!
Dumálás csúcs! Olyanokat mondanak néha, hogy
az ember lánya dob egy hátastKép Sajok-csiszolóKép

Tüni!
Gratula a kislánykához! Sokféle módszer van a forgatáshoz, torna, homeós bogyók, szerintem nézz utána, de kérdezzd meg a védönöt hátha tud segíteni!

Toffi!
Kipróbáltam a mintákat, hát ha azt mondom
sugárban köpte rám az nem fedi a teljes
valóságotKép Már csak 1 tasak van. Azzal most
kivárokKép Hátha máskor megtetszik nekiKép Utazás hogy sikerült? Zsombi meggyógyult már?

Kangi!
Hogy van Julcsi?? És Te? Beválik ez a
szelektív evészet? Akarom mondani diétaKép

Norka!
A gatyókat kicist konkrétabban hol lehetne
megnézni??

Ari!
A képek Boriról és Kristófról nagyon
aranyosakKép Olyan az elsö fotó mint egy Libero reklámKép

Most azt hiszem mindenkinek írtam akinek akartam! Ha valaki mégis kimaradt attól bocs!Kép

Ilang esti elalvása a szopi elhagyás óta így alakul: vacsi-fürdés-felöltözés-Apa-Anya puszi-majd irány az ágy, fél perc simi, majd alvásKép Tegnap mondjuk a nyakamba bújva ringatoztunk legalább 1 percig(!) és nagyon fantáziadúsan az "Aludj el kisember" cimü nótát énekeltemKép Nagyon bejött neki és simán le tudtam rakni utánaKép

Pörgös hetünk lesz, de azért próbálok benézni.
Most megyek mert el kell indítanom a mosó-mosogatógépeket, meg elpakolni a kupihalmokatKép

Puszi,

Tündér & IlangKép
tündér
 
 


Az esetleges elírásokért, bocsiKép
tündér
 
 


SziasztokKép

Hétvége klassz volt, leszámítva, hogy indulás után másfél órával még a városban keringtünk tudjátokkik miatt... Szandi közben aludt egyet, felébredt és azt hitte, szívatjuk, hogy még mindig Pesten vagyunk. Majdnem visszafordultunk...

Beu
Köszi, nagyon klassz volt, gyerekek rumliztak, én kötöttem, Apa aludt. Viszont Szandi úgy odacsukta fiókkal Zsombi ujját, hogy leesik a körme. Na ezt kihagytam volna. Most úgy néz ki, mintha ki lenne festve. És pont az orrpiszkálós ujjaKép
Sün BalázsKép

Urszila
Eddig rá tudta csavarni a kupakot? Szerintem nem figyelt oda...
PolgármesteretekKép
Pelenkás katicaKép

Elli
Gratu a kettecskén-musical-hezKép
Kép királyKép
Nekünk is van ilyen, de mindig benne van Zsombi ujja is, amint épp a lencsébe nyúlKép

Kaska
Nálunk is az a kaja a legfinomabb, amit én eszekKép
Majd mondhatja Vilcsi 20 év múlva, hogy foodexpresszes kaján nőtt felKépKép
Táska ügy: engem is az bántott jobban, hogy nem mondott igazatKép
5 szopi? Drukkokat borítékolom az elválasztáshoz!

Virág
Gyors gyógyulást Levinek!!!

Ari
Sportkupakost már ejtettük, mert a fogával nyitja ki KépKép

Maci_2
Orszippantás: mi az, hogy hagyja, jön szó nélkül. Viszont anyukámnál már nem azt mondta, hogy "ojja, ojja", hanem azt, hogy "zsepit, zsepit"Kép

Miszike
Te gömbölyűKép
Tesco-nyüzsgésKép
Olcsó kivitelezőt kívánjKép
Torna klassz, enyém Apa éppen hét végén mondta, amikor feldobtam, hogy újrakezdeném a diétát, hogy meg ne próbáljam, nekem csak(Kép) tornáznom kellene. Azt is elismerte, hogy fogalma sincs, mikor.

Zsuzsó
ÉjszakákKép, de tudod, nem tart örökké!Kép
Energiával nincs gond, elég sűrűek a napok, tény, hogy nem unatkozom. Ha időre kell odaérnem valahova, akkor tuti rohanás van...Kép

Andi
Hogy vagy?
Áfonyalé (cukor nélküli)
Medveszőlőlevél-tea (de ennek utána kell néznem)

Andi, Gombóc
Az nem felfázás volt, hanem hólyaghurut - baktériumtól.

Gombóc
"Tátá", de a Nándor jóKép
Méretek??Kép

Zsófi
Aztaa, bilibepisiKép
Óraállítás most hétvégén, nem?
Gratula az évfordulóhozKép

Tündér
Ha nem megy a tápi, ne erőltesd. Én Szandival próbálkoztam, nem ment, hagytuk. Zsombi pedig nagyon "szopikás" még most is.
Adj Ilangnak sajtot, joghurtot, túrót... én egy ideig azon paráztam, hogy mi van, ha nem kapja meg a kellő mennyiségű Ca-ot a csaj, mert tejet nem iszik azóta sem, de a tejtermékek azért jól csúsznak.

Időmről annyit, hogy fél 10 óta írom ezt, azóta kétszer teregettem, reggeliztem, pelenkáztam, orrot szívtam sokszor, porszívóztam, Zsombit ebédeltettem, altattam, kenyeret gyártottam (már az is kész, de még melegen van tartva)... és most mennék ebédelni Kép Aztán jön Csilla néniKép

Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi

És bocsesz, hogy ilyen marha hosszú lett, legközelebb "törögetem"
toffifee
 
 


Alig 3/4 órát aludt Zsombi, beindult egy dudálós riasztó pont az ablak alatt Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

En is porgok ezerrel, es halistennek RAGYOG A NAP, ugyhogy ha ebred a lany, teperunk setalni Kép szoval sajna csak kutyafuttaban tudok most irni Kép

Ugye nem a nagy babaruhaborzet emlegettetek (17-e kapcsan), mert a frasz jott ram, honapok ota keszulok, de a Kismamaban 24-et irnak!

Szobatisztasagra szoktatasban teljesen egyetertek Csucsukaval, nekem min. nyarig eszem agaban sincs leszedni a pelust a kolkoncrol. Szerencsere minket nem is surget senki Kép

Gomboc,
DRUKK! Kép Kép pedig mar ugy jottem, hogy hatha Kép

Andi,
jobbulast! Kép sok folyadek, vastag zokni, melegbebugyola stb. es mindenkepp doki szerintem!

Tunder,
Ilang is tunder, hiaba, a Te lanyod Kép

Elli,
szembemosolygo Kevin egyszeruen: Kép

Tuni,
terdelesbol kinyujtott kezzel elorehajolsz, le a foldre, es minel feljebb emeled a fenekedet Kép max 2 perc, de min. naponta. Rolam keszult fenykep is igy, majd megprobalom megkeresni, vicces volt Kép

Hopp, lett egy olbebekam, ugyhogy:

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Andi!

Én 1x fáztam fel, igaz nem terhesen, de én is 40 folkban nyáron, állítólga vizes fürdőruhától. Szóval nekem meg kamillás ülőfürdőt javasoltak, meg nagyon sok C viatmint. igaz e mellé antibogyót is kaptam én is. Szerintem menj azért el orvoshoz, én vártam pár napot de nagyon rossz volt és egyáltalán nem múlt el magától (igaz én nem kezeltema kkor semmivel), cka rossazbb lett, mire elmentem dugig volt a vizelet gennyel sé vérrel (BocsKép). És terhesen rosszabb ha ráterjed a babára mint az antibogyó.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Miszike
ez a sós víz állatira bejött, szerintem javult az állapotom Kép azért még ma este is megmártózom, aztán holnap úgyis megyek a dokihoz

Gombóc
kupi-csináló férjed Kép Az enyém rendmániás, de ez is állati idegesítő tud ám lenni, gondolj bele, amikor ki van rakva a meleg kaja, ő meg még fut 8 kört a lakásban, hogy nem maradt-e egy porszem a villanykapcsolón Kép Ja, és ahogy látom, a fiam tiszta apja. BAkker ha valamit nem a helyére teszek vissza, már megy és rakja el, miközben mondja, hogy helye-helye, oda... Kép
Tátá Kép

Nelli
depid elmúlt? Mondjuk ebben az időben nem is csodálom, hog yelőjött Kép És hogy van a gyomrod?

Csucsuka
pisilő Zsófi nagyon kis ügyi Kép
Dani tegnap kakil, mondja, hogy kaka... büdi... fúúúúúj Kép
órát asszem okt. utsó szombatján állítjuk (jövő hét)

Toffi
medveszőlőlevél-tea??? hol kapható, gyógynövény boltban? köszi, lehet, hogy megjátszom

Andi
psandi
 
 


Manó
ja igen, tegnap jól utánaolvastam a témának a neten, elég ijesztő, ha nem kezelik ki Kép
Az első alkalommal én 3 hétig vártam, hátha elmúlik, de egyre rosszabb lett, a végén már véres volt a vizelet, aztán a gyogyitól 2-3 nap alatt rendbejöttem. Most szerencsére nagyon enyhék a tünetek remélem nem lesz semmi gáz.

Szerintetek megbízhatok majd a háziorvos által felírt akármiben, vagy felülbíráltassam a döntését a nődokival is?

Andi
psandi
 
 


Hali lányok!

Képzeljétek, babátlan vagyk!Kép
De inkábbKépKép
Apa beteg, híres türelmem oda, mindenki ideges, jobbnak láttam, ha a nagyik dédelgetik egy kicsit Lőrincet, nem az én idegbajom ragad át rá is. Úgyhogy tegnap haza vittük Pápára, mi meg itt maradtunk a csöndes lakásban. De már hiányzik.Kép Ti voltatok már gyerek nélkül? Nem terveztem, hogy 2-3 éves koráig kiadom a kezem közül, de most így alakult. Kicsit lelkifurim van. Gyerek nem hiányol, tök jól elvan nélkülem. Ha balhézik, visszahozom. De remélem, nem lesz gáz. Brühühü!
Viszont kihasználjuk a lehetőséget, és egy kicsit csavargunk, mozizunk, ápolgatjuk apa lelkét.Kép Ez azért jó, nekünk is jár valami!Kép

Andi!
Jobbulást!

Kaptok egy képet is, el ne felejtsétek a kisfiútKép
Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Kaptok pár képet:
Ari, a papucsosat Nektek küldöm Kép
Kép

Elli, Neked meg egy szembevigyort Kép
Kép

Ne zavarj, olvasok!
Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok Mamik,

Na végre van netemKép
Asszem másfél év után nem olvasom végig a hozzászólásokat, így, ha valami butaságot kérdeznék, előre is bocsiKép

BeuKép
hallottam bekötötték a fejed, sok boldogságotKépKépKépKépKép

Maci_2Kép
Hát végre tzényleg van netem, most már Isten sem ment meg titeket tőlemKép

Na pusz, és még 1 kérdés: A ti lurkótokat is megviselte a 15 hónapos oltás? Mini kiütéses, és 3 napig láza is voltKép

Na csók:

Manócs (aki eltűnt, de meglettKépKépKép
manócs
 
 


AndiKép
Köszi, ma jobb volt a kedvem: napsütés, kimozdulás, juhhééééKép
A gyomrom sajna van, és érzem, és eszek, hátha jobb lesz. Ha nem lesz torna, meg lesz az eredményeKép
Azért ne panaszkodj a férfiaidraKép
Más örülne, ha fele ennyire rendet tartanának otthonKép

ManócsKép
Mi nem ismerjük egymást, de azért üdv itt újra közöttünkKép

BeuKép
Gyerekmentes napok)
Néha azért jó Nélkülük, de én is hasonlóan éreztem, mint Te. Nem akartam, hogy sokat legyen másnál. Még most (5,5 éves) se nagyon szeretem, de már muszáj.

Beu, AndiKép
Képek tündériekKép

Nelli (aki ma jobb hangulatban volt)Kép
hnelli
 
 


Manócska!
Végre újra köztünkKépKépKép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Manocska, Bori is 3 napig volt lazas, de o nem volt pottyos. Ismet itt KépKép.

Andi koszi a kepet Kép.

Beu, babamentes napok, irigy vagyok Kép Nalunk orak is alig vannak, pedig neha mar jo lenne!

Nelli jobb hangulat, de jo! Kép
Ari
ari
 
 


Csajok,
mielőtt visszaolvasok 1 kérdés, kéretik nem röhögni:
K-t levetkőzettem, elindultunk szépen a kád felé. Beszaladt a kis házába, ami habtapival van burkolva, leguggolt...és pisilt.
Szóval mivel lehet - ha lehet egyáltalán - a habtapit csíramentesíteni?
KépKépKép
Még jövök
üdv
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Hatha jar meg itt valaki ilyenkor...belatasodtam ezerrel, nincs itthon Algo Kép Hutofurdo mar volt nem sok sikerrel Jazi gyogyszereibol ugye nem vehetek be semmi lazcsillapitot? (mondjuk Nurofen??) Ja, neki herpeszes torokgyuszija van Kép
...
Bocs a sok negativert...lecci irjatok, hatha?..
Norka
norkini
 
 


Norka!

menyire vagy lázas? ha nagyon akkor szerezz gyógyszert, nekem egyszer 39,8-nál nem hatotta hűtőfürdő végül injekcióba kaptam algopyrint és csak az vitte le. mellesleg a gyógyszer sem.

Ha ilyen magas lázad van jobb ha felhívod az ügyeletet. Ha alacsonyabb akkro próbálkozhatsz Jázi gyógyszereivel, de jó sokat ekll bevenni, kb mint amit a 12 éve sfelülieknek írnak adagban. De az is csak alacsonyabb láznál hat szerintem, magasra cska az algo szokott.

Herpeszes torokgyuszi, jézusom, hol szedtek össze ilyenket?Kép Még nem is hallottam róla.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Egyébként a hűtőfürdőt hoyg csináltad? én kórházban voltam akkor Emmával (ő volt beteg csak én elkaptam) és ott kb 10 percre beállítottak a hideg zuhany alá (két algopyrin után). Az levitte a lázam végülis, csak kb fél óra múlva újra 39,8 volt és akkor adtak infúzióba algot. Na az levitte rögtön.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó: Nurofenre gondoltam, csak nem tudom, pocisan lehet-e...
AMugy nem olyan egetverő a láz:38.2-38.6
kozott.
Hatha lejjebb megy...

Köszi: Norka
norkini
 
 


Hűtőfürdő: kb 35 fokos vizet hűtöttem lassan kb 10 percig olyan 30 fokig, akkor mar majd megfagytam...

Most talan tudok 1et aludni, mintha jobb lenne.

Kosz: Norka
norkini
 
 


NOrka
38 felett mindenképp csillapítsd!!! A neten fent van az ügyeletes gyógyszertárak listája, sajna nem tudom, hol, a férjed elszaladhatna algoért
jobbulást Kép
Andi
psandi
 
 


Norka!

Hú tényleg, poci, azt el is felejtettem, hát azt nem tudom, cska az algo a tuti ami szedhető.

Nekem nem fokozatosan kellett a hűtőfürdő, hanem 10 percig jó "hideg", legalábbis én végig majd megfagytamKép

nem tud a férjed elugrani az ügyelets gyógyszertárba? mindnehol vannyitva gyógyszertár, de a ti kerületetek nem ismeremKép Nálunk BKV-val fél órás körzeten belül kettő is van ami éjjel is nyitva. ha felhívod a tudakozót akkro biztos segít hol van.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


http://www.egeszsegkalauz.hu/ugyelet.html
itt vannak a gyógyszertárak
psandi
 
 


Köszi Ari,
Azért remélem most már vége a pöttyöződésnek!

Beu, AriKép
Jó, hogy még valaki emlékszik ránkKépKép

most volt a Fábry előzetese, a Shobert Norbiékat érdemes lesz megnézni, szegény kislányuk, micsoda szülőkKépKépKép

NorkaKép
Gyógyuljatok gyorsan meg! Talán még párszor csinálhatnál hűtőfürdőt, talán két-háromszor megismétled, lejjebb megy a lázad.

Jó éjt mindenkinek:

Manócs
manócs
 
 


na, Andival egyszerre írtunk. Én nem mernék lefeküdni ilyen lázasanKép Tuti elmennék gyógyszertárba vagy hívnám az ügyeletet, d eén ilyen ilyedős vagyokKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Köszönöm az érdeklődést, derekam már szinte OK, tapasztalataim szerint ilyenkor még sokáig kell vigyázni rá!

TündérKép az I. nekem is annyira fájt, hogy 3 napig feküdtem a padlón, szerencsére anyukámnál. Azóta érzékeny. Tápit szerintem se erőltesd, Julka sem issza, ha más vigyáz rá. Viszont mostanában kap egy kis tejet, ha a nagyok isznak, és megkívánja, azt szereti.

BeuKép fura gyerek nélkül, mi?Kép használjátok ki az alkalmat! Éppen akartam kérdezni, hogy mikor jösztök hozzánk, de így elnapolva. Borotvahab, vagy popsikenőcs!

NorkaKép megnéztem a felnőtt Nurofent, terhesség alatt nem szabad szedniKép Aszpirin nincs otthon? azt szabad az utolsó harmadig. Nincs közel ügyeletes gyógszertár?

GombócKép TÁTÁ nagyon jó!!Kép Én férjem kupit csinál, de közben rendmániásKép

CsucsukaKép csodás gyógyulás recipéje egy másfél éves gyerek, akihez rohanni kell időnként. Valszeg jót tesz a begörcsölt hátizomnakKép Biliző Zsófikád király!Kép

AndiKép valamelyik kölyökkel nekem genny volt a vizeletemben, akkor Semicillint írt fel a nődoki. Ismerős nődokival lecsekkoltam, biztos, ami biztos, OK volt. Olvasós kép a kedvencem!Kép

ManócskaKép de jó, hogy megint tudsz írni!Kép majd egy kicsit részletesebben rólatok, jó?

ElliKép nem kell csíramentesíteni, nem olyan gáz a pisi! Állítólag nagyon steril folyadék, a múltkor volt szó róla talán a Spectrumon???, hogy pl. a sivatagi szomjazás alkalmával nyugodtan meg lehet inni. (BocsKép) Töröld le szappanos vízzel, Domestossal én nem törölném, nem lehet kimosni a habtapiból.

Urszila
urszila
 
 


Csucsuka,
Elismerésem! Mi sem eröltetjük, így még sehol sem tartunk. Csak bírjam idegekkel a kedves rokonokat.

Toffi,
Festett Zsombi-körömKép
Hétfőnként Csilla néni megy Zsombival Szandiért? Mintha ma őket láttuk volna a kocsiból.

Gombóc,
TátáKép

Beu,
Mi még nem bíztuk másra Ronit, csak amikor már aludt, azt is ritkán. Biztos jó lehet.
KépKép

Andi,
KépekKép

Manócs,
Váááááuuuuuuu!Újra itt! VégreKép
15 hósoltás nem okozott gondot nálunk. De minden gyerek más.
Képeket nem raksz fel?

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Norka,
ne fekudj le lazasan! Inkabb hivd ki az ugyeletes orvost, az tutra tud adni valamit, amit pocisoknak is lehet! Vagy tenyleg irany az ugyletes gyogyszertar, de az kicsit macerasabb. Kép Vigyazz magatokra es jobbulast! Kép

Manocs
Udv itt ujra kozottunk! KépKépKép

Beu,
gyerekmentes napok. Kép Huuu, nekunk gyerekmentes oraink is igen ritkan vannak. Kép HAsznaljatok ki a lehetoseget! Kép Lorinc mint mindig tunderi! KépKép

Elli,
hat ize, talan eleg a szappanos viz. Kép Nem tudom. Esetleg sterilizalo folyadekba aztatni aztan lemosni? Kép Asszem fel kell keszulnunk ebbol a temakorbol is hamarosan...Kép

Andi,
Dani nagyon edes a kepeken! Kép

Toffi,
honnan van ennyi energiad? KépKép

Tündér,
nalunk csak az a baj, hogy Apajanak nem magas az ingerkuszobe, hanem szerintem nincs is neki. Kép Brrrr. Egyszeruen nem erdekli ot ez a dolog. VAgy legalabbis nekem igy tunik. Kép Az a zenelos kajalas jo lehetett. Kik jatszottak a hangszereken? Kép

Csucsuka,
ferjednek jobbulast, bilizo-pisilos gyerkocokhoz meg gratula! KépKép


Ma a CTG helyes kis fajas-kemenyedeseket mutatott, eleg rendszereseket. Aztan az orvosom megvizsgalt. Mar 2 hete viccelodom neki, hoyg nem akarok novemberben szulni, amit minidg nagy mosolygasokkal nyugtazott. Erre most meglepodve kijelentette, hogy a mehszaj mar felpuhulva, tobb mint 1 ujjnyira nyitva, ugyhogy elvileg kihuzhatok meg 2 hetet, de szerinte gyakorlatilag mar nem. Kép Aztan voltam UH-n, ahol az UH-s dokino ramhozta a fraszt, mert azt mondta, azonnal flowmetriat kene csinalni, mert III. fokban erett a lepeny, es szep nagy baba keszulodik...Kép Meretei szerint most olyan 3600 gr korul van MAszatka. Sikerult bejutnunk flowmetriara is, es vegul mindent rendben talaltak. Kép ZSombi is jott velunk UH-ra, mindenki teljesen el volt tole ajulva, "nem"-ezett minden kerdesre es mosolygott es puszikat dobalt mindenkinek. Kép Vegul tiszteletunket tettuk a szulesznonel is, aki szerint is baba lesz itt hamarosan - ja, legkesobb 2 het mulva...Kép

Hat ennyit rolunk.
Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Koszonom a sok infot Kép Ejszaka remes volt, Apat nem mertem elkuldeni itthonrol, mert szegeny Jazi eleg gyakran felsirt es annyi erom sem volt,hogy felvegyem. Most mindenem faj...laz most nincs, de azota beszereztunk Algot Kép
Koszi lanyok, oooolyan aranyosak vagyok!!!! Kép
Norka
norkini
 
 


Jó reggelt!Kép

Gombóc, NorkaKép
gratula a következő pocaklakótokhozKép Bár Gombóc, neked már lassan a kiköltözőhözKép
Lassan én is csatlakoznék az újra pocisokhoz, ASSZEM vizsgaidőszak után indul a projectKép

Maci_2Kép
Hát a fénykép küldéssel egy kis probléma van, mert apa hozzáféréseinél vannak elmentve, a belépő kódját nem tudom, ő pedig most Németországban van, de ígérem lesz kép is MinirőlKép

UrszilaKép
Rólunk: Mini már lassan 16 hónapos, kezdjük a bilizést, már a pisi az megy esténként, kaki csak egyszer voltKép Már 10 hónaposan járt, most beszélni tanulunk.Persze a "nem" a kedvenc szavunk. Hál' Istennek nagyon vidám lurkó, imádja a társaságot, és mindenkivel huncutkodik. Már rutinos vonatutas, szeptember óta járunk le vonattal Szegedre az egyetem miatt, lent anyósoméknál vagyunk, a gyermek meg jól kényeztetve van ilyenkorKép Már lassan egy éve járunk úszni, imádja a vizet, így szerintem járni fogunk ezután is. Nagyon vagánykodik az vízben, már nyár eleje óta tud evickélni karúszóval, és nem is hagyja, hogy fogjam. 15 percet simán kibír egyedülKép már magától beugrik a vízbe isKép
Most érkeztünk el a pusziadós korszakához, amit mi tagadás nagyon élvezekKép
Imád táncolni ( a kacsatánc a kedvencKép ), ja és állandóan főzKép Karácsonyra csinálunk apukámmal egy kisházat neki, amiben konyhát rendezünk beKép De nehogy elárulja valaki neki!Kép szóval éljük a majdnem 16 hónaposak életétKép
veletek mi van?
tényleg, tali lesz valamikor?

Puszi mindenkinek:

Manócs+Mini
manócs
 
 


Sziasztok!

NorkaKép
Remélem jobban vagy!

ManócsKép
Már igazán nagyos Mini, ha ennyi mindent tudKép
És még bili isKépKépKép

Az én lányom már most, 10 hósan fel akar mosni. Sajna a ruháján landolt a domestos vízKép
Hihetetlen kisördög, most már nagyon hisztizikKép
De tanulva nagylányomnál elkövetett hibákból (amit azért a nagyszülők is ejtettek), nála probálok következetes maradni.



Nelli
hnelli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?