Új privát üzeneted érkezett!

VandaKép
én is szeretnék egy képet, ha lehet!
Köszike!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Hogy vagytok?
Látomm lecserélted a képet, ez is nagyon szép.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,
orulok, hogy megkaptad! Ezek szerint van meg remeny a rendszerunkhoz!
Es egyben koszonjuk a mai tablazatot!

Stella,
neked is elkuldtem, remelem hozzad is elerunk!

Lanyok!
Az jutott eszembe, hogy a tablazatba nem kellene betennunk egy olyan oszlopot is, hogy kinek hany napos a ciklusa? Mert ahogy ma is elneztem, Szabotimi, Ezvicc Judit, Tacsiful es Pilis is az izgalmas savba ert, de mivel nem tudom, hogy aktualis-e mar nekik a teszteles, nem merem megkerdezni. Vagy csak en nem tudom ezt fejbol, hogy kinek hany naposak a ciklusai?


Vanda
vanda72
 
 

 
 

Sziasztok Lányok! jó reggelt mindenkinek!

Zsófi!

Nagyon gondoltam rád a hétvégén,örülök hogy jobban vagytok!
Millyen bunkó lehetett az az orvos aki ilyen bántó dolgokat tud mondani! Tdom hogy ezt nem lehet elfelejteni,de próbáld meg feldolgozni.(tudom hogy könnyű mondani)
Együttérzek veled!Kép

Judyt!

Biztos lesz ott baba!Kép
Szorítok!

Babus!

Küldöm a simit Kristófnak!Kép

Mea!

Nyugalom lesz ott is baba!Kép
Én nagyon szorítok!KépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Sysy!
Köszi szépen.Kép
Tegnap nem válaszoltál a kérdésemre, hogy mi akadája lehet annak, hogy felkerülj a táblázatba.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Vanda!
Megkérdezheted, hogy hány napos a ciklusom, de fogalmam sincs. Kb. 40 napos lehet.
Az a helyzet, hogy tényleg kezd izgalmas lenni a dolog, de nem a tesztelés miatt, hanem ezért:
Hétfőn megmértem a hőmet, 36,5 (ami 26 napig laposkúszásban, folyamatosan 36 alatt volt)! Tehát repedés megtörtént. Ami azért gond, mert a hétvége annyira zsúfolt volt, hogy sajna nem voltunk együtt. Elmeséltem ezt tegnap este páromnak, hogy hogy jártunk és ezért a vesztesek nyugalmával és higgadtságával természetesen bepótoltuk a hétvégi lemaradást. Na, erre ma reggel mit mérek? 37,1 fokot!!!!!!!!!!!!!!!! És semmi torokfájás, tehát arra ne kenjük. Tehát úgy tűnik, hogy volt tüszim (ami nálam már önmagában is jó hír) és talán még el is csíptük Kép
Reggel bejöttem (gondolom vigyorral az arcomon) és az egyik kolléganő többesszámban köszönt, amit persze rögtön viccelődve szóvá tettem. Nevetve elnézést kért és közölte, hogy ezt amúgy sem lehet biztosra tudni egy fiatalasszonynál Kép Erre bejön jóbarát kolléganőm (aki nem tud projektről) és megkérdezi, hogy mi van, terhes vagyok-e, mert annyira ki vagyok virulva és már megint eszem. Hát persze, hogy ki vagyok virulva és persze, hogy eszem: jó sok joghurtot és gyümölcsöt vettem reggeli örömömben Kép
Bocsi a sok szövegért, csak meg akartam veletek osztani Kép
Létezik, hogy 26.napon van repedés? És lehet, hogy tényleg van esély arra, hogy időben megcsíptük?
pilis
 
 


Zsófi,
hát ez egy nagyon gonosz orvos volt. Úgy látszik, zéró empátiával rendelkezik. Ne törődj vele, szerintem ha ilyen erős a babuci, hogy megmarad, akkor biztosan egészséges lesz. Vigyázz magadra!

Judyt,
nagyon szép a cserép!Kép Én csak egy pici pólyásbabát rajzoltam rá alkoholos filccel.Kép Párod tényleg aranyos.Kép

Aki az Istvánban van, megírná, hogy milyen a dokija? Én szeretnék majd váltani (ki tudja ugyan, hogy mikor lesz aktuális), mert az eredeti dokimmal ugyan elégedett voltam, de szeretnék másik kórházba menni, ami nagy valószínűséggel az István lesz. Egyébként volt osztálytalink, és az egyik volt osztálytársnőm ott dolgozik mint aneszteziológus, szóval ha kértek majd EDÁ-t, lehet, hogy tőle kapjátok majd.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Pilis!
Lehetséges, mert ha 40 napos a ciklusod, akkor a (40-14) 26 cn. körül kell lennie a tüszőrepidnek.Kép
Ne add fel a reményt.Kép
Lehet, hogy pont most trafáltatok bele.Kép
Drukkolok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Pilis!
Jo hireket kozoltel nagyon! De jo lenne, ha elcsiptetek volna a dolgot!!!! Ezek tudataban mikor nem kellene megjonnie? Meg 10-12 nap?

Vanda
vanda72
 
 


Pilis,
szerintem nyugodtan lehet a 26. napon a repedés, főleg, ha ilyen hosszú a ciklusod.Kép Ez a többesszámban köszönés is eléggé tetszik, hátha megérzett valamit a kolléganőd.Kép Drukkolok!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Judyt!

Igen nem válaszoltam ne haragudj,de dolgoztam.
Az akadálya csak annyi hogy még nincs meg a kellő feltétel hogy kisbabánk legyen.Sajnos még anyósoméknál lakunk és ide nem nagyon szeretnénk.Csak az a baj hogy nem várhatunk a végtelenségig,ezt is tudjuk.Most már pont ideális lenne a korunk is a párommal,de még egyenlőre esküvőt is szeretnénk.
Olyan nehéz ezeket a dolgokat összegyeztetni.
Egy kicsit most meg vagyok zuhanva emiatt.Kép

Sysy
sysy77
 
 


Sysy!
Ja, most már értem.
Ezeket a dolgokat megértem. Én sem szerettem volna egyik szülőnél sem lakni, sem gyereket vállani.
Mi is már csak akkor kezdtük el a babaprojektet, amikor már minden általunk elképzelt feltétel teljesült.
De viszont ha tudjuk, hogy ilyen sok idő kell ahhoz, hogy babánk legyen, akkor hamarabb elkezdtük volna.
De hát ezt senki sem tudja előre.
Mikor szertnétek esküvőt?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Köszönöm szépen a szorításokat és a bíztatást. Én is úgy érzem, hogy most minden rendben van. Eddig el voltam keseredve, hogy nem ment fel a hőm. Most felment és persze ott is fog maradni Kép

Sysy77! Ne zuhanj meg! Mindenre adj szépen időt. Én pl. az esküvőt is két évig szerveztem és így lett tökéletes. Annyira jó dolog, ha fel tudsz készülni egy babára! Csak légy te is türelmes, én is próbálok az lenni! És fel a fejjel!!!!
pilis
 
 


Vanda
Szerintem jó ötlet a cn. oszlop (nekem 29-30).

Zsófi
Rengeteg szívtelen orvos van. Az egy dolog hogy próbálják orvosolni a szervi bajainkat, de a lelkünkkel már nem törődnek. Pedig legtöbb esetben ez nagyot lendítene a gyógyulás folyamatán.Szomorú, hogy ez így van. Nem vagyok gonosz, de kívánom, hogy az ilyen orvosok is tapasztalják meg a hasonló bánásmódot!

Egyébként nem is értem, hogy a nőgyógyászok többsége miért férfi? Hogyan alakulhatott ez így?
Mi fogalma van arról, hogy mi nők mit érzünk, milyen egy fájás, milyen érzés szülni testileg-lelkileg. Csak könyvekből tudják, nem tapasztalták meg. Én örülök neki, hogy az orvosom egy kétgyermekes nő, bár sokaknak ez furcsa. Maximálisan megbízom benne a saját tapasztalatai miatt.

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, de annyira felháborított Zsófi levele.

Stella
Ilyen szép virágcserepet egy gólya sem fog kihagyni! Nem gondoljátok, hogy más madarat kéne választanunk? Tudom, hogy a gólya a hagyományos, de hát ők már Afrikában vannak! Hogyan dolgozhatnának akkor nálunk????Lehet, hogy ezért nem sikerül sokunknak. Az aktuális madár a varjú lenne, de azt utálom, nem jó. Cinke? Túl pici. Kisbabucit elbír? Szerintetek? más ötlet? Vagy nagyon lökött vagyok?
jura
 
 


Stella!Kép

Köszi a biztatást.

Judyt!Kép

Igen most már együtt izgulhatunk továbbKép

Sysy!Kép

Neked is nagyon köszönöm, hogy szorítasz!

Olyan jó, hogy vagytok!!!

Mea
mea
 
 


Pilis,
Biztosan elcsíptétek a tüszőrepit, és ilyen hosszú ciklus mellett nem csodálom, hogy csak ilyen későn volt.

Sysy,
Én is már nagyon régóta szeretnék babucit, de addig amíg nem sikerült a saját lakás, addig nem lett volna jó, nem akartam hogy bármi hiányt szenvedjen. Így is csak jövő év elején költözünk.

Stella,
Milyen cserépről ír itt mindenki, én nem is láttam. Mikor maradtam le róla?

Lányok,
Szerintem is jó ötlet a cn oszlop, csak hozzám lehet, hogy azt kéne írni, hogy 28-100 nap, ez meg így elég vicces.

Móni

Kép
móni23
 
 


Pilis
Olyan izgi amiket írtál! Az már csak jelent valamit, ha mások rákérdeznek, arra amiről még magunk sem tudunk! Szorítok neked, nagyon.

Sysy
Igaza van Judytnak, senki sem tudhatja, hogy mikor sikerül a baba. Valójában soha nincs tökéletes pillanat az ember életében semmire, mert percről percre változik minden körülöttünk. Ha már annyira szeretnéd, hogy állandóan a baba körül forognak a gondolataid, nincs mire várni és nem is szabad. A körülményeket optimálissá tenni nem könnyű, de muszáj dolgozni rajta. Sok sikert.
jura
 
 


Judyt,
Bocsi, de valahogy kihagytam a leveledet, tényleg nagyon szép ez a cserép. Én is szoktam cserepeket gyártani, csak szalvéta technikával, szerintetek érdemes kiraknom egyet?
http://babanet.hu/album/main.php?album=2139&page=1&image=44620
http://babanet.hu/album/main.php?album=2139&page=1&image=44622&PHPSESSID=eb5fc07 7e5a0ee23bb71bc173b134c6c

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Mindenképpen érdemes.Kép
A sztori röviden annyi, hogy Babus feltette ezt a képet, és akkor döbbentünk rá, hogy eddig nem is jól csináltuk a dolgot.
Kép
Én ezért csináltam.Gondolkoztam én is a szalvétán, de már addigra lefestettem és úgy már nem lett volna jó.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Moni,
El vagyok ajulva! Annyira szepek ezek a cserepek es kepek, amiket gyartottal! Nagyon nagy becsben tartom az effajta hobbikat en is, en Tiffany-lampakat gyartok hebe-hoba.
A tieid kozul a kedvencem az a kislanyos kep es a havas, teli varoska. Gyonyoruek!!! Tiszta szivembol gratulalok hozzajok!

Ja, es szerintem tenyel ki egy babacsalogato cserepet!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Hát ma még csak leveleket olvastam, és szerencsére olyan sok volt, hogy alig győztem Kép

Pilis, Mea Kép
Mennek a babatapasztó energiák nektek, reméljük, in medias res sikerült! Kép

Judyt Kép
Köszi, örülök, hogy nem értettél félre, pont azért irtam amire gondoltál Kép
AZ én párom is állandóan puszilgatja a pocimat, akció után azért mert hátha most, akciók között azért mert hátha már ott van, akció után meg azért hogy szépen menjenek oda Kép Tegnap este akció után pl. azt mondta, mikor kérdeztem tőle, hogy most is gyertyázzak-e, mert hát még esélytelen a dolog, azt mondta hogy persze, most már nem bízzuk a véletlenre Kép
Hiába ezek a férjek nagyon édik tudnak lenni Kép
A csereped nagyon szép, nincs olyan finnyás gólya, amelyik ne rakna bele szivesen egy babát ilyen cserépbe Kép

Zsófi Kép
Fene vigye el az ilyen dokit! Neki biztos nincs gyereke és csak irigykedik. Az a törpe ott a pocidban igenis meg fog születni, aztán meg jöhet a kistesó, mert úgyis követelni fogja Kép Nagyon drukkolok nektek, hogy most már minden rendben legyen, nagyon vigyázz magadra! Pocisimzd meg helyettem is Kép

Stella Kép
Válaszoltam a leveledre Kép Szerintem össze kéne raknunk egyszer az esküvői fotóinkat, nekünk is van ilyen szökőkutas Kép Nagyon szép ez a fotó, tényleg Kép

Vanda Kép
Neked is pocisimit küldök, és annyira de annyira irigyellek Kép

Zsizsa Kép
Jó a sztori, elemében volt a párod Kép

Lányok! Vanda ötlete jó szerintem a táblázattal kapcsolatban, ha Judytnak nem gond Kép Tényleg lehetne egy támpont, hogy kinek milyen hosszú a ciklusa Kép

Judit Kép
Ha még nincs, majd lesz jele annak a babának, mire hazajöttök Kép Csak már jönnétek haza... Kép

Mokuci
SAjnálom, hogy nálatok is csak ilyen megoldás lehetséges Kép Hogy vagytok lelkileg?
Mi 4. hónapja próbálkozunk, ez még semmi. Még 2 hónapot várok és ha nem jön össze, akkor szeretnék dokihoz menni.
Remélem, többet tudsz majd írni ezután Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Nekem nem gond egy újabb oszlo, csak akkor írjátok meg, hogy milyen hosszú a ciklusotok.Kép
Holnap már olyan lesz a táblázat.Kép

Móni!
Akkor neked mit írjak?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!Kép

Köszi a pozitív energiádatKép

Amúgy ki szokott közületek gyertyaállásban lenni akció után (én igen Kép)

Mea
mea
 
 


Lányok!

Én úgy döntöttem mivel május óta próbálkozunk még csak(?), hogy januárig várok, tehát karácsonyig várok, hátha összejön.

Tündi!Kép

Te megvárod karácsonyt vele?

Mea
mea
 
 


Móni
Kell az a cserép, hidd el Kép És ha 28-100 nap akkor annyi Kép MAjd ha baba lesz, akkor kicseréljük 9 hónapra Kép

Jura Kép
Az okfejtés gólyaügyben a következő volt Kép
A kelepelő gólyák elköltöznek, valóban. De azok a gólyák, amelyek a babákat hozzák nem kelepelnek, mert akkor kiesne a csőrükből a baba Kép Tehát a babahozó gólyák nem költöznek, csak mindig elmennek az új babákért, amiket visznek az anyuciknak meg apuciknak Kép
Így már jobban tetszenek a gólyák? Szerintem marahatnának, nem? Kép

Tündi
Vendég
 


Tundi,
koszi a simit, atadtam!

Judyt,
nekem 28 napos (volt) a ciklusom. Koszi, hogy beillesztesz egy plusz oszlopot is! Kép

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok lányok!

Újra itt vagyok:-) Szabin voltam múlt héten, meg holnaptól megint pár napig nem leszek.
Tök para vagyok már a férjem miatt. Holnap utazik és pénteken jönnek csak meg:-( 900km. Annyira féltem őt! Stella, hogy lehet ezt kibírni? Te hogy csináltad? Mivel terelted el a figyelmedet? Én haza megyek anyuékhoz, meg tesóm is haza jön a 7 hónapos keresztfiammal. Remélem, gyorsan elrepül ez a 3 nap és éppségben, egészségben minél előbb hazajön a párom. Biztos hülye vagyok, de mindig hülyeségek járnak az agyamban.

Ma megyek dokihoz. Megvannak a hormonvizsgálat eredményei. Ki tudna valamiféle előzetes diagnózist mondani?:-)
Az eredmények (14. napon vették le a vért):
LH 14,7
FSH 3,1
Prolactin 12,3
Testosteron 2,3
Progesteron 1,7
OESTRADIOL 35,4


A táblázathoz annyit, hogy elvileg holnap meg kellene jönnie az orosz hadseregnek. Remélem meg is jön és aztán ez az utolsó támadásuk, a következő 9 hónapban elkerülnek:-) Nagyon kíváncsi vagyok mit fog ma mondani a doki az eredményekre.

Előre is köszi a hozzászólást:-)
Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Mea
Én mindíg gyertyázok, vagy a jó magas ágyvégünkre felrakom a lábam, végül is ugyanaz, csak kényelmesebb.kb.30-40 percig. szerencsére a párom addig szóval tart, hogy ne unatkozzak, vagy átcipel a nappaliba tévézni.Szegény dereka!
jura
 
 


Tündi
Tetszik a kétféle fajta gólya, megnyugodtam! Köszi.
jura
 
 


Mea!
Én ebben a hónapban mindig gyertyáztam.Kép
Akció után 25 percig majd 10 perc pihenő úgy, hogy a fenekem alatt vannak párnák, majd újabb 25 perc gyertya.
Hát a végére a nyakam fáj, de remélem, hogy meghozza a várva várt gyümölcsöt.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Jura!Kép

Hát nem semmi, én max 5 percig bírom gyertyaállásban és az ágyon csinálomKép

Akkor az nem is elég???

Mondjuk utána párnát teszek (nem túl nagyot) a popim alá és úgy alszom el.

Elég ez? Kép

Mea
mea
 
 


JudytKép
Köszönöm a történetet, tényleg aranyos, és hátha...
VandaKép
Köszönöm a dícsérő szavakat. Sajnos csak ritkán jut időm ilyesmire, de nagyon élvezem, mert kis kézügyességgel nagyokat lehet alkotni. Biztosan te is szépeket csinálsz, sőt az még sokkal nehezebb munka.
TündiKép
Köszönöm a bíztatást, néha úgy el tudok keseredni, de most úgy érzem, hogy egy év után végre kezdenek felpörögni az események.
JudytKép
Hát vagy azt, hogy rendszertelen, vagy ezt a 28-100 napot(mert a leghosszabb 96 nap volt), és remélem mielőbb át lehet majd javítani hetekreKép
MeaKép
Én csak egy nagy párnát szoktam magamalá rakni, de szerintem az is megteszi.

Móni

Kép
móni23
 
 


Vali!
Nem akarok okoskodni, csak az én eredményeimhez próbálok hasonlítani:
Az LH szinted elég magasnak tűnik, nekem 7.94 volt és azt mondta a dokim, hogy jó.
Az FSH pedig alacsonynak tűnik, nekem 6.39 volt.
A prolaktin is alacsony, nekem 493 volt.
De ha többet akarsz megtudni akkor itt van egy doksi:

<!--attachment: hormon_elemz_s-121462.doc*mime_msword.gif*application/msword*29.2*c%3a%5cDokumentumok%5ceny%e9m%5chormon_elemz%e9s%2edoc*hormon_elemz%e9s%2edoc --><center><pre>
Képc:\Dokumentumok\enyém\hormon_elemzés.doc
hormon_elemzés.doc (29.2 k)</pre></center><!--/attachment-->

Judyt
KépKép
judyt
 
 


VandaKép
megkaptam a képet, köszönöm. Olyan ismerős mindkettőtök arca... lehet, hogy már találkoztunk valamikor? Ki tudja, a név nem ismerős!

PilisKép
húúú de izgalmas, nagyon szorítok egy nyári babáért nektek!

TündiKép
köszönöm, megkaptam és hálás vagyok, nagyon!

JudytKép
benne vagyok az új oszlop beszúrásában. Az én ciklusom 30-34 napos, de szerintem most az lenne a legtalálóbb, ha valami olyasmit írnánk be, hogy a következő ciklusom mostantól a lombikig tart.

LányokKép
olyan messze van még a jövő szerda! Már most futnék a dokihoz, csak hogy haladjuk végre valamerre!

TimiKép
rég jártál erre. Mi a helyzet? Nálatok most már nagyon aktuális valami, mondjuk egy zebrás teszt Kép, nem?

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép
Nekem 28-30 nap a ciklusom. Köszike!

Mea Kép
Gyertyaállás mindenképpen, akció után 15 perc Kép
Én még várok a dokival, ha a 6. hónapban sem jön össze, akkor megyek csak el. Addigra lesz (illetve nem lesz Kép) 4 havi hőgörbém, ez értékelhető kell legyen mindeképpen. Hát január közepén jár le a 6 hónap, utána meg össze tudom kötni a szokásos éves vizsgálattal. De remélem, nem lesz erre szükség Kép

Tündi
Vendég
 


Mea!
Én is csak úgy bírom ki, hogy ha a párom a derekam alá tesz két takarót, hogy kitámasszon, de volt már úgy is, hogy ő dőlt nekem, hogy ne nekem kelljen tartanom magam.Kép
Próbáljátok ki, ha lesz rá lehetőség legközelebb.
Ezzel azt akarom mondani, hogy reméljük, hogy most összejött, és már nem kell többet gyertyázni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Nagyon szépen köszönöm! Mindjárt áttanulmányozom:-) Te szedtél valami bogyót? Vagy nem volt gondod a hormonokkal?
Kíváncsi vagyok a doki mit fog felírni. A nőklapja.hu-n vannak szakértők, akiknek fel lehet tenni kérdéseket. Oda írtam egy szülészn-nőgyógyász nőnek, aki annyit válaszolt, hogy ő clostyt adna erősítésként. Hát, majd délután okosabbak leszünk.

Az befolyásolhatja a hormon eredményeket, hogy a ciklus hányadik napján vették a vért. Nem? Ha mondjuk, nekem nem a 14. nap a ciklus közepe, hanem kicsit eltolódott akkor ez az eredmény csalóka lehet. Vagy nem? Már tisztára bele bonyolódtam:-)

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt, Jura Kép
Jól bírjátok ezeket a 30-40 perces gyertyázásokat Kép Én azért csak 15 percet, mert azt olvastam, hogy az ejakuláció után néhány perccel a kiskatonák már a peteveztékben versenyeznek Kép Eztuán még azért van pár perces pihenő nagy párnával a popsim alatt Kép

Stella Kép
Örülök!

Jura Kép
Örülök, hogy megnyugodtál gólya-ügyben Kép

Szia Vali!
Reméljük, nem rosszak ezek az eredmények, de szerintem Babus jó útmutatót fog tudni adni neked! Sok sikert, ne izgulj! Kép A párod pedig épségben, egészségben haza fog térni hozzád! Kép Ne aggódj, nem lesz semmi baj, vigyáz magára!

Tündi
Vendég
 


Lányok!

Tök jó fejek a párjaitok, az én Drágám hülyének néz, mikor akció után én gyetyázokKép

Szerintem még nem érzi teljesen át a dolog lényegétKép

Mea
mea
 
 


Jaj, lányok , olyan hosszú ez a hét! Ma van a 21. cn napom, csak jövő hét szerdán kéne megjönnie. Múlt hét pénteken volt a tüszőrepim,remélem sikeresen akcióztunk, de olyan rossz, hogy nem tudok semmit. Érezni nem érzek semmit, nem is tudom, hogy egyáltalán kéne-e, de úgy szeretnék már szédülni és hányingert érezni!Olyan soká lesz még jövő hét szerda.ZEBRÁT SZERETNÉK! Idáig nem is mertem nektek megírni, de tegnap vettem egy tesztet, hazamentem és jól elástam egy fiókban, hogy ne nézegessem annyit. Jövő hétre vettem, hogy már otthon legyen ha kell. Nagyon hülyeség volt, ugye?
jura
 
 


Vali!
Nekem ezek az eredmények a 2 cn-on voltak.
Én ebben a hónapban szedtem a closty-t megerősítés képpen, de egyébként volt is peteérésem.
Remélem tényleg bejön ez az erősítés.
Nyugodj meg, majd a dokid elmondja részletesen.

Tündi!
Én azt olvastam, hogy 1 óra alatt jutnak el a petesejtig.Én csak azért csináltam addig.
De szerintem a 15 perc is nagyon jó.Kép

Móni!
Nekem is vannak már fent képek a munkáimból.
Ha van kedved megnézni, akkor látogass el ide:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3691

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella,
Eloszor nekem is nagyon ismeros voltal, de aztan megnyugtattam magam, hogy anyukam egyik ismerosere emlekeztetsz. Lehet, hogy megsem?

Az a baj, hogy mi nagyon budapestiek vagyunk, nyaron pedig Balatonon szoktunk megfordulni.

Vanda
vanda72
 
 


JuraKép
nem volt hülyeség! Ezt szerintem már nagyon sokan eljátszottuk!
Remélem sikerült neked is pozitív tesztet szerezned!
Figyu, én várom veled a szerdát, jó? Teljesen más miatt, de én is számolom a napokat addig!
Stella

Kép
stella9
 
 


TacsifülKép

Igen, a hormoneredmények változnak a ciklus során. Én a ciklus 3. napján, illetve a ciklus második felében 3x voltam vérvételen.
FSH: 7,7 mU/ml, LH: 5,6 mU/ml (De ez a 3. ciklusnapi eredmény!)
A prolactin szinted /szerintem/ jó (ref.határ: 1,9-25,0), nekem 49,0 volt, és az sajna magas.
A progiszinted /szerintem/ alacsony.

Henci
henci
 
 


Jura Kép
Nekem is van egy tesztem, 2 hónapja vettem. Akkor nagy naívan azt hittem 2 napos késére, hogy na azért késik mert baba van. Hát nem. Nem raktam el a tesztet, a fürdőszobai polcon figyel, időnként eldől amikor menzi idején tamponért nyúlok, én meg megigazítom Kép Egyenlőre csak ennyire közeli a kapcsolatunk, de békésen várunk tovább egymásra - a tesztem meg én Kép Nem hülyeség szerintem hoyg vettél, csak ne ess kísértésbe, hogy korán tesztelsz! Ennek csak ez a veszélye Kép

Tündi
Vendég
 


Jura!
Annyi, hogy így nagyobb lesz a kísértés, hogy megcsináld a tesztet.
Ne kapkod el.Türelem, nyugalom.Kép
Tudom nem könnyű.
Én is már nagyon izgatott vagyok, de a múltkor is nagyon megviselt amikor teszteltem és negatív lett.Én majd csak akkor fogok, ha a 30 cn. után is fennt lesz a hőm., és addig nem jön meg.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea
Ne aggódj a párod miatt, majd belerázódik. Szerintem beszélj meg vele mindent aprólékosan, hogy mire miért van szükség.Az enyém is állandóan mondogatta, hogy ő nem érti a hőmérőzés lényegét.
Aztán miután kibeszéltük, elrohant digitális hőmérőt venni , reggelente az első kérdése, hogy hőmérőztem-e már, majd elsőként kapja ki a számból amikor elkezd csipogni, mert ő akarja megnézni először. Nem is beszélve róla, hogy időnként a frászt hozza rám reggelente,mert arra ébredek , hogy könyököl felettem és néz.Kérdeztem tőle mit csinál. Válasz: hátha már látszik rajtam valami.Jó, nem? Lehet, hogy már egy kicsit bekattantunk?
jura
 
 


Jura, szerintem is csak a kisertes miatt problemas a dolog... En meg aprilisban vettem egyet (duplat), mert a mindig szuperpontos mensim kesett... de aztan kiderult hogy csak tul sok volt a stressz... Most meg amikor aktualis volt a dolog, nem tudtam addig varni, amig igazabol szerettem volna... Kép
Na, lanyok, ha meg mindig kivancsiak vagytok ram, akkor hoztam kepet, elkuldom annak, aki keri! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Gyöngyi!
Igen én nagyon szeretnék.
Előre is köszi.
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Nagyon szépek a munkáid, rettentő kreatív és ügyes vagy Kép Leginkább az első képek tetszenek, pl. a delfinesért odavagyok Kép Én is régóta tervezem, hogy készítek hasonlót a fürdőszobai tükörre, mert olyasmi, mint a tiétek Kép Csak még nem vásároltam hozzá semmit, de az egyik barátnőm is készít ilyeneket, majd elviszem egyszer magammal vásárolni Kép
Ezt az 1 óra vagy néhány percet valahogyan megtudjuk pontosan, oké? Kép

Tündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?