Új privát üzeneted érkezett!

Nani, beszereztem egy kis gyümikészletet, meg leveshez zöldségeket, parit, burgonyát. Horror árak vannak. Miért nem csörgettél meg?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, szupi hírek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nanikám, jaj de jó! Egy parával kevesebb! :wink: De jó visszaemlékezni kicsit. 6 cm? De rég volt... :lol: Élvezd ki minden percét a pocakosságnak.

skrisz72
 
 

 
 

Jó reggelt!
Nagyon-nagyon gáz estém volt. Olyan 7-től éjfélig azt hittem, a kórházban kötünk ki. A derekam le akart szakadni és olyan erős mesis görcseim voltak, hogy kezdtem nagyon megijedni és azon gondolkodtam, hogy lehet azt eldönteni, hogy mi az a határ, ahol irány a kórház. Éjjel 1,5-2-óránként keltem, wc-járat, de éreztem, egyre jobb. Na, ezek tuti jóslók voltak. Mondtam is apának, tuti nem húzzuk ki augusztusig... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, szegény, nagyon rossz lehetett:(
Á, ne hidd, a jóslók sokáig tartanak. Lehet, hogy még végig bírjátok :wink:
Nekem az volt, emlékszem, hogy görcsölgettem, már 5 percesek voltak, sőt egyszer 2 percesek. De egy óra múlva elmúltak, így mégsem mentünk szülni. A dokinak is panaszkodtam, hogy nagyon fáj és már szerintem szülni fogok. De mondta, hogy nyugi, ezek csak a jóslók. És igaza is volt. Minden CTG-nél azt hittem, hogy most már benttartanak, de mégsem....Kb. az utsó 1,5 hónap így telt.
Vendég
 


A Mg-ot is abba kell hagynom a héten...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim!

Akkor kezet foghatunk, mintha én írtam volna hsz-det, 2 után úgy görcsöltem mint amikor már mensinél gysz-t veszek be :roll: Próbáltam nyugodt maradni, szépen lélegezni és olyan 4 körül elmúlt.Keményedtem is rendesen periodikusan.Most tök jól vagyok, nem rég keltem fel.Ááááá nem fogunk ám olyan 1xűen megszülni, nem adják azt könnyen.A magnéziumot nekem 37.betöltöttig kell szednem, és a Diaphyllint is, de azt csak azért mert a lepényem már III.fokban érett.De pénteken mindennel leállok, hiszen onnantól szülésre készülünk :wink:

Nani!
Gratulálok a jó kombihoz!!!!!!

Krisz!
Eszti kisfoga :( oda se neki, csak majd a maradóját le ne törje!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Nani, szuper, gratulálok!

Baba, azért nem kell :cry: jelet tenni a mondat végére, ha nem lesz augusztus, nem lesz, nem olyan nagy baj, maholnap 36 hetes leszel, tök normális ha esetleg korábban jön a baba.És a mg-ot 36. héten el kell hagyni, mert onnantól gátja a méhösszehúzódásnak.Szerintem itt ebben az időszakban már nem kell aggódni semmin sem.
Nem vagyok egyedül aki azt mondja, bár éreztem volna jóslókat a terhesség alatt, bár szülhettem volna normálisan, bár zárt lettem volna végig vagy sorolhatnám.Nagyon jó helyzetben vagy, most már bármikor jöhet a baba...Nyugi.

Keny neked is jó hamar lett III-as fokú. :? nekem 32 hetesen :cry:

Sannah, miket vettél?

Krisz, fogat sajnálom.

Vanda, szépek!
Vendég
 


Hunci!
Lepény hát ja, ez van.És még azt is oda írták, hogy a magzatnál tágult bélkacsok, remélem ez nem jelent semmi rosszat :roll: , majd holnap megkérdezem a dokimat.

Kisfiadról nem is írsz?Hogy van?

KépKép

Kép
keny
 
 


Én azt sem tudom, milyen állapotú a lepény, mert nem nézett a dokim tök rég UH-on. Majd kiharcolom szerdán. Azt sem tudom, mekkora a baba..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, valószuínűleg nagy már a babád, (számold ki, enyém gyerek 2200 volt úgy hogy retardáció miatt vették ki 35+5-nél, tehát a tiéd ennél csak nagyobb lehet) és a lepényed II-es fokú lehet, de ha III-as az sem baj már. :wink:

Keny, H. nem tudom, jól van-e :? mert éjjelente 4-5x kel sírva, hogy nem kap levegőt, hörög, köhög, szóval nem tudom, ez a műtét miatt van-e-Logikailag igen, hisz gennyes cucc maradt ott, és gondolom onnan ürül kifelé és olyan tünetet okoz, mintha náthás lenne és emiatt nem kap levegőt.De ezt én találtam ki, így nyugtatom magam, de azért idegesít, miért horkol még mindig, miért nem kap levegőt és miért van teli az orra :cry: azt mondták, amikor vérzik és lázas, akkor irány a kh.erről ami most van, nem volt szó :cry: fáradt vagyok a sok keléstől, nehezen tolerálom így munka mellett raádásul ott a holnap, amin sok múlik, most nagyon kivagyok.

(bocsánat,hosszú lett, de tényleg nem tudom, mi történik most a gyerekkel és hogy ez normális-e)
Vendég
 


Sziasztok!
Lois hagyományát folytatva bemutatom a tegnapi ebédemet, mert ízlett: currys, kukoricás rizs és rántott cukkini.

Kép
Vendég
 


Hunci, én a helyedben a gyerekorvost hívnám fel, megkérdezném. A telefonálás még nem mentőhívásnak minősül, csak kérdezel, nem lesz semmi baj és megnyugszol te is. Én tuti hívnám (szoktam is).
Vendég
 


Keny!
Felháborít, hogy hogy lehetsz ilyen barna... ez valami wellness medencés kórház volt??? :lol: :lol: :lol:

Skrisz!
Bassz, ez nekem is nagy parám.... szegény fogacska.

Vanda!
Nagggyon jó képek, el vagyok olvadva a népes siserehadtól, tündériek. Dani szemüvege csúcs!!! :D Fiúk jóképűek nem kicsit, lányok szépségesek, Réka pofija kész elolvadás... :roll:

Keny, Baba!

Jóslókra némi alkohol...aztán kiderül hogy csak az e....legrosszabb esetben kissé kapatosan mentek szülni :wink:

Nanimami!
Szuperjó eredmény, gratula!!! És már 6 egész centis, nem semmi :D

Hunci!
Azért erre felkészíthettek volna nem?? Én is tuti kérdezősködnék.... :roll: Holnapra nagy szúszááááááááá :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hunci!
Ha jól emlékszema saját műtétemre, normális. Napokig nyákot köpködtem, csak én még a kórházban, mert anno 1 hétig ott fogtak mindenkit műtét után.
vovanda
 
 


Hunci, ugye holnap lesz a pszichoteszted?

Hunort nagyon sajnálom. Ez a meleg is vacak ám ilyenkor neki!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Twist, a rántott cukkini/tök/padlizsán nálunk itthon a favoritkaja. Abbahagyhatatlan (sajnos) ir. ide vagy oda. :?
és mind a 9-et benyomtad? :lol:

Baba, nem tudtalak volna felhívni, telefonom nem volt nálam.
Mi is beszereztünk mindenféle zöldséget,gyümit ( vettem a "cigánysoron" málnát, 1 kg csak 800 ft volt)
Elkezdtem fagyasztani a gyümiket, most a meggyek jönnek, és ha lesz málna, akkor még az, mert abban a legkevesebb a ch.

Skrisz, a fenébe a fogacskatöréssel. :? Ilyenkor már tanul belőle a gyerek? Arra gondolok,hogy nem imbolyog majd a medencéjében. (vagy hüleségeket beszélek?)

Hunci,küldök holnapra egy rakat energiát+++++++++++++++++++! hogy jól "vizsgázz"!
H-nak gyógyulást!
(fodrász Keresztfiamat is állandóan b.szogatja MIsk. dokinőnk, hogy vetesse már ki a manduláját. 23 éves a krapekom, és fájnak az izületei, már agyon lett vizsgálva, tök egészséges, csak a "torka véres", azaz brutál a 2 mandula jelenleg is, jobb volna túllenni rajta...)

Keny+ Baba, görcsmentes éjszakákat!!!!!

Kimentünk ma Gödre (Dunapart) sült halat enni , ez 1 régi kockásabroszos retro-sütöde. :D Kaja isteni volt, de ezer a szúnyog!! Bekaptuk és uzsgyi onnét elfele! Brutál volt. Még a halra is mentek "szúrni", őrület.
nani72
 
 


Köszönöm az aggódást és jókívánságokat.

Még nem hívtam a gyerekorvost, gondoltam egy hetet várok, hogy a cucc kijöjjön és ha még akkor sem változik, na akkor a fülészt hívom közvetlenül.Végülis azt mondták, amíg vér nincs, nincs gond.


vovanda írta:Hunci!
Ha jól emlékszema saját műtétemre, normális. Napokig nyákot köpködtem, csak én még a kórházban, mert anno 1 hétig ott fogtak mindenkit műtét után.


Nekem is így rémlik így ezer év távaltában, meg logikusnak gondolnám...

Nani, és felnőttként borzasztó állítólag.

Igen,holnap lesz a teszt és nem vagyok kipihent, 3 órás totál odafigyelés és ezen múlik, hogy felvesznek a melóhelyre, miközben a régin épp az uccsó hét felmondásom töltöm, szóval ultra gázos, 3 napja migrénem van, fáradt vagyok, szóval gáz. :cry: De azért bízom benne, volt már néhány száz vizsgám hasonló fílingek mellett is, meg hát csak nem vagyok elmebeteg, gondolom, leginkább ezért van a teszt. Csak ne lenne 3 órás :?
Vendég
 


Hunci!
Jajj szegénykém, nem 1xü ez a mandulás sztori :cry: Holnapi teszthez nagy kalappal!!!

Lois!
Welness hahahahaha csak a Hotel Baross a nyolcba, lehet akklimatizálódtam ugye értitek :wink:

Twist!
Jó a kaja, én is szeretem de a panírozást brrrrrrr.....
Én is főztem ma, kolbászos rizses lecsót, nagyon fini lett.Nem tudok már a seggemen ülni, a sok ruhát is kivasaltam.
Holnap reggel kell vissza mennem a kórházba.

Nani!
Sült hal nyammmm!!!!Azt is megenném ám.A Te kisbabádnak is tuti nagyon ízlett :lol:

Full éhenkórász vagyok, csajok normális ez???100 cm a hasam.

KépKép

Kép
keny
 
 


üdv!
Csajok, köszi Mindenkinek! :oops: :D :D
csak fostifos hangulat szállt meg, biztos a vérzés előtti, mert újabban már ez is :roll:
nya mindegy.
tegnap esküvőn voltunk, szuperjól érzetük magunkat!! csak a hülye harang ne kongott volna hajnali 6-kor, felverte az egész násznépet :x mikor végre kölök nélkül alhattunk volna...
Kiscsajnak most se hiányoztunk kicsit sem :roll: :lol:

Hunci,
jobbulást a kicsi fiúnak!!
én már nem emlékszem a mandulaműtétem utánra, de úgyis más ,mert "orros" volt...
teszt is legjobbkor :?

Nani,
gratulálok a genetikához! :D

Nikó,
kis darab nálunk lecsúszik a papiban, de nagyobb :roll: gyerekorvos nekem is azt mondta, hogy majd fog rágni, ezen ne aggódjak :wink: más nem, majd, ha lesznek őrlők!
fog nekünk is 4 :D , de sztem két felső szemfog készülődik!

Krisz,
szegény Eszti fogica :(

Keny,
nagyon csini még mindig! :wink:

Twist,
nyertes Doricnak gratula :lol:

Vanda,
nyereményhez gratu! képek aranyosak, látom apa bevált hátaslónak! :lol:


bocsánat, most eddig ért az agyam, meg a bébiőr is megszólalt, vki befejezte a soronkívüli alvást :wink:

angel37
 
 


szerintem a 40. héten ne aggódjon senki :D
Nekem LIlim 37+5re született, a fiúk 35+0ra, ok, a 35. hét még "korai", de azért nem extrém, a 36. hét után meg szerintem már bármikor megszülethetnek, érettségben ott már nem lesz különbség.

Hunci :)
jobbulást nektek!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hunci!
Drukk holnapra! Próbálj úgy hozzáállni, hogy ez is csak egy vizsga. (mondom ezt én, az örök parázó :D)

Angel!
Az jó, ha dió jól elvan nélkületek is!

Nani!
Az ilyen nagyon emlékezetes esések megmaradnak egy darabig. De nem biztos, hogy tanul is belőle.

Pocisoknak kitartást!
Látod, Keny, már betöltötted a 36ot. Basszus, mintha tegnap írtad volna, hogy be kell feküdni...
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Hunci+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, jó lehetett bulizni, kirúgni a hámból picit:) Ó, ne is mondd ezt a hiányzós dolgot, én tuti nem fogom kibírni egy óráig sem Dorka nélkül. Szeretem, ha velem van, mindenhova szívesen viszem magammal, el sem tudom képzelni magam nélküle. Mindig mondja a család, hogy egy órára-kettőre hagyjam a nagyinál. De nem megy. Miattam nem, nekem hiányozna. Nehéz lesz elszakadni tőle kicsit. Most így érzem, lehet, hogy majd fejlődni fogok. De most mindig Dorkával szeretnék lenni. Max. a páromra hagyom fél órára, de rá szívesen:)
Vendég
 


Hunci, csak ügyesen, nyugodtan!++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Twist, totál megértelek. Sztem az én kezeimből is alig lehet majd kifeszegetni, ha végre megkapom álmaim vágyát! Még a nagyszülőknek is , ha meg akarják fogni...JUjj, de csúnya irigy leszek :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, várunk majd a hírekkel és szorítunk. Én -részemről-nem látom értelmét a rabságnak, hisz hétvégékre is hazaengednek és a gyerek úgysem tudja, hogy ja, hétvége van, akkor nem születünk...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hunci +++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Baba, hogy vagy(tok)?

Keny, remélem csak villámlátogatás lesz a mai a kórházban! Nagyon csini vagy! Pocak 100cm :shock: , enyém már most 103,5cm 8).

Vovanda, nem tudok betelni a gyönyörű gyermekeitekkel! Szépek vagytok!!!

Nani, szuper eredmények, gratu a 6cm-es babóhoz!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Hunci!
Szorítok!!!!!

Twist!
Elhiszem, hogy ragaszkodsz Dorkához :D .Én majd szeretnék nem önzőzni Kornéllal, hogy szokjon meg másokat is ne csak engem.

Angel!
Fúúúú egy jó kis lagziba de elmennék mulatozni :P

Baba!
Én sem szeretnék itt maradni, f@s ez a kórház, már nem bírom.Reggel lenyomtam a ctg-t, dokimmal taliztam dél körül megvizsgál és megbeszéljük a továbbiakat, mondtam neki, hogy szeretnék végleg haza menni.Na majd meglátjuk.

Bols!
103 Te nyertél :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


106 cm. :lol:

Dél van, szorítok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm mindenkinek.Sikerült :lol: ráadás magas iq-val és nagyon jó személyiségjegyekkel.

Elengedés kérdése:fura, de néha azért kell egy kicsit apával lenni, emberek közt lenni.én kb 1 év után engedtem ki a gyereket néhány órára, ha el akartunk menni valahova...anyák vagyunk és feleségek is egyben...
Vendég
 


Sziasztok!

Twist: aki szép az szép, Dorka pedig nagyon is az, tessék vinni őt modellkedni, van olyan ismerősöm, akinek a fiát emelték fel, nekik is kezdetben ki kellett fizetni a portfólió árát, de utána a baba többet keresett, mint a szülei :lol: :lol: :lol: ( Lois: Zéténynek hívják a babát, magától érthető, hogy minden Zétény super jó képű pasi)

Nani: gratu az eredményhez, mész a többi vizsgálatra is? Nekem már csak a genetikai uhu van hátra....

Keny: drukk, hogy engedjenek haza, most volt Kornél névnapja???

Vanda: elolvadok a kiscsajtól, annyira szép!!!!!!!

Angel: ez az buli!!!! Kikapcsolódás!!! Nagyon jó lehetett!!!!!!! Írtam levelet :roll:

Hunci: drukk mára.

Krisz: fogacska, jajajajjjj. Tényleg, lehet buta a kérdés, de ezt nem tudják betömni, vagy felépíteni ha pár éves lesz Eszti baba?

Brendon: Sajnos nincs itthon a fotoaparátom, de bodykat, zoknikat, harisnyát, plédet, lepedőt, játékokat
(sznobságom és a gyermekem biztonsága miatt csak fisher price és chicco jöhet szóba) felszerelési dolgokat vettem. Nagyon élveztem a válogatást, vásárlást, kár, hogy nem vagyok milliomos, mennyit lehetne ott költeni....
Vendég
 


HUNCI: Hipp-hipp-hurrá!!!!!!! Ügyes, okos csaj vagy, egy percig sem volt kérdés a teszt sikerességének kimenetele!!!!!
Vendég
 


Hunci! Grt!!!Tudtam! Ügyes vagy! Szupiii!!

Keny, mennem kell a védőnőhöz, de szorítok és utána jövök. Remélem, jó hírekkel szolgálsz nekünk. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist,
ennyi idősen még mi se hagytuk egyedül, én is csak max. apára két etetés között, mert vmi intéznem kellett. nagyon néha anyura.
éjszakára kb egy hónapja először összesen kb 24 órára!
hát nem gondoltam végig rá :oops: :D
fél év múlva (se) sztem neked is már kelleni fog egy kis más, ami nem Dorka :wink:

Hunci,
gratulálok, szép! :lol:

Sannah,
szarakodik a freemail :roll:
láttam, de válaszolni már ne mtudtam :?

Kismamák,
30. hét fölött, úgy látom, mindenkinek megvan a 100cm! :)

Keny,
már igazán nem sok idő - bár tuuudom, hogy eleged van :roll: - és otthon lesztek végleg, hármasban!! :wink:

angel37
 
 


Hunci!
Ügyi vagy!!! :D

Twist!
Nehéz megtanulni elengedni a gyerekünket, de előbb-utóbb muszáj.

Sannah!
Szerintem is gyönyörű. és nagyon huncut!
vovanda
 
 


Szerintem nekem a végére sem lett meg a 100 cm :roll:

Huncikám!
Istenkirálylány vagy gratulálok!! :D

Huhh, nekem ez a gyerekmodellkedés annyira gáz..... én sosem vinném ilyenre :roll:

Khöm...én szívesen lepasszolnám néha Kölköm, egy kis édeskettesért, de nem nagyon van kinek :oops: 2X hagytam ott eddgi olyan 3 órákra, ennyi. Meg hó végén megyünk esküvőre, oda valszeg nem viszem, de akkor is hazajövök altatni, és utána vissza. De ez inkább nemszeretem program, szóval inkább kihagynám :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Cukor van a vizeletemben :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, és az mit jelent?

Hunci, ügyes vagy, nagy gratula!

Sannah, én úgy tudom tejfoghoz nem nyúlnak.

skrisz72
 
 


Baba, utánaolvastam a neten. Ettől még semmi baja a babának. Nem cukorbeteg terhes nőknél is elő szokott fordulni. Nálad meg ugye diétázni kéne, de már nem bírod. Most már mindjárt jön Fannika, le van tojva a cukor.

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok!

Itthon vagyok!!!!!!!!!!!!Dokim megvizsgált, én leszek a következő anyuka, bőőőőő 2 ujjnyira nyitott méhszáj teljesen elsimulva, fejecske lenn teljesen beilleszkedve, bármikor beindulhat a szülés :P Az az érdekes, hogy én ebből semmit nem éreztem, azt mondta a szülésznőm mázlista vagyok mert mások ezért órákat vajúdnak kín keservesen.Legalább egy kis kárpótlás a 3 hónapért!!
Addig is 2 naponta ctg, és jövő hétfőn újra megvizsgál a dokim.

Baba!
Basszus és akkor most mi van??Hívtad a dokid?

Hunci!
Nagyon ügyes voltál!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny :lol:

Baba, még mindig jobb, mintha fehérje lenne benne.Semmi baj sincs.Kérlek élvezd kicsit ezt a pár hetet és/vagy napot még utána bánni fogod, hogy aggódtál még a végén is.A lényeg, fehérje ne legyen, a többi mindegy.Képzeld nekem meg 6+-os volt a ketontestem, már nem is volt ennél több +, az cukorhiányt jelent, de nem foglalkoztam vele, mert amíg nincs fehérje, az a lényeg.Nyugodj már le.Ha meg jönni akar a baba, jön, és ennyi.
Vendég
 


Keny, szuper! Legalább nem kell kínlódni azzal a két ujjnyival. :wink:

skrisz72
 
 


Keny!
Szorítunk nagyon!!!

Lois!
Szitterre nem gondoltatok? Persze nem tudom, felétek milyen árak vannak, de én beára ugye halálos nyugalommal hagyom itt az összes kölköm. És nem szívességet kérek, amit aztán jól a fejemhez lehet vágni...
vovanda
 
 


sziasztok!

Huncikám, meg vagyok elégedve veled! fasza csaj vagy! :wink: ( okos. ügyes, és egyebek.... GRT!)

Baba, és most ezzel a vizeletcukorral mi a teendő?

Keny, hűha, halad előre Kornélka! Boldog otthonlétet!

Sannah, azt mondták az Istenhegyi génk-ba, hogy annyira jó lett a kombiteszt eredményünk, így nem javasolják a többi vizsgálatot, ezután csak a sima nőgyógyimhoz megyek és kész. ( se a 4-s tesztet, se az integráltat nem kell megcsináltatni)
Véleményük szerint a legfontosabb vizsgálat a 12. heti kombinált teszt. Én meg hiszek nekik. :lol:

Angel, Makilány végre "egyvonalzós" lett! puszi neki!

Bébi -portfólió: (illetve bármilyen portfólió) : sok az átveréses portfóliókészítés. (Uram is fotózott egy ideig, modelleket)
50-150 ezerért lefotózzák a gyermeket, munkát igérnek ( 10% a rendes ember köztük). kezedbe kapod a fotóalbumot, és ennyi. Jó pénzt kerestek sok elvakult szülőn. Rengetegen bedőlnek.
Csak olyannal álljatok szóba/leszerződve, akiről tuti infótok van! (sajnos mi ilyet egyet sem ismerünk)

Megkaptam ma a mens-es cukorterhelést.
0 perc 4.77
120 perc 6.12
Gyógyit szedhetem tovább ( jeleztem ,hogy én folytatnám is, dr.T jóváhagyta) , és 170-es ch-ra csökkentették a kajámat. 20. héten új cukorterhelés lesz.
Igyekszem nagyon, de azért ez a 170 gramm ölég kevéske. :?

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Csajok, látom, túl gyorsan dobtam ide a sort és elrohantam és azt nem írtam, hogy túl nagyon nem izgat a dolog...
Mai vacsi: karalábé leves (most eszem uzsi helyett), süt a rántott csirke, r.gomba (1 db nekem 1 apának, félretettem 2 hatalmas fejet a tegnapi ebédből és ma kirántom), rántott cukkini és petrezselymes burgonya. IMÁDOM!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, szupi!!!! Na, akkor nem szülünk egyszerre, mert Fannikának még maradnia kell:)).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja, és holnap látogatóba is jön a védőnő. Későbbre nem halasztjuk, mert megy nyaralni.

Teendő: figyeljek az evésre. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


60,5 kg vagyok. Most többet híztam, mondta is, de a lábaimra meg kérdezte, hova lettek a bokáim (hát bedagadtak).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: