Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, a maganrendelesere jartam/jarok mar par eve, egyebkent az Uzsokiban dolgozik. Egy baratnom most szult nala (2 hete) es csak szuperlativuszokban beszel rola...
Tundi,Judy
Megnezem akad-e valami szalonkepes... Kép nem nagyon szeretem ha fotoznak, igy altalaban szornyuek is lesznek... Kép
Vanda, en is kerek kepet! Kép
Babus, rad is kivancsi lennek! Kép

bgy
 
 


Babus,
Nekem már vagy két hete fáj hol a bal, hol a jobb oldalam,ez mitől lehet még, mert ugye valószínűleg terhes nem vagyok, esetleg ciszta?

Kép
móni23
 
 


Móni
Szerintem nálad is a fentebb említett 3 ok miatt fájhat, bár nálad a sok kis ciszta is bűnös lehet.

Gyöngyi
Hamarosan küldömKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Judyt,
Elkuldtem neked is, de te is szolj, ha nem engedi ki a rendszerunk es nem kapod meg zaros hataridon belul...

Gyongyi,
a Te e-mail cimedet nem talaltam a profilodban, igy nem tudok kepet kuldeni!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda,
gyongyszem@yahoo.com
Koszi Kép

En csak holnap tudok felrakni valamit, mert most nincs nalam egy darab se...

bgy
 
 


Elkuldtem Gyongyi!
vanda72
 
 


Vanda!
Köszike.Remélem megkapom.Kép

Nicol!
Nem is tudom, hogy miért kisfiút ábrázoló képet tettem a neved mellé.Majd ha tudod a nemét, akkor majd olyat teszek oda.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Mostanában egy kicsit zsúfoltak voltak a programok, de remélem most már minden nap tudok jönni hozzátok egy kis lelkifröccsért, és azért, hogy sok-sok pozitív energiát küldjek neked és minden csajosnak. Menetközben visszaolvastam egy pár napra, hogy képbe legyek.
Gratulálok a párod eredményeihez. Hála Istennek az én páromnak is jók lettek az eredmények, legalább tudom, hogy én vagyok a hunyó. A férjecském nehezen tudta volna elviselni ha miatta nem jön össze a babuci.
Puszi Móni
mokuci28
 
 


Mókuci!
Az én férjem is nehezen viselte volna, ha ő lett volna a hunyó.
Mitha úgy rémelne, korábban azt írtad, hogy mész HSG-re. Vagy nem jól emlékszem?
Röviden leírnád, hogy mióta próbálkoztok, és milyen vizsgálaton voltatok eddig?
Köszike
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

2003. szeptemberétől próbálkozunk. Most májustól járok dokihoz, lapar van betervezve, szerintem decemberben. Most leálltam a gyógyszerekkel, és vérvételekre járok.(3,14,24)
PCT vizsgálatom lett meg, ami nem lett jó. IgG pozitív lett. Nem tudom, hogy mit jelent ez de próbálom kideríteni.

Pusz Móni
mokuci28
 
 


Mókuci!
Mi is akkortól próbálkozunk.
Nekem is azt mondta a dokim, hogy ha decemberig nem esek teherbe, akkor megcsinálja a lapart.
Akkor nagyon egy cipőben járunk.
Babus majd biztosan ír neked rá valamit, hogy mit jelent.
Nekem nem volt még ilyen PCT viszgálatom.
Milyen az?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus, megkaptam a kepet! Nagyon csinos pocid van! Kép
Remelem nemsokar mar mindenki ilyen pocival fog buszkelkedni!!! Kép

bgy
 
 


Lanyok,

most hivtam a dokimat es azt mondta, 1000%, hogy kisbaba van a pocakomban a vervetel es a vizelet alapjan!

Penteken megyek ujra ultrahangra, hatha mar latszik belole valami! Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép
Megkaptam, köszönöm szépen, nagyon szépek vagytok Kép Sokkal jobb igy beszélgetni, hogy magam elé tudom képzelni azt akinek írok Kép
Bocs a fotó-hullám miatt! Kép

Judyt Kép
Neked is bocs, nem tudtam, hogy Mónival már felvettétek a kapcsolatot, csak úgy megörültem, mikor láttam, hogy ő is ott lakik Kép

Móni Kép
Lelkifröccsben mindenképpen számíthatsz ránk! Kép
Ti is ilyen régóta próbálkoztok? Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt

A vizsgálat előtt 5-6 órával apuval ágyba kell bújni, majd a méhnyakról vesznek egy kenetet megnézik, hányan, és hogyan mozognak a kiskatonák. Nekem elég sz.. lett az eredményem. 1. és a 2. látótérben 2 vergődő, a 3. látótérben pedig 1 céirányosan mozgó kiskatona volt. A hüvelyben pedig 8-10 mozdulatlan.
A férjemet is megnézték, külön mintát kellett adnia arra, hogy megnézzék, hogy állnak ellen a kiskatonák az ellenanyagnak.

Pusz Móni
mokuci28
 
 


Huu Vanda, de jo! Irigyellek am... Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Tündi

Sajna ilyen régóta próbálkozunk mi is. Volt már úgy is, hogy majdnem feladtam, de aztán olvastalak titeket, és erőt adtatok. Ti mióta próbálkoztok?

Puszi Móni
mokuci28
 
 


Tündi!
Semmi gond.Kép
Tudom, hogy csak kedveskedi akartál, mert a múltkor irigykedtem rátok, hogy találkozhattál Stellával.
Nagyon ari vagy.Kép
Nem is tudom mi lenne velem nélkületek.Kép
Annyira jó itt megosztani az örömömet vagy éppen aggodalmamat.Kép

Mókuci!
Hát ez nem semmi. És ezzel mit kezdenek?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


VandaKép
Ez nagyon nagyon jó hírKép

Lányok,
A párom kicsit ideges a sperma vizsgálat miatt. Ezt letudjátok írni hogy zajlik? Van erre egy külön szoba, mint a filmekben? Én is bemehetek vele? Azon izgul, hogy a környezet zavarni fogja és nem fog menni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Az én párom magánrendelésre ment, és oda lehetett vinni a mitát, és másfél óra múlva van is eredmény, mindez persze 4.500. Ft-ért.
Éppen ezért választottuk a magánrendelést, mert zavarta volna a környezet.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni

A PCT vizsgálat azt jelenti, hogy akciózás után 12 órával megvizsgáltak téged, hogy a párod kiskatonái milyen állapotban vannak benned. (na ezt jól megfogalmaztam, de ez a lényegKép) Ez történt ugye?
Az IgG egy ellenanyag, amit te termelsz a párod kiskatonái ellen, ezáltal mondhatni megöli a szervezeted a kiskatonákat, tehát nem tudnak bejutni és megtermékenyíteni a petesejtedet.
Ez elég gázos dolog. Nem tudom mit lehet ezzel csinálni. Csak feltételezem, semmi több, hogy ilyenkor talán az inszemináció a megoldás, de ezt tényleg nem tudom. Hallottam már olyat is, hogy ilyenkor az óvszeres védekezés ajánlott egy darabig, ami idő alatt a szervezet "elfelejti" az ellenanyagtermelést.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt

A dokim azt mondta, hogy egy kicsit több ellenanyagot termelek a kelleténél,de szerinte ettől még összejöhet. Mindig van esély, hogy egy célba jut. Azzal vígasztalt, hogyha nem jön össze akkor inszeminációval biztosan össze fog jönni.

Puszi Móni
mokuci28
 
 


Babus

Nekem 5-6 órát mondott a doki vizgsálat előtt. Az óvszeres védekezés pedig állítólag akkor hatásos ha legalább fél évig csináljuk. Na a párom attól meg is őrülne.

Puszi Móni
mokuci28
 
 


Móni!
Ne add fel!!!
Én drukkolok nektek.Kép
De ha ezt tudja a dokid, akkor miért van szükség a lapar-ra?
Vagy mindenképpen ki akarja zárni a szervi dolgokat?
Egyébként beszéltetek arról, hogy kb. mikor lenne az inszem?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

A lapar nélkül se Pesten, se Debrecenben nem csinálják meg az inszeminációt. Én Nyh-án nem akarom az inszemet, mert nem a dokim csinálná.
Val.szeg a következő lépés a lapar után (remélem szervi bajaim nincsenek) az inszem., de ezt már Pesten a BMC-ben folytatnám.

Puszi Móni
mokuci28
 
 


Mókuci!
Miért tudod, hogy itt ki csinálja?
És miért nem Debrecenben?
Azért az csak közelebb van.
Bocsika, már megint olyan kis kiváncsi vagyok.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Az orvosom szerint Nyh.-án nem igazán álltak rá az inszemekre, Csinálják itt is, de lombik nincs.
Ha már úgyis inszem, akkor Pest (Debrecenről nem sok jót hallottam) és ha végképp nem sikerül, akkor jön a lombik.:-(

Móni
mokuci28
 
 


Koszi mindenkinek, aki egyutt tud orulni velem! Egyebkent nagyon furcsa dolog ez, en pl. meg egyaltalan nem tudtam felfogni, hogy babam lesz.

Ma vettem egy babas konyvet, remelem ez majd segit. Ennyire jol be tudtam meselni magamnak, hogy elsore ugysem sikerulhet, latjatok?

Vanda
vanda72
 
 


Mókuci!
Így már értem a Pestet.
Csak légy optimista!
Még sikerülhet természetes úton is.Kép
Hátha meggondolja a szervezeted ezt az ellenanyag termelést.Kép
Örülök, hogy újra jelentkeztél, remélem most majd sűrübben találkozunk itt.Kép
Mára zárom soraimat:

<font color="0000ff">Puszika:
Judyt</font>

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Köszi a buksisimiket!Kép Már sokkal jobb!Kép

Csak egy pici időm van, ezalatt gyorsan bepötyögöm a férjem vicces sztoriját, hadd nevessetek egy jót, a múlt héten történt.

Ment a szájsebészhez a lelkem, együtt a fogdokinéninkkel. Köszönés után a szájsebész kérdi tőle, hogy: Hány éves? Mit szeretne? Ez utóbbi kérdést a férjem nem egészen értette, hogy mire vonatkozik, mert ő úgy gondolta, hogy a fogdokinéni már töviről-hegyire tájékoztatta a szájsebészt a problémáról, ezért lányos zavarában a következőket mondta: 30 éves vagyok, és milliomos szeretnék lenni.KépKépKép Erre két megdöbbent szempár meredt rá. A szájsebész azt mondta: Sajnálom, ez ügyben nem segíthetek.Kép Ekkorra leesett a férjemnek, hogy a szájsebész semmit sem tud a problémájáról, és valójában azt kérdezte, és ettől még inkább zavarba esvén így folytatta: Ez esetben...KépKépKép Az én férjem!KépKépKép

Most csak ennyi, majd még próbálok jönni.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Vanda

Nagyon gratulálok a babucihoz.Vigyázz magadra és a kicsire.

Judyt

Én is remélem, hogy mostmár gyakrabban tudunk beszélgetni. Puszi neked is.
mokuci28
 
 


Sziasztok lányok!
Ujra hozzátok fordulok, hátha tudtok segiteni.Kiderült hogy még sohasem kaptam rubeola oltás. A gond az hogy megkaptam a beutalót a Szent István kórházba, de csak kedden lehet menni 9-14-ig. Ez az időpont nekem nem jó, és már a körzeti orvosom is felkerestem, de ő azt mondta nem segithet.(nem hallott róla hogy beadhatja és nem is tudja milyen kell) Szóval tudtok olyan helyet ahol kaphatok oltást? Más.:mennyit kell az oltás után várni?
Üdv nektek Hritus
hritus
 
 


Babus

Köszönöm az infókat, megerősítettél a gyanúmban. Hát ebből tényleg csak inszem, vagy lombik lesz. Egy kicsit kiakadtam megint, ebben az évben már nem számítok jó hírekre.
Boldog babavárást kívánok neked és a többi kismamának is.

Mára ennyi. Sziasztok

Puszi Móni
mokuci28
 
 


Hritus,
én úgy tudom, hogy 3 hónapot kell az oltás után várni. Szerintem beadhatja a körzeti doki is, bár személyes tapasztalatom ez ügyben nincs.

Móni,
ne keseredj el! Inszemmel vagy lombikkal akár, de gyönyörű babád lesz nemsokára!Kép

Sztorihoz még hozzátartozik, hogy egyáltalán nem vagyunk jómódúak, sőt, szóval ötletem sincsen, hogy jutott a férjem eszébe a dolog.Kép

Mára elköszönök, jó akciózást mindenkinek, és drukkok mennek mindenféle céllal mindenfelé!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Hritus
Oltás ügyben nem vagyok naprakészKép Nem tudom, ki adhatja be. Viszont én is úgy tudom, hogy 3 hónapot javasolnak várni utána.

Vanda
Most fogtam csak föl, amit délután írtálKép Tuti, hogy baba van a pocidbanKép Ez naggggyon jóKép
Én is kérek képet róladKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok
csak par szo, mert nagyon draga itt a net. Baba meg sehol
Penteken irok
Minden szupi

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép

NahátKép Csak nem Egyiptomból írsz nekünk?!Kép
További jó nyaralástKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsitt felkeltem!

Csak most sikerült feldolgoznom egy csunya beszélgetést péntekről.

Képzeljétek pénteken elment délben az orvosom mert fontos dolga volt és akkor megbeszéltük hogy vissza jön 4-re.Ez igy is volt.
De közben jött hozzám az ügy. orvos mert meg volt beszélve hogy rám néz néha (1-szer volt nálam) azt mondta: miért ragaszkodom ehhez a babához! Kitudja hogy altatás után milyen komoly betegsége lesz!
Nem lennne jó elvetetni, még meggondolhatom!!!
Amig vissza nem jött az én orvosom addig sirtam!!!
Persze az orvosom rögtön megnyugtatot!
Ekkor elmondta hogy sajnos előfordulhat a baj de addig is megkell adni a lehetőséget neki!

Bocsi hogy ezt igy rátok ömlesztetem de ennek kikellett jönni!!!!

Egész éjjjel ezzel a gonodolattal álmodtam és reggel megint ugy kelltem fel hogy sirok!!!!!

Már nem tudom kikérdezte(BOCSI)hogy meddig lesz itthon a párom: -2hét utána a két leendő nagyi váltja egymást majd.

Babus!
A babucim köszöni mindkettőtők simijét!

Bocs hogy ilyen hosszú voltam de aki csak néha kelhet fel!!!!

ui. Ma reggel már nem ugy fájt a hasam csak nagyon érzékeny!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!

De gonosz ez az orvos! Én sem vetettem volna el a helyedben. Ne is gondolj ilyesmire, hogy nem lesz egészséges. Ha egy ilyen műtét után is megmaradt, akkor biztos szép egészséges babuci lesz belőle. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Zsófi!
Örülök neki, jogy már jobban vagytok.Kép
Nyugodtan ad ki magadból ami bánt.
Hát elég szemét volt az ügyeletes orvos.

Zsizsa!
Hát nem semmi lehetett ez a szitu!Kép

Rólam annyit, hogy már jobban vagyok, mint tegnap.Kép
Képzeljétek a férjem tegnap este simogatta, majd puszilgatta a hasamat, hogy ne fájjon annyira, és egyszer csak ezt kérdezte a hasamtól:
"Hahó. Van ott bent valaki?"
Hát majd meg zabáltam, olyan aranyos volt.Kép
Mára már csak egy kicsit érzékeny a petefészkem.
Reggel a hőm. 36.8 volt (tegnap 36.6), úgyhogy biztosan vasárnap (36.3) volt a tüszőrepi.
Remélem a cserépnek meg lesz a hatása.Kép
Nézzétek milyen cserepet festettem.
Szerintetek ha tetszik a gólyának ez a cserép, akkor biztosan tesz bele nekünk pici babát.Kép
Igaz?
Remélem nem nevettek ki a cserép miatt, de amikor Babus feltette azt a képet, és itt humorizáltunk vele, úgy gondoltam, hogy miért ne csinálnék egy cserepet, addig is lefoglalom magam.Kép
És amúgy is lehet, hogy szerencsét hoz?!
Íme a cserép:

Kép

Na ez egy kicsit hosszú lett.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsófi,
Nem is értem az ilyen orvosokat, nem tudom mit csinálna, ha az ő gyerekéről lenne szó. Te meg ne is gondolj arra, hogy valami nem lesz rendben, boldogan és pozitívan kell hozzá állni a dolgokhozKép

Judit,
Már alig várom, hogy péntek legyen, mert nagyon kíváncsi, hogy mi van veled. Mi az, hogy baba még sehol?

Móni

Kép
móni23
 
 


Szép jó reggelt!

Képzeljétek a hőm felment ma 36,9-re és tegnap meg 36,4 volt, akkor lehet, hogy tényleg jól tippeltem és teganp volt tüszőrepi.

Szerintetek is?

Remélem fent marad a hőm, olyan jóóóó lenne.....

Megtettünk mindent, amit tudtunk.

Viszont az érdekes volt reggel, hogy véletlenül ma 3-kor keltem fel és akkor is mértem hőt és csak 36,4 volt aztán visszaaludtam (nem keltem ki az ágyból!) és 6-ra már 36,9 volt és én mindig akkor mérem.

Lehet, hogy emiatt mondják, hopgy mindig ugyanakkor kell mérni?

Meg remélem nem azért ment fel mert izgultamKép

Hát velem ennyi történt, rossz volt egyedül lenni otthonKép

Utálok egyedül lenni!

És Veletek mizújs?

Mea
mea
 
 


Zsófi!Kép

Hát az az orvos tényleg bunkó volt!

Sajnálom, hogy ilyneket kell az embernek eltűrnie néha.

De nyugodj meg, biztos minden ok lesz!Kép

Mea
mea
 
 


ZsófiKép
hát ez nagyon kemény lehetett! NEm is csodálom, hogy kiakadtál. Sajnos az emberek többsége így van ezzel. Nem tudják megérteni, mit jelent az, hogy babát akarni, de nem jön össze, és ha végre sikerült, akkor mit is jelent ez nekünk.
Fel a fejjel, mi itt nagyon szoirítunk nektek, hogy minden rendben legyen!
Vigyázz magatokra!

MóniKép
Nagyon sajnálom, hogy nálatok sem egyszerű a babagyártás! Ez az ellenenyag termelés meg különösen rossz, hiszen mind a ketten egészségesek vagytok, de mégsem sikerül!
Azt hiszem tökéletesen át tudom érezni mit is érzel most. Igazán bíztatót sajnos nem tudok mondani, mert hiába írom azt, hogy most már jó úton vagytok. Tudom, hogy erre az én reakcióm is annyi, hogy igen, jó úton vagyunk, de ez az út olyan nagyon hosszú, hogy nem látni a végét!
Ha esetleg nem olvastad volna, nálunk picit hasonló a probléma. Én nem termelek ellenanyagot (vagy nem tudok róla), de a páromnak alapból csak pár darab életképes spermium volt a mintájában!
Nagyon szorítok nektek, hogy minél elöbb sikerüljön a várva, várt baba!

TündiKép
írtam e-mailt!

BabusKép
mi a helyzet a pocakban? Küldök simit Kristófnak: Kép

Lányok, mindenkinek nagyon szorítok, látjátok?
Kép

Stella

Kép
stella9
 
 


Mea!
Tényleg majdnem egyszerre működünk pár nap különbséggel.Kép
Szerintem is tegnap volt tüszőrepid, nekem meg vasárnap.Kép
De jó lenne ha nekünk is egyzserre összejönne, mint Vandának és Gyöngyinek, köztük is csak egy nap különbség van.Kép
Akkor most együtt izgulunk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


MeaKép
nyugi, nincs a hőddel semmi baj! Én is jártam már így! Ezért lényeg a minimum 5-6 óra alvás és az azonos időpont!
Én is utálok egyedül lenni. Mi a párommal a hét nagy részében ellentétes beosztásban dolgozunk: én 1/2 8-tól 4-ig, ő meg 1/2 3-tól éjjel 11-ig!
Tényleg nem könnyű!
Fel a fejjel! Minden rendben lesz!
Stella

Kép
stella9
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a mai tábla:</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Átirnál engem !
6.hét+2

Köszi
zsófi76
 
 


Jo reggelt mindkinek!

Judyt, a csereped gyonyoru! Ha ez sem tetszik a golyaknak, akkor valami problema van az esztetikai- es humorerzekukkel!
Megkaptad a kepemet tegnap?

Babus,
kuldok neked szivesen, csak a profilodban nem leletem ra a cimedre!

Zsofi,
ez az orvos egy szemetlada, ne is torodj vele! Az a fontos, hogy az ember a sajat dokijaval megtalalja az osszhangot!

HRitus,
ki az orvosod az Istvanban? Nekem is ott van a dokim!

Vanda
vanda72
 
 


Zsófi!
Persze átírtlak.Kép

Vanda!
Köszike, megkaptam a képet.
Nagyon édesek vagytok a pároddal.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?