Új privát üzeneted érkezett!

Edit Kép
a mamim borgyogyasz. Estere keritunk neked egy jo dokit!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Erika! nagyon szép a nagyfiad, Orsi hamarosan 9 hónapos és kisebbek a méreteiKép

Edit! anyatejes babáknál normális ha 3-4 naponta van széklet az is.

na hogy lássátok gyógyulunk, jobb a kedve a kiscsajnakKép

Kép
Kép
Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


CatKép
Nagyon nagy gratula a FiúkhozKépKép és sok-sok energiát és türelmet kívánok Nektek a nehezebb pillanatokhoz!!!Kép Annyira szépségesek!!!!
Lehet, hogy nem emlékszel rám, csak szeretném, ha tudnád, hogy mindvégig nagyon szorítottam Nektek és mindig tartottad bennem a reményt, hogy igenis sikerülnie kell, hiszen itt vagytok TeKép is és a LányokKépis követendő példának. Mi is eljutottunk a lombikig, láttalak is Titeket egyszer a Schöfiben már nagyon a finishben!Kép
Remélem nemsokára nemcsak vendégségbe fogok ide jönni, most megyek vissza eggyel feljebb...Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 

 
 

HurkiKép
Nagyon édes Balázs. Főleg a mosolygós kép tetszik Nekem.
Sajnos nincs meg nekem a szopis tiltó lista. Áttudnád emailezni a profilomban lévő címre vagy van linked a weben rá ?

KatieKép
Köszönöm a bíztatást! Kitartunk.Kép

Noémi22Kép
Köszönöm szépen. Ha időm engedi szívesen megyek a fenti topikba, de remélem inkább Ti jöttök ide!!!

HajneszKép
Köszönöm. A Schöpfibe hidd el jó gyerekgyártók vannak!!!!KépKépKép Mindjárt jösz át ide.

KarmenKép
Édes ez a kiscsaj. Amúgy is mennyasszonyokat keresek a fiaimnak.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk 3 honaposak: Balazs 63cm es 7050gr. Ime ket kep:
Kép
Kép

HurkiKép
Gyonyoruek vagytok! Ugy latszik a Balazsok ilyen mosolygosak...

OrsiKép
Azert nem tuti, hogy "pia" nelkul rogton kijonnek. Drukkolok, hogy minden rendben menjen, akkor jojjenek, mikor Nekik a legjobb, fuggetlenul attol ki mit szeretne!Kép

KarmenKép
Micsoda szemek!!!

CatKép
Ma hogy aludtatok? Masfel honap? Az jo, addigra sokkal konnyebb lesz, meglatod!
Tudod, ebben nem lehet tanacsot adni, es mindenki ugy csinalja, ahogy szeretne, de ilyen pici gyerek meg tenyleg nem azert sir, mert el van kenyeztetve, hanem mert valami nagyon hianyzik neki, szoval en mindig felvettem, meg akkor is, ha olben is nyoszizett, mert legalabb ereztem, hogy teszek valamit:duruzsoltam neki, ringattam...
Nekem is van listam rola, hogy mit nem szabad/szabad (en mindent eszek, Bazsit nem zavarja), ha Hurki nem tudja kuldeni, szolj!
Egyebkent, tudom, hogy megoszlanak a velemenyek, de nekunk a Sab Simplex nagyon sokat segitett az elejen a hasfajason.Sajnaltam, hogy csak olyan 5 hetes koraban probaltuk ki...

En most elkoszonok, holnap elutazunk: Zalakaroson wellness-ezunk kicsit, kipihenjuk ezt az evet!
Mindenkit puszilok, OrsiKép, AlenaKép szurkolok!!!

szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyönyörűek ezek a gyerkőcök!!!!

Cat,
kitartást kívánok nektek! Emlékszem mi is így voltunk eleinte a Milivel és is mindenbe kipróbáltam az alvást, aztán valahogy jobb lett. Kettővel biztosan sokkal nehezebb. Én is azt javasolnám, hogy a nagymamik segítségét fogadjátok el, ha lehet.
Én is sokáig pólyába altattam a Milit, nem volt bekötve, csak alatta meg fölötte (bár ő téli baba volt).

Orsi,
nektek is a legjobbakat kívánom és még egy kis kitartást!

A kis pocaklakóm jól van, ma már láttam a szívdobogását. Viszont a progeszteron pótlást megemelte még napi 3-al, így most 3x4-et kell szedjek. Azt mondta, hogy jó a szint, de még alacsony egy kicsit. 7 hetesre saccolta.

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok!

Cat, látom már tényleg jó sok tanácsot kaptál, és remélem hasznosak lesznek!
Én is bebugyoláltam Ádámot, egész egyszerüen másként nem aludt rendesen, 3hónapos koráig a fejebúbja látszott csak ki alváskor, kezei is szépen betakarva. A kórházban direkt megmutatták ezt a fajta betakarást, és tényleg használt, ahogy becsomagoltam már aludt is.
Most bezzeg...De ezt hagyjuk, más téma!
Tényleg, jó lenne több képet látni a babákról, van valami albumotok?


Orsi, hátha kibirnátok még 1-2 hétig, azért ne sietessd most már öket!!KépKépDrukk és kitartás!Kép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

LujzaKép
Gratu a kisfiúhoz!!!

DorisKép
Add át a két kistörpidnek a boldog szülcsinapi puszijaimat!!!

CatKép
Gyönyörűek, édesek és tényleg egyik szebb, mint a másik. Kitartás anyuka, tudom még nem próbáltam egyszerre kettővel, de eggyel igen, ezért nem is irigyellek az éjszakázás miatt. Reméljük pár hét és tapasztalat teszi az anyukát. Még a nyáron láttam egy anyukát a két kis iker kisfiával. Rögtön Te jutottál eszembe. Nagyon édesek voltak!!! Még egyszer óriási gratula.
Apuci beszólása nagyon tetszettKép Én apucim szerint, ha Eszter sír éjjel meg kell szoptatnom, nekem ezzel kapcsolatban más a véleményem. Persze, hogy volt, hogy Eszter is sírt, csak ugye az 2-nek a feleKép Én már volt, hogy nem bírtam. Cicin elalvás, és ahogy ágy határához ért sírás, majd üvöltés. Első hetekben nagyon sokszor emiatt a mellkasomon aludt, vagy apacukán. Így volt, hogy bírta 3-4 órát is egyhuzamban, de volt, hogy 5 órát is, hogy meg sem mukkantKép Szerintem az elején még nincs mit nevelni őket, mert nem tudatosan csinálnak semmit, hanem ösztönszerűen. Többet javasolni, mint amit a lányok én sem hiszem, hogy tudnék. Hidd el, hogy idővel kialakul minden. Ja és Eszter is pólyában volt egész nap.

HurkiKép
Hihetetlen, hogy mennyire telik az idő. Már 3 hónapos?! Tiszta apuci és nem biztos, hogy csak ezért gyönyörűKép

ReditkeKép
1.

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Cat,
Gyönyörűek a fiúk!!!! Kép Kép Kép Az elején sajnos tényleg nem könnyű egy babócával sem, hát még kettővel. Ez a bebugyolálás tényleg jó ötlet. Már minden jó tanács elhangzott, nem nagyon van mit hozzátenni. Legfeljebb annyi, hogy nálunk az segített az első másfél hónapban, hogy az esti etetés több részletben zajlott (szopi-büfi-szopi-büfi-szopi-büfi). Így egy kicsit hosszabb idő kellett hozzá, de utána nyugodtabbak voltak az éjszakák. Dehát ez egyéni és persze minden baba más. A lényeg, hogy nagyon édesek mind a ketten! A sírni hagyás szerintem sem túl jó ötlet. Tarts ki és pihenj amikor csak lehet; gyorsan túl lesztek a nehéz időszakon, hidd el!

Orsi,
Mostmár nem lehet semmi baj. Nagyon ügyik a Kismaczik, hogy bent maradtak. Stramm kissrácok lesznek, az tuti. Kép A drukk továbbra is megy.

Szoszi,
Jó pihit nektek! Mi is Zalakaroson pihentük ki ezt az évet, csak mi augusztusban voltunk. Kép

Szoszi, Hurki,
Balázskák nagyon édesek!!! Kép

Edit,
Anyatejes babáknál az is normális ha minden pelenkában van széklet és az is ha 3-4 napig semmi nics. Ne izgulj emiatt.

Karmen,
Orsi szemei még mindig csudaszépek. Csak győzd majd elhessegetni a fiúkat. Kép

Nálunk az elmúlt időszakban volt egy kis probléma. Kiderült, hogy még a pocakomban kapott Kristóf egy hugyúti fertőzést aminek vesemedence gyulladás lett a vége. Túl vagyunk egy 2 hetes antibiotikum kúrán és eddig úgy néz ki használt, nem lesz gond a későbbiekben. Ráadásul: mindketten összeszedtünk egy jó alapos megfázást + kiderült, hogy Kristóf lábacskáiban túl kötöttek az izmok, ezért itthon sokat kell tornáztatni. Amúgy egy tüneményes kis Kópé. Most 5 és fél hónapos és rengeteget változott. Ilyen most:
Kép

Pusza,
Humi
humi
 
 


Edit Kép
mail ment.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok Kép
Nagyon szépen köszönjük a válaszokat kaki ügyben, akkor ezen nem agyalok tovább.

Orsi Kép
Köszönöm szépen a bőrgyógyász elérhetőséget, megkaptam. Kicsit később fel is hívom, aztán majd elmondom mi volt.

Az összes gyerkőc annyira szép Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


LányokKép
Megint pokoli éjszakánk volt! Olivér 4 órán keresztül üvöltött, fájt a pocija. Apa dajkálta aki most tök kivan, és húzza a lóbőrt a hálóban. Sajnos nem segített semmi Olin, meg kellett várni, míg lement a görcsroham a pocijában. Aszívem megszakadt érte, úgy visított. Most bezzeg durmol.Kép Érdekes, hogy Samunak semmi baja nem volt, aludt szépen az ágyunkban, csak a szopira kelt fel. Pedig ugyanazt a tejcit szívja.
Na ma megyek a gyógyszertárba Espumisanért.
Képzeljétek odáig eljutott Apa, hogy fel akarta hívni a Schöpf Mérei kórházat, hogy adjanak egy csecsemős nővért éjszakára a gyerekek mellé, megfizeti, csak legalább 1-2 éjszakát aludjon végig.KépKépKép Ennyit a férfiak tűrőképességéről.Kép
Képzelem a császármetszést hogy bírnák.Kép

SzösziKép
Balázs gyönyörű, csak úgy sugárzik. Kiegyensúlyozott baba, látszik.
Megköszönném a szopis tiltólistát, mert lehet, hogy Hurki csak faxolni tudja, nekünk meg nincs fax.

BarbiKép
Lesznek majd még képeink, ha a párom magához tér, mert még fotózni se volt ideje.

BogárKép
Nagy huncut Eszter, a szeme sem áll jól! Lassan jöhet a kistesó is.

HovirágKép
Váltottál orvost? Ő szedet veled ennyi progit?

HumiKép
Kristóf már olyan kisfiús, nem is kisbabás. Komoly legényke! Hamar megnőtt a pici súlya ellenére.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat, a listát mindjárt küldöm, azért azt tudd, hogy nem szentírás. Sajnos kevés gyümölcs ehető mi több alig. És azokat se kilószámra. Idővel persze van amihez hozzá lehet szoktatni őket de ha most ilyen cirkusz van inkább ne kísérletezz velük.
De szépek a megint megjött babák!!! Egytől egyig jó darabok Kép
puszka Erika
hurki
 
 


Cat!

Próbáljátok meg egy kicsit finoman tornáztatni,ha fáj a pocikája!!! Nem tudom, iszol e szoptatós teát? Ha lehet hagyd ki azt, ami köménymagot tartalmaz! Az ugyanugy puffaszt, mint ahogy a szeleket hajtja!!!! Nálunk is gond volt vele! Előfordulhat, hogy a kicsi Oli hasikája érzékenyebb, mint a tesójáé. Reméljük, hogy 2-3 hét és megoldódnak a gondok, vagy legalább enyhülnek.

Türelem! :-)

Ja, és még a meleg tudja a hasika görcsét enyhiteni. Próbáld meg meleg takarót tenni rá! Pólyában vannak?

Katie
katie
 
 


Szöszi! Szépen gyarapszik Balázs, jo étvágya lehet. Bezzeg Orsi van hogy napokig csak szopizik, mert nem hajlando megenni a fözelékeket. Pedig szereti de pár kanál után szájzárat kap. Szerintem még mindig nincs 7kg, majd jövö héten kell mérni vinni. Lehet kihagyom, nem akarok megint vitát.

Bogár! erre nem is gondoltam mire készüljek majd ha Orsi is egyedül akar enni, jesszus van ám maszat!!Kép Nagyon aranyos ahogy Eszti tudja nagy kopé volt!!Kép

Humi! Örülök hogy Kristófnak nem lett baja, a tornát remélem nem kell sokáig csinálni. Amugy meg szerencsére nagyon szép egészséges babának tünik! És jo hogy már az is!!

Cat! nekem sok tejem volt (van is) de az elején bizony volt sirtam a szopi miatt, el sem tudtam hinni lesz nem másfél óráig tart, mindenki az elsö 6 hetet hajtogatta, igazuk lett. Kitartás, tényleg könnyebb lesz idövel, mégha ikrekkel amugy is nehezebb, de felnönek gyorsan! Akkor meg visszasirjuk milyen aranyosak voltak amikor folyton idebujtak hozzánk!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Bocsi elfelejtettem irni, a Schöpfben mikor én szültem a fejőben dolgozott egy idősebb néni. Már nem emlékszem a nevére. Ő mondta, hogy a tejet meginditani a legjobb a cikória kávé. Iszonyatos az ize, én mégis annak idején kipróbáltam, és valóban ha ittam utána rákövetkező szoptatásnál érezhetően több tejem volt, könnyebben jött. Lehet, hogy a picike másabb technikával szopik mint a tesója, igy ő több levegőt nyel közben. Ez is bánthatja a pociját.

Katie
katie
 
 


Kismamák Kép
szeretnék segítséget kérni a fenti topikból, néhányan már ismerhettek onnan Kép
Az lehet, hogy antibiotikum miatt késik az amúgy rendszeres mensi már 2 napja? Egy hete szedek napi 2g Augmentint és már rég meg kellett volna jönnie. A tegnap reggeli teszt negatív. Kép Persze nem lennék mérges, ha mégse Kép

Nagyon köszönöm!

CatKép igyekszünk idejönni hozzátok, de hát ... ez a fránya várakozás Kép
Sokat gondolok rátok, sajnálom, hogy keveset tudtok aludni, azért remélem ez csak javulni fog. Az én drága férjemék is iker fiúk, apósom sokat mesélt róla, hogy az eleje katasztrófa volt, de aztán áldás lett belőlük Kép

Sziasztok
Noémi
Vendég
 


HurkiKépKarmenKépSzösziKép
Gyönyörűek a babák, gratulálokKépKépKépKépKépGratula a méretekhez meg a hófordulókhozKép
HumiKép
Kristóf is csodaszépKépSajnálom a betegséget de lényeg, hogy már jól vagytokKép Esetleg Dévényes gyógytornásznak is megmutathatod a lábát...Kép
OrsiKép
Örülök, hogy ilyen jól vagytok és a fiúk virgonckodnakKép A pocakrepedést ne bándKép Nekem sajnos semmi nyom sincs a hasamon...bár lett volna, akkor az azt jelentené, hogy szép nagyra tudtak nőni odabent... DrukkolokKép
CatKép
Jaj de sajnálom ezt a pokolian nehéz helyzetet de idővel tényleg jobb lesz... Talán túl mohó a babád. Remélem használ majd valami a hasikájáraKép
NoémiKép
Bocsi, de nem tudom, hogy az antibiotikum okozhat-e ilyesmit...reméljük nemKép

Puszi:Doris
doris
 
 


OrsiKép
nagyon izgulok már értetek és szerintem így vagyunk ezzel nagyon sokan a fenti topikban!
Valaki utalt rá, hogy nektek is a kevés kisfickó miatt volt a lombik! (Nálunk sajnos nem milliókban, hanem darabokban számolják őket)
Erre fogtam magam és utánaolvastam az archív file-kban a történeteteknek!
Kellett némi bíztatás az összetört lelkemnek!
Úgyhogy most még jobban drukkolok, hogy minden rendben menjen a Kismaczkókkal!

Emlékszel még arra, hogy mennyi időbe telt még az első rossz eredmény után eljutottatok a lombikig?

CatKép
Küdök egy kis simit Olinak:
Kép
Kitartás, később tényleg könnyebb lesz!
Puszi minden kismamának és kisbabának!

Stella

Kép
stella9
 
 


Cat!

Próbáljátok Olivért szopi közben is büfiztetni, ha eddig nem tettétek. Segíthet egy kis pocimasszázs is.

Hóvirág, Reditke!

Nem tudtok véletlenül a környéken normálisan és normális áron dolgozó asztalost, aki ráérne most egy kicsi munkára? Kaptam egy beépíthető mosogatógépet, amit azért nem tudok másfél hete használniKépKép, mert nincs aki megcsinálja a szekrényét (60*60-as dobozt, előlappal, tetején munkalappal), ill. kifúrná a többi szekrényt a vizes részig. Aki lett volna, az januárra tudná vállaliKépKép, de nehogy már addig kelljen várni, ez ténylegnem egy nagy munka.
Ha esteleg tudtok valakit, akkor az elérhetőségét küldjétek át légyszi a mélcímemre.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Doris Kép
A korrekt megfogalmazas Kép a fiuk jol vannak!
en mar nagyon kinlodom ekkora pocakkal es fajo csipovel... mar sehogy sem jo...

Mamik Kép
A ctg jelent valamit? marmint az, hogy mar 55os fajasokat is mutatott?

Stella Kép
Mi a lombik elott kb. 1,5 evvel tudtuk meg, hogy gond van, de akkor meg megprobalkoztak a kezelessel. A kaaliba dec.8an jelentkeztunk be, es febr.20an indult a stimu.

Orsi + 2 Kismaczko
34+6

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cat, Kép
Szerintem is próbáljátok meg szopi közben többször büfiztetni Olit. Nálunk is ez volt a baj és még a kórházban tanácsolták a többszöri büfiztetést és bejött. Hátha....

Azt hittem hagy írni Kópéka, de már nagyon követel. Majd még jövök.

Pusza, Humi
humi
 
 


Stella! nekünk ios 1-2 millio volt csak. Ugyhogy én is biztatlak!!

Orsi! ügyesek vagytok, megint csak azt mondom kitartás!! Majd ha nem hagynak aludni, nosztalgiával gondolsz ezekre a "szép" napokraKépKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
Mi nem beszélünk milliókról, ezrekről, de még százakról sem Kép...
De köszi a bíztatást! Kitartunk, mert mást úgysem tehetünk Kép!
Ez a hatalmas szemű pöttöm baba tündéri!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Cat Kép Kép Kép

Én is gratulálok a fiúkhoz!
Én most a "kaális" fórum lakója vagyok, az első lombikra készülök. Sokat gondoltam Rád mostanában, hallottam, hogy szerdán jönnek a fiúk, és azóta nem hallottam Rólad. Ezért ma fogtam magam, és utánanéztem, mi a helyzet.
Kívánom, hogy a csúnya hasfájás messze szálljon, és ez a másfél hónap ugyanolyan boldogan teljen, mint a következő évek a gyerekekkel!

Igyekszünk követni Téged, most már én is ikrekre "hajtok" Kép

minden jót
Milena
milena
 
 


Sziasztok!

Cat,
nem váltottam dokit.Most visszajött a bizalmam, hogy észrevette a bajt, máshol nem csinálnak enni hormonellenőrzést. Szerintem nem is fogok már váltani.
Szerinted is szörnyű sok a gyógyszer? Nem tudom mitől lehetett ilyen alacsony a progim, az első még jó volt, utána kezdett csökkenni.
A másik topikban olvastam, hogy esetleg a tejtermelődés miatt lehet kevés. Már több mint 4 hónapja nem szoptatok.

Azt akartam még írni, hogy azt hiszem, hogy az Espumisant 10 v 14 napos kortól lehet csak adni. Kérdezzétek meg a gyerekorvost!

Beszti,
mail megy privibe!

Puszi
Hóvirág
Hovirág
 


Beszti Kép
Sajnos nem tudok olyan asztalost, aki hamar dolgozik.
Nekünk van egy szuper szakemberünk, ő csinált mindent a házban, csak rengeteg a melója. Sajnálom.

Orsi Kép
Pénteken megyünk a bőrgyógyászhoz, beszéltem vele. köszi még egyszer.

Erika Kép és Szöszi Kép
eltudnátok nekem is küldeni8 a tiltólistát? Kiváncsi lennék rá, köszi.
edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok a sok jótanácsot. Vettem ma Espumisan cseppet, mert ezt nagyon dícsérte mindenki. Oli sajnos jobban eszik mint Samu, nagyobb picit, és mindig többet szopik. Megpróbáljuk többet böfiztetni este a fürdés után.

OrsiKép
Urtica Urens a tejszaporító homeo bogyó neve. Én 2x5-t szedek, de van aki 3x5-t. Rágondolok a szopira, és már dől a mellemből a tej.KépKép

KatieKép
Én Schlossgold sört iszom még a homeo bogyó mellé, és dől a tejci szerencsére.

ErikaKép
Köszi a listát. Hát sajnos nem sok mindent lehet enni, de majd kikísérletezem.Kép

MilenaKép
Drukk a lombikhoz!KépKép

HovirágKép
Lehet, hogy a tejci miatt alacsony a progi, mert magasabb a prolaktinod még, nem állt vissza. Erről én is hallottam már. Bízz az Arniban, jó orra van ezekhez a dolgokhoz!

Puszi
Cat
Mellékelek képet a fiúkról. A barnább bőrű Olivér, a picit kisebb pedig Samu.

KépKépKép

Cat
Kép
cateye
 
 


BogárKép
Véletlenül hagytalak ki Titeket a dicséretek sorából... Mi volt ez amit igy evett ez a LeányzóKépKépKép Nagyon élvezi az látszik, gondolom fürdés jött utánaKép
MilenaKép
Megy a drukk, sokunknak elsőre sikerültKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Cat!
Én is csak egy "betolakodó" vagyok a fenti topicbólKép, onnan már üzentem neked, de gondolom semmi időd olvasni...
Most muszáj volt írnom megint: A FIAID GYÖNYÖRŰEK, LEÍRHATATLANUL ÉDESEK!Kép Annyira cukik így együtt! Nagyon gratulálok és sok-sok boldogságot a kis családodnak!!

OrsiKép! Rátok is sokat gondolok! Kitartás és nemsokára te is két ilyen gyönyörűség anyukája leszel!!Kép

Puszi nektek:
Enigma
enigma
 
 


Cateye

Bar nem ismerjuk egymastde azert de egy jotanaccsal tudok szolgalni.Mi lenne ha egybe bugyolalnad be a fiukat egy nagy takaroba.A noveremnek ikrei vannak es naluk ez nagyon bejott,a nyugosebb babot is megnyugtatta a teso szoros kozelsegeKép
Nagyon szepek vagytokKép

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Jaj CatKép
Leirhatatlanul szépek ezek a babákKépKépKép Nagyon gyönyörűekKépKép KitartásKép

Puszi:Doris
doris
 
 


KataaKép
Köszi a tanácsot. Ki fogjuk ezt is próbálni, bár félek tőle, hogy amelyik nyűglődik, az összerugja meg üti a másikat. Sajnos ha a pocija miatt vergődnek, akkor jár mindenük.

EnigmaKép
Köszönöm szépen a dícséretet. Remélem hamarosan már Te is itt írogatsz a topikban. Amennyire van időm benézek oda is, de sajnos annyira felszaporodott a topiklakók száma, hogy nehéz már követnem.KépKép Pedig karácsonyi kiürítésről volt szó.

DorisKép
Köszönöm.

Na nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek. (magunknak isKépKép)

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!Kép
Az jutott még eszembe, hogy nekem ajánlották hogy pocifájás ha a szelektől van, akkor ha körbetekered a pocakjukat pellussal a ruha alá éjszakára, az segít, kicsit könnyebben, hamarabb távoznak a szelek. Én azért nem alkalmaztam, mert Dana mindig hason alszik, így ő nyomja magának.Kép
A rázogatás, pontosabban lépcsőzés sem jött be Olinak?

Leone

KépKép
leone
 
 


LeoneKép
Sajnos a rázogatás nem jött be, de lekopogom ma viszonylag nyugis éjszakánk volt. Igaz most sem aludt Oli az ágyában, de a nappaliban velem a kanapén elaludt, cicivel a szájában.KépKép Csak a szopikra kelt fel, így végig tudtuk aludni kisebb megszakításokkal az éjszakát. Hurrá! Hurrá! A megoldás a szopi többszöri megszakítása lett böfiztetni, és szopi után 5 csepp Espumisan mindkét gyerkőcnek.(24 cseppet ír egy adagnak a tájékoztató csecsemőknek). Igaz így a szopik több mint 1 órásak, de tudunk aludni valamennyit.KépKép

LányokKép
Orsinak éjjel elment a nyákdugója. Most reggel vizsgálják majd meg, hogy a méhszájnak milyen az állapota. Ha tudok valamit jelentkezem.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


LányokKép
Orsinak elment a magzatvize, így ma szülnek. Drukkoljatok Nekik, mert megszűnik a 3 in 1 állapota.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CateyeKép
Igen a lenyeg azon van, hogy jo szorosan kosd be oket,igy kevesebbet tud mozogni a ficankabb babaKép.Egyebkent a masikat meg nem fogja zavarni mert ugye eddig is rugdostakKépegymast a pocidban.
PErsze ez is csak az elso 1-2 honapra ervenyes amig megszokjak a kulvilagotKép
Mindenjot es gratula hogy sikerult a szopizasKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


CatKép

bocsi az ikresek közül "furakodtam ide", mert láttam, hogy itt talán többet megfordulsz...

nagyon izgulok Orsiékért - Pénteken még láthattam őket egyben Kép - ha tudsz valamit írj légyszi!!!

Egyébként kérdezni is akartam, hogy csinálaod, hogy ennyire pici babákkal még írni is van időd néhaKépKép
nálunk is két fiú lesz (első kettő) és remélem hasonlóan "rendesek" lesznek mint a tieid...Kép

Megkérdezhetem a szoptatást hogy oldod meg egyszerre - mert én ettől félek a legjobban...

Rita
29+1
trus
 
 


Nagy nagy drukk Orsinak és a Kismaczkóknak!

Soraya
soraya
 
 


Nagy-nagy drukk Orsiéknak!!!!!!!!!!Kép

Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Jaj CatKép
Megy a drukk Orsiéknak, izgulunk értükKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szisztok, en is csak a fenti topicbol tolakszom, es pont ma, amikor utolso uzenet, hogy Orsi szul!!!!

Nagyon drukkolok, es gondolok rajuk sokat!

Cat, neked meg valami fantasztikusak a babaid! Csodasak es nagy nagy gratula megint!!!!!
(Sajnos regen tudtam jonni a banatere, azert nem tudtam meg informalodni itt a dolgokrol, csak most olvasok visszaKép

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
leone
 
 


Orsi!Kép
Drukkolok és sokat gondolok rátok!!!

Cat!Kép
Érdekes, hogy nem vált be a lépcsőzés, a családban nálunk az jött be minden babánál. De az a fő, hogy rájöttetek mi a megoldás. Nem akarlak elkeseríteni, de lesz még egy jó pár ilyen helyzet, amikor napokig keresitek majd mi lenne a jó.Kép

Édesek a babák ezen a topicon!Kép

Leone

KépKép
leone
 
 


SziasztokKép
Bocsika de a fenti topicbol jöttem és most olvastam hogy Orsi szül kitartás és megy a drukkKépKép
CatKép
Olyan aranyosak komolyan hosszú percekig eltudom nézzni a képeket egyszerűen édesekKépKép

Elöre bocsánatot kérek mindenkitöl de ezt muszály ide berakni mert szerenitem ez igazKép

Sokszor meg vagyunk arról győződve, hogy az életünk jobb lesz, ha házasságot kötünk, ha megszületik az első gyerekünk, vagy ha megszületik a második. Aztán meg azért vagyunk frusztráltak, mert a gyerekek túl kicsik még ehhez vagy ahhoz és azt gondoljuk, hogy a dolgok jobban mennek majd, ha felnőnek.
Folytatásként kamaszkori viselkedésük miatt vagyunk elkeseredettek. Meg vagyunk győződve arról, hogy boldogabbak leszünk, mikor ezen a korszakon túljut. Azt gondoljuk, az életünk jobb lesz, ha gyerekünknek mindene meglesz, ha partnerünk megoldja a problémáit, ha végre kocsit cserélünk, ha csodálatos nyaralásaink lesznek, ha nem kell dolgozni.
De ha most nem kezdünk el boldog és teljes életet élni, akkor mikor? Mindig lesznek különböző nehézségeink. A gyerekeinknek is lesznek problémáik, de azokat nekik kell megoldaniuk, hiszen gondold csak végig, Te sem lennél az, aki ma vagy a problémáid, és a megoldásuk közbeni csiszoló erő nélkül. Legjobb ezt elfogadni és elhatározni, hogy boldogok leszünk, akármi történjék.

Sziasztok Ildikó (a ma egint megjöttbölKépés most ez szó szerint igazKép)
ildikó_4
 
 


Cat Kép egyre szebbek a fiúk! Nagyon nagy gratula mégegyszer!

És nagyon szorítunk Orsinak, hogy neki is minden rendben menjen!

Alena Kép most már te jössz Kép Kép Kép

Puszi

Noémi
(a lenti topikból)
Vendég
 


bocsánat, a fenti "megint megjött" topikból. ÉS ma 1cn. Kép
Vendég
 


Most kaptam ezt az sms-t, gondolom mindenki nagyon várta már:

"Örömmel tudatjuk, hogy 12-kor megszületett Máté 2290 gr, majd 12.03-kor Levente 2300 gr. Babák jól vannak, valószínűleg inkubátor sem kell majd. Orsi"

Nagyon sok boldogságot Nekik, és mielőbbi regenerálódást Orsinak.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


OrsiKép
Nagy nagy gratula és sok tejcsitKépKép
Ildikó
ildikó_4
 
 


OrsiKép
Itt is szivből gratulálok és nagyon jó egészséget kivánok NektekKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?