Új privát üzeneted érkezett!

Stella, Tündi!
Én is gondolok Juditra.
Remélem jól vannak.
Kiváncsi vagyok mit fog szólbi a 3 új zebrásunkhoz.Kép
Lehet ő lesz a negyedik.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lanyok! Udvozlet mindenkinek, ujra a munka frontjan vagyok, igy tudok irni!

Zsofi,
nagyon sajnalom, ami tortent veled! En is produkaltam egy ilyen szimultan terhesseget, ha van kedved kicsit "dumcsizni" rola, jelentkezz nyogodtan!

Sysy, Stella, Kriszta
sajnalom, hogy megjott! Stella, ti mar jo uton haladtok, jo kezekben vagytok! Tudom, hogy csak meg idegesebb leszel, ha turelemre intelek, ezert nem is teszem! Inkabb erot kuldok neked!
Sysy, Kriszta ti pedig ne boritsatok ki magatokat, pozitivan varjatok a kovetkezo zebracsordat!

Mea, Judyt : kuldom a zebras teszteket!

Babus, orulok, hogy Kristof jol van es mocorog! Szomszedokra nagy ivben, nem erdemlik meg, hogy akar egyetlen pozitiv energia-reszecskedet is rajuk pazarold!

Nicol,
orulok, hogy jobban vagy!

En penteken voltam a dokimnal. Berendelt, hogy megprobaljuk minel elobb kizarni az ujabb mehenkivuli lehetoseget. Meg csak 4 hetes voltam, igy sokat nem lattunk, de mar talalgattunk, hogy valoszinuleg ebbol lesz a cserebogar. ma vervetellel es vizelettel kezdtem. 1 oran keresztul probaltak tolem harman vert venni, mire sikerult, annyira nincs venam. 5 lyukkal a karomon es a csuklomon tavoztam a korhazban. Jo volt!

Kitartas mindnekinek, akinek erre van szuksege es jobbulast a gyengelkedoknek!

Vanda
vanda72
 
 


Stella!

Én nem tudok busisimist csinálni, de azért én megsimizem Neked így leírva, csak képzeld el, hogy élőben.

Ne légy szomorú sokáig, a lényeg a baba, hidd el!

Tudom nehéz, de minden jó lesz ha a babó már ott csücsül majd a pocakodban.

Puszika

Kép

Mea
mea
 
 

 
 

Vanda!Kép

KösziKép

Mea
mea
 
 


Vanda!
Jól megkínoztak akkor.
Remélem a próféta szól belőled, és tényleg megérkezik a két csíkos teszt nemsokára.Kép

Mea!
Menjünk együtt a zebrákért!!!Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda!
Még nem is számoltál be.Kép
Hogy mondtad el a párodnaka a jó hírt?
Milyen volt? Hogy fogadta?
Olyan kíváncsi fáncsi vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Már megijedtem, hogy elszállt a reményed. Annyira rossz "látni", hogy ilyen szomorú vagy Kép Nagyon szeretnék segíteni, vagy jobb kedvre deríteni, de nekem közel nincs olyan humorom mint neked Kép Esetleg tőlem is egy kis buksisimi? Kép

Vanda Kép
Olyan jó neked Kép Még ezzel a sok lyukkal is a karodon Kép Remélem, most minden rendben lesz Kép

Tündi
Vendég
 


Újra itt vagyok!
Csak két napig nem voltam, de hogy itt mi minden történt!!!!!

Vanda, Gyöngyi
Én olyan nagyon örülök nektek!!!!!!!
Percekig nem bírtam levakarni az arcomról a boldog vigyort.

Zsófi
Először ugyanolyan vigyor mint a fentieknél, aztán borzasztóan megijedtem. Most már biztosan rendben lesz minden.De fogadj szót a férjednek!(amúgy nagyon aranyos volt, ahogyan közvetítette a híreket, nagyon félt Benneteket)
Pihenni, pihenni, pihenni!!!!

Zsuzsci
Várjuk a híreket!

Stella
Én azért még mindíg bízom a 0.01%-ban. Tudod, mikor az ember feladja a lehetőségeknek ezt a formáját, sokszor érthetetlen de besikerül természetes úton. De azért teljes gőzzel lombik!És teljesen normális, hogy nem tudsz felhőtlenül örülni a barátnőd sikereinek,hiszen lelkileg nagyon megviseltek a történtek. Hidd el, hogy amint elkezditek a lombik akciót ,geint jobb kedved lesz.

Mea
Én vidéken voltam múlthét csütörtökön és pénteken, s félek, hogy elszalasztottuk a legjobb napot az utazásom miatt!Akcióztunk Kedd este, szerda, csütörtök, péntek kimaradt, majd szombat reggel újabb akció, mert felment a hőm 36.8-ra!!!(azóta tartja magát)
Csütörtök reggel még 36.2 volt, péntek reggelit nem tudom, mert nem volt nálam a hőmérő.Szóval egy cipőben járunk.Szorítsunk egymásnak jó!

Judyt, Tündi30
Drukkolok nektek!!Nagyon!!!!
jura
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom, hol maradtam már le a gratulációkban, ezért csak ömlesztve: mindhárom zebrásnak gratulálok!Kép Remélem, nemsokára én is csatlakozhatok, de sajna nem most, nekem is megjött (ez az utolsó ilyen irányú tájékoztatóm, innentől titkos a projekt, de gondoltam, ezt még megosztom veletek, hátha kapok én is buksisimitKép).

Stella,
szerintem sírd ki magad, aztán újult erővel tekints előre. Sok-sok pozitív energia megy!Kép

Zsófi,
remélem, már jól vagytok, és tényleg feküdj nagyon sokat! Drukkok mennek!

Na, ennyire futotta most, pedig le akartam írni egy nagyon vicces sztorit a férjemről, hogy felvidítsak mindenkit, de majd később.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Köszi mindenkinek, lassan érkeznek a pozitív energiák!
Én is küldök nektek ezerrel, mert azt minden körülmények között tudok!

VandaKép
tényleg hogyan fogadta a párod?

MóniKép
várom a híreket a BMC-ből!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsizsa!
Sajnálom, hogy megjött.Kép
De tudod új hónap új remény.
Vigasztalás képpen itt van egy kis buksi simi:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Jura! Kép
Örülök, hogy megjöttél Kép Köszi a drukkot, nekem még ráér, így a 6. cn-on Kép Reméljük, azért nem maradtatok le ti sem a lényegről az utazás miatt Kép

Zsizsa Kép
SAjnálom, de ez a hónap neked is új reményeket tartogat, meglepetésekkel, és ne búsulj, a buksisimi biztos segít Kép
Engem nagyon érdekelne az a sztori Kép

Jajj, lányok, a szerelmetes férjem visszaszokott a cigire Kép Szerintem csak időszakosan, mert a hétvégén alig 1-2 szálat szívott. Azért én drukkolok neki így magamban, hoyg le tudjon szokni teljesen, ha le akar, különben meg így is imádom Kép

Tündi
Vendég
 


De aranyosak vagytok, hogy igy erdeklodtok!

Vegulis vettem egy kisfiu es egy kisalny zoknit. Mindketto feher, az egyiken egy rozsaszin kiskacsa van, a masikone gy kek kismaci. Szepen becsomagoltam es odaadtam neki. Nem ertette, miert kap ajandekot, mikor o hozott nekem Horvatorszagbol, de nem akadt fenn, kibontotta. Nagy barna szemeivel es mosolyogva kerdezte, hogy "Ez mit jelent?"
En mondtam, hogy azt, hogy ugy nez ki, kisbabank lesz...
Erre agyon olelgetett, puszilgatott es igy orultunk kb 15 percig egymasnak.

De tenyleg aranyos jelenet volt, en kicsit me gis konnyeztem az egeszet...
vanda72
 
 


Vanda!
Na látod, hogy jó volt várnod a jó hírrel, hogy személyesen mond el neki a babuci hírét.Kép
Biztosan aranyos volt a férjed.Kép
Remélem mindig ilyen boldogok lesztek, mint aznap.
Mégegyszer gratulálok nektek!Kép
Vigyázzatok magatokra!!!Kép

Judyt, a kiváncsi fáncsi

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SziasztokKép

Ideértem én isKép

Stella, Zsizsa
Sajnálom, hogy megjöttKép
De tényleg fel a fejjel StellaKép, így legalább haladtok a vizsgálatokkal, és hipp-hopp eljön a lombik ideje, beköltöztetnek egy pár babócát a pocidba, akik közül legalább ketten jól megkapaszkodnak és jövő ősszel együtt tologatjátok majd Tündivel az ikerbabakocsikatKép
És akkor még nem is beszéltünk arról a 0,1%-rólKép

Judyt
Szerintem is a 17.napon volt tüszőrepid, amikor leesett a hődKép

Móni
Drukk a BMC-hezKép Várjuk nagyon a híreketKép
És nekem is jobban tetszik így rövidebben a hajamKép Ez talán 1-2 évet öregít rajtamKép Így már talán kinézek 18-nak, mégha 25-nek nem isKép

A védőnéninél minden rendben volt, ismét nagyon aranyos voltKép Hallgattunk Kristóf szivecskét, ezt úgy imádom, és tökéletesen, egyenletesen dobogott a kicsi szíveKép A védőnő már a hasamra ránézve megállapítptta, hogy hol fekszik a pocimban. Ismét fejjel lefelé, a hátát pedig a pocim bal oldalához nyomtaKép(apuci első kérdése mi volt erre: Nem megy a fejébe a vér, hogy állandóan fejjel lefelé van?) Sőt, a védőnő még azt is látta kívülről, hogy mikor felfekeüdtem az ágyra, mozdult egyetKép
A pocim átmérője már 95cmKép, hamarosan elérjük az 1 métertKép Februárra már olyan leszek, mint egy kiselefántKép
Aztán voltam a laborban, levettek egy csomó vért, szétszúrták a karom, megitattak velem egy pohár cukros lötyit, 2 óra múlva mehettem vissza újabb vércukornézésre. Dél volt mire hazaértem. Ki is fáradtam rendesenKép

Stella, Judyt, MeaKép E-mail-ek elküldveKép
Nicol, neked nem tudom a címed. Nincs benne a profilodban. Ha megadod, küldöm neked isKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Babus És KristófKép
meglestem a képeiteket! Jujjjj, de aranyos az egész család!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!

E-mail címem: fnikol@freestart.hu, de gyorsabban megkapom a niki@dexterrt.hu címen. Profilomba is beírom mindjárt. Kép
Olyan édi védőnénid lehet. Jövőhéten én is felkeresem az enyémet.

Köszi.
Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus és Kristófka
Én is kaphatnék?
k.jura@freemail.hu
jura
 
 


Babus!
Köszike a képeket.Kép
Nagyon szép pár vagytok.
Hát Kristóffal még szebb és csinosabb vagy.Kép
Csak úgy sugárzik rólad a boldogság.Kép
Gyönyörű.Kép
Már én is nagyon várom, hogy készülhessen ilyen pocis kép rólunk a babucinkkal.
Én is nemrég levágattam a hajam.
Neked is jól áll a rövidebb haj.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!
Még annyit kérdeznék tőled, hogy szerinted azért érzékeny a petefészkem, mert volt tüszőrepim?
Na és még azt is, hogy ugye nem kell feltétlenül 37 felett lennie a hőmnek.
Egy kicsit izgulok most emiatt.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nicol!
Szorítok a csütörtöki UH-ra.
Remélem ha kapsz képet, akkor majd felteszed, hogy mi megszemlélhessük a kis jövevényt.

Gyöngyi!
Elmondtátok már a jó hírt az itthoniaknak?
Vagy még vártok egy kicsikét?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Eddig vacakolt itt az internet, es nem tudtam olvasni titeket... Kép most nagy lemaradasom van, de majd aprankent visszaolvasok. Kép
Judy, nekem 1x se volt 37 felett a hom, 36.9 es 37.0 kozott valtakozott. Meg nem mondtuk el az itthoniaknak, megprobaljuk karacsonyig kibirni, addigra remelem lesz UH felvetel is.
Most probalom ismerkedni az itteni rendszerrel. Itt eloszor a haziorvoshoz kell elmenni es utana bejelentezeni a korhazba - amibol megjegyzem 2 db allami van ahol szuleszet is van + 2 db magan csillagaszati osszegekert... ja, es az allamiak allapota siralmas...
Huuu, bocs hogy ilyen hosszu lett...

Gyongyi

bgy
 
 


Babus
köszi a fotókat!
Olyan szép család vagytok!Látszik rajtad a büszkeség ( hát van is mire: már most ekkora pocit!!!)és a boldogság.Gratulálok a családodhoz.
Jura
Egyébként nehéz vinni egy ilyen nagy pocit? Lehet, hogy hülye kérdés de még nem volt benne részem.Talán ebben a hónapban?! És ilyen nagyot szeretnék, hogy jól látszódjon( a tesómnak olyan pici volt a pocija, hogy volt aki megkérdezte, hogy kié a gyerek akit a babakocsiban tologat?)
jura
 
 


Judyt!
Hát persze, hogy felteszem ha kapok képet, Mindenképp kérni fogok. Amúgy azért kaptam kék babucit a táblicskuban, mert fiút jósolsz nekem, vagy inkább a sorminta kedvéért. Tegnap megjegyezte a barátom, hogy "nem csak szerintem lesz fiú, hanem a lányok szerint is". Jól megkaptam! Pedig nekem egy kicsit a lány felé húz a szívem, de ha fiú hát nembánom legyen fiú. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Beszállok a sóska evők közé. Most hívott anyukám, hogy csinát és senki nem akarja otthon megenni. Ígyhát megyek délután és megtömöm vele a pocimat. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt,
Kapásból 3 dolog jut eszembe, amitől fájhat a petefészked tájékán:
- igen, a tüszőrepi miatt, pláne 4 db tüsző tüszőrepije miattKép
- nekem sose "fájdogált" ott, kivéve miután megfogant Krsistófom. Kb. a ciklus félidejétől, hol a jobb, hol a bal petefészkem körül. Persze mindenre gondoltam, csak erre nemKép Utólag a dokim megmagyarázta, a terhesség miatt a petefészekhormonok intenzívebben dolgoztak, ez okozta az egészet. De még hetekig megmaradt ez az érzés. Remélem nálad is ez az eset áll fennKép
- és rosszabb esetben okozhatja egy ciszta is

És szerintem a hődnek nem kell feltétlenül 37 felettinek lennieKép A lényeg, hogy a ciklus első feléhez képest magasabb legyen és fent is maradjonKép

Köszönjük a dicséretetKép
Már többen is mondták, hogy mióta babát várok, sugárzok a boldogságtólKép Szerintem is így vanKép De ez nem is lehetne másképpKép Mert történhetnek dühítő, idegesítő apróságok, eláraszthatja a lakást a víz, bosszanthatnak a szomszédok, felhúzhatnak hülye emberek. De Kristófom akkor is itt van velem, bennem, jól beboxol nekem egy párat, dizsizik itt a pocimban mialatt írok. Hát lehet ettől nem boldognak lenni?!Kizárt dologKép

Nicol
Igen, nagyon rendes a védőnénimKép Ez manapság elég ritka. Mikor ma mentem hosszá, megsimizte a pocimat, hogy milyen szép nagy lettKép Lelkesen nézegette Kristófom 4D UH képeitKép Mesélt a vasárnapi BababörzérőlKép És mondta, hogy novembertől lesz egy védőnő tanulója és szeretné, ha én is az egyik "páciense" lennék. Mert ilyen kis szimpatikus, közvetlen, kedves anyukára lenne szükségeKép Húúú, bele is pirultamKép

Ja, és Nicol, Jura, mentek az emailekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Nagyom szép vagy a képeken! Kép Remélem pár hónap múlva én is ekkora hassal büszkélkedhetem.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok Lányok

Már rég nem jártam erre, úgyhogy utólag is gratulálok az újdonsült kismamáknak. Most nagy gondban vagyok, és a segítségeteket kérném. Most kaptam meg a 3.cn. eredményeit, és gyanús nekem, hogy nagyon alacsony a progi szintem.(0,73) Nem tudja valaki, hogy mennyi az ideális progiszint.

Válaszotokat előre is köszi.

Móni
mokuci28
 
 


Nicol
Most én is írigy kutya leszekKép Én is kééérek sóskátKép

Jura
Nem nehézKép MégKép De hogy a végefelé mi lesz, azt nem tudomKép Inkább csak azt mondanám, hogy akadályoz a mozgásban. Pl. guggolni, hajolgatni kifejezetten nem esik jól, vagy nehezebben tudok fekvő helyzetből felállni, és persze nagyon féltem, nehogy megüssem a pocim vagy pl. a boltokban az emberek a táskájukkal, kosarukkal nehogy nekem jöjjenek, merthát sajnos nagyon-nagyon figyelmetlenek az emberek.
Meghát persze úgy összességében fárasztó. Nem szaladok már fel az emeletre, mint régen, sőt kifejezetten lihegek, mire anyukámhoz a 4.emeletre felérek, még jó, hogy mi "csak" a 2.-on lakunkKép És ha sokat járkálok vagy házimunkázok itthon, akkor alaposan megfájdul a derekam és a lábam.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Móni

A ciklus 3.napján természetes, hogy nagyon alacsony a progeszteronszinted. Hiszen attól jön meg a mensid, hogy leesik a progiszinted. Majd a ciklus közepén, a tüszőrepi után hirtelen megugrik a progiszinted (ettől lesz magasabb a hőd) és mindaddig magas is marad, amíg meg nem jön újra a mensid.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mikor lesz a Bababorze? En meg nem megyek, de az egyik kolleganomet erdekelne.

Moni, sajnos en nem ertek ezekhez a szamokhoz, ne haragudj!

Gyongyi,
mi nagyon egyszerre mukodunk. Neked mikor volt az utolso mensid? Vicces lenne, ha egyszerre is szulnenk! Te kint szulsz majd vagy hazajossz? Vegulis nyar lesz addigra...

Vanda
vanda72
 
 


Vanda

Most vasárnap lesz a BNV területén 8-15 óráigKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Koszi szepen Babus!
vanda72
 
 


Sziasztok!

Hazaértem. Hát jó sok vizsgálat elé nézünk. Jövő hétfön lesz az első. Nekem ekg, vérvétel, vizelet, hormonok, uh és nőgyógyászati viszgálat, a páromnak vérvétel és spermavizsgálat. Ja és még mindig nem jött meg, így a doki norcolutot írt fel és azt mondta, ha esetleg mégis terhes lennék, csak még nem kimutatható, akkor ez nem árt a babának, de ha nem, akkor megjön tőle. Ezután lesz még hormon vizsgálat a 3., 20. és 24.-napon, ja és átjárhatóságira is kell mennem. Hát nem semmi.
Képzeljétek a villamoson egészen a kórházik egy terhes anyuka utazott mellettem, majdnem elkezdtem sírni, elég rosszul esett.
Mindjárt visszaolvaslak titeket és igyekszem válaszolni.

Móni

Kép
móni23
 
 


VandaKép

Az utolso mensim szept. 16-an volt, szoval szereny szamitasaim alapjan (Babanet kalkulator) junius 23. lesz a nagy nap! Kép Nalad mikor esedekes? Kép
Hazamenetel... hat ezen ragodom mar egy ideje. Szivem szerint hazamennek, otthon van a szuper orvoson, raadasul a korhazat is most ujitottak fel... viszont az Apukaval szemben nem tudom mennyire fair a dolog... mert sajnos o ugy szules utan nem tudna olyan sokaig otthon maradni. Raadasul azt se tudom, hogy mennyi ido utan lehet utazni egy csoppseggel...
Szerinted?

Gyongyi

bgy
 
 


Babus!
Remélem, hogy azért fájdogál, mert megfogant a mi kicsi babucink.Kép
Amúgy a bal oldalt is néha érzékeny, de inkább a jobb oldalt érzem erősebbnek.
A munkatársnőim azt mondják, hogy biztos felfáztam azért fáj.Kép
Szerintem pedig nem.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
Köszi a választ, nagyon megnyugtattál. Csak az rémlett folyamatosan előttem (valahol olvastam)a kórházból hazafelé jövet, hogy 10 felett kell lennie. Egyre jobban felhúztam magam, hogy lassan egy fél éves stimu után még mindig van olyan hormonszint ami vagy alacsony vagy magas.

Móni
mokuci28
 
 


Móni!
Remélem örülsz, hogy így beindulnak nálatok a dolgok.Kép
Mindig ilyen hoszzúak voltak a ciklusaid?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyongyi,
akkor mi tenyleg egy huron pendulunk. Nekem szeptember 15 es junius 22 a ket buvos datum. Kép

Szerintem a baba szallithatosaga nagyban fugg a szuletesi sulyatol, es hogy az elso nehany hetben hogyan tud hozzaszokni a kinti elethez. Akik bevallalosok mar nehany hetes babaval is utra kelnek, persze ha egy 3,5 - 4kg-s babajuk van. Es szerintem sem olyan veszes dolog ez, foleg nyaron nem. De ez majd ugyis kitisztul es magadtol raerzel, hogy melyik lenne a legjobb verzio.

Egyebkent hova valosi vagy?

Moni23,
gondolom vettek most vert toled, nem? Abbol meg egyertelmuen ki lehetne mutatni, hogy nem vagy-e terhes? Vagy a vervetel is majd csak most jon?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda,

Szegedi vagyok, de ha hazamegyek akkor Pesten szulnek, mert mar vagy 10 eve ott elek...

Moni,

A doki biztos benne hogy nem vagy terhes? - mert mintha ezt a gyogszert irtak volna fel Sysy-nek is... ha megis az lennel, biztos nem arthat a babanak?

Gyongyi

bgy
 
 


Vanda Kép
Olyan jó volt olvasni, ahogy a párodról írtál, hogy hoyg fogadta a hírt Kép Szinte látlak benneteket magam előtt, ennél örömtelibb pillanat nem sok van az ember életében Kép Örülök, hogy mégis megvártad a szombatot, érdemes volt Kép Remélem, sok ilyen boldog pillanatról írsz még Kép
Téged nem lehetne megismerni egy fotón keresztül? Kép Szeretnék még több boldog arcot látni Kép

Nicol Kép
Ti is nagyon boldogok vgaytok a fotón, hát még később milyen boldogok lesztek, amikor nő a pocid Kép

Tündi
Vendég
 


VandaKép
Nagyon boldog lehetett a párod, és remélem nem bántad meg, hogy csak személyesen mondtad el. Örülök, hogy a dokinál is minden rendben volt, a sok szurkálást pedig sajnálom.

BabusKép
Látod, hogy Kristóf milyen jó kisfiú és a védőnénid is nagyon aranyos lehet.

GyöngyiKép
Hát nem irigyellek, nem lehet könnyű eldönteni, hogy itthon, vagy ott kint szülj, mindegyiknek van előnye és hátránya is.

NicolKép
Én is várom az uh képet csütörtökön, remélem mi is láthatjuk.

JudytKép
Igen nagyon örülök, hogy így felpörögtek az események és talán így belefér karácsonyig, hogy sikerüljön a babuciKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Vanda, Gyöngyi
Nem vettek vért, majd csak hétfőn, mert labor csak 9-ig van, de direkt megkérdeztem és azt mondta a doki, hogy azért ezt írja fel, mert biztosan nem árt a babának, ha esetleg van.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni23
És most még egy árva UH-t se csinált a dokid?
Legalább nálatok is beindultak a dolgok, mennek a drukkok!

Tündi
Vendég
 


Tundi,
Koszonom a dicsero szavakat Kép
E-mailben nagyon szivesen elkuldom magunkat, de ide egyelore nem szeretnem feltolteni az arcunkat, mert meg titok az egesz ugylet. Ugy jo lesz?

Moni, Tundi,
igen en is azt hiszem, hogy jol tettem, hogy kivartam a szombatot, igy legalabb mar tul voltam az elso orvosi vizsgalaton is.

Judyt nyugi, a zebras teszt mar uton van feletek!

Gyongyi,
Budapesten melyik korhazban van az orvosod?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép
E-mailben is tökéletes lesz, várom Kép

Gyöngyi Kép
És rólad egy képet a profilodba? Szivesen megismernélek Kép

Judyt Kép
Mókuci is ott lakik, ahol te Kép

Tündi
Vendég
 


Szia Tundi,

A kep elment. Nalunk eleg szigoru a rendszer a cegnel, igy ha nem kapnad meg nehany oran belul az e-mailt, akkor kitalalunk valami mast...

Vanda
vanda72
 
 


Móni
Ez nagyon jóKép Beindulnak végre a dolgokKép

Judyt
Az már régen rossz, ha annyira felfáztál, hogy már a petefészkeid is fájnak. A felfázás legelőször csak úgy szokott jelentkezni, hogy folyton WC-re jársz és közben iszonyúan tud fájni a húgyhólyagod körül és maga a pisilés is fáj. De ezt bizonyára már te is többször megtapasztaltad (én sajna igen). Ha már a petefészkeid is fájnak, akkor az azt jelentené, hogy már fölfelé terjedt ez a húgyuti fertőzés. Én ezt nem hinném. Na nem mintha kötekedni akarnék.
De szerintem ez csak egy egyszerű hormonális dolog. Szerintem, de nem akartam okoskodni. Bár már mindegyKép Mindig azt teszemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda!
Köszike, megnyugodtam, hogy már úton van!
Én is szeretnék képet rólatok.

Tündi!
Tudom, hogy Mókuci is nyíregyházi.
Kb. 1 hónapja már írtunk egymásnak, de ő ritkábban jelentkezik itt.

Mókuci!
Remélem, hogy most már gyakrabban fogsz jönni.

Gyöngyi!
Én is Én is szeretnélek megismerni.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!
Egyáltalán nem szoktál okoskodni.Kép
Szerintem is ha fel lennék fázva, akkor fájna máshol is.De szerencsére nem fáj, csak ott.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?