Új privát üzeneted érkezett!

Laptetűm a Tietek,osszátok el!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jah,és Bikfy dobsz 1 sms-t,ha megszületett Dávidka?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Nagyon szívesen dobok, ha időben meglátom, merthogy én meg holnap megyek Pestre, aztán kedden konzultálok az altató orvossal. Nem tudom, hogy leszek-e most pár napig, de amint tudok, jövök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Éjjel 1-kor jött az üzenet:
Dávidka 2010.06.27-én 23 óra 25 perckor 3550 grammal és 52 centivel megszületett. Mindenki jól van :lol:


Monic,
itt is szívből gratulálok!


Képet még várom, de ha lesz, akkor egyből hozom Nektek is.
i.kata
 
 

 
 

Íme Dávidka:

Kép
i.kata
 
 


Monic
Tiszta szívből gratulálok,jó egészséget,és sok.sok tejcit Nektek!!!!!!!!!!
Gyönyörűséges a Dávid baba!!!!

Kép

Kata
köszi az infót!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Moncsikám!

Tiszta szívből gratulálok és mindkettőtöknek hosszú, boldog életet kívánok!

Mihamarabb épüljetek fel, várunk nagyon haza. :wink:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus, Dy nagyon köszi az infót. :wink:

Többieknek jó reggelt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Monic!
hatalmas gratula! Nagyon szép Dávidka!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic! Nagy-nagy gratula!!! :lol: :lol: :lol: Sok boldogságot az egész családnak!!! Sok tejcit és gyors felépülést neked!

puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lányok, csak egy percem van! Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! Majd rakok fel képeket!

Drága Monic!
Teljes szívemből gratulálok nektek! Továbbra is nagyon sok boldogságot kívánok nektek. Dávidka nagyon szép baba! Nagyon sok tejet kívánok nektek! Legyetek nagyon boldogok!

Lányok! Mindenkinek szurkolok! Majd csak csütörtökön tudok jelentkezni, mert elutazunk! Mindenkit puszilok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Monic, itt is tiszta szívemből gratulálok nektek, sok boldogságot és tejecskét kívánok! Nagyon szép baba!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lucuzs, hamarosan lesz, megígérem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kedves, drága Monic!
Gratulálok nektek, nagyon ügyes voltál! Sok boldogságot és kitartást kívánok nektek. Isten éltesse Dávidkát! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


hahó!

Monic és Dávidka! Nagyon ügyesek voltatok, szívből kívánom, h az összhangotok megmaradjon, sok tápláló tejecske jusson a Kisfiúnak, Dancival is hamar megbarátkozzon, no és persze Apa is ügyes volt! :) Dávidka nagyon helyes kisbaba.



Kép

Dy! Remélem Grétát nem kínozza sokáig az a fogacska! Esetleg homeo-s bogyókat próbáltatok már? A camomilla vulgaris enyhíti vlmennyire az áttörés előtti fájdalmat.

Bikfy! Köszi a diab. sütis infót. Galád módon berendelek belőlük, és mindenki olyan eszik majd, hehehe, csak nem mondom meeeeg nekik. :) Az anesztessel jól beszéljetek meg mindent, kérdezz rá mindenre, ami izgat! Várunk haza!

Lucuzs! Látom, nem unatkoztok mostanában! :) Arrafelé nincs szúnyog? Itt meg lehet pusztulni tőlük...szegény Lányom rémesen néz ki, Őt imádják, hiába kenem. Van vlmi karkötő, ami állítólag jó szúnyogűző, citronellával átitatott cucc; Vlkinek tapasztalata vele?

Én most vidáman vagyok, a Zuram elment a játszóra a Gyerekeimmel, főznöm nem kell, mert maradt tegnapról bőven.
Vendég
 


Aagassi!
A gumicsizmás tócsázás jó buli lehetett gyerek szemmel! ;) Én is néztem, hogy nagyon közeledik a szülinap. :) Ügyesen kezeled az ajándék dolgot is.

Vius!
Gyógyulást a kis Darinkának!

Babicsek!
Sajnálom az esőt! Olyankor tényleg még kevésbé van kedve az embernek bármit is kezdeni. Bár látom, végül nagyon jó kis ebédet találtál ki. Nálunk egész jó idő volt tegnap. Viszket még a szemed? Remélem, már jobban vagy!

Bikfy!
Úgy látom, a vásárlásról és a spórolásról is van mit tanulnia a férjednek... :P Kitartást!

Bumi!
Az én férjem is szokott jönni nagy bevásárlásokra velem. Viszint régen még fejbentartotta, hogy van-e otthon felvágott, tej, kenyér, aztán szép lassan ez átcsúszott az én feladataim közé... :(

Szia Kata!
Kicsit átnéztem a másik topikba, hogy miért kell pihenned. Én is kívánok neked kitartást, erőt és hitet ezekhez a napokhoz. Drukkolok, hogy minden rendben legyen! És a Bikfy tolmácsolta mondatok tényleg nagyon jók!
Ha csak ezen múlik, hogy nem jössz közénk, szívesen összeszedjük neked pár sorban, hogy ki kicsoda, hol tart ...stb. ;) Örülnék, ha maradnál!

Dy!
SAjnálom, hogy Grétát és téged is ennyire megkínoz a fogaska! Kitartást!

Lucuzs!
Köszi! Hova mentek, a Balaton melyik részére?
Szuper lehetett a hétvégétek nektek is!
Nem teszel pocakfotót? :oops:

Rodi!
Jó pihenést, szép nászutat (ugye?)! És még egyszer gratula! :)

Agassi!
PIhenj, olvass, használd ki ezt a kis szabadidőt! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Vasárnap 5 órára kaptam egy 10 éves kislányt "konyhai segéd"-nek, annyira nagy élmény volt. Jött hozzánk, hogy tőlem akar tanulni sütni, főzni. Három fogásos est-ebédet készítettünk, 5-re jöttek a vendégek, a szülei meg a báttyja. :) Felért egy nyaralással, annyira teljesen máshogy telt a délután, mint a hétköznapjaink, hétvégéink. Nagyon érdekes volt számomra a világról alkotott képe; cserfes kislány, nem unatkoztunk. :)
Mindketten elégedettek voltunk és a vendégség is jól sikerült. Úgyhogy szuperül telt a nap.
Csak azt az egyet sajnálom, hogy nem tudtam rátok nézni, és így lemaradtam az izgalmas babavárásról, és már csak gratulálni jöhetek. De azért nem bánom, hogy kibújt Dávidka, és nem kínozta még egy napig az anyukáját... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2010.06.28 13:16-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok

Monic Tiszta szívemből gratulálok jó egészséget hosszú boldog életet és nagyon nagyon sok tejcsit kivánok!!!!!!!!!!! Kép

Darinka jobban van egy picit igaz tegnap már másodszorra jártuk az ügyeletet mert szombaton a dokinő azt mondta csak a fogzás miatt ilyen de közben még magasabb láza lett taknyos lett meg köhög...torka piros.Tegnap egésznap sírt de ma már nevetgél is .

Rodina képek mikor lesznek?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kikinda,
nagyon kedves vagy, köszönöm szépen :lol: Az sokat segítene, ha leírnátok, hogy ki hol tart, meg hasonlók.
Előre is köszi!

Akkor én is leírom hogy mi hol tartunk:
4 év próbálkozás, 6 inszemináció, 3 rendes lombik, 2 fagyis lombik után most elvileg 6 hetes vagyok.
Tavaly a 2. lombik sikerült, de 10 hetes uh-on kiderült, hogy elhalt a baba.
i.kata
 
 


Kiki! A kedvedért felvettem valami normális ruhát és fényképezkedtem. :lol: Na nem kell azt gondolni, hogy nagyon szakadt vagyok amúgy, csak itthon boxer-póló megoldás a legkényelmesebb, de abban nem olyan hangsúlyos a pocak. :lol:

Ja, és Keszthely közelébe megyünk!

és íme akkor mi:
Kép

Szia Kata! Mi még nem ismerjük egymást, de így ismeretlenben is hatalmas drukk neked!

Rólunk:
pcos, spontán baba 4 éve, aztán pcos+apabaj, 3 év próbálkozás után a 3. inszem sikeres márciusban, így végre kistesó a pocakban!!! :lol:

Vius! Darinkának jobbulást!!!

Aagassi! Szerencsére nálunk nem vészes a helyzet szúnyog-ügyben. Nem akarom elkiabálni, de csak pár van esténként... :roll:
Erről a karkötőről még nem hallottam.

Beze! Várom!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jól számolom, hogy Monic után már én következem??? (igaz még nem mostanában... :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
gratulálok a kistesóhoz, és nagyon csini kismami vagy. :lol:
i.kata
 
 


Bekukk :oops:

Lucuzs gyonyoru pocid van :)

Bikfy drukkolok a mutethez.

bocs hogy ide,de mashova mar nem nagyon irtok.

Kép
monyo83
 
 


Szia Kata!
Úgy látom, van közös bennünk...
Nálunk is most lesz 4 éve, hogy próbálkozunk, 5 inszem után most májusban volt az első lombikunk, ami sikerült is, de szívhangot már nem hallottunk, a 8. hét után voltunk az ultrahangon, ahol kiderült, hogy baj van. Ennek egy hónapja már. Lelkileg gyógyulgatok. Nálunk elég komoly apabaj van egyébként.
Nagyon, nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen. Gondolom, most még nehezebb, mint legutóbb, tényleg olvasgasd Bikfy szavait, és próbálj bízni benne, hogy kétszer nem lehet belelépni ugyanabba a folyóba, most minden más lesz!

Lucuzs!
Jaj, de jó, nagyon köszönöm!!!! Gyönyörűséges pocakod van! És igen, te leszel a következő, de még kicsit odébb van azért a ti nagy találkozásotok! :)
Azért kérdeztem a nyarat, mert mi is 3 hét múlva megyünk a Balatonra egy hétre. Mi az északi part közepére kb. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kata, szerintem is maradj. Én úgy kerültem ide, hogy a kislányom, Lexi 2008. áprilisában a 4. inszemnél fogant, majdnem megkaptuk a beutalót lombikra. 23 hónapig próbálkoztunk. A várandósság eleje nem volt problémamentes, volt egy hatalmas haematoma-m, ami hetekig ürült, de a picikém mégis egészségesen időre megszületett. Most pedig a kistesót várom, ő spontán fogant, 1 hónappal a szopi abbahagyása után, ma 13+3.n vagyok.

Lucuzs, nagyon szép pocak. Igen, te jössz hamarosan, úgy repül az idő! Uh-ra mikor mész legközelebb?

Bikfy, olyan jó dolgokat írsz mindig, öröm olvasni. :wink:

Kiki, akkor tényleg jól telhetett a délután, de jó! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kikinda,
nekem sajnos most sem probléma mentes a baba.
Amúgy nálunk is van bőven apabaj, nem találtak nála semmit, de a vitaminok sem használnak.

Beze,
gratulálok mind2 gyerkőchöz :lol:
Mesélnél nekem erről a haematómáról? Nekem egy hete hétfőn késő este görcsölt a hasam, majd elkezdtem vérezni, mintha megjött volna a mensim. Mentünk ügyeletre, ott a doki semmi jóval nem bzítatott, de a csütörtöki uh-on ott volt a baba és volt szívcsőpulzálása is. Hazajöttünk és pár órával később még csütörtökön megint elkezdtem vérezni. Ez is hsaonló volt, mint a hétfői, csak élénk vörös vér. Mindkétszer volt benne nagyobb darab vérömleny. :evil: Majd pénteken elmentem megint dokihoz, és még mindig ott volt a baba szerencsére.
Ma megint feszült, görcsölt a hasam és volt egy nagyon pici vér és most barnázok :roll:
i.kata
 
 


Kata, a haematoma gyakorlatilag egy bevérzés, más néven vérömleny, ami sajnos nagyon sokszor előfordul. nekem most is volt, de jóval kisebb, és szerencsére nem vérzett. Lexivel hetekig feküdtem, vérzéscsillapítót szedtem, de így is a 12. héten tűnt el végleg. Szerintem valószínűleg nálad kiürülhetett a nagyja, az, hogy most barnázol, már jobb, mert az nem friss bevérzés. Illetve ahogy nő a baba, úgy szorítja ki egyre jobban. Drukkolok nagyon!!! Ami nekem még sokat segített: mindennap kértem Lexit, hogy erősen kapaszkodjon, nagyon szeretjük és várjuk: Annyira jól érezte magát odabent, hogy a kiírt napot követő napon született meg. A pozitív gondolkodás csodákra képes!
Ha van még kérdésed, szívesen segítek!

Egyébként feküdnöd kell?

Köszi a gratut, aranyos vagy!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, a képekre én is kíváncsi vagyok!

Darinkának jobbulást!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Hogy vagy? Javul már az epéd? Lexivel meddig volt ilyen gond? Igazán abbahagyhatná már a görcsöket!

Kata!
Igen, sejtettem a pihenés-kényszerből, hogy nem mentes a problémáktól a terhességed. De talán tényleg nem tehetsz mást, mint abba kapaszkodsz, hogy az ultrahangoknál rendben találják a babát! Ez nagyon idegörlő lehet most nektek, de kitartást!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

MONIC: NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT? ERŐT ÉS EGÉSZSÉGET A CSÖPPSÉG FELNEVELÉSÉHEZ!NAGYON ÜGYESEK VOLTATOK! DÁVIDKA EGYSZERŰEN GYÖNYÖRŰ!

Kép

Kata: Nekem van egy 7 éves kisfiam. Ő 1 év próbálkozás után sikerült clostylbegit szedésével. Már vagy 2 éve próbálkozunk hogy legyen kistesó, de nem jön össze. Nekem volt eddig 4 sikertelen inszeminációm. Most kicsit abbahagytuk, apus kivizsgálásokra jár, mert nem lett jó a spermaképe. Szóval röviden ennyi.

Nagyon szorítok hogy a barnázás is elmúljon. Pihenjél sokat, még véletlenül se eröltesd meg magad!

Luczus: Aszta mekkora a pocakod és milyen szép formás. Hát most már látom hogy szalad az idő. :)

Kiki: És mi volt a menű amit csináltatok?
babicsek
 
 


Beze,
még annyit kérdeznék, hogy ezt a haematómát látta a dokid uh-on? Mert nekem nem láttak szerintem semmit se csütörtökön, se pénteken és ilyet egyik doki sem említett.
A dokim pénteken annyit mondott, hogy pihenjek és igyak egy kis bort. Erről később megtudtam, hogy állítólag alkoholt adnak be a kórházban is az erős görcsök lazítására. Ja és persze pihennem kell, konkrétan fekszem. Múlthét hétfőn mentem vissza dolgozni, de kedden már nem is mentem. Lassan 4 hete egyfolytában fekszem. :roll:

Kikinda,
ajajj, nagyon idegörlő. Amikor valami rosszat érzek, egyből az jut eszembe, amikor tavaly kiderült, hogy elhalt a baba...

Babicsek,
mennyire nem jó párod spermaképe? Páromnak sem jó, de nála eddig semmi nem használt. De azért bíztatás képpen: egy barárnőméknek 3 év próbálkozás után most jött össze spontána kistesó, pedig az ő férjének is sprema gondja volt ha jól tudom. :wink: Náluk bevált az a mondat, amitől engem kiver sokszor a víz: Lemondtak róla, nem görcsöltek és összejött.
i.kata
 
 


Kata:Jelenleg 11 millió volt 1 ml-ben. Állítólag 20 millió a határérték. :roll: Holnapra lesz meg a hormoneredménye, de még nem beszéltünk a dokival mikor kell visszamenni. Mert az eredményt oda küldik az orvosnak.

Szóval van ebben a mondásban valami, csak nehéz betartani. De sokat hallottam már én is, hogy amikor már végképp letettek a babáról, akkor sikerült. Csak idáig el kell jutni agyban.

Nekem is van egy barinőm, akinek 3 inszem 1 lombik után természetes úton sikerült teherbe esnie. :) Decemberre várják a babát. :)
babicsek
 
 


Babicsek,
páromnak is hasonló. Több inszemnél voltunk úgy, hogy a doki azt mondta éppen 10 millió, és ezzel éppen hogy el lehet végezni az inszeminációt. Így utólag lehet teljesen feleslegesek voltak az inszemek, csak nyomták belém azt a sok gyógyszert.
Mi a Kopa Zsolt andrológusnál voltunk, őt mindenki csak dícséri.
i.kata
 
 


Csajok! Köszi a pocakdicsiket! :wink: :lol: Hááát, igazából nem kispályás a pocakom, a hasonló korú kismamik a nyomomba sem érnek... :oops: :wink: :lol:

Beze! Mostanában nem lesz uh, majd csak a 30. héten. Elég messze van, de talán a nyárral úgyis hamarabb repül az idő!

Kikinda! Akkor együtt fogunk mártózni a Balcsiban, ha nem is egy helyen! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kata!
Nálunk sajnos annyira nagy gond van a férjemnél, hogy nincs élő hímivarsejt. Így csak donorral tudunk próbálkozni. Szerencsére ezt sikerült elfogadni a férjemnek is, meg nekem is. Így nálunk a "mondjuk le a babáról, és sikerül" terv nem válhat be. :(
Teljesen át tudom érezni, hogy mennyire aggódsz. Egy ilyen rossz élmény után én is félek, hogy legközelebb mennyire fogok tudni hinni. És még van ez a barnázás is, ami szintén nem megnyugtató számodra. De én akkor is nagyon bízom benne, hogy ez a kétség most csak rövid ideig tart, és végre megnyugodhattok. +++++

Babicsek!
Előétel: juhtúróval töltött gomba, főétel: pizza, desszert (kétféle): Nap és Éj süti, illetve muffin. :)

Lucuzs, drága!
Nem érdekel a többi kismama pocakja (na jó, Rodié és Bezéjé igen!!!), de ez annyira csodaszép!!!! Csinos vagy!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, köszi a kérdést, javulófélben van, Lexivel kb a 20. hétig tartott, de jóval később is kezdődött.
Az én pocakom reggel még olyan kicsi, hogy az még nem net-képes... :oops:

Kata, igen, látszódott, rögtön akkor mondta, amikor kiderült, hogy Lexi beköltözött. Kb 4x volt akkora, mint a petezsák.
A fekvéshez kitartást, tudom, hogy nagyon nehéz, de meglátod, a pici kárpótolni fog! A hasfájás és a görcsök se jelentenek feltétlenül rosszat, nekem is volt a 12. hétig mindennap, aztán elmúlt. Most a tesónál is van még, de szerencsére csak frontoknál érzem.

Lucuzs, a nyár tényleg hamar eltelik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok :))))).

Monic,
szívből gratulálok a Dávidkához!!!!! Gyönyörű baba, nagyon ügyesesk voltatok!!!!
Sok boldogságot, jó egészséget, és megfelelő mennyiségű tejcsit Dávidkának, Neked pedig mielőbbi felépülést és élvezetes babázást Danival Dáviddal!!!!!!!

Rodi,
Netktek is gratulálok az egyik legszebb eseményhez az ember életében!!!!! Boldog nászutat és aztán jó bulizást a tesód esküvőjére is!!!!!

Lányok, többnyire olvaslak és követlek Bennetket, de tényleg alig van időm (ma most először), és mivel úgy érzem, hogy nem tudok naprakészen mindenkinek reagálni, így inkább csak heti pár alkalommal ovlasgatok :))).

De mindenkinek drukkolok, és sokat gondolok Rátok, csak most egyszerűen nem fér bele hogy irogassak...

Kellemes nyarat, pihenést, kitartást, babázást, pocakhordást és várást, műtétet, fognövesztést, gyógyulgatást és pozit teszt várást kívánok NEKTEK!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kikinda,
az tök jó, hogy bevállaltok donort. Amikor most volt a beültim, akkor mesélték a többiek, hogy azon a héten volt egy pár, akiknél a leszívás napján derült ki, hogy a biopszibában nem maradt semmi sperma és a férj nem ment bele a donorba. Jó, gondolom ők ott szembesültek ezzel először és nehéz erre rászánni magukat.

Beze,
nálam nem láttak semmit az uh-on, úgyhogy továbbra is rejtély, mitől vannak ezek a vérzéseim :evil:

Amúgy kinek hol csinálják az inszemeket/lombikokat?
i.kata
 
 


Nati!!! :)
De jó, hogy jöttél! Nagyon hiányzol!
Bencusnak is lassan szülinapja lesz, alig több, mint egy hónap? :)

Kata!
Sok múlik azon, hogy nincs más választásunk. Ráadásul ha biopsziával esetleg lehetne is kinyerni hímivarsejteket, többszörös esélyünk lenne kromoszóma problémára... Így végül azt mi meg sem próbáltuk.
Megértem azt a párt, hogy ott rögtön nem fogadta el ezt a lehetőséget. Erre is rá kell hangolódni. Olyan mintha egy sikertelen lombik után odajönne valaki, hogy ő örökbe adja neked a most született babáját, de most rögtön döntsd el, hogy kell-e vagy nem. Fel kell dolgozni a kudarcot, és utána el lehet gondolkozni az örökbefogadásoson is, de a hirtelen döntések nem vezetnek jóra.

Nekem az első 3 inszem a Baross utcában volt, a SOTE-n, azóta a bp-i Kaáliba járunk.

Hogy vagy? Milyen a hangulatod ma? Te melyik intézetbe jársz?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda,
hát igen, ez egy nehéz döntés lehet. Így kívülállóként én mondjuk lehet azt mondom bevállaljuk a donoros megtermékenyítést, viszont ne legyen beültetés, hanem fagyasztás. Akkor később még mindig eldönthetem, mi legyen és nem volt úgymond fölösleges az egész lombik procedúra. Abban a helyzetben lehet ez eszembe sem jutna, nem tudom...ez nagyon nehéz.
Én a Forgács Intézetbe járok.
Ma egész jól vagyok, csak kicsit fáj a fejem. A délelőttök azok viszonylag gyorsan eltelnek így fekve, de délutánra mindig kezdek kicsit becsavarodni :oops: :lol:
i.kata
 
 


Kata!
Amit írtál a donoros kérdésre, tényleg az tűnik a legjobbnak abban az esetben! :) És szerintem nekem se jutott volna eszembe. Mondjuk biopsziánál már eleve érdemes elgondolkozni azon, hogy mi legyen, ha nem találnak használható hímivarsejteket. Lehet, hogy beszéltek róla, csak nem volt megállapodás köztük, és bíztak benne, hogy nem lesz vele gond.
Örülök, hogy jól vagy, remélem, már a fejed sem fáj. Mivel telik egy napod? TV-t nézel, olvasol, internetezel?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda,
sajnos megint elkezdtem vérezgetni :evil:
Amúgy tv, internet, könyv, horgolás (plüss állatkákat horgolok unalmamban)
i.kata
 
 


Sziasztok!

kata: Nem tudsz ekmenni megint dokihoz, csak megnyugtatásképpen.

Képzeljétek Marcim ma bárányhimlős lett. Szegény úgy megijedt mikor mondtam neki, hogy sírva is fakadt. Jól kezdődik a nyári szünet 10-14 nap karantén. Nem mehetünk közösségbe, se a napra. Nem lehet fürcsizni sem. szóval tiszta gáz. Pedig mára is beígértem neki a játszóteret délutánra, ehelyett orvoshoz mentünk.

Úgyhogy most azon izgulunk mi el ne kapjuk, bár a szülők szerint voltunk a férjemmel bárányhimlősek, így az nem jelent veszélyt ránk nézve. Remélem jól emlékeznek. Pont egy ilyen baj hiányzik apus spermaképéhez. :?
babicsek
 
 


Hali csajok

Bocsánat de Darinka leköti minden időmet most hogy beteg.
DE amint meggyógyul akkor ígérem jövök és visszarázodok!!!!!!
Luczus tényleg szép nagy pocakod van !!!!

Darinka javul most már nem sír annyit csak most meg nagyon nagyon matricás de majd ez is elmúlik ha már nem lesz beteg.
Sajnos még köhög meg folyik a nózija de hála istennek már nincs láza!!
Ha pedig gép elé ülök azért meg egyenesen örjöng most anyuék gépénél vagyok mert voltunk sétálni és elaludt most babakocsiban van fel kelt mire beléptem most is cirkuszol.
MEgyek is

Majd jövök amint eltudok kicsit szakadni.

Puszi mindenkiinek!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Vius! További jobbulást Darinak, nehéz lehet most; de az már jó, h nincs láza!

Lucuzs! Ejha, de szép pocak! :)

Szia Kata! Tudom, milyen érzés hetekig, hosszú hetekig feküdni; nem könnyű, de amit Bikfy írt, a pozitív gondolkodás, a baba "győzködése" sokat segít! Én is viszonylag új vagyok itt, meg kicsit kakukktojás is, mert nem készülök inszemre. De a társaság nagyon jó és ezért szeretek jönni!

Nati! Örülök, h jöttél, de sajnálom, h nincs időd! Remélem, minden rendben Veletek!

Babicsek! Marcinak (és Nektek is) kitartást a "karanténhoz"!

Rólunk: Bikfy tippje alapján torta, sütik megrendelve; vendégek meghívva, számoljuk erősen, mennyit kell még aludni a szülinapig. :D Ma délelőtt játszótereztünk, délután már medencéztek is a Gyerekeim kicsit. Csütörtökön megyek "szabadnapra", még beszerzek ezt-azt a meglepetésekhez.
Vendég
 


Sziasztok!

Beszéltem Monic-kal 3/4 órát :)
Jól vannak, tejci még nincs, Dávidka tápit kap de azt másfél óránként kiköveteli magának állítólag. A kis torkoska! :)
Ha nem sárgul be Dávidka akkor jöhetnek haza lassan.
Danika sajnos elég féltékeny Öcsire. Szegény Monic már előre fél hogy mi lesz otthon, de biztos ezt is meg fogják oldani. Ez az élet rendje. Danika korán megtapasztalja hogy nem körülötte forog a világ, lehet hogy még javára is válik és hosszabb távon meg ha már együtt játszanak külön örülni is fog neki hogy kapott egy "interaktív játékot" ami még csak el sem romlik :lol: :lol: :lol:

Beleolvastam az utolsó oldalba egy kicsit, Miló és a háztartás mellett sajnos nekem már sokszor a babás is bőven elég. :lol:

DY
Sajnálom szegény kishercegnőt hogy ennyire megviseli a fogzás.
Remélem beválik valamelyik fájdalomcsillapító és hamarosan kibújik már végre az a fogacska.

RODINA
Remélem minden rendben van veletek, nem nagyon jössz a másikba így sajnos nem is tudom hogy kisfiú vagy kislány lakik a pocakban. A képeket én is várom!

BIKFY
Veled nem tudom mi újság van, át kéne mennem az előző oldalra de akkor elvész az üzim, úgyhogy előbb ezt elküldöm..... de azt látom hogy valamilyen műtétre vagy előjegyezve. Természetesen nagy drukk neked! Az altatástól ne félj. Nem lesz semmi gond.

KATA
Rég találkoztunk! Én ugyan nem vagyok babonás de Te lehet hogy igen így most még nem gratulálok, de azért szívből örülök és nagyon bízom benne hogy ezúttal nem lesz semmi gond.

Ha hiszed ha nem sokszor gondoltam már rád és párszor érdeklődtem Monic-nál, hogy mizujs van veletek.
Mindig eszembe jutott olyankor hogy egyszerre kerültünk ebbe a topicba és egyszerre is lettünk babások, csak nekem több szerencsém volt, és valószínűleg ha én lettem volna a bőrödben nem biztos hogy ép ésszel túléltem volna a történteket.
Sajnáltam akkor is és most is, de bizakodom és kívánom nektek a legjobbakat.

Minekután 7 évig vártam a szerelmemre jócskán elhangzott az én köreimben a gyűlölt mondat és hozzád hasonlóan engem is a hideg rázott tőle. TUDOM HOGY SOHA DE SOHA NEM ADTAM VOLNA FEL, NEM TEHETTEM MERT ANYÁNAK TEREMTETT AZ ISTEN!!!
Most már a "bőrömön is tapasztalom" azt amire vágytam egész életemben és a kisebb-nagyobb problémák ellenére is úgy érzem hogy én vagyok a világ legszerencsésebb anyukája.

Biztos vagyok benne hogy hamarosan te is meg fogod ezeket a csodás érzéseket tapasztalni, melyeket szavakban ki sem lehet fejezni.

BUMI
Te is mindig eszembe jutsz. Az hogy itt vagy jó, mert ezek szerint ti sem adtátok fel. Holnap ha több időm lesz kicsit visszaolvasok hogy mi van veled, addig pedig puszillak!

Többieknek minden jót kívánok!

Ó igen és a pozitív gondolkodásról regényeket tudnék írni. Akkor olvastam el a Titok c. könyvet amikor Miló megfogant és nagyon megragadott. Sajnos eddig még az élet egyéb más területein nem tudtam használni mert az volt az életemben a legfontosabb hogy anya lehessek. Ez megtörtént! Lehet idővel majd másra is koncentrálok de most minden ízemmel és porcikámmal a kisfiamé vagyok! :)

Búcsúzom egy épp aktuális képpel a szerelmemről, aki egyébként jól van és úgy nő mint a bolondgomba, pedig olyan mintha csak tegnap született volna :)

Kép
Kép Kép Kép Kép

Bocsi nem tudtam választani! :oops: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kata!
Nagyon sajnálom. Most nagyon ólomlábakon járhat az idő. És nehéz lekötni a figyelmed, hisz folyton a baba körül jár. Küldök neked babaragacsokat és sokat gondolok rád, rátok!

Babicsek!
Sajnálom a bárányhimlőt! Szegény, nagyon megijedhetett. Ha voltatok mindketten azok a férjeddel, akkor azért kevésbé kell aggódnotok. Sajnálom a karantént, kitartást nektek is!

Vius!
Gyógyulást a kis Darinkának! Örülök, hogy más jobban van!

Dy!
Hogy érzed magad? Hogy van Gréta? Nyűgös még a foga miatt?

Bikfy!
Merre tűntél, mi van veled? Hogy alakul az iroda?

Aagassi!
Biztos nagy élmény lesz ez a szülinap az egész családnak, de legfőképp az ünnepeltnek! :) Milyen tortát rendeltél? Csokit akartál, ha jól emlékszem? :oops:

Dita!
Köszi a híreket Monicról. Drukkolok, hogy meginduljon a tej, és azt is kaphasson Dávidka. Biztos nem lesz egyszerű az elején a két kicsivel, de idővel kialakul az új rendszer!
Dita, mi kb. váltottuk egymást ezen a fórumon. Tényleg gyönyörűséges kicsi fiad van, megértem, hogy nem tudtál választani a képek közül. :)

Aviubi?
Felétek mi újság? Hogy vagy? És a gyerekek?

Beze!
Rendben, akkor a te pocakfotódra még egy kicsit többet várunk! :) Végülis még ulyenkortájt kezd el növögetni, nem?

Lucuzs!
Szuper lesz együtt fürdeni a Balatonban! :) Remélem jó idő lesz! Ha nem, akkor kirándulunk majd, és összefuthatunk valahol a Balaton parton! ;)

Lányok!
Eclipse-ről tudunk valamit? Ő is nagyon eltűnt! :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Dita,
köszia soraidat! Szerintem ha veled történt volna meg az, ami tavaly velünk, akkor egy idő után te is túlléptél volna a kesergésen. Elfelejteni nem lehet és nem is akarom, hogy ő lett volna az első babánk, de nem ragadhattam le, muszáj volt folytatnunk. Pici fiad nagyon édes.

Elmentünk ma SOTE II-re, mert a saját dokim szabin van. Hát....érdekes volt nagyon. Babuci jól van, de van a petezsákban mellette egy 6 mm-es képlet, amiről nem tudták megmondani mi lehet. A doki csak találgatott, hogy lehet a szikhólyag, csak nagyon sűrű az állaga, vagy bevérzés - ezt pont kizárta az uh-os doki - vagy egy másik magzat. Ez az utolós szerintem aligha lehetséges, mert pénteken még nem volt ott semmi, csak a baba. :roll:
i.kata
 
 


Kata!
Hála az égnek, hogy a babuci jól van!!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon szorítok nektek!!!
Fura, hogy nem tudják eldönteni mit látnak mellette... :roll:
Amúgy nekem is volt a kistesóval bevérzésem, az 5 hetes uh-n, pont akkora volt mint a baba. Aztán még párszor említették, hogy ott van, de aztán nem esett róla szó. Amúgy én is véreztem, még a 4. héten 1 napot, meg barnáztam is párat, aztán elmúlt.
Drukk hegyek!!!
Te most hányadik hétben vagy?
És meddig valószínűsítenek fekvést neked?

Kiki!
Eclipse inkább csak a Várandósba jár, bár egy ideig oda se gyakran jött, mert most volt a vizsgaidőszaka, és a melóban is jól megtárazták feladattal. De ha jól sejtem, a vizsgáknak vége, és lassan a melóból is lép, legalább egy időre... Amúgy már a 24. hétben van.

Én is remélem, hogy jó időt fogunk ki a nyaraláson, nem szeretnék a szobában csücsülni az esőt bámulva...
De az az érzésem, hogy nem is lesz vele, max. a meleg és a szúnyogok elől fogunk bújkálni...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Laptető a következőé!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
nem mondták meddig kell feküdnöm, de nem baj, valahogy csak kibírom. Elvileg a menzeszem alapján 6+5 hetes vagyok, de picit kisebb a koránál és úgy tűnik tartja ezt a különbséget magához képest. Ma volt a CRL 5,7 mm, csütörtökön 2 volt. De ezen nem parázom, mert fagyasztott babó, és a beültetéshez teljesen mesterségesen építették fel a ciklusomat.
i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: