Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Mindjárt indulunk a piacra, de előtte még:

Rodikám!
Képeket (és kajcsit :lol: ) alig várjuk.

Legyen ez a nap a tiétek, legyen a legszebb és legyetek nagyon boldogok!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt,

Rodina,

nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Csajok!


Kiki: De jó hogy visszajöttél! Nagyon örülök neked! :D

Rodikám: Nektek nagyon sok boldogságot kívánok! Kívánom hogy minden álmotok váljon valóra és a mai legyen az egyik legszebb nap az életetekben!

Látom tegnap este buli volt. :) Sajnálom hogy kimaradtam belőle.

Az ovis témához hozzászólva nekem is volt egy fiúcska az oviban aki ebédkor az asztal alatt megmutatta a fütyijét. :lol: Sosem fogom elfelejteni. De tényleg hogy megmaradnak ezek az emberben. De volt egy másik fiú, akibe meg szerelmes voltam, Jancsinak hívták és mindig mondtam a dadus néninek, hogy alváskor az ágyamat az övé mellé tegye. :lol:

Nálunk csepereg az eső. És hideg is van. :?

Én annyira ki vagyok merülve hogy állandóan csak aludnék. De nem baj, mert nemsokára vége a melónak és még a környékére sem megyek. Ma apus azt mondta ne főzzek semmit, mert majd rendelünk pizzát, úgyhogy lustulás van, de azért két lustulás között pakolászni is kéne, mert szalad a Marci szobája. Ti még olyan dzsumbujt nem láttatok. :roll:

Most már megpróbálok többet jönni.
babicsek
 
 

 
 

Sziasztok!

[color=red]Drága Rodi, nagyon sok boldogságot kívánok nektek, szép, együtt töltött éveket! [/color]Várjuk a képeket!
Itt sajnos nincs jó idő. :(

Bikfy, jönni akartam, de a drága férjem kitúrt, aztán mire nagy kegyesen ideengedett volna, hulla voltam, sajnálom. :( Persze nem tudtam aludni... :?

Ovis szerelmem nekem is volt, a nevére sajnos már nem emlékszem. :lol:

Ma sütök szilvalekváros buktát, aki kér, szóljon. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Sajnálom nagyon, mert vártunk.

Piacon végül nem voltam, de a Tescoban mindent bevásároltam. Vettem marhalábszárat. Ennek nagyon örülök, lesz egyik nap belőle finom pöri nokedlivel és ubi salival.

Mai menü: -gulyás leves
-túró gombóc

Délután desszert gyanánt gesztenye püré. Nekem diabetikus, apinak igazi. Verek fel hozzá cukormentes tejszínhabot is.

Délelőtt bútort néztünk, de nem lettünk előrébb. Ami tetszik, arra nincs pénzünk.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babikám!

Nálunk is tiszta kaotikus állapotok uralkodnak, úgyhogy nekiállok takarítani. Neked is magamnak is kitartás!

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok!

bocsi,hogy tegnap este nem tudtam jönni, :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: de baromi c@r éjszakám volt. Szegény Grétus fél éjszaka csak nyűgösködött.... :( De reggel szerencsére 8:30-kor csinált csak ébresztőt! :lol: Azt sem tudom,hogy mikor aludtunk utoljára eddig....

Rodi
SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!!!!!!


visszaolvasni sajna nem tudok,de gondolom,na meg a lapszámokból ítélve is jó volt a hangulat este...
de remélem,hogy jövő pénteken már itt tudok lenni! Vagy a hétköznapok is jók Nektek?

Na,mennem kell,mert már megint hiányolnak....

SZAVAZZATOK LÉGYSZI MA IS!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Babicsek,

szóval te össze is feküdtál az oviban a szerelmeddel:lol: :lol:
Remélem hamar sikerül kipihenned magad.

Dy

szavaztam. :wink:
Remélem a fogzás nem lesz mindig ilyen nehéz nálatok mint most...
Ezek az első fogacskái lesznek Grétának, vagy van már neki?
Danikát szerencsére megkímélte a fájdalom, szinte az összes foga különösebb gond nélkül kibújt, még olyan is volt ami teljesen tünetmentesen és észrevétlenül.

Bikfy,

de finom volt az ebéd. :lol:
Mi ma anyunál ettünk borsó levest, rántott húst és sült krumplit. Továbbá az éjszakai süti megbeszélés hatására anyunál sütöttem egy nag ytepsi csokipudingos piskótát, és a férjemnek mondtam, hogy itthonra szeretnék kérni egy új gáztűzhelyet, mert nem állapot, hogy máshova kell eljárnom süteményt sütni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Aagassi!
Én azt tapasztaltam a palacsintasütésnél, hogy türelmetlen vagyok, és nem várom meg, míg elválik a palacsintasütő falától a palacsinta, hamarabb kezdem el forgatni, és végül feltekert szutymák lesz belőle... Nem lehet ez a gond?

Rodi, drága!
Hát akkor tényleg részt vettél a bulin? Jaj, de jó, hogy itt voltál köztünk! Én is kívánok nektek SOK BOLDOGSÁGOT! Nem kell ezt felfogni, csak mentek, összeházasodtok, és éltek tovább boldogan ketten, aztán hárman, aztán ki tudja hányan... :)
A te sztoriaid se semmik! :)

Babicsek!
Köszi! :) Látom,neked is van ovis sztorid... :) Ebben az esős időben megértem, hogy folyton aludnál!

Beze!
Sajnálom, hogy nem tudtál jönni. Kérek, szépen buktát! :) De itt a nyár, legközelebb koktélozunk is, csinálok alkoholmenteset, jó? Mi meg, babátlanok alkoholizálunk egyet! :)

Bikfy!
Szeretnék egy kis gesztenyepürét is... Lányok, én mindent szívesen megkóstolnék, amit főztök, sütöttök... stb. :)

Dy, kedves!
Sajnálom, hogy nem tudtál jönni. Grétus jobban van? Vaqgy ma is nyűgös? Remélem, javul a helyzet!

Monic!
Drukk az új sütőhöz! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Nekem is takarítanom kell ma! :( Szerencsére segít a férjem is. Csak olyan nehéz elkezdeni... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!
Hát én végül nem takarítottam. Nem is érdekel. Megfőztem, elmosogattam, aztán aludtam egy nagyot. Meg api is. Én az egyik, ő a másik szobában. Közben mindkettőnknél ment a TV. De minek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Mi meghívtunk valakit esti meccset nézni, így gyors, célravezető takarítást folytattunk. Minben kész. Most ültünk le vele a TV elé. :)
Hogyhogy külön aludtatok? :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki drága, a maradékot már elosztogattam. :oops: Egyébként eperlekvárt raktam bele, nem szilvát.

Bikfy, majd legközelebb. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Hú, ha már elfogyott, akkor tényleg isteni finom lehetett! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodina! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!! :D :D :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Rodináéknak:
Kép még kb. 100 boldog évet kívánok együtt!!!

palacsintasütés: van régi sütőm Anyutól, meg teflon, dobálni szoktam, úgy tanultam az Anyutól...csak épp nincs mit dobálnom, ha én keverem a tésztát...szóval ez olyan kaja, amit inkább megveszek készen a Malomban pl. :oops:

ma nem sütöttem, mert bealudtam délután, míg a Gyerekeim is aludtak; nem gáz, mert holnap jönnek anyósék estefelé, addigra megsütöm a meggyest és le lesznek tudva ők is :D

gumicsizma-esőköpeny kombóban mentünk piacra, Gyerekeim az összes létező tócsába beleléptek/beleugrottak; kb. mindenki hülyének nézett, h hagytam, de védőfelszerelésben miért ne? Legalább voltunk levegőn és kiugrálták magukat; ebben a szottyadt időben másképp nem lehet. Fiam úgy nézett ki, mint Bruce Willis a Sebezhetetlenben :)
Vendég
 


Sziasztok

Rodina Először is had kívánjak nagyon sok boldogságot nektek!!

CSajok napokban nem nagyon tudok jönni mert Darinka beteg lázas taknyos nagyon köhög és nyűgős folyamatosan éjjel óránként szívtam a nóziát.

AMint javul jövök.
De azért adok életjelet magunkról.
És jelentem kint van a 7.fogacskánk is.

Megyek is sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,

még egyben de szerintem már nem sokáig, hajnal 2 óta fent vagyok mert eléggé erős fájásaim vannak.
Nem tudom, hogy mi lesz, annyit érzek, hogy a 40. hetet nem várjuk ki.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsikám!

Akkor nagyon drukkolok. Ügyesek legyetek! Jesszusom, Te hamarosan már 2 gyerek mamája leszel!!! :wink:

Kívánok Nektek csodálatos szülést!

Tiszta izgi napok ezek. Tegnap Rodi férjhez ment, ma meg Te szülsz.

Várjuk a híreket.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Darinak jobbulást! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassi!

Kisfiadnak mindjárt szülinapja lesz? De jó! Mit fog kapni és hogyan ünneplitek? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt! :)

Itt esik az eső. El kéne mennem vásárolni, de nemtudom hogy induljak el. Nem messze van a Tescó, de gyalog esőben kicsit húzós. apus meg persze hogy nem akar jönni. Bezzeg ha a Praktikerről lenne szó, vagy a Baumaxról...... na mindegy.

Gondoltam mielőtt nekiindulok írogatok nektek.

Monic: Nagyon szorítok hogy minden szépen menjen. Kitartást neked, nemsokára megölelheted, megpuszikálhatod a kis drágátokat. Már mentetek is a kórházba gondolom. Várjuk a híreket!

Én tegnap 1 szobát kitakarítottam. Ezt, ahol a számítógép van. A Marci szobájához nem volt lelkierőm, de ma muszáj lenne valamit ott is alkotni.

Bikfy: A pihinek lehet hogy több értelme volt. :)

Vius: Darinkának jobbulást!

Megyek, valami ebédet is ki kell találnom. De ezt szerintem a tescóban fogom kiokoskodni. 8)
babicsek
 
 


Még itthon vagyok, a szülésznőm mondta, hogy várjunk még, a kórházban sem csinálnának velem egyenlőre semmit. Mert járkálva 15 perces, fekve 9 percesek a fájások, mivel a kórház 3 perc innen így szerencsére még maradhatok itthon.
Azért itthon sokkal jobb :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babim!

Mi 8 éve ismerjük egymást az urammal, 3 éve vagyunk házasok, és tegnap életében másodszorra jött el velem a Tesco-ba. Persze nyüszögött alatta is, meg mondta, hogy menjünk már, meg minek ennyi felesleges dolgot megvenni. Mondom neki: mi itt a felesleges? Azt mondja a banán. Most spórolnunk kell. (Ami persze igaz is, na de a kaján? Az nem létezik, hogy én valamit amit megkívánok ne vegyem meg magamnak. Inkább nem kell még 1 cipő, vagy felső, de az ételen nem spórolok. )
Erre jövünk ki a Tescoból és elugrott az újságoshoz repülős magazint venni. (nem kapott, de nem is ez a lényeg. Ez egy közel 1000Ft-os lap.) Mondom most nem spórolunk? Én annyira besértődtem rá.
Mondtam is, innentől megkapod a kasszát, és megnyerted magadnak a bevásárlást. És akkor mutasd meg, mit tudsz.
Megindítom én a népnevelést. A fene egye meg! Ma reggel mondom elfogyott a fogkrémünk, menj át a boltba! Átment, elhozott egy gyerek fogkrémet és abból is a legdrágábbat. Ennyit a spórolásról. Nem fogom kihagyni a csesztetését, ne izguljatok! :evil:

Szóval Babikám a férfiak már csak ilyenek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Urad megy veled a kórházba? Danira ki fog addig vigyázni? Riasztottatok már valakit?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodina,
most láttam iwiw-en :lol: Szívből gartulálok a Nagy Naphoz és SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!
Puszillak!
Kép
i.kata
 
 


Hi Katus!

Remélem sokat pihizel. Vigyázz Magatokra nagyon!
Nemsokára hozhatod Moncsiékról a képeket. Tiszta izgi. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

a férjem jön velem a kórházba, az anyósom pedig már itt van Danikára vigyázni.
De ezek a fájások csak nem akarnak 15 perc alá menni, remélem nem 2 napig fogok így várni... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,
persze, folyamatosan pihizek, már iszonyatosan unom magam. :oops: Nagyon parázok.... :cry:
i.kata
 
 


Sziasztok!

Monic, remélem, már nem kell sokáig figyelned a fájásokat! :)

Vius! Darinak sok-sok gyógypuszit küldök!

Babicsek, Bikfy, ezek a férfiak mind egyformák...

Bikfy! Melyik cukiban lehet diab. sütiket rendelni? Fiam szülinapja: a napján tartjuk, du-i alvás után. Jönnek a Mamák, a Papa, meg Öcsémék (mert Őket ismerik a Gyerekeim és Ő lesz Fiam keresztapja). Fiam rendelt egy mozdonyos tortát, de ma reggel már repülőset szeretett volna, szerintem mind a kettőt tetetek a tetejére, vlmi finom-könnyű csokis tortát rendelek. Meg sütiket. Tőlünk favonat készletet kap, a többiektől duplót rendelek közösen. Semmi szükség rá, h itt is elkezdjék anyósék az egymásra licitálós műsort, ami a másik fiuk gyerekénél dívik (h még Mikulásra is qrvadrága, de haszontalan játékokat hordanak oda).

No most lépek, megetetem a Családot.
Vendég
 


Most dűltem le pihizni. Fekszek és közben netezek. :D Jó hogy kitalálták a laptopot. 8)
Apus itt mellettem nézi a Forma 1-et, kb. percenként mondja hogy cccsssss. Mert hát Marcim ugyebár játszik a földön bakugánosat és azt csendben nem tudja. :lol:

Megfőztem az ebédet, már mi is megkajáltunk. Brokkolikrémlevest csináltam meg fokhagymás sült húst krumplival, ubisalival.

Nálatok is hűvös van? Én most is bevagyok nyakig takarózva.

Monic: Még mindig semmi? Nagyon izgulok!!!!!!! :)

Most szerintem nemsokára bevágom a szunyát. Ez a kocsizúgás olyan jól eltud altatni.

Aszta mekkora baleset volt. Webber elszállt. Húúúú.
babicsek
 
 


Sziasztok!

Monic írt:
" Szülőszobán vagyok, de nem tudni mikor lesz ebből szülés, lehet hogy olyan hosszú lesz, mint a Danival volt."
i.kata
 
 


Sziasztok!

Monic ezt írta nekem is, nagyon drukkolok nekik!!!

Majd később visszaolvasok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza. Jó volt édesanyáékat látni, csak egész hétvégén esett az eső. Persze itt Debrecenben hét ágra süt a nap.
Nekem nem volt ovis szerelmem, de nem is voltam tipikus kislány. A két legjobb barátom fiú volt, és sosem babáztam.

Férj: enyém mindig jön velem vásárolni, így lett szokatva kezdetek óta. Nem is fogunk ezen változtatni. Spórolás terén: sokkal sóherebb, mint én. :)

Rodi!
Sok boldogságot!

Moncsi!
Megy a drukk ezerrel! Gyors szülést kívánok!

Kata!
Kösz a tájékoztatást, és megy a drukk nektek is ezerrel!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Moncsikának nagyon szorítok, remélem könnyű dolguk lesz egymással.

Katus!
Az nem baj ha izgulsz, csak ne idegeskedj. Mutass egy embert, aki ennyi küzdelem után izgalmak és para nélkül végig tudja csinálni. Bíznod viszont muszáj benne. Isten kezében van a sorsunk. Én ezt vallom. Odafönt már úgyis eldöntötték. Amit emberileg lehetséges, Ti megtettetek. Erről mindig Márai Sándornak, egyik kedvenc írómnak a szavai jutnak eszembe.Egyszer ajándékba kaptam az unokatesómtól ezeket a sorokat, ő is úgy kapta valakitől. Azt mondta, akihez ez eljut, az boldogságot is kap vele. Unokatesóm is és én is megtaláltuk a boldogságunkat. Nekem még az esküvői meghívómon is ezek a gondolatok szerepeltek. Sosem gondoltam, hogy így végigkíséri az életemet, és ennyiszer szembetalálkozok majd vele.
Bízz magatokban és várj csendesen, türelemmel. Meglesz az eredménye. :wink:

Arról, hogy a dolgokat meg kell várni

Megvárni, egy angyal és egy szent türelmével, amíg a dolgok – emberek, eszmék,
helyzetek –, melyek hozzád tartoznak, eljutnak hozzád. Egyetlen lépést sem sietni
feléjük, egyetlen mozdulattal, szóval sem siettetni közeledtüket. Mert bizonyos emberek,
eszmék, helyzetek, melyek életedhez, jellemedhez, világi és szellemi sorsodhoz
tartoznak, állandóan útban vannak feléd. Könyvek. Férfiak. Nők. Barátságok.
Megismerések, igazságok. Ez mind feléd tart, lassú hömpölygéssel, s találkoznotok
kell egy napon. De te ne kapkodj, ne siettesd útjukat és közeledésüket. Ha nagyon
sietsz feléjük, elkerülheted azt, ami fontos és személyesen a tiéd. Várj, nagy erővel,
figyelmesen, egész sorsoddal és életeddel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
köszönöm ezt az idézetet, nagyon tetszik. Kimásolom magamnak és ha egy percre is elbizonytalanodom, akkor tuti megint el fogom olvasni :wink:

Bumi,
köszi a drukkokat! :lol:
i.kata
 
 


Aagassi!

A Kossuth utcában is készítenek rendelésre, még a tésztája is teljes kiőrlésű. És nagyon finom. Mondjuk kb. fél éve kérdeztem őket utoljára.

De a Manna patika mellett a távolsági buszmegálló utcájában is készítenek diabetikus sütiket, tortákat, fagyit. Bátran merem őket ajánlani, május 23-ra a szülinapomra tőlük rendeltünk, hát el volt ájulva az egész család. A fagyijuk (diabetikus) annyira jó, hogy kenterbe veri bármelyik normál alapanyagból készültet.

Bár éppen ma mondta az anyu, hogy a Tűzoltóknál is látott diabetikus sütiket.

Nézz utána, az első kettőt próbáltam, azok jók.

KépKépKép
bikfy
 
 


Katusom!

Te hogy vagy amúgy? Nem vérzel már? Minden rendben?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi!
Debrecenben süt a napocska? Baján végig kaka idő volt. Egész hét végén.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hűűha! Mondom én hogy izgalmas órák elé nézünk.
Monic nagyon sokszor vagy az eszemben.

Hát én meg teljesen kivagyok. Folyik az orrom, viszket a szemem, tüsszögök, mint "állat". Biztos hogy valami van a levegőben. Ja és a szemem úgy viszket, hogy alig látok. áááááááááá.

Kata: Annyira tetszik a cicás képed. Én nagy macska imádó vagyok. :)
babicsek
 
 


Már nem is vagyok normális, kétszer írtam hogy viszket a szemem. :shock:
babicsek
 
 


Bikfy,
megvagyok... a vérzés elmúlt szerencsére, pénteken pár óráig tartott, aztán felváltotta egy kis barnázás, és néha-néha most is van ici-pici barna. Tüneteim nem nagyon vannak, így sajnos nem sok mindenre tudok hagyatkozni. 5-én kell mennem uh-ra, de az egy örökkévalóságnak tűnik. :evil:

Babicsek,
ez a cicus egy britt kék és egy britt kék-fehér cicus kismacskája. A szülők az enyémek voltak, és összesen 6 kismacska született, de anyuci nem tudta etetni őket. Mire megtudtam hogyan kell ellátni egy pár órás kismacskát, már csak ő maradt. Őt 3 óránként kellett etetgetni, folyamatosan melegíteni kellett, de megérte :lol:
Bocsi az OFF-ért. :oops:
i.kata
 
 


Katusom!
5-éig kell kibírni? Sebaj, tudod, várj türelemmel, mert ami a sorsodhoz tartozik, az úgyis útban van feléd és a tiéd lesz. Addig mi itt szóval tartunk, a napokat toljuk előre, úgy hogy észre sem fogod venni és máris 5-e lesz.

Én is néztem már a macskuszt és be kell valljam, én nem vagyok cica rajongó, de megértem, ha valakinek macskája van és rajong érte. Nekem kutyuskám van és amíg nem volt ő, sosem gondoltam, hogy állatot ennyire lehet szeretni.

Ez a cica hasonlít a reklámbelire, annál mindig felkapom a fejem. Tudjátok, aki keresi a mamit. Na azt a kis szőrcsomót én is meg tudnám ölelgetni. Isteni cuki.

A másik téma: ne kérjünk bocsánatot, ha valaki OFF-os témát ír. Engem speciel minden érdekel veletek kapcsolatban. És bevallom, néha jó, ha nem csak a babás dolgokról beszélgetünk.
Jó, hogy tudom, Kiki karfiol, és Jancsinak ordít a teraszról, vagy hogy Babi már az oviban is huncut volt. Tudom, kinek ki volt az ovis szerelme, szóval ezek jó témák. Így sokat nevetünk és görcs nélkül éljük túl ezeket a napokat. Nekem ez jó. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babim!
Mire vagy allergiás? Mondjuk ennyi esőnek le kellett volna vernie a porokat. Nem? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
bevallom, nagy ritkán bekukkantok ide hozzátok, de úgy pörögtök, hogy követni sem tudom az eseményeket. Na meg mióta utoljára írtam ide, már nagyon sok az új ember és sajnos azt sem tudom ki-kicsoda, mi a problémája, hol tart....
De az mindig feltűnik, hogy itt változatlanul jó a hangulat :lol:

Amúgy nekem mindegy hogy macska, vagy kutya, mindkettő lehet :lol: Most nekem is kutyáim vannak, 2 kis yorki. De szerintem régen még mutattam itt róluk képeket.
i.kata
 
 


Katus!

Igen ismerem a kutyusaidat. Még iwiw-en is szoktam őket megnézni.

Amúgy isteni cuki pofák a csajok, sajnálom is, hogy csak ritkán jössz. Azért néha mi is elanyátlanodunk, akkor kicsit leül a topic, aztán kiröhögjük a saját nyomorunkat. Tudod, ez nem is megy másként. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


biky: én is úgy gondolom, hogy ebben az időben nem kéne ilyen erősen éreznem az allergiát. Nemtom mi van most..... Egyébként mindenféle növény virágporára allergiás vagyok sajna.

Én nem is értem mi az az offos téma. :oops: Illetve nem értem katus miért kértél bocsánatot.

Én is így vagyok vele, hogy minden érdekel, nem kizárólag a babaprojekt.

Holnap mennem kell dolgozni, úgyhogy megyek elteszem magam holnapra.

Kép

Szép álmokat! :wink:
babicsek
 
 


A méhecskét helyettesíthetném szúnyoggal is, annyi van itt, hogy éjszaka is állandóan csapkodni kell miattuk.
babicsek
 
 


Sziasztok!

már megint gyors leszek... :oops: :oops:

Grétának még sajna mindig nem jött ki az a fránya fog,de szenved rendesen.Éjjel is 5 percenként felsírt,így hajnal 3-kor már nem bírtam tovább a szaladgálást,és behoztam a mi ágyunkba. De sajna ott sem lett jobb a helyzet... :( :( :( :(

Kata
tök jó Téged megint itt látni!!!!!!!! :P :P :P

Monic
giga drukk!!!!!!!!!!! Remélem,hogy mihamarabb meglesz Dávidka!!!!
Nagyon együtt érzek Veled,és átélem megint az izgalom hatására még 1x a mi szülésünket is... :)

holnap megpróbálok már bővebben jönni...

Szóval bocsi,hogy most csak ennyi voltam!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Sok a történés, én meg csak a háttérben sunnyogok... :oops:

Bumi! Utólag is sajnálom, veled izgultam az erősödésért... remélem hamar továbbléphettek!

Kiki! Dejó, hogy visszatértél!!!! :lol: :lol: :lol:

Bikfy! Hamarosan túl leszel a műtéten, és akkor semmi sem állíthat meg titeket! :D

Beze! Ugye nemsokára már már kapunk vonit?! :wink: :lol:

Monic! Nagyon izgi!!! Már a szülőszobán??? Húúú, jönnek elő az emlékek bennem... :D Gyors szülést kívánok!!!! :D

Mi a hétvégén minden nap ünnepeltünk, pénteken az egyik családnál, szombaton a másiknál, ma meg itthon. :lol:
Tegnap a környéknek volt egy buli a játszótér mellett, ugrálóvárral!!! Bogi imádta! :lol:
Ma nálunk csudajó idő volt, egész nap az udvaron voltunk, grillezés, homokvár építés, láblógatás... :D
Három hét múlva meg indulunk nyaralni a Balatonra, úgyhogy lassan elkezdhetek készülődni!!!!

Mindenkinek puszi!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: