Új privát üzeneted érkezett!

nyufó jó utat kívánok!

Ma fogunk bele a nagy lakáseladásba izgulok miatta. A jövő hetem biztosan nagyon izgalmas lesz, a nagy bejelentés és az UH hete :)

Mindenkinek pocaksimis napsütéses hétvégét kívánok hétfőn jövök!

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


dalmicsek

drukk mindenhez :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat! 8)
Sajnos a vidám estét szörnyű nap követte. Reggel beszólt egy kolleganőm, és negyedórát zokogtam a mosdóban - biztos a hormonok, mert régen sose csináltam ilyet, max. felhúzom magam. :cry: Borzasztó volt, olyan kétségbeesést éreztem... Nemrég értem haza, a fejem is fáj... :cry:

Kezd tele lenni a hócipőm a titkolózással. Ma kétszer is kis híján elájultam, és hiába próbálom diszkréten kezelni, látszik rajtam... Aztán jönnek a jóindulatú kérdések meg tanácsok, hogy csináljak tesztet. Szerintem sejtik... Mondjuk még nem is hazudtam, mert a tesztre azt mondtam, hogy tök fölösleges, és semmi értelme. :) Hát tényleg nincs!

spumilla szorítok a kutyusod egészségéért. Nagy kutyabarát vagyok. :)

bettike mi újság a bölcsővel???? Csatlakozom a babakocsi-tulajdonosok táborához! Vegyétek meg!

Ha a család megtudja a hírt, nekiállunk a bölcsőkeresésnek, a férjemnek ugyanis volt pici korában, a nagypapája csinálta, csak elő kell ásni valamelyik rokon padlásáról! :lol:

Kép
salsifraga
 
 

 
 

Zsuzs, Monka, Dalmicsek köszi lányok, aranyosak vagytok! Igyekszem vasárnap este legalább annyit feldobni hogy élünk, itthon vagyunk :lol:

Dalmicsek jó mozgalmas lesz a jövő heted, kérünk beszámolót mindenről. Lakással kapcsolatban extrán drukkolok, hogy gyorsan elkeljen!

Salsifraga sajnálom hogy kiborított a kolléganőd. A hormonok miatt most érzékenyebbek vagyunk, de akkor is :twisted: Mikor akarod bejelenteni a munkahelyeden?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó szerencsés utat nektek!!!!

A munkahelyemen azután tervezem bejelenteni, hogy a családnak elmondtuk. Jövő hétvégén akartuk (akkor leszek 12 hetes), de akkor dolgozik a férjem, így az az utáni hét elején. Akkor én
úgyis épp szabin leszek. Aztán, ha 1 hét múlva visszamentem dolgozni, először a főnökömnek, aztán a többieknek. :)

A tervezett sorrend a családban: a férjem nagymamája, a férjem szülei, aztán az én szüleim. Mindezt gyors egymásutánban - tehát 3 helyszínes turné. :lol:

Kép
salsifraga
 
 


Sziasztok!

Dalmicsek, Nyufó, a kutyákon jót nevettem, ez most nagyon jól esett! :lol: A szüleimnél is van pár kutya, a kis kedvenc egy pici fekete tacsi-foxi keverék, hát az tud akkorákat ereszteni, hogy valami borzalmas. :lol: Persze suttyomban! :lol:

Dalmicsek, szerintem is mondd meg, ne pletykáljanak!

Nyufó, szuper a táblázat! Jó utat nektek!

Nlsz, gyere, majd mi kirángatunk a rossz kedvből! :wink:

bettike, én Lexit a 16. hét utolsó napján éreztem, ott is viszonylag vékony voltam, most 5 kilóval kevesebbel kezdtem a várandósságot, mint vele. Eddig másfél kilót híztam.
Szőnyeg ni9ncs a gyerekszobában, úgyis ott tartózkodik a legkevesebbet. A laminállt parketta alatt meg van hu8ngarocerll, az se kemény.
Pólyáról nem tudok nyilatkozni, nekem nem volt, most se tervezek venni.
Milyen fiatal vagy. :)

Balimamika, Lexivel a 12. hétig mindennap fájt a hasam, aztán már csaak frontoknál éreztem, mint most 2 napja, tuti megint jön valami. Szóval nyugi, minden rendben van! A lényeg, hogy ne görcsölj!
Vonalzónál a profilodba a phpbb kódot kell bemásolnod, akkor jó lesz. :wink:

Spumilla, én drukkolok Lilinek, remélem, felépül. Nagyon édesek mindketten!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lexivel egy kismamanacit, egy szoknyát és egy felsőt vettem. Most ismét kellett nadrág, a régi iszonyú nagy. :oops:

Dalmicsek, a kutya neve is tökéletes! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Salsifraga, én is sajnálom. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Utolsó bejelentkezés lányok, elrakom a gépem.

Salsifraga, Beze köszönöm!

Salsifraga kíváncsi vagyok a nagy bejelentésekre, majd írd meg ki mit szólt, izgi!

Spumilla remélem jobban van már Lili és meg tudjátok tartani holnap a bulit!

Szép hétvégét mindenkinek, amint tudok, jelentkezem!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó
jó utat nektek!!!!!!!!

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Bettike:örülök,hogy itt is válalod az arcodat,csini lányzó vagy!
A sógorodat a férjednek kéne kezelni,szerintem... :twisted:

Spumilla:Nyugi minden rendben lesz a kutyiddal!láttam már 20éves kutyust is.

Dalmicsek:nagyon édi a kutyád, pont ilyen van az amerikai vígjátékokba is, igazi humorágyú lehet! :P

Nlzs:a hormonok és a front ami miatt lehet ez az égész hangulat dolog,kitartást!!

Nyufó:jó útat!Jó egy kis kiruccanás, kell a változatosság.remélem már csak miatatok jó idő lesz itt Mo.-on meddig is maradtok majd?

Jaj csajok ma meló közbe bucira ettem a fejemet!reggel már csokiscroasonnnal kezdtem átadásba,délelőtt még a tegnapi bundáskenyér becsúszott,délután maradt sok kaja a betegektől, grízestészta később meg rakot brokkoli búboshússal(töltelék a tetején szelethusinak) jah és megköszönték a munkánkat ey tálca sütivel úgyhogy este mire jött a terhes kollegina együtt krémeseztün,feketeerdőztünk...szóval szét fogok pukkanni..már otthon csak dinnnyét merek enni, pedig van isteni krumplifőzelék,töltöttkápi..

nah azért sajnálom hogy a sok meló miatt nem tudok olyan élénk fórumos életet élni mint ti, de remélem azért a csapatba vagyok még :wink: !
Holnap megint éjszakázok, de ma előresolgozta a nyomtatással!hát reggel alig bírtam főlkelni(fél5kor) mert hát szerdán is éjszakás voltam ami angyon gáz volt és nem tudtam kipihenni magam.

Az a szerencse van most ez az MBThamisítvány cípőm és szandálom is és abban nem frad el úgy a lábam mint másba..a többinél másnap olyan izomlázam volt hogy kész!

nah jó éjt lányok a jövőhéten már én is kukkolok majd UH-n!!
Balimami:irigyellek hogy már tudod a babód nemét, bár a fiút asszem könnyebb észrevenni :lol: már én is olya türelmetlen vagyok!

Lányok ne aggódjatok ez az idő is okozhatja a fejfájást,görcsöket, nálunk rnegeteg vérző fekszik, a babás osztály is tele már mert nagyon sokan megszültek ebben az időben!
Mégis gyerekágyas leszek, de 2en leszünk éjjel.nappal, mert összevonják az osztályokat nyárra a kevés ember miatt.szóval babás osztályonnyomom majd, tök jó lesz :)

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Jó reggelt lányok!

Én már megint tiszta takony vagyok, csak még nem tudtam eldönteni, hogy allergia vagy megfázás, de szerintem allergia megint :? :? Csak ezért utálom a nyarat.. bár most még meleg sincs, meg semmi, mégis tiszta allergiás vagyok :?

nyufó: remélem jól telik az utazás, sokat gondolok rátok!
Írj mielőbb :)

Jövő héten nekem is UH, végre!!!! :) Már annyira izgulok! :wink: :)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


salsifraga

még nem néztem meg eddig a bölcsöt,párom látta csak.de majd benézek.már a horrdozót,pihi széket most is meglehet venni,a szine nem lényeg.hétfőn meglesz a 12 hetes és ha ott minden rendeben lesz,miért ne lenne :) akkor már úgy apránként én is elkezdek vásárolgatni h nem télen a csuszós uton keljen nagy pocakkal mindenért rohangálni.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Ma sütök szilvalekváros buktát, aki kér, szóljon. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Avrenim, jó kis kajcsikat ettél. :wink: Az epéd bírta?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: én szívesen megenném :)

bettike: szerintem is nyugodtan vásárolgathatsz apránként, attól nem lesz semmi baj, meg hát amúgy sem :)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


sziasztok!!

Beze:jó ötletet adtál, én is fogok majd sütni buktát, sok a szilvalekvár a mamámtól, de nem szeretem nagyon mert kiskoromba avval kellett lenyelnem a kapszula belsejét, nem tudtam a kapszulát lenyelni...fúj és bennem maradt az emlék azóta is..

nem érezte az epém, de fújodni fújódok.. :oops:

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


lányok szerintetek a kombi kiságy jó ötlet?én a kombi mellett vagyok már csak azért is mert akkor nem kell külön pelenkázót venni,hanem igy egyben van.

szilvalekváros bukta fini,bár én most nem vagyok édesség párti :D

KépKép
bettike83
 
 


beze jöhet a bukta! :D Látom, szekszárdi vagy! Mi is voltunk 2 hete hosszúhétvégézni ott, nagyon szép város! Sajnos a Babits és a Mészöly Múzeum zárva volt, de a Mézeskalács-kiállítást megnéztük! Nagyon hangulatos a belváros, szépek az épületek!

bettike nagyon boldog leszel, ha meglesz a bölcső, meglátod! Hú, mikor nekem megérkezett a babakocsi, majdnem pityeregtem is örömben! Pedig akkor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Mint később kiderült, már 2 hete ott volt a bébi! :)

Segítséget kérnék: feltölteném az UH képet, de túl nagy a méret! :( Hogy kell kicsinyíteni?

Kép
salsifraga
 
 


Kép bébike

Kép
salsifraga
 
 


SIKERÜLT!!!

Tehát: itt a már több, mint 3 centis kis bébim! Sajnos a keze-lába itt nem látszik, pedig kalimpált rendesen. A fehér folt az orra alatt a keze szerintem, de ez csak tipp! :D

Az egyik kimerevített képen a kis ujjkezdeményeit is láttuk, 4 kis vonalka volt! ( Azért remélem, még egy van ott)

:lol:

Kép
salsifraga
 
 


sziasztok!

ma csak beköszönök mert diplomaosztóra megyünk unokatesómékhoz úgyhogy családi összejövetel van.

bettike: szerintem vedd meg nyugodtan a bölcsőt, ha most éri meg. attól nem lesz semmi baj

salsifraga: én szívesen lekicsinyítem neked a képet, küldd át e-mailben. átküldöm a címem pü-ben

mindenkinek szép napot, majd holnap jelentkezem

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


látom elkéstem a válasszal :-)

ügyes vagy és nagyon cuki a babód. ráadásul egyidős terhesek vagyunk :D

KépKép
Kép
rebeka85
 
 


salsifraga

biztos jó érzés lesz.

jó dolog a bölcső tuti,csak azon gondolkodtam h mikor már feláll a picur akkor már nem lesz jó mert kibukik belőlle.miközben az ágyat meg lejebb lehet tenni és igy nem esik ki.de bölcsőt is meg ágyat is nem akarok venni mert sok helyet foglal.szoval most még nem tudom mi legyen,h legyen...

KépKép
bettike83
 
 


betti ebben igazad van. A bölcső szerintem is csak addig használható biztonsággal, amíg nem tud felülni. :(

Én azért szeretnék bölcsőt (de már írtam, hogy nekünk meglesz elvileg a férjem babakori bölcsője), mert úgy tervezem, hogy egész pici korában majd az ágyunk mellé teszem. De azt szerintem max. 2 hónapos koráig tudjuk majd használni, mert kicsi a belseje. (Legalábbis ez anyósom tapasztalata!)

Ez egyébként az a klasszikus fa ringós bölcső! :)

Kép
salsifraga
 
 


Saslifragaörülök, hogy láttad a babád, most fog hatalmasat nőni, hihetetlenül gyorsan dupla méretű lesz. Bizti megvan az ötödik is!

Betti, a bölcső egy kis szívmelengető luxus, 4-5 hónapig nagyon szép ahogy ránézel, de ha már kezd forgolódni, felülni vehetek egy kiságyat, ha van rá keret romantikus ötlet. A férjem asztalos, a fiúknál akart faragni egy bölcsőt, de nem éltünk nagy lábon, és inkább kiságy lett belőle, az anyagát is ki kell fizetni még így is. Ez csak egy vélemény, a tiéd lehet más.

Nyufó rengeteget emlegetünk benneteket, vajon merre jártok, reméljük minden oké!

Avrenim, hihetetlen az a mennyiségű kaja amit felsoroltál, én már 100 kg lennék,ha ennyit ennék, de irigykedem. Én tegnap reggel ettem egy zsemlét szilvalekvárral (folyamatosan azt kívánom reggel, én imádom a szilvalekvárt), aztán délután bűnöztem 1 gombóc fagyival . aztán 1,5 tál hasábburi kechuppal, és vacsira sárgadinnye. Így is úgy éreztem túlzába estem, főleg a hasiburival, nekem nagyon figyelnem kell, ennyi idősen nehéz lesz leadni, ha túl sokat hízom, tapasztalat, 35-36 évesig sokkal könnyebb, aztán jön a nagy küzdelem az utolsó 3-5 kilóval.

Kép
nlzs
 
 


Avrenim, ha van időd kérném a tanácsod, nem nagyon megy a nagy wc segítség nélkül, tegnap az uram hozott a patikából gutalax, nem bizti így kell írni) cseppeket, bevettem este, de nem hat, hiányzik a szűztea kapszula abból 2 db. is elég volt, és tudtam menni reggel, de az van ráírva nem ajánlják terhesen. Kérdeztem a dokit, de semmi konkrétat nem válaszolt rá. Szerinted? Egyébként sajna 1 hete vettem egy új dobozt és abba még benne volt a leírásés akkor tudtam meg, hogy nem jó terhesnek, addig se a patikába, se a doki nem mondta, pedig kérdeztem. Így eddig, ha csökkentett mennyiségben is de szedtem. Nagy bajt csináltam?
A másik apa nem hagy békén, hogy már rég látta a babát menjünk el jövő pénteken is uh-ra eddig is 2 hetente voltunk, szerinted a doki mit szólna hozzá? és nem káros a babára?

Kép
nlzs
 
 


nlzs: ez jó kérdés, hogy árt-e az UH, most én is ezen aggódom, mert én 1 hónapja egyszer se voltam, és most menni kell 29,08,09-én, és nem tudom nem lesz baj ha 2 hét alatt 3x UH-nak meg??? :?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nlzs nem nekem szólt a kérdés, bocsi, csak leírom, nekem mint mondott a doki a vécé-zűrrel kapcsolatban: azt tanácsolta, ha necces már nagyon a dolog, a patikában lehet kapni glicerin kúpot, és az hatásos. :roll: Hashajtót egyáltalán nem javasolt, hanem joghurt-korpa kombót.

Nekem is már az agyamra megy ez a "nehézség", :evil: Ráadásul azt mondta az orvos, ha már ilyen korán küzdök vele, nagy az esély, hogy végig így lesz. :(

Kép
salsifraga
 
 


Sziasztok!

Azta,jó sokat kellett visszaolvasnom! :)

Nlzs,Timi:Én úgy tudom,h akármennyi UH-ra lehet menni,mert az egyáltalán nem káros!

Bettike:Nekünk olyan kiságyunk van,amivel egyben van a pelenkázó is,nagyobb helyet foglal így a kiságy,de amúgy praktikus!
Igaz én többet pelenkáztam Rékát az ágyon,mint a pelenkázón!

Valamelyikőtök használt szopipárnát?Nekem még nincs ilyenem,de mindenképpen be akarok szerezni egyet,mire megszületik a pici!

Gratulálok azoknak akik uh-n voltak,örülök,h mindenkivel rendben mennek a dolgok!
Keveset írok,de azért olvaslak titeket!
Réka itthon van nyáriszüneten és így nem nagyon ülök,le a gép elé!

Engem is kínoz már több mint 1 hónapja az allergia!A szemem már nagyon fáj!Egyedül csak a tengervizes orrsprayt használom,de nem sokat ér !Állandóan fújom az orrom,nappal és éjjel is!
Még ami talán egy kicsit enyhíti az a sűrű arcmosás,tiszta hideg vízzel!

Nlzs:Nem te mondtad,h hátrahaló a méhed neked is mint nekem?
És már akkor neked ezek szerint kiemelkedett,ha láttad a picidet?
Szerintem nekem még nem emelkedett ki,mert hasi uh-n nem tudta megnézni a doki csak hüvelyin.Mondjuk te előrébb is vagy pár héttel mint én!

A zabálásokról én is tudnék mesélni!Nagyon nagy étvágyam lett,és sajnos állandóan az édességeket ,sütiket kívánom!És meg is eszem! :roll:
Most is éppen kezdek neki sütit sütni,Fanta szeletett,imádom!

Holnapra terveztünk egy kis László napozást nálunk,egy kis kerti partyt!De az idő úgy láttom elmossa! :?

Spumilla:Remélem a kutyid felépül a betegségéből!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl már hiányoltalak! :wink:
Az allergia engem szerencsére nem érint, ám épp ma olvastam egy könyvben, hogy terhesség alatt enyhülnek a tünetek valamilyen hormon termelődése miatt. (Legalábbis enyhülniük kéne...) :o

Kép
salsifraga
 
 


Salsifraga:Tök vicces lenne,ha pont egyszerre lennénk majd bent szülni a kórházba! :wink: Végülis megeshet,nem sok van köztünk és ugyanott fogunk szülni mind a ketten!!!
Te akarsz majd szülésznőt fogadni?

Kép

Kép
syl100
 
 


syl: köztünk is csak 1 nap van :lol:

salsifraga: hát nekem nem enyhül az allergiám, bár nem kiabálom el, de ma egész jó.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


syl hát bizony, van rá esély! :) Jó lenne!
Egy ismerősöm, aki régebben a szülészeten dolgozott, mindenképpen ajánlja a szülésznőt, szerintem fogok választani. Mondjuk ő a fogadott orvost feleslegesnek tartja. Mondott is egy szülésznőt, de a nevét elfelejtettem. Majd ha publikus lesz a terhességem, megkérdezem tőle! :)
Te kinél szülted a kislányod? Szülésznőd volt?

Kép
salsifraga
 
 


Timi:Látom a kombinált tesztünk is egyszerre lesz!Neked hogyhogy nem egy napon lesz a vérvétel meg az uh?

Salsifraga:Én még Dr.Kelecsényinél szültem Rékát,ő azóta nyugdíjba ment!Hozzá jártam végig magánba!
A szülésznőm is fogadott volt,és én újra őt fogom meg fogadni,ha van még!Zámbó Nórikának hívják,nagyon aranyos!
De dokit azt most nem fogadok,felesleges ,szerintem!Meg most pénzem sem lenne rá!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl: igen egyszerre megyünk arra is :) nem tudom, azért mert 8-án a kombináltra Fehérvárra kell mennem, 9-én meg a dokimhoz a 12 hetes UH-ra Kisbérre. ez így nem jó?
mert akkor megkérdezem kedden a dokit ha megyek, hogy mit csináljak. :?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


elugrom keresztanyámékhoz, de szerintem egy fél óra, óra múlva itt vagyok. Sietek!

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Timi:Ja,értem,akkor biztosan 8-án csinálják neked az uh+vérvételt a kórházba!
9-én meg dokidhoz mész!
Nekem is így lesz a kombinált után 1 héttel megyek a dokihoz!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok lányok! Visszaolvasni nem tudok, majd jövő hét elején, itt vagyunk Németországban a szálláson, idáig minden oké, csak nagyon meleg van!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


syl nekem azt mondta az orvos, hogy júl. 9-re kérjek genetikai ultrahang időpontot. Hétfőn akarok telefonálni, ez úgy működik, hogy megmondom, hogy akkor akarok menni, és adnak is időpontot? Vagy lehet, hogy már nincs időpont aznapra? (Bocsi, ha hülyeséget kérdezek...) :oops:

A kombinált ugyanaznap van? Vagyis aznap el tudom intézni mindkettőt?

Kép
salsifraga
 
 


nyufó üdvözlet!!!! Örülök, hogy szerencsésen eljutottatok odáig! További jó utat!!!! 8)

Kép
salsifraga
 
 


Salsifraga:Én mikor hívtam az UH-t időpontért,akkor annyit mondtam,hogy a 12.heti genetikai uh-ra kérnék előjegyzést és kombinált szűrésre!Kérdezte,h mikor töltöm a 12.hetet,és úgy mondta,hogy július 8-ra tud adni időpontot 9:15-re!
A második emeletre kellesz menni és utána a földszinten van a vérvétel.De a védőnötöl kérned kell papírt a kombinált teszthez,és azzal menned!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl köszi az infót! A védőnőtől kaptam papírt. Igazából én már akkor a 13. hetet töltöm épp, de mivel a babám mérete most, 11 hetesen 10 hetesnek felet meg, gondolom, azért mondta a doki, hogy 1 héttel később menjek. Remélem, minden oké lesz! A genetikai UH tulajdonképpen egy nagyon részletes UH, nem?

Kép
salsifraga
 
 


Nlzs: a glcerin kúpot,Tamarin lekvárt és Laevolac szirupot szoktuk ajánlani az étkezési szokások változtatása mellett..Laevolac tejcukorf tartalmú cukrosoknak nem ajánlott, éhgyomorra kell, sok vízet kell fogyasztani mellette hogy használjon visszaszívja a bélbe a vízet, avval puhítja..

Anyum is szedte a szűzteát, de mondták hogy vesekárosító hnatású és abba haygta.
jah van még a stadalax golyók, este 10kor beveszed és többségnek délelőtt eredménye van tőle..

jaj én is aggódok nehogy bálna legyek a végére, ígyis elég sok vagyok már az elején..

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Köszi , Avrenim, eddig senki nem mondta hogy a szűztea vesekárosító, én már legalább 6-7 éve szedem, bár ugye vesekövem az mindig van, de a vérképem jó volt, ott láthattam volna ha gond van a vesémmel nem?
Kúpot sajna nem tudok mert van egy kizáródott aranyerem , ezért én wc papír helyett is vizeskenőt használok. Az a Leaov... valamitől tartok, mert ugye csak úgy nem vagyok cukros, hogy 10 éve nagyából tarto a napi 160-180 gr. szénhidrát diétát. Még nem próbáltam ki ha nem figyelnék a cukorral az lennék-e. A stadalax golyók szimpik, kipróbálom majd, sajna a joghurt+ korpa nem jött be.
Lányok nektek is köszi a tanácsokat

Nyufó örülök hogy jól vagytok, jó pihenést!!!

Szép hétvégét mindenkinek, itt már végre süt a nap!

Kép
nlzs
 
 


syl: igen így van, de szerinted nem lesz baj egymás után UH, az nem árt? mert ez még mind hüvelyi lesz.. nem fogják megpiszkálni a babámat? :cry: elég hülyén jött ki, hogy 1 hónapig semmi, most meg hirtelen 3x is, örülök, meg sokszor láthatom, csak nehogy baja legyen a picikének.

nyufó: üdv! további jó utat!! itt nincs meleg.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


salsifraga
aranyos a babuci:) tuti ott az ötödik ujjacska is nyugi:)))

Nyufó
örülök hogy sikeresen odaértetek Németországba, további jó utat, mjad írd meg ha mo-n vagy:)

avranim
annyira jó hogy te mindenre tudsz válaszolni:) nekem a terheség előtt volt szorulós gondom, de mióta terhes vagyok nem (kopkopkop) gondolom a halom magneb6-tól. jut eszembe szerinted az elevitet ikrekkel meddig kell szedni? gondolom tovább mint egy babánál, de túlnöveszteni se akarom őket, a nagy hasi hegem ellenáll:S valami tipped esetleg arra is mivel kencézzem? mert sima hidratálóval kenegetem bőven, de ha van tuti tipped...

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Sziasztok lányok :D Ma is nagy az élet :D csak kár, hogy ebbe a csudajó időben nem lehet semmi értelemeset csinálni :(

Nyufó örülök, hogy eddig minden oké és további jó utat nektek :D meg persze hozz abbol a melegből nekünk is :D
Beze abbol a finom sütiből én is falatoznék szívesen. Lehet csinálok is holnap :D

Nekem is tetszik az olyan kiságy, amihez van pelenkázó (de nekem ez még nagyon korai) :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


Salsifraga nagyon formás a babucid :D lehet hogy éppen fikuszt mutatott és azért nem lehetett látni rendesen :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


salsifraga

én is úgy gondoltam h veszek 1 olcsóbb bölcsőt is és az elején az ágyam mellé tudom tenni ha pl rosz alvó lesz a bébi.anyósom meg álja a babaágyat igy az legalább nem minket terhel :)

nlzs

abban igazad van h luxus picit.de mondjuk mikor sirós pici és a ringatással el lehet altatni akkor az tuti nagy segitség,főleg éjjel :)

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?