Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vanda: elküldöm, nagyon ecccerű.

Twist: túróortát szoktak kapni, szalonnát ilyesmit nem, mert fosiznak tőle :wink:

Keny: küldtem lélekben!!!!!! Vágod a centit? Mindjárt megszületik a kis királyfi!!!!!!

Voltam ma védőnőnél, fogytam 5 kg-ot :shock: :shock: :shock: :shock: attól féltem hízni fogok, de nem, eddig tetszik....
Vendég
 


Én ma voltam dokimnál a kórházban. Zárt méhszáj, kaptam kúpot és küldött tenyésztést is a laborba.

Kenynek hatalmas, gyönyörű a pocikája. Megsimikéztem icipicikét. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello Lánykák, végigpörgettem, igyekszem hamarosan érdemben irkálni, most csak pár mondat önző módon rólunk:

Lois szépen levizsgázott, ezért az eltűnés, de tegnaptól hálidéj 8) 8) 8)
Zétény és Apája tegnap reggel 6-tól délután 5-ig édeskettes, jól bírták.
Zétény-popsi :arrow: hétfő-kedd valami horror volt, hétfőn éjfélkor a kölköm sátorban négykézlábazott a pelenkázón nyöszörögve én még fújkáltam a popsiját.... :( nagyon égett neki. Vizsgázni is úgy indultam el, hogy 2 órát aludtam előtte, mert szétnyűglődte akkor is magát, f@sza nap volt...nem volt az a vizsgaadrenalin, ami belőlem kihozta volna a vitalitással teli víg egyetemistát :oops: Azért tegnapra már jobb lett, ma meg már teljesen jó, vagyis ronda még mindig, de már nem fáj neki, csak ha buzerálom.
Ja és van egy hatalmas monoklija, durván néz ki, Lois szívesen kupán vágná magát miatta :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Jó reggelt!

Lois, gratulálok, ügyes vagy! Zá popsija jobb mára?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt! Megyek, visszafekszem aludni. Már megint 5-kor keltünk. :? Utána majd jövök.

skrisz72
 
 


Lois!
Gratula, ügyes vagy. Zé hátsójának jobbulást!

Skrisz!
A tied legalább átaludta az éjszakát. Esküszöm, visszasírom az 5 órás keléseket... :D
vovanda
 
 


sziasztok!

koránkelők, éjszakai kelők, jajj :? :roll:
a 7 órával akkor mi még egész jól vagyunk.

Lois,
ügyes vagy a vizsgával gratu! :)
szegény Z popó... leglább már nem kínozza annyira...

angel37
 
 


Na azzé Baba hasába is ott ám a görögdinnye :P

Lois!
Grat a vizsgához, Zé-nek popsipuszi.

Sannah!
Vágom igen de mindig lesz új időpontom, most 36.hét a cél, de ha az meglesz 38-at szeretnék :wink:

Koránkelők :(

KépKép

Kép
keny
 
 


Boldog 35.öt Kenym:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Baba, neked meg a 34-hez :P :P :P használ a kúp??

Dél körül tiplizek haza 7 végézni, de sajna vasárnap este jöhetek vissza :( nincs végleges eltáv, dokim nem ment bele :cry:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, ma du.lesz kész a gyógyszertárban. Hála a f.s időnek megint görcsölök,.


Nem mehetsz haza???!!Jajj, de sajnálom. De tudod, a dokid nagyon óvatos, vigyáz rád, és ez nagyon jó dolog, hidd el!! Különben is, ezt a kicsit már féllábon is, ugye?Ölellek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na mind1 örülök a 7 végének is :wink: az is tök jó lesz, remélem nem kell holnap bejönnöm ctg-ni!
Ez az idő most nekem se jó, keményedik a hasam de nem görcsöl szerencsére :!:
Reméljük akkor hatásos lesz a kúp :wink:

Amúgy olyan jó, hogy a vonalzómon kis ormányosom már az ucsó ötösben van :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, boldog 35. hetet! A hétvége szuper lesz! :D

Baba, boldog 34. hetet! Görcsölés monnyon le!

Vanda, :? :? Véget érhetne már ez az éjszakai mizéria.

Lois, grat a vizsgához! Végre élvezheted a "nyarat". Zének jobbulást, puszi a hátsójára.

Angel, becsüld meg a 7 órát! :wink:

skrisz72
 
 


Keny,
jó lesz azért ez a kis hétvége is otthon! :D
Elefáni pedig rendeületlenül halad :wink:

Baba,
neked grat a 34.hez! :D
tüdőcske már kész :wink:

angel37
 
 


Sziasztok lányok!
Csak általánossgban írok nagyrészt,mert lyukas az agyam. Nézzétek el, jó.

Lois!
Mi is van kis Zé popsival? Cukorfalat pasikámnak jobbulást mindenesetre. Neked meg gratulálok a vizsgához. Én is gondolkodom be kéne irítkozni szakmérnökire, de szerintem párom idegbajt kapna.

Már csak azért is, mert ő sem az a türelem mintaképe. Imádja Littit, de ha sírós-anyás és neki nem regaál semmire, akkor nagyon kiakad. :( Ja meg nálunk olyan van, hogy ügye Litti még mindig iszonyat rossz alvó, 4-5 éjszakai kelés, sokszor nekem sincs energiám babusgatni így cici a szájba és csend van. DEE, le kéne erről ugyiszoktatni, de hogyan ha apuka 2 perces ordítás után nem bírja és duzzogva rákiabál cicalányra, hogy minek ordít..... ( és ezt most nagyon finoman fogalmaztam) . Aztán persze másnap lelkiismeretfurdalás, de én sem dühöngök, pedig néha ha rólam van szó, pl. már nagyon szomjas vagyok se kelek fel, mert alszom amíg lehet... Na ez jó panmaszosra sikeredett, dehát ez van. Tegnap mondtam épp pármnak vonuljon el egy hétvégre horgászni én meg megpróbálom leszoktatni Litti az éjszakai ciciről és akkor talán aludni is jobban fog, de így nem megy. Nincs türelmem még az ő hisztijét is tolerálni.
Vandus ezúton küldöm együttérzésem.

Angel!
Nekünk is most jött ki a harmadik fog egy hete és törekszik a negyedik lassan.

Skrisz!
Litti is leginkább a pépeseket eszi, amit rágcsál egyedül az a kukoricapehely. Hát nem a legjobb, de egy-két szem nem árt. És azt tényleg rágja, nagyon aranyos. Kis darabkákat adok a szájába. De pl. a banándarabkától ő is simán öklendezik, azt nem rágja. Mi kajánkból többnyire csak zöldségdarabkákat kap, de azt csak úgy ínyenc falatnak, em abbó lakik jól
NNNa, megyek megsértődött, mert elvettem tőle a ceruzákat. Lehalászta a fotelból.....

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


csak még egyet
Keny, Baba!
Már nem sok van és jön a kis családtag!! Kitartás.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Ahogy olvaso mindenkinél zajlik az élet, és az északék elég rosszak.

Lois sajnálom Kiszé monokliát de hidd el lesz még neki egy pár harci sérülése!

Keny hatalmas gratula a 35. héthez!

Mi jól vagyunk tanítom Milánt háton aludni! :roll:
Kelés így nálunk is van!
Mindent nagyon rág a kis vadorzó, de nem látni semmit az inyén.
Reketre űűvölti magát, így nem tudom mikor gyógyul meg a torka! :roll:
Megint jó szar az idő!
Holnap meg irány úszni!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz, Kat!
Gyűröm, gyűröm, türelmem kb. nulla. Balu is itthon van ma (nevelésmentes nap), ő is nyűg.
Papucsom tele, nem tudom már, mit csináljak. Nálunk inkább én kiabálok rá a gyerekekre, utálom is magam érte, de egyszerűen kimerültem. Egyetlen örömforrásom: generálom anyám bűntudatát. Merthogy pár hete jól lecsesztem, hogy nem segít, azóta is folyamatosan magyarázkodik, hogy miért nem, bűntudata van, ez egyértelmű. Én meg igyekszem fokozni. Tudom, hogy nagyon kicsinyes dolog, de bazi jól esik. :oops: :mrgreen:
vovanda
 
 


Vanda :lol: (((((fáradt Vanda)))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, írtam de. msn-en, most meg dobtam 2 mailt is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

34+0 most csináltam nektek. A piros csík nem repedés, hanem a nacim megnyomta:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katerina,
akkor fogakkal hasonló a helyzet :D
jujj 4-5 éjszakai kelés :shock: hú.
apa :? ráfér egy kukaclógatás :wink:

Vanda,
:lol:
azért szépen mondtad a papuccsal :wink:

Babám,
te se lettél kisebb! :lol:

Lois,
akartam kérdezni, monokli, hogy lett? :roll:

(medencének meg már a csomagolása hatalmas siker 8) )

angel37
 
 


Sziasztok!
Már itthonról írok :P Köszi a 35-ös gratukat!

Megjött az ágyneműje Kornélnak 8)

Kép

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois: grat a vizsgához!!!!! Zének jobbulást!!!!!

Keny: milyen szép ágynemű!!! Kívánom, hogy kellemesen teljen a hétvégéd, bár az időjós szerint esős lesz sajna.
38. hétig nem is fog kibújni Kornél baba, jól érzi magát!!!!!
Vendég
 


Angel!
Ha leírnám, amit valójában gondolok, kimoderálnának. :lol: :lol: :lol:

Keny!
Szép a Kornél-lak!

Baba!
Szép poci!

Sannah!
Köszi a receptet.
vovanda
 
 


Keny, szép az ágynemű. Gondoltam, hogy ez az.

Mindnekinek köszi a dícséretet meg a gratut. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


TerepZétény :oops: :

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi a gratukat Lányok, de érdemtelen, ez annyira nyomi félév volt, nem fogom belevésni az egyetemi emlékkönyvembe :oops:

Baba!
Szép Pocak :) Jobbulást :) Szerintem nem is fogsz repedni, olyan kis picurka.

Keny!
Nagyon szép ágyacska :D
Esküszöm én fel nem foghatom, hogy mekkora bénaság ez a hétvégén otthon, hétközben meg kórház.... mert hétfőn mi másabb mint vasárnap????? Idiótaság.

Katerina!
Felmaródott popsi, savas kakától :? De már túl vagyunk rajta, sosetöbbet :roll:
Öööö, nagyon türelmes feleség vagy, én rosszul reagálnám le az ilyesmit, és Drágám hirtelen kinn kempingezne a kutyaházban :oops:
Alvásreformáláshoz kitartás!! De nem lesz könnyű, szóval vedd elő a keményanyut :roll:

Angel!

Azjóóó, a csomagolás mindig izgibb :wink:

Vanda!

Balu apjára nem is reagálok, mert kedvesség nem lenne benne :?
Segítség az nálam sem sok van, de a terheim is könnyebbek sokkal. Azért egy nagymama ha lenne nálunk, és mégse jönne, én is beszólnék :oops: Már az is gáz, hogy szólni kell.

Sannah!
Én is fogytam az elején, belefér. A törpe elvesz mindent ami kell neki, csak max. téged amortizál le :roll:

Nani!
Ezen a vonalzón sose látom, hogy hol is tartasz, mindig számolgatni kell.... :oops:
Vegyszerektől nem tartasz??

Rani!

Jó pancsolást :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jelentem, aludtunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TerepZé tünemény. látom, kitört a jóság!
vovanda
 
 


sziasztok!

Baba, kigömbölyít FAnnibaba.Szép. :D

Keny, boldog ottthonlétet! A babafészek nagyon klassz!

Vanda,
akkor ma jól indul a nap!

Huncicsalád
, hogy teccenek lenni?????

Lois,
szép ez a gyerek! A vizsgához meg csakazértis gratula!!!
( nem tartok a vegyszerektől, és semmi mástól sem. Mindig arra gondolok, más fodrásznő is szült gyereket. :) Azért mert az én pocakomban lombikban fogant gyermek van, az semmivel se másabb, mint a spontánbabák. ) Teljesen biztos vagyok magunkban. ( csak nehogy pofára essek, ezért most el is dugulok.)
Na, télleg nem stresszelek semmin.

Skrisz,
az olyan vicces lehet, hogy nem szereti Eszti talpa a fűvet. :lol:

Sannah,
5 kiló minusz? Egyébként van miből fogynod?

Raniéknak jó uszizást!

Mindenkinek puszi, jó 7végét!
nani 11+1
nani72
 
 


Nani, minden szavaddal egyetértek.mint mondtam már, büszke vagyok rád, hogy ilyen profin és nemparamami módon gondolkodsz!szuper vagy!valamelyik nap láttalak menni kora hajnalban dolgozni, nem szóltam , mert én olyankor KO vagyok :oops: se hangom se semmi, szóval még szólni sem tudtam volna :lol: de láttalak, és egyre szebb vagy :lol:

Nálunk, köszi, hogy érdeklődtél.műtét.beválallja a doki anesztes véleménye ellenére.Félek.
Vendég
 


vovanda
 
 


Vanda!
végignéztem, de ez nem ér, én mindig bőgök az ilyeneken :oops:
Felsorolni sem tudnám, hány kedvencem volt benne :roll:
Balu gyönyörű miniegér volt, és igen jóképű pasivá nőtt, gratulálok büszkeanyuka 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani!
Jaj, dehogy a lombikozás most eszembe sem jutott :roll:
Az én fodrászom (majdnem egyszerre szültünk) parázott tőle, és nem is csinálta (volt nála egy segéderő, aki csinálta, ő meg a többit), és csak kíváncsi voltam a te álláspontodra :D
És lassan jöhetnének a pocakfotók :wink:

Huncikám!
Nagyon drukkolok, akkor 30.-ika lesz a napja?? :)

Vanda!

Ja a jóság, így is mondhatjuk :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hunci,
meglesz a műtét? végre!!

Nani,
mindjárt 12. hét :wink:
így van, onnantól ,hogy megfogant, mindegy hogy került oda :wink: csak emiatt semmi extra para nem kell!
Hunci nagyon szépeket írt :wink: fénykép?

Vanda,
nem tudom megnézni :roll:
jó éjszaka hurrá! :D
most itten is jó volt, 9-től 9-ig 8)

Lois,
első kép marha jó! :lol:
szegény, tényleg ott a monokli.
(mi történt?többször nem kérdem :oops: :wink: )

angel37
 
 


Sziasztok Csajok!

Lois!
Zé-n azzé látszik, hogy nem unatkozik :D és tüneményes kisfiú mint mindig :!: Gondolom azért más a vasárnap mert akkor itthon a férjem aki kiszolgál nem kell csinálnom semmit magamnak, és figyel, hogy tényleg nyughassak hihi :)

Hunci!
Reméljük vége lesz ennek a kálváriának a műtét után és meggyógyul a kicsi!!!!Minden rendben lesz nyugi+++++++

Nanai!
Én is sok fertőtlenítő szerrel dolgoztam és eszembe se jutott agyalni ezen....+nálam még ugye ott volt csomó más fertőzés forrás de még egy náthám sem volt...
Látom mindjárt 12 hetes vagy :lol:

Sannah!
16 hét, mész AFP-re?
Úgy legyen az a 38 :wink:

Angel!
Tesóm gyereke is jobban játszik a nejlonzacskóval, mint azzal ami benne van :wink: ez tök normális!

Jajjjj csajok olyan jóóóóó itthon baromi jó kedvem van, ma is 9 után keltünk fel, és csak 1x pisiltem éjszaka, bánom is én a szar időt...

KépKép

Kép
keny
 
 


Anyának eldurrant az agya.... :roll:

Na jó nem, ez kérlek három különböző esemény színes lenyomata a pofiján :oops:

1., Monokli :arrow: Zé kontra kádkiugróbigyója
2., Szemöldök :arrow: Függönylengedezés tarzanosan, becsapódás teraszajtóba
3., Homlok :arrow: Sebesmászás, kézenátesés, az snassz, csak a szokásos 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jól néz ki a kis Rambo! :)

Sannah, mikor fű éri Eszti talpát, akkor az egyik lábát felemeli, mint a gólyák, és úgy álldigál és közben nyervog. Nem szép dolog, de én ilyenkor kinevetem. Állati vicces.

Keny, azta! Milyen szép ágyikó! Nagyon helyes. :lol:

Vanda, anyud tényleg segíthetne egy kicsit. Főleg három gyerekkel.

Katerina, én csináltam azt időnként, mint a párod. Elszakadt a cérna, és ordítottam a gyerekkel, hogy miért sír. Most már simán kiröhög, ha rászólok hangosabban. A párom még sosem kiabált vele. Ami nem csoda, mert éjjel egyszer kelt csak fel hozzá a 11 hónap alatt. Nálunk teljesen az én hatáskörömbe van utalva a gyerek nyugtatása, altatása. Na de nem is ébredt Eszti 4-5-ször.

Hunci, mikor lesz a műtét?

skrisz72
 
 


Vanda, végignéztem a képeket. Nagyon kedves összeállítás. Olyan helyes ez a gyerek. Kalózos jelmezben nagyon teccik. :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Ezt a mocsok időt, annyira elegem van már belőle, lesz egyáltalán valaha meleg???

Keny: már voltam a héten, minden eredményem tökéletes, azt mondta a biológus, hogy a koromhoz képest nagyon szép eredményeket produkáltam, ennyire jókat ilyen "vénasszonytól" még nem látott, nagyon büszke voltam pici babámra!!!!! Két hét múlva megyek a genetikai uhu-ra.
Milyen otthon?? Nem hiányzik a kórházi ágy :lol: :wink:

Lois: igazi "jó" gyerek képek, nagyon édes a kispasi. Enyém pasi: Amortizáljon csak, azt csinál amit akar, csak bírjuk ki minimum a 34. hétig!!!!

Nani: van miből fogynom, örülök is neki, hogy fogyok, de nem látszik, mert a hasam már most akkora, mint másoknak hat hónaposan.....
Vendég
 


Sziasztok!

Vanda, végre egy jó éjszaka! Végignéztem a képeket! Nagyon szép család vagytok!

Lois, kisZé tünemény! Monokli látszik, amint olvasom, nem unatkozol kiskrapek mellett. Bátor fiú!

Keny, élvezd az Apával töltött hétvégét! Hajrá 36., de inkább 38., sőt 40. :wink: Klassz lett Kornél ágyacskája!

Nani, közeleg a 12. hét! Gratu, h paramamiság nélkül, jól viseled a várandóságot!

Angel, a csomagolás tuti, kívánom, h hamarosan a medencét is ki tudjátok próbálni!

Az én éjszakám nagyon tré volt. :( Estére a savam az egekben volt, 2 és 4 között aludtam (azt is ülve). Semmi nem segített (tej, citrom), a Rennie még nem a barátnőm, de ha mégegyszer ilyen lesz, biztosan azzá válik. Mostmár jó, de levegőt is alig kaptam. Álmos vagyok nagyon! :oops:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!
Gyorsan írok pár sort, amíg alszanak a fiúk :-)

Először is Baba!
Képzeld, Veled álmodtam a napokban. Azt, hogy már rég babázol és meg még nem is gratuláltam :oops: Nagyon rossz volt és nyomasztott, úgyhogy gyorsan fel is jöttem megnézni, egyben vagy-e még. Szép a pocid. Nem nagy, nem kicsi, formás :D S ha valahogy lemaradnék Fanni érkezéséről, tudd, hogy sokat gondolok Rád!

Angel, százezer éve írtál, ne hari, egyszerűen időm 0 válaszolni. Fejben már sokezer levelet írtam Neked is, meg Loisnak is, meg Babának is :oops:

Pár szó rólunk:
Jövő vasárnap 2 évesek leszünk :lol: Igen, mi is, mint szülők :lol: :lol:
Borzasztónak fárasztó időszak áll mögöttünk, de egyre inkább érezhető, hogy bizony megérte :)
A két fiú teljesen más egyéniség. így volt ez már pocakbaba koruktól.
Olyan fura, mindenki persze a maga gyerekén látja meg az életet, a fejlődést, mindenki okoskának tartja a sajátját, így én is az enyémeket :D
Ahogy eljutottak teljesen maguktól a járásig, ugyanilyen élmény a beszéd. Módszeresen tanulnak. Hogy honnan szedik? Ki-be, kicsi-nagy, fel-le, szét-össze, és gyakorolgatják. Belép a házba, mondja "be" és kimegy, hogy mutassa, tudja, "ki". Zabálnivalóak.
Az önálló játék csak Márkónak megy, Milcsi mellől nem igen lehet odébblépni...
Márkó rengeteget énekel. Rengeteg dalt és mondókát tud, persze babanyelven :D de meg lehet érteni. Ő inkább a nehezebb mondatocskákat mondja „várjál picit”, „nincsen benne semmi”. Milcsi már mindent mond és néhány színt is tud. Szépen rajzol. Pl. levelet, perecet simán utánamrajzolja, meg csigát is, csak sajnos össze is firkálja egyből, így alig tudok kimenteni egy-egy remekművet 8)

Borzasztóan fárasztóak is egyben, de sokat jönnek a nagyik szerencsére, én olyankor elszabadulok pár órára és be tudok vásárolni, kiteregetek vagy mosok egyet. Sűrűn használva a folttisztítót :x
Pelusosak vagyunk még bőven, szerintem idén azok is maradnak. Nem akaródzik bilire ülni :roll:
Jó fél éve hagyom őket egyedül enni, Milcsi nagyon szépen eszik, Márkóm szörnyen, de majd megtanulja :D Úgy néz ki, Márcus szemüveges lesz, mert elkezdett bandzsítani :evil: Nagyon sajnálom érte magunkat… mert még sejtelmem sincs, hogy fogom tudni ezt vele megbeszélni –meglehetősen önfejű darab…- de ez legyen a legnagyobb bajunk :wink:

Sok-sok puszi nektek és gondolok ám Rátok, csak „szabad időmben” is „robotolok”… de nem panaszkodom :lol: :lol:

Szandra (Fanni)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Bols, sajnálom a savasodást.
Nekem is volt/van benne részem. Ha dolgozom, beviszek magammal fél liter ( kisüveg) vizet, amibe 1 citrom levét teszem, és azt kortyolgatom lassacskán 2 vendég között. Ott van az asztalomon. Evvan. Amikor már nagy a gáz, akkor jön Salvus-víz barátom.
Rennie-t még nem ettem sosem.

Hunci, félsz? na ne mááár! Te sose félsz!
A gyerek pedig meg fog gyógyulni, meglásd amint túl lesztek a műtéten, rohamtempóban erősödik majd H.
hajnalban, ha szóltál volna, nem ismertél volna rám, mert bár reggelente tök friss vagyok, ellenben olyan pattanásos, mint még soha. Néha nincs időm hajnalban sminkelni (no ez csak alapozás/púderezés, vagyis ragyátlanítás :) ), akkor igen brutál tudok kinézni.De majd elmúlik.

vanda, nagyon szép család vagytok :!:

Keny, éjjel csak 1 pisi? nálam 4 volt.
nani72
 
 


Xandra, de aranyos vagy!! DOkim egyszer azt mondta, nagy a pocim, sztem meg nem :lol: :lol: :lol: . Nekem tetszik. :oops: :lol: Tök szerelmes vagyok belé. Egyébként napok óta sokat vagy a fejemben, nézegettem is, hátha írtál valahova. Ugye tudod, hogy küldtem volna sms-t, mint máskor, hisz mindig velünk voltál lélekben, bármi is volt!
Ha nem felejtem el a dolgokat szülés után, akkor menni fog az sms!!
Sajnálom a szemüveget. Valahogy csak megszokja majd (én 17 évesen kaptam, nem szoktam meg :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, ha nekem nagyon ég a gyomrom, akkor jön R.cuk.mentes.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
jaaa, hogy ez több hadisérülés :roll: :wink:
de látom, nem törte meg :D
függönyönlengés azért nem semmi! :lol:

Makilány is üti-veri magát, de mondanám megérdemli, mert nagyon lazázik, olyanokat művel, hogy egyre hajmeresztőbb, na :roll:

egyik nap ő is 3 sérülést szedett be, pofára esett a konyhában; bevágta az állát az ágy fakeretébe; + estében ráharapott egy műanyag kosárra :roll:
de nem kékül, minden nyom piros...

Krisz,
na ez ismerős, Diána is a pofámba röhög, annál jobban, minél hangosabban kiabálok rá :roll: :D
(apára náluk se jellemző, de hát engem szokása a kicsajnak kiakasztani, hisz én vagyok vele zömében)
ha egyszer ráhúzunk majd a pelenkás seggére, akkor fog igazán röhögni, komolyan :lol:

Bols,
szegényem, fos éjszakák lehetnek így :(
terhesség haladtával meg nem javul asszem :roll:
remélem lesz megoldás!

Keny,
legalább ilyen kellemes estét/éjszakát mára is! :D

Xandra :P :P
de jó, hogy itt vagy! :D
majd írsz, ha ráérsz, ha sokáig nem, úgyis ráddörgök! :wink: :lol:
jaj de aranyosak lehetnek a fiaid! :D megnézném őket! :wink:
tök érdekes és tökjó, hogy ennyire különböző kishapsik!

szemüveg :? sajna ha kell, kell... remélem ügyesen veszi!
szobatisztaság is biztos menni fog!!

és ha nem jönnél addig,boldog 2. szülit az egész családnak! :P

angel37
 
 


Jó reggelt!
Nálunk olyan pára van, mint télen, mikor köd van. Kb. 10 méter a látótávolság... :shock: [/b]

skrisz72
 
 


Skrisz!
Itt ömlik az eső... :?
vovanda
 
 


Itt meg szikrázik a nap 8)

Szandrám!
De jó volt olvasni rólatok, ha telhetetlen lennék, akkor mondanám, hogy és némi képanyag az eMMekről?? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!

Kis Diókád látom korrigáltan 1 éves :P Isten Éltesse!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: