Új privát üzeneted érkezett!

Ez most nem direkt volt! KOMOLYAN!!!

Ha tényleg igaz, hogy a laptető babát hoz, BABANET lesz a második neve a gyereknek.
franci
 
 


franci :lol:

Megjött :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, és azért vol most sürgős, egyrészt mert utálok várni, másrészt meg megyünk nyaralni egy hét múlva, és nem akartam ott... de így jó :)
Vendég
 

 
 

Franci!
:lol: :lol: Babanet név :lol: :lol: A másik lehet Vonalzó :lol: :lol:
Főnököm német emberke, egy kukkot sem tud magyarul, viszont mivel itt senki nem tud németül, angolul kommunikálunk vele. Írni nem szeret, és amióta rájött, hogy ez nekem milyen jól megy, kihasználja a lehetőségeit :D

Panndi!
Na ez szupi!!! Akkor a nyaraláson pirimentes leszel :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Bizony ám :) Ehetek, ihatok, élhetem az életem :wink:
Vendég
 


Kri, Franci, igen, itthon lesz, ilyenkor rá is szoktam passzolni a pici lányt. :oops:

panndi, nagyon szépek, és örülök a jó hírnek! :D

Franci, akkor mindent bele! :wink:

Kri, jó pihenést, és a mensinek üzenem, kerüljön el minimum 1 évig. :wink:

Angie, szép főnököd van nagyon...Tényleg, mit fog nélküled csinálni? :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi,

nem tudok betelni a lányaiddal!!gyönyörűségesek!!!!nem csodálom, hogy 4ig meg sem álltok. :D
Kri,
jó wellnesezést!!hova mentek?

mi már a Balcsin, ebben a szuper időben. :D amúgy nem zavar, tényleg.örülök, hogy lejöttünk.bár Boldi haza akart menni, még sírva is fakadt, hogy nem akar itt aludni, menjünk haza.
voltunk a Raffainál is, mondott jókat.szerinte is ideje Boldit kordában tartani az elalvással.és azt mondta, nagyon jó, hogy rögtön abbahagytam a bölcsit, ahogy elkezdett sírni, mert mikor kistestvér születik, a nagyobb gyerekek azt hiszik, a kicsi azért jött, hogy őt lecseréljék.ezért mondja nekem mindig, hogy menjünk haza, és ne hagyjam ott sehol.

rákérdeztem arra is, mit gondol arról, hogy Sebi idáig tök jól aludt éjjel, mióta viszont betöltötte a 3 hónapot, van, hogy többször is felkel éjszaka.bocs, ha valakit untatok ezzel, de hátha valakinek meg tanulságos.szóval, a legújabb kutatások szerint a babáknak az a legjobb, ha fél éves korukig az anyjukkal alszanak egy szobában, minél közelebb.merthogy nagyon nagy elszakadás nekik maga a születés is, és emellett még ugye mellőlünk is elszakadnak azzal, hogy külön szobába kerülnek.valószínűleg Bebbentő ezt akarja most pótolni.úgyhogy még kap egy kis haladékot, 5-6 hónapos koráig.addig viszont inkább magam mellett hagyom szopi után hajnalban, mert imádok vele aludni, érezni a babaillatát és belepuszilni a hajába. :D

Beze, tényleg pihenni ám hétvégén!
mindenkinek szép hétvégét!

mi az a gyereksziget?elfelejtettem tegnap megkérdezni.az ami a hajógyári szigeten van?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Moti, igyekszem. Ma sütök szilvalekváros buktát, aki kér, szóljon. :wink:
Lexi azt hiszem, 5 hónapos koráig aludt velünk egy szobában, utána raktuk át.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziazstok!
Bejelentkezés Horvátországból :D
Jól ideértünk, gyurika csak 4 órát aludt aztán 3 at fenn volt, majd ismét aludt fél 10-ig :)
Tegnap egész jó idő volt, ma már nem annyira és szerdáig ilyen változékonyat jósolnak :(
A tenger nagyon hideg én még nem merészkedtem be, Gyurika is csak félig, de csak lesz még jobb is :roll:

Remélem tudok még jönni, puszi mindenkinek :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka, érezzétek jól magatokat! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Maryka küldök nektek jó időt! de cserébe helyettünk is legyen pancsi pancsi!!! :lol: addig meg irány városnézés és hajókázás.ésésstb

PAnndy ez az!!! :lol:

Moti igen az..én nem mertem elindulni olyan felhős az ég.. Franciék biztos kimentek..

Franci tetszik a névújitás
:lol: +++++++++

Moti jó balcsizást! ki ez a Raffai? :roll: :oops: :lol: (közben megtaláltam.. priviben meg tudod írni elérhetőségét hol lehet vele találkozni?mennyibe kerül) köszi )
Vendég
 


Beze,én kérek szépen a sütiből!!

este voltunk fagyizni, mondom a csajnak, mit kérek (csoki,vanília, eper, citrom).erre megkérdezi tágra nyílt szemekkel:ezt mind egybe?

mondom neki:igen, és mind én fogom megenni!!! :D látta volna, mikor egymás után 6 fagyi kelyhet megettem egyszer. :D

Maryka,
sokat gondoltunk rátok, legyen jó idő és kész!!!
elegem van a szar időből....és Ti meg annyit utaztatok egy kis napsütésért.

KépKépKépKép
moti
 
 


Hazaértünk kedve kis országunk fővárosából.
Nagyon jól éreztük magunkat. Izgi volt 10 valahány év után villamost, hajókat, Dunát látni.
Angie, majdnem küldtem neked sms-t, de mégse a szigetre mentünk, hanem a tropicarium-ba.
Nagy élmény volt még látni olyan táblát, amire az volt írva" RTL klub vendégei részére", s látni a Barátok közt matricát teherautón. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én soha nem nézem a BK-t, de azért a feliratot felismerem. Gyereke is jól érezték magukat.

Angie!
Megnéztem a hordozót, tényleg szuper.

Panndi!
Nagyon szépek a lányok, még elnézegetném őket.

Teri!
Én bevásároltam Ikea-ba, kár, hogy nem találkoztunk.

Beze!
Allergia mondjon le!!!!

Franci!
Nem fényképezkedtél az ősemberrel??? :lol: :lol: :lol: :lol: jól kezdődött legalább a napod.

Moti!
Csak ne add fel, ha egyszer belevágtál, mi szurkolunk neked!!!!!

Kri!
+++++++ drukkolko, hogy te legyél a következő kismami!!!!!!!!
Jó wellnes-ezést!!!

Maryka!
Majd kiesett a szemem, úgy radaroztam, hátha feltűnik egy babanet-es ismerős. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó időt nektek, pihengessetek, fürödjetek sokat, s érezzétek jól magatokat!!!!!

Danyu!
Alakulgat a ház?? Vagy még mindig sok a tennivaló???

Akkorákat ásítok, hogy mindjárt bekapom a laptopot.
Bocsi, akit kifelejtettem, de már igen késő van, s anyukám azt mondta, hogy 10-kor már ágyba a helyem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: s már kicsit elmúlott...
Szép álmokat lányok!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


MOtiKöszike :lol: 6 kelyhet? :shock: és torkod?

Mmarya örülök,hogy jó volt ittfennt :lol:
Vendég
 


Tennivaló...van bőven...most épp csak a 4 fal van, leszedtük a tetőt, én főztem minden nap a melósoknak, meg a 2 gyerek...el vagyok havazva...ma Apa festi a faanyagot...Gabim meg lázas, mert már megint jön valami fogacska...bár ez most nem hiányzott...hétvégén közfalakat, kéményt, oszlopokat rakunk, persze ez is családi buli lesz :lol: és talán 3-4 hét múlva jöhetnek az ácsok és akkor elkezdik az új tetőt...akkor egy hatalmas kő már legurul... :oops: aztán jön a szigetelés, betonozás nyílászárók stb. még 10-20 év és talán be is költözünk :lol: :oops:

Jó nyaralást, wellnessezést, buktázást!
Puszi mindenkinek...
danyuci
 
 


Leventének Sok Boldog Névnapot!
franci
 
 


Sziasztok!
Gergőt mostmár biztos hogy felvették az oviba!!!!!

Panndi!
Szuper hogy megjött! Akkor 4 hét múlva hozol egy pozitív tesztet?

Angie!
Voltatok a gyerekszigeten? Milyen volt? Eső felénk nem volt!

Beze!
Lepasszoltad Lexit? Ne pironkodj miatta!!!
Hol a pocakfotó????

Moti!
Jó lehet a Balcsi! Hétköznap is ott vagytok? Vagy csak hétvégén?
Gergő 3,5 éves múlt, de már lassan egy éve 1 szobába alszunk. Az első 1,5 évben jól elvolt nélkülem…
A fagyis csaj azért nézett csodálkozva, mert még nem ismeri az apumat. Ő képes ennyi fagyit lenyomni még.

Maryka!
Jó pihenést!
Nem bírod nélkülünk???
Vigyázz magadra (magatokra)!!!

Annamari!
10 éve nem voltál Pesten???? De furi!!!
Én 24 éve itt élek.

Danyu!
Reméljük nem kell 10-20 évet várni a költözéssel! Nagyon ügyesek vagytok!
franci
 
 


Tegnap 5 gombóc fagyit ettem :lol: :lol: :lol: És nem kicsi gombócok voltak. Simán bement :)

Gyerekszigetre végül nem mentünk, mivel esett az eső, így a veresegyházi medveparkba mentünk el. Kicsit szitált néha az eső, de akkor bementünk a fák alá. A végére egész jó idő lett.

Buktasütés sajnos elmaradt :oops: :oops: :oops: mert az öcsém megkérte a férjemet, hogy segítsen dobozokat felhordani a padlásra, és természetesen erre a feladatra CSAK a délutáni VB meccs után került sor, így 6-kor kezdtek neki. 8-ra értünk haza, és olyankor már nekem nincs energiám gyúrni, mert megvárni a kelesztást, stb. Tegnap pedig egész nap a kertben foglalatoskodtunk, mert már nagyon elburjánzott minden. Muszáj volt megcsinálni, mert hétvégén nem leszünk itthon, és ezzel már nem lehetett volna két hetet várni. A paradicsom palántáim nem látszódtak ki a gyom közül, de szó szerint. Nem is nőttek rendesen.

Ma lusti vagyok írni mindenkinek :oops: Bocsi! :oops:
Majd még jövök!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sok boldogságot Leventének!!!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci, Angie!
Köszönöm Levente nevében.

Franci!
Több, mint 10 éve, mert szakközépiskolával voltunk osztálykiránduláson, de akkor is átutazóba, mert Egerbe mentünk, s most volt a 15 éves oszt. tali.
Bár 1-szer a munkahely szervezett a józsefvárosi piacra egy utat, szóval akkor voltam.

Angie!
Nálunk is nő fű a veteményesbe. S gyorsabban, mint a zöldség. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pedig gondoltam rád, hogy a szigeten vagytok.

Nekem olyan fura volt az Ikea-ba, hogy felakasztottam a szatyrot a vállamra, s úgy pakoltam bele a cuccot, mintha lopnék. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Lányok, én picit elköszönök, úgy érzem, kicsit pihenésre van szükségem. Hétvégén elutazunk, utána meg Zsófi is itthon marad velem, úgyhogy lehet, hogy egy darabig nem jövök.

Ne vegyétek magatokra, de azt hiszem, picit sok nekem most ez az egész :(

Jó nyarat mindenkinek :)
Vendég
 


Panndi!
Jó pihenést!
Néha azért nézzél be ide és számolj be a fejleményekről!
franci
 
 


Panndi,

jó pihit!!
Annamari, nem is tudtam, hogy ennyire régen nem jártál Budapesten.vicces lehet.én 22 éves koromig ott laktam, de nem vágyom vissza.főleg 2 gyerekkel.persze az nagyon jó volt, hogy minden egy köpésre volt, itt meg rögtön autóba kell ülni.

köszönjük a drukkokat, jól haladunk!!tegnap este sem volt üvöltés, elköszöntünk, kijöttünk, és 15 perc múlva már aludt is BOldi.legalábbis akkor csuktam be az ajtaját, és már nem szólt semmit. :D
most itthon vagyunk, de csütörtökön megyünk vissza, párom megy haverjaival a kékszalagra pénteken.lent leszünk egészen 15.-ig.csak lenne egy pici jó idő már.olyan hideg a Balaton....szegény Boldi meg nem érti, miért nem lehet fürdeni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari!
Hát én is dühös voltam az időre, de esőben nem mertem menni.

Panndi!
Megértelek!!!!
Pihend ki magad, és aztán gyere, amint van valami jó híred. Addig mi drukkolunk neked!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Franci, milyen jó memóriád van. :lol: Reggeli készült, azt majd felteszem, esti elmaradt. :oops:

panndi, pihenj egy nagyot, aztán várunk vissza egy szép teszttel! Addig is drukkolok nagyon!

Annamari, egyelőre lemondott. :lol:

Angie, Moti, kár, de sajnos már küldeni se tudok, mert már rég elfogyott.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Még pénteken írt Szilvia, de akkor már csak gyors elolvastam, s nem írtam ide ki. S most jutott eszembe. :oops: :oops: :oops: :oops:
Sajna Szilvi is megjárta a Sote-t, mert sajna a lepényen találtak egy 2cmx5mm-es bevérzést, szombaton még elment 4 d-re, hogy megnézzék minden rendben van-e.
És mindenkit puszil!!!!!!!!!!!

Panndi!
Pihenj, s gyere mielőbb a + teszttel!!!!

Moti!
Igazából nem volt miért Pestre mennünk. Csak azért, hogy vásároljunk??? Azért 3 és fél órát ülni a kocsiba, s ennyit vissza, fárasztó volt. Bár, ha végig autópálya lenne, szerintem simán 1,5-2 óra alatt meg lehetne tenni az utat.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi, drukk, de biztosan minden rendben lesz!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ezt a pangást! Mindenki nyaral vagy a strandon van? Jó lehet!!!

Moti!
Nagyon ügyes Boldi!
2 hét Balcsi! Szuper! Lassan felmelegszik biztosan a víz is!
Hétvégén rakd vízre Boldit is! Ha hideg neki úgy is kijön. Lehet csak a lábát dugná bele.

Angie!
Ma UH! Úgy izgulok! Remélem minden ok és talán kiscsaj Gombócka.

Beze!
Katasztrofális a memóriám. De a pocakfotót még mindig hiányolom.
Egy memória sztori: „Jó sok évvel ezelőtt, anyukám reggel szólt, hogy a fagyóból vegyem ki majd x-et. Ha hazaér megcsinálja vacsira. Én egész nap éhesen mászkáltam a lakásban, de eszembe se jutott volna a fagyóból kivenni a kaját.”

Annamari!
Én se szívesen autóznék 7 órát Pestért!

Szilvivel remélem minden renden van!

Kicsit panaszkodom:
Tegnap teljes kibuktam. Ez egyik szomszéd csaj terhes. És 12-13 hetes. Kb. annyi mint én lennék. Olyan hülye lettem estére, hogy inkább lefeküdtem mint hogy gondolkodnom kelljen.
Annyira elszomorít ez az egész. Nem elég hogy az ember elveszti a babáját, még ilyen helyzetekkel is meg kell birkóznia. A csaj hasa szépen gömbölyödik. Én meg mikor megláttam, és a rengeteg gratulálok hallatán inkább üvöltöttem volna egyet. most is bőgök…
franci
 
 


Szép jó reggelt!

Angie, mihamarabb jelentkezz az uh után.

Panndi, jó pihenést, várunk vissza.

Beze, pocakfotó akkor mikor lesz? :D

Moti, nagyon ügyesek vagytok. Csak így tovább. Jó nyaralást nektek, most már az idő is megvan hozzá.

Franci, mi még nem nyaralunk majd csak augusztus végén. Úgy sajnálom hogy ilyen helyzetekkel találod szemben magad :cry:

Szilvi, nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen +++++++++++

Rólunk, most már két hajnalt üvöltött végig Zsombi, alig akar este aludni menni :roll: Szerencsére azért a ma hajnal jobb volt. Tegnap hajnali 3-tól este fél 11-ig fent volt.
Ma elviszem játszóterezni hátha jobban kifárad. Ez a hirtelen meleg mondjuk engem is megvisel.
Piri még sehol, tegnap negatívat teszteltem úgy hogy szerintem csak késik. Majd következő hónap.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kri, Franci, hétvégén csináltatok frissebbet, mert most már szép fokozatosan növekszik, azt megkapjátok.

Kri, sajnálom, de amíg nem jön meg, van remény. Hányadik napon vagy?

Franci, úgy sajnálom... Ha itt lennél, átölelnélek, bár tudom, ez nem segít. Meglátod, nektek is lesz még egy gyönyörű egészséges babátok, reméljük, hamarosan beköltözik. Igazából ezért is nem akarok sokat írni magamról, nem szeretném senki szívét fájdítani...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Na itt is vagyok!
Gyors leszek, mert most értem be a mh-re, de ha egy rendes kismama nem enged be maga elé, most is ott ülnék az ÁÉK-ban HK rendelője előtt. 7re odamentem, de már vagy 20-an voltak előttem :roll: :roll: köszönhetően HK múltheti távollétének (inkább mindenki kivárt egy hetet, és nem mentek a "no-name" helyettesítőkhöz).
Lényeg: minden rendben van a babával, nagyon pörgette a vizsgálatot, és kb 3 perce volt összesen, de gyorsan mindenét megnézte, és rendben is találta. A lábaközé is sikerült bekukucskálni, és repetázunk!!! ismét fiam lesz :lol: :lol: :lol: Jó sok embernek okozok most "csalódást", mert valamiért MINDENKI kislányt jósólt nekem, magamat kivéve :lol: :lol: Még apa is letört egy pillanatra :)

Szilvinek mennek a drukkok! Mitől lehet ez a bevérzés???

Majd még jövök ma, csak muszáj a munkámnak nekilátni!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Beze!
Aranyos vagy!
Valahogy veled más. Talán mert nincs meg a személyes kontaktus. Vagy nem is tudom…
Te vagy 1., a fősulis barátnőm a 2., és most a szomszéd a 3. Ez egy kicsit sok volt.
Bár inkább az a sok vigyor volt rossz, amit mások arcán láttam mikor rájöttek. A hab a tortán hogy még a 2. emeleten is hallottam a gratulációkat….
Furcsa mert én már vagy 2 hete mondtam a férjemnek hogy biztos terhes.

Mind három kismamával kapcsolatban minden érdekel. Mesélj sokat magadról!!!!
A barátnőm múlthéten még haza se ért, hívott hogy rendbe volt a 12 hetes uh, és én ugrálva meséltem otthon.
Ma meg a szomszéd csajért izgulok, ma megy tarkóredő mérésre.

Mindenkiért izgulok és örülök nekik, de valahogy van az a kis bibi.
franci
 
 


Angie!
Fociszerető kispasi! Most már legalább tudod melyik a kedvenc csapata.
Én csak tippelni tudok nem ügyileg. Azt hittem szerettél volna egy csajt Szilárd mellé, és inkább drukkoltam érte.
HK az a HK? Ott dolgozik az ÁEK-ban??? Nem is tudtam!!! Hol volt a vizsgálat, melyik telephelyen?

Amúgy magam miatt is drukkoltam egy lány Gombóckáért. Én kicsit félek tőle, hogy a vetélések alatt lány babával voltam terhes. Most biztos az volt. Gergő nem téved!!!
franci
 
 


Franci!
Szegénykém! Annyira tudom, hogy miről beszélsz, de muszáj úgy gondolkoznod, hogy az a lány nem hibás, hogy babás, és örülnünk kell annak, hogy másnak legalább összejön. Nekem is volt az életemben összesen 3 év (Szilárd előtt 8 hónap, plusz ami utána jött), hogy többször elvetéltem és mindig hasonlóan éreztem, de leküzdöttem, mert a barátőimnek sorban születtek a gyerekeik, és nem akartam emiatt elzárni magamat tőlük.
Tudom, hogy te is erős vagy, és ez most csak egy ilyen mélyebb húllám, de lesz jobb is, és lesz még Gergőnek kistesója.

Kri!
Hátha csak csúszott a pé!
Zsombi nappal sem alszik?? Szilárd is felébredt éjfél küröl, és kérte a tejét :roll: Aztán valahogy egy kis vitatkozás után beérte két korty vízzel is, és aludt 5-ig. Akkor megkapta a tejét, és aludt tovább 7-ig. Pedig ő sosem szokott éjjel ébredni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kri!
Ennyit én nem bírnék fent lenni. Zsombi nem fárad el napközbe?
Én tegnap már biztos a hajamat téptem volna….

Angie!
Tudom, nem is tőle irigylem. Csak magamtól hiányolom. Meg úgy utálom dokikhoz járni…
franci
 
 


Franci!
Igen, az a HK, és az Istenhegyi mellett a MÁV-ban (ami a Podmaniczkin van) is rendel. Ma ott voltam nála. Én is drukkolok neked egy Lány gombóckáért!!!
Nekem mindegy volt a neme!!!! És most már élvezem is a dupla-fiús anyukaszerepet. Nekem mind fiú unokatesóim vanna, velük nőttem fel, barátnőmnek is három fia van. Lehet, hogy ezért is áll közelebb hozzám a férfi nem. Majd jó kis önző módon szuper kapcsolatot fogok kialakítani a menyeimmel, és ha megöregszünk apával, lesz, aki gondunkat viselje :wink: :lol:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Nekem is mindegy, csak LEGYEN EGÉSZSÉGESEN! A neme csak az extrák felsorolásnál van.
Jó tudni ott is van HK. A mostani vetélés után amúgy is eldöntöttem, hogy szülni csak a MÁV fogok, főleg hogy a dokimnak van ott is rendelése. Kicsit más mint a kerületi, na jó nagyon más!!!
franci
 
 


Segítsetek!
Szeretnék a Gergőnek mamanetes vonalzót, de a feltöltött képnél nem tudom beállítani a méretet. Nem enged mozogni. Miért van ez? Köszi
franci
 
 


Franci!
Vonalzó - Passz :roll:
MÁV nagyon jó kórház, szuper csapata van minden szempontból. Ha koraszülött lesz ez a babám is, akkor én oda fogok menni, mivel a Szt.Imrében nincs koraszülött osztály. Jó az orvosi gárda, a szülésznők is mind odaadóak, és a szülészete is jól felszerelt. Én is ott akartam szülni, csak közben váltott a dr.nőm, és mivel ő is fantasztikus, ezért nem akartam új orvost keresni, hanem bízom benne, hogy a Szt.Imrében is jó kezekben leszek. A dr.nőmben maximálisan megbízom, így ha ő ott lesz, meg egy jó szülésznő, akkor nincs mitől tartanom. Egyébként a MÁVban nem lehet szülésznőt választani, de emiatt nem kell kétségbe esni, mivel ott az ügyeletben lévők is ugyanúgy odaállnak melléd. SAJNOS volt szerencsém megtapasztalni az ottani hozzáállást, és rosszat nem tudnék mondani rájuk.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Gergő is ott születet.
Én is! :lol: Akkor kezdték el építeni az a nagy sok emeletes épületet (D épület). 18 éves koromra fejezték be.
Nekem is volt egy bónusz bent töltésem tavaly. :(
A kerületi dokik és szülésznők is rendesek, csak a kialakítás kegyetlen. 8 ember 1 mosdó, majdnem bepisiltem, pedig tudom tartani. Mindenki bejárhat a szobákba.
franci
 
 


Ez az ujszülött osztályon volt? Nem lehet, hogy azóta változott? Mert én azt hallottam, hogy ott is 3 ágyas szobák vannak, és talán már nem lehet bejárni.
Én a D épületben voltam vagy a 2. vagy a 4. emeleten (terhespatológia). Ott hárman voltunk egy szobában és szobánként van fürdő-wc helység.
A szülészeten szép nagyon a szülőszobák. Az ajtó ugyan nyitva volt, de paravánt húztak oda. De ha kértem volna, szerintem becsukják. Nekem jó volt nyitva, mert csak szóltam, és már jöttek is.
Ki az orvosod?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Én a Bajcsy újszülött részlegét csak onnan ismerem hogy ki mit mesélt. Én most a nőgyógyászati részen voltam, ott 4-en egy szobába, 8 emberre egy mosdó…
Pisilni voltam az újszülött osztályon, levolt zárva valamelyik szoba részére a mosdóban 2 WC a kismamák részére. kicsit meglepet. Alig bír menni, erre még gyalogoljon is az ember.

A MÁV az más, ott a 3. és a 2. emeleten is voltam. Mindkétszer a 6-os szobába, az 1-es ágyon.
A „dokim”, akihez bizony visszamegyek: Szabó Gergely.

32 évvel ezelőtt a szülőszoba ott volt az ambulanciával szemben.
franci
 
 


Angie!
Gratulálok a kukacos Gombóckádhoz!!!!! és, hogy minden rendben van. Hamarosan neked is itt a félidő!!!!!

Kri!
És milyen volt a wellnes???? Amíg nem jön meg, addig van remény...

Franci!
Leventét 3/4 9-kor kellett felébreszteni, mert 9-kor mentünk Szombathelyre. Munkahelyem elküldött orvosi vizsgálatra, de minek. :roll: :roll: :roll: :roll:
Én is küldök egy virtuális ölelést. Meglátod, neked is fog kopogtatni a gólya, s lehet, hogy duplán.

Beze!
Én is kíváncsi vagyok már a pocakodra. Van még hányingered???

Moti!
Hogy alakul az alvás? Boldi már elfogadta a helyzetet???
A gyerekek még a hideg vízbe is bemennek. Sőt ha vacognak, akkor is azt mondják, hogy nem fáznak, legalábbis nálunk.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Megyek hozzátok egy jót aludni!
Én is húszon egynéhány hetesen voltam orvosi vizsgálaton (kötelező, 3 évente). És olyan kicsi volt a pocakom hogy szólnom kellett, hogy terhes vagyok, nehogy röntgenre küldjenek.
franci
 
 


Franci!
Gyere nyugodtan. Lehet egy kis levegő változás is sokat segítene. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tőlem megkérdezte a dokinő, hogy mikor kezdek dolgozni. Mondom neki, hogy nem fogok. erre ő: miért? Mondom mert hamarosan szülök.
Akkor kérdezi, hogy minek jöttem el? Mondom, mert elküldött a fönököm.
Amúgy most rendes volt, nem kötözködött. Alkalmasnak talált.

Mentek ti nyaralni valahová????

Szombaton mi is megyünk a Balcsira, Zánkára. Postás sportnap lesz, s lemegyünk a gyerekekkel. Néztem, tök meleg lesz. Remélem a Balaton tényleg melegebb lesz, hogy tudjanak a gyerekek fürödni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Augusztus 7-től Gyula! Remélem a piros betűs napok nem fognak bezavarni.
Hétvégén jó idő lesz! Szeretnék én is egy kicsit strandolni. Most néztem, Pestre 28 fokot mond.
Nekünk kötelező az orvosi vizsgálat, akkor még dolgoztam, így muszáj volt menni.
franci
 
 


Franci,

úgy sajnálom, de nem tudom, mi segít ilyenkor, mert én abban az egy évben, mikor Boldit vártuk és nem jött, minden várandós nő láttán sírva fakadtam.....főleg, mikor a baráti körben egy olyan csaj lett terhes, aki csak azért csinálta, hogy elvegyék feleségül, és a gyerek azóta sem érdekli, minden 7végén nélküle bulizik, éli világát....na, akkor totál kiborultam.megértelek!!!!

Annamari, tök jó, hogy jöttök Balcsira, fogjunk össze közösen, hogy legyen jó idő! :D meg jó szél lehetőleg, mert ha lassan haladnak a férjemék a kékszalagon, akkor akár vasárnap reggelig is elhúzódhat sajnos....viszont ha jó szél lenne, legalább már szombat reggel szabadulna.persze ez az én szemszögem. :D

annyira elfáradtam, reggel 9 óra úton voltunk, nem is tudom, a gyerekek hogy bírták ilyen jól.először autómosóba leadtuk a kocsit, utána fodrászhoz7 mentünk, Boldi, Apa, meg mi ketten Sebivel, aztán vásároltunk (már Apa nélkül), kozmetikushoz is mentünk és játszótereztünk is.mindjárt kidőlök, mint egy zsák.a srácok alszanak is. :D

köszönöm az érdeklődést, az esti altatás továbbra is sínen van.otthagyjuk és elalszik.ráadásul mióta egyedül alszik el, többnyire csak reggel jön át a mi ágyunkba!előtte pedig legkésőbb éjfélkor már ott volt.

KépKépKépKép
moti
 
 


Franci, Gyula állítólag nagyon szép!és az okosok azt mondják, júl.20tól aug.20-ig jó idő lesz. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Mindenkinek nehéz kibírni a baba utáni vágyat! Ez tény!!!
Jó szelet hétvégére! Végezzen hamar apa, én is azt szeretem.
Boldi nagyon ügyes fiúcska!
Hogy mentél gyerekekkel kozmetikushoz? Az én fiam a berendezést is szétszedné…
franci
 
 


Megyek csavarogni. Tegnap Gergő közölte, ne menjek olyan korán érte, mert nem tud a többiekkel kimenni az udvarra.
Pusz
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?