Új privát üzeneted érkezett!

Helló csajok!
Gyancsi! Melyiket vetted meg a c und a-ban? Én is néztem ott párat:)

maccs! Pihenj sokat! Nem csoda, ha izgulsz, én is azt tenném. De nem lesz semmi, az ikrekre Istenke 10x jobban vigyáz :)

nekem úgy ugrál a pocakomban , hogy tegnap majdnem bepisiltem:) Lehajoltam, és megszólalt a zsebemben a telefon. erre ő megrúgta a hólyagom, én meg felugrottam :) Muris volt.
Általában akkor érzem jobban, miután ettem.
hajnii! te hogy állsz ezzel?

pussz

Kép
ebba
 
 


Vörösmacska!
Kitartás! Szurkolunk nagyon, hidd el, minden rendben lesz.

Rabby!
Kérdezted, hogy tudjuk-e mennyit kell adni a dokinak. Én éppen tegnap kérdeztem rá nála. Mondtam neki, hogy mindenképpen szeretnék nála szülni és kértem, hogy mondja el ennek feltételeit. Szóval egyenesen rákérdeztem, Ő meg megmondta, hogy mennyit szokott kapni. Szerintem ez a legtisztább. Egyébként nagyon eltérő összegeket hallottam már, orvostól, várostól, kórháztól függ. Ha választott dokit akarsz, én azt javaslom kérdezz rá nyugodtan nála.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!


Ma már újra melóból :( :( :( A hangulatom olyan, mint az időjárás, eléggé szomorkás és lankadt, de az összes munkatársamé is.Mindenki menne már haza :(

Vörösmaccs, nagyon szorítunk értetek, gondolunk Rátok, pihenj sokat, nem lesz semmi baj!!!!


Sophie, Beninek jobbulást!

Gyancsi, örülök nagyon, hogy otthon maradhattál, és picit irigy is vagyok.Én igazából az anyagi dolgok miatt nem maradok otthon.

Rabbe, napról napra jobban, erősebben és többször fogod érzeni a babát, majd meglátod!

Ági, gyere ha van időd, kedved, mi mindig örülünk neked :D

Szissz, nyaralás....

Hát csajok az üdülési csekket szeretnénk ellőni úgy, hogy ne kelljen pénzt költenünk nagyon, de eszméletlen brutál árak vannak!Hihetetlen!!!!
Semmit nem találok, bár azt hiszem az időből is kifutottunk, mert későn kaptuk meg a csekket :( :( :(
Balatonfüredre szerettünk volna menni nagyon Lellén is gondolkoztunk.Ami értelmes áron van, már régen megtelt :(
Siófok is szuper lenne, de az meg horror :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Jöttem kicsit pihenni :D
takarítottam, mostam teregettem, vasaltam, ruhákat pakoltam :D
Kiválogattam a ruháimat is amik nem jönnek már rám :(De legalább a hugom nagyon fog örülni :lol: Ruhákban egyforma az ízlésünk és a méretünk is :D

Ancsa
Dejódejódejó, hogy otthon már! GRATULAAAA! :lol:
Majd írok recepteket akkor :D

Marcinak nagyon bejönnek a tradiciók :D Meg a készülődés :D
Tavaly előtt már a konyhában ült velem az etetőszékben amikor sütöttem. Tavaly pedig már be is segített. Segített mézeskalácsot gyúrni, szaggatni, ő forgatta porcukorba a hókifliket, kevergette a süti tésztákat és persze aktivan kóstolgatott is :lol: Segített mézekalácsházat is dísziteni, linzereket szaggatni.
Csináltunk aprósütiből karácsonyfa díszeket, segitett az adventi koszorú és az ajtó díszeket megcsinálni. Aztán csináltunk só-liszt gyurmából mécses és gyertyatartókat, meg kis díszeket, amikor kiszáradt, utána kifestettük :)

Nálunk az adventi naptár sem édesség mivel decemberben ott a szülinap, télapó, adventi sütik, karácsonyi sütik.
Varrtam zöld anyagból fenyőfát, varrtam rá 24 kis tépőzár darabot. Barkácsfilcből készítettem 24 kis figurát, csillag, hold, rénszarvas, kiscsizma, ilyesmket, és ezeket lehet feltépőzárazni a fenyőfára :lol: Marci imádja rakosgatni a díszeket, karácsonyig minden nap 1-1-et. :)

Na jó befejeztem a karácsonyi áradozást, nem akarok senkit untani vele, meg szét offolni a topicot! :oops:

Ági
Jajjj, hát akkor jössz, amikor csak tudsz :) Nagyon örülünk neked, amikor jelentkezel :) Örülök, hogy jól vagytok, és minden rendben veletek!
Nagyon cuki a bababútor amit rendeltetek, és tuti elég lesz a kis ruhácskáinak a hely! :wink:

mindjárt folyt köv...

szisszka
 
 


Sziasztok már olyan régen jelentkeztem, mostanában nem nagyon érek rá.

Újaknak üdvözlet közöttünk.

Macs mennek a drukkok holnapra és aztán szigorú pihenés.

Voltam leselkedni kocsikat egy nagyon megtetszett de a férjem leállított hogy még hamar van.De biztosan olyat fogok akarni venni. Akcióban volt nagyon könnyű volt ami fontos mert harmadikra kell majd cipelgetnem.Mély kocsi ,sport résszel és autó üléssel, lábzsákkal ami a kocsihoz illik és táska mindössze 280 euró lenne.nem tudom hirtelen a márkát de majd meglesem még egyszer


Mink utazós kiságyat fogunk venni fiamnak is az volt és igen szerettem.

Nagyon szépek a poci fotók!!!!!!!!
Hamarosan felrakok én is .

Már egyre gyakoribb a picurka mozgása,zene hallgatásnál csak úgy kinyomódik.Ilyenkor olyan kemény a pocim.

KépKép
ritya
 
 


Macs
Ezerrel mennek a drukkok!
De tuti minden rendben lesz! :)
Ez az amnio hogy van? Mikorra lesz eredmény! Pihenj sokat, vigyázz magadra, és amikor majd tudsz, jelentkezz a hírekkel!!!!

Rabbe
A pólya olyan cuki :) Milyet néztél ki???
A mocorgás miatt ne aggódj, eddig én is csak 1-1x éreztem naponta, de mostanában beindult a buli! Tegnap este is, alig tudtam elaludni.
Sőt most is mocorog a törpicsek éppen :)

Sophie
Beninek jobbulást! Szegénykém!!! Innen a közelből küldjük a gyógypuszikat!

Dorka
meló :( DE KITARTÁS!!!!!!!
nyaralás: nagyon drukkolok, hogy sikerüljön azért találni valamit
:wink:

szisszka
 
 


Ági, szuper a bababútor! Ez a Faktumos? Nekünk Faktum koppintás van a Kati bababolt-ból, Vecsésről. Szeretjük nagyon, de az a tapasztalat, hogy első gyerekes mamiként, iszonyat mennyiségű ruhát vásároltam és még most is megesik, Beninek, így mára már nem tudom, hogy tesó ruháit hova fogom tenni... :P De majd megoldjuk! Amúgy mennyibe került így együtt az álló, nyitott polccal együtt?

Jajj, fiam egyfolytában köhög... :( Nem fog sokat aludni azt hiszem! :(

Szisszka, nagyon ötletes dolgokat találtál ki az Adventi időszakra! Majd fotót mutizz már erről a fenyős dologról! :) Sütireceptek pedig jöhetnek! Nyammi!

sophie27
 
 


Sziasztok Pocakmamik :) !

Csatlakoznék Ágihoz, hol lusta, hol elfoglalt vagyok :oops:
Rengeteget írtatok, aminek nagyon örülök. Szuper, hogy mindenki jól van, és hogy már így beindultatok a vásárlással. Én eddig még SEMMIT sem vettem, és hát az előzményekre való tekintettel én a 28. hétig nem is szándékozom vásárolgatni. Azaz hazudok, turiztam két nagyon édes kisruhát (pedig még nem is tudjuk a nemét), de annyira édesek voltak, hogy gondoltam, hogy ha én nem is tudom elhasnálni, a sógórnőméknek odaadom, nekik tutira kislányuk fog a napokban születni. Kinéztem egy gyerekülés-hordozót a Babyoutletben, és úgy döntöttem, hogy nem szeretnék új babakocsit. A mi utainkra pont jó lesz a szétesőben lévő babakocsink (apu majd megszervízeli), a sportbabakocsink pedig Römer, és még mindig jó állapotban van. Így inkább egy jó minőségű pihenőszékbe fektetünk.

Pólya:
Én Szilárdot abban hoztam haza, és még 5 hétig abban aludt. Tollbetétes, csipkés pólyában, amiben engem és az öcsémet is hazavitt anyu. Most az öcsémék fogják használni, aztán visszavándorol hozzám. Szilárd nagyon szeretett benne lenni, megnyugtatta, ahogy körbefogta, főleg, hogy a kórházban is pólyában volt (mivel a 3 kg alatti babákat abba tették). A mostani babát is pólyázni tervezem.

Mocorgás:
Napközben, amikor el vagyok foglalva, még én is csak nagyon-nagyon ritkán érzek valamit. Este szoktam otthon érezni, mostanság a focimeccsek közben ugrál a hasamban. Mondtam is apának, hogy ez biztos fiú, de neki az volt a válasza, hogy vagy csajszi, és tetszenek meki a focista srácok :lol: Mindkettőben lehet valami :lol:

Tábla:
Nagyon szép, és jó látni, hogy egyre jobban felzárkóznak a csajszikák :)

Tali:
Második gyerekes anyukák vihetik a nagyobbat? Hétvégén vagy hétközben legyen? Ki is szervezi végül? Lemaradtam....

Macs!
Hatalmas drukk holnapra, és tartsd is be a pihenéssel kapcsolatos tanácsokat! Minden rendben lesz!! Kismacskák szuper egészségesek!!!!

Ágica!
Te mikor mész legközelebb SzK magánrendelésébe? Régen jártál erre.

Szissz!
Hogy álltok a reggeli keléssel? Szuper, hogy így szeretsz sütni, és bevonod Marcit is.
Neked hol vették le a laborokat, afp-t? Engem egy magánrendelőbe küldött a dr.nő, a genetikai uh-ra is a MÁVba adott beutalót Hajdú Krisztinához, így én még a kórházban nem jártam. Te magándokihoz jársz?

Aranyoska!
Megzabálom ezeket a ruhácskákat, pedig hol van még belőle a gyerek! :lol: :lol: És mindezt a mennyiséget csak 2500-ért :roll: Ha mégsem lányod lesz, és nekem mégsem fiam, akkor átveszem tőled :wink:

Ancsa!
Gratula a táppénzért! Irigy-irigy!!! Én csak szept 1-től, de addig még összesen 4,5 hetet szabin leszek. Azért úgy csak kibírom valahogy!

Többieknek is sok puszi, nincs energiám mindenkinek reagálni, főleg, hogy vissza sem tudtam olvasni az összes lemaradásomat :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


sziasztok, lányok

csak egy gyors bejelentkezés, a héten nagyon el vagyok havazva.:(

sikerült két vizsgám, már csak egy van hátra. :)

vörösmacs:nagyon drukkolok értetek, minden rendben lesz! :)

hát, képzeljétek, meg jött az afp eredményem. Azt hiszem, én viszem a pálmát. 2,2 lett... a normál érték 0,7 és 2,5 között lehet..azt mondta az orvos, aki nézte akkor (mert az afp-t eredményt máshol csináltattam), hogy ez jó. De nekem magasnak tűnik. :(
állítólag később lett levéve, és ezért is lehet magasabb.. :(
hát, mondanom sem kell tiszta para vagyok. jövőhéten megyek genetikai uh-ra, addig parázom... pedig a kombinált teszt eredményem meg nagyon jó lett.. nem értem én ezt..
szerintetek? :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Na megebédeltettem a családot :-) A férjem a szomszédban dolgozik és most hogy itthon vagyok és ugyis főzök inkább hazajön ebédelni. (egyébként rendelnek kaját, de naki nagyon nem jönnek be, elég válogatós...)
Brokkolikrémlevest éshusostarhonyát csináltam parisalival...

Aztán gondoltam hogy kitakaritoma hörcsögeinket(1 pár + a 2 hónapos fiuk) aztán amikor felemeltem a házukat, hogy kipakolom, már ott volt ujabb 3 pindurka. Talán 2 napja ha születhettek....
Akinek kell dzsungáriai törpehörcsög szóljon, ingyen viheti :-D Nagyon tündériek, aprotermetűek, van szüre és fehér is. A picik nemét és szinét még nem tudom, kell kb eg hét mire beszőrősödnek

Sophie: benikének jobbulást, ha adod az antib. -t tuti egy-két nap alatt jól lesz. Szerencsére mi ritkán kapunktalán évente 1x, de tudom, akkor 1 nap alatt már kutya baja, mintha beteg sem lenne....

Dorka: Hamarosan ujra szabi, csak kitartás. Mi is hetek óta lestük az üdüléseket, olcson akartunk minél több napra menni. Végül a férjemmel abban maradtunk legyen kevesebb nap, de ha már nem viz mellé megyünk(sopronba) akkor viszont wellnes legyen hogy a gyerkőc pancsizhasson. na mega férjem flúgja, hogy mindenképp félpanzió legyen(szeretia hasát de nagyon válogatós),í gy a zsebünkbe kell nyúlni.... Végül is sopron szieszta hotelba megyünk 3 éj 4 napra aztán a barinőmnél még elalszunk 1 éjszakát -ennyi lesz a nyaralás. De kijött az üdülésiből na meg egy kis kajajegy segítségével.... sőt a bátyámék esküvőjére kinéztünk és megnyertünk egy utat (licitutak.hu) ami kiváló lesz nekik nászuutra és azt is fizethettük üdülésivel. így legalább nem kell készpénz gyűjtenünk...(úgysem nagyon menne, főleg hogy most szabin aztán táppénzre megyek..)
Egyébként nézzétek meg a
www.licitutak.hu
-t mert olcson kilehet fogni nagyon jó utakat és majdnem mindenhol lehet üdülésivel fizetni. Még olyat is láttunk ami horvát ut és 70%-t lehetet fizetni üdülésicsekkel...

Ja, és köszönöm a mocorgással kapcsolatos biztatásaitokat!!!

Póya:ez nagyon tetszik:
Kép

rabbe78
 
 


Macs, ha még van időd, vegyél egy kártyát a mobilhozm, és annaka számát add meg. Nem kapsz idegrohamot minden ismeretlen hVástól a következő három hétben. Hidd el, megéri. És kitartást, és sok erőt, a szúráshoz is, de főleg utána... Kemény időszak.

Pólya: nagyobbacska babák nem férnek el benne. :), de nekem volt gyerekem, aki csak abban aludt. És volt, aki csak hason, így meg sem próbáltuk.


MOSHATÓ PELUS:

Újszülött kortól is lehet, de vmiért én míg le nem esik a köldök, vhogy nem bízom benne. Mármint nehogy áztasson. Utána nincs vele gond.

Rengeteg fajtája van, van a hagyományos, sima tetrapelenka, meg külső gumibugyi... vagy flanell vagy más belső, kicsit szabva, az úgynevezett prefold. Na én ezeket nem szeretem.

És vannak olyanok, mint az eldobható pelenka, a belső részük szárazon tartó réteg, a popsi nem ázik, alatta egy erős nedvszvó, mikroszálas anyagból, ami nagyon gyorsan könnyen szárad. A külső is puha, légáteresztő anyag, általában egy méretben vannak, patenttal állthatók. Mutatok néhányat. :

http://www.e-baba.hu/gro-baby-pelenka-t ... s-184.html
http://www.e-baba.hu/all-in-one-popin.html
http://www.joababanak.hu/265-all-in-one ... lenka.html



nekem az utolsó, a bumgenius a kedvencem.

12 darabbal már ki lehet jönni, és bár elsőre drága, de hosszútávon jóval olcsóbb. Na meg ez az én monománoám, hogy vigyázni kell a Földre, mert a gyerekeinktől kaptuk kölcsön... Mosószerből is hajlok a froschra... meg sokat használok ecetet takarításnál, szelektív hulladék, másodkézből cuccvásárlás, meg hasonlók. :)


ha vkit érdekel, tudok mutatni pelust élőben is, nem macera, egy pedálos szemetesben tartom a használtat, mondjuk kiöblítem, mielőtt beteszem. És néhány csepp teafaolajat teszek előre a kukába. Este ált. kimosom, de két napot is bír, és az eldobható büdösebb jóval.

freestyler
 
 


Szép a pólya! A miénk tiszta fehér :) Uniszex :)

Mosható pelus:
Én is szeretem óvni a földet, de sajnos nem vagyok elég kitartó, hogy be merjem vállalni :oops: :oops: :oops: Jól ismerem magamat, hogy két hétig csinálnám, aztán kimaradozna, aztán elhagynám, és vissza az egyszerűbb módszerhez, az eldobhatóhoz. Én estére olyan fárat tudok lenni, hogy csak bezuhanok az ágyba. Sokszor a mosogatóban is otthagyom a cuccokat a vacsi után, és csak másnap reggel teszem el. Hát én ezért nem merem bevállalni :oops: :oops: :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Csak egy gyors helyzetjelentés:

Megjöttem a gondozóból,azon kívűl,h a doki közölte velem,h ő most pár hétre eltűnik a térképről és előtte mindenkit látni akar,csak annyi történt,h megkaptam a terheléses cukira a beutalókat.Legközelebb júl.13-án kell mennem,előtte nap meg a vérvételt megcsináltatni.

Abban maradtunk,h a kórházas kenetem nem lett túl jó,amire kaptam kupot,meg kapszulát is(de ez már a legutóbbin történt nem most)...és,ha visszajött nézünk egy újabbat,h eltűnt-e a fránya fertőzés.
Derékfájásra először az volt a válasza mosolyogva,jelezvén,h viccel,h kevesebbet tevékenykedjek..akkor nem fog fájni.Vegyünk fel bejárónőt,erre röhögtünk egy jót az aszisztensekkel,h ha megtehetnénk...lenne:)
De Algopyrint ajánlott,ha már annyira fáj(gondoltam magamban,akkor zabálhatnám levél szám)valamint homeos krémeket,jégzselé stb...de ezt eddig is csináltam,de semmi hatása.Na mindegy,utána járok én ennek a derékövnek,hátha van valami ilyen fajta problémára is.

Vörösmacs:Neked pedig sok sikert,hatalmas erőt és kitartást az amniohoz,szorítani fogunk nagyon és tuti nem lesz semmi baja a kis cicáidnak!!!!Utána az utasításokat pedig tessék szigorúan betartani!!!!Puszi!!!!

Majd még jövök csajok,de olyan éhes vagyok,h a rozsdás szeget is megenném....és már Beki baba is sztrájkol,h hol a munició?! :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Csajok, ez hihetetlen, hogy nem találok nyaralást!!! :twisted:
Lehet eladom az üdülési csekket :(
Olyan drágák, hogy az nem is igaz!Vagy nincs benne a kaja,ha panziót nézek :(
Lucababa menni akar :D Most érzem, ahogy mocorog :D

Szissz, akkor te ma nagyon aktív vagy!Arra is szakad az eső?
Annyira szuperek a karácsonyi ötleteid, írd le légyszi, lehet tőled tanulni :D
Én is várom a karácsonyt :D

Angie, én még szeptember első hetét szeretném végigdolgozni, hogy ne veszítsem el a cafeteriát.

Ryta, de jó, hogy jöttél te is :D Akkor két kis táncosláb lakik a pocakodban :D

Henne, kéz és lábtörést az utolsó vizsgához!
Az afp miatt ne aggódj, a doki tudja a dolgát, elküldött volna tovább, ha gáz lenne.Me a kombinált teszt is jó lett!!!

Rabbe, szép kis meglepetést okoztak a hörcsögök! :D El tudjátok ajándékozni?
Köszönöm a tippet, az utazásra :D Ti mikor mentek?
Szép a pólya :D

Aranyoska, jó étvágyat!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sophie!

Igen, Faktum bútor. RS-ben rendeltük, de az árakat ezen a linken meg tudod nézni, mert itt is ugyanannyi.

http://www.minimano.hu/termekeink/babab ... szoba.html
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak pár fotót tudok feltölteni, de este majd írok is! Pusziiiiii!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagocska:neked is szép nagy ám a pocid :shock: :wink: és szép formás

Dorci:,ne add fel a keresést,még hátha beköszön valami jó ajánlat!Főleg,ha Luca hercegnő is ennyire menni szeretne :wink:

Rabbe:basszus,jöttök Sopronba?Akkor akár megbeszélhetnénk egy talit is :wink: Lucuzst is elcsábítjuk....Gyancsit is beizzítjuk és máris vagyunk 4-en.Esetleg ,ha lenne fix időpont akkor a többiekkel is megoszthatnád,hátha lesz még aki eltudna jönni.Na?Máris lenne kismama tali :?: Csajok mit szóltok hozzá???
Angie:hát ez elég vicces szitu lenne,ha kiderülne,h mindkettőnket benézte a doki :lol: :lol: ..na jól van..vigyázz,mert szavadon foglak,ha így alakul komplett ruhatárat cserélünk :wink: :lol: :lol:

Sophie:Beni manónak egy hatalmas gyógypuszi kíséretében kívánok jobbulás!!!! :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Mikegirl alig várom, hogy eláruld a bébi nevét ;)

Telokin örülök hogy megoldottátok az autós sztorit még ha az ablak bánta is. Ez a mosható pelenka az én fantáziámat is érdekli, csak egyszerre tényleg elég nagy kiadás. Nem lehet valahol akciósan kapni?

Ancsa hát azért jól kidugtam a pocakom hogy lehessen látni :D de mostmár kezdem látni hogy nő csak nekem azért volt nehezebb észrevenni mert előtte azért volt felesleg rajta rendesen...

Szuper hogy sikerült kiiratni magad én most szóltam a dokinak simán adott papirt. még holnap dolgozom de csütörtökön megyek a házidokihoz kiiratni magam

Macs most csak a pihivel törödj aztán várunk vissza. minden rendben lesz a kismacsekokkal

Rabbe egyelőre én is csak napi 1-2x érzem a babát és még nagyon finoman. Majd beindulnak :)

Zsófi jobbulást Beninek terjednek most a bacik keresztfiam és unokahugaim is taknyosak lázasak voltak. :(

Dorka hát remélem azért találtok valami jó helyet. Kitartást a melóhoz.

Rytia raksz fel képet a babakocsiról?

Henne szerintem se aggódj az afp miatt, már sokszor leirták a lányok hogy fals eredményt adhat. ha a doki sem mondta akkor nincs miért félned

Aranyoska remélem elmúlik a derékfájásod. tényleg lehet érdemes lenne megpróbálnod ezt az övet hátha használ.

Csillagvirág nem semmi poci :) tök jó a kép a babáról jól elkapta a doki ahogy szembe fordul nagyon édes

Mi voltunk ma uh-n, babóca édes volt de nem sokat láttunk belőle pedig akartunk kérni szines fotót :( eltakarta a méhlepény meg a kezecskéje mindig az arca előtt volt. nem baj egy hónap múlva 4D, kapunk majd videót is. már most várom :) amúgy minden rendben Nonival, most is 1-2 nappal mutatta nagyobbnak a koránál a gép

Kép
vayacon
 
 


Na szóval, az uh-n tegnap MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN volt!!! :D :D :D Pocaklakó tényleg kukis, egyáltalán nem volt szégyenlős! :lol:
Méretei a korának megfelelőek, most nem írok le mindent, de a buksija 49 mm átmérőjű, a súlya pedig kb. 375 g. Egyelőre medence végű fekvésben van, de ilyenkor ez még nem baj. (Majd azért mondogatom neki, hogy ha itt az idő, akkor "bukjon alá" és ne a popóját akarja kidugni először... :lol: )

Köszönöm a pocak dicsiket, aranyosak vagytok. Én is nagynak látom, amikor Bencét vártam, kb. a 7. hónapban volt ekkora... Egyébként most is olyan a formája, mint akkor volt. Ha hátulról néz valaki, észre se veszi, hogy babát várok, de ha megfordulok... :wink: Azt mondják ez tipikus fiús pocak. :wink:

Vörösmacska: Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!! De hát miért ne lenne???? Vigyázz nagyon Magatokra és tarts be mindent, amit az orvosok mondanak! Puszi Neked és a kiscicáknak!!!!!

Aranyoska: Annyira édesek a rucik, amiket vettél!!!! Beleképzelem azt a finom babaillatot és teljesen elolvadok! :D

Szisszka: Én is én is én is kíváncsi vagyok azokra a karácsonyi tépőzáras díszekre!!!! A sütik is nagyon tutik! annyira ügyes vagy!!!

Sophie: Beninek jobbulást kívánok!!!!
Nálunk most a férjem dőlt ki... Már egy hete köhögött, de a hétvégére belázasodott, tegnap elment dokihoz és kapott antibigyót. Szerencsére ma nem volt láza és már a köhögés is sokkal jobb. A múlt hét közepe óta külön szobában alszunk :cry: , mert nem akartam elkapni tőle semmit... Tényleg rettenetesen csúnyán köhögött...

Freestyler: Gratula a gyerkőceidhez!!!!!

Rabbe: Bencénél én is rákérdeztem a dokimnál, hogy mennyi lesz a szülés... (Kicsit zavarban voltam, de így láttam jónak). Azt mondta, hogy neki nincs ilyen "tarifája". mi végül 50.000 Ft-ot adtunk neki. A szüléshez nem kellett külön bejönnie a kórházba, mert délelőtt szültem, elég gyorsan. :lol:
Viszont tudok olyan dokiról is, aki kerek perec megmondja, hogy pl. 100.000 Ft...

Dorka: Remélem, hogy azért el tudtok menni valamerre nyaralni!
Már nem is emlékszem, hogy ki volt Bükfürdőn a Hotel Caramellben, de mi is oda megyünk!!!! Mutattam a férjemnek és nagyon tetszett neki is! Az is jó, hogy teljes panziós az ellátás, így tényleg nem nagyon kell étteremre költeni, Bence pedig még ingyen jön.

Gyancsi: Pihenés, pihenés, édes pihenés!!!!!!! :D :lol: :D

Angie: Én se vettem még semmit... bár már nagyon jó lenne, de megfogadtam, hogy szeptemberig nem... Na jó, azt nem mondom, hogy csukott szemmel járok a boltokba, sőt egy gyönyörű polár pléd a kezemben is volt, de végül hősiesen visszatettem a polcra...

Henne: ne izgulj az AFP eredmény miatt! Főleg azért, mert a kombinált teszted eredménye jó lett! Nálunk kifejezetten mondta a védőnő, hogy ha a kombinált teszt felülírja az AFP eredményt, így ha az AFP nem a legjobb, akkor a kombi tesztet veszik alapul.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Aranyoska! és Többiek!

Augusztus 4-én szerdán megyünk 3 éj alszunk hotelban és + egy éjt ismerősnél. :-) talizhatunk ha nektek jóó az időpont.

Ma voltam körzetinél mert anyumék már halálra szekáltak: a vádlimon 2-3 ér nagyon kidomborodik egy jópár napja...
Az orvos mondta, hogy terhesen nem lehet vele mit kezdeni, sokat pocoljam fel mikor itthon vagyok, nagy melegben meg ne gyalogoljak sokat.... vedgesztenyekrémet használhatok mást nem... szerintem az nem fog érni smemit, mert bekentem és én nem érzem hogy hűsitene(ez van ráírva)
Azt modndta terhesen tilos fáslizni is vagy gyógyharisnyát hordani. A méh súlyától, vagy ababa(?) elzárja az artériát és attól van ez a viszér...
ja és már a múltkor akartam írni mikor a nődokinál volt (mostmeg megerősitette a háziorvosom is): Kimondottan NEM ajánlott terhesség idején kálciumot inni, mert méhösszehúzódást, vetélést okozhat. Szóval én nem fogok szedni.... kérdezzetek rá a dokitoktól, mert régebben irtátok, hogy akartok inni...

Na megyek csicsikálni, szép álmokat mindenkinek!

rabbe78
 
 


Jó reggelt! :)

Mai tábla 2010.06.23.

Kép
Kép

szisszka
 
 


Le is kopogom, jól alszunk (kopp-kopp-kopp)!
Marci alszik délután is, és reggel is emberi időben kelünk, tegnap egészen fél 8-ig aludtunk, ma meg háromnegyed 7-ig.

Freestyler
Gratula a félidőhöz!!!! :)
Köldökcsonk:nekem ez olyan nagy para :shock: már a tesóimnál is úgy féltem tőle :D
Mosható pelus: na igen, nekem is ez a bajom vele, hogy mosni kell :D Nálunk igy is mindig annyi szennyes van, nem győzök mosni, teregetni :( És mivel mosod a pelust?

Rita
Jó, hogy jelentkeztél! Majd muti a babakocsit, kiváncsi vagyok rá, milyet néztél ki! :)
Gratula a mocorgáshoz! :)

Angie
Jajj, neked is úúúúgy örülök, hogy írtál :)
Gratula a mocorgáshoz :) Hát nagyon kivnáncsi vagyok, h hugicája vagy öcsikéje lesz Szilárdnak! :) Ő mit mond? :D
Nekem a laborokat, afp mind a 11. kerületi fehérvári úti SZTK-ban vették le. Én nem magándokihoz járok, hanem oda az sztk-ba egy Zsigmond Tamás nevezetű fiatal dokihoz :lol: :P
Nekem a 11. kerületben van a bejelentett lakcímem, szóval én hivatalosan oda is tartozom az sztk-ba meg a szt. imrébe.
A kórházhoz hozzá van építve egy rendelő intézet, régebben nekem oda kellett járnom uh-ra, és nst-re. Konkrétan bent a kórházban csak szüléskor jártam.

Henne
Afp miatt egyáltalán ne aggódj!!!!! Simán a tartományban van még az érték! És ha a dokid is azt mondta, hogy jó az érték, akkor jó!!!!! Na és tényleg lehet, hogy később vették le Neked! Tényleg no para :)
Ha a kombi teszted is jó lett, tényleg ne foglalkozz egy ilyen buta afp-vel. Ez egy szükséges rossz, az orvosok kénytelenek megcsináltatni, mert gondolom ez előírás, de sokan feleslegesnek tartják!!!!

Rabbe
De jó kis hörcsögök :) Gyerek koromban nem is voltak :D Imádtam őket!!!
Nagyon szép a pólya amiről tettél képet! :)
Nekem a klasszikus fehér kis fodros-bodrosok tetszetnek :)

Emese
Örülök, hogy rendben vagytok!
Sajnálom, hogy nem tudott semmi okosat mondani a derékfájásra!

Csillag
Szép a pocid!!!! :) És nagyon jó a kép a babuciról! :)

Vaya
Örülök, hogy minden rendben volt uh-n! És biztosan szupi lesz majd a 4d! Gondolom nagyon várjátok! :)

szisszka
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok dolgom volt mostanában,meg egy kicsit lusti is voltam azért nem írtam.
:oops:
28-án megyek újra a dr. nőhöz ,akkor megtudom az afp eredményt.Remélem nem lesz semmi baj,már nagyon várom.
Akkor jön velem a párom is,végre láthatja ő is a picikénket.
Örülök,hogy mindenkivel minden rendben van.Annyira jó,hogy lesz sok sok novemberi baba.Már meg van a fiú név is és a lány név is.Az az igazság,hogy a lány név már nagyon régóta megvan,mert már nagyon fiatalon tudtam,hogy mit akarok.De fiú név az nehéz volt,de vasárnap voltunk a leendő apósomnál és ő mondott egy nagyon jó fiú nevet.Nem tudom,hogy le merjem-e írni,vagy ezt nem szabad babona miatt.?
Egy kissé bolond vagyok,azt hiszem. :D
Annyira jó lenne most hétfőn megtudni,hogy fiú vagy lány lesz-e a babánk.
A megérzésem az,hogy fiú lesz.
Ágica

ágica78
 
 


Ágica :lol:
Én nem hallottam ilyen babonát, hogy nem szabad leírni a neveket :D
Ha gondolod, írd meg, én kíváncsi lennék rá :)
Afp-vel biztos minden rendben lesz! :wink:

Mi tegnap beszélgettünk apával nevekről... egyenlőre a Bálint ami mindkettőnknek tetszett, de apa elbizonytalanodott estére :lol: Nem egyszerű eset :lol: Ja, meg apának a Ricsi tetszett még...


Én tegnap még aktivizáltam magam, és megpucoltam az ablakot a hálóban, függönyt mostam, cseréltem... :) Már csak az ajtót kell ma lemosnom, és a háló teljesen ki lesz takarítva :)

A fenyőfás adventiről a fotók apa gépén vannak, vitte is magával a dolgozóba a gépet... De majd ügyeskedek valahogy fotót...
:roll:

Véééégre süt a napocska!!!! Olyan jóóóóó! Mindjárt teregetek is kintre :lol: És azt mondják, hogy ma nem fog esni az eső!!!!Remélem így lesz!!!!!!

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Rabbe,
ilyen idősen teljesen tökéletes ha csak ritkán érzed még a babát, mert még csak a legerősebb mozgásait érzed, de ne félj, pár hét és beindul majd nagyon! :D

Henne,
egyértelműen a kombinált teszt eredménye a mérvadó, ne is foglalkozz az AFP-vel. Egyébként, ha hatértéken belüli, akkor tényleg nem magas.

A túlbuzgó védőnőkkel se foglalkozzatok!
Képzeljétek, legutóbb az enyém felfedezni vélt valami eltérést az EKG-mon, ami a 10. héten készült, és a kardiológián meg a háziorvosnál is azt mondták, hogy tökéletes.
De ő, a védőnő, majd megszakérti.
És nagy kegyesen közölte, hogy nyugodjak, mert ilyen EKG-val is lehet szülni?!
Nekem mondja?
:lol: :lol: :lol:


Vörösmacs,
drukk az amnióhoz, és pihizz sokat!!!

Aranyoska,
gratulálok a ruhavásárlásokhoz, gyönyörű darabokat szereztél be!
Én is elmennék Sopronba!!!!!!

Én csatlakozom Angiehez, és még jó darabig nem vásárolok.
De: leopcióztam Aranyoskánál a hasznos apróságokat, ill. ma pénteken megyek Csucsuhoz babaruhákat válogatni, de azokat is csak leopciózom, még nem viszem el, de tartja nekem.

Baráti körből kapni fogunk kiskádat, kiságyat, utazóágyat és légzésfigyelőt is! Mindenki nagycsaládos és kisgyerekes, és önzetlenül felajánlották, mi meg elfogadtuk.
:D :D :D

Hétfő este voltam végre homepata orvosnál.
Csinált egy állapotfelmérést, kaptam erősítő cseppeket reggel-este kell bevennem, ill. a Schüssler sók közül kiválasztottuk a leginkább nekem valót, továbbá ajánlott egy növényt ami terheseknek szintén kiváló, ez a kínai csipkebogyó, lycium. A homeopátiás szerek mellé kaptam mentolmentes fogkrémet is. Szóval jól felszereltek. A 35. héttől intenzív 2x2 hétben kell majd bogyókat szednem a szülés felkészítésre.

A kalcium fontos, és a Calcium Sandoz teljesen ártalmatlan, a gyógyszertárban is ajánlották, a háziorvos is ajánlotta, meg Erika is. De én nem szedek még ilyet, a Schüssler sóban, ami szöveti só, abban van az is a megfelelő formában, azt fogom szedni.

Ha valakit érdekelne állapotfelmérés, tanácsadás, elérhetőséget tudok adni. Fél órás konzultáció 5000 Ft, plusz a szereket, ha éppen van nekik, készletről helyben meg lehet venni, ha nincs, patika, vénymentes. Egy orvos-házaspár tartja a rendelést, Budaligeten.

Ma este megyek a védőnőhöz.

Cukiterhelés júl. 5.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Szisszka!

Jól van én nem tudom,hogy miért de egyre bolondabb leszek ahogy öregszem,babona ügyben. :oops: :oops:
Ha fiú akkor Tibor,ha lány akkor Veronika.
Komoly harcot vívtunk a párommal a fiú név miatt,mert amiket én mondtam azt mindig valami okból ellenezte.
De bezzeg a saját nevét nem akarta,pedig nekem nagyon tetszik Arnold.
Nagyon szép neveket választottatok nekem tetszik.
Nálunk nem süt a nap,csak egy nagyon picikét,már nem tetszik az ilyen borús idő. :?

ágica78
 
 


Eclipse
Tök jó, hogy kaptok dolgokat! El is kell fogadni :wink:
Mi is kaptunk annak idején babakocsit, hordozót, meg egy nagy rakás ruhát, játékokat :)
Úúúú akkor te tényleg jól fel lettél szerelve ezekkel a homeós dolgokkal :lol:
Schüssler sókról én is sok jót olvastam :)
Apa is szokott homeósokat szedni a torkára, és olyankor nem igazán ajánlott a mentolos fogrém, olyankor ő is szokott venni ilyen homeós fogkrémet... most hirtelen nem tudom mi a neve. Meg Marcinak szoktam Chamomillát adni, amikor jön a foga!

Ágica
Aranyos neveket választottatok! A Veronika nekem is nagyon tetszik, általánosban volt ilyen nevű osztálytársnőm, és olyan szép kislány volt :)
A Tibor név náunk kisesik, mert nagyon is kötjük valakihez :D
Apának tényleg szép neve van.
Óóóó nálunk ezek a nevek egyáltalán nem biztosak még, sőőőőt :lol: Zuram nálunk is úúúgy tud tiltakozni! :shock: És az a fő baj, h nagyon köti a neveket ismerősökhöz :?

szisszka
 
 


Sziasztok!

Szissz!
Én meg annak örülök, hogy így örülsz nekem :lol: :lol:
Köszi az infokat a kórházról. Hát, lehet, hogy én csak a CTG-re fogok menni legkorábban. Engem mindig egy magánrendelőbe küld a dokim vérvételre (fizetni nem kell, mert az asszisztens Szt.Imrés, és gondolom, intézi direkben a kórházzal vagy sztk-val).
Szilárd az elején többször lányt mondott, de aztán el kezdte keverni, és inkább nem kérdezgettem többet. A hasamat rendszeresen simogatja és puszilgatja, és mindig mondja, hogy szeretem a kisbabát vagy a kistesómat. Nagyon várja, hogy kibújjon.

Aranyoska!
Rendben, csere-berében benne vagyok :) Az enyémet nem nézték be, mert még nem tudjuk, viszont én nagyon fiúban gondolkozom. Mindenki más a környezetemben kislányra tippel. Én valahogy két fiú után úgy gondolom, hogy csak fiút vagyok képes szülni (de persze ez lehet bolondság).

Rabbe!
Hova mentek 3 napra? Taliban én is benne vagyok, de Sopron környékét nem vállalom be :wink: ha oda tervezitek az utazást. Talán te írtad, hogy oda mentek wellnesselni :roll:
Budapesti taliban benne vagyok!!!

Dorka!
Én kisakkoztam, hogy kapjam végig a kafetériát. Szeptemberig amikor 1-2 hétre nem jövök, táppénzre íratom ki magamat (akkor jár a kafetéria, ha rövid időre megyünk táppénzre), utána kiveszem a szabijaimat, és csak a végén szülésig megyek el táppénzre, ami kevesebb lesz, mint két hónap. Nálunk 2 hónapig jár a kafetéria, utána vonják meg. Így elvileg egészen a szülésig fogom kapni. És mivel telekommunikációs cégnél dolgozom, az ingyen mobil, internet és kábel tv egész GYED-GYES ideje alatt jár :) Te is érdeklődj utána, hátha nektek is jár táppénz alatt is valameddig.

Csillagvirág!
Gyönyörű a pocid és benne a kisfiúcska is :) Én azért szeptember előtt talán el kezdek vásárolgatni, én augusztus közepét tűztem ki. De ha jó a megérzésem, és kisfiúnk lesz, akkor nem sok mindent kell vennem. Autósülés-hordozó, pihenőszék, meg pár apróság, hogy neki is legyen valami új. Ha lány, akkor is inkább csak ruhácskákat, bár a sógórnőm most fog lányt szülni, és ő azt mondta, hogy odaad nekünk mindent. Ha betartja a szavát, akkor sokat fognak nekünk spórolni :)

Ágica!
Szerintem hívd fel a dr.nőt, mert nekem sms-ben elküldte az afp eredményemet. Szerintem, ha csütörtökön 10 körül hívod, bent lesz a magánban, és meg tudja mondani. 28-ra mennek a drukkok. Én júli 12-én megyek.

Szülés anyagi része: Én az előző dokimnál sem kérdeztem rá. Valahogy engem idegesít, ha kijelenti kerek-perec. Most sem fogom, de ez a doki a megszakításnál sem vett el semmi pénzt (amikor rendesen meg kellett szülnöm a babát, és hajnaltól bent volt délutánig mellettem). Pedig még másnap is bejött a szabadnapján, csak hogy rámnézzen, mielőtt hazaengednek. Majd a végére kitalálom, hogy mennyi legyen. A rendelési díjának 10-szeresét szokták adni, de ez is változó, van a ki kevesebbet.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Eclipse!
Tök jó, hogy ilyen sokmindent kaptok. El is kell fogadni!!!
A kálciummal nekem is vannak fenntartásaim. Majd én is rákérdezek a dokimnál. Inkább a szülés dokit kellene megkérdezned, mint a háziorvost, meg patikust, mert azok sajnos elég sokszor alulinformáltak kismama ügyben. A homeosok biztos ártalmatlanok, bár én nem hiszek benne, így én inkább nyomatom a gyümölcsöt zöldséget minden mennyiségbe. A dokinőm is azt mondta, hogy ha szeretem és sokat eszek belőle, akkor fölösleges bármit is szedni. Egyedül egy folsav-vas készítményt írt fel, mert sokszor a kismama szervezete olyan mennyiségű vasat igényel, hogy hiába, ha sok vastartalmú táplálékot eszünk, nem tud beépülni, mivel nincs elég folsav a szervezetben, ami elősegíti a vas felszívódását. Ezért kell a kettőt együtt bevinni. Folsavat pedig elég nehéz a magyar élelmiszerekből bevinni.

Ágica!
Szép nevek!!!

Lányok!
Ti hallottátok, hogy a babakelengyét érdemes úgy kialakítani, hogy legalább 30%-a legyen használt (pl. kiságy, babakocsi, stb), mert ha minden új, akkor túl sok vegyianyag jut a baba szervezetébe. A frissen lakkozott bútor, még ki nem mosott babakocsi, hordozó, stb mind vegyszereket tartalmaznak. Viszont ha már használt, akkor ezektől mentesül a gyerek. Érdekes megállapítás, én nem is gondoltam ilyenre még eddig!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Helóka mindenkinek!

Szisszka mutitom a kocsit amit tegnap meg is vettünk. Férjem kapott tizenharmadik fizut és nagyon jól jött nekünk ez.Gondoltuk nem lesz annyi pénzünk később, megvettük most.Márkája espiro atlantic 2009 gyártmány, és mivel nem tudjuk csaj vagy kukis lesz akkor türkiz kéket vettünk.Igen szuper és nagyon örülök neki.

Hétfon megyek dokihoz remélem meglessuk mi is lesz valójában a picikénk. Beszélgetek vele hogy mutassa magát majd nekunk.

Neveken mi is gondolkodunk sokat. Nekem csaj név Tamara tetszik és fiúra még jelenleg nincs nevem. Amikor fiamat vártuk furi hogy éppen fiú nevunk volt de csajszi nevunk nem volt.

Kocsink:
Kép

KépKép
ritya
 
 


Túl kicsi lett a képem bocsika.

KépKép
ritya
 
 


itt talán sikerul ezt tegnap fényképeztem ez a autóuléses változat. Kép

KépKép
ritya
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Sophie- Hogy telt az éjszakátok??Használt az antibiotikum Beninek??Remélem jobban van már a kiscsibész :wink:

Ebba- Ezt a tankinit vettem meg a CundA-ban:

Kép

Nagyon szeretem , amióta meg van minden héten megyünk Apjukkal úszni és én ebben villogok :D

Dorka- Sajnálom a melót, de már nem kell sokáig kihúznod neked sem :wink: Tudom, hogy baromira szerencsés vagyok, hogy itthon lehetek , ráadásul ugyanazt a pénzt kapom, mintha dolgoznék, szóval mindenképpen szuperül jártam :D ...Én is akartam Balatonfüredre menni július végén ( Anyu kapott üdülési csekkeket), de tényleg nagyon horror áron vannak a szállások :shock: Úgyhogy marad a déli part, Balatonboglárra megyünk úgy néz ki, ott van a barátnőm mostohaapjának valami pici háza, nem egy luxus, de semmit sem kell fizetnünk, az üdülési csekket meg elesszük az étteremben :D

Vörösmaccs- Nagyon soat gondolok rátok!!!!!!++++++ :wink:

Szisssz- Nagyon várom a recepteket, fényképeket, mindent :D Imádok ilyeneket nézegetni, gyűjtögetni....Szerintem a karácsony most újabb értelmet fog nyerni, hogy ott lesz a kisbabánk is a fa alatt :D Ő lesz a legszebb ajándék :D

Ritya- Babakocsi nagyon szuper, én is nézegettem Espiro kocsikat, nekem a Vector 4 az egyik kedvencem:D Örülök, hogy minden okés babókával!

Angie-Én is nagyon örülök, hogy jöttél és jelentkeztél :D Egyre jobban tetszik nekem ez a pólya....Lehet rákeresek a Vaterán :D Nem , nem hallottam erről a babakelengye 30%-a legyen használt dologról, de nálam ez simán meg lesz, minden ruha szinte használt lesz :D

Henne- Gratula a viszgákhoz!Az Afp-t, pedig ahogy a lányok is mondták, le kell tojni...Nálunk itt kint egyáltalán nincs is ez a vizsgálat ( hála az istennek :D )

Freestyler- Mostható pelussal nekem is az a bajom, mint Szisszkának, hogy mosni kell :D ...Nagyon sok mindenre hajlandó vagyok, szelektíven gyűjtöm a hulladékot, nem szemetelek, nem pazarolom a vizet, de szerintem maradok az eldobahtó pelenkánál :wink: Viszont minden tiszteletem azoké akik bevállalják, le a kalappal!

Aranyoska-Milyen fertőzésed van??Én lemaradtam erről :? A taliban én benne vagyok, csak az a gond, hogy amikor mi jövünk át a határon ( július 24-én) az már éjszaka van, vissza meg még nem tudom mikor jövünk ( vagy aug.8 vagy 9.), lehet még akkor be lehetne iktatni :wink: Pedig nagyon jóóóóó lenne :D Akaroooom :D

Vaya- Alakul a pocakod neked is rendesen, az enyém iszonyúan nő mostanában :wink: Irigykedem a 4D miatt, velem most közölte a párom, hogy nem megyünk 4D-re ha hazamegyünk, mert minek, Uh-zák szegényt előtte egy jó párszor, ne piszkáljuk még mi is feleslegesen :shock: Mondjuk abban igaza van, hogy júliusban megyünk a genetikai Uh-ra, lehet tényleg csak felesleges pénz kidobás lenne :roll: De már úgy beleéltem magamat :roll:

Ági-Szép a babaszoba bútor :D

Csillag- Nagyon szépséges pocak tulajdonosa vagy, gratula :D Örülök, hogy minden okés odabent! :wink: Te egy hős vagy, mert én is tartottam a kezemben egy polár plédet tegnap előtt a Mömax-ban, de én meg is vettem :D

Ágica- Párodnak nagy élmény lesz látni a babót az tuti :D Szép neveket választottatok :D

Eclipse- Nekem is nagyon szimpik ezek a homeos bogyók, csupa jókat hallottam róluk, állítólag tényleg nagyon sokat segítenek a vajúdásban, tágulásban.....Ha nem nagy kérés leírnád, hogy miket és mennyit kell szedned???Nagyon érdekelne és akkor lehet ha otthon leszek be is szerezném őket :wink:

Lányok én csak kapkodom a fejemet ezeken a szülési összegeken, nem semmi :roll: Szerencsére itt nem kell adni, bár fogadott dokim sem lesz, de hát valahogy akkor is kijön az a gyerek :D

Na azt hiszem megyek napozni, aztán boltba, meg az egészségbiztosítóba leadni a papírjaimat :wink:

Mindenkinek szép napot!
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ritya!
Nagyon szép ez a kocsi. A színe is. Mennyiért vesztegetik? Bár mi lemondtunk róla, de egy szép kocsi láttán mindig elcsábulok :oops:

Gyancsi!
Remélem, nem fognak megharagudni rám a csajok a Lombikos topikból, amiért bemásoltam egy hosszú üzit. Szerinted?
Jó a tankini. Én is akarok venni, de én eddig csak drágát láttam, ami jó is volt és tetszett is. Te mennyiért vetted? A C&A-ban jókat lehet kifogni, mondjuk arra még nem néztem. Bár, ha így folytatja itt a nyár, nem tudom, lenne-e rá alkalmam felvenni :twisted:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ritya!
Nagyon szép ez a kocsi. A színe is. Mennyiért vesztegetik? Bár mi lemondtunk róla, de egy szép kocsi láttán mindig elcsábulok :oops:

Gyancsi!
Remélem, nem fognak megharagudni rám a csajok a Lombikos topikból, amiért bemásoltam egy hosszú üzit. Szerinted?
Jó a tankini. Én is akarok venni, de én eddig csak drágát láttam, ami jó is volt és tetszett is. Te mennyiért vetted? A C&A-ban jókat lehet kifogni, mondjuk arra még nem néztem. Bár, ha így folytatja itt a nyár, nem tudom, lenne-e rá alkalmam felvenni :twisted:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok Csajok!

Azt hiszem, hogy kezdem feladni ezt a balatoni nyaralás dolgot :D

Balatonlelle?Milyen?Én még soha nem voltam ott.Talán az még megfizethető....

Csillag, nagyon szép a baba és a pocakod is!!!!Örülök, hogy minden ok volt az u.h-n, és az is szuper, hogy nem volt szégyenlős.
Lucababa mindig szégyenlős :D
Bükkfürdő is biztos szuper lesz, mi most a Balatont szeretnénk nagyon :D

Folytatam, melóban vagyok és mennem kell...

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Angie 280 euróért vettük. beleszerettem első látásra.

Nekem van még a fiam születése uránról egy egész fürdőrucim , azt hiszem azt fogom használni.Elég nagy és bele fér a pocim is.

KépKép
ritya
 
 


Angie- Azt hiszem 25euró volt ....De volt egy csomó fajta, hétfőn mikor voltam melltartót venni akkor láttam, hogy egy csomó tankinit lenyomtak a felére ( 50 %-ra), azaz 12,50-re , az átszámítva 3200-3500 Ft, szerintem az nem vészes :wink: Babakocsit nézd meg az Espiro Vector 4 Lite-ot is, az is ilyen árkategória, mint amit Rita is írt... :wink: Dehogy baj, hogy írtál a lombikosba, kell a lányoknak a bíztatás :D

Dorka- Szerintem Balatonon minden hely tök jó, gyakorlatilag mindegy, hogy hova mész :D

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!
Olyan aranyosak vagytok,hogy mindenkinek tetszettek a nevek.

Szisszka!
Nálunk inkább az a baj,hogy én kötöm a neveket emberekhez és ha olyan akit nem szerettem akkor már ki is esett a név.Veronika pedig az anyukám és azért szeretném nagyon.Komolyan mondom azt hittem,hogy a baba nevének kitalálása könnyű.

Angie!
Köszönöm szépen a jó tanácsot megfogadom,mert már nagyon érdekel az eredmény.Bevallom őszintén nekem eszembe sem jutott. :D Köszönöm,hogy szorítasz,aranyos vagy.

Gyancsi!
Remélem,hogy nagy élmény lesz a párocskámnak,mivel még nem látta a picikénket.Nagyon boldog vagyok,hogy végre jön velem és annak meg még jobban,hogy ő ajánlotta fel és nem kellett kérnem.

:D

Ritya!
Nagyon klassz a babakocsi.Csúcs!!!!
Én még nem tudom,hogy milyen lesz mert a családom és a kolléganőm is felajánlotta,hogy megkapom ami nekik volt.Még nem mertem megnézni sem ,elhozni is csak októberben fogom.

ágica78
 
 


Rabbe,
megvan a megfelelő homeopátiás Schüssler só is, ami a visszerességre van! Kb. 1300-1500 Ft-ba kerül 1 havi adag, de a dózist homepátiás szakembernek kellene megmondania!
A gesztenyés krém kb. három hónap alatt hat...

Pelenka: mi moshatózunk (ha beledöglünk, akkor is :lol: :lol: :lol: )

Gyancsi,
majd küldök privit a homeós protokollal, otthon van!!
A tankini gyönyörű, hideg színekben nekem is pont ilyen kellene!
De szerintem én már nem igen megyek strandra! Hegyvidékre annál inkább! :D
A mostani hétvége is szuper volt fent a kunyhóban.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csillagvirág örülök, hogy minden rendben volt az uh-n, a mi babánk fejmérete szintén 49 mm (a BPD jelenti azt ugye?) és kis Noninak is fent van a feje, de nekünk is mondta a doki, hogy ilyenkor ez még természetes. Azért van egy kis para mert férjem is farfekvéses volt, de biztos vannak erre is jó kis módszerek hogy forduljon meg a baba. Nekünk még ezek a méretek vannak meg: HC 186 mm, AC 159 mm, femurhossz: 35 mm. tudja valaki mit jelentenek ezek? azt nem mondta a doki, hány gramm de legközelebb megkérdezem :)

Rabbe jó hogy megnézetted az ereidet, pihentesd sokat a lábad de biztos nem lesz baj belőle.

Kálcium: hát nem tudom hogy most akkor szedjek-e vagy sem. úgy látszik ahány doki annyi félét mond

Szisszka örülök hogy végre jobban tudsz pihenni. Bálint név nekem is tetszett régebben de azóta megismertem valakit aki nem szimpi. Ricsi olyan rosszcsontos mint a Marci szerintem jó név :)

Eclipse jaj tényleg tudnak hülyeséget mondani a védőnők. szerencsére az enyém nem az az okoskodó tipus eddig meg vagyok vele elégedve

Ágica nekem a Vera név tetszik ilyen rövidebb formában, Arnold tök jó kár hogy nem akarja a férjed. Nálunk a Tibor névből van több is a családban.

Közben elkezdett mozgolódni Noni most nagyon érzem olyan jó :D

Angie nekem is kinos ez a pénz dolog nálunk a terhesgondozás árában van benne a szülés. Nekem ez normálisabb eljárás. igaz benne van a rizikó hogy ha valamiért mégsem válik be akkor kifizettél csomó pénzt feleslegesen

Rytia szép a kocsi én is nézegettem ezt a tipust nagyon klasszak.

Mi valószinű TFK-t veszünk nagyon könnyű kocsi. itt a linkje: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=43

ebben a narancs szinben tetszik :) mivel sportváltozat kell még venni hozzá mózest meg hordozót azt valószinű használtan fogjuk. szerintem jövő hónapban megvesszük van egy olyan érzésem hogy kifutó modell mert régebben drágább volt nehogy lemaradjunk róla

Ancsa nálunk a terhesgondozás árában benne van a 4D igy nem is kell más helyre menni. csak most dupla annyi időt 40 percet leszünk benn. szerintem ennyi idő elég is rá. aztán meglátjuk mennyire hajlandó végre megmutatni magát a kiscsaj :) annyiban j a 4D hogy általában adnak dvd-t is azért hátha még rá tudod beszélni a férjed ;) tankini tök jó én biztos nehezen fogok magamnak találni ami jól is áll. de még az is lehet hogy a tavalyi két részest fogom felvenni amig még feljön rám és veszek valami felsőrészt hozzá fürdeni úgysem nagyon fogok legfeljebb térdig megyek be

Dorka Balatonlelle jó hely, mi is voltunk ott általában a környéken nyaraltunk és onnan ruccantunk át. ha találsz valamit szerintem biztos jó lesz

Kép
vayacon
 
 


Vayacon,
a femur a combcsontocska hossza, ez 100% tuti!!! :D
BPD fejátmérő, ez is biztos!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Még egy dolog eszembe jutott aztán eldugulok :lol: képzeljétek, tesómnak azt mondták hogy meg van repedve a külső méhszája, valószinű az előző szülésénél repedhetett meg miközben tágitották (ő amúgy nem is tudott róla hogy volt tágitás tök jó mi?) azt mondta az orvos hogy nem lesz ebből gond, de azért szoritsatok neki légyszi

Kép
vayacon
 
 


Gyancsi!
Ez, amit te tettél fel, nagyon tetszik, de mivel abban az árban (59e-ért láttam legolcsóbban) nincs benne a hordozó, ezért lehet, hogy mégsem lesz babakocsi. 79-ért láttam azt a verziót, amihez adnak hordozót. Én ezt a hordozót néztem ki:
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... &mainid=16
De lehet, hogy már nem lesz ennyiért, mire mi rászánjuk magunkat, hogy el kezdjünk vásárolgatni.
Pihenőszéknek pedig ezt:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/5401
a babyoutlet-ben olcsóbban is meg lehet venni.
Ezek mellé már luxus lenne egy babakocsi, úgy hogy már van (mégha rozoga is - apu fel fogja tuningolni).

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Vayacon!
Hol tart a hugod, a végefelé? Ő már szült természetes úton korábban, vagy mikor tágították?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Húú, de sokat írtatok lányok!

gyancsi! Nekem is rémlik a fürdőruci, hogy láttam, egy mérettel vettél nagyobbat belőle, mint ami vagy? Hova jártok úszni? Uszoda? Tó?

szisszka! A Bálint nekem is tetszik, főleg, hogy Valentin napon fogant a picink :lol:

Ritya! Nagyon tuti a babakocsitok! Mondjuk nekem inkább fiús, de fel tudod dobni egy-két rózsaszín mütyűrrel, ha csajszi van a pociban. :)

Csillag! Mekkora a pocid! Tudom, hogy második babánál nagyobb, de akkor is:) De olyan csini vagy te is:)

Kép
ebba
 
 


Visszatértem :D
Elég mozgalmasra sikeredett a mai nap, de nem baj, így legalább nagyon gyorsan repül az idő, és nemsokára mehetek haza.

Képzeljétek, van egy kedves ismerősöm, aki fotósnak tanul, nagyon ügyes és komoly kis gépe van.Szóval megkért, hogy szeretne róla csinálni augusztus környékén kismama fotókat, olyat is, amin egyedül vagyok, és olyet is, amin Andriskával.
Én ennek nagyon örülök, mert mindenképpen szerettem volna ilyet :D

Ti már kész babakocsiszakértők vagytok :D Én is babonás voltam, hogy nem veszek semmit, de igazából én ezt a 12.hétig tartottam....

Gyancsi, még mindig tetszik a tankini.Ott olyan jó idő van, hogy tudsz napozni?Tényleg szerencsés vagy, hogy annyi a pénz, ha dolgozol, mintha otthon vagy.

Angie, nekünk 30 nap folyamatos táppénz után veszik el a havi kauciót, ezért próbálom úgy megoldani, hogy dolgozó is és otthonlét is a hónapokban.
Ügyes vagy, hogy kisakkosztad!

Vayacon, sajnálom, hogy nem láttatok túl sok mindent, de azért gondolom, így is angy volt az élmény.

Szissz, örülök, hogy volt alvás az éjszaka :D

Rabbe, pihenj sokat!

Ryta, szép a babakocsi!!!

Csajok, mennem kell!

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Angie sajna még eléggé az elején jár a tesóm, 15 hetes :( császárral szült de sokáig vajúdott próbálkoztak a természetes szüléssel gondolom akkor tágitották ha ez tényleg igaz. hát nagyon nyugtatta a doki remélem tényleg nem lesz baj

Kép
vayacon
 
 


Vayacon, biztos nem lesz baj a tesóddal!Szorítunk neki!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Vayacon,
teljesen megértem, miért készülődik ő is ilyen tudatosan a természetes, emberi szülésre, és egészen 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Erika nagyon, nagyon sokat fog tudni segíteni neki!!!
Hajrá, drukkolok!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: