Új privát üzeneted érkezett!

Hunci, szörnyű, hogy miken metek át és ez a láz...

Twis:jobb volt sokkal.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hasfájás nálunk 4 hós korig tartott. Kirust sokszor apukája betette a kenguruba és sétálgatott vele, csak úgy tudott megnyugodni. Nem tudtuk elkapatni, 8-9 hós kortól szoktattam őket a ringatás- és ceremóniamentes esti alvásra. Ha szólok, hogy CSUCSU van, indulnak az ágyukhoz aludni. Jó volt a pihiszék is, napközben gyakran aludt benne, a lábammal ringattam, így a kezem szabad volt (vasaláshoz, másik gyerek etetéséhez).

Fogzás nem mindenkinél vészes, előre nem kell tőle beijedni.

Ilyen car időben letudtam velük a 18hós oltást és ezzel vége. Dokinő a kullancs ellenire még rá akar beszélni. Kisnorbi visított végig, Kirus egyet felsírt, aztán mint akinél semmi különös nem történt, ment tovább az élet.

Hunci, nem is tudom, mit írhatnék, annyira sajnálom a gyereket. Nincs olyan, hogy sürgős műtét? Mennyi tünetmentességi idő kell a műtéthez?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Vanda, akkor jól gondoltam, valahogy így éreztem, hogy inkább a nem adható algopirin mint a napok óta tartó 40 fok.

Szöcsi, én beadattam a kullancs ellenit.
tünetmentesség:röhej. két hét, na lealkudtam 1 hétre, de ma már ott tartok, hogy antibogyós védelem mellett műtsék meg, veszélyesebb, de hosszú távon a sok láz, a fájdalom és a nemevés sem veszélytelen.sőt.
ráadásul a gyerek amúgy sem volt nagydarab a maga 12 kg-jával, most meg 10-11 körül van :cry: ez is gyengíti piszkosul.

Twist, én sem hagynám abba az almát, nem az volt a ludas.

Rani, húh miket eszik ez a krapek, nemsokára cuppog majd a pörin is, hogy eltelt az idő, most szültél :shock:
Vendég
 

 
 

Lili, elvileg nem kell semmilyen cipő sem, mert legjobb nekik mezítláb. De ez olyan vékony talpú, mint egy zokni. Csak akkor adom rá, ha elmegyünk valahová, vagy ha a kertben akar ficánkolni. Fontos, hogy a talpacskájukkal érezzék a talajt, fontos a járástanulásban. Kertben sem adnám rá, de egyenlőre sír a fű miatt, mert szúrja. Kényeske. :lol:

skrisz72
 
 


Twist ment privi!

Szöcsi sajna Milán is igen hasfájós megint!
Volt egy csudi jó időszakunk de sajna az elmúlt!

Hunci úgy sajnálom a picit!
Nem lehet könnyű!
Igen pont most szültem 4 hónapja és 9 napja! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Enyimgyerek jó fej volt ebédnél. Evett három kanál paradicsomos húsgombócot, 5 kanál tökfőzeléket, és egy kekszes görög joghurtot. :? A rendes kaja nem kellett neki.... Próbálgatom vele a házikosztot. Egyenlőre kevés sikerrel. :oops: Bezzeg a hülye tejpép az lecsúszik ezerrel. Úgy látom édesszájú és tésztás lesz a lelkem.

skrisz72
 
 


Hunci,
jól van, van azért vmi jó hír is! :D
drukk a műtéthez, hogy meglegyen már!! ehhez meg a láztalansághoz egy hétig legalább!!
puszi kicsi hős fiadnak!

Krisz,
mi a gond a tejpéppel? én örülök,hogy falja! :D
mondjuk Makilány zabálja a főzelékeket is, így könnyebben beszélek.
házikaját még nem adtam, még várhat.

viszont pár napja Diána is nyervogott, mikor fűbe tettem, pedig volt ,hogy már tetszett :shock:


hasfájás:
szerencsére ez elkerült minket, sajnálom aki ezzel küzd :?
de úgy tudom, ahogy Szöcsiéknél is volt, hogy ez a csecsemő hasfájósság 4. hónapig tart... (ja tudom, a tankönyvi :roll: )

fogzás:
eddig nem vész, most jön a 4., a bal felső 1-es metsző...gondolom majd az őrlök lehetnek rosszabbak...

angel37
 
 


Jó reggelt!

Angel, gratula a fogacskához!
Végülis nincs semmi baj a tejpéppel, csak más anyák blogjában olvasgattam, hogy az ő gyerekük már egy asztalnál eszik velük, és azt, amit ők. Irigykedtem picit. Még mindig hadilábon állunk a rágással. Csak azt rágja meg, amit ő maga tesz a szájába. Keksz, kenyér, kölesgolyó, néha pici húsdarab. De leginkább a pépes dolgok mennek. Csak izgulok, nehogy két évesen is pépes kaját egyen. Van ilyen gyerek a faluban. :?

Kismamik, hogy vagytok? Milyen volt az éjszaka?

skrisz72
 
 


Jó reggelt!
Egész jó volt, eltekintve a sok őrült álmomtól. Röhej, hogy miket lehet összeálmodni. Szokásos 2-óránkénti pisijárat miatt elég fáradt vagyok minden nap, de egyébként jól.
Esztike: tessék szót fogadni anyának, mert a házi kaja a legfinomabb! Puszi Babanéni:))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Réka jobb alsó kisörlője még mindig nem tört át. Vagy 10 napja irtó szarul alszunk, sose jön ki az a nyomoronc fog. Kész vagyok, mint állat. Este kapott Nurofent, elaludt, ahogy kiment a hatása, ébredt, és egy órán keresztül ölben is ordított. Fél 12től 3ig voltunk fent... :?
vovanda
 
 


Vanda, rémesen megviseli a törpéket ez a hülye fogzás. Szegénykék. Balunál is ilyen volt az örlő fogak "növesztése"? Dani hogy áll a fogakkal?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Anyukák!
Fogzóknak, kis betegeknek sok gyógyítós puszi!!!

Baba!
Nekem se volt jó éjszakám, felébredtem fél 3-kor aztán csak 5 körül tudtam vissza aludni, Kornél nagyon mocorgott.
Na és még 8 nap :P

KépKép

Kép
keny
 
 


((((((((((((Keny))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz,
Diána nem rág semmit :roll: (pedig már korrigáltan számolva is mindjárt 1 éves)
ami kisebb darab bébiételben, az lecsúszik, ahogy van, nagyobbtól a nyelvét nyújtogatja, öklendezik, kezébe egy ideig nem is merek adni semmit, legutóbb majdnem megfulladt a babakeksztől, kihányta vele még az előző kaját is.
egyszerűen nem használja a fogait, csak ha kulcson, kád szélén, bármin akarja kocogtatni :?
gyanítom, egyszercsak rájön, rákap a rágásra, aztán meg szétrág majd mindent :lol:

Vanda,
szegény Réka :(

Keny,
szar éjszaka :roll:
ez a 8 nap meg már meglesz! :D

Baba,
pisijáratok :?
hülye álmokat meg ne is mondd :roll:


ma itt is korán kezdődött a nap, 5-kor szólt a házikakas :roll: aztán 6-9-ig még visszadőlt.

angel37
 
 


Angel, akkor mi nyertünk. Fél 5-kor keltünk. Aztán 6-tól 8-ig szunyáltunk még egyet. :D
Kóstoljátok meg a Nestlé Alete banános-körtés-joghurtos desszertjét. Lányom imádja. És nincsenek benne darabkák.

Keny, én is felébredtem 2.45-kor, de gyorsan vissza is aludtam. Persze nekem könnyű, nem mocorog bennem senki. 8) Most először becsuktam éjszakára a gyerek szobájának ajtaját. Unom már, hogy minden nyögésre felébredek. De így is megszokásból felébredtem. :wink:

Baba, ez a pisijárat rettenetes. Nekem sosem kellett éjjel felkelnem pisilni. :roll: Mi aludtunk Esztikémmel. :)

skrisz72
 
 


Skrisz: van egy ötletem anyuci! Csinálsz minden napra egy étlapot és a gyerek majd kitalálja, melyiket szolgáld fel neki a menüből. :lol: :lol: :lol: :P

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rágást, házikosztot tízóraira adtam, mert ebédre úgy voltam vele, hogy csússzon a pépes kaja, minél több, főleg Kisnorbiba. Pl. sajtot cikkekre vágva, kenyérhéjat, sonkát, téliszalámit, almát. Ha nem ettek eleget, jött a joghurt. Kirus megette a Zott darabosat is, Norbika kiköpte mindig a darabokat, ő natúrjoghurtos. Egy hete azt is megisszák úgy, ahogy van, két kezükkel elveszik tőlem. :shock: (újabb napi 2 body-mosás)

Ebédre hétvégén mindig húsleves van, abból ment nekik a pépesített, de inkább villával összetört leves+zöldség. Napközben kóstoltatni vele a házikosztot, aztán ha megeszik annyit belőle, mint a bébiételből, jöhet a rendes otthoni evés.

Fulladást nem ismerem, enyimek kiflivéget és babapiskótát szopogattak a babakocsiban talán 8 hótól. Apósomnál és keresztéknél ment a kínálgatás, mondván, hadd egyen a gyerek krumplipürét, palacsintát, rántott húst, mutyiban Túrórudit, savanyú uborkát.

Hunci, olvaslak minden nap, sokat gondolok rátok.

Krisz, én még mindig felkelek éjszaka 1X, hiába alszanak reggel 7-ig. Agyam már így marad beprogramozva.

1 hét múlva nyaralunk, úgy izgulok. 3 éve nem láttam a Balatont, na meg az a rengeteg cucc, amit vinni akarok! Magunknak terveztem 1 farit, 7 pár zoknit, alsóneműt, 2 pólót, gyerekeknek pedig utánfutót.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, gyerek cuccokkal ne spóroljatok! Mindent vigyél el, ami a kényelmeteket szolgálja. Hidd el, hiányozni fog a komfort. Én most voltam Balcsin, állatira hiányzott pl. az etetőszék. Legközelebb tuti viszem azt is.
Úgy látszik a joghurt a jolly joker. :wink:

Baba, de várom már, hogy megszülessen Fannika! Jaj de szeretném már olvasni a sirámaidat! És végre lehetnének kreatív ötleteim, hogy miként oldd meg a problémákat! :mrgreen: Jön még kutyára villamos!!! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tudod, hogy nagyon szeretlek és csak szívom a véredet :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz,
van sokminden (tul.képp minden, amit nem kell feltétlen rágni), amit megeszik, meg a bébiételes kis darabok nem zavarják, nyeli, mint kacsa a nokedlit. csak a kézből evős izék :roll:

köszi a tippet,ezt még nem próbáltuk! :wink:

Milupa frutapurát szoktam venni, van belőle többféle, lehet keverni zabpehellyel, grízzel, joghurttal, túróval stb!

hú, etetőszék nélkül etetni tényleg gáz :roll:

Szöcsi,
ügyesek kajával!
nyaralás, húha! izgulnék én is :wink: az arányok kb ezek nálunk is, ha megyünk nagyszülőkhöz :roll:

biztos jó lesz a nyaralás, legyen hozzá jó idő! :)

Baba,
ezt megkaptad! :lol: :wink:

angel37
 
 


Na szép. kinevetni szegény kismamát :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szegény, szemtelen kismama! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok, sütöttem erdei gyümölcsös túrótortát, kinek küldhetek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: már csak annyi, aztapaszta :shock: car éjszakát sajnálom.

Angel, Krisz: holnap reggelre nagy alvást kívánok!!!!

Hunci: Babának itt is millió gyógyító puszit küldök!!!!!!!
Vendég
 


Vovanda, készülünk a keresztelőre (még a nyáron lesz) és felpróbáltuk a szép rucit, amit tőled örököltünk. Nagyon tecc a ruci:)
Kép

Sannah, én persze jelentkezem a túrótortára!!!

Keny, szar éjszakát felejtsd el. Front volt aszem. És gratula, hogy már mindjárt 36 hetes leszel! És mit mondanak a kórházban? Hogy próbálnak még elvinni 38 hétig, 40 hétig? Vagy nem szólnak bele és 36. héttől már a természetre bízzák? Izgi ám!:)) Mindjárt babázol!

Skrisz, nagyon jó ízlése van a kiscsajodnak, a finomakat szereti:)

Még itt nem is meséltem, hogy észre sem vettem, de lefogytam 5 kg-ot (már a 6. felé tartok). Egy barátnőm vette észre, megdícsért, amikor sétáltunk, hogy látja, hogy fogytam. Akkor ugrott be, hogy 2 hete nem tudok édességet és fagyit enni (eddig azokon éltem csak), mert nagyon szenvedek a fájós fogammal. Hát ez volt a titka. A párom örül:)) Tehát eszem mint állat, csak éppen édességet nem.
Vendég
 


Sannah,
először is küldj befelé a lakódnak egy hatalmas adagot :lol:

Twist,
aranyos kis vidám Dorka! :D
csak nem egy masni? :lol:

fogyáshoz gratu! :wink:
kár hogy egy fájós fog segítségével.
sztem én is fogytam, csak a mérleg nem mutatja (komolyan) :roll:

angel37
 
 


Twist, mekkora haja van már Dorkának! Irigy-irigy!!! :lol: :lol: Egyre szebb ez a gyerek. Édes a masnival.

Sannah, nyitom az ablakot! Kügggyed!

skrisz72
 
 


Skrisz, én "faragtam" azt a csattot, hogy csajos legyen:) A csittcsattra karácsonyfadísz masnit tettem.
Hátul még sajnos van kopasz folt, bár már kezd nőni ott is a haja. Az tök jó, hogy göndörödik a haja, nem lesz olyan szög egyenes, mint nekem. Apci a göndörke nálunk.

Angel, szóval, úgy érted, hogy pl. lejjebb ment a hasad, ugye? Ha nem mutatja a mérleg, akkor átrendeződés. A lényeg, hogy a kisebb nadrágot is fel tudd húzni :wink:
Vendég
 


Krisz: kűtem!

Twist: nagyon édes baba Dorka!!!! Ha majd egyszer találkozunk valahol, amit remélek, akkor viszek egy egészet és persze külön a kuttyoknak is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel: Ő volt az első , aki kapott!
Vendég
 


Twist,
nem. a hasam amúgyse tudott óriásira nőni, elég hamar visszaállt a majdnem kiindulásira, olyan szép, mint a régi meg már sose lesz, egy régebbi műtét + a "kibővített" császár sokat rontottak, meggyengítették a hasfalam :(

fogytam látványra sajátmagam és a környezetem szerint is, gatyák jobban rámjönnek, de a mérleg makacskodik - nem értem :roll:
holnap mérek egyet, ha el nem felejtem :wink:

angel37
 
 


Angel, lehet, hogy a mérleg nem jó. Mert képzeld, hogy egy haverunktól kaptunk egy mérleget és az összes mérlegünknél kevesebb voltam rajta. Hát, azonnal az lett a kedvencem:) A többit el is zártam a szekrény aljára:)))

Sannah, köszi, jöhet a torta, de fini lesz! Szoktál a kutyusok szülinapjára kutyás tortákat készíteni? Úgy értem, hogy szalonna van rajta, meg jutalomfalatok és sonka? Régen én olyat készítettem, hogy májkrémet kevertem szárazeledellel, ez volt az alap és rá szalonna alakú juti falatokat. És még gyertyát is kaptak rá:)
Vendég
 


Jó reggelt!
Remélem, jól vagytok! Én nyaff-naff...már nem is mondom...
:cry: :cry:
57,8 kg vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Én mindig megértelek! Panaszkönyvbe nyugodtan írj be! Az enyém is olyan hosszú lett a végére, hogy könyv formában kiadathatnám.

Ha minden jól megy, ma elviszem a prüntyőket Tücsökmuzsikára. Amolyan táncos-zenés valami.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sannah!
nekem a receptet küldd, lécci.

Twist!
Dorka bébi irtó csini. :D

Fogyás: gyertek hozzám, ha akartok, én alszom, ti meg pesztráljátok a lányomat. 5 nap alatt 2 kiló mínuszt garantálni tudok. :?
Nem is nyaffantok már, tököm kivan. Totál kimerültem, ráadásul a pasim is a pasibbik (értsd: érzéketlen tahó) formáját hozta, jól összevesztünk. Persze nagyrészt a fáradtság a ludas a dologban, de most nagyon berágtam. :twisted:
vovanda
 
 


Baba, mi baj van?

Szöcsi, a tücsökzene állítólag marha jó! Remélem élvezik majd a kis tücskök.

Vanda, van ilyen! Enyémpasi is szokott időnként kényelmes bunkó lenni. :? Ilyenkor rá szoktam szólni, hogy "hahó, család!!". Csak hogy tudja, hol a helye.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Enyémmel az a baj, hogy 3 nap, mire belátja, hogy tapló volt. Mert makacs a drága, mint egy öszvér. Engem meg bánt, minden bajom tetejébe még bőgök is, szóval baromira nem hiányzott. :?
vovanda
 
 


(((((((((((((((((((Vanda))))))))))))))))))))))

Skrisz:szokásos, gyull., pocifájás. Dokim hívtam már 2x ma, de nem sikerült elérnem. Vga yszül, vagy műt, vagy szabadnapos és alszik, vagy nem tudom... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Twist!
Dorikád tüneményes ebbe a kis ruhában!
Fogyás :P de a rossz fogat sajnálom!Karácsonyi masni aahhhhhaahhha

Vanda!
Pasik soxor nem veszik észre magukat....aztán mi csajok jól megbocsátunk :roll:

Baba!
Mizu drágám?A szél csinálja a cirkuszt?
Én remekül aludtam Kornél is :lol: , viszont majd szétrepeszti a szemérem csontom :shock:
Én meg híztam kicsit tegnap 63 kg voltam.

Sannah!
Túrótorta énis, énis!!!!!nyammmmmm...

Loistól is kérek valami virtuális finomságot :!:

Bols!
Merre jársz haza jöttetek már Szoboszlóról ugye?

Nani!
Kismami tessék jelentkezni!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Ez a gyulladás már kikészít téged nagyon sajnálom.....
pusza neked!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, már csak egy hét!!!!! :lol:

Képzeljétek, enyimpasi titokban elvitte fényeztetni az autóját. Fekete cabrio-ból fehér lett. Szerintem nagyon boldogtalan a munkahelyén, és most ezzel kompenzál. Sajnálom szegényt. De bizti gyönyörűséges lesz a kocsi, ha elkészül.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bejelentkezés. Az éjszakánk szerencsére jó volt, de ilyenkor a nappalunk fárasztó. :? És ami a lényeg, reggelre megjött. :shock: :twisted: Ezt nem hiszem el!!! Most ilyenkor mi a helyzet a tejcsivel? Vagy nincs összefüggésben a két dolog? Tegnap úgy éreztem, hogy kevés Dominak a tej, meg is mértem egy alkalommal, de úgy felidegesítettem magam, hogy többet nem tettem a mérlegre. A két ciciből 3 óra elteltével 50-et tudott kiszopizni. Mára javult a helyzet, 120 volt a reggelije.
Jövök még, ha a fiatal úr engedi.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, a mensis napokon kevesebb a tej. De utána helyreáll a rend. Igyál sok vizet.

skrisz72
 
 


üdv!

mindenkinél vmi nyíg? :roll:

hát én se vagyok top, Makilány hajnali 2-4-ig igényelte a társaságot :roll:
éhes, kaka, fog, mittudomén - bár akinek baja van az nem dumál a sötétben, nem röhög hangosan és tapsikál :roll:

Lili,
Krisz jól mondja, vérzés előtt/alatt kevesebb, ha elmúlt több lesz.

ha vigasztal nekem se maradt egy vérzés se, és 3 hetente jött, erősebben, mint azelőtt és kb 2 hét vérmentesség alatt egy késforgatós PÉ :?


férjek/párok stb...
hú, a születés, főleg a hazahozás óta nálunk is vannak érdekes helyzetek...

angel37
 
 


Szerintem a pasiknak fogalmuk sem volt, hogy egy gyerek mit jelent. Nem voltak rá felkészülve, hogy vége a szép életüknek, hogy azt csinálnak amit akarnak, és akkor, mikor épp kedvük tartja. Még néha nekem is nehezemre esik tudomásul venni. Nem élem meg tragikusan, de azért néha jó lenne pár szabadnap.

skrisz72
 
 


Na, nálunk sem rózsás mindig a helyzet, de úgy vagyok vele férjügyileg, hogy enyém az első 3 év, aztán majd jön apuci, én meg megyek fodrászhoz, wellnessezni, jógázni, plázázni. Elteszem majd a hátizsákot, játszóteres joggingot, csapzott hajat, felveszem a magas sarkút. Jön még kutyára dér...

Tücsökzene jó volt, bár másra számítottam. Mondókázni itthon is szoktunk, inkább amolyan táncházasat gondoltam. Még szétnézek, van valami Mazsolamuzsika is itt a helyi művházban. Azért 2 gyerekkel elég húzós, de rendesek voltak, miattam 2X mondókáztak mindent. Gyerekeim élveznek minden közösségi megmozdulást és ez a lényeg. Kisnorbi becsajozott rögtön, 2 csaj fogta a kezét. Kirus visszahúzódóbb kezdetben, viszont ügyesebben ismétel folyamatokat (taps, lecsücsülünk, stb.)

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Na, nálunk sem rózsás mindig a helyzet, de úgy vagyok vele férjügyileg, hogy enyém az első 3 év, aztán majd jön apuci, én meg megyek fodrászhoz, wellnessezni, jógázni, plázázni. Elteszem majd a hátizsákot, játszóteres joggingot, csapzott hajat, felveszem a magas sarkút. Jön még kutyára dér...

Tücsökzene jó volt, bár másra számítottam. Mondókázni itthon is szoktunk, inkább amolyan táncházasat gondoltam. Még szétnézek, van valami Mazsolamuzsika is itt a helyi művházban. Azért 2 gyerekkel elég húzós, de rendesek voltak, miattam 2X mondókáztak mindent. Gyerekeim élveznek minden közösségi megmozdulást és ez a lényeg. Kisnorbi becsajozott rögtön, 2 csaj fogta a kezét. Kirus visszahúzódóbb kezdetben, viszont ügyesebben ismétel folyamatokat (taps, lecsücsülünk, stb.)

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, klassz, hogy élvezik a közös játékot!
Hétvégén mi is elmentünk vásárolni. Gondoltam veszek magamnak egy új szabadidő ruhát. Már elfelejtettem, milyen drága. Nem vettem. Majd két év múlva... :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok!

Elveszett bárány jelentkezik.
Dolgozom, ezért nincs sok időm.
Szerencsére nagyon jól vagyok, szokásosan semmi bántó tünetem nincs. Jövő csütörtökön Hajdú dr-nőzünk a Génklinikán ( 12. heti kombinált teszt). Addig nyugi van.
Azt is kibírtam, hogy a tőlem 1 utcányira lévő 4D-s uh-t elkerüljem. :lol:

Keny, Baba, már nincs sok hátra lányok!

Hunci , H-nak gyógyulást, legyen már vége mielőbb!

Bocsánat, hogy személy szerint nem írok mindenkinek.Puszillak benneteket!Szép napot!
nani72
 
 


Az én pasimmal szerintem pillanatnyilag az a legnagyobb baj, hogy majdnem olyan fáradt mint én. Merthogy ő is felkel, éjszakázik, ha kell. Meg ma közölte: az velem a baj, hogy mindig azt nézem, hogy nekik jó legyen, nem vagyok elég önző. :D Majd gyakorolom. 8)
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: