Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Köszönöm az infókat. Holnap már megyek isKép Már alig várom.

Anyóssal tényleg meg kell próbálni nem foglalkozni, bár ez néha nem könnyű. Az enyém is elég nehéz esetKép Nem is nagyon beszélek vele, ő viszont úgy tesz, mintha minden OK. lenne köztünk, persze a hátam mögött mindig fúr. Hát az van. Főleg azért érzi magát nyeregben mert az én szüleim külföldön élnek és úgy gondolja, hogy majd őrá leszek szorúlva és ezt ki akarja használni. Hát azért semKép Na most ez jól kijött belőlem (bocsi)

Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!!!

Végre újra itt!!! Kép
Láttam, hogy tettetek fel páran fotót magatokról...
Végre rájöttem, hogy hogyan kell feltölteni, úgyhogy én is tettem fel kettőt!Az esküvőnkről.(végül is ezt is lehet pocakfotónak nevezni, mert itt már 11 hetes voltam Kép) Mostanit sajna nem tudok egyenlőre, mert nincs aki lefotózzon, mert a párom jelenleg külföldön dolgozik Kép Kép
Látom a rossz idővel többeknek rosszabb kedve volt! Nektek küldöm Kép Kép Kép !!!
Nekem attól függetlenül, hogy párom nélkül vagyok egészen jól érzem magam! Sikerült elsőre a kresz vizsgám, és ma már autót is vezettem, már ha ezt annak lehetett nevezni Kép !

Tudjátok nekem sem nagyon lesz rokoni segítségem a szülés után, mert sajnos édesanyám nincs olyan állapotban, hogy segítsen illetve az én anyósomék is nyárig Amerikában vannak!Szerencsére jó kapcsolatunk van egymással Kép !
Viszont voltam a héten védőnőnél és ott láttam egy csöppséget a mamájával és a nagyijával, ahol a nagyi folyamatosan felszólító módban beszélt a kismamával és nyomatta neki, hogy mire vigyázzon és mit csináljon aktuálisan a gyerekével!
Na mondom: lehet, hogy én jártam jobban! Bár eddig nem tudtam 100%-osan elhinni!
Szerencsére van egypár barátom, akikre számíthatok az első időszakokban Kép !!!

A táblázattal kapcsolatban...
Én nem tudom kinek van új infója, de szóljatok, ha vm-it módosítsak!

Puszi: Katy
24+2 Kép
Katy
 


Ja a táblázat...

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 (Róbert) Mariann Szeged/ Klinika
Bendegúz 30 nov.17. 1 Bence Bp./Szt.István kh.
Márti05 31 nov. 20. 1 Brigitta Bp./ Bajcsy K.
Bringa 29 nov. 22. 2 Bernárd ?
Kriszti 29 nov. 28. 1 Zsombor/ Luca Bp./ Schöpf-Mérei
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány ? dec. 8. ? ? Bp./Szent István kh.
Smille 23 dec. 10. 1 ? Gyula
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Dezi 29 dec.15. 2 ? Nyíregyháza/Jósa A. kh.
Mackósajt 32 dec.15. 2 ? Bp./Szent István kh.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./Szt.István kh.
Babar 28 dec.14. 1 Szonja, Barbara Bp./Szent István kh.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Benedek Bp./ Szabolcs u. Klinika
Saxi 31 dec. 16. 2 ? Esztergom/ Vaszary K.
Manós 29 dec. 18. 1 Barnabás/Virág v. Lili Bp./ Szent Imre K.
Constanze 28 dec. 20. 1 ? ?
Katinka 27 dec. 23. 1 Lili Székesfehérvár
Zsófi ? dec. 24. ? ? Bp./ Margit K.
Edina 23 dec. 29. 1 Bálint v. Olivér ?
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
TAndi 29 dec. 31. 1 Tamás/ Enikö Bp./Szent István kh.
Rumpusz 26 dec/jan? ? ? Bp./ Schöpf-Mérei
Fabrika ? jan.? 2 ? ?
Rita 23 jan. 4. 1-2. Balázs v. Bence/ Emma v. Anna Bp./ Máv K.
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./Szent István kh.
Rékacs 30 jan. 7. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Márti 28 jan. 8. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Hanitka 29 jan.10. 1 Hanna Bp.
Kire 33 jan. 11. 2 ? ?
Tüni 28 jan.12. 2 ? Bp./Máv kh.
Szilvia 30 jan. 12. 3 ? Bp./ János K.
Esbib 30 jan. 12. 2 ?kos/ Flóra Bp./ Bajcsy K.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Réka Petra/Gergő Ádám Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Kátya 29 jan. 26. 2 Gergely/ Anna v. Sára Bp./ Kútvölgyi K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Bubborka 29 jan. 30. 2 ? Bp./ Szabolcs u. Klinika
Eszter2004 28 febr.1. 1 Petra Bp./Máv kh.
Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./Szent István kh.
Bagzer 26 febr. 2. 1 ? Otthon
Katy 27 febr. 3. 1 Dávid?/Leona, Lea Bp./ Schöpf-Mérei
Cicmerák 24 febr.8. 1 László,Gergő Bp./Szent István kh.
Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szent István kh.
Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./ János K.
Kikocska 26 febr. 13. 1 Réka Ilona/ Áron v. Ábel Bp./ Schöpf-Mérei
Móni 24 febr. 16. 1 Bence/ Dóra Bp./ Máv K.
Enikö 26 febr. 19. 2 ? Szeged/ Klinika
Eszi 30 febr. 22. 1 Anna v. Luca Bp./ Kútvölgyi K.
Böbe 28 febr. 24. 1 Géza/ Lilla Bp./ Margit K.
Zsuzsa 28 febr. 26. 1 ? Bp./ Bajcsy K.
</pre>

Maricáról semmi hír?
Lassan Bendegúz a következő... Kép
Katy
 

 
 

Sziasztok!

Csajok, úgy látom, mindenki lelkének jól esett ez az anyóstéma Kép Még jó hogy nem neteznek, lenne mit kibeszélniük (képzeljétek el, holnaptól lenne egy olyan topik "anyósok" jujjj Kép - remélem tényleg nem neteznek)

Hát, ha mindenki arra várt volna, hogy mikor jön el a tökéletes időpont egy babára, szerintem üres lenne ez a topik.
Mindig lehetne valami kifogás. Nekünk sem egyszerű, én is tanulok, melózok, ráadásul most vettünk fel egy nagy hitelt, hogy egy új saját kéglibe tudjunk menni. Nagyon nehéz lesz, de ha nem vágunk bele, soha nem lenne házunk, nem lenne gyerekünk. Biztos mi is meg fogjuk majd kapni, hogy fel fog kopni az állunk, erre már fel is készültem. De úgy vagyok vele, ha szeretjük egymást a párommal, és még ez a csöpp is itt a hasamban erőt ad, mert ha másért nem, érte érdemes küzdeni, akkor mindent meg lehet oldani.
Na ezt jól megaszontam Kép

Bagzer, tényleg szépek a fotóid Kép Gratula

Jó hétvégét mindenkinek!

cic
cicmerák
 
 


Hello!

Szépek az új képek, Bagzer, nagyon ügyesek vagytok! Majd megmutatom a Páromnak, ő is szeret fotózni, de csak amatőr szinten, hátha kedvet kap.

Anyós témával kapcsolatban nekem nagyon szerencsém van. Kép Szerintem nekem jutott a világ legjobb anyósjelöltje, nem szól bele semmibe és mindenben támogat minket. Ő szó szerint ugrált örömében, amikor elmondtuk neki a hírt. Kép Egy fedél alatt azért nem lenne könnyű vele sem, de azt Anyukámmal sem bírnám sokáig, pedig őt is imádom. Szerencsére a szüleim is fehérváriak, Anyu sokat tud majd segíteni - otthonról.

Aura, Edwig - én is nagyon tiszellek Benneteket, nagyon sok örömet leltek majd így is a Babákban!

A Szülőszoba hatására én is elgondolkodtam az epidurálison, de valahogy én is jobban tartok a beadástól, mint a fájdalmaktól. Előre szerintem nem kérek, aztán meg majd kiderül, hogy bírom...

Orbis! Ne legyen lelkifurdalásod az édességtől! Én egyik este egy egész ( 4 személynyi) pudingot vágtam be. És ha jól belegondolok, most is belémférne! Kép Gondolj arra, hogy biztosan Babuci kívánja és ő tudja, mi a jó neki.

Jó hétvégét Mindenkinek, hátha még a nap is kisüt!

Katinka
katinka
 
 


Kép Na persze, én is mindig a babára fogom, ha valamit befalok Kép Kép

Node nem értem, hogy miért lenne rossz nassolnunk, elvégre, most legálisan lehet Kép Én bizony amit megkívánok, befalom. Nem érdekel hogy sok benne a cukor, vagy a szénhidrát. Ha kívánom, biztos oka van. majd lemennek a felszedett kilok.

cic
cicmerák
 
 


Bagzerka, Edwig!

Köszönöm a támogatásotokat! Annyira meghatódtam, hogy így reagáltatok, kedveset és megértőt, meg bíztatót, hogy nyomban el is pityeregtem magam, annál is inkább, hogy a tüdérkém itt a pocimban nekiállt mocorogni, míg olvastam a soksoksok jót!
Most meg már nevetgélek közben az örömtől, meg attól, hogy vicces lehetek kívülről ahogy itt ülök, folyton félreütöm a betűket és közben sírok és ráz a nevtés!
Na ezt jól megaszondtam! Edwig kitartás neked is! Akárhogy is van, a bébi a legszebb-jobb dolog ami csak történhet az életben!
Ésmég mindenkinek nagyon köszönöm aki írt!

Edwig, Vzsuzsi, ment a mail a Jánosról!

Óriáspuszikat, megmég boldogságos pocaknövesztést is mindenkinek! Aura
aura
 
 


Sziasztok!

Na ma pont jókor jött ez az anyóstéma! Az enyém alapban aranyos, de kicsit butácska szegény, és ma jól elrontotta a délutánunkat. Minden pénteken elmegyünk hozzá délután a gyerekekkel. Ma a férjem 2 körül hazaért, és simán befejezhette volna a fürdőszoba burkolását, de már 4-ig nem akart belekezdeni. Elmentünk anyóshoz, nem volt otthon. Felhívtuk: ja, ma nem ér rá, dolga van. Köszi. Fürdőszoba ugrott. Ráadásul a férjemnek mostanában alig van ideje, tényleg luxus elbaltázni egy egész délutánt.
Ennek jegyében viszont legalább elmentünk és megvettük a takaróléceket. Micsoda öröm!KépKép Két hipernyűgös gyerekkel meg egy 25 hetes pocakkal.

Bagzer, eddig nyavalyogtam, hogy mekkora hasam van, de szerintem te vezetsz!!! Úgy látszik, aznap nagy babák fogantak!Kép

Én a dokinál olvasni szoktam, úgysincs rá időm máskor. Direkt örülök, ha várni kell.Kép Ugye nálunk már szóba se jön, hogy apuci elkísérjen, mivel ő vigyáz a kölkökre...Kép Nem baj, lehetne rosszabb is, ha mondjuk ehhez még 40 éves lennék...Kép

Pusz:
Vica
mvica
 
 


Cicmerák,

bundás alma nyamnyam!!! Jövő héten én is csinálok!
mvica
 
 


Nektek mekkora a pocakotok?
nekem 97 cm a körfogata, nem túl kicsi az...
most a 31-32héten vagyok...már pontosan én sem tudom melyikKépKép
puszó,eszti
esztyx
 
 


Eszti! Az enyém is 97, most lemértem. Tök hülye vagyok ez eddig eszembe sem jutott, pedig akkor mérhető lenne a változás, mert a kiinduló adat is lényeges, hogy ez nagy vagy kicsi, nem?

Katy! NAgyon helyesek vagytok! Meg annyi változás lenne, hogy a baba neve nálunk Hanga.

na, mindenkinek szép estét, meg klassz hétvégét

Rékacs
28+2

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy belekotyogok, de nem bírok nem beleolvasni a topicotokbaKép Van egy 7 hónapos kisfiam, de a pocakosság és a szülés olyan meghatározó élmény volt az életemben (meg persze most a babázás , amit élvezhetek), hogy alig várom már a tesót, és nem bírok betelni a pocakos képek nézegetésévelKépOlyan jó olvasni, hogy Ti is kiélvezitek minden percét!!!

A gátvédelemmel kapcsolatban: kórháztól is függ, dokitól is - van,ahol ill aki egyértelműen gátmetszést csinál, de igazából a szülésznő hozzáértése meghatározó, hisz ők végzik a gátvédelmet. Sokan esküsznek rá! Nekem gátmetszés volt 8a Schöpfiben első babánál mindenkinél vágnak), de SEMMIT nem éreztem, másnap ültem vele, nagyon hamar gyógyult - de ez is dokifüggő szerintem!

További jó pocakosodást!

Katy, nincs pocakos képed???? Sürgősen taliznunk kell, elő a fotoapparat és rakjuk is fel az albumodba!!!!

Kriszta
móki
 
 


Sziasztok!!

Én is lemértem, 89 cm. (24+3) és ehhez 60 kiló.
Holnap rápirítok már apucira, hogy csináljon már a pocakomról egy-két képet. Ezer éve nyaggatom már érte.

Amúgy, csak bíztatásképpen: anyukám engem egyedül nevelt a kezdetektől fogva, pedig akkor még nem nézték az ilyesmit jó szemmel. De azt hiszem, az ég egy adta világon semmiben nem szenvedtem hiányt, és sem elkényeztetettebb, se elhanyagoltabb nem voltam a többieknél. Semmilyen normális papa-mama-baba viszonyért nem cserélném el az én egy szem anyukámat!! Szóval szerintem csak lelki erő meg kitartás kérdése, és tuti vagány, talpraesett és minden lelki sérüléstől mentes kis fickók lesznek így is!!

Na most ettől legalább feldobódtam, eddig olyan nyomi voltam. De most nem sírom el a bánatomat, mert akkor megint pityeregni fogok!!

Jó éjszakát mindenkinek:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!

Az enyémet a védőnő mérte le kedden 88 cm(24+3) és melé 67,5 kiló (biztos a magasság is számít Kép )!
Orbis most jól rám pirítottál Kép!
Bár nem gondolom, hogy meghíztam volna!A védőnő különben nálunk is elkezdte, hogy figyeljek oda!Az
induló súlyom 64 kg volt...

Nálunk a gyerekkel a palacsinta és a rántott husi a nyerő!!! Állandóan bírnánk enni belőle!

Ezek szerint pocakos fotók várhatók minden szinten, még nálunk is, mert Móki barátnőm lefotóz bennünket Kép !!!

Imozsoly! Köszi Kép !A Hanga kijavítva!!!

Puszi: Katy
Katy
 


Bocs!!!

Imolyozs!!!Csak bénázok a betűkkel!!!

Katy
Katy
 


Nekem 27 hetesen 99!! Mármint a hasam. Azt hiszem, eddig vezetek... Egyébként egyáltalán nem függ a baba méretétől -úgy tudod. Voltak szobatársaim pici hassal a kórházban, nagyobb babájuk volt, mint nekem. Valószínű alkatfüggő is.

GÁT: már annyiszor akartam írni, de mindig elfelejtem. Én voltam intimtorna tanfolyamon tavaly, és nagyon nagyon ajánlom. Tel. számot is tudok adni, ha gondoljátok. Sajnos a vetélésem miatt -már nagyobb volt a baba- olyan picit, mintha szültam volna már, és bizony kitágult a hüvelyem. Akkor nem kellett vágni, meg semmi, ahhoz még pici volt, de az utóhatásai megmaradtak. Főleg abból éreztem, hogy gyertya állásban bement a levegő, aztán elég kellemetlen hangokat adva távozott. A tanfolyam után ez teljesen elmúlt, a férjecském örül, mert tudatosabban tudtam szorongatni- amikor még lehetettKép...-, és bizony vizeletcsepegési problémák sincsenek (tüsszentésnél, köhögésnél sem. No és a gátvágást remélem, sikerül megúsznunk, bár most, hogy összevarrták a méhszájam nem merek annyira tornázgatni, nehogy meglazuljon a varrás.
Még nem vagytok elkésve, hajrá, nagyon ajánlom. Két szombaton 5-5 óra a tanfolyam, egyéni "edzéstervet" kaptok, 4 hónapig egy 15 perces gyakorlatsort kell végigcsinálni esténként, aztán életed végéig egy 5 perceset. Csomó hasznos, egészséges életmóddal kapcsolatos infót is mond a vezető, aki egyébként orvos. Azt mondta, az a baj, hogy nem gyerekortól szoktatjuk rá a gyerekeinket ennek a végzésére. 18 év lenne a legkésőbbi kor, mikor el kellene kezdeni. No, ennyi. Nem árt megelőzni az időskori gondokAT. Amúgy már 80 éves néni is megtanulta. És nem kell levetkőzni, semmi kellemetlen nincs benne, üldögélünk, és befele koncentrálunk.

Ez a reklám, ha valakit érdekel, ide írom a számot.
Dr. Munkácsi Katalin Tel.: 20/4217-237 (kíméletes szülés, intimtorna)

Na szép hétvégét! Rékacs, gyönyörű a Hanga név!
Noémi 26+6
vghnoémi
 
 


Sziasztok Kismamik,

Nagyon helyesek a fotók, az esküvősök is nagyon szépek és a pocakos-picúrosok is! Jó, hogy így fellendülőben a fényképezkedés Kép

Anyós-ügyben örülök, hogy vannak azért jó fejek és kedvező tapasztalatokról is írtatok. KépKép

Nálunk mondjuk nem ez a helyzet, de szerencsére 300+ km választ el bennünket. Egyébként nem szól az anyósom semmit a babához, azt mondta, majd megszületik és kész. (Legalább később sem akar majd beleszólni.) Viszont a szüleim és tesómék is közel laknak (ugyanabban a kerületben), úgyhogy tuti lesz segítségünk a baba születésekor.

Tegnap voltam a kórházban egy kismamánál, meg még az Anyukámmal szerveztem nézelődős-vásárlós-mozis programot, aminek következtében estére teljesen elfáradtam és fájt a pocak, vagyis feszítette magát a lakója. A kórházban a többiek szerint pici a pocakom, anyukám szerint mintha elég lent is lenne. Most aggódok ezen, reggel óta nézegetem, meg extra figyelném, hogy mikor/mennyit mocorog Picibaba, de persze most alig akar a kis huncut.

Vigyázzatok magatokra, és vígadjatok a vacak idő ellenére (ihaj, hát itt a szüret is!).

Hanitka
hanitka
 
 


Sziasztok!

Hű, de jó, hogy nálatok is megy a pocakméricskélés. Én mérem hetente-kéthetente, mikor eszembe jut. Tudom, hogy ez a babára nézve nem jelent semmit, de olyan jó lesz majd később viszanézegetni, hogyan változtunk,
nőttünk-kerekedtünk. Nálunk 85cm a pocikörméret 55 kg-val 21+1 hetesen. Én hála istennek nem vagyok nagyon kajás, inkább arra figyelek, hogy egyek rendesen. Bár a porcukros bundás alma gondolata a hatalmába kerített, kár, hogy nem tudom, hogy készül. Leírná nekem valaki?!
Jajj, anyukám annyira helyes, eddig csak büszkén mesélte, hogy ő már nagymama lesz, de épp most kagylóztam bele egy telefoncsevejébe és hallom ám, hogy vidoran újságolja, hogy LÁNYUNK LESZ!
Aranyos tőle ez a kollektív pszichés babavárás. A nagypapakezdemény is imádnivaló. Mikor megtudta, hogy "jól ígymaradtam" először kicsit kiakadt, mert féltette a jövőmet stb... aztán másnap odajött, hogy " azért ugye nem karsz elköltözni, legalább amíg picike, ugye nem?!" Szóval szerencsére ők ilyen szuperek.
Na most már stop a kisregénynek!
Olyan jókedvem lett, hogy megyek is enni de izibe! Kép
Minenkinek jókedvet, pocakkerekedést és soksok bundás almát (bár még nem tudom milyen, de elképzeltem!)!
Pusz, Aura
aura
 
 


Hali,

Utánakérdeztem a bundás almának, mert hát ezt már nem lehet bírni...

Anyukám szerint először is mindent jól el kell rámolni a tűzhely környékéről is, mert fedővel (és annélkül is) kipattog majd az olaj.

A bundához két tojás kell, ehhez kb. két púpos evőkanál liszt kell, egy kanál cukor (inkább utólag érdemes jól porcukrozni, nehogy leragadjon), és annyi tej a masszához, hogy az állaga miatt ráragadjon az almára. Ezután a benne megforgatott fél-almákat forró olajban kisütni és porcukor és már hami is.

Jó étvágyat! Hanitka
hanitka
 
 


sziasztok!
jóóó sokat írtatok tegnap este óta!! most csak gyorsan akartam bepötyögni egy-két sort, de ha így, én is így....

szóóóval, tök rossz a gyomrom! tegnap óta, ma meg hasmanésem volt/van. ez mitől lehet? nem ettem semmi különöset!? de este mintha egy kő lett volna a gyomrom! (ami persze most a hattalmas melleim alatt helyezkedik..Kép ) szóval furi, nem tudjátok mi lehet??

a párom tegnap vetített a colorstar lemezbemutatón, szokott máskor is, de azok reggeligtartó techno bulik, ahova nem szeretné hogy elmenjek hassal, meg a sok "kopasz-izom-agy közé", eddig sajnáltam. de ez a tegnapi egy totál szelídnek mondható kis rock koncert volt, alig láttam valamit a vetítésból, mert általában ülnöm kellett, elfáradtam, meg a gyomrom is fájt. nagy füst volt, meg jól berezonált picur! remélem nem ártottam neki ezzel... de volt olyan szám ami tetszett neki, és rúgkapált! szóval, asszem egy 9hónapos kibulizás volt a tegnapi, nagyon nem vágyom erre most, ez kiderült. ja, és azzal csak még furábban éreztem magam, hogy tele volt a hely tizenéves kiscsajokkal, hát, azért lett déjavu-m! rég volt, pedig ezzel nem szoktam foglalkozni!

gondolkodtam hogy egyáltalán beírjam, vagy sem, de nekem mint láthatjátok hattalmas a pocim, én 60-ról indultam, most már jól a 67-8 felé járhatok, 170cm vagyok, és 24 hetesen volt 101 a has! mondjuk anyám is mesélte, hogy neki mindkettőnknél óriási előreálló pocakja volt, úgyhogy ezt örököltem! de ez hajlam!!!! van akinek jobban látszik, van akinek kevésbé...ez van. kiváncsi vagyok mekkore lesz a végére....

Aura! örülök hogy jól jöttek a soraim!!!Kép Kép

no, ennyi, ma megyek divatbemutatót fotózni, remélem bírni fogom, már rég nem volt ilyen jellegű munkám, hurrá, végre!!! Kép

pusz,
bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
most látom a bundáskát, én is akarooook!!!!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Te Bagzer! A kő a keményedés, azért vigyázz! Feküdj le. Ha nincs több ilyen, akkor ok, de ha igen, inkább nézz be a dokihoz. Amúgy tegnap hidegfront volt, nekem is jobban keményedett. Szedsz valami magnéziumot? A Magnerot nevezetűt ajánlom (3szor1), nekem a Magne B6 semmit nem jelentett. Ez jó keményedés ellen. A fronttal meg nem lehet mit csinálni, többet kell pihizni ilyenkor.

Hantika, a pici has mindegy. Az elejétől lent van? Mert akkor ez ilyen. Mondd a dokinak. Ha nem keményedsz túl sokat és hosszan, és nem görcsölsz, nem hiszem, hogy nagy vész lenne.

Minden jót.
Noémi
vghnoémi
 
 


Én is hasonlóan csinálom a bundás almát, csak én fahéjat is teszek a tésztába és vékony szeletekre (karikákra) vágom az almát, mert úgy jobban átsül. Amúgy annyira nem vészesen spriccel, de azért érdemes kesztyűben forgatni. Kb kétujjnyi olajban szoktam, és a cukor meg a fahéj miatt vigyázni kell, mert picit keserű, ha túlsül.
Mindenkinek jó étvágyat. Könnyebb így elviselni a falánkságot, hogy mindenkit jól megfertőztem vele KépKép
orbis
 
 


Hello Lányok!

Én is gyorsan megkértem Anyut, mérje le a pocimat, 91 cm 30 hetesen, én kb. 56-os derékkal indultam és most 58 kg vagyok. Szerencsére a varrónőmnél is vissza tudom követni a változásokat.

Köszi a bundás alma receptet, én is biztosan kipróbálom! Ma Anyukám palacsintát sütött, jól belaktunk belőle. Kép Legalább ezzel vígasztalom magam, ha már ilyen pocsék az idő. Pedig úúúúúúgy sétálnék már egy nagyot!!!!

Pussz,
Katinka
katinka
 
 


AuraKép
ez a legkevesebbKép köszönöm a mailt megkaptam. küldtem én is nekedKép

Bagzer
a keményedést nem tudom, de ilyen hasmenésem nekem is volt egy párszor,pedig nem edtem semmi különöset. az orvos is azt mondta akkor,hogy semmi komolyKép

Ez a bundás alma nagyon jól hangzik, azt hiszem megyek is "összekenem" a konyhát anyukám öröméreKép

Pocak: nekem így a 29.hét végén 103-as a pocim,és 58kiló helyett amivel indultam 68 kiló vagyok. pont 10 kiló eddig....remélem nem lesz sokkal többKép

puszi mindenkinek és kellemes pocaknövesztést ebben a rossz időbenKép
Vendég
 


Nnna!!
Nem bírtam tovább, apucit továbbra sem sikerült rávenni a fotózásra (azt hiszem, mindig rosszkor jut eszembe) úgyhogy leültem a fényképezőgéppel meg a használati utasítással, és addig lapozgattam, amíg rá nem jöttem, hogyan tudom lekapni magamat. Közben véletlenül a szépia effektet is bekapcsoltam Kép Ezek után már csak órák kérdése volt, és beállítottam, hogy én is rajta legyek a képen Kép Nahát arra már nem futotta, hogy értelmes arcot is vágjak a dologhoz, így azt egy gyors mozdulattal lekaptam róla, de íme, a lényeg itt van:

Kép

Hát így nézünk ki mostanság, majdnem 25 hetesen Kép
(Azért az albumba meg a profilba majd valami igényesebbet szeretnék, de már nem bírtam ki!!! Kép)
orbis
 
 


Sziasztok!

Én is sok erők kívánok azoknak, akik apu nélkül kezdik el. Azt hiszem, ti sokkal több elismerést érdemeltek Kép

De jó fotók Kép Na már én is csinálok egyet kettőt, ha megtalálom a gépet, mi ugyanis költözünk, úgyhogy most dobozokból élünk Kép

Hm.. erre az almacuccra én is befizetnék Kép (Orbis, a felbújtó Kép)

NOémi, a gáttorna árairól is tudnál mondani valamit?

Jó pihit még nektek
cicmerák
 
 


Jajj! jó sokat irtatokKép most meg sem próbálok visszaolvasniKép Nincs időm. Azt azért leírom, hogy voltunk tegnap a Praxisban, és hát a 3. babánk is kisfiúKép A neve talán Samu lesz, de még nincs 100%-ig eldöntveKép Tetszik valakinek? De őszintén.
És akkor most egy kép az én ásító pocibabámról:
Kép

Brigi és talán SamuKép
bombomanyu
 
 


Drágák!

Remélem minden mami és pocaklakója jól van ebben a fránya időben..Kép
Én megint egy kicsit parázós hangulatban vagyok...elmondom,szóval arról van szó, hogy nagyon félek, hogy nehogy a végén valami baj történjék a pocaklakóval(Noémi, neked mikor történt hányadik héten?és hogy , ha akarod inkább e-mailben rothmann@freemail.hu az előző babucival??-csak azért kérdem mert én úgy aggódok!!) - szóval félek, hogy nem veszem észre és egyszer csak valami baj van...mondjuk a lepény nem jó, vagy valami hasonló, ami nem jár fájdalommal, csak úgy bent titokban, csöndben történik valami rossz...hát én nem tudom mit csinálnék!!!!
VAgy hogy a szülés alatt rátekeredik a köldökzsínor és megfullad...
Kérlek ne nézzetek komplett gyagyának, mert ilyenekre gondolok, csak egyszerűen úgy félek, mostmár szöööörnyű lenne őt elveszíten!!De tényleg, mert amíg kicsike, addig az ember lányában sem tudatosul úgy őőő, most meg már külön kis ember...szal ez van, ettől parázok...

DE TUDOM, NYUGI, NO PARA!!-tudom én, csak mégis ott bújkál ez bennem...

puszók-eszti
esztyx
 
 


Sziasztok!

Orbis! Szerintem igen jó kis kép lett, és szép formás a pocid!

Noémi meg mindenki! Én is jártam tavaly nyáron mufftréningre(hátha az segít teherbe esni aLAPON). Rémes néni tartotta, de ki lehetett bírni. És én is csak csatlakozni tudok, tényleg praktikus dolog. Az én páromnak is bejött(míg lehetettKép)Most meg arra próbálom használni, hogy tudtosan zárjam a méhszájam, nem tudom lehet-e olyat, de megpróbálom.
Az ára nekem tavaly nyáron 8000.- ft volt háromszor négy óra, majd előkerítem én is telefonszámot, ha érdekel valakit. Ez a Szentkirályi utcában volt, a Mikszáth térnél. És tényleg fárasztó a néni. A kisunokatesom azt mondta rá, hogy ennek a nőnek a szenttehene a pinája(már bocs).

Eszti! te nyugodj meg! Először is, most már a babód max koraszülött lehet, de miért lenne? És szépen pinhengessél jó sokat, rakd az egekbe a lábadat és arra figyelj, hogy mocorog, ne attól aggódj, hogy mi baja lehet, jóKép?
Aztán meg én is nyakamon a köldökzsinorral születtem és mégis itt vagyok és még ahhoz is van szuflám, hogy megpróbáljalak megnyugtatni.
Noémi! Arra szertnélek kérni, hogy inkább csak mailbe írtd meg neki, nem mintha nem lennék rád teljesen kjiváncsi, de nem szertnék én is elkezdeni parázni, jóKép?
Na, Eszti tényleg nyugi, csak az idő szar! Én pl. tegnap egész délután bőgtem és nem bírtam abbahagyni és oka sem nagyon volt. Persze találtam szegény pasimat basztattam, hogy ne tünjek teljesen öncélú bőgőmasinánakKép!

Na, mindenkinek kafa kis vasárnap délutánt!
Ja, Brigi aranyos név a Samu, a többieket hogy hívják?
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Eszti: nyugodj meg. Hidd el semmi nem fog történni babócáddal. Nekem mind a kettő köldökzsinórral a nyakán született, és nem lett semmi bajukKép Azért van a doki, meg szülés közben is az a sok szivhangellenőrzés, (ami néha elég macera, de hát a baba és mama érdeke), hogy semmi baj ne történjen. Figyeld a mocorgást, pihizz sokat, és nyugiKép

Rékacs. Dani és Marci(Marcell)
bombomanyu
 
 


Hm... engem is érdekelne, nem vagyok egy mazo alkat, tehát ha NOémi tudsz beszélni róla, mailcímem a profilomban, elküldhetnéd nekem is.

Brigi Kép Csúcs ez a kép Kép Éss még azt mondják nem éri meg elmenni.

Érdekes, engem nem hangolt le az idő. Mondjuk, ha melóznom kéne, tuti én is utálnék mindenkit. De most így jó. Olvasgatok, tv-t nézek, megölelgettem a baba ruháit Kép és semmi de semmi olyat nem csinálok, amihez nincs kedvem. MÉg fel sem öltöztem, pizsiben vagyok Kép Nah, azt hiszem, tudnék így élni Kép

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Az intimtornára én is jelentkeztem, ami dec.-ben lesz! Én mindenképpen Kriston Andreához akartam menni, mert Ő az ősanyja ennek az egésznek!Többféle verzió van, van hetente (azt hiszem ez 5 alkalom),egyszeri szombati nap, (amit kismamának nem nagyon javasoltak, mert azt mondták, hogy a több alkalom azért jó, mert vissza tudod vinni a kérdéseket),ill. három pénteki nap (erre fogok menni).Az ára már megváltozott 12.ooo.-, és 2ooo.- előleget kérnek a jelentkezésnél!
Jelentkezni Kriston Andrea asszisztensénél lehet 9-12 óra között. A telefonszámot nem tudom fejből, de a WEB oldalukon minden fontos infót megtudhattok!
www.intimtorna.hu
Amúgy ez a tanfolyam a Király u. 14.-ben lesz, (oda járok kismama tornára)-nagyon kultúrált hely!!!

Cic, Brigi!!!
Nagyon cukik a babáitok!!!Teljesen belelkesedtem, hogy nekem is kell egy ilyen fotó a Manónkról (bár nem biztos, hogy ilyen fotogén, mint a Tietek Kép )!
Mennyi időre adnak időpontot a praxisban?Meg hová kellene menni? Arra gondoltam meglepem Aput, mire hazaér Japánból!

Orbis! Helyes a pocid Kép !

Na megyek kajálni a változatosság kedvéért!!!
Puszi: Katy
Katy
 


Brigi!!
szép a fiad! nálunk is kedvenc a Samu, de párom nagyijának a kutyáját így hívják, úgyhogy valózsínű nem az lesz! talán Simon, de még gyűjtünk!

Noémi+ a kövesedést nem alul, babónál, hanem a gyomorfájásom leírásaként írtam!! de ma már jobban vagyok, annyiból, hogy nem fáj a gyomrom minden lépésnél, de hasmenés maradt, jó sokat aludtam, és éhes is vagyok, az jó, nem??
én nem szoktam keményedni, amit úgy észerevennék, csak orgazmus utánKép, úgyhogy ritkaság...KépKép

asszem ez valami gyomor vírus lehet, mert barátnőim is most estek át ezen, és izomláz-szerű fájdalommal, meg hasmenéssel jár. mondjuk én vagy kevésbé kaptam el, vagy babó miatt mi ketten harcolunk ellene, de egyáltalán nem olyan vészes, mint nem-terheseknél! ők egy napig fel sem bírtak kelni, én meg enyhébb, de elhúzódóbb vagyok. de asszem holnap elnézek a körzetihez, hátha ott is összeszedek valami jótKépKép hehe

Orbis!! tök jó a pocak-fotód!!!! gratula, ja, és jó nagy!

Katy!
mi, az elején, amikor voltunk Praxisban, kb egy hétre az időpont kérésre adtak időpontot, úgyhogy pont kibírható!!

na, asszem ennyi mostanra.
ja, valaki ismeri a SMECTA nevű vízben oldódó port, hasmenés ellenes, de már nincs meg a papírja, hogy terhesen is szedhető-e, mondjuk az rá van írva, hogy egy éves kor alatt lehet, ha nekik, nekem is, nem???

bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Nekem nincsenek fotók, csak egy sima 2D-s , meg nem is tervezzük a 3D-t. Meg digitális gépünk sincs, úgyhogy pocak fotóm se valószínű, hogy lesz karácsony előtt, majd az lesz a karácsonyi ajándékunk magunknak, mert a babázást nem lehet digit gép nélkül... Kép Páromon kívül meg mást nem is kérnék meg pocakfényképezésre... De pocak méret jelenleg 104cm, (24+2), de 78-ról indultam, sose voltam egy nádszálkisasszony Kép Nekem a védőnéni a kezdetektől méri mindig a mindent, nem csak a kilókat Kép

Bagzerka, neked jobbulást, lehet hogy azért nem vagy annyira rosszul, mert a várandósoknak inkább székrekedésük szokott lenni? Kép

kikocska
 
 


azt hiszem, rajtam most vett erőt a szomorúság, van egy olyan érzésem, hogy az életben sem lesz vége a lakásfelújításnak, pedig pont két hete kezdtük, és örökké két emeletet kell másznom, ha wc-re kell mennem, éjszaka is természetesen, és mindig itt fog lakni a kőműves srác is... Kép és az egész rettentő sokba kerül Kép
na, mindegy. megyek holnap dolgozni, hátha jobb lesz Kép legalább a Mocorgó mocorog, az legalább vigasztal. Kép

kikocska
 
 


Kikocska!
köszi a jókívánságot!
Én viszont visszavonom, nem vagyok jobban, rosszabul vagyok, sokkal!!!! nem is tudom hogy bírom ki holnapig hogy orvoshoz menjek-nem magam miatt, én túlélem, csak azt nem tudom hogy viseli picur!?? ma kicsit kevesebbet mozog, na jó, sokkal kevesebbet, de azért időnként jelez....ez már baj???

egészen le vagyok gyengülve, a gyomromban hangos tomboló csobogás, gyakori hasmenés. már kezdek aggódni!
mit csináljak??????????????????????????
ugye várhat holnapig hog yorvoshoz menjek? mert most azt sem tudom hova kéne fordulnom, vasárnap este.....
a körzeti is telefonos egyeztetés után ad csak időpontot.......segíííccccsssséééégggg
csob-csob-csob

bagzer

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Kikocska!

Bár én sem hittem el amikor mi elekezdtük, de vége lesz a lakásfelújításnak is egyszer!!!
Teljes mértékben együtt érzek Veled!!!
Szerintem erről is regényt lehetne írni, ami törvényszerűen bekövetkezik kivétel nélkül minden lakásfelújításnál (a példákat mindenki ismeri, abban biztos vagyok... Kép )!!!
Úgyhogy fel a fejjel Kép !
Az lényeges, hogy most végeztek vele, és nem a babával kell ezt az egészet végig csinálni!!!

Bagzer!
Köszi!Azt hiszem bejelentkezem!

Üdv: Katy
Katy
 


Gyorsan írok, majd holnap bővebben.

INTIM cucc: tavaly 10000 volt a 10 óra, és nagyon kedves a hölgy, olyan 35 körülinek néz ki, és Kriston tanítvány, én is úgy gondolom, hogy nem szabad máshoz menni, csak Kristonhoz,vagy tanítványhoz. A Deák téren van a helyszín.

Természetesen nem boldogítok senkit fölöslegesen a rémsztorinkkal, teljesen igazad van, Rékacs. Cic, Esztyx, leírom majd nagyjából, de úgy, hogy megnyufgtató legyen, jó? Kép Nem aggódni ám! Figyelnek rátok a dokik, ha úgy érzitek, egy ambulanciára bármikor be lehet menni.

Bagze, igazán jobbulást kívánok, széntabletta,étcsoki nem segít? A keményedés tényleg attól lehetett.

Na puszi mindenkinek,

Noémi
vghnoémi
 
 


Sziasztok!!
Intim torna:
Én most kaptam meg a Kriston Andrea könyvét, nem kezdtem még el, de állítólag így is sokat ér. No majd meglátjuk.

Bagzerka!
Ma nekem is hasmenésem volt, de semmi mást nem tudtam kitalálni, max sokkal többet ittam a szokásosnál, nehogy kiszáradjak. Remélem hamar túlesek rajta, és remélem te is! De nekem holnap úgyis mennem kell a körzetihez beutalóért, majd azért rákérdezek.

KÉPZELJÉTEK!!
Apuci ma összerakta a kiságyat. Én mondtam neki, hogy szerintem még nagyon korai, de olyan lelkes volt. Azt mondta, csak összerakja, beteszi a tervezett helyére, megnézzük hogy mutat aztán majd szétszedi. Aztán nanáá, hogy úgymaradt. Kép Azóta már babatakaró is van benne, sőt egy olyan fölészerelhető forgó-zenélő bigyót is rá akart tenni, de azt azért elhalasztottuk még. Kicsit infantilis a drága, de imádom érte, hogy ilyen lelkes Kép Mikor végső elhatározásra jutottunk, hogy belevágunk az egészbe, bementünk egy boltba és vettünk egy babaruhát. Sőt már most félti is! Kép

Lakásfelújítás:
Az esküvő utáni partit anyuék házában tartottuk, úgyhogy előrehoztuk miatta az amúgy is tervezett felújítást, ezért együttérzek veletek. Én az utána lévő visszapakolós-takarítós időszakot utálom legjobban. Ha itthon belekezdenénk, túl nagy dolgokat kéne csinálni, de annyira nem tervezzük az ittlakást hosszútávra hogy az megérje, ezért szerencsére egyhangúlag leszavaztuk a dolgot. (Főleg anyuékat látva.)
De kitartás, egyszer minden pillanat elérkezik, és akkor olyan nagyon jó érzés, hogy azért megéri.

Jóéjt:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!

Bagzer! Szerintem ne nyomjál Smectát inkább szénatbletta. bár lehet, hogy már dokinál vagy és azt teszed a legjobban. Én 11. hetesen estem át egy ilyenen. be is kerültem a Lászlóba infuzióra, hogy ki ne száradjunk. Szerintem az neked sem ártana.- Nem mintha klassz dolog lenne a kórház, de ott tényleg fekszel és legalább valami tápanyag megy a babába.De az is lehet hogy mára már jobban vagy és azt kívánom neked leginkább.

Kikocs! Hát tulképpen én is egy kisebb felújítás miatt bőgtem át a hétvégét. két hete kipakoltuk a leendő gyerekszobát. Ez egy ilyen kis többfunkciós liki-luki. 1,73*3,05 méterse és ferde falú, mert teőtérben lakunk. Milyenk az alsó szint is, csak ott még lakik egy élvező bácsi. éLVEZI A HASZNUNKAT:o. Na és a kis szoba egyszer lépcsőház lesz(a tervezők gyöngye mmindenre gondoltKép)Mikor beköltöztünk gardrobnak használtuk. Aztán kedves cégtársam szült és felszámoltuk az irodabérleményt, ekkor az én kis irodám lett, de természetesen maradt benne egy csomó kacat(szerintem kacat a pasim szerint a világ legfontosabb kincsei, és hozzá ne nyuljak, na itt már érezhető a konfliktKép). Szóval aztán két hete jött a festő. A kis irodámat pikk-pakk megszüntettük(leköltöztem a földszintre és az élvező bácsitól bérlek egy irodát, mert ő meg szerncsére szocotthonba vonult),de a pasim kincsei "csak" kikerültek a nappaliba. Gondoltam nem balhézok vele, hogy pakiolja el, mivel én ortopéd lettem és mident így is ő csinál, egyszer csak eszébe jut. de mivel még most szombaton sem jutott magától eszébe így már kellett legyek sárkány, és pont úgy ordítottam(pedig ez nem jellemző ránk), na aztán meg bőgtem, de megállíthatatlanul.
Fú ez jól kijött. de jól esett.
Szóval Kikocs, ilyen ez, de vasárnap estére kész lett, hidd el egyszercsak minden kész lesz! Addig meg valahogy csukd be a szemed(hülye javaslat, nekem sem ment, de teljesen együttérzek veled)

Mufftréning: Az én trénerem is Kristonistennőtől tanult.
Orbis szerintem érdemes elmenni iylen tanfolyamra, mert olyan nehezen mozdítja meg az ember ezeket az izmait, mint a kislábujját. És ott olyan jól rávezetnek. Aztán úgyis magadtól kell tréningezniKép

na, szófosi a köbön
hát még ezt a hetet kell dolgoznom, biztos ez is oka(mármint a szófosinak)

na, sziasztok
szép ködös hétfőt!
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


noémi!Nagyon várom!

-nekem még két hónap!Kép
ííííííííírrrtó hosszúúúnak tűnik még!!!!!
jajaajj...pusz,eszti
esztyx
 
 


és még az is van, hogy
szinte gyakorlatilag semmmmi másra nem tudok igazán koncentrálni csak a babás dolgokra...
minden másban dekoncentrált lettem és nincs is kedvem csak hozzá...
ti hogy vagytok ezzel??
ééés méééég 2hónap ígyKépKép
esztyx
 
 


Esztyx!!
Gondolod, hogy a két hónap eltelte után könnyebben fog menni a koncentrálás bármire is, ami nem az édes kis babucival kapcsolatos?? Kép Én is hasonlóan vagyok, mármint dekoncentráció témában, de nem reménykedem, hogy a szüléssel elmúlik. DE NEKEM MÉG 3 HÓNAP VAN ADDIG!! Kép

pusz: Orbis
orbis
 
 


Bagzer!
Jobbulást!!! Kép

Annyira belelkesedtem a képeiteken, hogy még korán reggel bejelentkeztem a Praxisba,úgyhogy csütörtökön 14 órára időpontot is kaptam Kép !
Hát nem gondoltam volna, hogy ennyire ráizgulok!!!

Nektek mennyire szokott fájni a hátatok? Nekem két napja nagyon-de nagyon!!! Sajna még van egy gerincsérvem is mellé, úgyhogy még gázosabb a dolog!
Talán pont attól, hogy a párom "kincseit" rendezgettem el a hétvégén a leendő gyerekszobában és a sok hajolgatástól telejesen kiakadok! (Természetesen én sem merek kidobni semmit! Jó nagyokat mosolyogtam Rékacs a beszámolódon, mert nálunk is pont u.ez a helyzet)!
Van vm tippetek, hogy mit csináljak? A dokitól kaptam régebben egy krémet, amit terhesen is lehet használni, de fogalmam sincs mit tehetnék még!?

El kell fogadnunk, hogy a gyerkőc lesz az elsődleges mostantól az éltünkben!Szerintem pedig a szülés után még nagyobb mértékben!!!

Puszi: Katy
24+5 Kép
Katy
 


Lányok!

Dekoncentrált az aztán vagyok én is. Ma tanítanom kellett egy 5-es osztályban de a szövegfordítás alatt végig az járt a fejemben, milyen lesz a kiscsajszim ha kibújik, meg, hogy Bagzer jobban vagy-e, menjek-e én is intim tornára stb. És én még épphogy túlvagyok a félidőn, az még kicsit több mint négy hónap!!! Jajj, azt hiszem így győztem és még csak azt sem mondhatom, hogy bibíí.
Orbis, teljesen igazad van, a szülés után egy jó ideig gondolom ez az érzés csak még olyanabb lesz, viszont akkor már senki nem várja el majd, hogy mással foglalkozzunk! Sőt, gyanítom akkor meg az lenne az igazi botrány, ha a bébin kívül másra is mernénk gondolni, pl akkor is emberből leszünk, pláne nőből, nem csak anyaoroszlánból!
De az emberek valamiért még a 21. sz-ban is hajlamosak úgy gondolkozni, hogy ami nem látszik az nincs, szóval amíg a gyerkőc nem lóg a cicin, addig nem is vagy te mami, úgyhogy foglalkozz csak minden mással!
Huh ezt rövidebbre szántam, de írás közben jól belelovaltam magam a témába.

Bagzer,
Remélem tényleg jobban vagy, Írj ám, ha már lesz erőd. Totál aggódom érted!

Mindenkinek sok napsütést, Aura
aura
 
 


asszem én nyertem, még 4 hónap Kép kicsit hosszúnak tűnik, de én élvezem nagyon Kép meg néha még attól félek, hogy nem is lesz elég az idő, hogy igazán felkészüljek a babára, még dolgozok 7 hetet, és utána akarok megtanulni varrni, meg újra kötni megtanulni, meg az első karácsonyunk lesz úgy kettesben, hogy nem kényszerből, hanem mi döntöttünk így. (az első férj-feleség karácsonyunk volt ilyen, 3 éve, mert épp műtötték, és csak hazaengedték karácsonyra, azt vissza kellett utána mennie, és az nagy ápolós meg újjászületős karácsony volt) SZóval jó sokmindent szeretnék, hogy szép legyen, meg jó legyen minden. És még pihenjek is sokat. Szóval kicsit én nem bánom ezt a hátralevő 4 hónapot. Az az igazség, hogy inkább néha rámtör, hogy félek, hogy hogy is lesz, és alkalmas vagyok-e én erre, meg ilyenek. Szóval asszem szükségem is van erre az időre... Mondjuk az rossz lesz, mikor már ti mind rakjátok majd fel a baba-képeket, meg a szülés-sztorikat, és senkinek nem lesz egy perce írni két szoptatás között, és én meg majd még mindig arra várok majd, hogy milesz... Kép De hol van ez még! Kép Egyébként nekem is minden gondolatom a baba, már munkaerőnek sem vagyok egy igazi, mert ugye mindent elfeljtek. Valamelyikőtök mondta egyszer, hogy terhes-amnéziában szenved, és ez nekem naggyon tetszik, mármint a kifejezés Kép Szóval inkább hátradőlök, azt élvezem, hogy mocorog. Tényleg, tegnap párocskám akart adni egy puszit a hasamra, Kismanó meg jól orrbarúgta Kép Ez volt ez első, hogy látni lehetett kívülről is, hogy mozog Kép Na, jó, témánál is vagyok.

Lakásfelújítással kapcsolatban kicsit jobb, mint tegnap volt, de ha becsuknám a szemem, hasraesnék a kőműves vödreiben Kép 27m2re zsúfoltunk be 47m2 re való bútort+szerzsámok, + alszunk hárman ott... meg a kutya Kép Egyébként nincs bajom a kőműves sráccal, aranyos, de azt hiszem mindannyian örülnénk neki, ha hazamehetne... Kép na, mindegy.
Nekem is nagyon megy a rettentősok írás. Kép Bocsi.

Imolyozs, én ezeket terhes meg hormonhisztinek hívom, kb havonta rámjön, és mindig jó alaposan kibőgöm magam, és utána nem vagyok hajlandó lelkiismeretfurdalódni, hanem bocsánatot kérek, hogy ez a gyerek miatt volt, és lezártnak tekintem. Még nem volt olyan, hogy nem értette volna meg valaki, meg pláne az ember párja egész biztos megérti. Egyébként meg az a lényeg, hogy kijöjjön minden feszültség.

Bagzer, remélem jól vagy, és nem azért nem írsz, mert nagyon rosszul!

kikocska
 
 


Sziasztok!!!

Lányok nekem olyan "hangulatingadozásaim " vannak. Már írtam, hogy egy csomót bőgök, de pl. ma meg olyan jó kedvem van, hogy csak na. De persze biztos a hormonok.
Amikor 18-19 hetesen voltam 4d-s Uh-on, akkor azt gondoltam nem megyek többet, mert ugye ahhoz nekünk utazni kellett és igazából az érdekelt, hogy minden ok e. Akkor még azt mondtam, hogy utána meg hogy a pofikáját lássam úgyis kibírom már a születéséig. Nem így lett. Ebben az is közrejátszott, hogy Itt Gyulán vett az egyik doki egy ilyen Uh-os gépet. És elmentem. Édesapának meglepinek szántam. Direkt vettem macikás képtartót, hogy abba teszem mire hazajön. Na az én Drága babóm 1 órán keresztül a kis kezeit folyamatosan az arca előtt tartotta. Készült azért egy kép, éppen sikerült elkapni. Olyan jó volt, hogy így lehetett megint nézegetni minden porcikáját. Édesapának volt nagy meglepetés és este néztük a majd 1 órás videót a mi kis szemünkfényéről.
Én a héttől már nem dolgozom, pihenni és "hangolódni" szeretnék. Olvasom a Picik és kicsiket, jó kis könyv. Elvileg még 7-8 hetem van és szeretném ha ezt meg is várná, hogy addigra teljesen fel tudjak készülni.
Párom is olyan lelkes! Most a legutóbbi, hogy meglátott egy Micimackós képet, azt bekeretezteti, hogy a kiságyhoz a falra feltegyük. Még kell egy két apróság na meg a babakocsi és akkor már minden kész. Vettem már egy jó pár plüss figurát is a polcokra,rendezgetem a dolgokat. Én is meg-meg állok az ágynál, kiveszem a pólyát, széthajtogatom a babaruhákat éy gyönyörködöm, meg próbálom elképzelni, hogy milyen lesz ha majd már a picurkánk is ott lesz.
Puszi
smille
 
 


Annyit írtam előbb, hogy közben más hozzászólások is jöttek Kép
Aura, te nyertél várásügyben Kép

Hátfájásra én laposan hanyatt fekszem, csak a vállam-fejem alá teszek egy lapos párnát, hogy támasztódjon, és felhúzom a lábamat, hogy a gerincem végig leérjen, és így elvagyok. De mondjuk annyira nem nyom még a pocakom, tudok hanyatt feküdni gond nélkül. Meg négykézlábra fekszem az ágyban, úgy, hogy lábam kicsit terpeszben, és amennyire tudok, "leülök" a lábaim közé, könyökömet meg a mellkasomat jól feltámasztom párnákkal, és egy kb. 10-15 percig úgy olvasgatok. Nekem ezek bejöttek. De a négykézláb homorítás domborítást is szokták ajánlani, csak attól nekem fáj a hasam.

kikocska
 
 


Hát, élünk még!!!Kép
szerencsére ébredés után sokkal jobban éreztem magam! de este meg egészen a halálomon voltam, szerintem lázas is lettem, izzadtam, bugyborgott a gyomrom, de picur szerencsére a napoközebn elmaradt rúgkapálást bepótolta egyszerre!!

reggel meg (11:30) gyorsan felhívtam a körzetit, aki mint kiderült, persze épp 12ig rendelt, de rendes volt az asszisztens, és behívott így is, megnéztek, vicces volt, megcsípkedte a kézfejem hogy nem száradtam-e ki, aszonta nem, meg nyelvnyújtás, meg vérnyomás, aztán mondta hogy magneB-t szedjek. nem értem tejesen az összefüggést, de hazafelé vettünk azt is, meg elevitet, eddig maternát szedtem, azt is ritkán, hiszen sok a vasam, heti egy vitamin elég volt. de most hogy pár hét alatt meg is voltam fázva, most meg ez, inkább belekezdek megint a vitaminozásba!

Aura meg a többiek! köszi az aggódást, hathatott, mert tényleg jobban vagyok!!! meg most is hogy itt írok, picur nagyban rúgdos, ez hiányzott! de gondolom a főtt krumpli, ásványvíz, hamlet diétából ő nem sok jót kapott, de most értékeli a finomságokat (reszelt alma, diós csiga, víz, vitaminok..)

hát a lakás-ügyekben, nme is akarok hozzászólni, tiszta reménytelen, már a leendő lakásban vagyunk, de holmink 90%a a régi lakásban, és ezekszerint úgy tűnik, nem is hiányoznak...kb egy kis tüzet kéne ott rakni, jól megvagyunk nélkülük is!! arra nem is bírok gondolni hogy mikor lesz kedvem és erőm ott pakolni, persze édes párom kijelentette hogy majd ő megcsinálja, de hát, mire ő érzi annak szükségét......

no, ennyi, láthatjátok visszatértem a régi önmagamhoz, megint egy regényt sikerült!!!
pusz mindenkinek,
bagzer
25+1

-ja és nekem is még három és fél hónap..... mondjuk furi ez a számolgatás, mert ha már megvan a 24. hét, az nem 6 hónap??? mert ha kiszámolom, úgy jóval feb. 2.-a előtt lenne a 40. hét. hát, nem vagyok egy erős matekos, de azért ezt aszittem még ki tudom számolni.....tévedtem...

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?