Új privát üzeneted érkezett!

Nika mi 4 éve vagyunk együtt, de eddig még csak a Balatonon voltunk, max 2-3 napra, én már a kezdetekről fűzöm a férjem, hogy egyszer szeretnék eljutni Horvátországba!!!

Zsuzsi, nagyon aranyos pocakod van!!! Szép nagy Baba lakhat benne!!!

Kati nagyon szép a teszted, majd írj, hogy mi volt a dokinál, nagyon szorítok!!!

Bogárka ma milyen volt!!!! Kitartás!!!

Jelentem, a mai naptól boltvezető helyettes vagyok!!!! Annyira jó érzés!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Azt hiszem 4re megy/ment Kati az orvoshoz!!!

Csillag örülök, hogy minden rendben van Veletek, és gratulálok a Pici Fiúhoz!!! Jobbulást még egyszer a férjednek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, gratulálok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Zsuzsi SEGÍTS ELADNI AZ ENYÉMET IS.KÉRLEKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GYÖNYÖRŰ NAGY POCAKOD VAN MÁR!!!!!!:)))

Virág az én párom se akar hallani babakocsiról.de ha én egyszer a fejembe veszek valamit azt meg is valósitom.most egy chipolino omnia 4-et fogok venni ha sikerül eladni a mostanit......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona: Ez szuper!!!! Gratulálok!

kovacszsuzsi
 
 


Nita: Nem vagy fenn teszveszen vagy vaterán? Nekem ott sikerült. Igaz, hogy ott az eladás után van egy kis jutalék a teszvesznek, de azért megéri. De az anyuci.hu-ról is volt érdeklődő. Expressz is jó, meg az apronet, babaszoba, itt a babaneten is van Piactér. Én nagyon sok helyre feltettem. Még az iwiwre is... Próbáld meg!

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi a tesz-vezst elkurtam..nincs kedvem carakodni.vaterára meg apinak van bank kártyája és nem adja oda..

ha valaki segítene természetesen kifizetem ezt a jutalékot.....
a többin amit felsoroltál már fent van de eddig a vatera-teszveszről vették meg a babakocsikat.a kerilányom anyja segített de ő már nem netezik.egyáltalán.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor segítek én! Küldd el az infókat az e-mailemre. Küldj képeket is! Meg olyanokat, hogy méretek, ilyenek.... én felteszem neked! :)

kovacszsuzsi
 
 


Amíg a teszen fent van, addig ne hirdesd máshol, mert ha kiderül, abból baj lehet... jó így is?

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi drága annyira köszönöm!!!!!!
mindjárt összeírok mindent..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, itt van egy pár fotó! :D

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


küldtem püt

kovacszsuzsi
 
 


Csillag! De jól nézel ki!!! Tök vékony vagy :shock:
Éés a kisember is tök cukker!!!! Gratulálok!

A püt Nitának küldtem..

kovacszsuzsi
 
 


Csillag: Pankának is van ilyen kis fotelja :D Hehe

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi: Köszi! Én meg csak ámulok azon, hogy Neked már mekkora a babalakod! :shock:

Most nem tudok többet írni, mert a férjem már itt pamparampozik mellettem, hogy le akar ülni a gép elé.... Majd este jövök még!

Pusziiiiii!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag nagyon szép pocakod van!!! Cuki a Kis Pocaklakó!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Köszönöm Mindenkinek!!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Zsuzsi elküldtem privibe a kocsi adatait.én nem kaptam privit tőled......

Virág nagyon csinos kismama vagy!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi remélem megkaptad.ment a mail.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok! megérkeztünk a dokitól!!!!

sálálálálálálál!!!!

van egy 4mm-es petezsákom, még nincsen pulzálás meg ilyesmi, éééééééééés úgy tűnik, kialakulóban van még egy!!!!!

kaptam megint duphastont kisebb dózisban, mivel tünetmentes vagyok, de az előzményekre tekintettel.

kontroll két hét múlva. csak azért ennyire későn, mert kíváncsi a doki, h mi lesz a másikkal! azt mondta ne éljük bele magunkat, de mivel nálunk vannak ikrek... és minden 3.terhesség ikernek indul, de nem lesz az. mint pl.zsuzsi.

röviden ennyi!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


húúúúú Kati micsoda hírek!!!!!!!!!!
gratula a kis petezsákhoz!!!!!!!!!!!!!!!a másikhoz is :))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati


én tudtam :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :) :) :) :) :) gratulálok :) az ikrekhez pedig pláne,de a másik még kialakulóban van,de remélem ő is szépen fejlődik tovább :) :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati szívből gratulálok Nektek!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Betti te meg 1 hét és eléred a bűvös 12.hete!!!
innentől meglátod peregnek a hetek:)nemsokára azon kapod magad hogy mész szülni... :) :) :oops: :oops:
bocsi csak a sok jó hír hallatán elkapott a nosztalgia:) :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Katikám! Hát ez csodálatos!!! Reméljük, minden a legnagyobb rendben lesz! 8) 8) 8)

Nita: Megkaptam, csak valami gond lehet a teszvesszel, mert nem enged feltenni aukciót. Még próbálom...

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi rendben......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

én már most is úgy érzem hogy gyorsan telnek a napok :) :) és tényleg itt van mindjárt a 12.hét és az már tök jó,utánna már csak azon reménykedem h a kombinált teszttel minden rendben legyen,ugye az 2 hét mire meglesz,addigra már 14 hetes leszek,dehát türelemmel kell lenni.

KépKép
bettike83
 
 


Betti minden rendben lesz........én nem nagyon izgultam.valahogy éreztem nem lehet baj......főleg emiatt a hülye afp miatt nem izgultam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati: Még Gergő baba is ugrált a pocimban amikor olvastam a jó híreket!!!!! Nagyon örülök és biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz!!!!! :D :D :D :D :D :D

Mona: Szívből gratulálok a kinevezésedhez!!!! Ez annyira jóóóóó!!!!!

Betti: Tényleg mindjárt itt a 12. hét és újra láthatod a babátokat!!! Mikor mész uh-ra?
Nálunk nem kellett 2 hetet várni a kombinált teszt eredményére. Csak a papíron kinyomtatott eredményre kellett várni, de ha valaki megadott email címet, akkor oda hamarabb is megküldték. Ha jól emlékszem 5 vagy 6 napot vártam rá.

Zsuzsi: Igazából még nem nézegettem babakocsikat, csak azt tudom, hogy mik azok a dolgok, amik fontosak, hogy meglegyenek. Ja, és csak úgy vennék, ha beleültetném Bencét és kipróbálnám, hogy mennyire könnyen lehet forgatni!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati, gratulálok, nagyon jó hír! :D

Csillag, nagyon szép pocid van, és édes a kisöcsi is! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


itt vagyok a nagy örömködés után!

mona: igazán örülök, hogy előléptettek! ez nem kis felelősség ám!!! nem irígyellek! és lásd, nemsokára ott lesz a bébi a pocidban.

zsuzsi: édi a pocid! nem emlékszel, h mekkora volt a méhnyh-ád a kettő bébivel? nekem azt mondta a doki, h extra vastag és azért is gondolja, h nagy esély van mindkettőre. 16mm. állítólag ilyenkor olyan 10-12 a "normális".

csillag: neked is!

mindenkinek ajánlom a TEÁKAT!!!! nem tudom nektek eléggé megháláni, h ajánlottátok! úgy érzem, h az segített.
egyébként 4,5-5 hétnél járok, de majd a két hét múlva a uh.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!

Rossz volt a gépem,ezért nemvoltam pár napig,de úgylátom nemis hiányoztam senkinek! :lol: :lol: :lol:

Kati!Gratulálok nektek! :lol:
Vendég
 


Beze, Kati, köszönöm a poci dicséretet! Mint már mondtam, most sokkal nagyobb, mint Bencével volt ilyenkor. Vele kb. a 7. hónapban volt ekkora... :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati: milyen teákat ittál?
Vendég
 


Csajok!Holnap megyek életem első szülői értekezletére!!!! :shock: :)
Vendég
 


Kati, gratulalok! Ez remek hir!!! Jajjj, de oruuuulooook!!! waaaaa!!!! Olyan boldogsag ez!!! Latod, ikrek! Nem lettunk mi ikerterhesek de te attol meg iker anyuka lehetsz!:):) Nalatode, nem hiaba emlegettuk mi itt az ikerterhesseget!:):) Ahhoz kepest, hogy apat keveset latod mert sokat dolgozik, mit mondjak, nem unatkoztatok, hogy ket picur is mutatkozik Nalad!:) salalalalaaaa!!

Mona, Neked is gratulalok, emelem nem letezo kalapom! Nalad is szepen minden kialakul majd, sorban, rendben halad elore az eleted, csak mindent a maga idejeben, hamarosan jon a pici is! Hajjjjrraaaaaa!!

Virag, nagyon csini pocid van! Es apa is javult mar, ez is jo hir mara. :) (a mellekhatasokat leszamitva)

Zsuzsi orulok, hogy jobban vagy!! salalalaaa!

Velem semmi, ma is sz.r napom volt, bogtem is de csak itthon. Utalom ezt a melot de most mit csinaljak, ha csak ez van. Annyira bantja az onerzetem ez amit csinlok. Nehezen viselem. Alja munka, nem ehhez vagyok szokva. Gondolkodom mit kellene csinalni de passz. Probalok masik allast talalni de itt is rossz a helyzet sajna.
Vendég
 


mia: én "csak" a palástfüvet, mert abban tuti vagyok, hogy van rendes pé-m, mivel az első próbálkozós hónapban lh-ztam. rendesen megvolt a pé. mivel az előző nem kapaszkodott, így a lányok ajánlották, én pedig megfogadtam és ittam a 16.naptól, napi 2-3 dl-t.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Boglárka: igen,nálam is ez volt munka ügyben,már sírtam minden munkába indulás előtt :(
Aztán mondom,a fene egye meg,ér ez nekem annyit hogy kikészüljek? :roll: Apával megbeszéltük és otthagytam a francba...
Vendég
 


Mármint a munkát,nem apát :!: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kati: értem,én cickafarkot is iszok,bár egy hányinger ez a tea... :roll: :lol:
Vendég
 


Mia, jot nevettem! Marmint azon, hogy ketertelmu volt amit irtal es korrigaltal! Egyebkent jol ertettem am!:):) Ma Nekem is mondta apa, hogy lepjek ki mert rossz ram nezni. Csak tudod Mia az a problem, hogy en most 5-6 honapig melo nelkul voltam es orultem, hogy ez is van. Persze akkor meg nem sejtettem, hogy ez ennyire gaany melo. Es de. Szoval meg huzom egy darabig aztan ha minden kotel szakad, csaaa! Ezer eve nem irtal ide, Mia! De jo, hogy elokertultel!:)

Nalam is van rendes pe. Igyak en is csak palastot? Mondjuk tok mindegy mert itt nem lehet beszerezni. Elobb haza kell mennem.:(
Kati, meg mindig jol vagy? Semmi tunet? de jo volna ha igy maradna! Egy baratnom total tunetmentesen hordta ki a babajat!
Vendég
 


Bogárka, érzem az írásodból, hogy nagyon kivagy... :cry: tényleg muszáj csinálnod ezt a munkát??????? nehogy kikészülj nekem... annyit biztos nem ér az egész... főleg, hogy korábban írtad, hogy akkor is boldogultatok anyagilag, amikor nem dolgoztál...

Ha képes vagy rá, akkor most képzeld el, hogy hamarosan találsz valamilyen szuper állást! Sálálálálá Zsuzsi még egy baba-bevonzó képmontázst is csinált magának és kitette olyan helyre, hogy sokszor lássa napközben azért, hogy teljesen rákattanjanak az energiahullámai... Hamar működött a dolog :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, szinte tudtam, hogy Te valami tok jo dolgot fogsz irni! Eskuszom en kiprobalom ezt, en is kiteszem a falra. Egyik baratnom most csinalta meg nekem a feng-shui-t a lakasunkra. Szoval van minden, csak munka is legyen! Majd! Bevonzom a jot. Egyebkent jol erzed, jol kivagyok. Ma orakon at magamon kivul voltam. A godor legaljan ereztem magam, ugy ereztem nincs jovom itt Londonban. Most is igy erzem de... meg nem adom fel.
Vendég
 


bogár! KÖSZI NEKED IS, ÉS MINDENKINEK.
próbálj meg más munkát nézni. bébicsősznek nem tudsz visszamenni?
teát itthon tudsz vanni. nem drága. én egy zacskóval 3hete iszogatom, holnap fog elfogyni és 410ft-volt. szóval akár karácsonyig is megveheted. :lol:
egyébként még mindig semmi tünetem nincsen. kivéve, hogy a melleim teljes átalakuláson mennek át! de nem fájnak! a doki azt mondta, h ne kiabáljam még el, mert sok nőnél a 6.héten kezdődnek. én kd 5 lehetek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Boglárka! :lol: én is jót nevettem a hülyeségemen :lol: Eltűntem,mert a pénteki vihar tönkrevágta a gépemet :evil: De már minden okés :lol:
Vendég
 


Kati!Még 1 kérdés, nekem ez a réti palástfű virágos hajtás teám van,ez is jó??? a patikában palástfű teát kértem és ezt kaptam,gondoltam akkor biztos ez a jó,de vhol olvastam a sima palástfű a jó,mert abban a levele is bennevan! Szerinted?
Vendég
 


mia! ilyenkor szokták mondani: kettőt és könnyebbet!!!! erre nem tudok feklelni. én egy gyógynövényes drogériába sétáltam be és kaptam egy zacsi teát. a nénike kedvesen elmagyarázta, h hogyan kell elkészíteni.

figyu! te is kecskemét környéki vagy? mintha egyszer mondtad volna. honnan?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka, ez a beszéd!!! Akkor képkeresgélés, olló, ragasztó... :wink:
(én levelet írtam Gergő babának, amikor az elején vérezgettem és megbeszéltem vele, hogy küzdjön... sokat segített a dolog, sokkal hihetőbb volt, mint amikor "csak" gondolatban "beszélgettünk"... egy ideig minden nap elővettem a levelet, ami egyébként a mai napig ott lapul a terhes kiskönyvemben a többi lelet között...)

Kati, a mellfeszülés-átalakulás nálam most is megvan, pedig Bencénél csak az első 3 hónapban voltak érzékenyek. Láthattátok a képeken, hogy nem vagyok egy Pampela Anderson :lol: , de most inkább csak melltartóban nyomulok, mert különben fájnak ahogy mozgok... :oops:

Mia: Én is jót mosolyogtam, amikor javítottad magad... :wink:
Nálad vizsgáltak már valamit, hogy mi oka lehet annak, hogy ilyen régóta nem jön a kistesó????? (bocs, ha már írtad, de most nincs erőm visszakeresni. :oops: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2010.06.22 21:19-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia jó lesz az első értekezlet:)))
Bogárka gondolj bele hogy jobb ez is mint a semmi...... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, nem tudom meg milyen munkat szeretnek. Egyet igen, szivesen dolgoznek konyves boltban. Ez sem egy nagy melo de jobb, mint kavet fozni ahol ma kioktattak, hogyan kell mosogatni! egy 23 eves kis hulyegyerek. Na, nehogy mar. Azt mondta, hogy lassu vagyok. Na, pont nem errol vagyok hires ugy egyebkent, porgos vagyok. Aszongya nekem, hogy O itt a manager helyettes es muszaj neki mosogatni mert en lassu vagyok es nezzzem meg, hogy O milyen gyors! ahh, persze. Nem az a bajom, hogy beszol, mert nevetseges az egesz. Hanem az bosszant, hogy ezen a szinten kezel. Mintha valami 4 altalanossal rendelkeznek es aaaa, megolom!! Kinyirom! Ha holnap is beszol, en otthagyom a 15 meteres sorral egyutt oszt ugy szolgalja ki Oket meg ugy mosogat ahogyan akar egyedul. Felolem a romai papa is lehet, ugy otthagyom, mint a huzat. Ha mar kollegak vagyunk es egymasra vagyunk utalva akkor beszelgessunk ehhez merten ne ugy, hogy O kakikalta ki a spanyol viaszt en meg csak vagyok mert lettem! AA aaa!! Bogarka ezt nem nyeli am be, Velem rossz lora tett.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?