Új privát üzeneted érkezett!

Balunak mielőbbi gyógyulást kívánok. ((((((((Balu))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vanda szegény Baluka, hamar gyógyulást neki!!!!

Baba igen még a nyelvét is kidugta!(én úgy röhögtem mikor megláttam a képet) :lol:

Szöcsi igen találtam Hippet! :D
A Müllerbe volt a legnagyobb választék kis üvegesből.
Alma, alma+barack (ez bejött) körte.
Az alma nagyom megfogta így az alma barack pont jó, mert ugye a barack meg lazít! :wink:

Lányok Milán még mindíg kétszer kel északa. :roll:
Igazából kap egy kis vizet és alszik is.
Na jó a második kelésnél csak egy kis kaja segít! :roll:
A másik Milán nagyon tolja fel magát és ülni akar!
A könyökével szinte teljessen fel nyomja magát!
Mit tudok ezzel csinálni? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja Szöcsi igen Chiccho lett végül az etető! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Rani!
Milán tök cukker a víz alatt!

Vanda!
Gyerkőcnek jobbulást!!!!

Áááááá már megint itt vagyok a cellában, fúúúúúúúúú de szar!!!
Otthon viszont nagyon jó volt, tök gyorsan elment az idő.
Össze rakta férjem a kiságyat, viszont az ágynemű még nem jött meg.Kimostuk az összes babaruhát is :lol:

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani!
ne csinálj vele semmit, hagyd próbálkozni. amit magától megcsinál, abból nem lehet baj, de ne segíts, akkor sem, ha nyafog.
Ébredés: ez van. Én Baluval a seggem vertem volna a földhöz örömömben, ha 4 hónaposan csak kétszer ébred. :D Nagyon gyerekfüggő, hogy mikortól alussza át az éjszakát. Nekem az ikrek ebből a szempontból ajándék babák, ha nincs bajuk, szunya van, de szerintem Balu kelt annyit, mint 3 gyerek együtt.
vovanda
 
 


Angel!
PIC-en pláne, de a Péterfyben sem lehetett fürdetni szülőnek, hajnalban csinálták a nővérek.
Azt hittem itt már nem a Pic-ről írsz :oops:
Ez a vészhelyzetesdi a folyosóról elég nyomasztó lehetett :(

Twist!
Lesz ez még így se, ahogy nyílik az értelmük még jobban el tud hatalmasodni ez mimózaitisz, meg ugye jön a "szepszó" is, akkor meg aztán jön a nyaff :roll:
Ne érezd cikinek, nekünk volt olyan kor mikor még az apjától is képes volt vernyogni :oops: Én úgy látom leginkább fáradságfüggő a dolog, hogy épp vigyorgós e, vagy mindenki menjen a búsba... :oops: Azért az előbbi van túlsúlyban.... meg a kezemből ált. szimpi mindenki, csak odamenni nem akar.

Rani!
Ez a kép haláli :D :D :D

Vanda!
Balu apja sem semmi :oops: És noszogatásra azért gyerekezik??
Jobbulást a Nagyfiúnak!!

Keny!
Cuki ágy!! :D
Mikor szabadulsz végleg?? Vagy olyan nem lesz??
Mikor én betöltöttem a 36. hetet, akkor mondták hogy már fejen is állhatok :roll:

Mi is rémséges napokat élünk, Zének valami annyira taccsra vágta a popsiját, hogy ma már vérzett is :( Kész gyötrelem minden pelenkázás, vizes lesz a feje mire végzünk, mert ugye azóta is gyakori a híg meg maró a kaka, meg ugye totál fel van maródva a bőre. Mindezt 24 óra alatt prezentálta, tegnap délután még porcelánpopó volt... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Marcinak is volt ilyen. A doki a bepanten pluszt ajánlotta felesben canestennel keverve. Attól elmúlt, de sokáig látszott a nyoma. Nem szabadott zsíros krémmel kenni, illatosított popsitörlôvel törölni.

Hunci,
igazán fárasztó lehet! Jobbulást!

Rani,
Marcim 3 hónapos koráig végig aludt 7-8 órát. Aztán 6 hónapos koráig rengeteget kellt éjszaka (volt, hogy 15-ször). Egyszer csak mintha elvágták volna, ismét jól alszik.

Keny,
nagyon jó a kiságy. Ugyesek vagytok a ruhamosással!!

Kép
lona1
 
 


Lona!
Bepanthenért elmentem ma, utolsó három pelusozásnál már azzal kentem. Canestenem nincs. Holnap viszem 11 hós státuszra, gondolom ott majd kiokosítanak :roll: Nem illatosított törlőkendő? Melyik nem az?? Olyat még nem láttam :oops:
Alvásilag Zénél is volt egy időszak, mikor kicsit elromlott, az első egybe alvása, ami olyan 9-től hajnali 3-4-ig tartott egyre rövidült. De elmúlt :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
szegény kis Z popó :(
sima törlőkendő, szagtalan stb. Babylove-ból is van, abból a fehér. Niveanak is. + Sudocream (vagy azt használtok?)

nem is kell tudnod ezt a kora-kórházasdit, jó, hogy nem volt benne részetek :wink:
PIC a koraszülött intenzív (nekünk ez a SOTE2-n volt), a Péterfyben sima koraszülött osztály, a "hízlalda" :D

Keny,
ezt már féllábon is :roll: :wink:
jó az ágy! :D

Rani,
csatlakozom Vandához, hadd csinálja, magától csak próbálkozzon :wink:

angel37
 
 


Angel!
Sudot használok majd kezdetektől, de ma beszéltem egy nővérrel, aki azt mondta, ha már vérzik, akkor inkább váltsunk most bepanthenre, mert az olajosabb. Mert hogy ne szárítsam, ne repedjen tovább.

Ja hogy három fázis van? :shock: Azt hittem hogy kettő, PIC= egyenlő koraszülött, meg a sima újszülött :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


SZegény kisZé. :cry: :cry:


Keny: szép ágyikó!

Tegnap este már hisztis voltam, olyan vacakul voltam. Minden létező bajom volt. Frontok mondjanak le!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! A vége már csak ilyen nyűglődős...Mikorra vagytok kiírva?

Angel, talán Hippes miniből nekünk volt sárgarépapüré is.

Lois! Nálunk fogzáskor ilyen a popó. Én hagytam szabadon is pelenka nélkül, igaz, össze-vissza pisikélt mindent, dehát nagyon sajnáltam, hogy szenved.

Keny! Hétvégenként nem engednek haza?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois!
Fogzáskor nálunk is gáz a fenekük.
Erről ju eszembe: Rékának kibújhatna már az a két kisörlő, zombi vagyok...
Balu apja: az elején noszogattam, aztán már arra sem reagált (konkrétan lecserélte a telefonszámát és nem adta meg az újat). A 3 éve nem láttát szó szerint kell érteni. Most meg már leginkább hagyja békén. Összestoppoltuk a kis lelkét, ne bolygassa.

Angel!
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én a PICen elég sok mindent megtanultam. Persze jó lett volna kihagyni...

Éééés: fel kell vágjak a keresztfiammal (tesóm legnagyobbik gyereke). U10es korosztályban kézilabdázik, és az U11es korosztály országos bajnokságán (tehát ők voltak a legfiatalabbak a mezőnyben) 8-ok lettek.
http://bemsasok.info/kezi/img/20100402/snc00031.jpg
Péterem a képen sárga mezben, ő a kapus. Irtó büszke vagyok rá, volt olyan meccsük, ahol közel 50%os védési arányt produkált.
vovanda
 
 


Sziasztok!


Baba:

Köszi nagyon aranyos vagy. Én már kevésbé bíztam magamba. De szerencsére minden jól ment.
Frontok szerintem is mondjanak le!!!!Kitartás már fogynak a napok.

Lois:

Szegén kicsi Z, popó- Dm-es körömvirágos popsi krémet próbáltad? A kicsi tégelyest?
Nekem azt mondták ilyenkor törlőkendőt ne használjunk mert csíphet akkor is ha nem illatosított. Kamillás vízzel mostam le mindig Gréta popsiját, de neki nem vérzett.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois, köszi a megnyugtatást:) Egyébként igazad van, mert ha belegondolok, amikor jókedve van, akkor mosolygott a rokonokra is, úgy viselkedett velük, ahogy velünk szokott. Nagyon büszke voltam rá:)
Fogzási pöttyös popsit sajnálom. Sok gond van ezzel a fogzás dologgal, előre félek.

Vanda, ügyes sportembert a keresztfiad, gratula!!!

Keny, nagyon frankó a kiságy a pelenkázóval:)) Imádni fogja Kornélka!:)
Vendég
 


Baba, lesz ez még így sem. A végén nagyon terhes leszel.

Vanda, szuper!

Lois, mi is a PIC-en voltunk, aztán a "sima" koraszülöttön, végül onnan mentünk haza 1 hét után.Sok hátrány mellett azért volt előny is, nagyon alaposan kivizsgálták, sokat tanultam onnan, mit hogyan merre.

Gáz estén vagyunk túl, péntek éjjel óta a gyerek és mi össz aludtunk 5 órát, már remegek, fázok a fáradtságtól. A gyerek nyirokmirigye olyan mint egy mumpszosé.Fájdalmai vannak. Nézni is rossz, nemhogy átélni. Már együtt sírtam vele. Nem bírom már.Felhívtam a főorvost, azt mondta, műthető, hálistennek, csak láza ne legyen, addigra azt leviszem...Mikor lesz már 30-a?????????
Vendég
 


Köszi lányok, persze nem segítek neki hogy felüljön.
Az a baj, hogy annyira erölködik, hogy kipréseli magából a kaját is, és visszabukja! :roll:

Lona pont ugyan ez van nálunk is!
Eddig végig szunya volt! :roll:
(hozzá szoktuk a jóhoz)
Vanda neked nem lehetett könnyű Baluval! :shock:

Lois Kiszé popira gyógypuszi!!
Remélem hamar múlni fog!

Baba igen tuti frontok vannak, na és ez a páratartalom, bbbbbbúúúú de nem birom!
Nyafi már ismán belefér nálad! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hunci!
Veled vagyok, küldök, kávét. Én szombat reggel óta (tehát kb. az elmúlt 2 napban) összesen vagy 6-7 órát aludtam, részint balu, részint Réka foga miatt. Ma éjjel már bőgtem a fáradtságtól...
vovanda
 
 


Hunci,
olvasni is rossz :(
lázmentességet és jöjjön már az a műtét!

Lois,
jobbulást a kis fenéknek :?
ahogy Szöcsi is írja, jó szabadon hagyni egy kicsit - viszont ez némi pisiléssel jár :wink:

koraszülött nem kerül sima újszülött osztályra, azt egyben letudja a PIC-en :)

Vanda, Hunci,
igen, én sokat tanultam ebben az időszkban, volt rá több, mint 3 hónapom, de persze szívesen kihagytam volna az életemből... :roll:
alig 1 kilós babát fogni meg igen ritka élmény :oops:

angel37
 
 


Sziasztok!

Próbálok jönni most már többször, ha a fiatal úr engedi. Domi éjszaka általában 2-szer kel szopizni, kivéve az elmúlt két napot. Pocija fáj, de nappal sír, éjszaka visszaalszik, viszont 4-5 körül már kel és nem igazán akar visszaaludni. Most nem tudom mi van vele, mert alszik. :shock: most az espumisan cseppeket teszteljük. Talán bejön. Jó lenne, ha már nem fájna a pocija, mert napközben semmit nem tudok csinálni. Van mikor nem is fáj a pocak, de mégis sírdogál és csak akkor nyugszik meg ha felveszem. Félek, hogy így elkapatom, de ha nem veszem fel nagyon berág és már levegőt sem kap a sírástól. :(

Lois,
jobbulást!!!! Szegénykém, milyen nagyon fájhat neki. :(

Keny,
cuki kiságy!! :lol: Most már megnyugodhatsz szerencsére nem lett semmi baj! Nekem mindenki azt mondta, hogy pihenjek amennyit csak tudok. Ezt meg is fogadtam és nagyon jókat aludtam még az utolsó napokban is. Most viszont én mondom PIHENJ!!!! minél többet. Utána nem lesz rá lehetőséged egy ideig. :)

Baba,
ez neked is szól próbálj meg pihenni. :lol: Ne csodálkozz rajta, hogy nyűgös voltál. Ki tudja elviselni ezt a sz@r időjárást. Domi is teljesen kész volt szegénykém. A babák nagyon megérzik. Nem keményedtél nagyon a frontok miatt?

Vanda,
sajnálom az éjszakázást. Együtt érzek. Balunak jobbulást!! Engem tegnap fogott el a sírás. Egész nap sírt hajnal 3 órától. Nagyon fájt a pocija. Este 10 órakor hagyta abba. Bealudt. Lehet, hogy most azért alszik.

Rani,
nektek meddig tartott a hasfájás? Milánban nagy akaraterő lehet. :lol: Lassan ülni fog. :)

Hunci,
:cry: :cry: :cry: Remélem lemegy a láza szegénykének. Nagyon sajnálom.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Hunci!
Szegénykéim, küldök időgyorsítót!!!!!

Rani!
Felüléshez nem értek, de ha Milán akarja úgy sem lehet ellene tenni.

Baba!
Ne hisztizz!Mi a baj?Hát terhesek vagyunk, vizesedsz?Hány kiló vagy?

Lois!
Zé popó jobban van?Ja akartam kérdezni, hogy már az úszölött fenekét is sudoval kell kenni, mert én azt vettem Kornélnak?Szeretnék kiszabadulni a 36. héten, minek legyek itt utána mi történhet?Megszülök ahhhhahhhh:):):)????

Angel!
Igen kibírom :wink: jó lenne e PIC-et kihagyni!

Twist!
Köszi, jó kicsi az ágy a fekvő felülete 100cm, de talán elfér benne a gyerek hihi:)
Dorcika igazi kis nő, hisztizik sír ha valaki nem tetszik neki.

Vanda!
Grat a kis keresztfiú eredményeihez!


Jajj csajok elkezdődött a vissza számolás még 10 NAP és töltöm a 36-ot :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Lili!
Ilyen piciként nem tudod még elkapatni. Gondolj bele: 9 hónapig hallgatta a szívverésed, a pocakodban lakott. Természetes, hogy igényli a közelségedet. nekem balu irtó sírós volt, tudom, milyen egész nap rázni a seggét. Kitartás, elmúlik ez is.
vovanda
 
 


Lili!
Na végre Te is előkerültél.Igen mindenki mondja, hogy aludjak sokat de ugye tudjuk, hogy nem lehet :roll:
Szerintem az nem probléma ha felveszed a kicsit, szüksége van rád nincs ezzel semmi baj!

Na nekem meg most szóltak, hogy mától ctg-nem kell.Ezt is megértük :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcsi: aug.6.

Vanda: Ex:no comment!! :evil: :twisted:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili, Fannika iszonyatosakat rúgot, lökött, feszített, de folymaatosan, egész nap, este 11-kor még nem tudtam aludni, úgy, hogy napok óta 4-5 órát alszom. Hulla fáradt vagyok, fáj mindenem és nem tudok aludni. Most végre ma de. aludtam 1/2 9-10-ig. Most jobb. Az elalvást nehezítette, hogy nem cska a hasam fájt este, hanem a derekam, hátma, vállaim, fejem, lábaim, égett a gyomrom..stb..szóval minden előjött... Akárhogy próbáltam feküdni, olyna volt, mintha nyomnám őt és ő reklamálna és még jobban boxolna. 5, (EKKÜSZÖM? MÉRTEM!!!) 5 percenként mennem kellett pisilni. SZóval nagyon vacak este volt. Nem panaszkodni akarok, cska tényleg annyira kivoltam már a sok nemalvástól.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Biztos edzek a szopihoz :lol:


Huncikám, ez szörnyen hangzik!!!Úgy sajnállak Titeket!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, pár napja mértem, 58 voltam. De azóta zabálok! Tegnap 2-féle diab.sütit is sütöttem. A gyümiért ölni tudnék, de igyekszem mértékletes lenni, amennyire megy. Gondolom, beindult a baba hízása és nem elég, amit ettem. Tegnap végre először éreztem, hogy nem voltam este éhes.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, most látom, hogy KisZé 4 napja volt 11 hónapos, nagy gratula a hófordulóhoz!!!

Keny, hurrá, mindjárt itt a 36. hét:))) Akkor már koraszülöttnek sem számít a baba, teljesen időben érkezne. De szerintem még tovább egyben fogtok maradni:))

Tényleg baba, a vérnyomiddal minden okés? A súlyod nagyon szupi:) Éjszakai rossz alvást sajnálom. Igen, szopizásnál szinte alig alszik az ember. Napközben is aludni kell, amikor a pici beszunyál.
Vendég
 


Vérnyomim:90.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Te szegény sajnálom, hogy ilyen nyamvadt napjaid vannak :(
Nekem is szokott Kornél cirkuszolni ha ráfexem a lábára, de többnyire jól elvagyunk együtt :lol: Tegnap éjjel pl, még pisilni sem keltem fel, és ma éjjel is csak 1x, de nálam ez a normális.Persze soxor megébredek de összességében tök jól vagyok, nem rossz terhesnek lenni eddig.Én tegnap mértem 61,5kg vagyok.Viszont folyton éhes :lol: , kisfiam remélem hízik!Ja és ami kicsit szokatlan, hogy állandóan melegem van éjjel is folyton izzadok, kitakarózom, de ez a terhességem eleje óta megvan.
CTG tökéletes lett :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


egy kis vidámság ezt kaptam ma:
http://video.szon.hu/video/62286/elkepe ... a-pelenkas

volt apa a babával sztk-ban, elkerülhetetlen az antibigyó :cry: a főorvost hívtuk, aki műti, azt mondta, ha kell, kell, valszeg műtét halasztva.
egyrészt mindent ehhez a qva műtéthez igazítottunk, a szabit, nyaralást és az új melót, másrészt mi van ha sohsem lesz tünetmentes?????????
csütörtökön megyünk kontrollra, persze magánba, hátha a magánban könnyebb lesz alkudozni egy közeli ip tekintetében.
na most vagyok ki teljesen.
Vendég
 


Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. Nem tud valaki olyan infot, hogy hol lehet használtan Deuter Kid márkáju hátihordozót venni? 15000 forintnál többet nem tudok adni érte! Bármilyen info most nagyon jól jönne! Köszönöm előre is! Üdv Ildi
iko5
 
 


Lili Milánnál kb 3-om hónapos koráig tartott és még néha néha most is van, hogy kezdek més kajákat adni neki.

Kép

Kép
raniko
 
 


Iko:passz
:cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nem eszik ami nem baj de nem iszik nem issza meg a gyógyikat, nem tudom :cry: tudom, fáj neki a torka, most csak 38 fok, hát készek vagyunk.
Vendég
 


Vizes borogatással sem akar lejjebb menni a láza H.nak? :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hunci:

Jobbulást babának, nekem sincs már mandulám de még így is szenvedek nagyon ha fáj a torkom. Felnőtt létemre sem bírom elviselni és nem is eszek én sem olyankor. Kicsi koromba mindig szurikat kaptam.

Keny:

Nagyon ügyesek vagytok, szupi az ágyikó! Mindjárt 36. hét? De jó.

Vanda:

Nektek is jobbulást!

Rani:

Nagyon jó a kép! :D

Twist:

Gréti is sír ha idegeneket lát, sőt a papánál is szokott . Engem is zavar de ez van ilyen, amúgy meg ha sétálunk folyton integet a néniknek és bácsiknak meg vigyor van. De ha szólnak neki és közel merészkednek na akkor eltörik a mécses.


Nem tudok mindenkinek írni, bocsánat. Kicsit magunkról:
Ma voltunk ringatón, annyira cuki Gréti. Imádja a hangszereket, amúgy meg mászik minden felé. Van egy kis barátnője aki 1 hóval idősebb vele garázdálkodik folyton.

Nem tudom jót teszek-e ha vezetgetem , nem sokat de fogja a kezem és menni akar és ha nem megyek vele megy a hiszti. Na igen és milyen cipőt vegyünk neki? Melyik az ami nem árt a lábának?
Egy-egy pillanatra megáll egyedül. Engem meg újra a frász kerülget. Már tud szégyenlős lenni , olyan kis cuki. Nem tudok betelni vele, este elalszik velem és csak nézem és nézem és nézem...........

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, Hunci, jobban vannak a kicsik?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci, ez nem jó hír... :(

Vanda, hogy van Balu?

Nikó, mi is kézenfogva sétálunk. Esztinek puhatalpú bőrcipője van: http://www.babatrend.blogspot.com/

skrisz72
 
 


Köszi csajok, Balu jobban van, ment oviba.

Hunci!
Hűtőfürdő? Meg nekem anno, amikor még volt mandulám, bevált torokfájásra, hogy vizes ruhával be volt kötve a nyakam. Kicsit enyhítette a fájdalmat. Ivásra nem nagyon tudok mit mondani, kiskanállal esetleg? Gyógyuljatok, remélem, a műtét tényleg megoldja a gondot.
vovanda
 
 


Most hívtam az apját, alszik még. Tegnap sem aludtunk csak hajnaltól.
Végülis 4 korty vizet belekönyörögtem, délután evett joghurtot. így némi folyadék van benne. viszont barnás színű a pisi és büdös.gondolom, hogy nem híg a pisi, emiatt barnásabb.
aztán hajnalban meleg sós borogatást raktam a fülére és a torkára, attól elaludt és megnyugodott. de antibigyót nem eszi meg egyáltalán, bár nem is érdekel. de hogy műtik-e, azt nem tudom, anesztes nem engedi :cry: de nem értik meg, hogy nem lesz tünetmentes sohasem ha így haladunk. :cry:
Vendég
 


Jajj, Hunci, úgy sajnálom! :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szegény Hunci, nagyon nehéz lehetett. Főleg, hogy mit találj még ki, hogy enyhítsd a fájdalmát. De ügyesen megoldottad.

Baba, most jól tudtál aludni?

Na, hát nekünk is borzalmas esténk volt. Dorkának úgy fájt a hasa, mint még soha. Üvöltött, görcsölt 1 órán át. Már majdnem hívtam a dokit, mert nem akart múlni. Nem segített semmi, sem a rázogatás, sem a sok büfi, még a hasfájás elleni cseppek sem. Olyan tehetetlenek voltunk:( Tegnap kapott először életében 2 kanál almalevet reggel 10-kor, de csak nem ez viselte meg ennyire, hogy este 21 órakor emiatt görcsölt volna.....
Szóval, végül utolsó reményként adtam neki Panadol szirupot, de csak fél kanállal és láss csodát, az segített. Ringattam a kiscsajt, éreztem, hogy egyre kevésbé görcsölget (azaz nem rándul már össze a fájdalomtól) és végül el is aludt. Basszus, borzalmas volt, annyira sajnáltuk és tök rossz, hogy nem tudja elmondani, hogy mi a baja van, csak találgatni tudunk:(
De ma már semmi baja, mosolyogva ébredt, jól bekajált stb.
Ezek után merjek neki még egy kanál almalevet adni délelőtt, vagy hagyjam egy hétig az egészet? Valamikor csak el kéne kezdeni a hozzátáplálást. És nem is biztos, hogy az almalétől volt. Neki amúgy is minden nap fáj a pocakja sajnos.
Vendég
 


Hunciék,
nagyon rossz lehet ez az állapot :( tényleg meddig várnak, ha mindig lesz vmi? :roll: bár jönne már a megoldás... :?
másodlagos a betegséghez és szenvedéshez képest, de hát méreg az is, hogy a műtéthez szerveztétek a nyarat.

lázra amúgy gyerekkoromban, ha már más nem jött be, priznicet kaptam, az mindig levitte- hát emlékszem is rá mai napig, huhh :roll:

Twist,
jó kis este :roll: szegény Dorka :?
nem hinném én se, hogy a délelőtt két kanál almaléművelte...
hülye kérdés, biztos hasa fájt? foga nem jöhet?

Nikó,
én nem sétáltatok. járjon egyelőre abba kapaszkodva, amit talál.
de lehet, hogy nem is tartunk még ott, majd mondok mást is, ha ordít érte :wink:
ha járatod,a karját ne húzd magasra, legyen saját vállmagasságában, inkább te hajolj le.

angel37
 
 


Ivott :lol: megette az antibogyót. ez utóbbiért kár. egy hete hagyta abba az előző kört és nem akartam volna újabb kört, de apja így döntött. így műtét tutti halasztva, de ha már elmúlik , akkor tudom, egy hétig tünetmentes, addigra kell az új műtétet kitűzni.

Angel, priznic, hűtőfürdő túlvagyunk, 39-re vitte le neki a 40-ről, algoipirint adok neki, bár tilos 30 kg alatt, de már nem ezt nézem, hanem azt, hogy a folyamatos 40 fokkal sokkal rosszabb hosszútávon mint napi kétszer fél algopirint bevenni. algopirint napi 4xfelet 30 kg felett lehet, így úgy gondoltam egy 11 kg gyerek majdnem a fele, tehát a fele mehet annak, amit a 30 kg-osnak adnak. ha jól gondoltam, ha nem, nem érdekel, csak láza ne legyen.
Vendég
 


Sziasztok!

Már a második napja, hogy tudok jönni. :lol: Domi ismét alszik, persze hajnal 3-tól szórakoztunk 7-ig.

Rani,
akkor még csak a felénél járunk, ha 3 hónapos korra neki is elmúlik. Nagyon reménykedek.

Skrisz,
édes kis cipők. Miért kell puha talpú cipő? Akkor majd én is ilyeneket szerzek be. :)

Twist,
jaj de nagyon lehet sajnálni őket. Sajna Domi is hasfájós, és vasárnap egész nap sírt. Most nekünk az espumisan jött be. Szerintem nem az almalétől, mert azt délelőtt adtad neki. Vagy olyan sokára érzi meg?

Baba,
szörnyű napod lehetett :( tuti, hogy én is kiakadtam volna. Ez rosszabb mint mikor a babához ébredsz szopiztatni. Ő legalább hagy aludni 1-2 órát.

Hunci,
:cry: :cry: iszonyat lehet ez a szenvedés. Hátha a magándoki tud tenni valamit. Sajnos ez van az egészségügyben.

Nikó,
Gréti lassan már elindul egyedül is. Az alvással én is így vagyok. Mikor aludhatnék egy kicsit Domit nézem, és arra leszek figyelmes, hogy ébredezik. Ennyit az alvásról. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Twist Milánnál is ez van.
Estére fájdogál neki a pocakja de nekünk az alma nem is jött be.
Nagyon meg fogta a kis hasát.
MOst alma barackot kap na és ezt nagyon szereti.
Espuvisant persze kap most is mert tuti amúgy fájna a pocakja.
Én nem hagynám abba az almalevet lehet, hogy ma már semmi nem lesz!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi Rani! Akkor majd veled fogok értekezni, mi, hasfájósak tartsunk össze :wink:
Vendég
 


Hunci!
Nekem Dani is kapott már orvosi ukázra Algopirynt. Mert az istennek nem ment le a láza (39 fok volt). Szóval inkább ez, mint a folymatos 40 fok. Sőt: nekünk nagyon szélsőséges esetben doki néni injekciózni szokott. Jobbulást nektek!!!
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: