Új privát üzeneted érkezett!

Franci, ez a 3. laptetőd egyhuzamban biztos hogy nem hiszel benne :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Rám férne egy kis szerencse. De én még emailen keresztül is veszekszem a férjemmel, most meg megsértődött.
Tegnap este meg a wc csészét simogatta, nem engem…..
Beteg lett, nem a sörtől volt rosszul amit a haverjaival ivott.

Voltam egy dokinál, elküldött a Fülöp Vilmos dokihoz az ÁÉK-ba. Valaki ismeri? Állítólag ő foglalkozik rendszeres vetélőkkel.
franci
 
 


Franci!
Én hallottam róla, és van is egy fórum, ahol RENGETEGET megtudsz róla. Ott mindenki hozzá jár. Szerintem érdemes benézni, és a lányoktól tanácsot kérni. Ott sok olyan lány van, akinek évekig nem jött össze a baba, vagy 5-6 elment, és immunterápiával meg mit tudom mikkel segített, és már meg is született az x számú vetélés után a babájuk.
Ezen a linken találod meg a fórumot:
http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=247
Apával meg ne piszkáljátok egymást, hanem inkább szeressétek :wink: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angie34-- 2010.06.21 12:23-kor.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

 
 

Kri!
Nagyon jók a képek. Látszik, hogy szupi időtök volt. Zsombi pedig egy igazi halász-segéd :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hol van mindenki?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci, Zsófi is sokáig ölben aludt el, de én aztán besokalltam :)
Vendég
 


Angie!
Köszi megnézem!

Apa legutolsó válasza: :( + :( = :( :(
Édes!!! Imádom!!!
franci
 
 


Én vagyok!!!!!
franci
 
 


Franci,

én hallottam erről a dokiról, csupa jót!egyik barátunknak is ő segített összehozni a babákat!

előbb írtam egy csomót, de lefagyott a gép----
köszi mindenkinek az elalvásos tanácsokat, ki fogjuk próbálni szépen sorjában mindegyiket!!!legalább egy halvány reménysugár. :D

Panndi, hogy állsz a sporttal?
én most nyomtam le egy 32 perces programot a gépünkon, nagyon jól esett, jobb kedvem is lett tőle, csakl az eső ne esne már......napozni szeretnék már idén végre!!!!

Kri, szupik a képek!!!jól hangzik a 7vége!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


vicces, a vonalzóm szerint Boldinak kb. 1 hete minden nap szülinapja van..még jó, hogy ő nem tud róla..különben itt követelné az ajándékot minden nap. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


moti :lol:

Ááá, sehogy... amikor apa kitalálta, hogy hízzak, leálltam vele :lol: Most a kívánt súlynál vagyok, zabálok, és így tudom tartani :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
megérkeztünk :D

3 napinntenzív táncolás után , hhhhhúúúúúúú , minden tagom fáj!!! :lol: Tánctáborban voltunk, hastánc és jazz balett, nagyon szupi volt :D gyurika is élvezte 18 csajjal összezárva :lol: 8)

Van egy hírem: tegnap volt egy pozitív tesztem, de még ne nagyon gratuláljatok-elég babonás vagyok ezen a téren :oops:

Jaj, elalvásos téma:KATAAAASZTRÓFA :roll: De haladunk 2 napja bekéredzkedik a kicsi ágyba és már csak simizni kell. nekem az is beválik ha eréjesebben rászólok, sztem akkor érzi, hogy most már komolyan gondolom, és akkor kb 5 perc alatt bealszik :roll:

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
Annyit azért tudnod kell róla, hogy nem a kedvességéért járnak hozzá. Elég modortalan, de mindig rendelkezésre áll, és segít. Annyit tudok, hogy szabin lesz egy hónapig, és talán a magánrendelésén is csak még egy hétig lehet elérni, talán összesen két napot. Egy sor vizsgálatot fog megcsináltatni, ami kb 2 hónapnyi idő, ha ügyesen pörgeted. Én azért is nem fogtam bele a vele való együttműködésbe, mert a 39 évemhez kicsit későnek tartom az "időhúzást". De ő aztán alaposan kivizsgáltat, és tutira a rejtett dolgok is kiderülnek. Én bíztatlak, hogy minél előbb keresd fel, hogy amíg nincs, addig is tudd a vizsgálatokat elkezdeni. Úgy tudom, hogy beutalótkat a laborokba a kórházban ad, és csak annyit kell, hogy bekopogsz, és az asszisztense intézni. De a fórumon a lányok minden jó tanáccsal elltának :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Maryka!
Akkor nem gratulálok, de örülnöm azért úgy-e szabad? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kérjük a tesztet, látni akarom!!!! Én nem vagyok babonás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Moti!
Én nem tudok neked segíteni. Réka velem alszik el, s visszük a helyére, Levente apával alszik el az ő helyén.

Angie!
Én is szoktam nézni a Szuperdada-t, de néha vannak fenntartásaim. Nekem legalábbis tök fura, hogy vannak olyan gyerekek, akik 10 évesek, s 1 hét alatt megváltoznak. :roll: :roll: :roll: :roll: nem tudom, nekem fura, vagy igazából nem is 1 hét alatt, mert az első 2-3 nap még mindig ugyanolyan rosszak.

Kri!
Szuper volt a hétvégétek, képek is is jól sikerültek. Irigyellek, hogy ott olyan jó idő volt, itt egész hétvégén borongós volt.

Panndi!
Pár nap, s megjön, aztán hajrááááááááááá!!!!!

Franci!
Lehet mire odaérsz a dokihoz, te is babás leszel. Tudod, ha egyszer sikerült, pláne úgy, hogy nem is számítottál rá... én drukkolok.

Maryka!
Hol voltatok tánctáborba? Ketten voltatok Gyurikával, vagy apa is volt?
Akkor csak halkan, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beze!
Te jól vagy????????????

Évi!
És te hogy vagy???? Vannak már tünetek???? Csináltál ma is tesztet??????

Sucer!
Már csak pár nap, s vége a munkának.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Én nem is szoktam nézni, csak néha kapcsolgatok, és mivel sehol semmi jó program, leragadok ott. Én is furinak tartok sokmindent, de nálunk a leszoktatásos dolgok valóban működtek pár nap alatt, csak kitartónak kell lenni. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy az éjszakai kelésről le lehet szoktatni a kicsiket pár nap alatt. Persze, minél idősebb, annál tovább tart, de a nagyobb gyerek is rájön, hogy változnia kell, ha látja a szülőn, hogy komolyan gondolja, amit követel. Legtöbbször az a gond velünk, szülőkkel, hogy nem vagyunk következetesek, és az első megtorpanást észreveszik még a legapróbbak is, és nem vesznek tovább minket komolyan. Én azt mondom, hogy bennük van a hiba, és a gyerekek csak kihasználják ezt.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari!
Tiszafüreden voltunk, és mindhárman. Apa addig foglalkozott a kisfiával, anya meg élvezte a tancizást 8)
Ez az ikertesó dolog komoly???? :?:

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Komoly hát!!!!! Szoktam viccelni??? :lol: :lol: :lol: :lol: Mindjárt keresek képet, ha akarod.
Akkor nagyon jól telt nektek ez a pár nap. Gyurika is élvezte biztos. Szép időtök volt??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Maryka,

de jó, annyit gondoltam Rátok!
és ilyen hírrel jönni!!!szuper!
TIszafüreden voltatok?és azon belül hol?nekem laknak ott rokonaim, tavaly voltunk egy szupi kis hotelben ott, nagyon tetszett...irígylem a táncot!!jó lehetett!!!

melyik nap indultok Makarskára?előtte még találkozhatnánk.

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari, tényleg van ikertesód?
én is azt hittem, viccelsz. :D

tényleg, a pici lánynak vannak már nevek?vagy nem szeretitek elárulni?

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari!
Dehogy szoktál, nálad komolyabb csajt nem is ismerek :lol: :lol: :lol:
Dobjál azért egy képet , biztos ami biztos :lol:

Moti!
De aranyos vagy :D
Nádas Panzió, és nagyon gyerekbarát :) Volt kis játszótér, medence, grillező , kemence és gyönyörű zöld lörnyezet :)
csütörtökön indulunk, este, addig mindenképp találkozzunk :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Angie!
Tudom, hogy a gyereke sok mindenben kihasználnak, minket szülőket, sajnos.
Én evés terén próbáltam 2-3 nap is, hogy addig nem kelhet fel Levente az asztaltól, míg meg nem eszi a kaját. :oops: :oops: :oops: :oops: már írtam, ő nyert.
Azóta nem foglalkozom ennyire drasztikusan a dolgokkal.
Nálunk is volt, hogy beparancsoltam Leventét a szobába este, hogy most nem alszok vele, sőt apát sem várhatja meg, volt egy kis sírás, de 5 perc, s aludt is. sőt Réka szolidaritásból ő is lefeküdt, s mindkettő 10 perc alatt elaludt.
Én szeretem mikor este odabújik Réka, simogatja a kezemet, elmondja, hogy mennyire szeret, meg még ma nem is adott puszit.
Bár, ha hármaska megszületik, akkor nem tudom, hogyan lesz.

Franci!
Te kérdezted, hogy maradt-e Szonja? :oops: :oops: :oops: :oops: lusta vagyok visszakeresni. Eddig úgy néz ki, hogy Szonja Viktória lesz a neve. Apa beletörődött, vagyis nem nézett más nevet. Hétvégén anyu is Szonjának hívta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!
A ma reggeli teszten már sokkal erősebb a második csík, már be is jelentkeztem jövő hétre a dokihoz. Lehet, hogy még szívhang nem lesz, de legalább lássam a petezsákot!!!
Apával már tervezzük a szobát... csak nehogy hiába.

Annamari: gratula a kiscsajhoz!
Lilla nem volt velünk a kiránduláson. Reggel mentünk-este jöttünk. Jól elvoltunk...

moti: nálunk szépen egyedül elalszik a Drágám. Elejétől kezdve külön szoba-külön ágy. Ha éjjel felkelt, én sem etettem meg azonnal, vártam és Lilla is 2 hónapos korától átalussza az éjszakát. Este apja fekteti, énekel neki egy altatódalt, integetnek egymásnak, puszikat küldenek, kijön a párom, ő meg elalszik. Ebéd után dettó ue. van. Mindig mondom neki hogy anya itt van lent, vigyáz rád meg az álmodra, aludj nyugodtan. Ez bevált.

maryka: üdv újra itt! Halk gratula!

LÁNYOK! Beindult az ixedik babahullám!!! Tessék csatlakozni!!!

kri: csudajó lehetett! A szúnyogok mindenhol tönkreteszik a kinti eseményeket!Zsombi nagyon ügyes pecás!

angie: reménykedem! A mai teszten sokkal erősebb a második csík!!!
Azt a műsort a Viasaton én láttam már, és vannak benne jó trükkök, tanácsok!

panndi: Lillusnál én is ezt csináltam éjszaka! Hamar sikerült rászoktatni a NEM felkelésre...Na, ezt jól meg aszontam...

franci: én a természetgyógyászt ajánlom!!!

Most látom, mire megírtam a hsz-emet, már egy csomó hozzászólás van! Elküldöm és visszaolvasok!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Maryka!
Ne terelj :wink: ! Mutasd meg a tesztet, plííííííízzzz!!!

Évi!
Hát persze, hogy erősebb a csík! A baba így jelzi, hogy növekszik :)

Annamari!
Még a végén elhiszik itt a csajok, hogy van ikertesód :lol:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Majd csak este tudom, ha a férjem hazajön, ráteszi a gépre én meg küldöm :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Én is örülök!
Szegény Gyurika! Ijedtében elalszik.
A táncot irigylem. Nagyon jó lehetet.

Panndi!
Nekem megint lement 1 kg. Neked adom, nekem már nem kell!!!

Angie!
Olvastam, hogy nem egy kedves ember, és hogy szereti a magánrendelésre rángatni az embert. Ez van. De legalább sínen vagyok!!!

Annamari!
Az ikertesód drukkját is kérem!

Én nem értem ezeket a szuperdada műsorokat. Mármint azt hogy engedhet meg ilyen dolgokat a szülő a gyereknek. Szerintem ott a szülőkkel van a gond, mert 1 hét alatt más megneveli a gyerekeit.
Én a Csillagkaput szoktam nézni az AXN-en alvásidőben. Azon nem akadok ki.
franci
 
 


Ja, és mi is sokat szoktunk összebújni Szilárddal. Van, hogy játszik, és félóránként odaszalad, odabújuk, egyet puszilkozunk, összesimulunk, és szalad tovább játszani. Van úgy is, hogy apa is kell neki, imád hármasban ölelkezni. De ezt mi nappal csináljuk, az este az alvásé. Apa fürdeti, viszi aludni, és olyankor is mindig jön puszit kérni, és most már a kistesó is mindig kap, sosem hagyná ki. Nem gondoltam volna, hogy így felfogja ezt a tesó-a-pocakban dolgot.... és már fut is a szobájába. Apa egy rövidet imádkozik neki, ő közben már issza a tejét, a szeme pedig már becsukva....

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Franci!
Szuper!!! Akkor ezek szerint benéztél oda?
Na, ha ezt hallaná a férjem (mármint a csillagkaput). Én ilyeneket nem bírok nézni, ő viszont annál jobban. Biztos díjazná, ha én is csatlakoznék hozzá. A foci VB-t viszont annál jobban élvezem.

Maryka!
De jó, még láthatunk egy friss pozi tesztet :lol: Várom!

Ja, a tegnapi sztori: Nézzük a brazil meccset, kezem a hasamon, figyelem a babamozgást, ami fél óráig nulla. Az első brazil gólnál viszont akkorát ugrott Gombóckám, hogy még én is megijedtem. Mondom apának, hogy ez a gyerek tutira fiú :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angie34-- 2010.06.21 13:55-kor.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


nekem néha az is eszembe jut(persze amellett, hogy hpgy szoltattuk), hogy vagy nem fárad el eléggé napközben, vagy már túlpörgött :?:
Igazából én is szeretem az összebújást, de azért egy fél óra alatt bealudhatna. A 2 óra altatás eléggé kiakasztó tud lenni. :roll:

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Részvétem a 2 órás altatásért. Nem lehet semmi!

Angie!
Lehet hogy lány, csak tetszik neki valamelyik focista!

Valahol már megint leszakadt az ég! Derékig ért a víz, úgy esett az eső. Napot akarunk!!!! Meleget!!!
franci
 
 


Akkor itt vannak a képek. Nem frissek, mostanában nem fényképeztem tesómat, de próbálok azért még keresni.
Lehet találgatni, hogy melyik ki???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szerintem azért rá lehet jönni.

Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Neked nincs fülbevalód. Tényleg ikertesó vagy csak simán tesó?
franci
 
 


Tényleg ikertesó!!!!!!! 5 perccel fiatalabb. :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép

angie: én sem vagyon babonás!

Bocs csajok hogy mutogatom, de annyira de annyira széééép!!!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Annamari!
Ezzel most engem is jól megleptél, mert nekem mindig úgy említetted, hogy tesóm vagy húgom :shock: :shock:

Itt egy mai pocak. Növök rendesen:
Kép
Másfél hete még ekkora volt:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari: szerintem nagyon hasonlítotok!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi!
Megbocsájtunk!
De csak azért mert tényleg szép!

Én is kérek zebrás tesztet!!!!
franci
 
 


Évi!
Ez tényleg gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!
Mensi szerint most hol is tartasz? Az 5. hét vége felé?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Évi!
Szééééééééééééééééééép!!!!!!

Angie!
Mert hosszú lenne mindig azt mondani, hogy ikertesó, egyszerűbb a tesóm. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azta mekkorát nőt ez a leányzó. :lol: :lol: :lol: szép pocakod van.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!
Szép nagy Gombócka!
franci
 
 


Angie!
Olyan jó nézni a pocakodat!
Édes lehet Szilárd mikor puszilgatja!
Potyognak a könnyeim!

Megyek haza ölelgetni a fiamat!

Pusszantás mindenkinek!
franci
 
 


Angie: szépen növöget Gombóckád! Formás poci!
Múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie, akkor most vagyok az 5. hétben?

franci: zebrás tesztet Neked is!!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Franci!
Apát is ölelgesd meg egy kicsit!!!!!

Puszi neked is.

Én is megyek, anyunak ígértem, hogy átmegyünk.

Vigyázzatok magatokra, további szép napot!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Maryka, Évim,
Veletek örülök!!!!

Angyalka,
hogy ünnepeltetek tegnap???

Moti,
Boró eszik...reggel f8, f10 ,f12, f2, f6, f8, f10 alvás...de ha olyan kedve van, akkor csak f8, f12, f6 és f10...éjjel nem kelünk már régóta...

Alexandrában a héten Bartos Erika könyvek 40% kedvezménnyel rendelhetők...

Danyu
danyuci
 
 


ANgie,
azért mondjuk Kakáért én is rugdosnék egyet a pocakodban! :D vagy c. ROnaldóért, vagy Drogbáért és még sorolhatnám. :D

Annamari, nagyon jók a képek!!!azért én felismerlek Téged rajtuk!vagy mégsem? :D

én is szeretem az összebújást Boldival, de én sem bírom már a 1,5 2 órás altatást...na de aztán mától életbe lép a szigor....az evéssel is egész jól állunk már!minden nap eszik legalább kétszer!ez óriási haladás.

Danyu,.köszi ezek szerint Nálatok is vannak azért 2 óránként evések.
éjszaka mi sem nagyon kelünk, csak ha pl. beüti a fejét az ágyba.))majd kipárnázom egy plüssel.

KépKépKépKép
moti
 
 


Jelentem itthon újból :lol: ha visszarázódtunk jövök :lol:

Évi :D
Vendég
 


Maryka, örülök nagyon :lol: :lol: :lol:

Lillanyu, tényleg nagyon szépppppppppppppppppppppppppppppppppp :D

Angie, csudi szép a pocakod, növöget rendesen :lol: :lol: :lol:

Franci, mi meg ölelgetjük este párunkat :wink:

Beze, mi van veled?

Boni várjuk a visszarázódást :lol:

Annamari, szerintem a fülbevaló nélküli vagy. Nagyon hasonlítotok egymásra.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamari, Franci, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!

Annamari, köszi, jól, bár ma Lexi extra fárasztó volt. :roll:

Franci, szerintem nem nagyobb, de az uh szerint igen. :wink: Drukkolok nektek, a következő tesztet tuti te hozod!

Moti, mi az Aludj jól, gyermekemet alkalmaztuk, kb 5 nap alatt megtanult aludni, azóta nincs probléma. Fürcsi után tápi az ágyban, aztán alvás. Néha beszélget előtte, de halkan.

Angie, aztaaa, mekkorát nőtt, nagyon szép! :wink: Vb-t én is nézem, a németek a kedvenceim.

Maryka, halkan gratula, örülök nagyon! Felteszed?

Évi, egyértelműen erősödött, de jó!

Kri, aranyos Zsombi nagyon. :D

Panndi, akkor hajrá, hamarosan lehet mindent bele!
:wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hatalmas felhőszakadás volt délután, kiöntött a kispatak a bicikliútra, az 56-ost le is zárták egy szakaszon. Állunk a körforgalomnál, előttünk kb 6 autó, balra szeretnénk menni, rendőr "irányítja a forgalmat", a Tartsay felől folyamatosan engedi az autókat, mögöttünk olyan hosszú a sor, hogy a tükörből nem látom a végét, de mi ugye marhára ráérünk ücsörögni. :evil: Férjem is megunta egy idő után, rádudált a rendőrre és közölte, hogy mi is mennénk. Na, erre feleszmélt, és elengedett minket. Magyar rendőrség, jó nagy piros pont! :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kri, köszi, semmi különös. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?