Új privát üzeneted érkezett!

Pocak dícséreteket köszönöm. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah!
Én tegnap vágtam be (este :oops: ) majdnem egy egész csomag Pilóta kexet. Porontyon az egyik csaj addig emlegette, hogy teljesen rácuppantam. :lol:
vovanda
 
 


Baba!
Ja a hidegfront nem túl jó, én tiszta álomkóros lettem, néztem de.egy filmet jól bealudtam.Pocid szépen kerekedik :P
Kajálással mizu?Én olyan éhenkórász vagyok :) és a gyümölcsért ölni tudnék, tegnap este még befaltam vacsi után 1kg cseresznyét, jujjj nem kellett volna....

Csajok!
Kövezzetek meg de én örülök a hűvösnek :roll: Múlt 7-en az a meleg borzalmas volt :evil:

Ja és most néztem meg, hogy juli 3-án van Kornél napja, ha aznap szülök gyerekem nem fog örülni, hogy szülinap névnap egy napra esik :shock:

Krisz!
Ide azzal a kajával nyammmm :!:

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Én alapból nagy gyümölcsfun vagyok, de most én is hasonlót érzek. Nem tudom tartani a diétát, éhes vagyok most állandóan ennék. Főképp gyümit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Hunci már passzolta a júniust, már csak július van a kalapban. Köv. szombat spec. nekem nem is lenne jó, 3 gyerekem lesz mert a tesómék rodstewartoznak :roll:
Hátul kacsafarok?? nem is hiszem el, muti arról is képet!!! :)

Keny!

Szobadicséretet köszi :D 35 -ik hét :arrow: Jujuuu :D
Én is brutál módon nyomtam tavaly a gyümiket ilyenkor... :roll:
Zétény-nap is bénán van, dec. 23. de az utónévkönyvben volt másik dátum is, azt lőttük be. Nem mindegy naptár jegyzi, de nem érdekel. Kornél nincs másik??

Baba!

Annyira cuki pocak!! :D

Vanda!
Még mindig ennyire gázos a helyzet láthatásilag?? :? Azt hittem pedig már enyhültek a viszonyok.

Sannah!
Törött ülés?? Ezek hülyék... :shock:

Skrisz!

Jól hangzik ez a kaja... azt nem mondom hogy be is nyomnám, mióta újfent metezek, étvágyam nulla :oops:
Viszont a kölök olyan májpástétomot nyomott ma reggel, volt ám énekelés hozzá :P

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel! Képek nagyon vagányak! Nekünk nincs hajunk, főleg, hogy belenyírtam nekik. Le akartam vágni 3 mm-sel, hogy nőjön, de visítanak. Így félig végeztem el a munkát, nagyon gáz. Hátul nulla, néhol belenyírva...

Tali: júli5-11-ig Balatonon vagyunk, remélem, az idén betegségmentesek leszünk és sikerül felutazni.

Keny: otthoni pihihez gratu, kiságyat már állítsátok össze. Mi berendeztük, jött a védőnő, átrendezte az ágyikót, jött a dokinő, ő is átrendezte az ágyikót. Végül 1 kiságyban kezdtük az alvást. Jelenleg már ők rendezik be maguknak.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Baba, én most a kekszes görög joghurtra vagyok rákattanva.

skrisz72
 
 


Lois,
izé, a július 18 utáni hétvégére gondoltam, csak hülén írtam! :wink:

kacsafarokfotóval majd próbálkozom :lol: , bár minimál esélyt adok rá, hogy sikerüljön :?
ezeket a jó minőségű képeket nem mi csináltuk :oops:

Keny,
van szeptemberben is :wink:
http://www.keresztnevek.hu/jelent%C3%A9se/KORN%C3%89L/

Szöcsi,
hajvágás :D
állítólag nem nő jobban, ha vágják, tévhit... épp mostanában hallottam :roll:

angel37
 
 


SZöcsi, mi az, hogy átrendezték a kiságy helyét??????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Jajaja akkor áttesszük szeptemberre:)

és hiába vágják a gyerek haját attól nem nő jobban :wink:

Én meg már össze is pakoltam 7 végére, férjem jön meló után, ma már otthon vacsizok :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois!
Enyhülés? SOHA. Legalábbis ha exen múlik. Tudod: bosszú, bosszú, édes bosszú... Az meg másodlagos, hogy a saját gyerekével tol ki közben. :? De talán ez az utolsó körünk, legalábbis mi úgy szeretnénk, hogy a mostani egyezség tartalmazza a jövőre hatályba lépő dolgokat is, és akkor az már Laura 18 éves koráig menne.

Hajvágás: nem lesz tőle se szebb, se több.
vovanda
 
 


((((((((((((((Vanda))))))))))))))))sajnálom...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny, végre otthon apával kettesben! Örülök, h ilyen ügyesek vagytok Kornélkával! Gratu a betöltött 34. héthez!

Baba, nagyon csini vagy! Fannika szépen növekszik a pocaklakkal együtt! Neked gratu a betöltött 33. héthez!

Angel, Dióka nagyon cuki!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi holnap indulunk haza Hszoboszlóról. :? Nagyon jó volt, 3 nap uszkáltam is (Péter baba is nagyon élvezte).

Rakok egy fotót, ilyen "alakkal" rémísztgettem a szálloda welness-ezőit. (30+0) :oops:

Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, hát ez a poci sem kispiskóta, szépen megnőtt!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols,
na és hányan estek vízbe ijedtükben? :lol:
gratu a kerek 30-hoz és a kerek pocakhoz! :D
neked csak pocakod nőtt, nem is híztál!

Vanda,
bosszú :roll: :roll:

Keny,
Makilány nap is szeptember, mégpedig 18 :wink:


közben ideért a monszun :shock:

angel37
 
 


Ezt a mocsok időt!!!! Nem unja még az eső, hogy folyton esik???!!! Én már nagyon unom, ez a viharos szél mellé pedig kimondottan hiányzott.

Krisz: azt is nagyon szeretem!!!!!! Bourbon vaníliás cukorral!!!!

Angel: hát igen, majd akkor bepótolom.

Bols: pocak fotó: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vanda: pilótát is szeretem.... a lyukas csokoládét is, a gömbölyűt is, a kereket is........... szóval mindegy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lois: bizony, apa meg is kérdezte, hogy tessék mondani ez fair, mire az volt a válasz, hogy ők csak alkalmazottak, nem ők döntenek, hogy mit árulnak. Mondjuk ez is egy válasz, de én végleg kiábrándultam belőlük, marad a mezei Brendon.

Keny: super jó időtöltést otthont!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Vissza olvasás nélkül.

Nagyon jól sikerült a 3 nap így nagycsaládos anyaként. Gréti jól bírta , voltunk fürdeni, buszoztunk a kisfiú kedvéért, fociztunk a lány és a fiú kedvéért. Lett is izomlázam, Gréti meg jókat nevetett a babkocsiba azon ahogy rohangálunk. Majd ő is rúgta a lasztit egy kicsit. Ma sütöttem 40 db palacsintát , gulyás levest. Csak leves maradt, ja és este mikor elmentek apát és Gréti elmentek a mamához én meg kitakarítottam itthon. Kellemesen elfáradtam. gyerekek kérdezték mikor jöhetnek megint?
:D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bols, gyönyörűséges pocak. Szép nagy baba-lak. 8)

(Mi ma megint 4.45) Álmos vagyok...

skrisz72
 
 


Nikó, ügyes vagy, tudtam, hogy megbírkózol vele.

Sannah, a sima vaníliáscukorral már nem is jó, csak a "Bourbon vaníliás cukorral!!!! "

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek Dorka elkezdett babanyelven halandzsázni, nagyon édi hangja van.) Állandóan nyomja, hogy gágágágá:))) A babakocsi is zeng tőle, amikor sétálunk. Nagyon tecc a dumája! Egy ideig nem akart beszélgetni, hanem csak sikított és nyögött és kiabált. De most visszatért a dumcsi.

Keny otthon van, hurrá-hurrá-hurrá!!!:)))))

Bols, szépséges poci, jó méretes!:) Nekem ehhez még nagy popsi is társult, az volt az ellensúly a hasamhoz:)
Vendég
 


Sziasztok!

Baba: ad neki valami fenséges ízt, én nagyon szeretem. Tejbegrízbe is azt szoktam keverni, és sütemények krémjébe is.

Twist: ma válaszolok ígérem.

Nálunk pocsék fülledt idő van, süt a nap, de lóg az eső lába, borult az idő, ki bírja ezt nem tudom, de annyi mentő hangot hallok, hogy már feltűnik.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

ITTHON VAGYOK :P :P , éééééés 10-ig aludtunk végre!!!El sem hiszem 3 hónapja nem aludtam ilyen sokat :lol: Olyan fura minden, de nagyon jóóóóó.Össze pakoltam a mellszívót, kisrucikat a kórházba, és holnap össze szereli M.a kiságyajavascript:emoticon(':wink:')t.A babakocsit még nem láttam, de lemegyek majd a tárolóba és jól megnézem :P

Bols!
Nagyon csinos vagy!!!Szép a kisfiad lakosztálya :D És irigykedem a nyaralásotokra :wink: még úsztál is ez nagyszerűűűűűű!!! :wink:

Baba!
Látom Te kukorékolsz mint mindig Krisszel együtt :shock:

Twist!
Juj de aranyos lehet Dórcikád, ahogy gőgicsél :)

Angel!
Akkor majd 1ütt névnapoznak a kicsik :wink:

Sannah!
Akkor látom Te aztán édes szájú vagy :P

KépKép

Kép
keny
 
 


ma semmi alvás, fáradt vagyok teljesen, gyerek már megint 39-40 fokos.és valaki mondja ezután, minek a mandulaműtét :evil: 10-11 hete csinálja ezt, ráadásul már nem kaphat antibigyót mert 1 hete hagytuk abba és túl közel is lenne meg hát 2 hét múlva műtét, nem tudom, mi lesz antibigyó nélkül, meggyógyul-e így a műtétig????
Vendég
 


Hunci, a műtét után jobb lesz, hidd el. Saját tapasztalat. +++++Jobbulást!+++++++++++++++++++++++

Keny, szupi, hogy otthon vagy! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci!
Szegénykém, remélem gyorsan elmegy ez a 2 hét, megváltás lesz utána, mikor kicsi voltam nekem is állandóan begyulladt a mandulám, aztán kivették azóta még torokgyuszim sem volt!!!Szorítok a 2 maradék héthez :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, nem a kiságyat tették más helyre, hanem a belső Berendezést változtatták meg. A védőnő azt mondta, aludjanak oldalt fekve, ezért plédből lettek hengerpárnák, aztán jött a dokinő, akinek unokaöccsei ikrek, tapasztalt harcos csaj, azt mondta, aludjanak hason, egy kiságyban egyelőre, mert kell nekik egymás közelsége. Úgyhogy ilyen módon kezdtük a "kinti" létet. Mi meg hülyeszülők voltunk, első gyerekek, családban nem is volt gyakorolni való prüntyő. Biztos írtam, mostmár a csap alatt is megfürdetném őket, akkor meg szörnyülködtem a koraszülött osztályon, hogy mit csinálnak velük.

Hajnyírás: a fiúknak amúgy is szokni kell a hajnyírást, Kirusnak meg gondoltam, hátha több lesz, bár mondják sokan, hogy tévhit.

Bols: szép pocid van, idő meg rohan.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Keny,
VÉGRE otthon :lol: használd ki! :wink:

Sannah,
ma itt egész jó idő, védett helyen lehet napozni :)

Twist,
Dorka-duma :lol:
Diána és hol dumásabb volt, hol kukább.
most nagyon megy a gagyogás.
meg néha úgy rámszól a maga kis nyelvén :shock: :lol:

Szöcsi,
doktornő szimpatikusabb :wink:

csap alatt még sose fürdettem, viszont most eszembe jutott, mikor egyszer láttam Makilámyomat (1kilós volt), fürdetni, játékboltban kapható piros barbie kádban :D

angel37
 
 


Nikó!
Gulyásleves volt ma nálunk is, pasim most gyártja a paacsintát. D:

Hunci!
Jobbulást! Balu kis barátjának is júlis elején veszik ki a manduláját, szegény állandóan szörtyög, lázas.

Keny!
Élvezd ki, hogy otthon vagy!!!

Angel!
Kórházban enyémeket is csap alatt fürdették, aztán amikor kijöttek inkuból, már én füdettem, de az alapítványi szobában volt kiskád.
vovanda
 
 


Hunci,
jaj, nektek is akartam írni!
szegényeim :(
tényleg megváltás lesz ez a mandulaműtét!
reméljük jól lesz a műtétre!

Vanda,
PIC-en pláne, de a Péterfyben sem lehetett fürdetni szülőnek, hajnalban csinálták a nővérek.
utsó két hétben a Margit khban engedték hétvégén, akkor viszont kádasan, apásan :)

angel37
 
 


Én úgy fürdettem kezdetben Esztit, ahogy a kórházban láttam a csecsemőosztályon. Csak nem a csap alatt, hanem a kád felett. De technikában pont úgy. Gyors volt és kényelmes. Most bezzeg állandóan sasolnom kell, mert Eszti mászik ki a kádból.

Hunci, ez már tényleg szörnyű..... :? Megváltás lesz az a műtét.

Keny, nagyon örülök, hogy tudsz pihenni. Szuper otthon, mi? Remélem apa kényeztet ezerrel. 8)

Vanda, irigy vagyok a pasidra. Enyém meg dolgozik ma is, holnap is. Annyira utálok már egyedül lenni. :cry: Már megint költözik a bankunk. Minden második hétvégén költöztet.

Sannah, én még sosem vettem ilyen vaniliás cukrot. Na majd megnézem.... :roll:

skrisz72
 
 


Szeretnék csinálni dió és narancslikőrt. Mindenhol azt olvasom, hogy 95%-os tiszta alkohol kell hozzá, vagy vodka. Vodkával nem szívesen csinálnám, mert nem szeretem az ízét. Hol a fenében vegyek tiszta alkoholt? Lehet így kapni a szupermarketben? Akinek van esetleg jó receptje, ne kíméljen, küldje el priviben! (Bocsi az off-ért)

skrisz72
 
 


Skrisz!
Tiszta alkoholt a gyógyszertárban lehet kapni :) Sajnálom az apátlan hétvégét... :(

Hunci!

Nagyon sajnálom, hogy H. megint lázas, rémes ez az egész, remélem a műtétet azért meg tudják majd ejteni, mert tényleg megváltás lenne már :?

Keny!
Ne fórumozzál hanem használd ki az édeskettest!!! :wink:

Bolsi!
Gondolom sikítva rohantak mellőled a népek..... félelmetes látvány :wink: Nagyonnagyon csinos vagy, légy büszke!! :D

Nikó!

Naugyehogyugye :) Ügyes nagycsaládos anyuka leszel majd egyszer :roll:

Twist!
És a dumálás még fokozódni fog :D

Angel!
Azt hittem pedig itt olyan béna csak a rendszer hogy ki vannak tiltva az anyukák fürdetésnél :shock: A barátnőm 4 éve szült a Péterfyben, akkor még lehetett babát fürdetni, libasorban egyenként.egyenként.
Az én kölkömnek akkor hallottam csak a hangját, azt utálta mikor elvitték fürdeni, zengett az egész folyosó, pedig ő volt a legnyugisabb baba az egész osztályon :roll:

Vanda!
Sajnálom, hogy ilyen zilált a helyzet az ex és Pasi között :? Azért sérelmek ide vagy oda, lehet ezt normálisan is kezelni, nálunk ment.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Krisz,
gyógyszertárban lehetett régen kapni tisztaszeszt, ami ez a 96%-os, de nemrég ismerős azt mondta, már nem... próbáld meg.

apátlanság jaj :(

Lois,
valszeg nem a koraosztályon volt barátnőd :wink: sima újszülött osztályon biztos most is lehet.

a Margitban mikor fürdettük, ordított Diána is, otthon szerette, előtte és utána ordított :roll: :lol:

angel37
 
 


Angel. Dorka is rám szokott szólni, hogy LÁ!, azaz éhes és ne szórakozzak már vele, hanem elő a cicit!:))

Sannah, várom a levelet:-)

Azt szeretném kérdezni, hogy normális-e a babáknál, hogy 6 hónapos kor körül sír az idegenektől, sőt a rokonoktól is. Odahajolnak, hogy de szép baba és Dóri sírni kezd. Már nagyon ciki a nagymamáknál:(((( Egy idő után feloldódik, de először sír és ezt nagyon cikinek tartom.
Ma a piacon egy "jókedvű" hölgy beszélt hozzá erős hangon, az bezzeg tetszett neki, vigyorgott a kis bige:) De azért jó lenne, ha a rokonokkal kedves lenne, már ezekszer látta őket. Ja és a templomban a pap bácsi is szimpi volt neki, tőle sem sírt. Ki érti ezt?
Vendég
 


Twist, az én gyerekem is bőg, ha meglátja apósomat vagy anyósomat. :wink: Tényleg ciki... :oops:

skrisz72
 
 


Ezzel nem tudtok mit csinálni....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Lehetne és kéne is... Na mindegy, evvan. :D

Twist, Skrisz!
Nem tudtok vele mit csinálni. Ne foglalkozzatok azzal, hogy esetleg kínos, erőltetni semmiképp nem szabad. El fog múlni. Rékámra hónapokon keresztül szó szerint ránézni sem lehetett, mert azonnal visított. Aztán elmúlt ez az időszak, most már kedves, mosolygós, az orvosnál szokott bömbölni.

Angel!
PICen én sem fürdettem, bár általában ott voltam, akkor volt a hajnali etetés. Nyíregyen a hízlaldában nem csak anyaszálló van, hanem két egyágyas, fizetős szoba is, ott velem lehettek a babák, így fürdettem én. de amíg branüljük volt, segítettek a nővérkék, mert nem mertem egyedül, nehogy vizes legyen a cucc, így is 3szor szúrták újra.
vovanda
 
 


Twist,
LÁssuk azt a cicit :lol:

teljesen normál :wink:
Makilánynak is kell idő azzal akit ritkán vagy először lát :wink: bár vadidegenekkel - főleg hapsikkal meg képes kokettálni :roll: :lol:

ma "apósom" megérkezett, felkapta, hát nagyon legörbült a szája, hajszál híja volt a bömbinek, de a zippzárjával megvigasztalódott :)

Vanda,
ahány ház, annyi szokás - más látogatási rend stb.
Péterfyben volt mamaszoba, de baba nélküli, mi meg nagyon közel laktunk, így nem kértem. (akik bent laktak, mind azt mondták, hogy elég bekettyózós ott lenni, főleg 6 hetet.)
Margitban bent laktam, de baba ott se lehetett velünk, viszont lehetett menni az 11-es etetésre, hajnalban meg fél5-kor, tuti ráhangolódás az otthonlevésre :roll:

angel37
 
 


Vanda,
jaj a szúrkálások :roll:
Makilány kezén még mindig ott van többnek is a nyoma... :( nektek látszik vmi?
ha már nagyon össze volt szúrva a keze, a feje búbjába kapta, kicsit fura látvány volt, mikor azon keresztül vért kapott :roll:

angel37
 
 


Angel!
Nálunk nincs nyom, legalábbis én nem láttam. Alapban fejbe kötötték a branült, onnan piszkálják ki legkevésbé, meg azt mondták, ilyen pici babákat ott a legkönnyebb szúrni, de már akkor annyi hajuk volt (főleg Rékának), hogy nem lehetett leragasztani normálisan.
Nyíregyen látogatás szempontjából irtó jó a PIC, anyuka gyakorlatilag bármikor mehet hajnal 5től este 8ig, az apukákat viszont csak napi 5 percre engedik be (bár Pasit sose dobták ki, ha kicsit tovább maradt, vagy kétszer ment be). Mondjuk alapban leginkább etetési időben járt mindenki, de lehetett menni többször, csak akkor nem, ha a kórteremben másik babát éppen elláttak (értsd: Vészhelyzet stílben rohangáltak).
vovanda
 
 


Hunci: láz monnnnyon le, ohh, nagyon kívánom, hogy minél hamarabb legyetek túl a műtéten, nagyon sajnállak benneteket, babának millió gyógyító puszit küldök!!!!!!

Vanda: ezzel a bosszú dologgal úgy vagyok, hogy a dühükben tehetetlen emberek egyik sajnálatra méltó tette. Bocsánat nem szeretném megbántani exedet, de ez a véleményem.

Krisz: egyszer kipróbálod azután csak azt fogod venni. Ma apa mákos gubát csinált és abba is tettünk...

Keny: áhhh, nem, nem vagyok az. Remélem nagyon jól telik az otthonléted!!!!!!
Vendég
 


Na, Miskócon a Pic olyan, hogy nyályaskodni kellett a nővérkékkel, hogy apukát engedjék be. Egyébként csak ablakon keresztül lehet nézni őket. Anyukáknak 3 óránként van etetés, de ugye én járókeretes rokkant voltam, így csak 11-kor és 17-kor tudam menni, amikor átvittek autóval. Nekem rémálom volt, mai napig tisztán élnek bennem az emlékek. Talán sikerül egyszer felújítani a kórházat, de lehet, hogy mi azt már nem érjük itt meg a kiscsaláddal.

Twist! Mi együtt lakunk anyukámmal és Kirus még most is szokott sírni, ha nagyi veszi le a cipőjét vagy egyáltalán bármit nagyikával kell neki véghezvinni. Kisnorbi viszont órákig tud ülni az ölében és apósomra is vigyorog. Gondolom, fejlődik az empatikus készségük is, kinövi, ne aggódj. Én elütöm mindig azzal a rokonok előtt, hogy nehezen oldódó típus a kislányom, ami igaz is.

Megint hosszú voltam, viszont Krisz, vígasztaljon, hogy ma este én is szingli vagyok. Azuram Norbert-napozik, már alig várja, hogy a fia vezessen hazáig... :lol:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Vanda, Szöcsi,
sote2 PIC-en látogatás 3 óránként, hajnali 6-tól este 9-ig, fél-fél óra, de otthonról az első és utolsó kiesett, csak az első héten mentem.
6 órásra jöhetett apa minden nap, az egy órás volt, hétvégén meg napközben is apás.
ez így sztem jó volt.
nahát igen, kivéve, mikor életmentés volt, akkor nem lehetett bemenni a megadott időben sem, csak álltunk kívül.
na azok nagyon szar élmények voltak, sose tudtuk, kivel van a baj :roll: :roll:

szerintem Makilánynak akkor több haja volt fejtetőn, mint most :roll: :lol: ja, a tapasz ki is tépte.

Szöcske,
apának jó ünneplést (régebben volt a Norbert névnap, nem?), neked zűrmentes éjszakát! :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!

Keny drága örülök, hogy otthon vagytok!!
(ezt már rég megérdemelted)


Bols szerintem is nagyon szép a pocid!!! :wink:

Hunci szegénykéim nagyon rossz ehet , hogy ennyire magas a kis láza!!! :(
Remélem műtét után jobb lesz!

Mi ma voltunk babaúsznii és tegnap apa lót egy nagyon jó vízalatti fényképezőt.
35EFt helyett 14.990Ft volt és 10m ig vízáló.
Jó mert digitális és nagy kijelzője van.
Dobok is egy képet ami vele készült!! :D
(vidó is van csak az baromi nagy)

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Jajj, de cuki!!Figyeljétek a kis nyelvecskéjét!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah!
Nem az én exem, a pasimé. :D Amúgy igazad van. Az én exemmel olyan szinten "semmi" probléma, hogy saját akaratából 3 éve azt se kérdezte meg, hogy van a gyereke... :?

Víz alatt nyelvet nyújtó béb cuki!

Én meg hulla, 2 órát aludtam. balu szarul volt, Pasi ment vele ügyeletre, ikrek keltek korán. baluval szerencsére semmi komoly, csak jól ránk ijesztett.

Összes apukának boldog, babázós apák napját!
vovanda
 
 


Angel, régebben volt, de most tudtak a fiúk összejönni. Éjszakák mindig jók nálunk, kivéve nekem. Alapból kelek hajnali 2-kor és takargatom őket+WC+20 perc kínlódás, amíg visszaalszom. Egyszerűen a szervezetem vagy az agyam nem tud ráállni a folyamatos alvásra. Ikrek húzzák a lóbőrt fél 8-tól kb. reggel 7-ig. Napközben kb. másfél óra alvás, aztán egész délután kifárasztós műsor: bevásárlás, motorozás, játszóterezés.

Vandus: ez nagyon szarul hangzik. Végül mi volt vele a gond?

Huncinak akartam még írni, hogy ez borzasztó, jó lenne már gondolom kipipálni a műtétet.

Rani, ügyik vagytok, elég gyorsan ment a merülés. A múltkor elfelejtettem neked írni a Hipp-es miniüveges kajcsikat, de olvasom, hogy találtál. Első körben alma, őszibarack, üveges sárgarépa, krumpli, sütőtök mehet. De csak lassan, nem fogja megunni az ízeket, ha 2 hétig is ugyanazt kapja. Etetőszék szuper, végül Chicco lett? (Fáziskésésben vagyok)

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!
Vandus, mi baja volt a kissrácnak? Láz, hányás, ilyesmi?
Köszi a megnyugtatásokat, hogy kinövi Dorka a sírásait. Végül is a 16 éves lányok már nem sírnak, ha rájuk néz a nagyi:)))))

Rani: ügyes a pici fiad és nagyon cuki a képen:))
Vendég
 


Vanda,
sajnálom az éjszakát :roll:
mi volt Baluval?

mi ez az apák napja :shock:

Szöcsi,
aha, akkor hasonló :wink:
Makilány is általában szépen alszik éjjel, de ha bármi van, akár vele, akár más zaj stb. nekem sajna 1-2 óra, míg vissza :roll:

hippes mini van valami az almán és banánon kívül?

Rani,
Milán, a kis halacska :wink:

angel37
 
 


Fosós-hányósban vagyunk, semmi durva, kétszer hányt, kaki kicsit lazább, viszont néha a hasa irtó durván fáj. Az éjjel azért vittük el, mert két órán át vergődött, nyöszörgött mellettem, hiába adtam Nurofent, nem hatott, és megijedtem, hogy elzáródás. Szerencsére most már jobban van, még vagy két napig itthon lesz.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: