Új privát üzeneted érkezett!

Keny, mióta megszületett Eszter, én bármin elbőgöm magam. Valami megváltozott bennem. :oops:

skrisz72
 
 


Én is nagyon érzékeny vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, köszi!

Vanda ,ez jó szöveg! :lol:
nani72
 
 

 
 

Skrisz!
mi is majdnem 6ig aludtunk. Valami lehet a levegőben. :D
vovanda
 
 


Vanda, szerintem tegnap megérezték a gyerekek az esőt. Tisztára, mint a békák. :lol:

skrisz72
 
 


üdv!

Sannah,
itt is :lol:

Rani,
így hogy itt van Milán, igazán ne bánd a fagyikat! :wink:
cukik a képek!

Lois,
ez volna az új medence? tágas, nem mondom! :D
VizicsibeZé :lol:
nemsoká nekem is lesz vizicsibém! :wink:

Krisz,
ahogy írod, én is alakultam kissé, pedig húdenemilyenvoltam :roll: nehezen is barátkozom az új magammal :roll: :lol:

laptetű meg így legyen!

Keny,
ejnye, anya, pocakon kívül majd nem fogsz keltegetni! :wink: :lol:

és köszi, küldök akkor majd tömörítésre! :oops:

angel37
 
 


Én is nagyon érzékeny lettem, csatlakozom az előttem szólókhoz. Próbálok lelkileg készülni a keresztelőre, de most néztem meg egyet a youtube-on és végigbőgtem. Nem lesz ez így jó. Anyuci mosolyogjon!

Keny, nagy ölelést küldök neked.

Sannah, gratula a kis pasihoz! Majd Dorkával indulhatnak a "fiatal felvezetők versenyén". Oks? :wink: Kérünk kölcsön nekik nagy kutyusokat, az olyan édi látvány!
Vendég
 


Minden baba csodaszép!

Pocik jó nagyok és meseszépek, irigy de azért most nem kéne :lol:

Sannah, grat!voltam ma reggel ott, de nem megyek oda, kevés a mani, de megtartják a számom :wink:

Vanda, Art-tal fogok foglalkozni, elég nagy fordulat a bünti után :shock:

Tali?

Rani, ez jó kis szék, miénk eggyel régebbi variáció, logikus :lol: , jó vétel volt, szuper kis etetőszék :lol:
Vendég
 


Akkor nem csak én vagyok érzékeny :wink:

Angel!
Várom a képeket!

Ma szóltam a viziten, hogy akkor szombat-vasárnap letiplizek :lol: Már alig várom!!!!!!!
Vérvételem is volt ma, minden tök jó, hgb feljebb ment, alsó határon van, már nem vagyok vérszegény.Teljesen kipofoztak itt 10 hét alatt :D

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, de jó!!!:) Mit fogsz csinálni hétvégén, a párod mivel készül? Ő fog neked főzni? Jön a család?
Vendég
 


Ááááá semmit sem fogok csinálni, csak hempergek a kanapén, ja megnézem a baba cuccokat meg amiket kaptunk, meg a babakocsit....és M. talán össze rakja a kiságyat :wink: talán most már szabad :roll:
Főzni tuti nem fog, mert nem tud majd rendelünk kaját.
A család meg most nem hiányzik, kettesben szeretnénk lenni, még így a szülés elött.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hurrá hazamenetel!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, szuper!!!!!! Nagy boldogság ez mindkettőtöknek. :D

skrisz72
 
 


Hunci!
Hát tényleg elég nagy váltás lesz... Én még nem tudom, merrefelé kéne. Majd csak kitalálom. :D

Keny!
Szuper, hazamehetsz!!! Nyugodtan rakjátok össze a kiságyat, nem lesz most már semmi baj.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda: soha ne mondd, hogy soha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lois: na, ma megnéztem, igen faktumos a bútorod, uhh a Brendonban mennyi szépségeset lehet kapni :lol: :lol: :lol: :lol: Költekeztem is egy kicsit.....

Krisz: nem 4D-ben volt, gondolom azért nem láttam, csak apa látta rendesen és vak vagyok még ehhez, de remélem belejövök, mint kiskutya az ugatásba. 4D-s képeken meg már megint felhúzta a kis topogóit és beintett és hátat fordított...

Nani: igen, kukis. Legalábbis a doki és apa szerint.

Keny: igen, a név már 1996. óta adott, de most Loistól lenyúljuk...

Twist: annyira várom már.... van kuvaszos ismerősöm :lol: :lol: :lol:


Hunci: mondtam neked, szerintem ezért titkolták. Nevetséges, de én kb 100-al többet kapok, mint a jogászok, kicsit vicces szerintem és szánalmas is.
Vendég
 


Hunci: ne aggódj, lottózom rendületlenül, ha nyerek Vanda is kap egy irodát a civis városban
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sannah!
És láttad az én bútoromat?? tudtommal már nem lehet kapni, én kifutóként vettem :roll: Belinkeled nekem??
Nem is mondtad, hogy fiúcskának látták :D :D ....vagy csak átsiklottam felette?? :oops: Jól van akkor legyen Zétény :roll: .... bár én valszeg majd kitalálok neki magamban egy nevet, és úgy fogok gondolni rá :roll:
Ferraris ülést láttam már, de sokat nem tudok róla... :oops:

Hunci!
Huhh, micsoda váltás, azt hittem pedig, hogy a bünti életfogytig szerelem neked... :wink:
Szerintem te mint házigazda dobj fel egy időpontot, aztán meglátjuk a hatást :)

Angel!
Ez nem az új medenke, ez vendégséges pancsi volt, az új az nagyobb még ennél kicsivel, és épp most töltődik vízzel.... persze mi a car időre állítjuk fel :?

Vanda, Skrisz!

Ja volt valami a levegőben , mert az én kölköm 10-ig aludt :oops:
Ej, de kis gonosz vagyok.... :oops:

Baba!
Igen, múlt héten jött meg az ülés, de már felavattuk, ezeken a képeket, épp 130 km-re mentünk, aludt oda-vissza :P

Skrisz!
Ez a következő méretű ülés, 9-18 kg. Nem annyira nagy ám, nem lötyög benne Zé :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Visszaküldtem :)

KépKép

Kép
keny
 
 


Kenykém!
Téged meg jól kifelejtettelek, weekend otthon :D :D :D
Engem, meg pont ennyi idősen akartak befektetni, amikor te kicsit szabadulsz... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sannah, nem az volt a baj, hogy most mennyit adnak, hanem, hogy 3 évente 1000 ft-tal nő...hát az minden, de nem növekedés.Most jól adnának, azzal nincs gond, de...a lottóban okés vagyok :lol:

Lois, szerelem, de van az a pénz és karrier...itt nem volt meg az utóbbi.sajna.

ip:már feldobtam egyszer, de kb senki sem reagált.mivel 30-án műtét, addig össz két hétvége van, nektek tartottam fenn, de nem reagáltatok, így az már nem okés, marad műtét után. pl júli15ei héten van szombat, de nem tudom, az hanyadika :oops: csal azt tudom, hgoy júli 15-től kötelelzően kiveendő szabin vagyok...szóval azon a héten szombaton?
Vendég
 


Hunci!
Az nekem sajna nem jó, mert az pont Zétény szülinapja, 17.-ike, és azt üljük.... vasárnap esetleg?? Vagy csak a szombatok jók?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.06.17 20:34-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois csajszi: a Brendpn outletjében láttam a komplett szobát, fel van tüntetve az eredeti ár és a kifutó termék miatti kedvezményes ár is, ami valljuk mag pár ezerrel olcsóbb, mint a rendes ára volt, de azt mondta a raktáros néni van belőle bőven.
http://www.babyoutlet.hu/ProductBrowser ... &mainid=14

Ferraris ülés is van az outletben, de kb csak 3,000 ft-tal olcsóbb, mint a rendes brendonban, biztonsági szempontból első osztályú, nem olcsó, de hát Ferrari. Nekem nagyon tetszik, mi veszünk egyet. Hordozóban meg a maxi cosi nyert, ezt ismered?

Hunci: írd meg léccccci emilkében most hol dolgozol, olyaaaan kíváncsi vagyok.
Vendég
 


És mégis ezek között az ágyak közül szerinted melyik az enyém?? :D :D :D
Hordozóból nekem a vázra felpattintós jött be, Zétény nagyon szerette, azzal babakocsiztunk, mikor a mózesben már nem volt el, a sportrészben meg még nem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Amelyiknek zöld a teteje a faktumos....
Vendég
 


Sannah!
Zének nem ilyen van, még csak nem is ez a méret, hanem 70*140-es :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


De találtam a mi bútorunkból még komódot, meg polcot, most már bizton állíthatom, hogy nem faktumos :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Akkor benéztem, azt hittem ilyen van kisZének. Méretre nem szabad nézni, mert élőben teljesen más cuccok vannak.
Vendég
 


Nem csak a méret, ez tök másmilyen ágy.

Na mingyá' megmutatom akkor a ríálitit :wink:

Kép

Kép

Itt még kissé sterilke...most azért már életszerűbb...meg máshol is van kb. minden :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A fiókos szekrénykét, a szekrényt most is láttam ja és a komódot is :wink:
Vendég
 


Jah, de jó kis outlet ár, a komódot pont ennyiért vettem én is ...hol itt az akció?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, de jó a vasárnap is.

Sannah, de há tudod, nem??????????csomószor mondtam, vagy azt, hogy hol fogok????
Vendég
 


Ha vasárnap és 18.-ika, akkor nekünk jó :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


üdv!

Keny,
köszi :D :D
nagyon jó hétvégét nektek, utolsó ám kettesben - legalábbis jó ideig :wink:

Lois,
jaa, hogy ennél is nagyobb? :shock:
Család+ óvoda mellé Pizsi is belefér :wink:

Hunci, többiek,
nekünk az a hétvége nem jó :(


no és a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

angel37
 
 


Angel!
Fotográfiák :arrow: végre!! Jujjj, nagyon édesek ezek a képek
:D :D :D :D mennyire más egy így, azért a mobilfotók nem adják úgy vissza hogy mennyire tündérlány :D
Nem is tökkopasz, Anya miket mondd már.... :)

Nekünk másik hétvége is jó, vagy akár hétköznap is. Vagyis 10.-ikei szombat nem, meg a 31-ike sem. A vasárnapok okék. Meg aug. végén megyünk nyaralni egy hétre, akkor szintén nem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Siessetek kitalálni a talit, mert már csak 49 napom van :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dióka nagyon huncut a képoeket (is). Olyan édes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, édi nagyon a kétfogú! :lol: Ezek a képek sokkal jobbak, mint az eddigiek.

Baba, még nem tojtál be a szüléstől? :wink:

skrisz72
 
 


Angel!
Szivesen, máskor is!És akkor itt is Dióka tünemény kis 2 fogú :lol:
De még van 2 hétvégém a 36-ig!!!

Hunci!
Nekem a tali tuti ugrik mert akkó szülök :wink:

Baba!
Hogy vagy?Fannikád a kis drága jól viselkedik?

Lois!
Fúúúú de menő babaszoba :wink:

Itt minden oks, még mindig egyedül vagyok a szobába már 3 napja, tökre élvezem!
És ma 34.betöltött hét, fordulunk a 35-be :P :P :P :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sannah: Itt Veresegyházon van egy kiállításos ismerősünk, neki még nagyobb kutyijai vannak: hatalmas kommondorok. Ki sem látszanának a gyerekek mögülük:))))

Angel, gratula a 2 fogacskához, de cuki!!!!

Puszi mindenkinek, ennyi időm volt egyelőre...
Vendég
 


Keny, tök jó egyedül lenni, ha már ott kell lenni!! Grt. 34. hez, nekem meg a 33. :D Hogy repül az idő! Emlékszel, nemrég még sorban álltunk a Kaáli előtt a vérvétel miatt izgulva. :D
Fannikám, köszi, jól van, feszeget, de neki ugyebár mindent szabad :lol:
Kornélka?


Skrisz: hát egyre többet gondolok rá, sőt álmodtam már hülyeségeket. Majd csak túl leszünk rajta, remélem augusztusban. Az lebeg a szemem előtt, hogy VÉGRE itt lezs a kisbabám ilyne sok év után, akire annyira vártam. CSAK EZ SZÁMÍT!!!
Férjurad nem újságolta tegnap, mekkora gömböcke vagyok? :oops: :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


köszi :D :D
van ám egy foga felül is :lol:

Keny,
gratu a 34-hez! meglesz az a 36 :wink:
lehet, hogy hidegfront hoz majd szobatársakat :?

Baba,
neked a 33-hoz gratu! :)
és túlleszel rajta, aaz biztos! :wink:

Lois,
na az a köv. hétvége jó lenne!

jaja, már nem kugligolyó, hátul van sok haja, nyakában kis kacsafarok kunokrodik :lol:

angel37
 
 


Baba!
Persze, hogy emlékszem ott f@stunk mi lesz???!!!!És most meg mindjárt itt vannak a babáink :wink:
Neked gratu a 33-hoz:)
Kornél is soxor feszít ugye milyen más lett a mozgásuk :lol:

Angel!
Ja biztos szülnek majd egy csomóan.De én otthon leszek :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Mert jók voltatok: :lol: :lol:
33+0

Kép Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fogok visszaolvasni is, de legelőször is történelmi eseményről kell beszámolnom:
ma 2 éve, hogy itthon vagyok! 8)
vovanda
 
 


Sannah!
Lottónyeremény jöhet. :D És nem, újabb gyerek nem opció. Üssetek érte agyon, de ha becsúszna sem hiszem, hogy megtartanánk. :oops:

Angel!
Dióbaba nagyon édes!

Baba!
Szépen kerekedsz.

Tali: minden attól függ, hogy mi lesz abban a nyomorult egyezségben, hogy mikor lesz nálunk Laura. most már elvileg napokon belül ki kellene derülnie, de "ezeknél a méheknél sose lehessem tudni..."
vovanda
 
 


Borzasztó sötét lett. Biztos megint vihar készülődik. Ez nem hiányzik nekünk!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Lois: szerintem semmi, mert minden csak pár ezerrel olcsóbb, mint a rendes áruházukban. Ami olcsóbb mondjuk két ezerrel az csomagolássérült, vagy el van törve az autósülés stb, azt meg ki veszi meg??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Keny: gratu a 35. héthez, nagyon kényelmes lehet Kornélkának odabent :lol: :lol: :lol:

Vanda: nem adom fel.

Hunci: háááát, most nem tudom, izé, , na szóval nem.

Angel: nagyon édes képek, az utolsó előtti meg kell zabálni!!!!! :lol:
Vendég
 


Azt hittem ma napozhatok, erre megint szakad az eső, nagy durcáságoságomban lenyomtam egy adag somlót norbitól.
Vendég
 


Vanda,
gratu az évfordulóhoz :wink:
én tuti nem ütlek agyon! :oops:

Baba,
csini vagy nagyon, Fanni lakása meg egyre kerekebb! :)

Sannah,
ahogy néztem az előrejelzést, jövő hét közepéig nemigen fogsz napozni :roll:
jó az a somlói :wink:

kitoltam a kisasszonyt, hogy délután már valszeg úgyse, hát épp a zuhé előtt fordultunk be a kapun!
most alszik, kinyomta a lehűlés, meg magához képest korán kelt föl.

angel37
 
 


Baba, de szép felső! Csini nagyon. Az uram a telefont mesélte röhögve. :lol:

Vanda, boldog évfordulót! 8)

Sannah, én egy jó madártejet ennék. :D Asszem a vanilián kívül minden van itthon. :wink: De ebben az időben holtbiztos, hogy nem megyek el a közértbe.

Lois, isteni finom kaját csináltam tegnap. Fokhagymás, tejszínes, sajtos csirkemellfilé rizzsel. Kb. 30 dkg füstölt sajtot tettem bele. Isteni lett. 8)

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: