Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz, én mint éjjeli bagoly vigyázok rá szívesen:))))

Twist: elfelejtetem írni, hogy cukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Réka 1-3ig csinálta a fesztivált. Alig látok ki a fejemből. Persze akárhogy ügyeskedtünk (kivittük Balázs szobájába, mert ő 2 körül átjött), sikerült felkeltenie Danit, úgyhogy 3tól reggelig csöveztem a két ágy között, így aludtak. Alig látok ki a fejemből...

Lois!
Mondtam én, hogy ez lesz a kajával. :DDDD De most már a nagyon allergizáló cuccokat leszámítva (eper és társai) bármit ehet, nem lesz semmi baja.

Nem olvastam vissza rendesen, bocsánat, csak az utolsó oldalt, majd pótolom.
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Itt zuhog az eső, ez nem ér már olyan jól kitaláltam miket csinálunk a gyerekekkel.


Lois:

A lány az ügyesen segít a kisfiú ő a kisebb ő folyton félti Grétit. Múltkor eldőlt Gréti és beütötte a fejét amikor játszottak nem tudom ki sírt jobban. Barni mert megijedt vagy Gréti mert fájt neki. Azóta folyton ülteti le Grétit mert elesik. De aranyosan játszanak együtt.

Darabos kaja:

Gréti nem eszi meg, sőt addig öklendezik tőle míg ki nem hányja amit előtte evett. Megkérdeztem egy jó védőnőt. Ő azt mondta, nem baj.
De ne adjak darabos bébiételt ( üveges) mert az pépes és darabos is.. Mivel a pépest nyeli nem ösztönzi semmi rágásra így teljesen természetes a reakciója. Vagy csak pici darabos falatka vagy csak pépes.

Twist:
Mi történt? De már minden rendbe van?


Baba:

Kidobott az ágy? Pocid nem görcsöl?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Rita! Sajgó doki évfolyamtársam volt a gimiben Miskolcon, persze ez nem jelent semmit. Az itteni Kaáliból ment fel talán 2 éve, csak jókat hallottunk itthon is róla. Anyagiakban elég húzós 1-1 inszem vagy lombik. Mi úgy jártunk, hogy megcsináltattam itthon a kért beavatkozást, azt félig-meddig elvégezték, aztán mégis Pesten kötöttem ki, mert kellett egy pluszműtét. Egyszerűbb lett volna egy füst alatt megoldani Pesten a 2-t. Szerintem az 1. lombik egy kis tapogatózás, mennyit bír a szervezet, nyilván vannak sokan, akiknek elsőre sikerül. Türelmesnek kell lenni, ha idegeskedsz, még rosszabb.

Angel, homokevés nálunk is volt, mindig mondtam, hogy fúj, nem szabad (vannak nálunk ilyen süsü vezényszavak) és leszoktak róla. Kavicsozni is nagyon szeretnek, ott viszont vészesebb volt a helyzet, nehogy lenyeljék, de már szépen lapátolják a kisvödörbe. Játszótéren tanulékonyak, amit a nagyok csinálnak, ők is utánozzák.

Lois, kutyival édik vagytok. Sajna, apósnál 2 ördögkutya van, azokat nem simókázhatjuk, keresztéknél van egy bernipásztor, attól meg félnek.

Vandus, nemalvást sajnálom. Mi 8-kor keltünk, már azt hittem, bajuk van. Minden este motorozunk, gondolom, attól kifekszenek.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Skrisz, már hiányoztál. :D
örülök, hogy sikerült pihenni, feltöltődni.

Baba, minden oké már ugye?

Keny, de jóó, mehetsz haza legalább 7végére.

Vovanda,
nem semmi éjszakáid lehetnek. Három lurkóval edzésben vagy rendesen!

Huncika
, hogy vagytok?

Kisemberem annyira rendes, semmi tünetem, tök jól vagyok,bejárok dolgozni is. Most elég sok a munka, de nem jelez, hogy anya hagyd abba! :D (nem megerőltető a tempó)

Lányok, van valaki köztetek, akinek miomával ment a terhesség?
Nekem van 1 miomám ( úgy néz ki,méhfalban lévő, pont akkora mint a baba, 2,5 centi, és a baba alatt van) Már 2 éve fedeződött fel ,azóta ott van ,nem nőtt, csak most a terhességgel.
De tudom, hogy még nőni fog.
Nem gondolom, hogy bajt fog okozni, a doktorom se tulajdonított neki ügyet, majd figyeljük és kész.
nani72
 
 


Vanda, én adtam a múlt héten epret Esztinek. Összekevertem túróval. :oops: Megette. :)
Gyerekeink meg egy rugóra járnak. De ti aztán aludtatok még? Mert Eszti azért fél 5-kor visszaaludt nagy nehezen, és 8-ig húzta a lóbőrt.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Réka fél 8ig, Dani fél6ig. Nem soká viszem őket szunyálni...
vovanda
 
 


EZ az idő egyáltalán nem jó apocimnak. Kenym, remélem, téged nem visel meg.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Én betartom a tilalmakat, nem sok van már, amiket meg mi eszünk, azt ő is eheti általában. Nem adok tejet, tojást se nagyon úgy direktben, csak sárgáját, eper, málna meg a csonthéjasak is tiltólistán. Meg felvágottakat sem, vagy hasonlót. Ált. villával adom neki,vagy kézzel.Tegnap csirkeszárnyakat ettünk rizzsel, párolt zöldekkel, tegnapelőtt fogast. Tegnap strandon lángost :oops:
Na kérlek, Savanyú vetrece :arrow: Csíkokra vágott marhahús fehérborban párolva, babérlevéllel, mustárral tejföllel, hagymás-szalonnás sváb gombóccal, NEM reformkonyha :roll:

Vanda!

Szegénykém :?
Igen megmondtad, hogy így lesz :D És valóban :lol:

Nikó!
Nálunk meg épp a 7 éves unokahugim a főpesztra, simán rábízhatom kis időre :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Gyors bekukk mert megyünk tornára.(műtét után most elöször :roll: )

Lois ennek is gurul két kereke ha jól emlékszem rá!
Abban a középen lévő izébe igazad van az sajna itt a tálcával van együtt.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Nem alvásokat sajnálom.

Krisz: de jó lehetett neked, irigyirigy :oops:

Loiscsajszi: jól láttam egy régebbi képen, hogy faktumos bababútora van Zének?

Keny: super hírek, biztosan jól fogod magad érezni otthon, még belefér egy-két super pocak fotó készítés is :lol: :lol:

Twist: ohhh, na de a babakép: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem super ez az idő, jól lehűlt, nincs melegem, az előbb megettem egy kilónyi sárga- és őszibarackot annyira jól esett, régebben belém sem lehetett imádkozni a gyümölcsöt.
Vendég
 


Szia mindenkinek!

Köszönöm szépen:angel 27-nek,szöcskének,kenynek,babaimádónak,vovandának,nani72-nek,loislane-nek,ranikonak,hogy időt szántak rám,és írtak nekem.

Vovanda :
a párom eredménye - oligo-asztro-trratovoo spermia...
Elég nehéz kiolvasni a doki írását.... :?
Nem tudom,ez mennyire rossz,de szegénykémnek azt mondták,hogy eléggé...

Ritt

Ritka
máté rita
 
 


Rita, meglátjuk a Kaáliban mit mondanak!++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Jujjj de jól hangzik ez a kaja, basszus megint csorog a nyálam :P
7 végét még meglátom.

Baba!
Megvisel látom ez a front...fura mert én eddig totál szenvedtem a hideg szeles időtől, de most csak annyi, hogy éjjel kisfiam olyan vehemenciával ficánkolt, hogy nem tudtam aludni, de szerencsére semmi görcs se keményedés.

Skrisz!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, szerencsére kifogtátok a jó időt.

Nani!
Örülj neki, hogy semmi bajod :wink:

Sannah!
Gyümi az nagyon jóóóóóó :D

Nemalvós anyukák!
Kitartááááás!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, örülök, hogy jól vagy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Újra Üdv Mindenkinek!

Az előző üzimet módosítanám.
A párom diagnózisa : oligo asthero- teratozoo spermia
Van valaki köztetek akinél esetleg ugyan ez volt a probléma?

Ritka
máté rita
 
 


Rita!
Nem hangzik jól. konkrét számokat nem írtak? Páromnak 1 millió spermium/ml, 5%os mozgékonysággal. Inszem szóba se került.
vovanda
 
 


Szia Vovanda!

Most kérdeztem páromat .
Neki 2 millió/ml ....
És az alakjuk is rossz,és még más is,de igazából annyira izgult,és majdnem összeesett mikor közölték vele,hogy nem jegyzett meg mindent.

Most Július végén megyünk első konzultációra Sajgó Dokihoz.
Nem tudom milyen vizsgálatok kellenek,de érdeklődöm,és amit lehet szeretnék előtte megcsináltatni.

Ritka
máté rita
 
 


És még a sperma össz.szám nagyon kevés: 12 millió

Ritka
máté rita
 
 


Kép 32+5 Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jó poci :D

KépKép

Kép
keny
 
 


Rita! Azért a spermium-szám állandóan változik, elkeseredésre nincs ok. Néhányan a Kaális párok fórumában már összefoglalták a szükséges vizsgálatokat, ha van időd és energiád visszaolvasni, biztosan megtalálod. Mostanában nem követtem a fórumozókat, de ott mindig topon vannak a lányok. (friss citológia, HIV, hepatitis, chlamydia-szűrés, friss labor, terheléses cukor mostanában gyakran kell, így hirtelen).

Az első konzi után felgyorsulnak az események.

Ennyi mert szétszednek...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ezt muszáj megosztanom veletek:

Kép

Kép

Kép

Bocsánat, hogy foglalom az oldalt, de nem bírtam ellenállni. Annyira helyes ebben a kalapban. :oops: :lol: :lol:

Lois, kaja jól hangzik. Ide vele!

skrisz72
 
 


Jajj, de édes!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz Eszter csudi édes ebben a kalapban!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


nagyon szééééép!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Krisz,
rátok fért már nagyon ez a kis nyaralás! :D
akartam kérdezni, hogy itthon most milyen az éjszaka, de láttam :?
nagyon cuki Eszter :lol: és milyen jó színe lett!


na, ma Makilányról is készültek jó képek!
most csak kicsinyteni nem tudok :roll:


Baba,
alakulsz! :) :)

Lois,
aha, szóval ez a vetrece! hű de jól hangzik! :wink: áhh, reformkonyha :roll: :wink:

angel37
 
 


Angel, akkor kérjük a képeket!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz ilyen gyönyörű képekkel tessék csak teleszórni az oldalakat!!!!!

Angel: várjuk a képeket!!!!!

Ma voltunk dokinál, az uh méretei alapján másfél héttel nagyobb a valós korunkhoz képest, azt mondták" jól megtermett legényke" :lol:
Nagyon boldogok vagyunk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rita: férjemnek is ennyire pocsék eredménye lett, sőt neki alig mozgó, gyorsan elhalót diagnosztizáltak és mégis összejött spontán a baba. Az inszemeket nálunk is kilőtték első körben, esélyünk sincs címszóval. Sőt viccesen azt mondta a dokibá, hogy ha a férjem félremegy nem kell félni, hogy csengetnek gyerektartásért :wink: hát én most csengetnék :lol:
Vendég
 


Nikó: Dorci legurult az ágyról és a járólapon landolt. Azt hittem, hogy vége a világnak:-( De minden okés, utána hamar jókedve lett. De jónak láttam kórházba vinni és megnézetni. Azt mondják a rokonok, hogy ez még csak a kezdet, készüljek fel arra, hogy mi lesz ha járni tanul... :?

Krisz: kalap + Eszti páros dönörűűűűűűűűűűűűűűűű!!! Jól áll a kiscsajnak, azt meg kell hagyni!

Sannah, jaj, már ezer éve akarok neked írni, csak sosem volt rá időm. Na de most alszik picúr hercegnőm, gyorsan nyomom a mailt!:) Figyeld a pf-odat.
Vendég
 


Baba, azta mekkorát nőtt Fannika! Hatalmas, ez hihetetlen...!!! :shock: És persze gyönyörű!!! :wink:
Vendég
 


Twist várom, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: bizony jó, ma még vettem két kiló sárgabarackot, viszont iszonyat horror ára van a gyümölcsnek. Kornél örül a lehűlésnek?
Vendég
 


Sannah!
Nagyon szuper az UH-od:), ilyen ekkora-akkora a mérete alapján az nem számít, az ucsó menzesz első napját veszik alapul.
Tényleg hol fogsz szülni?
Azt nem tudom minek mennyi az ára én csak leadom a gyümölcs rendelést :lol: Kornél nagyon jól van, de Ő mindig, így csak anyukája élvezi a lehülést :wink: A csokit és a gyümölcsöt szereti, arra baromira beindul!

Twist!
Jajj micsoda pechszéria.... :(

Angel!
Képet ha átküldöd emailbe letömörítem neked :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Rita!
Pasimnál az összlétszám ha jól emlékszem 3 millió volt... És gyakorlatilag alig mozogtak. A biológus szó szerint azt mondta a Kaáliban, hogy "éppen tudunk belőle dolgozni". Ehhez képest még van 4 fagyibabánk. :D

Skrisz!
Cukorfalat!
vovanda
 
 


Vanda: mentek még kistesokért?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: sote2, programozott császárral, és alapítványi szobát is kértem, nagyon jó fej dokim van, mindent elintéz azt mondta, de még messze van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ahogy nézegetettem a neten az átlag babák 16 hetesen akkorát, mint enyémé fiam most, de hát apukája sem kerti törpe a majd 2 m magasságával.
Vendég
 


Twist, nyugi! Eszti egy hónapos korában esett le először a kanapéról. Aztán két hónaposan, és három hónaposan is. Nemrég meg a hintából esett ki, pofával előre a betonra. Minden esetben a szívgörcs jött rám. A gyereken csak egyszer látszott, hogy megütötte magát, mikor babahordozóstul borult le a kanapéról, és ráesett az egész cucc.

Sannah, akkor legényke? :lol: Látszott?

skrisz72
 
 


Vanda de jó nektek, hogy vannak sítáboros babáitok.
Nekem ez egy szívfájdalmam, hogy hiába volt sok sejtecském nem tudtak táborozni. :(

Twist örülök, hogy nem lett Dorcinak baja!
Hát igen oda kell már nagyon figyelni, mert ezek a kis bendegúzok mindenre képessek.

Jelentem megvettük MIilán etetőszékét!!!
Írtó szupi nagyon élvezte, ma kipróbáltuk!!!

Baba cuki pocak Fannika szépen növöget!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz, jaj, ez megnyugtató, hogy Esztike is jól van ilyen esések után. Köszi, hogy leírtad ezeket. Mostanában úgy fogadom apát, ha hazaér, hogy ma nem esett le sehonnan Dorka, minden okés :roll:

Rani, éljen az új etetőszék! Tud benne ülni Milánka? Pár hét múlva én is már szeretném etetni Dorcit, van egy három fokozatú etetőszéke, de még nem nagyon tud ülni a kiscsaj. Amolyan fektetős fokozaton etessem először, az jó?

Sannah, ja, 2 m-es apával nem csoda ha szép nagyfiad lesz:)
Vendég
 


Twist igen Milán ügyessen ül (bár ez a feszes izmai miatt van sajna)
Ebbe az etetőszékbe van + betét ami alá támasztja a derekát, és szinte egésszen hátra tudom fektetni benne.
Én úgy fogom elösször etetni.
Itt a kép lehet, hogy látni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Hello Nénik!
Így trónolok a csilivili új ülésemben:

Kép

Kép

Meg pancsiztam is:

Kép

Kép

Kép

Ennyi a publikus, mert a többiről nem bírta Anyám levágni magát... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Húú, nagy high-tech az etetőszék :shock: Látom Milánnak tetszik :D

Sannah!

Na most megfogtál, gőzöm sincs... miből gondolod hogy Faktumos?? :roll: Brendonban vettem, nem faktumos szerintem.

Rita!
Spermakép nem egy statikus állapot, folyton változik, az én férjemnek is volt 8 millió és 40 millió is. Én dokimnál a 10 millió volt a határ az inszemeknél, azt beszéltünk meg ha azt eléri, akkor próbálkozunk vele, szerinte alatta nem nagyon érdemes.

Baba!
nagyon csini vagy :D

Skrisz!

Valami szenzációsak ezek a képek!!! :D :D :D Eszter gyönyörű, a kalapka csúcs!! :D Ekkora zakózások voltak?? Elsőre emlékszem csak :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Milánka édi és nagyon jó az etetőszék is. Tetszik.

Lois, tök jó képek. Most vettétek az autósülést?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz: khm, khm, állítólag igen, de be kell vallanom én nem tudom mit és hol kell nézni az uh-n, a doki szerint, szépen működik a gyomra és a többi belső szerve, mutogatták a lábacskáin az ujjakat, a kezecskéin is, majd a kukucát, de én csak bólogattam, mint jó gyerek az iskolában, hogy igen, persze, mert én ugyan nem láttam semmit sem, max a szívecskéjét tudtam kivenni ja és a fejecskéjét. Kaptunk közeli képet is a kukucról. :lol:

Lois: a színéről gondoltam, de akkor nem. Zé nagyon édes!!!!!!!! Én a Brendonban a ferraris autósülést néztem ki, a biztonságosságot és a kedvenc autómárkát szem előtt tartva :roll: :lol: legalább a babaülés legyen ferraris ha már olyan autóm sohasenem lesz :wink:
Vendég
 


Milán ügyes kis krapek. Látom jól érzi magát a székében. :lol:

Lois, igen voltak borulások... hanyaganya... :oops: :oops:
Jó kis autósülés. Szép nagy. Édesek a pancsis képek is. Miért nem mered mutogatni magad? :wink:

Jaj, de bunkó vagyok! Jó reggelt mindenkinek!
Pocisoknak pocaksimi, és nem túl meleg napot kívánok!

Sannah, majd megszokod az UH felvételeket, és látni fogod, amit kell. :D

skrisz72
 
 


Szép jóreggelt!

Nagyon szeretem,amikor babás fotókat tesztek fel, jól indul tőle a nap! :D
Istenien néznek ki a kölkök. Mind! :D

SAnnah, akkor kukacos a drága?!

Remélem jól aludt minden gyerkőc és hagyták anyájukat is kicsit tovább ?!

Baba, jó kis pocó ez!
( szerinted érdemes Tűű-höz kontrollra menni, vagy elég ,ha a 12. heti terheléses után "távkontrollon" eligazít?)

szép napot!
nani72
 
 


Nani, a terhességem óta mindig telefonos konzi van és az is ugyan olyan jó.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


De jó képek! :D

Sannah!
NEEEM! Én befejeztem. 3 saját + 1 lízingelt gyerek mellé nem vállalok többet. Pasimnak is megmondtam: lehet, hogy neki még lesz gyereke, de annak már nem én leszek az anyja. :lol:
vovanda
 
 


Vanda, :mrgreen:

skrisz72
 
 


Hurrá, enyém a laptető. :mrgreen: Itt mit jelent? Azt, hogy holnap a gyerekem reggel 8-ig fog aludni? :wink: (Ma 6-ig aludt, becsületére legyen mondva.)

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok!

Jujj olyan édes minden baba!Bele gondoltam, hogy én is mindjárt anya leszek és nekem is lesz ilyen kis csöppségem, mindjárt sírva fakadok........ tombolnak a hormonjaim :P
Amúgy minden okés jól aludtam, Kornél is!Sőt túl jól éjjel kimentem pisilni és a gyerek nem kezdte a szokásos dörömbölést megijedtem és jól felébresztettem :lol:

Skrisz!
Jelentse mindenkinek amit nagyon szeretne :wink:

Sannah!
Le vagyok maradva bocs, akkor most tuti a kuki?! :lol: :lol: :lol:
Nevekkel, hogy álltok?

KépKép

Kép
keny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: