Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ritának hívnak,30 éves vagyok.
Segítséget,tanácsot szeretnék kérni.
A páromnál ma kiderült,hogy problémái vannak.
Elég komolyak.
Lombikbébi az egyetlen esélyünk.
Valaki tud segíteni,hogy kb. mennyi idő elteltével kerül sor az emberre?
És még abban,hogy hova lehet fordulni,melyik orvoshoz érdemes?
Köszönöm előre is.
Ritt

Ritka
máté rita
 
 


Lois, Sannah,
éjszaka? 8) hosszúúú- vagyis rövid :roll: fél6-ig csak forogtam a rohadt melegben, utána darabokban 2-3 órát sikerült hunyni :roll:
ez kissé agyoncsapta az estét, ami amúgy naggyon jó volt:
étterem, biliárd, aztán kiültünk sörözni :D :D
marhára rámfért már :wink:

Sannah,
azé vigyázz, cici meg ne égjen :wink:

Lois,
kis viziZéd lett :D
na, Makilány is épp ma harapott először, de csak az ujjamat.

én is akarok medencééét!! mennyi idő felfújni egy gumimedencét? :roll:

Kismamák,
kitartás ebben a takony hülye frontos időben :roll:


ja,hétvégén Diána és Dorka egymást kergették-kerülgették :lol:
kép persze egy sem sikerült :roll:

angel37
 
 


A tegnapi napom szörnyű volt. :cry: :cry: :cry: Senkinek nem kívánom!



Angel, veletek álmodtam!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Üdv Rita!

Mi -azt hiszem mindannyian- jó szívvel ajánljuk a Kaáli Intézetet. Hívd fel őket és mindent elmondanak. Először egy konzultációra kell menni, erre adnak is időpontot és ott majd elmondják, mire van lehetőségetek, mit kell megcsinálni esetleg a vizsgálatok közül, stb..
Ha konkrét kérdésed van, amire tudunk válaszolni, kérdezz, de ha felhívod őket, szerintem az a legjobb! www.kaali.hu
MINDEGYIK dokit ajánljuk, mert nagyon jók ők is és az asszisztensek is (bár köztük van egy kedvencünk). :D
Profi cspaat, modern felszereltséggel, folymaatosan továbbképzik magukat. Szóval: HAJRÁ!!!!Biztosan tudnak segíteni. (Még annyit, hogy nekünk egy andrológus azt mondta okt. végén, hogy cska lombikkal lehet babánk Apa legújabb eredményei alapján, erre novemberben spontán babánk fogant sok-sok hosszú év küzdelme után! SZÓVAL:NEM FELADNI!!!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.06.15 09:07-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,szép jóreggelt!

Babikám, remélem a "hűvösödés" jobb napot hoz mától!

Angel, örülök, hogy jól érezted magad!

Keny, nagyon csini vagy! további kitartás!

Tegnap este voltam nőgyógyásznál, "gondozásba vett",hasi uh volt (képet nem kaptam), babó 24 mm-s, és dobog. :lol:
Azt hittem nagyobbat nőtt ( 10 nappal ezelőtt 21 mm-s volt), beindult egy pillanatra bennem a paramami-effekt, aztán előszedtem az okos gondolatokat és rájöttem minden uh más, minden uh-képen máshogy helyezkedik a baba, így a "mérés" se totál pontos.
Szóval rögtön le is nyugodtam. :)
Júli 1-jén megyek Hajdú dr-nőhöz kombi tesztre,az még 3 hét.
Addig nem is lesz semmi, se vv, se uh, csak "növesztek". :D

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Angel, nálunk 1 perc felfújni a medencét, mivel apa kompresszorral nyomja :lol: Tüdővel 2 nap :lol:

Rita, nekünk 2. lombik, Krizsa dokinál Pesten. Anno, vagy 4 évvel ezelőtt nem kellett sokat várni rá, a mostani viszonyokat nem ismerem. Baráti körben még van néhány házaspár, akiknek szintén Krizsa-babájuk/babáik van/nak. Időpontot kérj minél hamarabb a lányoktól, akihez szeretnétek menni.

Katerina! Talán gyermeksebészeten nézesd meg, én is oda "hordom" esések után Kisnorbit. Bár mostmár javulóban vagyunk, egyre kevesebb rajta a kék-zöld folt.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kat!
Köszi. :D Tudod valahogy úgy vagyok vele, hogy van 3 egészséges gyerekem, nem kell engem sajnálni... Danikám változatlanul kiskakas, ma fél 5kor kukorékolt, így hiába alusszuk végig az éjszakákat, nem tudjuk magunkat kipihenni. Ők sem, így nem értem, miért nem alszanak tovább/vissza. De majd ezen is túl leszünk. Egyre helyesebbek, hárman nagyon jól eljátszanak.
Esés: nem lesz semmi baj. Enyémek is dőlnek-borulnak-esnek. Állandóan kék-zöld mindegyik, van, hogy azt se tudom, melyik folt/seb honnan származik. :D

Angel!
Sajnálom, hogy nem lett fotó. Cukik lehettek.

Rita!
Tényleg ne keseredj el. Nálunk is a párommal volt gond, a dokink a Kaáliban azt mondta (meg a nőgyógyászom is), hogy ez a jobbik eset. Könnyebben tudnak segíteni, ha nálad nincs probléma. Milyenek lettek a párod eredményei? Nálunk annyira gáz volt, hogy volt olyan genetikus, aki kifejtette, hogy a párom ne nagyon reménykedjen saját gyerekben. Ehhez képest a lombik elsőre sikerült.
vovanda
 
 


Baba!
Nagyon sajnálom a rossz napot, de ma jobban vagy ugye?

Nani!
Nem kell kombinálni, a doki úgy is szól ha valami gáz van :wink: Élvezd a várandósság minden percét :lol: Kombira nagy drukk, jó helyre mész!

Vanda!
1x csak véget ér a korai ébredés, ha más nem majd amikor bulizni járnak és du.2-kor kelnek fel. :P

Angel!
Söröcske hmmmm.....

Katerina!
Jujj szegény Litti, de bizti nincs baja!

Itt minden oks, élvezem az enyhébb időt, végreeeee aludtam 8-ig :wink: Kornél olyan mint egy kis dömper, másképp mozog mint eddig.Ja és olyan éhenkórász időszakom van megint, 3 óránként eszek, már lassan olyan leszek mint egy csecsemő :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, Sannah, köszi a fogdokis hsz-kat. Tudom, hogy késöbb kell menni ellenőrzésre, csak azt hittem kell "pecsét" a kiskönyvbe, hogy ne b.szogassanak. :)
Egyébként járok rendszeresen, pont lombik előtt fejeztünk be 1 gyökérkezelést+ 1 tömést.
nani72
 
 


Nani!
A fogromlás egyáltalán nem törvényszerű a terhesség alatt, rendes alapos szájhigéne mellett nem romlanak jobban mint amúgy, természetesen a változatos étrend is elengedhetetlen, de ezt nem is kell mondanom.Én is kiváncsi voltam erre, mert fogászati assz. vagyok és babám meg még nincs, hogy milyen lesz de semmi gondom nem volt, még az ínyem sem vérzett 1xsem.Szóval no para!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Sajnálom a car napot, ma már jobb?? :) Keményedések voltak durvák? Kis alkoholt próbáltad??

Angel!
Ja, tényleg, viziZé :lol: Dorkás-Diós képet én is látnék, itt egy PizsisZés szösszenet:

http://www.youtube.com/watch?v=j0EeMaFq ... re=channel

Medence, amit vettem, az csak félig ment kompresszorral, félig tüdővel, de nem volt vészes...legalábbis nekem, én csak néztem ahogy C. fújja :roll:
De ezt most eladom, és amit veszek, ahhoz szerintem van valami pumpa féle, mert azt egy hétig tartana felfújni :?
Hova akarsz?? Anyukádékhoz, vagy teraszra?? ha erkélyre, gondolom nem kell túl nagy, az meg tüdővel is sitty-sutty :D


Sannah!

Hajrá pucérkodás :wink:

Katerina!
Esést sajnálom, Zé is borul akkorákat mint az ólajtó :? Tesóméknál van egy lépcsőfok, amit már simán vett oda vissza, erre pár napja, mint egy krumplis zsák esett le róla, persze szokás szerint homlokra.. :? Mondjuk én lehet alul-aggódom az ilyesmit, de ez a tanulási folyamat része :roll: Még nem akartam egyszer sem orvoshoz vinni :roll: Ágyról is esett le, bár abban nagy mák volt, hogy pont a Pizsiágy felfogta :)
Kistesó-gyártás :arrow: hajrá :wink:
Már szedem a metet, mától a teljes dózist :roll: Nem voltam terhelésen, nem számított volna, hogy milyen értékek lettek volna, akkor is szedném. Nekem nincs bajom tőle :)

Skriszék remélem jól mulatnak, lassan már visszajönnek nem??

Na elfogyott Zé cérnája, mennem kell :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, sajnálom a tegnapodat :(
Mi történt?

Kép
lona1
 
 


Keny!
Nem törvényszerű, persze, nálam sem volt semmi gond, de nekem alapból is nagyon jó fogaim vannak. De van akinek valahogy jobban el tudja vonni a gyerek a csontozatából (így a fogaiból is) a Calciumot. Ajánlott is a pótlása.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönöm az érdeklődést, ma jobb!! Tuti megint a frontok. Eddig minden alkalommal akkor kelltt dokihoz rohanni, mikor front volt. DE a tegnapi brutális nap volt. Reggel meg nem éreztem a baba mozgását. SZokás szerint parfamimit játszottam, elő a szívhanghallgató. Meghallgattam. Drágám épp kipihente a tegnapi nagy edzését:))). Aludt gondolom. Mire eltettem a dobozba a szívhanghallgatót már éreztem is a mozgását. Kis huncut Drágaságom! ÚÚGY imádom! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, végül kicsi bort ittam (1/2 -1 dl max. A dokim kifejezett utasítására. Tegnap ezért is nem hívtam fel, mert tudtam, hogy úgyis ezt mondaná. :D )


Lona, egész nap nagyon fájt, szúrt, görcsölt, hasogatott, keményedett a pocim. Nálatok mi újság? Olyan ritkán írsz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


IR-esek!
Lenne egy kérdés, amiben valakivel nem értek egyet és szeretném tisztázni az igazságot!
IR-rel, ill. cukorbetegségben fogyasztható-e olyan készítmény, ami glükózt, ill. glükózszirupot tartalmaz?? Az én voksom: nem. TIÉTEK?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
A glükózszirup, azaz keményítőszörp, azaz izocukor (ez mind ugyanaz) kb. ugyanaz, mint a cukor. Kukoricából készült szénhidrátalapú állományjavító. Nem kristályos szerkezetű, hanem víztiszta, mézsűrűségű. Ugyanazokkal a kondíciókkal fogyasztható, mint a cukor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én is így tudtam. Tehát NEM JÓ NEKÜNK! Akkor jól tettem, hogy eddigis tartózkodtam tőle. Köszi Lois.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Rengeteg mindenben van, kb. amiben cukor van, abban van ez is, kikerülni nem nagyon tudod.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék még segítséget kérni.
Valaki tud valamit Dr.Sajgó Attiláról?
Hozzá kaptunk időpontot a Kaáliba.

Előre is köszönöm.
Ritt

Ritka
máté rita
 
 


Sziasztok!


Rani:

Köszönjük a dicséretet. Gréti velem nézte a képeket, Milánt meglátta és odamutatott azt mondja : ó-ó és nevetett egy nagyot. Olyan cuki volt. Nagyon édes Milán baba.


Twist:

Szerintem is elég, ebbe legalább nem ál fel, csak hasra fordul és lábai kint a mediböl úgy fekszik.

Till:

Húsölés az nagyon jó ilyen melegbe. De jó már isztok pohárból. Gréti nem akarja elfogadni pohárból a vizet.


Keny:

Azta de csinos vagy! Én is bőgtem volna az biztos.


Angel:

Nagyon ügyes kicsi lányotok van. Én még a szobából se nagyon tűnhetek el a mamánál mert rögtön keres és sír.

Lois:

Imádja a homokozást de sajnos a homokt is. Nem vehetem le róla a szemem mert folyton enné. :(

Katerina:

Akkor Litti is nagyon aktív baba. Semmi perc alatt le tudnak perecelni. Olyan gyorsak mint a villám. Gréti tegnap majdnem megfogott egy lusta méhecskét, éppen elkaptam a kezét. Persze jött is a hiszti mert neki kell az a bogár.

Baba:

Szuper, hogy jobban vagy. Én is szenvedtem minden frontnál , gondoltam ha itt lesz az ideje meghozza a szülést is . Hát egyáltalán nem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois, micsoda kisaranyos a a fiad, megnéztem a jutubon az összest. :)

Máté Rita, Sajgó dr. nagyon kedves finom ember, szívből ajánlom.
Én dokinőpárti vagyok, de Sajgó dr. besegített néha, mikor a dokinőm eltávon volt.
nani72
 
 


Nani 72!

Köszönöm,köszönöm....
Most minden pozitív szó ,vagy tanács nagyon sokat segít.
Ez az első mosoly az arcomon napok óta.
Köszönöm.

Ritka
máté rita
 
 


Rita!
Üdv a klubban!
Én Sajgós vagyok/voltam, nekem szimpi volt, fiatal nem beszél túl sokat, de veszi a poénokat és teszi a dolgát mint mindenki ott a Kaáliban.Finom kezű orvos, óvatosan vizsgál, nem durva!Első konzira jó ha össze írod az összes kérdésed, mert tutira elfelejted izgalmadban.Ha valamit tudni akarsz konkrétan kérdezz és mi megpróbálunk válaszolni ha tudunk, de az igaz, hogy apabajon jobban ill, előbb tudnak segíteni :wink:
Nekem végül spontán bébim lett, de volt ott inszemem és lombikom is.

KépKép

Kép
keny
 
 


Szia keny!

Köszönöm szépen,hogy segítesz te is.
Igen,apa bajunk van...
Legalábbis engem még most fognak vizsgálni,de remélem,hogy minden rendben lesz.
Gondolom még sok vizsgálatot fognak végezni rajtunk.
Nektek mennyi időt kellett várni a lombikbébi programig?
Hónapok? Vagy évek,amíg sorra nem kerül az ember?
És persze azok a piszkos anyagiak.....
Fogalmam sincs miért kell,és miért nem fizetni.
Úgy hallottam,hogy a gtyógyszereket sem finanszírozza a tb. max csak valamennyi százalékát.
Igaz ez?

Köszke
Ritt

Ritka
máté rita
 
 


Baba,
örülök, hogy jobb ma! :D
Fanni már most szívatja anyát? :lol: :wink:

mit álmodtál? :wink:
és mi az a parfamimi??

Nani,
minden oké :D pár milit könnyű elkattintani :wink:
drukk majd a kombihoz, addig nőjetek mindketten!

Szöcsi,
ja, tegnap akartam írni, hogy huhh az egyedülevéstől már most égnek áll a hajam! :roll: kitartás, anya, a duplához :roll: :lol:

fújóka minden medencéhez van külön?

Lois,
Zé+Pizsi mindig tuti páros! :lol:
áhh, nálunk a kép reménytelen, vki mindig bemozog :roll:

nincs erkély, kertbe gondoltam a gumimedencét.
mekkora a kicsi, amitek van? Makilány se nagy, ő még szt egy jó féléves méretű :wink: csak hogy legyen vmi, ne kádba tegyük már ki :lol:

Keny,
két baba 2in1 :wink: :D

Nikó,
homokevés ellen mi a trükk? :roll: hülye kérdés, mi? :lol:
én ezért nem akarom homokba tenni még, tuti falná, így is mindent felnyal, felcsíp a földről v. a tenyeréről :? vagy akkormár jöhet a homok is? :lol:

Rita,
többiek már sokmindent írtak, nem Sajgó volt a dokim.
vágjatok bele bátran a lombikba, pasi-gondok legtöbbje megoldható, szép sikerek vannak, biztos tudnak halászni ügyes kisfickót :wink: főleg ha veled nincs gond, jók az esélyek!
ja, és nem feladni, Makilányom 7. beültetésből lett :wink:

angel37
 
 


Angel!
161*161 -es a kicsi, és 114 magas tetővel együtt. Szóval annyira nem kicsi, azért belefértem én is mellé, meg Apája is.

Kép

De már megvettem a nagyobbat, az 3.66 átmérőjű :roll: Szóval melléfér most már egy egész oviscsoport :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
ez baromira tetszik!!!
mondd, hogy még megvan... :oops:

angel37
 
 


Nikó!
Szerintem tuti meg kell enni pár kiló homokot egy gyereknek, hogy szép nagyra nőjön :D

Nani!
köszi :roll:
Eleinte (és később is) össze vissza méregetnek, nekem volt hogy másnapra felére fogyott a babám más mérése alapján. Ezen nehogy parázz :D

Rita!
Sajgó dokihoz sosem volt szerencsém, nekem is spontán babám van, de pár évet azért elidőztem előtte a kaáliban, csupa jót mondhatok én is.
Nagyon kevés gyógyszert finanszíroz 100%-ban az OEP, szerintem amivel beleszáll a stimuláló szerekbe, az elég szép hozzájárulás. Nekem volt olyan lombikom is, mikor csak 25 % támogatás volt. Az elég húzós volt úgy.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
40 perce tettem fel a teszveszre, miért, köllene?? :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Á, inkább ezt kitörlöm innen....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.15 13:46-kor.
Vendég
 


Szijjasztok!
Képzeljétek volt ma a dokim, sok mindent megbeszéltünk.Először is azt mondta szobrot kapok a kitartásomért :oops: , mondtam neki naaaa nemáááá mindenki megcsinálná....Elmondta melyik kollégája lesz velem ha juni 25-juli 2.között szülök.Szülésznőt ajánlott akit mindjárt megkeresek.Aggódtam kicsit, hogy majd kifér e Kornél, azt mondta nyugi ha bármi gáz van nem szenvedtetnek császárral kiveszik.EDA-t is kaphatok majd ha kell.De szerinte gyorsak leszünk mert a méhszáj engedni fog.Úgy legyen :!: Jaaaa és hivatalos kimenőt kapok 7 végére, azt mondta tudja mennyire sok ez a 10 hét, itt bent lelkileg, nem tarthat vissza ha menni akarok.Na majd meglátjuk.

Rita!
Az első konzi asszem:12.000.-A vizsgálatokat azonnal lehet kezdeni, ott a kaáliban ezek fizetösek nem olcsók, de minden hozott papírt elfogadnak, kvázi a saját nődokiddal tb-re mindent megcsináltathatsz, itt lehet spórolni.Most nemtom mennyien vannak de szerintem 3-4 hónap múlva kezdhetitek a lombikot.Gyógyszerek drágák valamennyit támogat a tb de 60-150 ezerig bármi lehet, attól függ te mennyire vagy jól stimulálható.Ha már elkezditek a programot, onnantól tb támogatott ezek:ultrahangok, petesejtleszívás, beültetés, első terhes ultrahang, vérvételek.De programon kívül minden fizetős!A recepción mindent megkérdezhetsz, rendesek a csajok!

Angel!
Köll az a homok ne aggódj :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois :D
nagyon hasonló volt a fiúk első medencéje :D :D

fogak: az enyém se romlott
viszont!!! aki szemüveges, az a szülés után fél évvel nézesse meg a szemét, mert nekem bizony az sokat romlott a 2 terhesség során :s

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hű, Keny, micsoda szupi hírek!!Aztaaaaaaaaa.Örülök.Menj haza hétvégén!!Ha a dokid engedi,akkor hajrá!Ő felelős doki, nem mondaná, ha nem lehetne!! Kit ajánlott maga helyett és ki lezs a szülésznőd?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rita!
Ha van egészségpénztári tagságotok, arra kérj számlát a Kaáliban. Gyógyszereken lombiknál 70% a támogatás, de így is húzós, nekünk vitaminokkal-tokkal-vonóval 150 ezer körül volt a gyógyszerköltség. Párod eredményét megírod? Merthogy ettől függ, hogy lombik vagy inszem. A lombikot (tehát az összes lombikkal kapcsolatban végzett beavatkozást) finanszírozza a TB, az inszemet viszont a Kaáliban nem. Gondolom, elmondták, milyen vizsgálatokat kell az első konzultációig megcsináltatni. Érdemes a saját dokiddal, TB-re elvégeztetni, itt sokat lehet spórolni.
És türelem.
vovanda
 
 


Rita, egyszer volt egy tüszőnéző Uh-om Sajgó dr.nál és nekem is poz. benyomásom van róla, de Keny már leírt mindent. Én a saját dokim is ajánlanám, mint mindenki más, de már van helyed Sajgó dr.nál és sztem a lehető legjobb választás a Kaáli.HAJRÁ! Mosolyogj csak, jó helyen vagy már!Jön a babátok nemsokára! Már ott figyel az út végén!!Csak ki kell várni és mindent meg kell tenni érte!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist,
jujj szegényeim, képzelem, hogy megijedtél :roll: :roll:
örülök, hogy lett baj!
tényleg sokat kibírnak :wink:

bizony egy pillanatra sem szabad őket egyedül hagyni!!
ha magasan vannak! én ha csak a pelenkázó komód fiókjába nyúlok, akkoris fogom másik kézzel.

Keny,
hivatalos kimenő? :lol:
reméljük nem épp akkor szánja el magát a kistökös :wink:

angel37
 
 


Angel, köszi az együttérzést. A rokonok mondták, hogy á, ez még csak a kezdet, lesz még egyéb sérülés is, ha megtanul járni és nekiesik fejjel valaminek stb. Hát nem valami bíztató....

Keny, jaj, de örülök, hogy hazamehetsz hétvégére! És hogy ilyen jó hírek vannak!:) A szülésznő remélem, hogy szimpi lesz. A dokid pedig nagyon kedves, hogy így elismer téged, tényleg nagyon sokat tettél a picúrért, ügyes vagy!
Vendég
 


Twist, miért törölted??????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na jó napot! 8)

Én csak olvasok, csak olvasok, csak olvasok.... de a végére értem végre. :wink:

Vanda, állati helyesek apával a gyerekek. Te meg csini vagy. Irigykedem. :oops:

Keny, szuper, hogy mehetsz haza, és hogy kilógtál egy kicsit. Nagyon szép az a sárga ruha. Jól áll.

Baba, sajnálom a fájdalmakat, sajnos most már jönni fognak mindenfélék. És a meleg csak ront rajta. :? Óriási a pocak! 8)

Lois, tök jók a pancsis képek. Majd írd már meg, mi az a kaja!

Szöcsi, klassz a házikó. Jól elbohóckodhatnak benne a lurkók.

Rani, sajnálom az éjszakákat, de hidd el, egyre jobb lesz. Kitartás.

Twist, gratula a különdíjhoz. :D

Angel, csúcsszuper a Makilány. Örülök, hogy jól elvolt nélkületek.

Katerina, mi olyan homokozóban pancsoltunk, mint nektek van. :lol:

Nani, nyugi, össze-vissza méregetnek. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szülésznő nagyon szimpi volt 30 éves jó fej csaj, megmutogatott mindent a szülőszobán, bár az már nem volt újdonság :wink:

Angel!
Még nem engedem meg Kornélnak, hogy kibújjon tudod juli 2. betöltött 36 hét!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, azért töröltem, mert nem akarom látni ezt a történetet, utálom és rossz rá emlékezni:(

Itt van Dorci a különdíjában, amikor etetőszékként használjuk:
Kép

Mindenkit puszilok, bocsi, rohanok vacsorát készíteni apcinak.
Vendég
 


Twist,
ja igen, járástanuláskor, na meg később :wink: elég ha csak a saját gyerekbaleseteimre gondolok :roll:
aranyos a kép! :lol:
ilyen színű tálja Makilánynak is van :) , labdák vannak benne!

Keny,
tudom :wink: ne is engedd neki, ő meg okos fiúka és hallgat rád :)
szuper, hogy tetszik a szülésznőci, mégha nem is mondott mindenben újat :wink:

Krisz,
milyen volt? :)

angel37
 
 


Sziasztok!

Bele bele olvasgattam amit írtatok de sajna nem mindent tudok lereagálni talán holnap.(hulla vagyok)

Rita én is ajánlani tudom Kaáli intézetet sajna Sajgó dokit éen ismerem, de szerintem mindeggy kihez kerültök jó kezekbe vagytok.
Hidd el pikk pakk már a lombiknál fogtok tartani észre se veszed az időt!

Lois szupi Zé pancsizója!

Nikó Gréti nagyon édi lehetett kép nézegetés közbe! :lol:
( a dokinéni is azt mondta olyan pasis Milán, hogy zavarba jön tőle, és még hozzá tette a szeme se áll jól olyan huncut)

Remélem ma jobb északánk lesz mert a tegnapi katasztrófa volt.
Úgy dobálja magát, hogy csak na.
A gyerekorvos felírta a Humana HA2-es tápit azt adom neki este hátha a kaja a baja.
Ma jelentem megettünk 3-om kanál almát!
Hippbe kaptam cuki pici üvegest és vettem hozzá levet is.
Elösször levet adtam aztán picit a pürét lágyítottam vele és így lecsúszott!

Ma néztem etetőszékeket néztem amit mindenki javasolt és bevallom tecc nekem egy másik is.
Az Chicco.
Igaz nem 5 és 7 fokozatba álítható de sokkal jobban dönthető mint a másik.
Milán ült mind a kettőbe és ebbe valahogy jobban bírta a dolgokat, míg próbálgattuk a székeket.
Megnéznétek, mert lehet, hogy ti észre vesztek valamit amit én nem ami fontos! :roll:

http://www.chicco.hu/product.php?item_i ... 9180&age=5

Itt a legalsó

http://bababolt.echt.hu/etetoszek/chicco

És egy kis videó róla

http://www.chiccopollymagic.com/videoIT ... fault.aspx

Előre is köszi!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Keny:

Ezek nagyon jó hírek. Szerintem Kornélka nagyon büszke anyukájára.

Képzeljétek, holnap délbe jönnek tesóm gyerkőcei 3 napra megörzésre. Hát nem mondom parázok kicsit 3 gyerekkel. Hiába 10 és 7 évesek akkor is 3 gyerek az 3 gyerek. :) Na megyek is kipihenem magam gyors.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel, szupiszupiszupi volt. :lol: Alig akartam hazajönni. Hárman gardíroztuk a gyereket egész nap. Isteni volt. Tudtam enni, pihenni, dolgozni. Volt pancsolás, sétálás, új étel kóstolás. Próbáltuk a spenótot és a saláta főzeléket. Egyik sem ment. Az üveges bolognait a Nestlétől viszont megette. :D Szereti a kölesgolyót és a zsemlét is. Édespofa volt egész héten. 7 napból csak kétszer keltett éjjel. Egyszer evett is. Gondolom behozta a nappali nem evést. Olyan dög meleg volt, hogy alig evett a héten. Csak vizet ivott egész nap. Fura volt vele egy légtérben aludni.

skrisz72
 
 


Rani!
Nekem a Peg perego azért bejövősebb, mert az pl. gurul, két kerékkel, ha benne van a gyerek, felemelem elől, és el tudom gurítani, a másik, hogy a Chicco-n ha leveszed a tálcát, akkor kiemeled azt a lába között lévő biztonsági izét is. Mi még alig használunk a tálcát, főleg eleinte nem is kötöttem be, az a lábközös izé fogta meg. Persze már kötöm rég, mert kimászik, de az a izé (én joysticknak hívom :oops: ) hasznos szerintem. Hirtelen ennyibe tudtam belekötni :roll:

Lányok, ej de felszínesen olvastok...szóval ez a régi medencénk, most vettem egy másikat, csak ezt megmutattam, mert Angelt érdekelte.

Skrisz!

De jó hogy megjöttél :D Blogban olvastam, hogy királyságos pihi volt 8)

Orsi!

Egy hete voltam új napszemüveget csináltatni, persze vizsgálattal, jelentem a szemem sem romlott tovább :roll: Furcsa amúgy, mikor terhes voltam is csináltattam egy szemüveget, akkor kicsit rosszabbnak vizsgálták, de abban maradtunk, hogy a terhesség miatt nem változatunk a dioptrián, és most megint a "jobb" eredmény jött ki, vagyis hogy változatlan :)

Twist!
Azért nekem még pont sikerült elolvasnom.... szegény Dorka, szegény, Te, jó nagy ijedelem lehetett :?
A kép valami nagyon tündérédes, KisCsaj csudaszép :D

Keny!
Hétvége :D :D :D Nem, biztos hogy bevállalod?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Én tesóm gyerekei is pont ekkorák, ők is sokat vannak nálam, de tök jó így, Zé élvezi, és ők is inkább segítenek, pl. szórakoztatják a Kölkömet 8)

Skrisz!
Zé is eléggé besztrájkolt kajailag, vagyis pép nembejövős, csak a darabos, és gyakorlatilag azt eszi, amit mi :roll: Abból viszont dögivel.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fél 4 óta fent vagyunk. Cumi a szájban, etetés megvolt. Várom, hogy visszaaludjon.... :?

Lois, nálunk a darabos csak akkor megy, ha ő tömheti a szájába. Kanálról öklendezik tőle. Akkor most hagytátok a fenébe az ajánlást, és eszik mindent Zé?

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: