Új privát üzeneted érkezett!

A topikgyilkos dupláz :D



vicc volt

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
Puff-puff!
Talán már teljes az irtás! :wink: :D

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


grrr-nyyffff-huhh-krrrrrrrr.

:)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

[quote="mondokorsolya"]H írta:mondokorsolyaétszínvirág!

Mi alapból az Essekhez tartoztunk, Levente 6 hetes volt, mikor közölte, hogy középfül gyulladása van, és antibiotikumot írt fel, na ekkor elmentünk a mostani dokinénikhez, szó sem volt középfül gyulladásról!!!! Mi nagyon hamar elmentünk inkább Tőle... de gondolom a többiek is elmesélik majd remek tapasztalataikat, szerintem közülünk nagyjából senki sem jár már egyikükhez sem!

Jó éjt!


Köszi a választ! Pedig Essekről hallottam azt, hogy nem szórja az antibiotikumot, ellentétben a Lakossal... :( A mostani dokinénitek az üllői dokinéni?
hetszinvirag
 
 


Szia Hétszínvirág,

Mi nem az üllői dokinénihez járunk, de itt sokan tartoznak hozzá, és nagyon sok jót hallottunk róla!
A mi dokinénk a 18. kerületben van :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Katus, Anikó,

na azért nem mindenkit sikerült kiírtani :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Micsoda sorozatgyilkosok...na akkor most én is azzá válok:)
HOL VAGYTOK TÖBBIEK?????
Vendég
 


mi például ma bölcsiben voltunk délelőtt Marcival... ez volt az első nap, egyelőre tetszik neki! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ja, és azt szerettem volna még írni, hogy szuper pilates tornát találtunk, minden kedden és vasárnap este 8-tól ("a babaneteseknek" :)) tart órát Fatime a Kinizsi utcában. Ha valakinek még van kedve, csatlakozzon, nagyon jó!
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Mi ma élveztük a jó időt, de így utólag belegondolva lehet hogy csak én, mert szegény Levinek estére 39,1 lett a láza... semmi tünete nincs, egyszerűen csak lázas. Kint voltunk 11.15-től délig, majd kint aludt a babakocsiban, árnyékban 1 és negyed órát, aztán még kint játszottak Dórival du. 5-től 7-ig ... szerintetek lehetséges hogy hőgutát kapott, mert ébredés után meleg volt a kis teste, de akkor még nem volt lázas, csak este 7 körülre lett az... nem tudom mi lehet ez... volt már hasonló valakinél????

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Ha még nem volt, akkor lehet a 3 napos láz. De az is lehet, hogy enyhe napszúrás, bár ha árnyékban volt, akkor nem valószínű...
Vendég
 


Judit,

hát lehet, mert ma van a 2. nap, és reggel 38,5-tel indítottunk, aztán adtam neki Germicid kúpot, ettől + 1 adag Nurofentől napközben csak hőemelkedése volt, de aztán estére megint felment 39,1-re... de továbbra sincs semmi egyéb tünete. Beszéltem a dokinéninkkel, Ő a napszúrást kizárta, de ha még holnap reggel is lázes lesz, akkor vinnem kell a laborba egy kis pisit... hát meglátjuk mi lesz!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Minden közelmúltban ünneplő kicsinek és nagynak csak szépet és jót!

Csak jöttem jelezni, hogy még éldegélünk mi is, csak ha nem feltétlenül szükséges nem kapcsolom be a gépemet...valamiért mostanában nem szeretem :roll:

Szóval aki tudni akar rólunk ezt-azt, azzal taliznunk kell :wink:

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Levinek ma már csak hőemelkedése volt, reggel adatam le pisit laborvizsgálatra, teljsen negatív lett, így valószínűleg megint a fogától volt a láz...

Katus!
Valahogy össze tudnánk futni, mert a Mesi unokatesómnak szüksége lenne az ővlehúzóra, mert növögetnek az ikrek :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,
persze, ma dél körül be tudjuk dobni, ha nagyon sürgős, ha nem, akkor vasárnap, vagy hétfőn tuti. Ha hétfőn, akkor időnk is lesz :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok! Én egy Gyálon élő anyuka vagyok, és elégedetlen a gyermekorvosunkkal. Légyszi írjátok meg hogy tudtok-e Vecsésen ajánlani jó gyeremkorvost?? Sürgős lenne.... Szoktunk oda járni a gyermeksebészetre, és nagyon aranyos a doktorúr, ill. gyönyörű és kultúrált a rendelő. Ma voltam a 2 éves kisfiammal doktornőnél, felületes, nem mondta el hogy antibiotikumot írt, és kontrollra sem hívott vissza! Allergiavizsgálatot letudta ZYRTEC fölírásával.... nem egyszer fordul elő ez a nagy "sietség", ( pedig minden alkalommal kap 2 ezret! ), és már nagyon elegem van belőle! Szóval megköszönném ha ajánlanátok valakit! Köszönöm!
reny7676
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Nincs valakinek kölcsönbe egy tetőcsomagtartója/tetőboxa?????? Síbox is jó, csak enélkül nem fogunk elférni az autóban mikor megyünk majd nyaralni júliusban..... Nagyon hálás lennék!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mondokorsolya 2010.06.12 22:17-kor.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Drága kicsi Villő!

Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Úgy látszik, most nekem sikerült kinyírnom a topikot :roll:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Drága Villő nagyon boldog első névnapot!



Kép







Anett, boldog névnapot!
A lányoknak pedig boldog szülinapot előre vagy utólag :oops: :D !

Kép

Anita
putyu
 
 


Kicsi Villő!

BOLDOG NÉVNAPOT! Hogy sikerült a keresztelő?:)

Anett,

Ha még olvasol minket, BOLDOG NÉVNAPOT!
Vendég
 


Anett,

mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Kép

:wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Csajok,

tetőbox ügyben tud valaki valami bíztatót mondani nekem???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Köszönjük lányok :)

Anett,
boldog névnapot!

o€rsi,
nekünk nincs :(

Judit,
jól sikerült, majd teszek képeket. előbb-utóbb :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kicsi Villő!
Boldog névnapot kívánunk (még benne vagyunk a 8 napban :oops: )
Kép

Anett,
Boldog névnapot!

Csajok,
Voltunk Szandrával csütörtökön a Szlahónál, és ígéretet kaptunk, hogy júli végére elkészül a Lakóparkban a játszótér. Láttuk a terveket is. Remélem, hogy tényleg kész lesz a nyáron!
Kata,
Szólj, ha elkezdődnek a munkálatok!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Katus, mi is küldünk Villőnek puszit névnapjára (utólag) :oops:

Anikó, ez nagyon jó hír, már én is nagyon várom a játszóteret :P

Mi jól vagyunk, kicsit zsúfoltak a napjaink. Luca továbbra is tündér, jó alvó, nagy ajádnék :-)
Tegnap dupla ünnepünk volt. Luca keresztelője és Ábel születésnapját is most tartottuk.
Mellékelek egy képet Ábel kukásautó tortájáról. :-) Anitának ezúton is köszönöm, hogy megosztotta Rózsika néni elérhetőségét, a kép önmagáért beszél, ráadásul eszméletlen finom volt.
Kép
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Csajok, újabb kérdés: Tud valaki itt Vecsésen vagy a közelben egy jó fodrászt, aki mellesleg nem horror áron dolgozik???? Szőke melír csíkokat szeretnék, és egy kis fazonigazítós hajvágást.... készülülnk egy esküvőre július elején, addigra szeretném hogy rendben legyen a hajam :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Drága Ábel!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!
Gyönyörű volt a tortád, és biztosan nagyon finom is volt, mert Dórié is az volt!
Kép
Kép

Drága Villő!
Neked pedig nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

És végül, de nem utolsó sorban, drága Anett!
Kép

Remélem, egy ünnepeltet se hagytam ki, ha igen bocsi!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Reny7676!
Mi nem ide járunk dokihoz, mert sajnos nem vettek komolyan, mikor aggódtam a Dóri izom gyengesége miatt, amit később több orvos, és gyógytornász is megerősített, valamint egy szerencsétlen antibiotikum kúrán is átesetünk. Így most Lőrincre a Havanna lakótelepre járunk egy aranyos doktor nénihez, de sokan járnak Üllőre is egy másik nagyon jó doktor nénihez.
Én tiszta szívvel csak őket tudnám neked javasolni!

Reni!
Hogy vagytok? Vizsgák?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Ábelnek boldog szülinapot kívánunk!!! :D

Orsi,
a Dózsa György úton voltam fodrásznál, Lujzánál. Nekem bejött (gyors, jól vág, mert nincs sok gond a beszárítással, és nem vészes az ára sem szerintem - pesti árakhoz képest, gondolom)
http://www.szepsegszentely.hu/szolgalta ... index.html

Köszöntéseket nagyon köszönjük :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Boldog név- és születésnapot kívánunk minden ünneplőnek!

Reny7676, mi is Üllőre járunk (illetve Magda jár hozzánk, ha szükség van rá)

Orsi, én a Renihez járok (Zrínyi u.) és elégedett vagyok a teljesítményével.

Anikó, a múlt héten lekaszálták a telken a derékig érő susnyát, de én péntek óta nem voltam otthon. Majd szólok aZUramnak, hogy szóljon, ha van vmi fejlemény... Bár elég szkeptikus vagyok, hogy ott bármikor is játszótér épüljön, mert már több, mint 4 éve folyamatosan "készül"

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


köszönjük a köszöntéseket :-)

Lányok, még van homokunk, ha Nektek vagy ismerős ismerősének kell, vihet. Katáék lefoglalták, de mint kiderült nekik nincs az egészre szükségük, így maradt még :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Isten éltessen minden drága kicsit és nagyot!!!!!

Én is kérdeznék:
Talaj egyenlítő hengert keresnék (a felásás után szeretnénk még füvezés előtt kiegyenlíteni a hegyeket-völgyeket a kertben). Valakinek van kéznél :wink: egy ilyen szerkezet??

Köszi

szandrakiss
 
 


Szandra, mi nem találtunk ismerőst, akinek lett volna, így béreltünk, mégpedig a BricoStore-ból. Egy napra 1.000 Ft, minden további nap 800

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



a henger önmagában max 8-10 kg, ha feltöltöd vízzel, na, akkor lesz kb. 100 :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ábel,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Nagyon jól nézett ki a tortád :D
Kép

Kata,
Ha nem készül el, mehetünk verni az asztalt... ezt mondta Szlahó úr :roll: :D

Szandra,
Kérdeztem Tomit, de sajna nem tud szerezni :(

Szép estét!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.05.06 13:39-kor.
almi
 
 


Drága Ábel!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked mi is így utólag!

Kép

Emőke,
mégegyszer köszönjük a homokot!

Kata, Katus, Anikó!
Köszönöm a fodrász infókat, körbejárom még hogy kinél mik a lehetőségek :wink: Katus, Zoli is Lujzához jár egyébként :D

Már csak a tetőbox dologgal kéne dűlőre jutnom, próbáltam bérlési lehetőséget is keresni, de még mindig nincs megoldva a dolog...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Drága Ábel nagyon boldog szülinapot!!!

Kép

Anita
putyu
 
 


Orsi, Halmy téren a Melindának is nagyon gyors és ügyes keze van, jó áron, küldök számot, ha kéred.....
Tetőboxunk nincs :-(

Reni, egy nagy kalappal!!!

Anita
putyu
 
 


Reni, hajrá!!!

Orsi, mi egyszer tetőboxot a thule-tól béreltünk, és úgy emlékszem, hogy nem volt drága... Ráadásul az Üllői úton is van egy üzletük!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kukk!

Most töltöttem át az elmúlt 2 hét képeit, elég vacakok lettek :( A keresztelőről egy jó kép sincs, hoztam hát 3 másikat.
A foci vb margójára:
Kép
Kedvenc póz:
Kép
Szép szemű:
Kép [/img]

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


elmaradásaim: :oops: (nem voltunk itthon)

szép szemű kicsi Villő, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Ábel, nagyon boldog 2. születésnapot!

és 2 kép (egyik sem beállított)
Kép

Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


:) :D :) :lol: :D :lol: még még tölsétek a képeket!

Anita
putyu
 
 


Anita,

Tessék:)

Kép Kép
Vendég
 


:D
és hol a guggolós? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Viki, nagyon édes Eszter :-)
Katus, Judit, szépek a leánykák :-)

Legutóbb csak Ábelről hoztam, íme kettő Lucáról:
Kép Kép

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Legjobb barátom nyitott most egy internetes gyerek-turi. Megbízhatóak, jó ruhák vannak. Regisztráljatok, nézelődjetek, vásároljatok, terjesszétek!

http://www.rongybabaruha.hu/

Nagyon köszönöm!

anett
kállai
 
 


Köszönöm, aki gondolt rám és a lányokra ünnepeinken!

két dolgot szeretnék még megosztani veletek:

Katával és Adrival elkezdtünk tornázni (pilates) járni kedden és vasárnap este 8 órától. Nagyon jó, csak még jobb lenne ha többen lennénk, mert 3 fő alatt nem éri meg az edzőnek órát tartani. Kérlek és biztatlak benneteket: csatlakozzatok és gyertek velünk!!!!!

A másik, egy régi gondolat: sajnos, az már hiú ábránd, hogy rendszeresen írva e jó kis közösség tagja legyek, igen ám, de arra gondoltam, hogy ez a fontos időszak se múljon el emlék nélkül, készítsünk egy nagy közös képet, ahol mindannyian együtt vagyunk aki valaha írt a topikba. Három időpontot kellene megjelölni: mondjuk legyen az első: június 28 hétfő 11 óra vagy délután 5 óra Helyszín: akár a mi kertünk!

Na mit szóltok?

anett
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?