Új privát üzeneted érkezett!

Hunci, jól tetted, ide legalább hívtak és kellesz. Az pedig fontos dolog és nagyon jó tiszta lappal indulni valahol.

Baba, gyönyörű formás pocid van!!!

Kemény egy ütős meleg van! Szegény Dorcit alig tudom hűteni. Remélem, hogy a többi baba és kismami jól bírja+++
Vendég
 


Hunci!
Ha nem titok: hol fogsz dolgozni? Jöhet priviben is. Még egy évet mindenképp lehúzok a mostani helyemen, mert az ikrek 3 éves koráig dolgozhatok részmunkaidőben, de legalább hivatalon belül szeretnék váltani. Ha pedig nem megy hivatalon belül, akkor keresni akarok mást.

Keny!
Szép méet! Csak így tovább!

Angel!
jó utat nektek! Itt is meleg van, szerintem Réka azért kelt hajnalban.
vovanda
 
 


Hanna!
Láttalak ám téged atudodhoool :wink:

Gyönyörű pocakok :D :D :D

Hunci!

Drukk!! És utólag sose bánd :D

Lányok, bocsi, senki szívét sem akartam fájdítani, aki városba van zárva :oops: Hozzá kell tegyem, alig megyünk ki, tikkasztó az idő errefelé is...na jó azért egy kis pancsi ma is volt.... Anya és Apa is belepakolta csóri gyerek medencéjébe a bálnatestét :roll:

Szöcske!
Nyíregyházáról hozták ide a hintát :) Amúgy teszveszen vettem 8)
Amiket örököltünk nyári ruhákat semmise jó Zére, most megint vásárolok vadul :?

Nikó!
Ejha, micsoda kis gyerekédent varázsoltatok az erkélyre :P

Rani!

Remélem javult a helyzet, szegény Milán és szegény Te :(
Máris menstruálsz?? Újfent szegény Te.... :?
Nincs nagyon melege a KisKrapeknak?? Hány fokban és miben alszik?

Vanda!
KisTrió csudahelyes....ezek a apánhintapacis kép beszarás édes :D
Akkor bejött a pórázasdi??
Könyv...én csak a Sógunt tudom kivenni.... :oops:
Látszik ellenáll az agyam mindenféle jogtudománynak :oops:

Keny!
Óriási gratu... és persze gigapocak :D

Twist!
Dorkának gratu!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Jó kis cucc :D

Sannah!

Nálam 2 méteres a kerítés, ide jöhetsz pucérkodni :wink:
Én is azt csináltam tavaly... :roll:

Enyém Kutya a klíma alatt döglik .... :roll:

Liliana!
Gratulálok :D Micsoda tempó :roll:

Angel!
A klíma csak akkor okoz gondot ha bénán használják... szerintem isten áldása...ez meg a mosogatógép... na meg az epidurális érzéstelenítés.... .....ja, kb ennyi 8)
Kontroll :P :P :P
Holnapi randi :wink: Azért kicsit irigy.... :roll:

Tilli!
Szijjja :D Tali van kilátásban.... Hunci volt oly drága és felajánlotta az otthonukat, valamikor mikor mindenkinek jó, meg persze Hunciéknak meg leszen tartva... :lol:

Tegnap megvolt a csilivili új ülés felavatása, ötösre vizsgázott, élvezte, aztán meg még jó nagyot aludt is benne :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Gyerekem ma egyedül evett :shock:
És nem akart megfulladni... esküszem ezzel a hat foggal ügyesebb, mint sokan 32-vel :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, köszi!:) Hatalmas gratula, ügyes KisZé!!!:)
Vendég
 


Jó reggelt!

Lois gratula Zének, hogy egyedül evett!
Nem semmi!! :D

Hihetetlen, hogy hogy nőnek.
Emlékszem mikor írtad hogy babát vársz ugyan úgy mint Tilli ti nagyon meg maradtatokbennem, és most egyedül esznek és másznak és állnak aztaaaaaaaaaaaaaaaa! :lol:

Milánnak lehet, hogy melege van, de tetőérbe lakunk és innen nincs menekvés.
Na félreértés ne essék imádom és van is klímánk de azzal meg nagyon vigyázni szeretnék.
Ennél kevesebb ruhába nem altathatom mert akkor az már csak pelus, egy ujjatlan és lábatlan bady van rajta.
(bár még így is néha tiszta "víz" a haja.
kb 27 fok van a szobában ahol alszik.
Ma északa is felkelt és kb mindíg ugyan abban az időben 2-ő körül.
Nyöszörög vadul forgolódik úgy, hogy a szeme csukva van.
Este kenem az ínyét lidokainos izével, mert mondta a védőnéni, hogy lehet a foga is.
Na most azt csináltam, hogy csináltam neki tápit bepuszilta bevittem magunkhoz kinyitottam az ablakot és még mindíg alszik!
Jeeeeeeeeeeeeeee, most annyira nem is volt rossz.
Lehet, hogy felébred mert éhes?
Nappal kevesebbet eszik biztos a meleg miatt.
Kb napi 4-szer és ebbe minden benne van.

Én felkeltem, mert megyünk ugye 10-re úszni (nagyon kíváncsi vagyok és kicsit fo@ok, hogy tuti az én gyerekem is úgy működjön ahogy kell , mindenét szépen zárja be a víz alatt) :roll:

Most csinálok egy gyers joghurtos padlizsán salit (már a ütőben) mert délután sütögetni megyünk és ez isteni.


Tilli örülök, hogy jól vagytok, ahogy lovasom Lencsi 6800g körül van.
(Milán kb most 6300g bakker és még csak 4 hónapos :roll: )


Baba, Keny szuper cukik a pocakok!!!!! :wink:
(bevallom irigy irigy bár ebben a melegben :roll: )
Keny neked minden tiszteletem, hogy ennyi ideje kibírod a korházba és üzenek Kornélkának, hogy nagyon ügyes, hogy már 33-om hetes! :wink:

Lányok tanács kéne megint etetőszék ügyileg (tudom Lois te már írtál nekem róla csak nem találom :roll: )
Na és, hogy mikortól lehet használni.

Milánnal megint meg próbáltuk az almát amit én reszeltem üvegreszelőn. :roll:
Nos az eredmény hatalmas öklendezés (nem jött be neki az állaga) és amit tápit megevett elötte 3-om órával visszajött! :roll:
Már nem eszik meg simán mindent mint régen a kis bélpoklos a köhögésre adott szirupot is szépen csorgatja kis a kis büdös ja és persze fülig ér a szája közben! :oops:

Lányok egy nyári talit én is simán bevállalok ha a nyaralót összerakjuk.
Ki kell takarítani (bababaráttá kell még varázsolni) és a medencét is ki kell tisztítani de utána bármikor lehet a tali.
Szigetszentmártonba van Bp-től kb 35km-re (Csepel szigetek Ráckave és hasonló)

Dobok egy két képet:

Kép
maszatka

Kép
persze anya az íííízlik mi?!

Kép
huncut

Kép
tudok én ha akarok

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
Egy polccal feljebb. A cím nem látszik a könyvek gerincén, de aki tanult belőle, simán kiszúrja. :D

Rani!
Nekünk peg perego Prima Pappa van, ebbe már pár hónaposan bele lehet tenni a babát, mert dönthető a háttámla. Nekem szempont volt még az állítható magasság, a levehető-mosható huzat. Na meg hogy stabil legyen, mert ezek tologatják. Felborítnai viszont még egyszer sem sikerült.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Rani!
Milán tüneményes kisfiú :lol:

Lois!
Ja hihetetlen mit tudnak művelni a kicsik pár foggal :P

Itt minden oks, nagyon meleg van várom az enyhülést.Szeretem a nyarat, meleget, de ez most sok, így pocisan.Kisfiam szíve is megy mint a traktor.

KépKép

Kép
keny
 
 


Vanda!
Én nem ezekből nyomom/nyomtam, egy se hasonló...összevetettem, mert én is itt ülök alatta :roll:

Rani!
Csatlakozom Vandához, nekem is Peg Perego Pappa van, nagyon szuper, egészen fektetni lehet benne, nem ülős babának is jó már. Zé még 5 hós nem volt, mikor megvettem, és már akkor is jó volt. Meg sok baba szeret benne kaja nélkül is ücsörögni, Zé is szerette. Meg kajálni is szeret benne azóta is. 5 pontos biztonsági öv, nem tud kimászni sem belőle, dupla-tálcás, jól takarítható. Meg szépike is :roll:
Ésszel nyugodtan klímázhatsz, én nem is tudom mi lenne ha nem menne, vagyis tudom, mi is tetőtérben lakunk, klímás idők előtt volt, hogy 37 fok volt benn éjszaka :?
Zé extramód rühelli ha melege van, mi sem aludnánk akkor. Én már tavaly is használtam minigyerekkel, kocsiban is klímázok, ha nem fújatod direktben rá, kiegyenlített hő van az egész lakásban, és nincs túl nagy kontraszt, nem csinálsz benn 20 fokot szemben a kinti 35-tel, akkor nem lehet baj.

Keny!
Együttérzésem, ismerős a szitu, tavaly ilyenkor már tikkadtam én is rendesen, kitartás!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nem jó ez a nagy meleg. Egyre jobban dagad a pálcika lábam is és a kezeim is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Klíma: nekünk csak az autóban van, mi is használjuk, megőrülnénk itthon nincs, de kibírható a helyzet.

Baba!
Ülj bele egy kád langyos vízbe kicsit! Sokat segít.
vovanda
 
 


Köszi lányok akkor megnézem ezeket az etetőszékeket!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Túl vagyunk az első úszáson.
Még az öltözőbe se értünk MIlán már is szuszizott, és még pelusozásnál se ébredt fel! :lol:

Kép
Anya szilvásgombóc fejével:O)

Kép

Kép
Apával

Kép
Kész vagyok..............

Kép
Nagyin alszom

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, jók a képek! Milán kicsit "riadtka" volt látom a vízben. :)

Hunci, biztos helyesen döntöttél munkafronton, drukk!

Twist, ez aztán az öröm, gratula!

Keny, te egy hős vagy "odabent". további kitartást! Szép a pocó.

Lois, kicsifiad igazán szépfiú. :D

Én hétfőn megyek a sima nődokihoz első vizsgálatra.
Várom az újabb uhuzást, mivel kisember semmi tünettel nem jelez ( ezt nem bánom), így marad a technika,hogy lássam, tudjam, ott van.
( egyébként tudom/érzem, hogy minden rendben vele)
Kiskönyvembe már egy fogászati pecsét is bekerült, szorgoskodtam. :wink:

Mindenkinek szép hétvégét, nemsoká jön a lehűlés!
pussz
nani72
 
 


Édes Milánka!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok:

Rani:

Nagyon cuki Milán.

Keny:

Nagyon ügyes vagy, szépen hízik Kornél baba.



Itt a hatalmas medencém:



Kép

Itt pedig a homokozóm:

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Köszi lányok!

Nani nagyon kis szorgos vagy! :wink:
Hétfőre akkorb jómozizást, és persze kérünk képet!!!! :D

Naikó nagyon aranyos Gréti!
Szupi a medencéje!
(tiszta víztakarékos)
Ha jól gondolom Milánnak is ekkora van! :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó, szép a medence, ennyi elég is nekik különben.) A homokozó is tök jó, ezt ismerem, jó nagy.

Rani, sajnálom a visszaöklendezést. A fotók viszont nagyon jók. A babaúszáson mi a program a babáknak?

Baba, szegénykém, nagyon melegíthet a pocakod most.
Én is szenvedek, pocak nélkül is.
Dorci is úgy izzadt, de úúúúgy. Várom már az enyhülést.
Vendég
 


Hahó!

Vidékről jelentkezem! :) Rokonoknál hűsölünk, itt 23 fok van a kőházban 8) - és mivel házimunkám sincs, géphez tudok ülni! :D

Kismamiknak kitartás!!!!!!! Baba, Keny, rengeteget gondolok Rátok!!! :P (és persze Mindenkire!!!! :P )

Raniko, Niko,
babók gyönyörűek!!!! :D :D :D

Raniko,
persze, hogy ekkora Milán, hisz pasi! 8) Szuper, hogy ilyen szépen nő!!!!! :D

Lois, Angel,
niza, nagyon ránk férne már egy tali!!!!! :roll: :D

Hunci,
nagyon drukkolok hogy beváljon az új munka!!!!

Nálunk:
Lencsi ma 3x is pancsolt ma az udvaron, persze árnyékban. Nagyon élvezte! :P Enni szinte semmit nem akar, de szopizik, és már vizet is iszunk POHÁRBÓL!!! :P
Bal cickóm tiszta sebes, sajnos mindig ráharap :oops: próbálom védeni, mert ha "lesántul", akkor nem tduom mivel pótolni (a jobb már alig működik...)
Sajna holnap megyünk haza, én még úgy maradnék :?

tillidian
 
 


Sziasztok!

Till!
De jó az a 23 fok :lol: Cicijobbulást!

Nikó!
Gréti nagyon cuki a kiskádban!

Nani!
UH-hoz++++ biztos minden okés lesz.

Baba!
Itt az enyhülés VÉGRE!!!!!Én 2-ig nem tudtam aludni, ömlött rólam a víz.
tegnap kilógtam a kórházból M.haza vitt nem bírtam tovább itt ....olyan jó volt otthon az a pár óra még sírtam is amikor beléptem a lakásba, 10 hét feszültsége tört ki belőlem.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny! Én is sírtam egy kicsit, amikor a férjem hazavitt. Aztán elkezdtem mosogatni, mondja azuram, mit csinálsz, pihenj már. De olyan jólesett! Simogattam a virágaimat, amiket azóta ki kellett űzni a lakásból (a gyerekek védelmében). Szóval irtóra átérzem a feszültségedet, de pár hét múlva belerázódsz a kinti életbe, és minden eltörpül majd. Kornélkáért KITARTÁS! Centit vághatod, mint a katonaságban régen...

Rani, nekünk is Peg Perego Prima és Dondolino van. Dondolino ugye hintázik is, de esküszöm, még soha az életben nem használtuk ezt a funkciót. Dönthető legyen, ötpontos öv, célszerű a duplatálca is. Mi 5 hótól használtuk. Először fintorognak az alma vagy barackpapitól, de megszokják. Mindig tízóraira add. Én kb. 2 hétig csak levet adtam nekik, azt is kb. 10-20-30 ml-t pohárból, aztán kezdtem a sűrűbbet kanállal.

Sok voltam mára

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


((((((((((((((((Keny))))))))))))))))))))))

SZöcsi, nekünk tényleg van centink és vágjuk :oops: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tilli igen igazi pasi méreteiből is! :lol:

Keny te drága elhiszem, hogy el pityeredtél!
Én is tuti ezt tettem volna,sőt én tuti nem bírtam volna a korházat!
Ezt az időt már fél lábbal is ki fogod bírni!
Már ha még Kornélkát 40. hétig hordod akkor is már rég túl vagy a felén! :wink:

Baba jó ez a centi!! :wink:

Szöcsi köszö nézem a székeket és próbálkozom a kajákkal.
Baracko is lehet már? :roll:
(olyan furi, hogy olyan 4 hós kajákat látok amiket sziorúan nem ajánlanak, akkor miért csinálnak ilyeneket?)

Twist első alkalommal csak néhányszor csináljuk végig a feladatokat.
Pl vízra fektetés és bő vízzel locsolás az arcra vezényszóval.
Aztán lebegtetés 15mp-ig, hogy csak a fejét fogod.
Víz alá merítés!(na ezt nem én csináltam még)
Az oktató megnézi működik e még a búvárreflex ezért ő csinálja az elején.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, köszi, hogy leírtad. Nagyon ügyesek voltatok! És tök jó, hogy apa is veletek ment, úgy az igazi a buli:)

Keny, jaj, megértem, hogy sírtál otthon, annyira hiányzik az otthonod. Együttérzek veled. Nagyon régóta vagy már kórházban. Ne aggódj, amint kezedben tarthatod Kornélkát, minden rossz dolgot el fogsz felejteni:) Kárpótol a kis kukis mindenért!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Hajdúszoboszlóról jelentkezem. Minden ok, nálunk, tegnap egy ballagási buli után 18 órára érkeztünk meg (így is jó meleg volt az úton). Este sétáltunk egy nagyot, mikor már kellemes volt az idő.

A szobában kellemes a levegő hőmérséklete (megy a légkondi), ebédnél 37 fokban sétáltunk egy kicsit, utána és azóta is itt punnyadunk a szobában. Apa nézi a foci Vb-t, kisfiúnk a bordáimat rúgdossa.

Keny, nem csodálom, h elsírtad magad, nem is tudom, h bírnék ennyi időt kórházban tölteni. :roll:

Lois, kisZé nagyon ügyes (evés)!
i
Rani, jól hangzik a babaúszás programja, cuki Milán a képeken!

Twist, Dorci baba nagyon szép, megérdemli a díjat (ami nagyon szuper)!

Till, jó h jelentkeztél, 23 fok és pihenés, így kell csinálni, sajnálom, h csak rövid ideig élvezhetitek. Cicit sajnálom!

Vovanda, gyönyörű a kis Trió!!!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, köszi:) Nagyon klassz lehet Hajdúszoboszlón!!! Mit csináltok, mivel töltitek az időt? A kellemes hűvös szoba király lehet.
Vendég
 


Keny!
Én csak 18 napot töltöttem kórházban, de bőven elég volt. A múltkor visszaolvastam a várandósnaplómat. Merthogy abban van a kórházasdi is, mivel a 34. hétnél már szüléstörit írtam, belefért. És totál rám estek az akkori érzések. Azt hittem, sose megyünk haza.
De kitartás, már nincs sok hátra!!! És most már tuti minden rendben lesz!!!
Mondjuk a hazamenetelnek volt egy kis pikantériája: 2009. január 21-e volt. Az exférjem 2007. január 21-én cuccolt el végleg...

Bols!
Itt vagytok a szomszédban, ha kedved-időd engedi, megnézheted őket élőben is. Engem mondjuk ma kiakasztottak. Az ikrek valami iszonyatosan nem akartak elaludni, forogtak, fészkelődtek az ágyban folyamatosan, Balu meg valami hihetetlen akarnok tud lenni.
vovanda
 
 


Sziasztok Csajok!

Bols!
Óvatosan a 37 fokban!!!Kicsinek pocisimi.

Szöcsi, Vanda!
Akkor tudjátok miről beszélek....na de nem lógatom ám az orrom, most feltöltődtem ezt a 2 és fél hetet féllábon is kibírom :wink: mindent az én drága pici fiamért :!:
Tegnap férjem lőtt pocifotót, lehet ezek lesznek az ucsó normális terhes képek rólam, ami nem kórházas!!! :shock:

Kép

na aztán eldugulok a pocakommal

KépKép

Kép
keny
 
 


ÚÚÚ Keny de csini vagy!!
Ez a ruci szuper!
Ez egybe van, mert én olyat keresek! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Alig aludtam. Ahálóban 30 fok van éjjel :cry: . Kezeim-lábaim vizesek, fájnak.

Keny, látom a töltődést. :lol: Mégiscsak vannak itt szép kismamarucik.
Szép poci.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Jól nézel ki! Örülök, hogy sikerült kicsit összeszedni magad.

Baba!
Itt most reggelre egész hűvös szél fújdogált, meg állítólag most már kicsit hűvösebb is lesz! Kitartás! Baluval én is mindig bedagadtam, meleg volt akkor is nagyon.
vovanda
 
 


Itt most veszettül dörög és villámlik. JÖn a vihar. Kislányom reggel óta ugrándozik, sztem érzi az időjárást.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Itt is nagyon dörög az ég, a kutyák ugatnak a kertben emiatt. És végre hűvös van, nem bánom egyáltalán, tök jó érzés:)

Keny, nagyon-nagyon csini vagy! Most van otthoni képed is, az jó, szép emlék lesz:)
Amúgy méhszájat néztek mostanában? Ugye, nem tágult tovább?

Baba, szegénykém: vizesedés:((( Ventillátor vagy kereszthuzat esetleg? Bár nálunk is gond, hogy Dorkám köhög sajnos a hétvégi légkondizás + kereszthuzat miatt. Remélem, hogy nem komoly. Te bírod a huzatot?

Rani, most látom: Nagy gratula Milánkának a 4. hónap betöltéséhez!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a dicséretet :oops:
Rani!
Ez nem terhes ruha, ilyen kezes lábas egybe szabott filléres cucc tavaly volt divat akkor vettem az Árkádba.

Baba!
ÁÁÁÁÁÁ aludni én se tudtam.Vizesedés, nem jó...feküdj felpócolt lábbal az jót tesz.Viszont itt a várva várt enyhülés :lol: Kornél is tombol.

Twist!
Méhszájat nem vizsgálnak, mert beindulhat tőle a szülés :shock: és végül mind1 is milyen, segíteni nem lehet rajta.Amúgy 34.hétben itt sokan nyíladoznak ez már nem akkora probléma.

KépKép

Kép
keny
 
 


Lányok itt is volt nagy dörgés villámlás!!

Keny szupi ez a ruci én is ilyet szeretnék!!!!!

Baba sajnálom a vizesedést, kitartást!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


üdv!
megvolt az első egyedülhagyott éjszakánk :wink:
szombaton nagyszülőknél maradt a kiscsaj késő délutántól másnap délig... hááát, szinte sértően nem hiányoztunk neki :roll: :lol: :lol: tojt rá :D

Rani,
Milán uszodás képei nagyon aranyosak! :D bealvós :wink:
búvárreflexet fenntartani viszont - több szakembertől így tudom - kifejezetten káros...

Nikó,
Gréti is édes! :lol:
azt hiszem, be kell szerezni nekünk is egy kis medencét...

Keny,
sárga ruhás nagyon csini kismama 8)
kiszökéses élményt totál értem.

Baba,
ez szó szerint terhes lehet ebben a rohadt időben :? nem irígyellek a pocakkal...
nálunk is 30 éjszaka is :roll:

Lois,
ejha! egyedül evéshez nagy gratuláció! :lol:
asszem ez nálunk még erősen odébb :?

Tilli,
ugye egy tali? :wink:
puszi Lencsinek! :D


találkozó akkor lesz vmikor :?:

angel37
 
 


Ma mintha kevésbé vizesednék, viszont elsétáltam a védőnőhöz. 4* annyi idő volt, mint máskor, mert méterenként meg kellett állnom, mert olyan nyilalló fájdalmaim voltak. ök megijedtem,. Aztán elmúlt. A front lehet az oka. Baba szíve jó gyorsan vert, vérnyomim 2 kávé után is 90, voizelet oké. Tehát midnen oké velünk. Védőnő is mondta. hogy jó nagy lett a pocim. :lol: (Nemhiába folyton zabálnék..)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, irtó csini vagy!

Baba, vizesedés nem jó, doki mit mond?

Angel, mi 1 hete egyedül eszünk (ebédelünk) és mondhatom, borzasztó. Kb. 3-ból 1X bele is találnak a szájukba. Viszont ha hozzáérek a tányérhoz, visítás van. Kirus nagyon hisztis lett, ma levittem a boltba és kaptam egy kis ízelítőt abból, milyen a gyerek a földön hisztizve. Mert nem ő vitte a kosarat.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, dokim nem tudja még, emrt 30-án megyek legközelebb. 2 hete voltam és most szabin van, vagy ilyesmi, valamit mondott... A nagy mleg óta van ez, de a védőnő is megnyugtatott, hogy nincs gáz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, örülök, hogy minden okés. Jó ám, hogy megúsztad a magas vérnyomást. (így is lehet gondolni:))
Én is baromira vizesedtem, nem szólt érte senki. Most is vizesedem a szoptatás miatt. Már rég láttam magam víz nélkül...

Szöcsi, nagyon helyesek lehetnek, amikor tiszta kaja az arcuk. Persze eltakarítani nem kellemes, de imádom az ilyen babaképeket:-)

Mi most jöttünk a dokitól, megkapta Dorci a Rota második oltását. És most érdekes, hogy csak 17 000 Ft-ért kaptuk meg az oltást. Az elsőért egy másik patikában 20 000-et fizettem. Hihetetlen, mert sehol máshol nem olyan drága mint ott.
Vendég
 


Twist, sjanos a patikák közt nekem is feltűnt, hogy néha elképesztő különbségek tudnak lenni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist köszi a 4 hós gratulációt!

Milán is ma kapott két oltást egy kötelezőt és a Prevenált.
A Rotákon mi már túl vagyunk.
Írtak fel Humana HA2-es tápit hátha jobban kihúzza Milán íele az északát.
Ahogy saccolom most se ússzuk meg láz nélkül sajna.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Pancsolós képek nagyon cukik :D
Tőled lopva a hétvégén rólam (mint szilvásgombócképű), és Zétényről is sok készült, gyerekem vizicsirke lett, kispancsi, nagypancsi, minden jöhet... mondjuk valszeg veszek neki/magunknak egy nagyobb medencét, mert vendégségben voltunk, ahol nagy víz volt, és azt a boldogságot ami a kölköm fején volt :roll:
A "Nagy-vízre" sem reagált rosszul, pedig hűvöske volt, Anyának is :oops: Anya jobban nyavalygott tőle :oops:

Nani!
Fogdokihoz félidő után tanácsos elmenni, valahogy addigra vonhatja ki a Gyerek a fogakból a Calciumot, vagy mi. Akkor jó megnézetni. Én azt hittem ez csak valami városi legenda, a fogorvos elmondta anno.

Nikó!
jajjdenagyonédes Gréti, és komolyan már ennyire aktív, hogy lapátol?? :) EnyémZét homokozó egyelőre nem hozta lázba :roll:

Kenykém!
Bombakismami vagy :D Szökés :wink:

Tilli!

Lencsi nagyon ügyes, poharazás :)
EnyémZének a legújabb húzása a harapdálás, na jó még csak tegnap kezdte, remélem holnapra kinövi :oops: Bár ő nem a mellemet, hanem ált. a hasamat... :roll: Kéne a kockahas, és akkor nem menne neki ugye :oops:

Angel!
És milyen volt az éjszaka?? :wink: :wink: :wink: Na jó, inkább nem firtatom... 8) 8) 8) Remélem jó.... :roll:

Baba!
Nekem is tavaly a melegtől lett két fiona-láb, ahogy enyhült, el is múlt :)

Tali :arrow: Nekem bárhol, bármikor, találjátok ki, mi alkalmazkodunk :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sok mindenre akartam még reagálni, de mennem kell.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


AZóta is fáj a hasam, keméynedések ios vannak. Fannikám olyanokat boxol, hogy felszisszenek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Szörnyű meleg hétvége után kifejezetten jól esett a mai enyhe lehűlés.

Keny: de cini kismami vagy, elmehetnél modellnek is :lol: ohh, ilyen kevés idő van már csak hátra, az pikkpakk elrepül...

Nani: nekem azt mondta a fogdoki nénim, hogy az ötödik hónap végén menjek csak hozzá, addig felesleges, valami olyasmiért amit Lois ecsetelt.

Angel: milyen volt éjszaka :oops: :oops: :oops: :wink:

Rani: nagyon édes képek :lol: :lol: :lol:

Lois: apa megszerkesztette a teraszt és nem lát már ide senki, így tudok pucérkodva is napozni :lol:
Vendég
 


Baba, szerintem a front a hibás, nekem is olyan beleszúrások vannak a hasamba, hogy fáj.
Vendég
 


Baba!
Biztosan a front a ludas.

Ma haza kellett rendelnem a pasimat, hogy menjen autóval Baluért az oviba. Vihar volt, ömlött az eső, nem tudtam kivinni a miniket. :?
vovanda
 
 


Sannah!
Naaaa ne mááá :oops: Enyhülést én is élvezem :D

Baba!
Nyugi a hideg front a ludas, ne ijedj meg!Nyomd a magnéziumot, és egy korty vörösbort :wink: .Amúgy a keményedések ilyenkor már simán beleférnek.A kicsid pedig egyre nagyobb, erősebbek a csontjai, nekem is soxor "jujj ez fáj kisfiam"sziszegéseim vannak, szűkül a helyük :)

Angel!
Nagyon eltűntél...

Lois!
Zé vizicsibe lett :P nem viszed babaúszni?

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!
Több részletben visszaolvastam tegnap meg ma, hát ami nem maradt meg, vagy összekeveredik bocsánat!

Tillikém!
De jó hallani Rólatok. Cicivel én kicsit jobban állok, deaz egyik már kezd nagyon fájni, tejcsi nekem is erősen fogyóban. Ügyes kis poharazós lencsilány. :)

Lois!
Naaaaa, akkor Clarkod nem semmi utódfenntartó ösztönnel bír. Csak anyának kell barni vele. :lol: Hajrá, hajrá! :) ( Nyár közepe vége felé sztem mi is nekikezdünk a kistesó projektnek.
Voltál kontroll cukorterhelésen, vagy anélkül akarsz metet szedni? Én annyira nem kívánom vissza, talán emlékeztek mennyire rosszul voltam tőle....

Niko!
Gréti nagyon édi. Litinek is pont ilyen kismedencét vettem. :) Nekünk van kert, de közös, és ezt a medencét én is az erkélyre szánom, de még nem avattuk fel.

Rani!
Szépek vagytok együtt. Én is akartam a babaúszást, de most már lehet Litti nagy hozzá. Télen meg nem akartam vinni.

Keny!
Nagyon csini vagy és ez a sárga ruci szexi kismamis. :) Én is átérzem milyen rossz is kórházban lenni, bár én szülés alőrr "csak" három hétig voltam, viszont társult hozzá a 150g CH diéta miközben mellettem a kismamik mindent zabáltak. És ráadásul a páromon meg a sógóromékon kívül nem is látogatott senki, mert nem volt rá módjuk. Csak azt akarom mondani igazából, hogy nem sok van már hátra és így még nagyobb öröm lesz hazamenni. És akkor már az örömtől fogsz sírni.

Baba!
Igen ezek a frontok nagyon megkavarják a kismamikat, pocaklakóikat és a kisbabákat nemkülönben.

Vanda!
Én nem mondom azt, hogy biztos milyen nehéz három gyerkőccel, mert emlékszem egyszer írtad, hogy ez idegesít, inkább azt mondom, de jó neked, hogy bírod. ( Még ha néha pityeregsz is. :) )valahol én is szeretnék hármat, csak egyáltalán nem vagyok biztos magamban, hogy meg tudnék bírkózni. Szóval inkább csak diszkrétan irigykedek. Képek édik.

Szöcsi!
Remélem nálatok nem lett nagy a kár és sikerült lelkiekben is jól átvészelni ezt az árvizet.

Háát más nem jut eszembe.
Ja igen én azé' tüntem el már megint mert voltunk pár napot Hévízen utána meg apa kisajátította a gépet.
Húúú, pénteken nagyon megijedtem, Litti leesett az ágyról, nem tom hogy produkálta. A hátán feküdt a kanapén, és hasra érkezett, de nem oldalra gurult le, hanem mintha felült volna és úgy puff le. De ehhez kevés az idő sztem amíg lehajoltam. szal nem tudom hogy lett a földön. Nem lett semmi baja, de az egyik talpán vagy egy kicsi duzzanat, ami nem fáj neki. Mindenki aszondja, aki látta, hogy ne aggódjak, de azért holnap csak kérek időponton nemtomhová, hogy nézzék meg.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: