Új privát üzeneted érkezett!

Vááá, Lois!
De édesek! Pizsi láthatóan tök jól bírja a "Zé terrort". :D
vovanda
 
 


Sziasztok!


Lois:

Nagyon jók a képek, Kis é, nagyon cuki és irigy irigy a kert miatt. :( Bár egy mini medit mi is vettünk az erkélyre meg van hinta és homokozó de a kert az hiányzik de nagyon.

Hétfőn voltunk ringatón, nagyon jó volt. Ma pedig stradnra megyünk a kis barátnőnkel. 1 hónap van a 2 lány között de imádják egymást nagyon.


Kismamik:

Bírjátok ezt a hőséget??????

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!


Vissza olvasni sajna nincs erőm se enegriám.
Milán északái még mindíg nem változott.
Ma is hajnali 1-kor kelt és negyed 6 volt mire újra elaludt, ja és már fent van megint.
Nap közbe nem alszik mx 20 perceket azt is talán 3-szor.
Északa oldalra veti magát és pikk pakk megfordul erre meg fel is ébred.
Úgy túr mint egy kismalac.
Átöltöztettem, pelust cseréltem, bekentem az inyét hátha az fáj, és kapott vizet kaját is de nem segített.
HIába baromi álmos.
A hab a tortán, hogy a férjem már elment és csak holnap jön haza, én meg olyan vagyok mint egy zombi!!!
Soha nem voltak ilyen rossza északáint.
Hát ez van nincs ötletem.
Ha a hátán van kapálózik a kezeivel és felébreszti magát.
Na megyek mert nem bír egy percet se meg lenni.
Mindenkinek szebb napot és jobb északát!

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

((((((((((Raniko)))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja még egy fél mondat, hogy minden "tökéletes" legyen meg is jött!
Szuper! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szegény Rani..Kitartás!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Éjjel ne pelenkázz és ne öltöztess. Csak ha kaka van. A kaja, itatás oké, de más tevékenység ne legyen a bébi körül. Mozgásfejlődés beindulásakor sok baba válik nyugtalanabbá, mérséklődni fog.
Nappal nem aludna nyugodtabban a babakocsiban? Ott kisebb a hely, nem tud úgy forogni.
Esetleg Viburcol kúppal próbálkozhatsz. Homeós, kifejezetten nyugtalan babáknak ajánlott. Balunál bevált, az ikreknél nem.
vovanda
 
 


Keny, kérdezted hétfőn, cska nem válaszoltam: olyna a hajam, mint máskor, csak rövidebb. AMikor felkelek, égnek áll minden szál:))viccesen nézek ki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda eddig soha nem öltöztettem és pelusoztam északa.
Most is csak azért mert már nem tudtam mit csináljak! :roll:
Köszi a kúp tippet elfelejtettem írni de azt is kapott, hát halotnak a csók.

Mennem kell megint űvöltés van. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jövök pár új képpel...

[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]
vovanda
 
 


Raniko. nyugodtabb éjszakát kívánok! Szegény Te, jól összejött!

Lois, KisZé, nagyon édes ahogy nyomul! :D

Keny, olvasok minden nap, de semmi extra.
Most éppen a hűs szobában Mozartot hallgatok, kisfiúnk nagyon szereti. Nálunk nincs meleg nagyon, de ha kell a légkondit bekapcsolom, így a nagy meleg nem érint igazán. A teraszon azonban szinte szaunázni lehetne (2 oldalról teljesen üveg), oda esténként ülök ki amikor már kellemes a levegő.

1/4 3-tól ébren vagyok, pedig még melegem sem volt. Pocaklakó sokat ficereg. Mosok, vasalok, varrok, pakolok az utazáshoz.

Baba, én is kedden voltam fodrésznál, nagyon tüsi lettem, férjem Pistikének hív azóta. :lol:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lois, ééédes.meforal, többeknek az jött be.nincs különösebb ok.

Vanda, szépek vagytok.látom a jogi cuccok ott nyomulnak a szekrényben.

Rani, sajnálom :cry: Borostyánlánc?
Vendég
 


Hunci!
Hogy te miket észre veszel! :D
vovanda
 
 


Lois!
Kis Zé nagyon aranyos, tuti a medence :lol: és látom már csajozik :wink:

Vanda!
Gyerkőcök nagyon édesek!!!!Kitartás majd csak megoldódik vhogy a szitter kérdés!

Bols!
Látom nem unatkozol, de az olyan jó, hogy van klímátok!

Rani!
Jobb éccakákat :!:

Itt minden oks, dög meleg a szoba folyosó felöl lehet kis huzatot csinálni.Kornélkám is le van lassulva, sokat alszik.Az éjszaka elviselhető egész jól aludtam.Holnap UH, alig várom és töltjük a 33.hetet, lépünk a 34.-be :lol: , én ezt el se hiszem...

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok! Jaj, tök boldog vagyok, képzeljétek mi történt! Kaptunk ma egy nagy csomagot, nem rendeltem semmit, nem tudtam mi lehet az. Hát képzeljétek, hogy a Családinet szépségversenyén kapott egy különdíjat, egy király 3 funkciós babahordozót. És pont ma 5 hónapos. "Kicsit" fel vagyok dobva:-)))))))))))))) Ha keres valaki, akkor épp madarakat fogok az égen repkedve:))
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.11 05:46-kor.
Vendég
 


Twist!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Keny, igen, a melegben belassulnak a babák, remélem, hogy nem aggódsz ilyesmi miatt. Mi is belassulunk ilyenkor. De jó, hogy már a 33. hetet töltöd, ügyes vagy csajszi!

Bols, éljen a légkondi, de jó is az! Nekünk is van egy régi mobilklíma, még a lakótelepi lakásból. Azzal próbálkozunk, de nem nagyon hűt :?

Vandus, nagyon szépek vagytok a gyerekekkel együtt. De szép vékony vagy te is! És mi lett, találtál új bébiszittert? Esetleg az, aki elment, tudott ajánlani másikat? (Hátha úgy van ez, mint a dokiknál, akik szabira mennek szüléskor....)

Rani, szegénykém, sajnálom az éjszakát:(
Vendég
 


Sziasztok!

Lois: gyönyörű Zé, :lol: :lol: Pizsis képek: :lol: :lol: :lol:

Rani: :cry:

Vanda: szépek vagytok, Réka baba nagyon szép arcú kiscsaj!!!!! Igazi baba!

Hunci: pályáztál?

Twist: super, gratulálok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: gyere nyugodtan, de még nincsen kész a babaszoba :wink: Nagyon nagy gratu, jól haladtok, már nincs sok hátra, mi az a röpke egy hónap????

Én egész nap kint szenvedek a kertben, árnyékban nagyon jól viselem alszom szinte egész nap hol a nyugágyon, hol a hintaágyban, holnapra felállíttatom apával a kis medencénket is láblógatósnak :wink: Jobb lenne úgy, mint Zé, meztelenül, de feljelentenének közszeméremsértésért a szomszédok :lol: :lol:

Bols: milyen jó ilyenkor a rövid haj.... irigyellek miatta.
Vendég
 


Köszi:))
Na, most olvasom, hogy nem második lett Dorka, hanem különdíjas. Tök király:))))
Vendég
 


Twist!
Munkaidején kívül vállal minket, úgyhogy még nem is keresek. Majd ha nagyon akut lesz a helyzet.

Sannah!
Jól hangzik a pihi. És Réka szerintem is irtó szép. Büszke is vagyok rá nagyon (az egy szem lányom). :lol:

Pocakosok!
Itt a követendő jó példa!
http://velvet.hu/poronty/2010/06/09/any ... _eletebol/
vovanda
 
 


Twist!
Hááát ez szuper hír, gratulálok de szerény véleményem szerint is szép baba Dorci :P jól néz ki ez a babhordozó!
Igen én is nagyon örülök a 33.hétnek, de semmi nem elég!36-ot szeretnék, aztán persze 38-at... :lol: Mára hatott a 2 tüdöérlelő is eltelt 24, ill a 48 óra!

Sannah!
Megyek :wink: de a hintaágy és a medence is érdekel!
Ja a hosszú hajtól én is szenvedek...

KépKép

Kép
keny
 
 


Vandus, küldtem át hirdetéseket, amiket találtam, de akkor még nem aktuális...

Keny, találtam egy pozitívumot: az a jó, hogy hamar kimehetsz sétálni a babával, mivel nyári baba és nem fázik meg kint. (Ja, és ari vagy:) :wink:

Sannah, kutyusok ki merik dugni az orrukat a kertbe ilyen kánikulában? A spaniknak van műanyag homokozó, abban víz és abban csücsülnek:)
Vendég
 


Sziasztok

nagyon-nagyon rég jártam erre.
Bocsánat.
Csak egy kis Jó hirrel jöttem, 31én volt a beültetés és ma csináltam tesztet mert nem bírtam ki a hétfői vérvételt és Pozítív lett.
Hurrá, majd hétfőn még jövök

Kép
lili&ana
 
 


üdv!

Lois,
ezeket a klíma is tudja :roll: nem? :oops:
vmi kis asztali ventillátorra gondoltam csak, hogy legalább kicsit kevergesse a levegőt...

képek aranyosak :D Pizsisek különösen :wink:

Vanda,
ti is aranyosak vagytok! :D

Szöcsi,
jut eszembe, váras képeket meg se dícsértem! pótlom! :D
én is a héten raktam el télit, szedtem elő nyárit.

Rani,
:? :?
ezeket kicsilányom is szokta csinálni :roll:
és csatlakozom: éjjel ne pelenkázz, hacsak nem tojta össze magát durván. se villany.
sztem nagyrész a meleg, előbb a délutáni kis alvásból, Makilány is ordítva kelt föl fél óra után, túrt stb., szegény tökmeleg, csatakos a pár szál haja :roll:

Twist,
gratu Dorkádnak! :lol:


fejlődéspszichológia kontorllon voltunk ma, korrigált korának így is szépen megfelel, hogy tudományának kb 25%-át csillantotta :roll: :lol:
mondtam a nőnek, hogyha kapna fél órát, nem ismerne a szobára :wink:
legközelebb fejlődésneurora si akkor kell jönni, ha stabilan jár! :D
ez is eljött...

szombaton este pedig először egyedül hagyjuk nagyszülőknél! kívéncsi leszek...

angel37
 
 


Twist, éljen, éljen, de szuper! Gratulálok! Rátok fért ez a nagy öröm és ajándék !!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, örülök, hogy jó híreket mondtak nektek. Hova-hova szombaton? Kirucc??? Apával?? Ójééééé:)))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, nalatok is a meleg miatt sír Makilány? Lehet, hogy nálunk is ez van, amióta kánikula van, azóta sír Dorka. Tiszta izzadt. Próbálom hűvösben tartani. A 100 éves légkondi most levitte a 30 fokot 29 fokra - ennyit tudtam tenni.
Nagy gratula a kontrollhoz, hurrá!!!! Ez volt az, ahol múltkor pá-pá-t kellett inteni?

Liliána, hatalmas gratula, de jóóóóóóóóóóóó!!! Újabb kismamink van!:)))

Baba, és te hogy bírod az izzasztó meleget?
Vendég
 


Lanyok nagyon köszi, remélem nem lesz ma nehéz északánk. :roll:


Hunci Borostyánlánc???
(nem hallotam még róla)

Twist hatalmas gratula nektek!!
Dorka megérdemli! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel!
Grat Diókának a jó eredményekhez:)

Liliana!
Gratulálok, üdv itt kismami :P

Twist!
Igen nyári babánál ez előny :wink:

itt a majdnem 33 hetes Kornélkám:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, nagyon szép nagy kisfiad van!:) Még téglával alátámasztott ágyban kell feküdnöd?
Más: South Parkot néztem ma, a KFC-s részt, nagyon röhögtem:) Az a kérdésem, hogy a bevezetőben Törpapának van maszkírozva Cartmen. Az melyik részben van? Nagyon vicces lehet, érdekelne.
Vendég
 


"Azt a", Keny mekkora szép pocak :shock: :shock: :shock: :shock:
gyere, hintaágy már áll, medence csak holnap :wink:

Twist: ne is mondd, kics....tem magammal, nekik is van medencéjük, de még nem nyírtam le őket, íröviden: hosszú szőr :arrow: medence vízzel :arrow: fű, ahol minden rájuk ragadt, majd jó homokosak is lettek, mivel ástak maguknak gödröket és abban hemperegnek, telefonon már jeleztem a kozmetikus csajnak, hogy készüljön, mert én most tuti nem állok neki fürdetni, nyírni.

Dorkának gratu az 5. hónaphoz. Sajnálom a meleg miatt.

Angel: gratu a super eredményhez.
Vendég
 


Angel!
KókuszDiónak gratula! Ügyi kiscsaj, behozza szépen a lemaradását.

Keny!
Szépen kerekedsz!

Párommal + ikrekkel mentünk baluért az oviba BABAKOCSI NÉLKÜL. :D
vovanda
 
 


Keny, aztaaaa...mekkora! Én holnap teszek majd 32+0-ásat.

Vanda, ügyesek vagytok!

Twist: nehezen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


twist köszi a gratulát meg mindenkinek.

nagyon meleg volt és van, de én meg meg vagyok fázva, nekérdezzétek hogy hogyan mert nem tudom.
Tegnap este vizes hajjal feküdtem le, lehet hogy az tett be.

NAgyon nagy pocitok van már, nem irigyellek titeket ebben a melegben. De még csak most fog nőni a has igazából.

Vovanda ügyesek az ikrekek nekem Sára még csak kézen fogva megy, de ha elfelejti akkor pár lépést egyedül megtesz, de inkább 4kézláb közlekedik.

Megyek kurálni magamat.

Kép
lili&ana
 
 


köszi,csajok! :D

Baba,
egy régóta beígért éttermes este 8)

Twist,
nagyon utálja a meleget, sztem nagyobb nyígja, mint ha éhes :roll:
nem is eszik most annyit, viszont többet iszik :)
ha 29-30 fok van nálatok is bent, szegény Dorka is valszeg azért sír :?

a múltkori hely a Péterfy volt, ez most a Margit kh :wink: , ez a mumusabb :lol: lehet, hogy kiscsaj is ezen volt megilletődve :lol:
komolyan, mintha kicserélték volna, előtte-utána persze elemében volt...

Keny,
szépen megnövekedett Kornél-házikó! :D
33, még 3 :wink:

Liliána,
gratuláció! :) :)

angel37
 
 


Sziasztok,

mi is bekukk :)))))

Olvasgatok ám néha, csak már írni nincs időm :roll:
Mióta Lencsi mászik és feláll :shock: :D , azóta pláne a nyomában vagyok :)
Továbbra is 2 fogacska van alul, és jókat harap vele szopizáskor :mrgreen:
A kajálás még mindig nem nyerte meg a tetszését. Szombaton lesz 8 hónapos, súly jelenleg 6890 gr...

Lányok, írni télleg nincs időm, de ha Valaki TALIT szervez, ki ne hagyjatok!!!!! :D :D :D
(Múltkor összefutottunk Viktu szomszédasszonnyal, Ők is benne lennének! :) )

Pusz Mindenkinek!

tillidian
 
 


Jó reggelt!
Most szellőztetek, mert jó az idő.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


3/4 4kor keltünk... :? :evil: :twisted: :( :shock: :mrgreen:
vovanda
 
 


ÓÓÓ:(. MI 4 körül. De én most le is dőlök, tök jó a levegő bent a lakásban MOST!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


mai:
Kép Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,
Micsoda gyönyörűséges babafotók és ráadásként még csodaszép pocakfotók is vannak! :D
Vendég
 


Bella, neked is minél előbb hasonlókat!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés, kisfiam uh szerint:2080gramm :P :P :P :P úgy örülök, és betöltött 33 hetes vagyok!

KépKép

Kép
keny
 
 


Szuper!!!!!!!!!!!!!!!Kihúzzátok végig, úgy érzem!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


pocik szépek!

Keny mostmár minden okés!

Sannah, beadtam.

De ma hívtak egy helyről...felmondtam...életem nehéz döntése volt, hisz decemberig védve voltam a kirúgásoktól...mégis megyek egy másik helyre 6 hós próbaidővel, kormányváltással, bizonytalansággal, de váltanom kellett...
Vendég
 


Hunci,
elhiszem, hogy nem volt könnyű...
drukk, hogy jó döntésnek igazolódjon!

nem tudom én is mire, hova megyek vissza, lehet, hogy még itthon vagyok most a legjobban :roll:

Baba,
Fanni se panaszkodhat a lakjára! :lol:

Keny,
nos akkor boldog 33-at! :D szép súly!

Tilli,
:D
majd megyünk a Péterfybe hó vége felé, összehozhatnánk egy hatost :wink:

Vanda,
:roll: :roll:

itten este f10-től 8-ig csitu volt :D :oops:

viszont átléptük a 30fokot, aventes kijelző veszettül villog, hogy magas a hő :?
ma este megyünk nagyszülőkhöz, hátha ott jobb :roll:
holnap este meg juhéj! :lol:

angel37
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány jelen.

Gyönyörűek a bébik és a pocakosaink. :)

Gratula az új kismamiknak! Gondtalan babavárást!!!!!

Pici betegeinknek jobbulást.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


köszi csajok!

Baba!
A te pocid is jól megnőtt, így csupaszon jobban látszik :lol:

Angel!
Jó szórakozást :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, csak azért mutogattam, mert a ruha ahányféle, annyiféle méretnek látszik a hasam. Bocsi attól, akit zavar. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci, bizonyára jó döntést hoztál, drukkolok, hogy beválljon. Remélem, kevesebb strapa és ingyen túlóra lesz, mint eddig, hogy H. ra is több időd maradjon, meg a pihenésre is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: