Új privát üzeneted érkezett!

Keny, szép rucik. A takarókról nem teszel képet?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, én is vastagnak láttam egyébként, csak nem mertem megszólalni, de ha már Lois, akkor én is. :oops: Mekkora, őszre lezs jó?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois: köszi, akkor megvesszük. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap vásárolgattam egy kicsit, mindenből sárgát, bordót unisex színeket. Magamnak pedig vettem két kismama gatyót, nagyon superek egy fehér lenvászont és egy sötétebb kéket fehér virág mintákkal. Ennyi elég is a nyárra, szerencsére a sortjaim még jók rám.

Mi is nyitott ablaknál alszunk már, iszonyat meleg van, péntekre 35 fokot mondtak :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 

 
 

Ezt a házat kaptuk keresztéktől:
Kép

Meg ezt a csúszdát:
Kép

A csúszda tetején:
Kép

Baba: a végén nekem is minden bajom volt. Gondolom, a hirtelen hőmérséklet-változás is megvisel. Kitartás!

Krisz, nálunk azért nem volt gond így visszaemlékezve a járássegítővel, mert az egyik gyerek volt a nehezék, a másik meg tolta. Norbika ennek ellenére is esett vele sokat, de mindig biztattuk, hogy ügyes vagy, állj fel. Lassan, de megszokta az eséseket.

Keny, én is kiszöktem a kórházból egyszer, de már csak a szülés után. Jó volt nagyon, feltöltődtem! Vigyázz magatokra!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Baba, melegtől.lesz még rosszabb is.

Sannah, ez jó. nemsokára hívom az ovezetőt, hátha mond valami bíztatót pénzügyileg...

Keny, ez tényleg meleg lesz, a gyerekszobában 21 foknál nem lehet melegebb mert mindig taknyos lesz és ha még be is takarod nem épp a legjobb.
amúgy szép rucik.

Szöcsi, szuperek.

én is nagy szökős voltam :oops: pedig csak 6-7 hétig voltam bent :cry:

ebben az időben rövidujjú body és pizsi ennyi.meg zokni.
piciként pedig hosszú ujjú body és egy pizsigatyó meg zokni.

dögmelegben egy szál rövidujjú body és zokni.
Vendég
 


Sannah!
Keresztfiamnak ugyanilyen volt, imádták.

Lis!
Ezres körül, gyógyszertár függő.

Lécci, szorítsatok. ?Mindjárt kajálnak a törpök, aztán lemegyünk sétálni, babakocsi nélkül. Dani pórázon, de azért parázok, mi lesz. muszáj beiktatni délelőtti sétát is, mert nem fáradnak el, keveset alszanak nappal. Na meg frászt kapok a folyamatos nyüszitől. Pasim szerint irtó bátor vagyok, szerintem meg nem vagyok normális.
vovanda
 
 


Vovanda+++++++++++++ :D nem lesz semmi baj!

Hunci, többiek, köszi, én is a melegre tippeltem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
A zsák őszi lesz, hiszen vastag ezt nem nyárra vettem, csak olyan cuki nem tudtam otthagyni :)

Vanda!
Jóóóóó sétálást :lol:

Hunci!
Nyári kánikulában klíma nélkül, hogy megy a 21 fok?
Nagyon jó volt kiszökni, csak nem lenne szabad mászkálnom, az én állapotomban :shock: , de már nagyon nehezen türtőztetem magam, 9 hete itt vagyok :!:

Szöcsi!
Nagyon szuper a kis házikó!Gyerekek édesek!

Baba!
Zsibbadás nem jó... :( nekem a bal lábam szokott lezsibbadni de csak a combom elülső fele.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, ja ja félreérthető voltam, télen 21 fok a legmelegebb, nyáron annyi amennyi de ablak nyitható neki, az éjjel leviszi valahogy azért a hőt (plusz nálunk ment klíma pont hozzá, hogy rendszeresen vigye le a meleget nála, olyankor a gyerek értelemszerűen nincs klíma közelben plusz szinte meztelenül van a gyerek lerakva, értsd rövidujjú body magában zoknival.)
Vendég
 


No kérem. Séta meg volt, nagyon ügyesek voltunk. Kölkök alig ebédeltek és 2 perc alatt kidőltek, remélem, alszanak egy nagyot! :lol:
vovanda
 
 


Vanda, na látod, tudtam, hogy rendben lesz minden. Ügyesek vagytok. Legalább a sétától meg a friss levegőtől kifáradtak és alszanak egy jót.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, de szuper ez a kisház és a csúszda is!!! De aranyosak a kereszték!!

Vanda, te is reggel sétáltál? Ügyik vagytok a kifárasztással.
Mi is most 11 előtt sétáltunk, mert nem akartam elolvadni a napon. Naptejeztem Dorkát, de magamat is, így most nem égtem szénné végre.
Vendég
 


Láttam ma egy irtó csini és nagyon szuper és nagyon üde és nagyon vidám kismamit :lol: Nanit :lol:

Vanda :lol:

Sannah van friss ropogós meforal 1000 receptem, ha esetleg érdekel.Ovezetővel beszéltem, kjt bér és kiemelt pótlék, így nem rossz. :wink:
Vendég
 


Nani, a dokinénivel beszéltünk rólad, nagyon büszkék rád :lol: és marhára örülnek a sikerednek :lol: (ha majd aktuális, ha U drnő a gyerekorvos, gondolom, igen, nekünk is az lenne, oda neeeee)
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci, Vandus: köszönöm, szombaton megveszem.

Hunci: bocsi ma ki voltam kapcsolva, de holnap hívlak, ha nem rossz akkor pályázz, hátha..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Képzeld, kaptam megint recept nélkül a patikában bogyót, rám néztek és azt mondták nem kell recept, biztosan nem magamtól találtam ki, hogy szedjem, mondtam erre, hogy hát sajnos nem, most egy ideig megint jó vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon köszönöm a felajánlást!!!!!!!

Vandus: ügyesek vagytok!!!!

Szöcsi: de édesek, nagyon super ez a házikó.
Vendég
 


Twist!
Én így kétszer vonszolom le őket, mert ugye délután megyünk boltba meg Baluért az oviba... Elég strapás lesz, főleg, ha kitör az oviszünet és a nagy is itthon lesz, de kénytelen leszek. Főzés hajnalban, mert délután már besüt a nap a konyhába, nem fűtök, a többi házimunka meg alvásidőben. 2szer 1 hétig lesz itt a párom lánya még ráadásnak, plusz megígértem az összes keresztfiamnak (kettő hivatalos, 1 tiszteletbeli), hogy jöhetnek itt alvósra kicsit. Szerintem nyár végén bevonulok a diliházba. :lol:
vovanda
 
 


Vandus, diliházba bérelj jó előre helyet! Enyim 2 nem alhat nálatok egy hétvégén?

Házikó állítólag akciós volt a Corában, potom 15 E. A telken van egy másik is, azt viszont a műanyagos férjem kukázta valami selejtes megsemmisítésre váró cuccok között, potom ingyen volt. Csúszda is nagy siker, de az Németo-ból jött. Kirus keresztszülei kényeztetik mindkét gyerkőcöt.

Ja és a bicaj, amit a régiségvásáron vettünk, kiderült, hogy a világ legjobb bicaja. A szomszédoké esik széjjel, menő neonzöld és kütyükkel felszerelt, csak éppen kiesnek a csavarok belőle. A miénk pedig egy kiszuperált Berchet, bivalyerős. Ennek örömére vettünk még egyet az ürgétől.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi!
Kollégám felesége pszichiátrián dolgozik (neurológus), van protekció. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Ma egyszer írtam egy szépet, Zé egy mozdulattal kilépett...nem sokra emlékszem belőle... :oops:

Vanda!
Nem semmi kunszt a pórázasdi, ügyes vagy :D
Nurofen :arrow: Nem occsó :?

Hunci!
Elkezdtem újra a metet, amit korábban is, Adimetet. Egy eü-s barátnőm mondta, hogy inkább váltani kellett volna a Meforalra, mert az valahogy jobban átmegy vagy mi, kevesebb választódik ki a tejbe vagy ilyesmi. Kusza volt. Te tudsz erről valamit??

Ma este miután a gyerekem szinte hőgutát kapott a melegtől, bekapcsoltam a klímát, így már egész kellemes itthon. Zétény is klímával alszik, mert ma már 30 fok felett volt a szobájában :? Délben már csak bodyban aludt és tök víz volt a feje ébredés után :? Na meg extrakeveset aludt, végignyűglődte a délutánt.
Éjfél körül besurranok hozzá, és akkor lehet lekapcsolom...... vagy nem. Ha kinn továbbra is meleg lesz, akkor két pillanat alatt felmelegszik a szoba :?

És megjött a nagyfiús ülésünk, jippijájé ... már csak holnap be kéne műtenem valahogy, aztán pápá hordozó :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, bocs a belepofiért, de a Mensben nekem most kifejezetten mondták, hogy szopi alatt NEM lehet ezeket szedni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois! De szalad az idő! Hordozó helyett autósülés!

Tegnap Kirus kiszabadult az ötpontos biztonsági övből a babakocsiban, és kiszállt belőle. :shock:
Este apa felszerelt az ablakokra is biztonsági láncot, hogy ki tudjam nyitni résnyire, de nehogy kiessenek a 6.-ról, ugyanis odahúzzák az ablakhoz a székeket, felállnak és integetnek a buszoknak vagy néznek kifelé. Vagy a párkányon autóznak. :shock: Sajna, még nincs bukóablakunk, lassan le kellene cserélni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois, adimet vagy meforal mindegy igazán, egy alaphatóanyag más vivőanyag, az más, hogy én inkább meforal párti vagyok.

Baba, inkább úgy fogalmaznék, hogy orvosilag nem lehet szedni szopi alatt, mint ahogy terhesség alatt sem...egy orvos nem mondhat mást. más kérdés, mi a valóság.ráadásul Loiséknál már nem csak szopi van, ha meg kistesót akar valaki és kell a met, akkor el kell kezdeni , hogy hasson a met. pl adott esetben egy gyerek másfél éves és szopik, de kistesó projektnek neki kell állni akkor vagy kistesó, vagy szopi. mivel ekkor már nem a szopi a legfőbb, sztem a kistesó miatti projekt előrébb jön. ráadásul ami átmegy a tejbe nem sok, plusz ugye mi baj lehet a gyerekkel, aki már kap egyéb kaját?semmi, jó lesz a cukra. ennyi max.
Vendég
 


Én nem okoskodni akartam, csak leírtam, amit nekem mondtak :wink:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok, bocsi, hogy ide írom, majd a hsz alá próbálok feltenni rucikat, akit érdekel. Van viszont egy vadiúj fiú, sosem használt, mert szekrényben kinőtt együttesünk, 74-es. Ha valakit érdekel, kb. harmadárat gondoltam érte.
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/12882?storetype=store&store=8&pageno=22

Bocsi

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois!
Zé akkor már nem kisZé :P , nincs hordozója csak vagány ülése!

Baba!
Hogy bírod ezt a dög meleget, én mindjárt gutaütést kapok...áll a levegő, még jó, hogy É-i a szoba.
Tegnap ugye kaptam megint szteroidot, tüdöérlelőt jól kiütött, felment a vérnyomim, fáj a fejem, és 2-ig semmit nem aludtam, onnan fél 5-ig azóta megint semmit, és 1-kor hozzák a másodikat, de sebaj ez már átsegíti Kornélt a nehezén ha mégis ki akarna bújni.Amúgy meg majd leszakad a derekam, és szétszakad a keresztcsontom, csípőm, szeméremcsontom, még soha nem fájt ennyire :shock: , remélem kisfiam "hatalmas"súlya nyomja :wink: , pénteken UH már tökre várom :!: Szerintem alulról súroljuk a 2kg-ot.

Szöcsi!
Ez nagyon ijesztő :shock: kis rosszcsontok, mindent kiokoskodnak!

KépKép

Kép
keny
 
 


üdv!
most csak kis villám :oops:

fővünk meg, Makilány szobájában éjjel is 30 fokhoz közeledünk :roll:
délelőtt merem csak kivinni, akkoris 50 faktor, amit ma szépen beledörgölt a szemébe :roll:

rámol egész nap itthon, egyre cifrább.
tegnap úgy eltűntetett vhova egy hűtőmágnest, hogy passz. mindegy, előb-utóbb minden előkerül :) szerencsére le nem nyelhette.
gyogyócipőt hanyagoljuk, az alá még zokni is kell, abba így belebuggyan :roll:

viszont szépen iszik, végre!! igaza lett a védőnőnek... ugyan nem sima vizet,át kell verni egy kis keverésel, ribizililé most csúszik :D
rágás, kézből evés nem megy, nem érdekel, nem erőlködünk, majd :wink:
és megleőpen jól alszik éjjel kb 9-től 8-ig, pedig tojtam a melegtől. + du. két óra, most is épp alukál (koppkopp)

ja, és most már második napja apa ment be a szobájába, mikor fölkelt, és azt mondta neki: "pappa"! :lol:
mikor odahozta hozzám, nekem azt, hogy "tete" :shock: :lol:
gagyog olyanokat, hogy szétröhögöm magam :D

Szöcsi,
jujj :shock: jó, hogy nem lett baj!

Vanda,
pórázas sétához gratu! :wink:

a diliházas dolgot totál megértem ikresekkel, többgyerekesekkel :roll: :lol: (bocs)

Kismamák,
kitartás ebben a banánérlelő időben :? :wink:

bocsánat, ez mégse villám lett :wink:

angel37
 
 


Keny, majd megőrjít a meleg. Fel-alá mászkálok. Lementem a ház elé, de az sem segített. Lestem a FamilieFrost autóját, mert idén sehol nem kapok diab.jégkrémet és ennék nagyon. Sokáig messziről hallottam, majd semmi. Felmentem pisilni, enni, hallom. Gyorsan felkapom a rucim, lemegyek, hát elment az orrom előtt!!!No comment..
Megettem kb. 20 dkg jéggé fagyott epret a fagyasztóból full keményen. Most jobb.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, tök cuki lehet. Nálunk úgy, hogy most fúj a szél, így van 28,5 fok a lakásban. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Éjjel is annyi volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akkor most jóóóól vagy :lol: .Itt még az a rossz, hogy nem lehet nagyon levetközni, otthon tuti egy szál bugyiban flangélnék ill feküdnék.De itt az fura lenne :roll:

Angel!
Na akkor Dia nem csak hideg kedvelő :lol: , és dumál is: papa édi lehet!

KépKép

Kép
keny
 
 


Réka belázasodott... Pöcs kivan.
A szitterem állást talált. Aminek piszokul örülök, mert tökre megérdemli, csak éppen innentől munkidőben nincs segítségem. Pedig nyáron nagyon kellett volna... Bőgtem egy sort.
vovanda
 
 


Vanda, ne sírj! Minden megoldódik majd, csak idő kell neki. Meglátod, bébiszitter is lezs. Jobbulást Rákának!

Keny: próbáld ki. :lol: :lol: :lol:
Én 30-án megyek legközelebb dokihoz. Elvileg már ctg is lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vandus, hát már tudom miért vagy olyan vékony :wink: Jó sok a házimunka és a teendő a gyerekek körül. És van, amikor igazságot is kell tenni köztük, mert veszekednek?
Rékának nincs hasmenése és nem hány véletlenül? MErt a gyerekeknél most ilyen járvány van, 2 nap alatt túlvannak rajta és lázzal is járhat. :roll:

Baba, jöhetnél hozzánk, itt mindig a ház előtt zenél az összes jégkrémes, tejes stb. autó. Pedig még sosem vettünk semmit.

Angel és te hogy hűtöd le Makilányodat? Dorka is nagyon izzad, tökre aggódom érte. Van egy mobilklímánk, ma valszeg beüzemeljük. Csak már megint az a bazi nagy villányszámla lesz:(((
Vendég
 


29,5 fok van már a lakásban.

Twist, én sem vettem még soha, de most egész nap lestem, mikor jön. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Akkor már 35 -36 hetes leszel, igen akkor kezdik a ctg-t, nekem sem kell csinálni hála Isten, csak minden este meghallgatják dopplerrel a bébim szívhangját.
Fagyasztott cuccot nem szeretem, a fagyit, jégkrémet sem mert hideg :roll:
De tegnap megint kaptam egy lavór madártejet hülyére zabáltam magam mára nem is hagytam!

Vanda!
Szegény...és nem keresel másik szittert?

Twist!
Ja klíma zabálja az áramot :( de jobb mint hőgutát kapni!

KépKép

Kép
keny
 
 


Hű, Keny, te nem szereted a jégkrémet? :shock: :D

Nekünk nincs klímánk csak a kocsiban. Kőrözzek a környéken? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Huncikám, na ne mááár, szóval kibeszéltetek! :lol:

Tegnap a háziorvos után elintéztem a védőnőkérdést. ( pont a házidoki alatt rendel, és épp tegnap volt szolgálatban, szerencsém volt.) Szóval "kiskönyves" lettem.
És a védőnő már péntek délelőtt jön háztűznézni!
( Babinak írom: Unoka Judit jön hozzánk)

Dögidő van..........,sajnálom a picikéiteket, no meg titeket /magunkat is. A mi lakásunk 100%-ban keleti fekvésű, legalább nem égeti egész nap a Nap.

Diab.fagyi:
múlkor a Váci utca és környékén csavarogtunk, 3 fő cukiban is( Jégbüfé, Szamos, Gelato) szerettem volna valamilyen diabet/wellnes fagyit enni, hát sehol semmi! Még rá is kérdeztem mindenhol ,hogy várható lesz e nyáron ? de nemmel válaszoltak. :?
Algida light-ot se kapni.
nani72
 
 


Nani, én is az Algida lightot vadászom. Nem leeht kapni sehol idén.
:shock:

A Váci út környékén van egy cuk.mentes (fruktózos) fagyis. Balzac u. . Ha arra járunk, néha veszünk. Tortát is ott szoktam rendelni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
fagyott eper :lol: jó az úgy?

Keny,
kispapák és egyéb férfilátogatók biztos díjaznák a szerelésedet :wink:

Vanda,
nem irígyellek :roll:
új szitter reménytelen? :roll:
Rékának jobbulást! :?

Twist,
csak a ruháján tudok változtatni, egyre kevesebb, bár már most az egy szál rövidujjú bodynál tartunk...
a térde egy merő kosz :roll: :lol:

klíma nem ajánlott baba mellé, úgy tudom.
kis ventillátoron gondolkodom esetleg...

angel37
 
 


Sziasztok!

Vanda: nagy levegő, pár másodperc bent tart kifúj majd körtelefon ismerősöknek ki tudna megbízható bébiszittert ajánlani... :lol: Rékának jobbulást.

A familys diab. fagyi szerintem nagyon gáz, pocsék. Nálunk szerencsére van olyan cuki ahol lehet kapni diabetikusat. Sőt a Tescoban van Algida light is, ott már néztétek? Tavaly még volt Norbis fagyi is, de már eltűnt, mint a mustár, majonéz, ketchup is a polcokról :shock: :shock:

Viszont találtam a múltkor a madarastescoban olyan fagyit, amit a Ledo gyárt és nincs benne cukor csak édesítő, finom nagyom, meggyes-csokisat vettünk.

Szerencsére a mi házunk is jó fekvésű, nincsen meleg bent és éjjel még néha fázom is a nyitott ablaknál, nem cseréltem le a téli paplant még szerencsére :oops:
Vendég
 


Twist!
Semmi tünet, csak a láz. És nem eszik, de ez melegben és betegen nála teljesen normális.

Szitter: amíg nem nagyon akut a helyzet, nem keresek mást. Munkaidőn kívül/hétvégén tud jönni, vállalta is. Két éve van nálunk, hozzánk nőtt, a gyerekek szeretik, én is bírom, ő megszokta a dilijeimet. Meg ha beüt a krach, és nem lesz bölcsi januártól az ikreknek, akkor egy állandó szitter kell, aki itt van, amíg melózok. A családi napközi horror áron van nálunk, szerintem szittert kapok olcsóbban is. Majd akkor keresek. Nem akarom, hogy fél év alatt több szitterünk legyen.

És lécci ne emlegessetek fagyit. Próbálom fékezni az édesség-zabálásomat, erre a Porontyon tepsis krumplit meg dinnyét emlegetnek, ti meg jöttök a fagyival. :lol:
vovanda
 
 


Sannah!
Ha ilyen jó a lakásotok ha szabadna kimennem, inkább oda mennék éjszakára nem is haza :lol:

Angel!
Naaa aztán ki lenne kíváncsi a nagy bödönös bugyis csajokra :roll:

Baba!
Nem szeretem a jégkrémet, tudom elég fura, de ez van nem vagyok édes szájú, tőlem a csokik simán megromlanak...
Viszont az előbb zabáltam ismét degeszre magam vadassal, zsemlegombóccal :wink: , hízzon az a kölök :!:

Bols!
Veletek mizu?Olyan ritkán jössz.

KépKép

Kép
keny
 
 


Drágám pár napja hozott nekem Family Frostos diabos csoki-vaníliát, szerintem kifejezettem finom. Mondjuk néztem hogy csak 1 gr CH-val van ebben kevesebb, mindt a Algidás krémkönnyűben. Az Algida Light (az 5 gramm CH-s) szerintem nagyon tré.

Vanda szívem,
együttérzek :( Azért ha munkaidőn kívül vállalja az is valami nem?
Böcsire várólistán vagytok?? Nyíregyházán tudok csak szuper dadust.... :roll:

Angel!
Én pont a ventilátorra gondolom, hogy több gondot okozhat...legalábbis én a klímás idők előtt attól voltam teljesen kész, az mindig megbetegített :?

Baba!
Hunci leírta már kábé, amit gondolok :)
Vannak országok ahol a metformint kivették a "terhesség és szoptatás alatt ne" csomagból, pl. Ausztrália, ott sikerült ezt elérnie a nőgyógyász és endokrinológus szakmának.
Ártani nem árt, fél évszázada szedi ezt sokmillió nő, rengeteg kismama is, gyakorlatilag mellékhatások nélkül, de mivel ez egy nagyon olcsó gyógyszer a gyógyszergyártóknak nem érdeke tesztelni más célcsoportokon.
A kölköm eddigi 11 hónapja alatt nem szedtem, nem azért mert ártott volna neki, hanem azért mert a szopit féltettem, hogy csappanhat a tejcsi. De mi már csak reggeli-esti szopiszerűséggel mókázunk, nem igazán kaja már, inkább csak szertartás.

Szöcske!

Huhh, nagyon merészek :shock:
Cukiruci, tetszene is nagyon, csak épp most nőttük ki ezt a méretet :)
Enyémgyerek is megtalálja az összes veszélyforrást, ma rájött hogy seperc allatt meg tudja mászni a 20 lépcsőfokot. Fenn van kiskapu, de most már lentire is tennem kell.
Ma medencéztünk nagy volt az ováció, itt volt pajtikislány szét pancsizták magukat. Majd rakok képeket :)

Keny!
Én klímás kh-ban szültem 8) Mondjuk befagyott a seggünk, a kölkökre meg sapkát kellett húzni júl. közepén :?

Hunci!
És az más vivőanyag mit jelent?? Te miért vagy inkább Meforal párti?

Angel!
Enyém gyerek is kimondta az első szófélét, hülyapja aszonta neki hogy hogy ha blabla, akkor megdádázom a kezedet... (nemtom hogy jött, tökre nem is gügyögünk neki, fizikai erőszakkal fenyegetőzni sem szoktam így gügyögőben, max hogy kiváglak a kutyaházba édesfiam)...naszóval erre a gyerek vissza mondta hogy dádá. F@sza :oops:
Na jó nem ez az első, hanem előszeretettel skandálja németül hogy három..nemtom mit akar vele :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vadast húúú, nagyon szeretem.ó :roll:
Tegnap a drágám tudjátok mit csinált?? Savanyú vetrecét..... azt sem tudtam hogy ilyen kaja is van... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
áruld el nekem mi az a savanyú vetrece!! :lol:
évekig ki volt írva az egyetemi menzán ,de azóta se tudom mi az! :roll:

sebaj, bármit is mondott, Z utánozza apát, az jó! :lol:
dádádát nyomja Makicsaj is, de mostanában olyanokat cifráz, franc se érti, meg ő is jól elválaszolgat az apjának, vagy csak úgy mondja a kis saját sódert játék közben.

ventillátor miért rosszabb?

Vanda,
a tepsis krumplival most megpiszkáltál :roll: :lol: édességek kevésbé :wink: fagyi nélkül simán kibírom a nyarat.

Sannah,
tényleg jó hűvös, ha még téli takaró! :shock: :wink:
én sülök meg a nyári alatt is :roll:
de nem nyígok, még mindig jobb, mint fázni! :)

angel37
 
 


Angel!
Huhh, kajáról tuti hülyeséget írnék, megfejteni nem tudnám, C. meg már alszik hogy meginterjúvoljam mi is volt ez a furcsa ámde rendkívül finom étel. Szóval nálatok menzán nyomatták?? Hát mikor jártál te egyetemre?? A XVII-ik században?? :D
Ventilátor :arrow: Mert huzatot csinál, meg rád fújja a tornádót és kész a tüdőgyuszi...na meg a kötőhártya-gyulladás :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mai program:
Medencézés pajtilánnyal :arrow: Totális extázis, odavolt teljesen. Többszöri pancsi, aztán kimászott belőle, és tök pucéran és komótosan elindult a fűben, majd felfelé a lépcsőn. És megmászta ugye sittysutty mind a 20 lépcsőfokot.... és persze továbbra is pucéran :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjött a hintám is:

Kép

Pizsivel tanácskozom:

Kép

Én benne vagyok, ha te is.....

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


És ezennel eldugultam.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Jaj, de édes KisZé! A hinta is frankó! Jaj,d e beleülnék abba a medencébe, meg a gyönyörű kertetekbe is ledőlnék egy pokrócon a fűbe. Irigykedek kissé a meleg panellben. Apa elővette este a ventillátort és elcsomagolta az olajradiátort, amit nemrég a hideg miatt kellett elővenni. Őrület :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois! Irigy a kert miatt. Z. csodaszép, mosolygós gyerek, jó kis sonkái vannak...

Hinta szuper, hol lehet ilyet beszerezni?

Baba, én is csomagolok, dobozolok egész nap. Most a téli rucikat teszem el, meg próbálgatom rájuk a tavaly nyárikat.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: