Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Nagyon szép időnk van, tegnap egész nap napoztam, ma is ezt fogom csinálni, olyan jó, hogy nem esik már az a fránya eső.

Lois: jó kis vásárlás volt. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nanika: üdv itt, nagyon örülök!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Twist: szép kis szerzemények. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mné: szerintem ez tévhit, hogy a Kaáli drága, mert a gyógyszerek amiket felírnak a patikában váltod ki és ott hagyod a sok pénzt, nem a Kaáliban. Nekem volt olyan lombikom, hogy 250.000 ft volt a gyógyszer, mert nehezen reagáltam mindenre, de ezek mind egyénfüggőek. :wink:
Vendég
 


Twist,
cukik a cuccok :D zoknikák különösen! 8)

Keny,
hajas kép? :wink:
nem unatkoztál ennyi látogatóval!

Baba,
szüleid :D :D

Sannah,
jó süttetést! :lol:

Mné,
csatlakozom: lombikot ott is u.úgy támogatja a TB, a szurikat stb-t meg úgyis a gyógyszertárban veszed. előzetes vizsgálatokat meg elfogadják, ha máshonnan hozod.


voltunk tegnap koraszülött napon,jó volt,kaptunk ajándékcsomagot is! :D

angel37
 
 


Nani!
Akkor hivatalos üdvözlet :D

Twist!
Jó kis járgány :!:

Baba!
Akkor tegnap gondolom Te is jól elfáradtál.Vödör cseresznye nyammmm!
Az én dolkim juni 27-juli 2 között nem lesz akkor nem szülök csak utána :wink:

Mné!
Kaáliba az inszem asszem 45.000.-, plusz a gyógyszerek ami mindenkinél más nekem nagyon olcsó volt kb:10.000.-De az előzetes kivizsgálások ebben nincsenek benne, minden hozott papírt elfogadnak, illetve ha valami kell akkor megcsináltathatod a saját nődokiddal tb-re.Várakozási idő az első konzira kb 3-4 hét, de az inszem ha minden megvan szinte mehet azonnal.Az előre megbeszélt időpontokat általában tartják, bár azért előfordulhat csúszás 1 óra is, de ez nem jellemző.A személyzet nagyon korrekt jó fejek.Bármelyik dokihoz kerülsz jó kezekben vagy!Van egy Dévais ismerősöm Ő többet fizetett a végén az inszemért mint én mert ott az UH-ok nem voltak az árban, a program megkezdése után.Sok sikert!!

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Mné, szerintem nem az intézettől függ, hogy milyen gyorsan értek el sikert. Rajtatok múlik. Dévaiban nemtom hogy van, de a Kaáliban fizetni kell az inszemért. Máshol asszem tb támogatott.

Twist, helyes kis cuccokat lőttél! Ügyes vagy! Járássegítő egy jódarabig nem játszik még... én is most vettem, de még most sem jó. Mert ugye gurul, ha tolod. Eszti meg teljes súllyal rátámaszkodik, az meg kigurul alóla. Ha nem vagyok ott, nagy borulás a vége. :wink:

Baba, de szuper! Akkor most nagyon jó a lelkednek, ugye?

Nani drága, szijjjjja!!!!

skrisz72
 
 


Angel, húúú, mi volt az ajándékcsomagban? De figyelmesek, nagyon rendik!

Skrisz, párom is pont ezt kérdezte az eladótól, hogy ez az, amivel nagyot lehet esni? :wink: Na majd meglátjuk. De tetszik, hogy rá lehet ülni és a lábával tolhatja magát előre és a kormányozni is lehet. És felnyitható az ülés, tehát vihet magával az útra a baba, amit akart (italt és ropit is akár):)))))) :lol:
Vendég
 


Hili!
Twist!
Édes rucik!

baba!
Csorog a nyálam, jó kis házi lekvár! :D

Mné!
Az, hogy melyik intézetet választod, rajtad múlik. Én nem tudok a Kaáliról rosszat mondani (a debrecenibe jártam), de van olyan ismerősöm is, aki a sokadik kudarc után otthagyta a szegedi intézetet, és a Dévaiban a második lombik sikeres volt. Egyénfüggő, kinek mi jön be. Amúgy Keny árlistája stimmel, 45 ezer maga az inszem. Bejelentkezéskor elmondják, milyen vizsgálatok kellenek, ezeket mi is TB-re csináltattuk. Minden hozott papírt elfogadnak. A gyógyszerek drágák, azt tudom, hogy lombiknál 70% rájuk a támogatás, inszemnél valamivel kevesebb, és gyógyszert is kevesebbet kapsz.
vovanda
 
 


Skrisz:igen, nagyon jóóóóóóóóóóó!!!Minden szemp.ból.

Keny, nagyon elfáradtam, sütöttem-főztem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


bocsánat,egy délelőtti elmaradásom :oops:
Nani,
üdvözöllek itt! :D

Twist,
nagyobb gyerekekre (is) gondoltak, egyencsomag volt:
szélforgó, pici fogkrémek, gyerekkfogkefe, gyümölcslé, csoki, keksz vmi kifestőszerűség, malacos füzetke, póló.

a kiszacskós keksz volt a nyerő, jól zörgött 8)
a forgót nem mertem odaadni, mert hegyes volt a vége.
ja és lufit is lehetett kérni, azt is jó volt püfölni, de sajna elszállt :lol:

volt műsor (sztem inkább az unatkozó apukáknak :lol: ), ugrálóvár, de azt nem próbáltuk, majd jövőre :wink:

Krisz,
járássegítős élmények vmi hasoló :roll: :wink:
milyet vettetek?

és nem utolsósorban:
Szöcsi Kisnorbijának is boldog névnapot! :D :D

angel37
 
 


Sziasztok!

Angel tényleg nagyon figyelmessek a csomival kapcsolatba (nem is rossz ez a csomag).

Mné én is úgy gondolom, hogy igazán nagy eltérés nincs intézet és intézet között, hisz mindenki máshogy reagál a gyógyszerekre azokat meg nem a Kaáliba veszed (bár már ott is megteheted, de az nem az intézeté)
Sok sikert.

Twist szupi ez a járássegítő még ropit is vihet (nagy túrára küldöd? :lol: )

Szia Nani!

Mi tegnap megnéztük a babaúszást és úgy náz ki jövőhét dzombston megyünk is!!!
Végre vettünk a babakocsira napernyőt jipííííííííííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel, akkor az apukák ugráltak a várban? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, kockafaló vizilovat lőttem a vaterán. Szerintem a járást nem segíti. Ha már tud járni, akkor tudja tologatni. Ma egész nap kézenfogva sétáltunk. Kivéve, mikor aludt, akkor meg füvet nyírtam. 8)

skrisz72
 
 


Baba, akkor most igazán boldog lehetsz! Még a fáratság is kellemesebb igaz? :wink:

Keny, jó sok látogató! A séta remélem ma is megvolt!

Skrisz, ki sétáltatott kit? :wink: :P

Nani, üdv itt!!!

Raniko, Milán nagyon ügyes volt!

Tegnap voltunk doktorbácsinál. Minden OK kisfiúnkkal, méretei korának megfelelőek. Csak UH volt, de a lényeg méhszáj teljesen zárt, így mehetünk 2 hét múlva Hajdúszoboszlóra.
Azt mondta, még fürödhetek is és nagy az esély a természetes szülésre (elhalt papírmagzat nem zavar be). Igaz, a korom miatt gyorsabban "eljár" a doki keze a császár felé, nem hagy szenvedni.
Nagyon megdicsért, h ilyen jól viselem a pocakosságot. :roll:
Szabin július utolsó két és aug. első hetében lesz, de megnyugtatott, ha előbb jönne Péter jó kezekre bíz.

Minden babának és anyukának további szép napot!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Bocs, de esélyem sincs visszaolvasni. :( Köszönöm a választ a sörrel kapcsolatban. Ettől ugye egy babának sem fájt a pocakja? Nem találunk sehol sem ilyen sört. Hol szereztétek be? Néztük a Tescoban is, de nem találtunk sajnos. Lehet, hogy rossz helyen kerestük? A söröknél van? Mi gyarapszunk rendesen heti 25 grammot átlagosan, csak kiütéses a kis arca Domikámnak, pedig vigyázok, hogy mit eszek.
Mindenkinek puszi és pocaksimi!!!! Remélem nem soká már tudok jönni rendesen!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Twist: írtam :lol:

Angel: ez jó, unatkozó apukáknak műsor...
kedves ez a csomagocska, sokan voltatok?

Krisz: kutyus nem segített sétáltatni? :wink:

Rani: babaúszás, :lol: :lol: :lol: :lol: biztosan nagyon jó lesz,

Bols: gratula a dicséretekhez :lol: :lol: :lol: :lol:

Lois: írtam privit. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lili én bátran állíthtom, hogy ettől nem fog fájni Domika pocakja!!!
Milán se érezte meg!!!!

Nézd meg itt: http://www.karamalz.hu/
(nekem szerencsém volt mert itt van tőlünk a központ 2 utcára)


Pocakfájásra nekünk a Grep Water jött be azt gyogyitárba kapsz vagy én már láttam az Achanba is.
Mi pipettával adtunk egy kikanálnyi mennyiséget minden etetéskor.


Bols szupi, hogy minden endbe ment a vizsgálaton!
Nektek jó pihenést!(a fürcsivel azért vigyázz) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
hova fogtok járni úszni?
én is akarok vmi vizes programot, most már beleférne az életünkbe :wink: BHRG-vel kacérkodom.
vki tapasztalat :?:

Baba,
:lol: félreérthető volt! :wink:
bár kitudja, mi lett a program vége, koktél is volt! 8)

Krisz,
ezaz,én is úgy látom, ez akkor lesz buli, ha már jár.
mienk oroszlános, kismotorrá alakítható, ezért mertem rá beruházni :roll:

Sannah,
mondasz vmit a kutyával, sztem Dorka farka lesz a tuti járássegítő! :roll: :lol:

Bols,
dejódejó! :D :D
érezzétek jól magatokat Hajdúszoboszlón!
én nem mernék fürödni, de ez ne befolyásoljon :wink:

angel37
 
 


Angel, én sem szándékozom, de a hotelben van fedett wellnes gyógyvizzel, majd a medence szélén ülve áztatom a lábamat. :)

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel, csak vicceltem. (Egyébk. hova lett a tegnapi hsz-em, amit írtam este???)
Bols, örülök a jó híreknek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!

Süt a nap, itt a nyár. :D

Bols!
Itt lesztek ám a szomszédban... Gyógyvízbe ne menj, a sima úszómedencében zárt méhszájjal nyugodtan. Ki sem merem mondani, hogy én Baluval 35 hetesen még úsztam.
vovanda
 
 


Skrisz!
Megnéztem ezt a Milandert (???), ezen nem lehet szűrni?? Csak kor szerintit találtam. Lehet csak én bénázom :roll:
MI is nagyon sokat vagyunk kinn, Zétényt nem zavarja ezerrel mászik, kövön, viacoloron, fűben. Meg egy perc alatt megmássza a 20 lépcsőfokot :? Hintát nagyon élvezi, a homokozót még csak kívülről nézegeti, ahogy a többi gyerek játszik benne :)
Utazóágy nálunk is nagy talány még, egyszer nyitottam ki, még karanténnak vendégségben kicsi korában, mikor megyünk nyaralni, akkor vetném be, de hogy mit szó hozzá őkelme, azt nem tudom :roll: Magunkkal nem altatnám akkor sem, mert úgy már nem nagyon tudunk (ő sem) aludni.
Ja tegnap enyém is elromlott, éjjel 3/4 3-től 1/4 8-ig ugrált a fejemen. Már erősen gondolkoztam, hogy kirakom a kutyaházba :oops:

Twist!
Cuki cuccok :)
Teszveszen vettem én is az első scampos bodyjainkat, de azóta rájöttem hogy a honlapon sokszor olcsóbban lehet találni :)

Nani!
Szijjjja, légy üdvözölve :D
Szóval zugolvastál minket?? Kafa, akkor képben vagy itt a sok agyrágta kismamival :roll: Nem igazán klaszikus babavárós topik ez, mert sokan itt rontjuk a levegőt ölbebabákkal , nem csak pocakosok vannak :roll:

Baba!

De aranyos Anyukád :D Tesóm is főz be eperlekvárt mindig, de most annyira nincs eper, ami van az meg horror áron :?
---------------------
Lois Zétől elkobozza a rajzszögeket :oops:
-------------------------------------
Újra itt:
Baba!
De majd ha meglesz Fanni, azért mennek majd hozzád nem?

Rani!
babausziért irigy, én is annyira terveztem anno' de nem jött össze, betört addigra a H1N1, meg a tél ugye, Anyuka meg befosott :roll:
De vettem már neki medencét... :roll:

Bols!
Jó láblógatást :D
Fürdeni én sem mernék :roll: 28.-ik héten még én is zárt, de mire mentem a 32.-iken már kívül kinyíltam, szóval ilyenkor már elkezdenek nyilogatni a Kismamik sokan :?

Lili!
Kiütések, a tejcsitől vannak valszeg, ahogy zsírosodik a tej, az szinte minden babát kiüt. Zének a mellkasa is tiszta pötty volt. Nem szép, de nincs vele teendő, múlik hamar :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols!
De jóóóóó Szoboszló érezzétek jól magatokat!Ha zárt vagy simán úszhatsz szerintem.

Vanda, Krisz!
Nocsak ma nem kukorékolnak a gyerekek?

Rani!
Úszás tök jó, mi is fogunk az tuti :wink:

Lili!
Dominik szépen gyarapszik!Keresd a sört :lol:

Itt minden rendben!Most aztán jön a kánikula tegnap is lementem az udvarra majd elszédültem.A szobám északi fekvésü, nem is érezni ezt a meleget.Holnap és szerdán kapom az utolsó tüdőérlelőt :lol: , pénteken pedig UH ismét súlybecslés.3 nap múlva töltöm a 33.hetet :P
(még 25 nap és 36.hét, egyfolytában számolok valamit :roll: )

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois,
nálunk is romlás van, ilyenmég nem volt: f2-kor tudtam letenni, 6-kor már fenn :x ...tuti, hogy ez a nyomorult meleg... és még melegebb lesz... Majomlány meg hidegszerető :?

nagyszülőknél utazóágy van, ugyanúgy alszik benne, mint itthon!

hintát is fel kéne szerelni, most hogy írod... már a kampókat is megvettem hetek óta.

Vanda, Krisz,
nálatok meg most jó az alvóka?

Keny,
számolgass csak :wink:

angel37
 
 


Én ide viszem hozzánk a Camponánál van egy nagyon jó kis uszi.
Szombaton meg is néztünk egy foglalkozást.
Akinek nincs messze annak ajálani tudom csak!
Fehérfóka babaúszás a suli neve ha jól emlékszem.

Lányok kérdésem lenne.
Milán már 2 napja északa elég furidolgokat művel.
Össze vissza dobálja magát az ágyba és oldalra fordul.
Ha épp nincs ott az ágy széle akkor át is fordul.
Nyitva van a szeme de olyan mintha még mindíg aludna.
Hiába rakom vissza az ágy közepére vagy másik széléhez akkor is át kúszik és oldalra fordul.
Tiszta kerge.
(bevallom néha rémisztő)
Nappal na persze mostanába nem akar forogni. :roll:
Ez normális amit csinál?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Tesómék is oda járnak a gyerek 3 hónapos korától, most már 2 éves és nagyon élvezi, valamint a mozgás fejlődését tökre felgyorsította, mindent korábban csinált mint a kortársai, pedig fiú :lol: , 11 hónaposan elindult stb....

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, Angel!
Szó sincs jó alvókáról, bár ma fél 6ig nymoták, ez nálunk nagy szó...

Twist!
Valszeg álmodik, ne igazgasd, ha nem sír, oda semenj. Valószínűleg a nappali élményeket dolgozza fel. Szóval tök normális. dani is dobog néha, meg koppan az ágy végében, már rájuk csukom az ajtót, mert mindenre felébredek.

És bocsánat, szitagyú vagyok: :oops:
Nani!
Üdv neked itt!

Lois!
Szerintem pont jó, hogy itt vannak a babások is. Legalább a "kezdő" pocakosoknak tudunk segíteni.
vovanda
 
 


Keny így még jobb!!!
Köszi az infót!

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda, mi ma 6.40!!!!!! 8) Istenem, de jó volt!

Lois, nem nagyon lehet szűrni Milander-nél. Írjál be kulcsszót.
Sajnálom a rossz éjszakát. :?

Lili, nem a söröknél van. Valahol az üdítőknél, mert ez nem megy sörszámba. Ja, és igen, Tesco-ban. Legjobb, ha megkérdezel egy eladót. Jól eldugják, és mindig nagyon kevés van belőle.

Mi ma este megyünk a Balcsira anyuhoz. Be-be-beeeee. :lol: :lol: Felavatjuk az utazóágyat. Na meg minden ismeretlen dolgot is. :D

skrisz72
 
 


Skrisz!
Itt nálunk a Tescoban a söröknél van 8)
Balcsira hova? Valahova a nyugati medencéhez, igaz?

Angel!
Ma már jobb éjszaka volt, kapott Nurofent, így nem ébredt a fogacskára :roll: 9-től 7.-ig, de most nem aludtunk vissza, felkeltünk mert olyan szép reggel volt. De mostanra már kinyúlt, majdnem bealudt az előbb a hintában kekszezés közben :oops:

Vanda!
Szerintem is jó így, várandósként is jó volt, meg most is szívesen vagyok itt :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma reggel jöttem rá, nem két hét múlva utazunk, hanem most szombaton. Még, jó, h utána néztem. SZITAAGY! :oops:

Keny, nagyon ügyik vagytok, számolgass csak! :wink:

Súlybecslésről jut eszembe, kisfiúnk súlyát szombaton 1222g-ra mérte a gép.

Szép napsütéses napot!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Lassan megtanulom az egykezes gépelést. :)

Köszönöm Lányok a tanácsokat és a segítséget! :lol:

Keny,
szépen haladtok előre! Most már lassan kezdhetsz visszaszámolni, mert nem sokára itt a 40. hét! :lol:

Bols,
Szép súlya van a kisfiadnak! Jól vagytok?

Baba,
Ti is jól vagytok Fannikával? Hogy viselitek a frontokat?

Többieknek puszi! Most sajnos többre nem kaptam időt Domitól. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lois, melyik honlapon lehet olcsóbban venni Scampos cuccokat? Amúgy a vaterás megrendelés után mentünk ki a piacra és ott is vannak márkás cuccok és lehet alkudni és postaköltség sincs:) Most már onnan fogok venni szerintem.
Vendég
 


Twist!
A Scamp honlapján: www.scamp.hu
:)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz mit látok? Gratula, hogy Eszti baba ma lett 10 hónapos!:)) Éljen-éljen!!!!!
Vendég
 


Lois, nagyon szép cuccok vannak a honlapon, odavagyok értük!:)
Vendég
 


Rani,
nincs melege?
Diána akkor csinál ilyet, ha éhes,fázik/melege van -most ez utóbbi aktuális :roll:

erről az uszodáról már hallottam, sajnos messze van :?

Lois,
ez már egész barátságos éjszaka.
szegény Z, így megkínozzák a fogak :( Nurofent jegyzem!

nálunk is kibújt a bal felső lapát, bénus, hogy a jobb nem :)

nya, Makilány viszont beájult most evés közben, szem lecsuk, de a száját azárt nyitogatta és megette :lol: mire vittem a csőröst, már totál kész, le is tettem az ágyába.

Bols,
:lol: akkor hajrá pakolni! :wink:

angel37
 
 


Lois, Balatonmáriafürdő-alsó. :lol:

Angel, szerintem rögtön utána jön a másik is. Ne izgulj! Én most a bal alsó kettest várom. A jobb már kint van.

Nálunk is mindjárt aktuális a szunya. Ha elaludt, megyek füvet nyírni. Tegnap végeztem a felével.

skrisz72
 
 


Angel!
Zének úgy nőtt fenn, hogy bal 1-es, utána meg jobb 2-es, tehát maradt közte egy luk...én egy darabig azt hittem, hogy egy ekkora szünet lesz, mire kibújt kettő között a jobb 1 :oops: Okosanya :oops:
Amúgy épp ez a gáz, annyira nem viseli meg, csak minden kicsit nyűgösebb...én meg dilemmázok mindig, hogy adjak e gyógyszert vagy sem... meg ugye ha az éjszaka car, akkor másnap semmise jó.... :?
Zétény kaja közben nem szokott bealudni, csak néha ha "ön-etet"
Norufen nem árt ha van otthon, én sem voltam erre felkészülve, ezt az üveget a tesómtól hoztam el, de most már lesz itthon mindig... :roll:

Twist!

Igen szépek meg vagányak szerintem is :) Zoknikat is imádom, itt találtam először normális térdzoknikat.

Skrisz!
Öööö, igen az arrafelé van.. a'szem :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili, köszi, most elég jól.
Naninál jártam, jelentem megszépült a hajam. Nani pedig tök jól van. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel de lehet, hogy igazad van!
Ki mibe altatja a babát?
Mivel takarja be?
A gyerekszobába kb 26 fok van.
Köszi a segítséget!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szíves fogadtatást! :)

Bejelentkeztem ma Hajdú drnőhöz 12 .heti kombináltra. ( Kováts drnő is őt ajánlotta, és nálatok sokatoknál is tudom, Ő a favorit, no meg a sima nődokim is odaküldi a pacienseit).
Júli 1-re kaptam időpontot.
( Ma Babát is kifaggattam ezen témáról, aki igen csini kismama :) )

Bols jó pihit, melyik hotelbe mentek? ( gyógyvizet én is kihagynám)

Skrisz, naptejet ne feledd otthon! Boldog Balcsizást!

Lois, ti, mint "agyrágta " kismamik? :lol:
Frászt !, tapasztalt Anyukák/nőcik/ serege!

mindenkinek puszi!
nani72
 
 


Nani :oops:

Skrisz: boldog 10. hót, nemsokára szülinap! :D (már én is várom!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: én rugiban altatom Dorkát és attól függ, hogy milyen meleg van, melegebb takarót, vagy vékonyabbat adok rá, sőt nyári takaró is van.

Keny, elhiszem, hogy megszédültél a melegtől. Itt sem lehetett levegőt kapni szinte kint. A kutyusoknak kétszer cseréltem hidegebbre a vízüket délelőtt, meg vizeztem a bundájukat, hogy hűljenek.
Vendég
 


Twist, nagyon rendi vagy a kutyikkal.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Baba!
És milyen lett a hajad valami újítás vagy a szokásos?

Skrisz!
Balcsira lesz jő időtök 8) Jó pihit!Eszternek boldog 10 hónapot:)

Twist!
Kutyusoknak jó a locsolás :lol:
Én meg ma kiszöktem ide a Baross u-ba a baba boltokba vásárolni :wink: .Vettem Kornélnak:2 kistakarót, hálózsákot, kispulcsit, orrszívót.Dobok képet is:
Kép

Ja ez a kép vicces lett de nem vágom le, így látom fentről a világot a hasamtól :P Kép

Nani!
Hajdú dr-nő a nagy mágus, jó helyen lesztek! :wink:

Lois!
Sztem jó, hogy itt vagytok mert tudtok segíteni a kezdő anyukáknak a tapasztalataitokkal.

Angel!
Fogacska hihi, de jön majd lassan a párja is :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel! Névnapi köszöntőt köszönjük. Tegnap kirúgtunk a hámból, elmentünk keresztanyuékhoz. A gyerekek kaptak csúszdát, kisházikót, kisasztalt, kisszéket és rájuk se kellett nézni, egész nap mezítlábaztak a kertben. Este volt karaoké a felnőtteknek, gyerekek ültek az ölünkben, meglepően jól viselték. Este viszont volt sírás, mert annyira elfáradtak, ma is 3 órát aludtak napközben. Majd teszek fel képet!

Rani, én még body+kezeslábast adok rájuk és inkább vékonyabb takarót. Tartok a kitakarózástól.

Nani! Jó, hogy itt vagy! :D

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hali!
Nurofenhez Dokisógoros infót adok. A papírján az áll ugye, hogy felbontás után fél évig használható. Nem kell vele foglalkozni, egyszerűen be kell tenni a hűtőbe, semmi baja nem lesz még egy évig. Csak azért írom, mert az elején én is dobáltam ki épp hogy megkezdett üvegeket, ami azért elég drága móka.

Rani!
Body+pizsamanaci+zokni. Takarót csak formálisan teszem rájuk, úgyis lerügják, maguk alá gyúrik.

Több meg nem jut eszembe... Szitaagy.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Krisz: Balcsi miatt irigy-irigy!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bols: jó pihit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: nagyon édes rucik, a második fotó pedig: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szöcsi: nagyon jó program lehetett, várjuk a képeket!!!!!
Vendég
 


Kérdés: ilyen kádat szeretnék venni, de a mezei bababoltban az mondta az eladó, hogy ez nem jó, mert nem tesz jót a baba derekának. Valóban így van?

http://bababolt.echt.hu/furdetes/okbaby
Vendég
 


Sannah!
Zének pont ilyen kádja volt, még a színe is stimmel, csak az eggyel korábbi design. Egyik leghasznosabb beruházásunk volt. Eladó véleményét baromságnak tartom :roll:

Zétény csak vékony pizsirugiban alszik már, takaró meg alatta, rég meg sem próbálom betakarni :roll: De nálunk nyári meleg van, ma nyitva hagytam az ablakát is bukóra, mert reggelre 27 fok volt a szobájában.

Keny!
Azt a hálózsákot télre szántad?? Mert innen jó melegnek tűnik... :roll: Amúgy cuki :wink: A pocakos kép meg haláli :D

Vanda!
Hűtőben tartom én is :) Venni nem vettem még, mennyibe kerül?

Nani!

Hajdú Kriszta fun én is :P

Gyerekemtől kész vagyok, olyan szintem lóg a seggemben (már bocsi) hogy az durva, pedig azt hittem már túl vagyunk a szeparációs szorongáson.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

remélem, nektek jobb éjszakátok volt, mint neked. Folyamatosan zsibbadt/zsibbadtak a kezeim (ez hetek óta jelentkezik, de most már gyakori kezd lenni, dokim szerint a torna segítene), illetve tegnap óta 4* görcsölt be a lábam, ebből éjjel 2*. A talpam és a vádlim. Még mindig fáj azóta is. Magnerotot szedek 3*1-et a dokim utasítására. Tehát Mg hiány sem lehet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: