Új privát üzeneted érkezett!

Bocs lányok dobok még egy képet!
Kép

Milán baba és anya!




Lois Zé nagyon édes a képen, és maga a kép is szenzációs!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Holnapra++++Mintha lenne némi hasonlóság :P anya és fia között!

Skrisz!
Eszti tüneményes!!! :D :D :D

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani,
édes Milán, én nagy tiltakozást nem látok rajta az alma ellen! :wink: de még rá is ér egy kicsit!
hasonlít :lol:
varratszedéshez +++++++++

Krisz,
én a képminőségért irígy :roll: :wink:
aranyos nagyon Eszti! :D

Lois,
épp sapkában is van fiúsunk: kék csíkos siltes, elefánt van rajta. abban fiúnak is nézi mindenki! :lol:


Maiklány ma kiborította a szemetest :roll:
estefelé meg hallom, hogy kalapál, sebaj, jól elvan, aztán látom, hogy a mobilomat csapkodja vígan az ágy keretéhez :roll:

angel37
 
 

 
 

Angel :lol: :lol:

MINDENKINEK JÓ REGGELT! Itt az ébresztőszolgálat!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Eszti éédes.

Angel, lassan majd telefonál is. és nem kell neki mutatni, tudni fogja, mit hogyan kell kezelni.hidd el.tapasztalat.ehhez képest a csapkodás snafu :lol:

Milán sztem sem tiltakozott, akkor nem ilyen pofit vágna.sztem ízlett neki.

Baba, nem te vagy az ébresztő :cry: csak nem kapcsoltam be a gépet.

éjjel 11ig sírás majd elalvás anya mellett, majd 12től fent vagyunk,sírás, végül 4kor megunta,és be kellett kapcsolnom a babytvt.ehhez képest dolgozom.
39,8 láz és fülfájás.már megint.mikor lesz már 30-a????műteni akarom, mert nem bírom már se a látványt ahogy fáj neki, se a nemalvást és eközben dolgozást.
Vendég
 


Angel!
Szily László megmondta: ha egy egyévesnek örömet akarsz szerezni ajándékozd meg a kuka tartalmával. :lol:

Baba!
Mi "csak" 3/4 hatkor keltünk ma. :D
vovanda
 
 


HUncikám, nagyon sajnálom!

Vanda, mi 1/2 5-kor. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, bakker, itt az ideje az ütésálló mobil beszerzésének:)

Hunci, részvétem a pocsék éjszaka miatt.

Rani, drukk a varratszedéshez! Mennyi almát evett meg Milánka végül is? Nagyon helyes a képeken:) Nagyon hasonlít rád, azta!

Keny, grat a majdnem 32 hetességhez! Jól bírod, repül az idő és ügyi vagy!

(Szereti valaki a Belga együttest? Mi imádjuk, annyit lehet rajtuk rögöni:))) Ma jelent meg a negyedik albumuk idén és ingyen letölthető az oldalukról. Jó fejek:))) www.belga.hu/belgatavasz)
Vendég
 


Én is megmutatom, hogy mennyire hasonlítunk egymásra Dorkával:)

Kép
Vendég
 


Vanda, Baba, mi ma 5.20-kor keltünk. Úgy lászik ez egy jó darabig nem fog változni.... :roll:
Szerintem a mi tévénk előtt semmilyen védőréteg nincs... :roll:

Hunci, szegénykém! Jobbulást és kitartást a műtétig.

Rani, bocs a belekottyért, de szerintem nem fogja megemészteni Milán gyomra az almát. Lois asszem 5 hónaposan próbálta, és úgy jött ki Zéből, ahogy bement. Éretlen a gyomruk ehhez. Várjatok még kicsit. Eszméletlen a hasonlóság!

Twist, nálatok is mennyire látszik a "rokonság". :D

Állítólag Eszti anyukám babaképeihez hasonlít nagyon. De még egyet sem láttam. :oops: Pedig nagyon kíváncsi lennék, kire hasonlít a gyerek. :roll: Köszönjük a dícséreteket.

Angel, tudod, a képminőséget már megbeszéltük. Muszáj egy jó gép és optika. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz, kicsit vitatkoznék.Amennyiben tápos vagy részben tápos egy baba, simán mehet az alma meg egyebek már ekkor.Meg hát alkati kérdés is.Enyém gyerek simán megemésztette ezeket a dolgokat, nem volt gond vele...
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Twist!
Tényleg hasonlít :lol: , én szeretem Belgát, de ezt kitalálhattad volna, mert nekünk nagyon hasonló az izlésünk :wink:
És kikérem magamnak a majdnemet!Ugyanis ma betöltött 32 hetes vagyok, kvázi megkezdem a 33.hetet :P

Angel!
Kukázást imádják a gyerekek, tesómé be van "idomítva" mindent kivisz bele ha megkéred rá, csak néha vissza is hoz valamit :roll:

Hunci!
Gyógyuljatok meg hamar!

Baba!
31 hét neked is :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Na futottam még egy tescos kört sikerült még 18 ezret elvernem a kölkömre, jelentem alaposan "alánéztem" az áraknak, korrekt volt minden. Igazából iszonyú olcsón vettem rengeteget :roll: De véget ért tegnap az akció, szóval már nem reklámozom :roll:

Skrisz!
Eszter pofiját megzabálom annyira gyönyörűséges :D
Hajacskával mi a terved? Növesztitek aztán csatocskák, vagy vágás lesz ha eléri a szemét?
EnyémZé carik a tv-re igazából, pedig előfizettem a nagy gyerekcsomagra, de csak én hallgatom-nézem. De az almás klippeket a youtube-on végtelenítve bírja nézni :oops:
Én nem mertem a falra szereltetni a tv-t, féltem, hogy lezúg :oops:

Vanda!
Zé nem éri el a tévét, de miért nem lehet megtapizni??

Rani!
Almázós képek édesek :) Azért anyája ez a ded eléggé :D

Tápis gyerekek tudtommal kaphatnak hamarabb, bár én pocakfájós babával lehet még vártam volna kicsit :roll:
Remélem túl vagytok már a kellemetlenségeken és jól vette Milán :roll:

Angel!
Zé játéka, mindent ver mindenhez, kalapál ezerrel. Most kapott egy tapadókorongos végű kalapács izét, azzal nem fáj annyira a dolgaimnak :roll: Na meg nekem.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
ja és tádádádám :arrow: Zé-gödénykém megtanult inni a szelepesből professzionálisan :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


32 hetes poci

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Babák irtó szépek! Szerintem Milánnak ízlett az alma. nálunk más ábrázatok vannak nemszeretemevéskor.

Tegnap elkiabáltam magam, alvás éjjel nuku, apa körúton volt, így egyedül virrasztottam. Hajnal 2-ig Kirus aludt a fejemen, akkor visszatettem ágyikójába, 2.10-től Norbika szunyált velem. Én meg ki vagyok facsarva, esik az eső folyamatosan, kimenni nem tudok velük 2 napja.

Keny, nagyon nagy a pocid, csini vagy!

Angel, kukába már visznek mindent. Ma Kirus fel akart ülni az etetőszékbe, volt rajta valami szösz vagy kajamaradék, fogta, beledobta a kukába. Így néztem :shock: Pelust is kiviszi egyedül, már nem turkásznak benne. Igaz, 1 hónapja még kikukázták a tejfölösdobozt és jól kinyalták, mire odaértem. Mert olyankor veszett nagy a csönd, ha sunyiznak.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Bocsi, de tejfölösdobozkinyalás :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Keny!
Húazannya, mekkora pocak, én ekkorával szülni mentem... :roll: Szépséges :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, nagyon-nagyon gratulálok akkor neked, éljen a megkezdett 33. hét!!!! Annyira jók vagytok Kornélkával, már nem is kell aggódnod szerintem.)) Már mekkora nagy pocid van, ez igen! Szépek vagytok!
Nem mondod, hogy ennyire egy ízlésünk van!:)) Hát tökre örülök! Majd egyszer összejöhetnénk South Parkot nézni és Belgát hallgatni:))))) Ma is Belgát hallgattam a kocsiban, és egyrészt magamban röhögtem, és hülyének néztek, másrészt fel kellett húzni az ablakokat a szókimondó szövegek miatt:) Ha Dorka érteni fogja a szöveget, akkor csak fülhallgatóval hallgathatom majd :roll:
Írok privit, hogy miben van még egy ízlésünk!!!
Vendég
 


üdv!
mobilom szerencsére még bírja, átlag kétnaponta biztos a betonon landol :?
guberálásra készülök :lol:

Szöcsi,
ugye néha minden fenékig tejföl! :wink:
ilyesmitől tartok...

Twist,
tiszta anyja Dorka! :D

Hunci,
szegényeim, ez a sok nyűg, kicsi fiúnak és anyának :(
jobb napokat!

Keny,
jól megnőttél! :lol: csini!!
és nem utolsósorban gratu a 32-höz! :wink:

Lois,
ütögetős korszak :roll: :lol: két papucsomat is szokta, nagyobb tárgyakkal elég vicces.
jól bevásároltál, nem mondom! :lol: bár tény, hogy marha könnyű (lenne) ennyit költeni :roll:

Ügyes Zétény! Tapsi neki! :lol: Makilány a szeleppel iszik, mióta iszik! :D az Aventesre gondolsz?

angel37
 
 


ja Twist,
vigyázz már hamarabb, mert majd "belgául" fog megszólalni Dorka először! :lol:

angel37
 
 


Keny, azta..szép pocak. Én is fotóztam vmelyik nap, megpróbálok tenni képet.Az a helyzet, hogy ahány ruci, annyiféle nagyságnak látszik, így hasonlót keresek, mint te, hogy lássuk az 1 hetet. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép 30+6 tegnapi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Varázsoltam a farmerommal. Kihúztam a gumit és ha letolom kissé a farmerrészt, ahol kezdődik, akkor még nem szorít nagyon.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny, Baba:

Azta mekkora nagy pocik! Nekem nem is volt ekkora szerintem a végén sem. Pedig nem volt Gréti picike. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hű, ezek a pocik irtó szépek. Enyim test olyan volt, mint egy felfújt labda. Szerintem még a fülem is vizes volt.

Angel, adj neki egy régi kiszuperált mobilt, abba is képesek lesznek beszélni. Sajátodat tedd a hűtő tetejére vagy a legmagasabb fogasra vagy vannak még a lakásban elérhetetlen helyek... :lol: Érdekes, nálunk a játékmobil és húzogatós játékteló nem jött be. Azzal is én játszok.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a varrat szedésen köszi a drukkokat!
Milán egy hős volt, csak akkor nyöszörgött egyet mikor a doki véletlen picit blevágott! :?
(na ersze nem vészes)
Reggel megbeszéltem a kölökkel mivel nem produkált kakit így a minimum hogy a dokit fossa le, mivel elég szemét volt.
Nos ezt nem tette, de egy jó adag csuri azért jött! :wink:
(anyája büszke volt rá :oops: :lol: )

ÓÓ csak kóstolgatta az almát inkább csak a levét szóval azt se mondhatom hogy egy mokkás kanályit evett volna.
Nem eröltetem csak egy kicsit az íze kedvéért adtam.
Ma a bio répát kostolta meg az jobban bejött neki de igazából abbol se mondhatnám, hogy evett.
Szerencsére már nincs pocakfájás!!! :D

Keny Baba nagyon szépek a pocakok csak így tovább!!!

Twist nálatok is nagy a hasonlóság Dorka babával!! :lol:

Hunci sajnálom a fülfájást nagyon rossz lehet.
Én nagyon fülfájós voltam úúú még most is emlékszem rááá brrrrrrr.
Gondolom már minden csodát kipróbáltatok rá.
Félelmetes, hogy ennyit kell várni.
(nem lehet sürgösséggel valahova bevinni :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Kis Milánka ügyes! SOkat gondoltam ma rá!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ügyes Milán baba! Büszkék vagyunk rá! 8)

Szöcsi, csatlakozom Loishoz.... :mrgreen:

Lois, jó kérdés a hajacska. Asszem csatocska lesz. Szeretném, ha szép hosszú haja lenne a leányzónak. Két coffit szeretnék oldalt. :lol: Persze csak ha nem lesz görögdinnye feje, mert akkor nem lesz valami szép. :wink:

Görögdinnyéről jut eszembe... pocis csajok, nem semmi méretekkel rendelkeztek!

skrisz72
 
 


Baba!
Tyűűű ott is van bödön :P szép nagy lehet Fannikád is :D.Az én hasam 98 cm.Súlyom:61kg, már 11 kg-ot híztam.

Köszi Csajok, emlékeztek mindig "cikiztetek", hogy hol a babám?Na most már akkor látjátok a dinnyémet ti is :P :P :P
Apropó dinnye jöhet minden mennyiségben, és a cseresznye is nyammm!!!!

Milán hős volt!

Nikó!
Biztos a Tied is nagy volt csak már elfelejtetted.

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcsi,
ááá, kiszuperált mobil, használaton kívüli távkapcsoló nem érdekli :roll: játékmobil sem. az kell, amit mi buzerálunk :lol:

Baba,
szépen nő Fanni-házikó is! :D

Rani,
hurrá, akkor túlvagytok Milánnal a nagy tortúrán! :wink:

angel37
 
 


Köszi lányok igen túl vagyunk rajta és nem is lehet látni semmit!
Egy tali jó lenne valamikor! :roll:

Keny 61kg? :shock:
(én most vagyok annyi, de jó lenne 56 ra lemenni :oops: :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Köszi a gartukat. Szóval kislányt jósoltok :lol: :lol: :lol: mert szégyenlős, akkor lehet, hogy a következő uh-n sem mutatja majd magát, mindegy is, a lényeg, hogy egészséges.

Hunci: sajnálom a babát, sok-sok gyógyító puszit küldök..

Twist: én szeretem belgát, kakasvér hagymásan jó mi? ha igen az a baj, ha nem az a baj... írok e-mailt,

Milyen szép pocakok!!!!

Keny: lassan a célegyenesben, már nincs is olyan sok hátra.

Angel: nagyon édes Makicsaj, már most segít neked a háztartási munkákban, és lassan telefonon intéz mindent. :lol:

Mi ma az Auchanban voltunk, de ott olyan gagyi , szar cuccok voltak, hogy semmit sem tudtunk venni, iszonyat minőség volt.

Lois: miket vettél?
Vendég
 


Csak bekukk. Leszakad a lábam, annyit ugráltam ma a kölkök után.

Rani!
Ha 58 kilóval kiegyezel, 3 kilót átveszek tőled. :D milánod hős volt, jól tette, hogy lepisilte a dokit. :mrgreen:
vovanda
 
 


Keny, Baba!
Gyönyörűséges pocitok van, Litti még csak 10hónapos, de már le is vetettem az aggodalmaimat és várom, hogy majd nekem is újra nőjön. :) De persze ez még várat magára.

Skrisz!
Eszti nagyon cukorfalat, nagyon emlékeztet Littikére pedig olyan másak. Na mindegy ez fura, de így van. Mi nem előre tervezve, de szerencsére olyan nappali szekrénysort csináltattunk, aminek az alsó része elég magasan van és mivel onnan "beugrik" az egész polcrendszer, ahol a TV is van nem ér el Littike semmit.

Háát TV-t illetőleg örül ha mondom hogy nézhet mesét, de nem sokáig érdekli "szerencsére", viszont anyája nagyon "elromlott", ilyen értelmes sorozatot néz, mint Rubi. :oops: :oops: :oops: , nna ennek a zenéjét már örömmel felismeri.

Angel!
Littinek sem jön be a leharcotl régi mobil, az sem nem csörög, sem nem zenél, és valszeg még az íze sem az igazi. :D

Rani!
Milán baba nagyon ügyes volt, doki kár hogy csak részben lkapta meg amit érdemelt, de így se rossz. :D Milán is rengeteget változott mióta nem láttam, csak pislogok milyen nagyfiú már. Örülök, hogy már nem hasfájós.

Hunci!
Ajjj, ti szegények a fűlfájás az annyira borzasztó. Én sem tudtam elfeéejteni gyerekkori élmányem, amikor felszúrták a fülem. Tisztán emlékszem, hogy azt mondtam anyukámnak utána, hogy ugye ide soha többet nem tesszük be a lábunkat?
Littikének a fogzási fájdalom sugárzik oda, szegény sokszor visítva sír és piszkálja a fülét, sokszor meg is ijedek, hogy talán mégis a füle fáj, de hála égnek nem. Szóval nagyon átérzem és remélem túl lesztek rajta hamar.

Talit illetőleg lányok lehetne hogy NE a 19-20i hétvégén legyen. Ha megoldható azért hálás lennék.

Szöcsi!
Akkor majd lassan meggondolom, hogy pl. apa erőspaprika maradékát becsomagolom, mielőtt a kukába végzi. :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angel!
Igen az aventesből :D
Tegnap tesóméknál felejtettük a szilikonost, este poharazás volt, az is ment ügyesen, megivott 1 dl-t egyben, után még ennyi öntöttem, és mondtam neki hogy "na akkor most nyakon öntheted magad", és a jól nevel t gyerekem imigyen is tett :roll:
Ma meg bevetettem a szelepest, jó szomjas volt, rögtön megszívta, és azóta is ügyesen iszik belőle. Szilikonost el is tesszük szerintem.

Belga :arrow: Bevallom én csak egy számot ismerek, azt valami irtóztató módon rühelltem, és le is írtam emiatt őket :oops:
Elfekvő mobil vagy távirányító nem kell enyémnek sem...simán kiszagolja az átverést :roll:

Baba!
Szép pocakod van neked is :D Sajna a végén vág főleg üléskor így is úgy is ahol véget ér a farmeranyag :?
Én beszereztem olyan vékony lenszoknyát aminek olyan széles passzés a dereka, az nagyon bejött a melegben :D

Twist!
Na Dorka is eléggé Anyája :D

Rani!
Belevágott :shock: Huhh, biztos vettem volna nagy levegőket, hogy ne vágjam tarkón :oops:
Tali :arrow: Hunci volt oly drága, hogy felajánlotta az otthonukat talira, szóval talán összejött a közeljövőben.
De amúgy hogy most már jó az idő, lehetne akár szabadtéri tali is, én nemrég voltam, tök jó volt. Meg jövő héten is megyek a Kopaszi gátra babatalizni, az is szuper hely állítólag :D

Skrisz!
Görögdinnye fej?? Ejej Anyuka, hát miket tetszik irkálni már :lol:
Copfok nagyon cukik, én annyira nem értem mikor a kiscsajoknak fiúsra letolják a haját :roll:

Keny!
Nekem ilyenkor tavaly, napi egy kiló eper/cseresznye volt az adagom :oops:

Vanda!
Stipstop vidd inkább az én kilóimat :wink:

Katerina!
Még semmi konkrétum nincs a talit illetően, igazából az lenne jó, ha jönnének a javaslatok azoktól aki jönnének az időpontokat illetően :)

Sannah!
Huhh, miket is........ 12 pizsamát, három térd/halászgatyót, fürdőgatyát, fürdőponcsót, melegítőszettet, két gatyásat egy felsővel, kovbojos kalapot (tudom hogy nem így kell írni, de nekem így teszik :roll: ) Meg három nagycsomagos Huggies popsitörlő is hazajött velem, mert az is nagyon akciós volt, és én azt szeressem :D Meg nekem is lett egy cuki fürdőruci, meg egy szoknyácska, meg két nagyon szép (rózsaszín és barna) melltartó :roll:
Auchanban még semmitse vettem Zének, babailag nagyon tré szerintem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba: Fanni szépen kerekedik.)

Katerina, megértem én a Rubi sorozatot.) Én meg Mónika showt nézek, mert nagyon vicces:)

Sannah, jöhet a mail, ha lesz időd. Belga 18 éven felülieknek való és vicces szerintem. Én fiú társaságban szerettem meg:)

Na, megyünk piacozni, szeretnék nagyon színes rövidujjú body-kat venni Dorkának. Narancssárga, citromsárga vagy rózsaszín, de tuti, hogy legyen rajta színes minta, lehetőleg hímzett és nem vasalt.

Puszi mindenkinek, kellemes nyári hétvégét (végre)!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a pocidicséretet :oops:
Most ment el a fodrászom, ez a mai akció dobott rajtam 50%-ot :wink: , már borzalmas lenövésem volt :shock: .
Na még 27 nap és betöltöm a 36 hetet, az már nincs egy ciklusnyi idő :P a jég hátán is kibírom!!!

Twist!
Na meg vannak az új cuccok?

Fáradt anyukák kitartáááááás, én most bárki gyerekét szívesen pesztrálnám amíg Ti alszotok :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, jó kis vásárlás volt! Én most a neten rendeltem Milander-től. Egy tizest herdáltam. 2 rövidujjú, 2 hosszúujjú body, egy hálózsák és egy sapi.

Végre voltunk ma kint a kertben. De elég gyötrelmes, amíg nem tud járni Eszti. Végig fogtam a kezét és sétáltunk, topogtunk a betonon (nemtom miért szereti annyira). Fűben most nem mászkálhat négykézláb, tiszta víz és sár. Kutya persze elintézte a gyerek ruháját. Jó koszos lett. Mindegy, van mosógép. :)

Keny, fejedről nem dobsz képet? :wink:

Twist, na miket vettél?

skrisz72
 
 


Keny, milyen színűre festetted a hajad? A fotókon barnának látszik. Esetleg valami dögös vörös színed van?
Köszi, mindent megvettem a piacon, vannak márkás dolgok is, Next napozót vettem, és még egy szép színes bodyt. És néhány kis rövidnacit a csajnak és 5 pár zoknit. Nagyon szépek, színesek. Az a jó a piacon, hogy alkudni is lehet. Most nem tudom megmutatni a cuccokat, mert máris a mosógépbe dobtam őket, de pont olyanok, amilyenekre vágytam:)

A vaterán lőttem egy szép bodyt, békás, vidám, azt meg tudom mutatni:
Kép
Fincsi anyagból van, vadi új és nagyon tecc, hogy többszínű:)
Vendég
 


Ja és a CBA-ban valami nagy ünnep volt, nem jöttem rá, hogy mi. Kóstolók voltak mindenfelé, azt vettem észre, hogy szétdurranó hassal és büfizve jöttek ki az emberek, annyit ettek és ittak:))))) És odalépett hozzánk egy eladó, hogy 3 éven aluli gyerekkel vagyunk, ezért fogadjuk el a CBA ajándékát és kaptunk egy 500 Ft-os étkezési utalványt:))) Király!
Vendég
 


Elindultam, hogy veszek magamnak pár pólót. Ehhez képest Balunak vettem szandált, meg Scooby Doos pólót, nadrágot. Lehet röhögni. :lol:
vovanda
 
 


Twist!
Világos barna, de most csak tőfestés volt.Amúgy 3 havonta szőke melír megy pluszba.
Jó cuccikat vettél, és még meg is etettek közben :lol:
Húúúúú ma 6 látogatóm volt totál lefáradtam.Az udvarra is lementünk nagyon jóóóóó volt!!!!

Vanda!
Balu is megérdemli a jó ruhákat :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Szia Vanda! :? Mi megint 4.25. Ti? Bazi álmos vagyok.

Twist, ezt én is nézegettem. Tetszik nagyon. :D

Van egy utazóágyunk, de olyan elb....tt méretei vannak. Akarok venni bele matracot. Anyuék úgy mérték, hogy 93x65-ös. Nincs is ilyen matrac méret... :roll: Vegyek 120x60-ast, és majd levágunk belőle?

skrisz72
 
 


Skrisz!
5 óra, kitartóan...
Matracot vágatni tudsz bele. Ez milyen utazóágy? Nekem olyan kicsinek tűnik, bár nekünk is az egyik nem 60*120as, hanem szélesebb és rövidebb.
vovanda
 
 


Sziasztok Lányok!

Első "igazi" beköszönésem ez az üzenet.
Most már merek ide is írni.
3. lombikprogramunk végre örömöt hozott nekünk.
Pénteken voltam a 8 hetes uh-n kaalis dokinénimnél, és igazi csodát láthattam újra.
A baba 21 mm-s, mindene megvan ami ilyenkor lenni kell. :)

Én már itt mindenkit "ismerek", hisz régóta olvaslak benneteket -régi motorosokat is.
puszillak Benneteket!
nani72
 
 


Nani, sok szeretetttel gratulálok! Akkor ezek szerint elbocsátottak már a Kaáliból? Van szülész dokid? Ügyi vagy!:)

Skrisz, ugyanezt a bodyt nézegetted? Király!:) Olyan cuki! Még egy fodros ujjút néztem, az is tetszik, de ez jobban bejött.
Mindjárt dobok képeket a tegnapi szerzeményekről is.
Kép Kép Kép
Krisz, eljöhetnél egyszer a Veresegyházi vásárra (szombaton és szerdán van), tök jó dolgok is vannak :wink: Szólj, ha jössz, elkísérlek:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.06.06 07:05-kor.
Vendég
 


Nani, szupi hírek!

Twist, szép body. Piacon is sikerült valami?

Lois, ügyesen bevásároltál. KiZé, nagyon ügyes, hogy így iszik már!Hiába na, ekkora legényke!! Nemsokára jön hozzánk csajozni :lol: .

Skrisz:sztem bármekkorát tudtok vágatni a matracosoknál. Van a Váci úton is talán több is. Férjed nézzen be pl. a Brendonos udvarban is van egy matracos, az egy köpés neki.

Keny: micsoda sok látogatód volt! Nálunk is voltak a szüleim. Ez nálunk nagy dolog, mert idősek, messze laknak és max. évente 1x jönnek, de mivel már mondtam, hogy nem megyünk, így jöttek. Hoztak cseresznyét egy vödörrel, vagy 4-5 kg epret, salátát egy óriási szatyorral, friss borsót, friss hagymát, anyum készített életében először eperlekvárt és persze édesítővel, mert nekem csinálta. Szóval nagyon boldoggá tettek. Babaszoba+babacuccok nagyon tetszettek nekik. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, kiegészítettem fotókkal a hsz-t most már:)
De ari-barik a szüleid, mennyi finomságot hoztak és nagyon figyelmesek az édesítővel. Nagyon aranyosak!:)

Ja, még egy Chicco járássegítőt is vettünk Dorkának (már jó előre):)) Pont ilyet:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretném a tanácsotokat kérni.

A hétfői napra van időpontunk a Dévai Intézetbe első konzultációra. A héten voltam nőgyógyásznál, és azt mondta, hogy ő az én helyemben a Kaálit választaná, mert ennek az intézetnek nagyobb a sikerességi aránya.
Kicsit elbizonytalanodtam, hogy jól döntöttünk-e.
Véleményem szerint - bár még orvos nem hagyta jóvá - nekünk inszeminációra lesz szükségünk, mivel a férjem pszichés problémákkal küzd.
Néztünk egy honlapot, ahol az összes intézet fel van sorolva, pozitív/negatív tapasztalatokkal, kezelési költségekkel.

Szeretném megkérdezni, hogy tényleg olyan drága a Kaáli? Nagyjából milyen összegekre lehet ott számítani?
A gyerek mindent megér, bármennyit hajlandó lennék fizetni érte, de hát sajnos a mi pénztárcánk sem feneketlen.


Segítségeteket előre is köszönöm!
Mné
mné
 
 


mné: Szia! Az inszemik árát nem tudom, nekem csak lombikom volt ott. 140 000 Ft volt összesen, amit erre költöttünk, kivizsgálásokkal, vérvételekkel, UH-okkal és gyógyszerekkel együtt. Szerintem ez nem olyan drága....
És nagyon megérte!:)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: