Új privát üzeneted érkezett!

Hali lányok

Laptetűm a tiétek.

Ubi hogy ment?

Később jövök még csak Dari majd kiugrik a kezemből.

Bikfy neked is szép napot

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Túlvagyok az inszemen. Szerencsére megrepedt a tüszőm. Most kezdhetek reménykedni. A doki Duphastont, és Utro-t is írt fel. Jól bebíztosított.
Köszi szépen a drukokat! Nagyon jól esik, hogy ilyen arik vagytok!

aviubi
 
 


Ubi, Bumi! Rajtatok a világ szeme!!! :)

Teleprotálom a babaragacsokat Mindkettőtöknek!

Vius! Majd küldd a video linket, ha elkészültél vele!

Enyémek még alusznak, hála az égnek. :) Van időm kicsit olvasni, megyek is.

Este benézek. Sziasztok!
Vendég
 

 
 

sziasztok,

szegény bikfy,senki nem volt reggel? itt ünnepnap van,így lustálkodtam meg főztem,nem volt semmihez kedvem.

ubi,
nagyon drukkolok...

bumi,
nálad mi zujs?

nekem még mindig nem jött meg...
Vendég
 


Bikfy!
Nagyon sajnálom a mensit. De tudod, jó úton haladsz, és fogynak a centik, jön az a várva várt baba! ;)

Bazsa!
Ne add fel! Nagyon drukkolok, hogy a következő inszem már sikerüljön!!!

Vius!
Köszönöm a kedves szavaidat! Vigyázz arra a csodás kislányra, puszillak titeket!

Beze!
Kívánom, hogy elmúljanak végre az epegörcsök, és élvezni tudd te is a terhességed, és nyugodtan várhasd a kistesó érkezését! És a példaképem vagy abban, hogy jöttél Lexikével, és még nem is akartál kistesót, máris csatlakoztál, és rendszeresen írtál, remélem egyszer nekem is megadatik ez!

Monic!
Emlékezetes és sima szülést kívánok neked a kicsi fiaddal, optimális időben! Ölellek és kitartást!

Rodi!
Köszönöm a kedves szavakat! Te is a példaképem vagy, hogy túl lehet élni ezt a helyzetet és sikerülni fog nekünk is! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen nálatok! Aranyos dokinőt választottál, hogy felhívott, mi van! :)

Aagassi!
Gratulálok a kis családodhoz mégegszer, és drukkolok, hogy amint szeretnéd, még nagyobb családdá válhassatok! Biztos lesznek még nehéz napok, de ez természetes, és minden családban előfordulnak. Kitartást neked! És köszönöm neked is a bíztatást!

Bumi!
Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön! Remélem, minden rendben, és szépen tapapnak a babák!!! ++++

Aviubi!
Szuper erdményei vannak a párodnak! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön most a kistesó! A dupla inszem még nagyobb esélyt hoz! :) +++++

Lucuzs!
Drukkolok, hogy jól teljen a nyár, ne legyen beteg Bogi! És növeszgesd a kistesót a pocakban!

Eclipse!
Remélem minden rendben veled! Boldog terhességet és aztán boldogságot a kis családoddal!

Babicsek!
Kb. 5 hónap kihagyást javasolnak a dokik. Meg a Kaaliban a lombikoknál eleve is sor van, így én abban bízom, hogy idén lesz még egy lehetőségünk. Fizikailag teljesen jól vagyok, már csak lelkileg kell helyreraknom magam.
Nagyon drukkolok neked ehhez az inszemhez, hogy sikerüljön! És kitartást! ++++

Dy!
Puszilom Grétát és téged is!

Timejka!
Remélem teljesülnek az álmaid még idén! Ha lesz Bencusnak műtétje, akkor kitartást, gondolok rátok is sokat!

Syl!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Kitartást, mindjárt itt az ultrahang! Kívánom, hogy csodás szívhangot hallhassatok!

Nati!
Végül, de nem utolsó sorban, Nati, kívánok neked is kitartást a továbbiakhoz! És hogy ne várasson már annyira a kistestvér, hanem jöjjön és költözzön be a hasadba! És szép nyarat neked is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Lányok!
Nehéz szívvel mondom ezt, de most el kell búcsúznom tőletek. Nagyon nehéz döntés ez, mert nagyon a szívemhez nőttetek, igaz barátaimnak érezlek titeket. Ígérem, vissza fogok jönni idővel.

Lányok, nagyon drukkolok nektek továbbra is, csak kicsit távolabbról. A regisztrációm megmarad (ha privit írtok, válaszolok), és szeretnék visszajönni, de lehet, hogy csak pár hónap után. Kell, hogy kicsit kikapcsoljak, és ne napi szinten a baba járjon a fejemben. Ehhez egy kicsit el kell távolodnom ettől a fórumtól, még ha ez most nagyon nehezemre is esik. Nagyon drukkolok nektek, és remélem, hogy megértitek vagy legalábbis elfogadjátok a döntésemet. Kitartást nektek, és kívánom, hogy mikor visszajövök, sok-sok kismamáról olvashassak itt, közöttetek. Ölellek Benneteket és kitartást! Jönni fog a baba, kinek előbb, kinek később, de hiszem, hogy jönni fog!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki: Éreztem hogy elakarsz köszönni tőlünk az első írásodat ahogy olvastam. Hogy mindenkihez volt pár jó szavad. Nagyon sajnálom hogy ilyen döntést hoztál, de ez a te döntésed, ha neked így lesz jobb akkor elengedlek. De nagyon fáj a szívem hogy nem olvashatlak. :cry:

Remélem mihamarabb visszatérsz. Hiányozni fogsz nagyon.
Hidd el ahogy telnek a napok, egyre könnyebb lesz, legalábbis bízom benne hogy könnyebbnek kell lennie. És egyre közelebb kerülsz a következő babához!

Egy nagy puszit küldök neked!

Kép
babicsek
 
 


Kedves Kiki,
te így döntöttél, és mivel a barátaid vagyunk,nekünk ezt el kell fogadnunk! Remélem jól döntöttél, és tényleg segít a feledésben.
Ha bármikor meggondolod magad,én szívesen várlak.
Kívánom,h minél hamarabb rendbe tudd a kis lelked tenni, és viisza tudj térni.
Nagyon vigyázz magadra, és ha vmi nagy dolog történik a kis életemben szívesen megosztom veled priviben.
és ha neked van bármikor szükséged egy kis lelki támaszra, rám számíthatsz...
Vendég
 


Sziasztok

Kikinda sajnálom de megértelek én is gondoltam hogy elakarsz köszönni mint ahogy Babi is mondta mindenkinek írtál pár jó szót.

De azért ha úgy érzed hogy már elég erős vagy azért gyere hozzánk mi szívesen látunk.

Majd írok privit is neked !

Csajok a videa.hun lesznek fent a videok már 3 fent van de töltögetem szorgalmasan.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kikinda:Sajnálom,hogy most nem fogsz jönni egy darabig! :(
De teljesen megtudlak érteni drága,kívánom,hogy erősödj és minnél előbb újra baba legyen a pocakodban!
Köszönöm szépen neked a jókívánságokat. :)

Ma voltam UH-n és jó híreklet kaptam!
Jó helyen van a pici,hallottam a szívverését 8mm-es és 7 hetesnek felel meg.
2 hét múlva kellesz újra mennem!Most nagyon boldog vagyok!
Igaz még tele vagyok félelemmel ,de ez természetes!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl,
gratulálok a jó hírhez,csak így tovább :)
Vendég
 


én mára elköszönök,

jó éjszakát

Kép
Vendég
 


Kikikém!

Nagyon sajnálom, hogy így döntöttél, de ha őszinte akarok lenni, megértelek! Én is így tettem annak idején, de 2 hétnél nem bírtam tovább! Nagyon hiányozni fogsz, és nagyon várunk vissza! Nagyon sok puszit és gyógyító ölelést küldök neked! Remélem minél hamarabb visszatalálsz hozzánk!

Bumi! Ubi!
Küldöm a mai babaragacsokat! Nagyon szurkolok nektek!

Syl!
Gratulálok a szívhanghoz, és örülök, hogy minden rendben van! Nem akarlak elkeseríteni, de a félelem, az aggodalom végig ott lesz a terhesség alatt! Képet nem kaptál?

Beze!
Jól vagytok? Te is régen jelentkeztél! Aggódunk, ha nem jössz!

Natikám!
Te is régen voltál! Hiányzol! Email-emet remélem sikerült elolvasnod! Puszi

Látom ma nem nagyon pörgött a topik! Mi is most egy fél órája értünk haza. A páromnak vettünk az esküvőre egy öltönyt és én is néztem ruhákat, de semmi. Egész nap mászkáltunk, úgyhogy el is vagyok fáradva. A legrosszabb az, hogy nem tudtunk mindent elintézni, így sajnos még biztos egyszer-kétszer nyakunkba kell venni a várost!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kikim!
Nagyon sajnálom, de megértelek. Kicsit most én is így érzek. Nem nagyon tudok semmiről beszámolni. Ráadásul most lesz majd még ez a hülye műtét, aztán ki tudja mennyi várakozási idő, szóval fene tudja én mikor leszek babás. Nekem sem kellene annyira görcsölnöm a témán és lehet, jobb lenne nem jönni egy darabig. Csak hát én is úgy vagyok, mint Rodi. 2 hét után hiányoztok.

Rodi!
Férjed öltönyének örülök. Neked milyen lesz a menyasszonyi ruhád? Van már valami terv? :wink:

Syl!
Örülök, és gratula.

Bazsa!
Neked is jó éjt!

Mindenkit puszilok, bocsi, de most nem tudok mindenkinek írni, mert apus is menne fürdeni és én meg akarom előzni. Mert ha ő beül a kádba, az 3 óra hosszát jelent. Ezt akarom megúszni. :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

rodi,
jó hogy lesz az esküvő is így nem csak a babatéma van nálatok...
jó készülödést,már nincs sok hátra!Én varrattam a ruhámat,bár erre már nem sok idpőd maradt... habos babos ruhát szeretnél vagy vmi egyszerűbbet?

Bikfy,
és így a párodnak kellett 3 órát várni??? :lol:
nekünk tusolónk van,uh az valamivel gyorsabb!

csajok,
még mindig nem jött meg és 18-án indulunk nyaralni. nagyon ugy néz ki,h most 1 hónap kimarad. nem szivesen hagyom ki, de lehet,h még jót is tesz egy hónap pihi.és ha még éppen pont bele is férne a nyralás előtt az inszem,milyen lenne a nyaralás? az előző esetben is hétfőn kellett volna megjönnie és pénteken jött meg. akkor nem volt progeszteron adagolás mégis késett,én ezt már nem értem...
na nem marad más,mint várni...
na megyek melózni,
szép napot mindenkinek...

Kép
Vendég
 


Sziasztok csak gyorsan mert Darinka ma ismét matricás.

A videokat úgy tudtam feltenni hogy meg kell keresni de egyszerű

www.videa.hu
ott keressetek rá hogy darinka és ott lesz a nevem kattintsatok a Viusra és kiadja az eddig feltöltötteket.
A többit kicsinyiteni kell azt majd az uram segit.
Ha gondoljátok nézzétek meg.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Itt a mi Picikénk!:)

Kép

Kép

Kép
syl100
 
 


Nekem már volt egy esküvőm 10 éve, akkor nekem is habos babos, varratott ruhám volt, nagy bulival. Most csöndes, meghitt kis esküvő lesz. Úgy volt, hogy csak 10-en leszünk, de végül anyósom a szertartásra odahívott vagy 20 ismerősüket. Na, mindegy. Ő nagyon meg akarja szervezni az esküvőnket, kitalál mindig mindent. Már párszor miatta össze is kaptunk a párommal. Na mindegy. Próbáltam tegnap terhes menyasszonyi ruhákat, de nem voltak jók, még szabni kellene rajtuk. Így valószínű veszek egy szép fehér nadrágot és hozzá valami nagyon szép fehér, elegáns felsőt. A nadrágot így később is tudom hasznosítani és a húgom esküvőjére egy másik felsővel fel tudom venni. Sajnos kismama ruhákban nincs nagy választék, ráadásul 36-38-as méretbe, meg még kevésbé.

Hát mostanában én is kevesebbet tudok írni, nem nagyon van miről. Egész nap itthon vagyok. Ezen a héten a lakást szépítgetjük, így az egész egy nagy kupi. De majd jól kitakarítunk, és akkor minden szép lesz. Velem sem történik nagyon semmi, max a baba miatt aggodalmaskodom kicsit. Hétfőn megyek négyes tesztre, és este a doktornőhöz. Szóval, már nagyon várom, és remélem, hogy jó lesz AFP eredményem is.

Bikfykém! Nagyon szurkolok a vizsgáidhoz! A műtét után meg spontán terhes leszel- én ezt nagyon komolyan hiszem!

Bazsa!
Szerintem az embernek jót tesz egy hónap kihagyás. Én is először úgy akartam, hogy addig megyek, még olyan helyet nem találok, ahol az egymást követő hónapokban megcsinálják az inszemeket, de aztán nem tettem. Nekem azért mindig kellett az az egy hónap, hogy lelkileg feltöltődjek, bár nagyon nehéz volt kivárni azt az időszakot! Nagyon szurkolok neked! És kívánom, hogy legyen nagyon jó az utolsó kettesben töltött nyaralásotok!

Vius!
Mindjárt meg is nézem a videókat!

rodina74
 
 


Syl!
Jaj, nagyon szép!
Mekkorának mérték? Jaj, ez annyira izgalmas!
Nagy gratula!

rodina74
 
 


Rodina:8mm-nek mérték!Azt mondta,hogy 7 hetesnek felel meg!Szerinted nem kicsi?
Te érzed már a magzat mozgást?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

A mi babónk 7 hetesen volt 8,3 mm-es. Úgyhogy nem kell aggódni, minden rendben van, nem kicsi!
Nem, még nem érzek magzatmozgást. Van, hogy néha érzek olyan furi dolgokat, de még egyik sem az volt, hogy biztosan tudtam volna, hogy a pici mozgott. Még 2-3 hét és biztosan érezni fogom!

rodina74
 
 


sziasztok,

vius,
most rohanok,mert a hugom gyerekei itt vannak,de igérem holnap megnézem a videókat...

syl,
de kis csinooooooooos :) jajjj már én is trthatnék itt...

rodi,
nekem egyszerű varrott ruhám volt,nem vittük túlzásba és voltunk vagy 20-an... nem az a lényeg... szerelmes vagyok :oops:
jajjj de aranyosan megfogalmaztad :) "utolsó kettesben nyaralás"
úgy legyen! bár én megint vettem tesztet,mert még mindig semmi!
egy kolleganőm ugy járt,h negativat tesztelt vv-el is és mégis terhes volt... nem bizom annyira benne,de ki tudja,próba cseresznye... :)

később lehet benézek még,most adok enni a gyermekeimnek :)
Vendég
 


Hali lányok

Most néztem az enyémet amikor Darival kismama voltam nekem 7 hetesen 11mm volt.
De a 8 mm szerintem nem kicsi.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Syl nem sokára nem is lesz olyan pici de jó ezeket nézni nosztalgiázom.tök jól esik.Gratulálok!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Syl!

Itt majd tudod követni a magzati méreteket:

http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html

Egyébként a genetikai uhunál a babónkat már 2-3 nappal idősebbnek mutatták ki, mint a tényleges kora! Szóval ne izgulj!

rodina74
 
 


csajok feltettem még egy vidit ha gondoljátok nézzétek meg Darinka eszik cimmel.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok egy pár sort, mert hulla fáradt vagyok és holnap nagyon korán megyek Budapestre.

Syl: Nagyon gratulálok a kis csöppségetekhez. Milyen szerencsések vagytok hogy első inszemre sikerült! :)

Rodi: Minden rendben lesz hétfőn meglátod. :wink:

Vius mindjárt megpróbálom megnézni a videókat ha tudom.

Bazsa: jól emlékszem hogy aBalatonra mentek nyaralni? Reméljük akkor már jó időtök lesz.

Velem sincs semmi különös. Esetleg annyi, hogy valamelyik nap elmentün vásárolni, mert leárazások voltak. Akkora sor volt, hogy apus 55 percig sorakozott, míg eljutott a pénztárig. Én meg olyan szarul lettem, hogy olyan érzésem volt, hogy mindjárt összeesek. Így kimentem a bolt elé leülni. Szegénykémtől ez hatalmas teljesítmény volt hogy kibírta, amikor utál vásárolni, és irtózik a tömegtől. Nemtudom mi lehetett velem. Valószínű hogy megittam napközben 1 liter kólát és attól. Én nemtudom miért, de mikor ezt iszok utána mindig rámjön a rosszullét. Nem is nagyon szoktam ilyet inni, de most olyan jó volt.

Kiki: Hiányzol. :(

Na mentem lefeküdni, holnap nem leszek, csak este jövök haza. Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

Bikfy: Mizu? Teszt? Nagyon szorítok! :shock:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Vius, megnéztem a videókat. A kedvencem, ahogy a dédipapa várja haza Darinkát, meg amikor zenét hallgattok. :)

Sly! Örülök, h ilyen jó híreket kaptál, a sztárfotó is kiváló! :D A méreten meg ne agonizálj, van, mikor picit nagyobb, máskor picit kisebb a baba a standardnál...a lényeg, h egészséges és jó helyen van!

Kiki, Bikfy! Átérzem a helyzetetek, hellyel-közzel én is ebben a cipőben járok most is...se nem inszemes, se nem várandós nem vagyok, de már nem bírnék egy napot se ez a fórum nélkül; a szívemhez nőttetek mind.

Babicsek! Húanyám, 1 liter kólát meginnék, engem lábbal előre vinnének a prosecturára. Embered a nap hőse, h így bírta az utált bevásárlást! Drukk a teszthez!

Rodina! Nem is olyan sokára már tutira a babát fogod érezni és teljesen biztos leszel benne. :) A nadrág-fehér felső szerintem elegáns lesz az esküvőn. Őszintén: még életemben egy igazán csinos kismama-menya ruhát nem láttam, mindegyik olyan matrónás.

Bazsa! Lődd csak el azt a tesztet reggel, hátha...én szurkolok :!:

Itt a helyzet változatlan, ma is fos idő volt, de legalább nem zuhogott. Gyerkőcök viszonylag nyugisak voltak, semmi "rendbontás" nem volt. Holnapra a Zuram, vasárnapra meg én kapok kimenőt...mondjuk Neki könnyű dolga van, mert szervezett programra hivatalos. Én meg majd csavargok egyet a városban, meg lehet, hazaugrok Anyuhoz, alszok egyet a lánykori szobámban. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kiki! Sajnálom, hogy elmész, de megértem. Remélem hamarosan visszajösz, mert szerintem ennek a topiknak te nagyon fontos tagja vagy! Kivánom, hogy hamar elteljen az 5 hónap.

Bazsa! Basszus, ez idegtépő. Miért nem jön már meg vagy valami! Én már biztos elmebeteg lennék.

Syl! Gartulálok! Nagyon édes a pöttüm. Kicsit formátlan, de nemsokára gyönyörű lesz! A 8mm, teljesen oké! És legközelebb a 12. héten mész?

Babicsek! Ügyes legyél holnap pesten! :D
Én egyre rosszabul türőm a tömeget, ugyhogy megértem párodat, de tényleg hős volt, hogy kitartott! Kóla, hm nekem is néha nagyon jól tud esni.

Aagassi! Jó pihenést! Azért kemény lehet, hogy egyszercsak kapszz 2 kis manócskát. Bármennyire is zsereted őket azért belekell jönni. De nekem nagyon szimpi ahogy kezelitek a helyzetet! Nemsokára pedig unatkozni fogsz amikor pihenhetnél. :wink:

Rodi! Szerintem napok kérdése, és érezni fogod a babádat! Eleinte csak kis pillangótáncként aztán pár hét, és szétrugdossa a bordáidat. :lol:

Vius! Még nem néztem meg a videókat, mert mindig megyek, de holnap leülök, és megnézem, mert nagyon érdekel! :lol:

Képzeljétek Bencének megint előjött a kötőhártya gyulladás. A héten már tök szép volt a szeme, erre mára mind 2 piros lett. Így most újra csöpögtetünk. :cry:

Szép hétvégét!

aviubi
 
 


sziasztok!

babi,
jól emlékszel,Balaton. én is remélem,h jó időnk lesz. bár nem vagyok egy nagy lubickolós, nekem már az is jó,ha nem lesz eső és hideg.
Gratulálok a párodhoz,az enyém ideggörcsöt kapott volna már. Ő nem jön velem vásárolni,de már nem is bánom,hisz csak hisztizik mellettem,arra meg nincs szükségem. ha boltba megyek,akkor hívom,ha a kasszánál vagyok és ő már rohan is értem :) a városba meg be sem jön, a múltkor is kétszer kellett visszamennem a gatyáját visszacserélni,mert nem volt jó rá. de megteszem neki,mert különben inkább a régi rongyaiban jár.tudom,h hülye vagyok...
cola? én colafüggő vagyok,én ha nem ihatok coca-colát,attól leszek rosszul :lol:

aagassi,
ellőttem a tesztet,de természetesen értelme nem sok volt. hát persze,h negatív,de mensi sehol...
leányszoba??? akkor jóóóól pihend ki magad :)

aviubi,
ne is mondddddd, legalább megjönne akkor,de ez nagyon szar,h nem jön meg meg negatív is a teszt. ááááááááááááááááááá
Szegény Bence, de ez normális,h ilyen sűrűn?

Én meg nem bírtam aludni,gondolom a teszt miatt, aztán már 6-kor meg is csináltam. visszafeküdtem,de nem bírtam aludni. uh felkeltem netezni és megnéztem a videókat is :)

vius,
nagyon édes kiscsaj a lányod :) a kolbászos sztorin akkorát nevettem. Tudja,h mi a jó :)
a dédpapa beszólása is aranyos volt: " mé nem gyünnek mááá??? "
annyira aranyos,ahogy várta.
a párod is ügyesen fürdet,le a kalappal,sokan ilyenkor meg sem merik fogni,nem hogy fürdetni...

na készítek reggelit a lányoknak,
szép napot mindenkinek...

ubi,bumi,
babaragacsok mennek
Vendég
 


na csak megjött...
Vendég
 


Sziasztok

Bazsa sajnálom remélem következő inszemi sikerül!

Aviubi jobbulást Bencus szemének nem irigylem szegényt.

Syl nem baj ha még formátlan de az a lényeg hogy sikerült és persze elsőre!!

Aagassi ma lesznek programok a téren mi is megyünk mert töltöttünk ki kresz kérdéseket és besorsolták az uramat meg apukámat 80 emberke közé és ma lesz a végső sorsolás.

Bikfy gyere nekem ne menj el te is mert Kiki már elment és nagyon sajnálom és remélem minél előbb visszajön.

Képzeljétek tegnap a nagylány a nagy ágyban aludt ahogy szokott is én ebédeltem az urammal és egyszer csak egy sikontás jött a szobából a nagysága lent volt a földön és nem fért el a pihentető szék melett és ezért sikongatott.megállt bennem az ütő végülis leesett az ágyról még jó hogy alacsony az ágy.
Nálunk ez az évi teli van vizzel.
Most vátozatosság kedvéért a vikkendházunk fog uszi tegnap már nagyon közelitett a viz.

Megyek mert vándorlás van.

Majd jövök még.

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Bazsa!
Éljen! Néha az ember ennek a tetves mensinek is tud örülni. :lol:

Bumikám!
Kismami vagy már?

Aagassi!
Hajrá pihenés. Én még minden nap hajnalokig tanulok, de ha egyszer ez véget ér, 2 napig csak aluszni fogok.

Ubi!
Nem lehet, hogy az oviban, bölcsiben van valakinek kötőh. gy-a? Mert ez ferőz, lehet, onnan szedi össze a gyerek.

Rodika!
Irigyelem a pillangó táncodat.

Kikim!
Hiányzol, nem is kicsit. Ha 5 hónapot kell pihenni, akkor nagyjából egyszerre kezdhetünk majd reménykedni. Lehet, mégiscsak Te leszel a zebrapárom? Mi leszünk itt az utolsó befutók, de nem baj, a többiek tapasztalataiból már simán megélünk majd. :wink:

Vius!
Nincs most időm, de amint tudom, megnézem a kics tündért. :wink: Kíváncsi vagyok, mekkorát nőtt már.

Babim!
Nincs teszt, én már 4. napja menstruálok. És nem hiszitek el, de máris kezdem érezni a jobb petefészkemet. Elkezdett érni a következő tüsző. Múltkor is így volt. 13. napon repedt. Félig sem tréfa. Nagyon klassz nekem ez a Mercformin. Csak a tapadáson tudnék még segíteni. De jó is lenne. :wink:

Syl!
Megesz a sárga irigység. Igazán gyönyörűséges.
:wink: :wink: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy remélem mostmár vége lesz ennek a sok hülye tanulásnak meg vizsgának.!
Kitartás!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Nem bírtam ki, megnéztem a videókat. Dédisen még sírtam is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy :)

Bazsa kénytelen volt fürdetni mert nyitott hassal jöhettünk haza az nap nyitották ki a hasam egy pár órával hazaérkezés előtt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Köszönöm Lányok,nagyon aranyosak vagytok! :D

Amúgy 2 hét múlva kell megint mennem UH-ra!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Vius:
Darinka egyszerűen gyönyörű. És hihetetlen, hogy már most milyen válogatós... Tündéri!

Syl:
Én is nagyon gratulálok, és kívánom, hogy minden rendben legyen a terhesség alatt.
Végre megtörte valaki a negatív szériát... Úgy érzem, hogy már itt volt az ideje.

Bikfy:
Kitartást a vizsgákhoz! Hátha ez megnyugtat, én is épp tanulok. Most fejezem be az egyetemet. 1,5 hét múlva államvizsga... Neked még menyi van a suliból?

Mi már nagyon izgulunk, és nagyon várjuk a hétfőt. Akkor megyünk az első konzultációra. Hívtam a héten megint az Intéztet. Gondoltam megkérdezem őt is a vizsgálatokról. Egy pillanat alatt lerázott. Remélem, hogy hétfőn minden rendben lesz. Voltam a nőgyógyászomnál is, beszéltem vele is az inszemről, de nagyjából csak annyit tudott mondani, hogy támogatja. Kérdeztem őt is az eljárásról, na arról ő nem mondott semmit, csak azt, hogy majd az intézetben mindent elmondanak...

Nagyon szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Mné
mné
 
 


Lányok köszia vidi dicséreteket

Mné biztosan segiteni fognak csak nem küldenek el.

Syl addigra már még szebben fog látszodni a csöppötök:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Kiki, nagyon sajnálom, vérzik a szívem, de tökéletesen megértelek. Várlak vissza, amint kész vagy rá, addig is ölellek!

Rodi, drága vagy, köszönöm. Az utóbbi napban csak olvastam, de minden rendben, kistesó 36 mm, haematoma eltűnt. Hétfőn megyek a védőnőmhöz is, csütörtökön meg ekg-ra.

Bikfy, kitartást, hány van még vissza?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön reggel megvolt a beülti, mindhárom embrikét visszakaptam. Most a beültikor kaptam magnéziumos infúziót, amit eddig még soha. Ez arra jó, hogy ellazítsa a méhet, ezzel is segítve az embrikéket a megtapadásban. Plusz 2 naponta 1/4 ovitrellet is be kell adnom. Nagyon bizakodó vagyok. Teganp és tegnapellőtt még jórészt feküdtem, ezért is nem jöttem. ma már be kellett mennem dolgozni,, igaz csak 5 órát, azóta megint fekszem. Hétfőtől dolgozom normálisan.

Kiki!
Nagyon sajnálom, hogy nem jössz, bár teljes mértékben megértem. Mostanában én is alig vagyok. Bár ez nálam jórészt időhiány. De néha jó nem a babatémával foglalkozni.

Bikfy!
Hát igen, amikor az emberrel nem történik semmi babás téma, akkor jó egy kicsit hanyagolni a fórumot. De én sem tudok sokáig távol maradni tőletek. Ha más nem olvasó üzemmódban mindig vagyok/voltam. Drukk a vizsgákhoz!

Syl!
Gratula!

Ubi!
Millió babaragacs nektek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok

Beze ti is szépen növögettek.

Bumi remélem sikerült és megmaradnak(Mind3an:) )

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


bumi,ubi,
küldöm a ragacsokat...

natiról tud vki vmit?
vagy én nem figyeltem eléggé???


holnap nem leszek sokat itthon,de azéret igyekszem felnézni..
jó éjszakát...

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma seholsenki? Biztos a jóidő teszi. Én tanulok, holnap vizsga. Nagyon félek. Sokat tanultam, csak meglesz. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumika!

Százezermillió drkkom száll feléd.

Moncsi!
Te merre jársz? Ugye még nem szültél meg? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze, Mné, még 2 vizsga. Most egy meg 22-én. :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Még mindig sehol senki?

Én készülök holnapra, egész puska arzenállal. Gondolom ebből semmit nem tudunk majd használni. A kolléganőm a 40 fok ellenére eljön egy vastag kapucnis pulcsiban. Na de hát mindent a kettesért!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma már nem hiszem, hogy jövök, holnap 8-tól kérek sok-sok drukkot!

Jók legyetek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nicsak!
Nyerek egy laptetűt? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocs lányok, tudom, hogy megint eltűntem. Szombaton lent voltunk a telken lefestettük a földszinten a falat, majd elmentünk Herceghalomra, mert a tesz-veszen vettem egy Angelcare AC 401-es bébiőrt és légzésfigyelőt, pelenkatárolóval! Nagyon jó pénzért ütöttem el, és csodálatos állapotban vannak! Nem is gondolná az ember, hogy használták! Későn értünk haza. Ma meg folytatódik a lakásfelújítás, az egész lakás olyan mint, ahol bombát robbantottak.
Még este át kell szaladnunk a szüleimhez is, és még egy kicsit össze is kell takarítanom!

Bazsa!
Sajnálom, hogy megjött, és remélem, hogy a következő sikerülni fog! Nagyon szurkolok!

Aviubi!
Szegény Bencus! Sok gyógypuszit küldök neki, és remélem, hogy hamar meggyógyul!

Vius!
Remélem, azért a nyaraló megússza szárazon! Darinka olyan édes! Annyira jókedvű, és kiegyensúlyozott!

Bikfykém!
Ez a fránya tanulás! Még egy kis kitartás, és vége lesz! Nagyon szurkolok a vizsgákhoz! Mikor mész legközelebb? Ja, látom, később már írtad! Na a holnapihoz egy nagy kalappal!
A tapadás is a műtét után megoldódik , meglátod! Fogjuk még nézni, és csodálni a te kis pöttyödet!

Mné!
Szurkolok nagyon a holnapi naphoz! Majd gyere és számolj be, hogy mi volt!

Beze!
Örülök, hogy minden rendben! Jó lenne a tesónak is csinálni egy vonalzót, hogy lássuk, hogy hol is tartasz! Régen voltál, így nem is tudom, hány hetes vagy! Örülök, hogy eltűnt a haematoma. Azért, gyere néha! A görcsökre kaptál már valamit?

Bumi!
Nagyon szurkolok neked! Pihenj sokat, és a mh-en csak kíméletesen dolgozz!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: