Új privát üzeneted érkezett!

Sannah, aham, nem,nem vagyok közalkalmazott, apa az.én kormányszolga vagyok.bár az sem jobb.pláne ez az új kirúgási szabály :evil:
Vendég
 


Lois,
köszi, egyik gondolatom épp ez a víz volt! :D
bár most nincs sikere a víznek, de bízom benne, hogy a nyári hőségben megszereti :roll:

kis apeh ellenőr palánta! :lol: puszi neki! :wink:
Makilány is el tudja foglalni magát, de inkább minket keres. De ha elvan épp, akkor ő is nagyon belemélyed, pofija is átalakul! :D
olyankor, ha odanyúlunk, a kezünket simán ellöki :shock:

Sannah, Hunci,
ka-ra rájöttem, én is az volnék :roll: :wink:

taliban benne lennék, a legutsó, ha jól tudom, Hannáéknál volt, oda nem sikerült eljutni :(

angel37
 
 


Hunci!
Nálunk most azt sem tudja senki (aki meg tudja, nem mondja), hogy magával a hivatallal mi lesz. A felmentési szabályok tényleg elég érdekesek... Ja, én most még azt sem tudom, mi vagyok. Merthogy eddig ig. ügyi alkalmazott, de per pilla még azt sem közölték, hogy melyik minisztérium alá tartozunk.
vovanda
 
 

 
 

Vanda, mi sem tartozunk épp sehova sem :roll: már írtam csomó határozatot, de azt sem tudni, hova lehet majd fellebbezni. Azt tudni, mely két szerv civakodink értünk,de döntés még nincs.

Angel, igen, Hannáéknál volt az uccsó.
Vendég
 


akit érint:
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/06 ... t/?rnd=293

de legalább a védelem mégis megmaradt.
Vendég
 


Hunci!
Igen, a védelem maradt. Sőt, én irulok-pirulok, mert én az ikrek tanköteles koráig lehetek gyesen, és a védelem is eddig jár (ezen nem változtattak, remélem, nem is fognak). :oops:
vovanda
 
 


Sziasztok!
Rani, túlvagytok a varratszedésen?

Néztem a cikkeket, elég ijesztő. Remélem, hogy nem lesz ilyen gondja egyikünknek sem.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak helyzetjelentés:nincs semmi küli, ismét elment egy nap....jóóóóó unalmas, nyomi vagyok a szar időtől.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Littike köszöni szépen a kedves szavakat!

Lois!
Megnéztem Zétényt. Nagyon sokat változott mióta nem láttam. Igazi kis szépfiú. :lol: És nagyon huncutnak tűnik. Látom milyen ügyesen álldogál, már esetleg lépeget is? Biztos nagyon jó "társaság" neki a kutyus.
Én nem ismertem ezt a Scampot, de tecc, rendeltem is 15e-ért. Apának majd égnek áll a haja, mert épp a múlt héten vettünk Littinek pár ünneplőst, kb. hasonló értékben. 8) De majd anya dugipénzből intézi.

Hunci!
Aranyos, hogy felajánlottad. :) Gondolom azért a létszámtól is függ, mi lenne a végleges helyszín. Én biztos Littivel mennék.:)

Keny!
Nálunk sincs valmi jó hangulat, Litike is nyomott, hisztis, én nemkülönben úh. jól elvagyunk. Majdcsak előbújik már a nap.

Angel!
Igen a keresztanya be lett "iktatva" nem jelentett gondot hogy nem volt jelen. A tiszteletes nevetve azt modta elég nyomós indokkal maradt távol. :)

nna, reméljük holnap jobb napunk lesz.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Húú, három oldalt olvastam vissza. Jól pörög a topik.
Nálam a havi zárás pörög. Néhány válasz, amire emléxem:

Vanda, tegnap extra nyűgös napja volt Esztinek, egész nap hisztizett. Aztán megkoronázta egy hajnali 3 órás ébredéssel is, 3.45-kor aludt vissza. Aztán aludt 6.20-ig.

Angel, én szentkirályi vizet itatok Esztivel. Én sem forralom.

Lois, ezt a sétáltatást már elb...tam. Ha nem sétálunk, ordítás van. :?

Baba, örülök a jó eredményeknek! :D

Konak, én aggódós típus vagyok, ha rossz lett volna az eredményem, biztos elmegyek amnióra. Semmiképp sem vállaltunk volna beteg gyereket. Ha legközelebb terhes lennék, akkor már vérvételre sem mennék, hanem rögtön amnióra. Már nem bízom a kockázati számokban. És persze nagy gratula a csöppséghez! :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Nálunk is nyűglődés van ezerrel. Dani olyan hisztikirálynő, hogy az csak na.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a genetikáról és a csavizásból. Először kicsit megijedtünk, mert tarkóredőre 2,4-et mért a dr, nagyon-nagyon nehezen, kb 5 perc alatt, mert állandóan elfordult a picikém, nem mutatta magát. A véreredményem "annyira negatív" lett a biológus szerint, hogy nem kell további vizsgálat, majd csak a 16. heti vv és uh. Nem mutatta meg a nemét sem, a dr szerint szégyenlős. Mindene meg van, tökéletes a fejmérete, hasmérete, zárt a gerince.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagy örömünkben kapott is ruhácskákat a kis drágánk.
Vendég
 


Nálunk minden oké, alszanak egész éjjel a prüntyők. Fogak jönnek, de már nem viseli őket meg annyira. Viszont Kirus hisztizik ezerrel. Eddig felvett minden sapit, most letépi magáról és sír. Cipő se mindegy ám, ő hozza, hogy melyiket!

Katerina! Legalább erre jó volt a tapasztalatcsere, hogy megismerted a Scampot! :lol:
Régen Prince Oliver-nek hívták, egyébként szuper minőségűek, úgyhogy ne bánd az összeget!

Ma olyan szuper iker-testvérkocsit láttam, hogy elállt a szavam. Valami új-zélandi márka.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés erejéig tudok jönni. Mi a neve a tejserkentő sörnek? Mindenre hasfájással reagál Domi. :( Hátha az jó lenne.
Köszi lányok!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Karamalz :) Remélem beválik. Asszem mi mindnyájan a citromosat szeretjük.

Szöcsi!
Várom is nagyon a csomagot. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Csak gyors bekukk.
És ezt egy barátnőmtől kaptam:
SZÓLJATOK A BLAHÁN A PÁNSÍPOS INDIÁNOKNAK, HOGY ÁLLJANAK LE AZ ESŐTÁNCCAL, MERT EZ MÁR NEM VICCES !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Sannah, mennyire is ijedtetek meg illetve ki is ijedt meg egy kicsit hömhömhöm??? :wink: :lol:Szívem szt felvettem volna a telóbeszélgetésünket és beraknám ide.Kis füllentős.na jó, kismami vagy, megengedem :lol:
Vendég
 


Hunci: ez kicsi volt, amikor bömbizek, na akkor nagyon, azt még csak egyszer hallottad!!!! Többet nem fogod :wink: :wink: :wink:
Apa is ijedt volt, amíg nem volt meg a vv eredmény.
Vendég
 


Ja, 23-án lesz a cukros vv is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hunci!
Téényleg?? Az szuper lenne :D Minket bekarcolhatsz nagyjából bármikorra :roll:

Vanda!
Tényleg eljönnétek?? Az de jó lenne :roll:

Angel!
Zétény egyre többet iszik, kaja közben is iddogál, jelzi hogy szomjas, és addig nem eszik tovább míg nem ihat :)
Úgy tervezem ha jön a meleg elkezdünk poharazni :roll:
Ja persze, Zé is lóg a seggemben, meg gatyánlengedez egyfolytában :oops: De két lógás között azért ügyesen lefoglalja magát... meg felfedez egyfolytában :roll:

Katerina!
Köszi, átadom a Kölöknek :oops: Lépeget a bútorokba kapaszkodva, igen.
Szeretni fogod őket, csillagszermű Littinek meg biztos nagyon jól fognak állni :) Én is nemrég kaptam egy újabb pakkot, body-kon kívül szeretem nagyon a zoknikat, meg melegítőgatyákat, meg rendeltem rövidgatyókat is, bár azt még kakaidőfolytán nem volt alkalmunk kipróbálni.

Skrisz!
Car éjszaka ma náunk is1-től 4-ig volt ugrabugra a fejemen :? Utána aludtunk fél 11-ig, de azért nem volt vicces :?

Sannah!
Na azért a vége jó...huhh, már nem vagyok képben, mi is a tarkóredő ref.-je?
Én azért nem mondom senkinek sem, hogy ne hozd ide a cuccaidat, azért megbántani nem akarok senkit, max. nem adom rá és kész, ha nem teszik vagy leharcolt. De vannak olyan barátaink is akiktől kaptam olyan szuper rucikat is, amiket én azért meg nem vennék méregdrágaság okán, na azt azért használjuk :oops:

Ja, ma voltam tescozni, minden babaruha -30%, kétéves koráig megvan a Zé pizsikészlete 8) Meg amúgy is durva árak vannak, vettem a barátnőm minigyerekének cuki 68-as bodykat későbbre, 7 darab 810 (!!) volt. Szóval aki szereti a tescos rucikat, akkor usgyi :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rokonkutyával is cimbizek:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt,

arra keltem, hogy éhes vagyok és hangosan korgott a pocakom :oops:

Lois: nekem ilyen ismerősöm nincsen, aki van, attól meg isten ments. Tulajdonképp oda én vettem szinte mindent :wink:
3-ig jó. Azt mondták a diagnosztikán, hogy van akinek pont 3 vagy 3,1 és egészséges a baba, ezért kell a vv, ha az rossz akkor kell a magzatvíz vizsgálat.
Majd én is teszek fel kutyus képet, de nem tudom, hogy ráfér-e majd mindenki
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon édesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Helyzetjelentés: Tegnap kellett hívnom a dokim, hogy mikor kell mennem legközelebb, mert mondta, hogy vagy jövő héten, vagy utána héten, nem tudja, mikor nem lesz, hívjam tegnap fel. Mondtam, hogy megint napok óta görcsölök, tegnapelőtt nagyon is!!Így abban maradtunk, hogy tegnapra áttesszük a vizitet. Jó hír: méhszáj csont zárt. Rossz hír: dokim júl utolsó 2 hetében nem dolgozik, az nekem a 38-39. hét. Remélem, a kislányom szót fogad és megvárjuk a dokimat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Ha az időnk meg az anyagiak engedik, nagyon szívesen mennénk. Persze valszeg az egész bagázs, ha nem gond.
Zé egy tünemény, szerintem kutyatenyésztő lesz belőle, ha így folytatja.

Baba!
Enyém doki úgy szokta csinálni, hogy ha szabira megy, mindig megmondja a kismamáinak, hogy szükség esetén kit kell keresni. Nekem nagyon jó volt így, mert a dokimban vakon megbízom, és ha azt mondja, hogy x dokira vagyok bízva, akkor benne is.
vovanda
 
 


Elfelejtettem "Jó reggelt" kívánni. :lol: :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
Nekem morgósan indult, remélem, ma egy ügyfél sem jön hozzám vagy telefonál,mert rajta tölteném ki :?

Sannah, tudod, bömbizhetsz bármikor, ha egy kis "leszidásra" van szükséged :wink: De tök jó, hogy mész vv-re.Dokihoz kihez mész?Helga van még vagy máshoz mész helyette?

Lois, oksi.Csak egyezzetek meg az időpontban.Nekem a lényeg, jún 30 műtét, tehát addig bármelyik szombat jó.eszerint döntsétek el.

Vanda, jöhettek bárhányan.
Vendég
 


Sannah, gratula a negatív UH eredményhez és hogy mindene okés a babának:) Kár, hogy nem tudtuk meg a nemét, de úgyis kiderül:)

Baba, azért tök jó, hogy zárt a méhszáj, akkor semmi gond. Csak ez a fene fájás enyhülne már!

Keny, szegénykém, elhiszem, hogy unatkozhatsz. Olvass sok könyvet, főleg a csecsemőgondozásról:) Mert ha ott a baba, már nem lesz időd, nekem sem volt nagyon.)))

Képzeljétek, tök rossz, mert Dorci nem akar hízni. Reggelenként még sokat szopizik, de utána keveseket és nem érdekli az evés, inkább játszik, beszélget, minden eltereli a figyelmét. Ha meghall egy hangot, máris elengedi a cicit. OK, tegnap kicsit jobban evett végre, ma reggel pedig 240 g-ot szopizott, csak nem marad rajta a súly valahogy. Egy hét alatt 100g-ot gyarapodott csak. Ez baj? Lehet, hogy már lelassult a gyarapodás nála?
Tényleg sokat mozog, már fordul hasra-hátra, egész nap csak forog és kúszik.
Vendég
 


Krisz,
tegnap én is azt adtam, ez volt a legjobb víz a közelben :)

Lois,
hopp egy biga :D aranyos kép!

kis gödényed van :lol: nahát, kaja közben is?
múltkor Diána meglepett, lecsavartam a csőrös tetejét és kiitta az alját simán. azóta persze juszt se, vagy csak ráborul.

a kisasszony felfedezősdijétől már égnek áll a hajam :roll: :lol:
és na jó füllentettem, el tud lenni azért ő is magában, néha ezzel is meglep, hogy relatíve sokáig. ha meg soká csönd van, gyanúúús :roll: :lol:

ezek a tescos akciók egységesek? szerintem úgyis mennénk ma, majd látom!
vettem múltkor 3in1 rövidujjú-és gatyaszárú rugit nyárra, olyan cuki volt, nem tudtam ellenállni :oops: amúgy fiúnak írták, de kit érdekel :lol:

Twist,
biztos nyúlik! :wink:
+még mozog is sokat.
nálunk is volt időszak, hogy alig hízott, minden gyereknél van.
vagy Dorka már lassan mást szeretne enni :D

legutóbbi két mérésem között 10 nap alatt hízott 100g-ot. előtte utána is szinte semmit, most kezd megint zabálósabb lenni.

Sannah,
kutyás képet tőled is! :wink:
és tessék jókat enni! :lol:

Baba,
Fanni jó kislány, biztos bevárja a dokibácsit! :D ha netán mégse, akkor csak mond egy jó kollégát maga helyett! :roll:


találkozó:
júniusi szombatjaink üresek! :D persze a mostanit kivéve.


nya kérem, kicsilány meg tegnap este kb 9-től húzta a lóbőrt 10-ig! :shock: ez mostanság nem volt jellemző. egyszer be is néztem, mi van már :roll: mert ugye tényleg hülyeanyának semmisejó :roll: :D

angel37
 
 


Dokim mondta, hogy intéz maga helyett helyettesítőt, mert ugyebár, ha Fannikám időre jön, akkor is ott a 2 hét, amíg dokim nincs és a ctg miatt meg akarja adni, hogy ki ellenőrizzen.

Sannah, el tudom képzelni, mennyire megijedhettetek. Egyébk. Hunci nekem is sokat segített, amikor kellett, mindig ott volt!
Innét sok olyan embert megismertem, akiket életreszóló barátnak tartok. HA nem is járunk össze, stb...de az adott pillanatban jobban mellettem álltak, mint sokan, akiktől az ember elvárta volna. Nem tudom, értitek-e, mit akartam írni...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok!
TESCO-val óvatosan!!!
http://homar.blog.hu/2010/05/31/leertek ... st_a_tesco

Twist!
Nem hinném, hogy gond van. A heti 10 deka az havi 40. Szerintem ezzel semmi gáz. Lánykám havi 20nál nem nagyon hízik többet, a 40 volt 17 hónap alatt a szuperrekord. Lemozogják egy idő után. Amikor még jobban beindul a mozgás, zabálni fog, enyémek is tömik a fejüket egész nap (mind a 3an), csak lesek, hova fér beléjük. Hízás meg alig.

Baba!
Az jó, ha rá leszel bízva valakire, mégsem olyan elveszett az ember.

Angel!
Mázlista, jó volt a kiscsaj alvókája. Amúgy hány kilónál tart Dió? (csak kíváncsi vagyok)
vovanda
 
 


Annyira unom már ezt a mocsok időt, megint esik......

Baba: értem amit mondni szeretnél, nekem Hunci nagyon sokat jelent, és nagyon jól esik, hogy mindig tudja mely pillanatban kell leszidni és fenékbe rúgni és melyikben valóban "lelki segélyt" adni!!! Olyan, mintha mindig is ismert volna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel: milyenre gondolsz?

Twist: köszi, nagyon takarta magát, amit kaptunk képecskét azon is keresztbe teszi a pici lábait és úgy takarja magát. Szégyenlős :oops: :lol: :lol: , de nem baj, a lényeg, hogy egészséges legyen más nem számít.
Vendég
 


Vanda,
ja, akartam írni a tegnapi hivatalos méréseket is!

7860g és csak 71cm :D

Sannah,
írtad, hogy teszel fel kutyus képet! bármilyet! :lol:
kutyás-babásra egy kcisit még várni kell :wink:

Babám,
tökéletesen értjük :)

angel37
 
 


Sannah!
Akkor tuti lány. Azok szoktak szégyenlősködni. :D

Angel!
Lassan utoléri Rékát. :D
vovanda
 
 


megnéztem a tesco-s cikket!
klafa az ilyen :roll:
majd kíváncsiságból kaparok egyet :wink:
vásárolni meg úgyse a leértékelés alapján szoktam, hanem ami megtetszik :) szerintem így se rossz árak bababoltokhoz képest. legtartósabb ruhácskái :shock:

időjárás:
itt most nem esik, húzunk is mindjárt kifelé :lol:

angel37
 
 


Tesco és rucik: ami új ruhát vettem Fannikámnak (nem sok, pár db), azt mint Cora, Tesco, Auchan leárazáson vettem. Nekünk erre telik és használtra. Kaptunk használt rucikat ajcsiba is a sógornőmtől több zsákkal, amire nem is számítottam, meg Angel is meglepett múltkor egy szatyor rucival. Én mindennek tudok örülni. Mi nem vagyunk gazdag emberek,de szeretnénk neki mindent megadni. Sosem gondoltam volna, hogy használt rucikat veszek, de ez van. Mégis megvan mindene. Mivel 3 havonta változnak a méretek, így úgy gondolom, pillanat alatt kinőnek úgyis mindent.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah, Baba :oops:
és még Sannah-val nem is taliztam soha :(
Sannah ha lesz tali, akkor remélem, eljössz :lol:
Vendég
 


Én Sannahval egyszer együtt voltam "őrizetben" a Kaáliban. (Szóval együtt feküdtünk az őrzőben beülti után.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba, ez jó volt :lol: szóval "őrizetben" voltatok. Sannah és az őrizet :wink: találó :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Sannah!
Gratulálok a jó eredményekhez :P Szerintem is kislányod lesz, mert nem mutizik:)

Baba!
Azért jó lenne mielöbb tudni kinek ad át a dokid amikor nem lesz.Az enyém is 1 hétre elmegy juni ucsó hetében, de Ő már mondta, hogy jó kezekbe ad, de akkor még nem szülök ám, majd csak utána :D

Lois!
Zé+Kutyus édi :lol:

Angel!
Micsoda alvóka :lol:

Twist!
A kilókhoz nem értek, de Dorci, nem tűnik alultápláltnak.

Babaruhát nem is vettem Kornélnak 1et sem :roll: , mindent kaptunk férjem nővérétől, még nem is láttam őket.Biztos fogok venni majd 1-2 darabot, milyen fura ezek nekem most olyan mellékes dolgok.
Kornélkám jól viselkedik, sokat mozog, csuklik, szeret inni már most tiszta apja :lol:
Ja a méhlepényem I-ső fokban érett, nem korai ez egy picit?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, a méhlepényről nem tudok mondani semmit, de tuti nincs baj!Egyértelmű, hogy neked most mi számít és mi mellékes!!

Sannah, én is akartam már írni, csak kimegy minden a fejemből, hogy sztem is kislányod lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kenykém:)))))))))) Hát igen, Dorci nem egy csontját zörgető típus.))))
Köszi a megnyugtatásokat. Na, majd meglátjuk, hogy az 5 hónapos mérésen mit mondanak. Még egy hónapig nem szeretném hozzátáplálni, ha engedik. De ha azt mondják, hogy kell, akkor meghajlok a doki és védőnők akarata előtt.

Baba, feldurrantam az msn-re, várlak:!))
Vendég
 


Keny, azt olvasom most a neten, hogy az I. fokban érett méhlepény az jó, azt jelenti, hogy nem meszesedik még és el tudja látni a babát tökéletesen. De te is nézz utána, nehogy hülyeséget írjak....
Vendég
 


Keny!
Most kapta meg a szemem: 32. héten az I. fokban érett lepény teljesen jó.

Csajok!
Kérdésem van. Barátnőm 34. hetes terhes. UH-n gyomorszűkületet láttak a babánál. Sógoromat interjúvoltam, ő elmondta, amit tudott. Valakinek volt ilyen gondja esetleg? Ha igen, mire kell számítani, hogyan rendeződött?
vovanda
 
 


Keny!
I. fokú lepény, teljesen oké :) H III-as lesz kezdhetsz aggódni csak :)

Vanda!
Nem tudok segíteni :?
Talira csakis teljes létszámmal jöhettek, különben nem ér...... :D

Angel!
Zéténynek van egy lánysapkának árult tökfödője (piros verdás, tökre pasis szerintem) :roll:
Ja gödényke :roll:
Igen Zétény is csinál hajmeresztőeket, úgy hallom most épp a Kutya nyakörvével csapkodja magát, tiszta mazo a gyerek :oops:


Huhh, mennem kell, majd jövök még :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sannah, gratula a jó eredményhez!

Keny, méhlepény tökéletes!

Angel, alvásért irigy!

Lois, jó fej a kölyök! :wink:

Twist, nálunk is hasonló hízások voltak tiszta anyatej mellett. Nyugi! Nem fogják erőltetni a tápszert. Amíg van súlygyarapodás és a leányzó jókedvű, addig nem.

Dobok képeket:

Kép

Kép

Ja, és a gyerek abszolút nem tévéfüggő.... :oops: :oops: :wink:

skrisz72
 
 


Krisz, köszi a megnyugtatást:)
Annyira szépséges kiscsajod van!!! Bár látom, hogy éppen rosszalkodik, ejnye-bejnye, a dvd lejátszókhoz nem nyúlunk! :wink:
Vendég
 


Lois!
Zé: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skrisz!
De édes! Ugye a TV-n van valami védőréteg? csak mert a barátnőmék ugyanígy falra szerelt TV-jét Dani megtapizta. Felmászott a szekrényre. de nem lett belőle baj, volt előtte valami plexi izé, amit lehetett tapizni. 8)
vovanda
 
 


Sziasztok Csak egy gyors bekukk!

Twist holnap megyünk varrat szedésre, remélem moinden ok lesz!
ÓÓ Milán gyarapszik nem is kicsit de ő már tápis.

Lili át tudom érezni a hasfájó problémákat, és ngyon sajnálom.
Mondjam azt, hogy hát fiuk hasfájóssak.(nekem is mindíg ezt mondták)

Lányok én ma kóstoltattam Milánnal egy kis almát íme a képek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz, megzabáljuk Apával. Olyan cuki!!

Rani, hát látom, nem sok sikert arattál a kajcsival. Holnapra nagyon szorítok Milánkának. Annyira sajnálom!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba nagyon köszi, jó lenne már túl lenni rajta! :roll:
Kb. úgy nézett rám a gyerek, hgy any most ezt komolyan gondoltad?! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: