Új privát üzeneted érkezett!

Bocs,hogy ide írom de nagyon keresek szakácsos szalvétát!Plízzzzzzz valaki!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!

Valakivel cseréltem 1-et, ilyen ha senkinek nincs több, vagy más, ezt odaadhatom neked.

Kép
krimo
 
 


Sziasztok lanyok,

En csak itt nezegetek, es irigykedek. mindenki nagyon klassz dolgokat csinbal az utobbi idoben. En most eppen Heidelbergben ulok, es nem tudok semmilyen 'piszkos' dolgot csinalni mert a hazinenim kiter a hitebol, ellenben szorgalmasan veszegetem a szep nemet szalvetakat!!! Kép

Csak gondoltam bekoszonok, hatha enyhulnek megvonasi tuneteim.

Nelli
szkornelia
 
 

 
 

Jucus!

Nekem ebből a szakácsosból van egy fél.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Halihó!

Jucus!
Szuperek a könyvek!!

Jubi!
Nagyon felcsigáztál az üvegfesték meg a gipsz című történettel...Várom a folytatást Kép

Én is eljutottam ám az alkotásig, úgyhogy szeretnék dicsekedni...
a képek sajna nem a legjobb minőségűek, mert telefonnal fotóztam, viszont tudom már nagyítani Kép
Szóval egy kaspó:
http://gportal.hu/portal/zsuzsimano/image/gallery/09-10-04_2051.jpg
egy másik, krétázva:
http://gportal.hu/portal/zsuzsimano/image/gallery/09-10-04_1738.jpg
És képzeljétek, milyen segítségem volt a főzésnél : Kép
http://gportal.hu/portal/zsuzsimano/image/gallery/10-10-04_0913.jpg
segített a panírozásnál is, csak azt már lisztes kézzel nem tudtam fotózni. Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Nem jönnek be a linkek Kép De én megnéztem az oldaladon, szépek!

Az üvegfesték + gipsz c. történet vége:
hármas mécses
ugyanez felülről

Az alapot gipszből öntöttem (Minimaxi ötlete nyomán), aztán egy négy éve nem használt, fiók mélyén lapuló fekete üvegfesték kontúrral rárajzoltam a mintákat. Egy éjszaka száradás után lefestettem az egészet zölddel, majd arany festékes szivaccsal átnyokodtam, és mivel a kontúr minták kiemelkedtek, azokra több festék tapadt.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Jubika !
Fantasztikusan szép lett a mécsikéd :-))))
Örülök, hogy jó ötletet adtam, többen kérdezték már, hogy nem lesz foltos az üvegfesték a gipszen? Hát itt a példa, hoyg nem:-)
Mégegyszer Gratula :-)))
minimaxi
 
 


Minimaxi!
Örülök, hogy tecccik, ezzel most én is elégedett vagyok Kép De ezen aquakolorral színezett diszperzit van, és üvegfesték kontúr. Az arany pedig pannoncoloros akril festék. Kipróbáltam volna az üvegfestéket, de az sajna már nincs nekem.
Más: elküldöd majd nekem, mint kelet-magyarországi köcsög dealernek Kép a megrendelésekről az összesítőt? Köszi!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubika!
Persze, csak zűrös hétvégém volt, sok melóval, meg hétvégén ha van időm akkor sem mindíg férek a géphez, mert itthon az egész család :-)))) (Pedig nem egy van)
Most meg a harmadszülött gyermekem fennállásának 16-ik évfordulóját is ünnepeltük, nemrég vonult el a vendégség, és alighogy befejeztem a romeltakarítást.
Most sem a saját gépemnél ülök, mert ott a kedvesem nyomja a játékot, de holnap mindenképpen megcsinálom és elküldöm:-)

Végül is tulajdonképpen mindegy mivel festetted a mécsestartót, az a fontos, hogy nagyon szép lett. :-)))
Csocsi:
mini
minimaxi
 
 


Jubi!

Sajnos nem látom,hogy melyik szalviról van szó!Kép
Viszont nagyon szépeket csináltál megint!

Zsuzsimanó!

Köszi!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Erről a szalvétáról, most remélem látszik:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Nagyon szeretném!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Holnap küldöm Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JUbi!

Ha még nem borítékoltad be akkor NE tedd!Egy fél szalvétára ne költs postaköltséget!Találtam egy helyes képet,már ki is nyomtattam!
Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!

REndben! Ez a kép tényleg jópofa!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jó reggelt Mindenki!
Úgy látom ma megint én ébresztem a kakast, hogy ideje kukorékolni. :-(((((((
Reszkessetek! hamarosan felpaklászom az albumba a hétvégi termést:-))))
Addig is alkotásokban gazdag napot Mindenkinek!
minimaxi
 
 


SziasztokKép
Mostanában sajnos nem tudtam jöbbi, mert már megint a konyhát alakítom átKép

De a cuccok, amiket csináltatok..hmmmmKép

JubiKép
Pont ez a stílus, ami most nagyon tetszik nekem. Mármint a gyergyatartókra gondolok..ez a fekete kis arannyal..KépKép

Jucus!
Az órád fantasztikus lett!Kép A teatartódat pedig nagyon irigylem!!!!!!!Kép

ZsuzsimanóKép
neked még fel kel kutatnom az oldaladatKép

Na én meg ezt akopást kísérleteztem ki.
Ez egy natúr fa fűszertartó volt.

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/81088.jpg

Megyek gondolkozni tovább a konyhámonKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Segítség Abby!
Kérlek írd meg, nekem úgy rémlik hogy Te is kértél impregnáló lötyit, de nincs felírva:-((((
Ha nem az sem baj, csak írd meg légyszi, mert most csinálom jubinak az összesítést, hogy mennyi pénzt kell kapnia, és elakadtam:-(((((


Zsuzsimanó!
Te sem kértél????????????
Hiába, megint az a rohadt Cavinton:-((( Csak tudnám hova tettem, akkor talán bevenni sem felejteném el :-((((
Köszi és bocsi :-(((
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Minimaxi! Még nem kértem-mert nem tudom mire jó- de ha használható és nem túl drága akkor hozzácsaphatod a megrendelésemhez!Kép
És köszi még1szer, hogy ennyit szenvedsz miattunk! Hálánk örökké üldözni fog...tudod! csak utol ne érjen!Kép)))
Koda! na igyekezz azzal a konyhával és ha kész akkor mi is elmegyünk hozzátok látogatóba és majd jól ellesem a trükköket!Kép)))
Szép napot mindenkinek!
abby
abby
 
 


Szia Abby!
Köszi a gyors reagálást!
Arra jó, hogy tökéletesen vízgatlanná teszi a köcsögöket, mert a máztól nem lesz 100%-ig az.
A teljesen kész köcsögöt szivaccsal átkened ezzel, a teljes száradás 2 nap !!!!!! amikor már tökéletesen szigetel. Hamarabb tűnik száraznak, de a vízhatlanság 2 nap! Az ára 2 dl 240 Ft! és korlátlan ideig eltartható.
Akkor Neked is feljegyeztem 2 dl-t
minimaxi
 
 


Lányok!
A következő összegeket kellene eljuttatni Jubikához :-)))))
Era75: 1640 Ft
Koda: 2010
Abby: 3090 (ebben benne van már a lötyi is )
Zsuzsimanó:3550 ( ebben nincs lötyi, ha kérsz,akkor +240 )

Köszike!!!!!
minimaxi
 
 


Jubi! csüt és pénteken van a párom Debrecenben, majd ha tudom a konkrét programját akkor jelentkezem randi ügyben ha nem akkor marad az átutalás! És ledani leadhatod majd Kodának mi meg elmegyünk érte. Ha esetleg nem lennénk itthon vagy ha 1általán Koda ezt bevállalja! De jó lenne személyesen talizni azért az lenne az igazi! Na jó még ez messze van , de legalább látszik, hogy már várom!Kép))
abby
 
 


Jubi! Mibe öntötted a gipszet a mécsestartóhoz, és mit tettél bele a mécsesek helyének??? Egyszerűen nem találok szavakat annyira tetszik!!!

Jucus! az órád valami gyönyörű!

Hihetetlenül szépeket gyártotok!

Sznelli! Csak gyűjtögest a szalikat, aztán ha hazaérsz muti nekünk is!!!
anizs007
 
 


Jubi gyönyöru a mécsesed:-)))))) mint általában a munkáid :-)))
meara
 
 


Csak erős idegzetűeknek !
Itt találhatók a hétvégén elkövetett dolgaim :
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=2&image=81091
és tart egészen a 104-es végű képig :-((((((
minimaxi
 
 


Látom csak fel kellett tenni az alkotásaimat és kihalt a topic rögtön:-))))
minimaxi
 
 


Jelentem én itt vagyok!!!! Mivel kened le a kereteket, hogy ilyen szép csili-vilik??? Edit
anizs007
 
 


Szia Edit!
Deku lakkal átkenem az egész képet:-)
Olyan jó hogy jöttél, mert többször benéztem mióta felpakoltam a képeket, és komolyan kezdtem azt hinni, hogy mindenki világgá ment tőle:-((((
minimaxi
 
 


Minimaxi, jó kis termésKép A keretet is átkened? Pontosan milyen lakkal?

Jubi, nagyon szép a mécsestartó!

Koda, a fűszertartódat repesztetted? Nagyon klassz, lehetne egy közelebbit is róla?

Zsuzsimanó, nem jók a linkek, mindjárt felkutatom az oldalad.

Én patináztam a hétvégén, de nem igazán sikerült. Próbálta valaki már a stemperia féle patinázó cuccost, ami oxidáló folyadékot is tartalmaz? Valahogy a leírás elég gáz.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Mindenkinek aki esetleg nem látta!
A Stuci gportálján rengeteg gyönyörű szalvi van :-)))
Lehet rendelni tőle, amíg a készlet tart:-))) És ahogy hallom már nem tart sokáig :-(( úgyhogy siessetek :-)))

Conti! Most éppen azzal a dekuval kentem, amivel pénteken vért izzadtam, és kétszer kellett egy képet leszedni, mert szakadt, gyűrődött, mint a sz.r:-((( Pedig Deku ragacs volt, de marhára örülök, hogy elfogyott .A borosüveges "egészségünkre" kép nagyon értékes, mert az egész szalvit felhasználtam mire alkottam egy egynegyedes képet :-((((

Korábban egy a Pannoncolor által gyártott nevenincs ragasztólakkal (egyszerűen csak annyi van a cimkén, hogy "ragasztóklakk decoupage technikához)dolgoztam, az sokkal olcsóbb volt és sokkal kiadósabb, mert a lakkozáshoz még vízzel is kellett hígítani:-)))
Csak sajnos a napokban nem kaptam ilyet, de ha lesz veszek egy rakást, mert nagyon jó :-))))

Azt a nagy virágtartó raklapot meg tapéta ragasztóval csináltam :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Minimaxi!
Nagyon, nagyon szépeket csináltál!
Szerintem nem kell izgulnod, már nagyon belejöttélKép

Jubi!
Hogy legyen a fizetés?
Nekem jó az átutalás, írd meg mailben a számlaszámotokat!
Aztán majd elugrunk a cuccosért a csajommalKép
Köszi a szemorvos tippet.

Miszike!
Írtam mailtKép

Nagyon szépeket csináltatok, mint mindigKép

Koda!
Konyha részleteit várom!
Most teljesen szétpakoltam az étkezőasztalon tálcán kell ennemKépKép
Legalább bambulok egy kicsit a TV előtt.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Koda!
Milyen feketéről beszélsz? Nézd csak meg jobban!Kép
Az a kis polc igazi "nagyanyós" lett! Meg lehetne kukkantani egy kicsi közelebbről is?

Abby!
Szólj ha a párod ideér! Kép Az összes "árut" Kép Kodához fogjuk vinni, mert megint csak nagy lesz a rohanás. A többit meg majd ti megbeszélitek Kodával. Kép
Ma végre feladtam neked a szalvétákat!

Miszike!
Neked is postáztam! Szóljatok már, ha megérkezett!

Ánizs!
A hármas mécses alapját egy műanyag tároló tálba öntöttem, a mécsesek helye pedig Flört joghurt Kép

Minimaxi!
Nem kell ehhez már erős idegzet, teljesen belejöttél! Kép Nekem legjobban a boros kép teccik meg a virágtartó. Viszont olyan létrás és konyhai polcos szalvétát még nem is láttam, de nagyon teccccenek!

Era!
Írok mélt!

Zsu, Koda, Abby!
Az úgy jó, ha nektek is megírom mélben a számlaszámunkat?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Ha akarod veszek neked olyan szalvikat:-)
Hozzáteszem a köcsögökhöz :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok:-)))
máshogy nem tudom megmutatni mit mmuveltem csak igy:Kép
meara
 
 


Sziasztok!

Annyi mindent csináltok, hogy követni sem tudom. Nagyon tetszenek. Jubi, a mécsestartód (sötét-arany) nagyon szép, jó a hangulata.

Szomszéd-kisgyereknek csináltam szülinapjára:

Kép

Koda: küldeném a maradék két falvédő képét, befér a postafiókodba?

Stuci: hogy intézhetjük el a szalvétákat?

AKriszti
akriszti
 
 


Mea! Nagyon aranyosak lettek a képek a delfines olyan édes, de perzse a többi is szép lett! Csak így tovább!Kép)
Jubi! Nekem is az átutalás lesz jó mert nem Debrecenbe megy hanem csak mellé Nyír...valahová...szóval utalunk és kész! Jöhet a számlaszám!
No majd még később visszanézek....
Ha nem akkor szép álmokat mindenkinek!Kép
abby
abby
 
 


Ügyes vagy kislányom :-)))
Szépek lettek nagyon :-)))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

Hűűűű ezek a képekKép Szuperek lettekKép

AkrisztiKép
Ez a kép tökéletes egy kisfiúnakKép Tuti örülni fog neki!!Kép
Írtam mélt, küldheted a chellos címemre a képeket. Nagyon aranyos vagy!Kép

JubiKép
Hát akkor milyen szín az??Kép Tényleg feketének látom, ilyen a vasoxid fekete is..Kép
Számlaszám jöhet, mert Ágiboszinak is kell utalnom.Kép

MearaKép
Szuperek a képekKép Különösen a galambpár tetszikKép

MinimaxiKép
Szuperek a képek, csak ismátelni tudom mgam.Kép nekem már megint a kávés tetszik a legjobban..) De a többi is olyaaaaaan jó lett, hogy csak na.Kép

Conti, JubiKép
Próbálok majd közelebbit is készíteni a régies fűszertartóról. De ez nem repesztés. nagyon olcsó eljárás. Lefestem az alapszínt. Mikor megszáradt, viasszal (gyergyával) átsatírozom. Hol erősebben, hol gyengébben. Erre ráfestem a másik színt. És mikor megszáradt, egy kicsit durvább ronyggyal ttörlöm az egészet. Ahol a visz volt, ott a felső festék le fog peregni, mert a viszt nem fogja be..)

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda:-)))
köszönöm nekem is az a kedvencem:_-)
meara
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a dícsérő szavakat :-))))
Szárnyakat kapok Tőletek:-))))

Koda ezt a gyertya dolgot meg fogom próbálni:-)
Ez teccik :-)
Akriszti!
Nagyon ari az a kép, szerintem is biztosan nagyon fog neki örülni a gyermek :-)
Holnap új képekkel jövök:-( Nyugi ez nem lesz olyan sok, mint a mai :-)
Most hamar nyugovóra térek, csóközön mindenkinek!
mini
minimaxi
 
 


Jubi!
Ha neked megfelel az átutalás, akkor én is kérem a szla számot Kép Aztán egyeztetünk, mikor mehetünk a cuccosért...
jóccakát :
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok, csak a gépet újratelepítette a férjem.
Közben megint van pár képem. Mutizom is!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=77
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=78
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=79
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=80
A képek kicsit ferdére sikerültek, de mindig lekapcsolódik a lámpa a vakutól és lusta voltam felkapcsolni minden kép után. De azért a lényeg tökéletesen látszik! Kép
Még a táblákat is megpróbálom feltenni.

Olyan sok szép dolgokat csináltatok, amíg nem voltam, hogy alig győztem kapkodni a fejem! Ügyik vagytok! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Akkor itt vannak atáblák is. Ezek nem túl nagyok, de hamarosan(ahogy időm engedi) lesznek igazán méretesek is!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=52
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=53
Kicsit csúnya letta széle, de nagyon nehéz festeni. Ráadásul a kezem is remeg már! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko, jók lettek a képek! Akkor bejött a táblafesték? A széleknél én egyszer vonalzó mellett próbáltam festeni, de elmozdult, és még rondább lett! Nem tudom van-e erre valami tuti módszer.

Koda, nagyon ötletes ez a viasz módszer!

Meara, Akriszti, nagyon szépek a képek, ügyesek vagytok!

Mégis megmutizom a patinás képet, bár már kiokosodtam hogyan kellett volna, majd legközelebb.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Jubi! A Flört az a joghurt, amit nem megenni kell, hanem a cicinkre önteni?????? Bocsi!!!!! Edit
anizs007
 
 


AnykoKép
Tuti, hogy ezeket is fogják venni, mint a cukrot! Hogy van ennyi időd ennyi mindent csinálni? Bejárónőd van??KépKép

Ánizs: Flört...Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


conti! nagyon jó lett szerintem. Igaz én nem vagyok oda az aranyszinű dolgokért, de ez a kis tündéres kép az 1ik kedvencem..gyűjtöm is a sorozatot. De így 1ütt ez most nagyon szép. És a formája is illik hozzá! Szóval gratulaKép
Anyko! tetszenek a képek és a táblák is! Nagyon ötletes! Én ilyenbe nem is mernék belekezdeni! Ügyi vagy!Kép
Ánizs! Kép)) Ez tetszett!Kép)
abby
abby
 
 


Anyko!

Nagyon jók a tábláid, már gondolkoztam azon, hogy csinálok ilyet, de most ihletet adtál hozzá. Kép

Szerintem a tábla szélét úgy próbáld megfesteni, hogy mondjuk szigetelőszalagot , vagy amit a festők használnak festőszalagot ( nevében nem vagyok biztos) ráragasztod a fára és mellette biztosan egyenesen fogsz festeni.

Meara!


Jól sikerültek a képek, nekem a delfines tetszik a legjobban.


Akriszti!

Nem akarsz a szomszédunkba költözni ilyen aranyos képet csinálni a Fiamnak? KépKép

üdv. Melinda
szokolka
 
 


SziasztokKép
De rég írtam... Sűrű volt az elmult hetem.
Látom lesz mit átolvasniKép

Ánizs.. az pudingKép

Anyko, lehet venni azt a ragasztószallagot, amit a festők is használnak, és nem hagy nyomot. papírszerű..tekercses. azt ráragasztod, befested, megszárad, lehúzodKép
Csak ne tocsogjon a festék...

Felteszem az ebédet, és jövök olvasniKép

Hajni
hajnii
 
 


MelindaKép
hajnii
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?