Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
3-an termékenyültek meg. Holnap újabb telefon, hogy osztódnak e.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Aagassi! Köszi a linket! Megnéztem a képeket. Nagyon aranyos család vagytok! A kedvencem a fogmosós kép! Nagyon édesek!
A szobájuk pedig nagyon szuper lett! Ügyesek vagytok! :wink:

aviubi
 
 


 
 

sziasztok,

negatív a vv eredmény is!
én olyan szomorúúúú vagyok!
szakítsa már meg valaki ezt a csúnya láncot.

ubi,bikfy,bumi
mindent bele...
Vendég
 


Bumi! Itt is gratula! És további drukk hegyek!!! :lol:

Bazsa! Sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak röviden: délelőtt megvolt a műtét, már itthon is vagyok. Most fogok mindjárt aludni, mert éjszaka nem nagyon sikerült, csak 10-20 perceket. Egészen jól vagyok, köszönöm, hogy ennyire szíveteken viselitek a sorsunkat! Annyira jó, hogy tudtalak titeket olvasni bent is! :)

Bazsa!
Mélységesen sajnálom! Sírd ki magad, és aztán irány újra neki új lendülettel. Ölellek!

Bumi, Aviubi!
Nagyon drukkolok továbbra is! Jó lesz ez!

Bikfy!
Ügyesen vizsgáztál, és drukkolok, hogy ne jöjjön meg se 28, 29, se... szóval idén már egyáltalán ne! :)

Többiektől bocsánat, de most ennyire futotta, majd még visszaolvasok, és reagálok!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Ügyes voltál. Pihend csak ki magadat! De jó hogy jöttél! Nem fáj a hasad? Lehet hogy korai még ilyet kérdeznem, de hogyan tovább? Mit mondtak az orvosok? Mikor kezdtek megint? Illetve mikor lehet kezdeni?

Bikfy: Mondtam én hogy 5-ös lesz! :) De mondjuk a 3 óra hossza az egy kicsit sok lehetett belőle, de megérte.

Nekem meg most délutántól fáj a torkom. :? Ráadásul itt hideg is van. Mintha nem is június lenne.

aviubi: Szorítok a holnaphoz! Jaj de jóóóó! A tüsződ nagyon szépre nőtt. Jók az esélyek! :wink: Reméljük téynleg szerencsét hoz az új doki. Mondjuk nekem épp az ellenkezőjét hozta, amikor új doki volt, akkor lett cisztám.:oops:

Bazsa: Nagyon sajnálom. :( Nem is tudok mit mondani. De hidd el napról napra jobb lesz és jön a következő csata, amit meg fogsz nyerni. Nektek nem lenne jobb lombikkal próbálkozni? Mert azt a kis osztódó sejtecskét csak jobban betudják helyezni a méhedbe nem?
Mert így rizikós hogy melyik irányba haladnak a folyamatok spontán.

Bumi: Idáig minden szépen halad! :wink: Mennyi időt vártatok a lombikra? Szorítok nektek is. Lombikkal sokkal jobbak az esélyek szerintem.

Mosogatnom kellene, de nincs semmi kedvem. :? És nincs aki segítene rajtam.... úgyhogy összeszedem magam és nekiállok.

Kép
babicsek
 
 


babi,

itt a lombik 1000 euro + a gyogyszerek stb...
meg az még természetellenesebb nekem, inkább próbálkozom ezzel tovább ,de mindkét méhbe szeretnék most! már beszéltünk a dokival róla,csak még nem részletesen.

kiki,
pihend ki magad,látod csak jól gondoltam,h akár fenn is lehetsz amikor felébredtem...

köszönöm mindenkinek az együttérzést! szerintem egész jól viselem,csak egy kicsit csalódott vagyok. de már izgulhatok tovább,h megjön e időben,ui megyek a balcsira és pont arra jön ki az inszem,ha nem siet a menszi.
Vendég
 


Sziasztok!

Kikikém!
Nagyon örülök, hogy végre túl vagy rajta. Legalábbis testileg. Mondjuk tudom, hogy lelkileg is erős vagy. Büszke vagyok Rád.

Bazsa!
Sajnálom, majd a következő sikerülni fog.

Bumi!
Rajta, rajta. Ezek szuper eredmények. :wink:

Nálam se mensi, se pecsét nincs. Most a szörnyű várakozás van, még 1 napig. Csütörtökön meg kellene jönnie, ha addig semmi, akkor teszt.

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy,
nagyon szorítok...
áruld már el,h akkor honnan is vagy? ahonnan a moni?

nati,
mi van veled?
Vendég
 


Bazsácska!
Ment privi.:-)

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!!

Babicsek szurkolok hogy pozi legyen a teszted már pedig miért ne lenne az!!

Bazsa nagyon sajnálom tudom milyen érzés az első nekem sem sikerült.De következő sikerül!!

Bikfy hogy állsz a vizsgákkal?AMint végeztél a vizsgákkal és nem lesz ilyen sz@r idő akkor elviszem neked Darinkát de akár el is jöhetsz jöhettek.

Monic hogy elrepült az idő Nem sokára itt van már Dávidka is.:)

Nati sajnálom hogy nem sikerült de remélem legközelebb sikerrel jártok.

Kiki Remélem jól vagy fizikailag gondolom lelkileg nem de amint látom igen erős csaj vagy.
Remélem minél előbb ismét sikerül és akkor már lesz baba is nem csak petezsák.Gyere annyit amennyit tudsz közénk tartozol.

Rodi hogy vagytok?Hasad görcsölget még?

Luczus Bogi hogy van?És te hogy vagy?

Beze hogy vagytok?Epéd?Lexike?


Aagassi Szépek vagytok igazi kis család vagytok látszik rajtatok és a gyerekeken is a boldogság!

Dy hogy vagytok?Gréta nővöget?

Bumi a 4 is jó ha lesz belőle valami.Pláne hogy 3 megtermékenyült.Remélem osztodnak is .Jól felgyorsítottál.

Aviubi holnap gondolok rád.

Syl Réka kiütése hogy vannak?

Remélem mindenkinek írtam.
Ha valakit kihagytam szóljon lécci!!

Nálunk pörög az élet Vasárnap gyereknapoztunk Dari és Milán (tesom kisfia)kaptak közösen egy ugrálóvárat meg egy egy lufit kaptak nagyon élvezték.
Darival voltunk a városban 100folkcelsius koncerten úgy énekelt a sejhaja majd szét repedt.
Sajna azért nem tudok sokat jönni mert Dari nem engedi nincs el sokáig a földön annyit enged amig elolvasom amit irtatok de már reagálni sajna nem tudok.
Most is nyüszörög de anyum meg az uram készítik fürdeni ők meg csinálják most addig nektek írok.
Ma a sok eső miatt még a tűzoltók is kint voltak mert a hátsó udvarunk meg a mamáéknál a (szomszédban laknak közös kert kapunk van és közös hátsó udavrunk van )csibék üvegház garázs az nálunk is úszott és kikelett szívattyúzni is.

Lányok akinek van már gyermeke az lehet tud segíteni.
Darinka nem akarja megenni a tápszert talán reggel meg este mit adhatok neki?
Persze bevásároltam jó pár dobozzal (19)

Rakok pár képet is ha nem baj.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfyke,
privi elolvasva :D
Vendég
 


szia Vius,

képek?
hol?
várjuuuuk
Vendég
 


Kép Darinka a lufijával Kép Milán és a Lufikája Kép Darinka az ugrálóvárban Kép Kép Kép Milán

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
látom jól sikerült a gyereknap:)
nagyon aranyosak!
Vendég
 


Sziasztok,

Kiki,

örülök, hogy túl vagy a műtéten, gyors felépülést kívánok neked!

Bazsa,

nagyon sajnálom :cry: :cry:

Bikfy,

nagoyn okos vagy, gratulálok az 5-ös vizsgához!
És szorítok, hogy mégse jöjjön meg, már az is jó hír, hogy lehet tényleg csak a megtapadáson kell javítani és már jön is a spontán baba.

Vius,

Danika egyenlőre még este tápit kap, csak reggel kap kakaót 2,8-as tejből, amit persze sokkal jobban szeret. De én sem dobom ki a tápit úgyhogy issza míg van, utána átszoktatom a tejre mire Dávidka hazakerül, mert nem akarom kererni-kavarni a két gyerek tápiját.
Nem lehet, hogy azt a fajtát nem szereti amit adsz neki? Pl Danika a BEBA-t issza, meg esetleg a Nestlé vaníliás tejitalt.ű
Kérdezd meg a gyermekorvost szerintem, hogy mi legyen ha nem issza a tápit a kislányod, mert ilyen kicsinek még szüksége van a vitaminokra és nyomelemekre amik a tápiban vannak.

Aviubi,

hajrá holnapi inszem++++++++++

Beze,

nekem is nagyon fáj a hasam már napok óta, már második éjjel görcsöl és keményedik annyira, hogy már azon gondolkodtam, hogy szülni fogok-e. Tuti, hogy ez a hülye időjárás okozza, ráadásul jövő hétre 20 fokkal melegebbet mondanak, én meg igyekezzek nem megszülni ilyen szélsőséges időjárásban... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius,

nagyon jók a képek :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius: A tejpépet nem próbáltátok még? Nekem azt nagyon szerette Marci. Mondjuk nekem Ő tápszeren nevelkedett. A Bebát vettük neki. De 200 ml-t sosem bírt meginni. Örültem ha 130 körülit benyomott.

Nagyon édi a kiscsakjszi, látszik hogy élvezte a helyzetet! :lol:

Ezt találtam a Hipp oldalán:
"A HIPP tejpépek 4-6-8 hónapos kortól adhatóak a dobozon feltüntetett ajánlástól függően.
A hozzátáplálás és a nem elégséges anyatej mennyiség kiegészítéséhez tápláló, laktató és könnyen felszívódó alternatívát biztosítanak.
Mivel azonban tejszármazékot tartalmaznak, ebben az esetben is fontos a fokozatosság és mértékletesség elve. Ha a kicsinek hasmenése lenne, étvágytalanná, nyugtalanná, síróssá válna a tejpépek adását mellőzni kell!
Ilyen esetekben tej-, cukor és gluténmentes egyéb HIPP termékek közül választhat a baba étkezésének kiegészítéséhez: pl.: gyümölcsöket, főzelékeket ajánlunk."

Pusszancs mindenkinek!

Kiki: Remélem jól kipihened magad és holnap újult erővel ébredsz!

Kép
babicsek
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Ubi,
gondolok rád holnap :)
Vendég
 


Bikfykém!
Gratulálok az 5-höz! Nagyon ügyes vagy! A ciklusod tényleg szép, és tényleg lehet, hogy csak egy egyszerű megtapadási gondod van, amit majd a műtét orvosol! Nagyon drukkolok nektek! Remélem, hogy minél hamarabb babás leszel!

Kikikém!
Nagyon sokat gondoltam ma rád! Nagy ölelést küldök neked! A következő napokban kényeztesd magad, és bármit szeretnél, lepd is meg vele magad! Egy kicsit is ez vigasztalni fog! Nagyon sok gyógypuszit küldök! Aludj egy nagyot!

Aviubi!
Nagyon szurkolok a holnapi inszemhez! Hányra mész, mikor fogsz hazaérni! Nagyon drukkolok!

Bumi!
Jaj, látom szépen megtermékenyülnek a peték! Nagyon szurkolok neked továbbra is! Hány naposan kapod vissza őket?

Bazsa!
Nagyon sajnálom! De hidd el, sikerülni fog! Most engedd át magad a szomorúságnak, és kívánom hogy minél hamarabb készülődj a következő, sikeres inszemre.

Vius!
Látom nagyon jól sikerült a gyereknap! Darinka olyan édes! Már nem görcsölök annyit, és szedem a magne b6-ot.

Monic!
Remélem, Dávidka még egy pár hetet bent marad a kuckójába! Ez az időjárás mindenkit megvisel, nem csoda, hogy keményedik a hasad!

rodina74
 
 


Bikfy, gratulálok, nagyon ügyes, okos vagy! A drukk pedig természetesen megy!!!!!!!

Aviubi, ezen jót mosolyogtam, aranyosak lehetnek a fiúk! :D
Drukkolok az inszemhez!

Bazsa, sajnálom. :(

Kiki, nagy ölelést küldök, remélem, tudtál aludni.

Vius, köszi, most is görcsöl. :? Lexi jól van, szegény lassan becsavarodik az állandó bent léttől, kivinném esőben is, de ilyen szélben?
Tejpépet adhatsz neki, akár almával is keverve, Lexi nagyon szerette, de megette magában is. Illetve próbáljatok meg másik tápit, ilyenkor még kell nekik. Lexi is azt kap reggel-este még.

Monic, nagyon nem irigyellek, ezek a hülye frontok! Azért remélem, Dávidka még bent szeretne maradni! Annyiszor eszembe jut, amit régen írtál, hogy 3 nap után gáz a hajad, nekem konkrétan 2naponta kell mosnom, különben nem vagyok szalonképes... :x Lexivel csak a vége fele zsírosodott ennyire!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Az a helyzet hogy csak ezt a tápit issza meg valamennyire a többitől folyamatosan öklendezik a tejpépek meg nem igazán jönnek be neki a dokinő már irt fel milupa ha pépet ami vaniliás de annál is öklendezik.
Reggel este megissza valamennyire.(170nél többet sosem de még általában kevesebbet.)
Dokinő mondta ő ilyen manöken alkat vigyáz az alakjára.
68 cm és 7620 g ja és elfelejtettem irni hogy 6 foga van.
A májkrémes kenyér az jöhet meg a szalámi paradicsom meg amit mi eszünk.
Még azt is elfelejtettem irni hogy tegnap este szegény úgy megfejelte a küszöböt hogy még a szája is vérzett ugy sírt .Persze mindent barikádozni kell mert eljut mindenhová.Pl ma számitógép elbarikádozva holnap meg a moso és tergető részlegem meg a küszöböket leszivacsozzuk hogy ha "repülni" támad kedve ne fájjon neki.

Annyi mindent írnék még de nem akarok senkit sem traktálni meg sok mindent elfelejtek.
Mindig megakarok mindent csinálni rendrakás fözés teregetés gyerekkel lenni de ebből a gyerekkel vagyok 90 %ban ha anyum nem jön fel az emeletre és nem pesztrálja Darit akkor semmit sem tudok megcsinálni.

Na írtam ám .
MAjd jövök még amint tudok de olvasok ám.
Jah Aagassi honnan ismerhetem a párodat nem jövök rá pedig nagyon ismerős valahonnan.

Holnap ha a jó isten is ugy akarja rakok fel videokat a netre ha gondoljátok nézzétek meg majd!!!

Most megyek
Jó éjt és babás álmokat!!

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, ez ismerős, de hidd el, később jobb lesz ám! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodikám!
Mikor kapunk pocakfotót? Szeretném látni végre a babalakodat. :wink:

Moncsikám!
Kitartás. Remélem meg tudod várni a dokidat. Drukkolok.

Vius!
Nagyon várom, hogy talizzunk, amint vége van a vizsgiknek, keresni foglak. Agyon dögönyözöm majd a kisasszonyt. :wink:

Bazsám!
Azért nem lakunk nagyon messze egymástól. Mármint ha itthon vagytok. :wink:

Képzeljétek, ma egy betűt nem tudtam tanulni. Egész délután olyan hányingerem volt, de csak öklendeztem. Mostanra megjött a hasmenés is. Kiváló. :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Remélem, rajtam kívül már Mindenki az igazak álmát alussza!

Kikinda! Örülök, h már otthon tudsz pihenni, lábadozni.

Bazsa! Sajnálom a negatív vv-t is, de most aztán tessék karakánnak lenni, s tényleg mindkét házikóba kérni kisbaxikat! Balcsira, mikor???

Vius! Édesek a Gyerekek, ahogy feszítenek a lufikkal, meg ahogy élvezik az ugrálót, nagyon jó ötlet volt ilyet venni! Mi rövidesen veszünk egy trambulint (egyelőre főleg apa kedvéért), csak legyen már jobb idő, h kint lehessen lenni! Nemtom, honnét ismerheted a Zuramat. Ha írsz egy privit pl. sulijaidról, munkahelyeidről, akkor talán be tudjuk lőni...

Ubi! Erősen drukkolok!!!

Bumi! Továbbra is küldöm az ERŐt, h minden rendben menjen a sejtecskékkel!

Monic! Ez az idő mindenkit kikészít, érthető, h Téged is megvisel. Remélem, a dokid ott lesz, amikor kell!

Beze! Szegénykém, ezek a görcsök borzalmasak lehetnek!

Babicsek! Érzel vlmit, vlmi szokatlant, amit eddig nem?

Rodina, hogy vagy ebben a pocsék-otthonülős időben?

Bikfy! naugyeee, tudtam én, h 5ös, ügyes csaj vagy! 3 óra hossza azért elég gááááz...ennyit egy államvizsgán se lennék hajlandó bent maradni. Drukkok mennek ezerrel a nemmensihez!!! És főleg most gyors gyógyvudukat küldök fosás-hányás ellen!

Mi a meghibbanás határán ettől a pocsék időtől...ma a nap kb. 20%-a Lányom hisztijeivel telt, délután egy szemhunyást se aludt egyikük sem, ettől még zizzentebbek lettek. Egy megváltás volt este letenni Őket. Az eltelt 1 hónapban még ilyen pocsék napom nem volt, komolyan eszembe ötlött, h de jó lenne inkább dolgozni menni megint.
Remélem, holnap legalább egy árnyalattal jobb lesz a helyzet, különben világgá megyek.
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

rodi,
már készülök,csak jönne már meg,h el tudjak menni nyaralni is.

beze,
remélem jön már a jó idő.h ki tudjatok Lexikével menni...

vius,
hát így érthető... szalámi??? májkrém??? paradicsom??? így nekem sem kéne a tápszer :lol:
várjuk a videókat...

Moni,
kitartás,nincs már sok hátra...

Bikfy,
tudom,h nem vagy messze,van ott is ismerősöm! még fiatal suttyom koromban jártunk át bulizni sokat. már nem emllékszem a hely nevére,csak azt tudom,h egy háromjegyű szám volt. ugy tudom már rég megszünt. meg van egy zenekar ismerősünk,ugyanis párom is zenész. Dózer.hu, ismered?
Remélem nem kaptál el valami nyavalyát...

aagassi,
attól nem kell félni,h nem lesz mindkettőbe beültetés.ha én egyszer valamit akarok,akkor az ugy is lesz!! Balcsi: juni 18-25
Hát az ilyen nap is előfordul egy család életében! ne menekülj el, próbálj nyugodt maradni és türelmes. nekik is lehetnek rossz napjaik! Kitartás...

na megyek melózni,holnap meg ünnepnap van itt,uh lehet pihizni végre :)
szép napot mindenkinek
küldök napsütést...

Kép
Vendég
 


ubi,
jelenkezz,ha túl vagy rajta,
ügyesek legyetek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjött. Hogy a radai rosseb üssön belé. :cry:

Görcsölök is, ráadásul ma egy nagyon hülye bagázzsal lesz angol órám.

Nincs túl jó napom, de remélem, megjavul hamarosan. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy, nagyon sajnálom... :( Tegnap akartam írni, hogy a 25. napon kezdtem én is öklendezni, ezt jó jelnek tartottam. Ölellek drága!

Aagassi, köszi, tényleg borzalmas! A helyzeted teljesen átérzem, nem lehet velük kimenni ebben a sz.r időben, ez őket is megviseli. Lexi se szeret bent, de ma legalább nem fúj a szél! Puszi nektek!

bazsa, véletlenül nem a club 958-ra gondoltál? A legjobb gimis barátnőmmel ez volt a kedvenc helyünk, a forralt bor isteni volt! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Bikfy sajnálom hogy rossz napod van és a mensit is sajnálom

Aagassi írtam privit.

Ez a gyerek még a gyümölcsöt sem eszi meg ha adok neki almát banán nem eszi meg de ha bébiételt adok neki gyümiset azt ugy ahogy megeszi.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!
csak gyors bekukk, mert rengeteg melóm van, és még ma el kell intéznem a lehető legtöbb dolgot, mert

holnap reggel 8-ra megyünk az embrikéinkért. Mindhárom szépen osztódik. Ráadásul most PICSI volt, szóval remánykedünk...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hahó!

Az idő továbbra se vlmi jó, de szél nincs, így azért nyugisabban vagyunk. Délelőtt matrica üzemmódban nyomtuk, 2 Gyerekkel (meg időnként egy macsekkal) az ölemben nyomorogtam kb. 2 óra hosszat a hintaszékben, így épített, telefonált, kirakózott, könyvet nézett, stb. mindkettő.

Bikfym! Rosseb abba a piribe! Bár ez egyben 1000%-ban igazolja a doki diagnózisát, h a sövény a ludas. Műtét után minden klappolni fog!!! Kitartás a mai munkához!

Bazsa! Beze! 958...iiiigeeen!!! Mennyit lógtunk ott, jó kis forralt bor, zsíros kenyér hagymával, bulik. :D

Bumi, naggggyon drukkolok holnapra, küldöm a babaragacsot!!!

Vius, nézem a privit mindjárt.
Vendég
 


Bikfy,
nekem meg még mindig nem jött meg! Kitartást a mai napra, reméljül gyorsan elmúlik! Túl szép lett volna,ha nem jön meg,mi? :cry:
mikor lesz már vége a tanulásnak egyébként?

beze,
deeee,azaz :lol:
mi is sokat jártunk régen, már nem emlékszem mi volt finom meg mi nem (anno minden szart megittam :) ) de a társaság nagyon jó volt és emlékszem,h mikor megnyitottuk a mi városunkban a szakadék klubot (egy büfékocsi az udvaron,tábortűz minden este ,jajjj de szép idők voltak ezek :) ) sokan átjöttek tőletek is.

vius,
hát nem lehet egyszerű nálad az etetés! Reméljük nincs vmi baja a Darinkának.

bumi,
gondolok rád holnap,tiszta szívemből kívánom,h sikerüljön :)

aagassi,
te is 958 :) huuuu tényleg zsíros kenyér hagymával,huuu de megkívántam most :)
na majd a balcsin,a barátainknak van tuti házi zsír,nyammmmi nyammmi
ugye milyen jóóó volt anno.
de a club már nem létezik egy jó ideje ha jól tudom...
dózer.hu zenekart senki nem ismeri?

Ubi??????
minden rendben??? ügyesek voltatok?

na megyek shoppingolni a hugommal és gyermekeivel, majd még jövök!

Kép
Vendég
 


958 az mi volt vagy hol volt?lehet nagyon fiatal vagyok hozzá bocsi a kiváncsiságért.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bocsi most nem tudok visszaolvasni, mert rohanunk. Szóval az történt, hogy nem repedt meg a tüszőm. Megcsinálták az inszemet, de holnap is kell mennem, és holnap is megcsinálják. Mivel apa holnap már tuti megy dolgozni, így azt találtuk ki, hogy itthon produkál, és én rohanok be vele. Így most átvisszük a fiúkat anyumhoz, hogy ne kelljen még velük is rohangálnom.
Aminek nagyon örülök, hogy kérdeztem, hogy apa eredményei nem lesznek-e nagyon rosszak így, erre azt mondta az asszisztensnő, hogy neki nem tud semmi ártani. Annyira jók az eredményei, hogy akár egymás után 3x is adhatna anyagot! :lol: Legalább ő jól müködik.

most rohanok! puszi!

Bikfy! Annyira sajnálom!

aviubi
 
 


Aviubi nekem is egymás után két napon csinálták az inszemet így sikerült a második.
Remélem sikerülni fog.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


bazsa, én nem bajai vagyok, csak oda jártam gimibe. :wink:
Jó vásárlást!

Aagassi, most hogy mondod, tényleg, volt zsíros kenyér is. :D
Lexit elvittem fél órára sétálni a szemerkélő esőben, hát nem élveztem, de azért kellett ennyi levegő.

Vius, a hely nagyon régen megszűnt, szerintem nem emlékezhetsz rá. :wink: Zöldséges bébiételeket próbáltad már? 6 hónaposaknak is egész jók vannak.

Aviubi, drukkhegyek mennek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze próbáltam minden bébiételt azokat eszi aránylag most épp gyümit eszik keksszel.Ebédre evett rakott tésztát(pépesítve)meg kapott levest.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze már tudom hogy hol volt ez a 958 megkérdeztem az uramat ennyit korkülönbségről:)

Most elmegyek a Sparba kaját venni meg gyümit a lánynak mert benyomta persze bébiétel.
végre kimehetünk mert nem esik az eső eltolom a sparba kicsit shoppingol ő is azt szereti.
Ha tudok akkor jövök még mert közben majd sütit is sütök.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, ezek jó hírek. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfykém!
Nagyon sajnálom a mensit! A hő görbéd valóban biztató, a műtét után, szerintem, nagyon hamar terhes maradsz!

Bumi!
Nagyon szurkolok a holnapi naphoz! Gratula a 3 szépen osztódó petéhez!

Aviubi!
Drukkolok a holnapi naphoz is! Olyan jó, hogy néhány helyen csinálnak ilyenkor még egy inszemet! Nagyon szurkolok!

Vius!
Sajnálom, hogy így megküzdesz Darinka etetésével! Remélem, később kicsit már javul a helyzet!

Aagassi!
Hát , nem könnyű dolog két aktív gyereket ilyen rossz időben a lakásban lekötni! Édesek lehettek, hogy mind a ketten az öledben játszottak!

Bazsa!
Hogy vagy? A lelked? Mikor tudtok a következőnek nekiállni? Rögtön, ha megjön, vagy ki kell hagyni 1 hónapot?

Beze!
Hogy vagy? Mikor mész legközelebb dokihoz vagy uhura? Már várom a ti kis fotótokat!

Kikim!
Remélem testileg jól vagy! A lelkednek nagy ölelést küldök!

rodina74
 
 


Na megérkeztünk

Azt hiszem ma már nem sütök de aztán lehet még meggondolom magam.sokáig tartott a spar mert velünk volt unokaöcsim is aki kis totyis még meg anyukája aki kismama.öcskös nem akar babakocsiban de gyalog meg elfárad pedig a spar 10 percre van .na de nem baj Darinka aludt egy jót legalább.

Rodina én is ilyen rossz evő voltam 1 évesen 74 cm és 7500g voltam Darinka engem már túlszárnyalt mert ő 7620 g és kicsit kisebb mint én voltam 68 cm .velem is nagyon sokat szenvedett anyukám sokat sírt miattam.
Szóval lehet hogy most visszakapom.

Majd jövök még.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


rodi,
mivel még nem jött meg, így valószinüleg én fogom kérni az 1 hónap kihagyást,ui valószinü.h arra hétre jönne ki az inszem,amikor a balcsin leszünk. én teljesen jól vagyok már! azzal vigasztaltam magam,h biztos az volt a baj,h csak az egyik anyaméhbe kaptam kisbaxikat. nekem az sem tetszett,h utána 10 perccel már felkelhettem. én hülye meg még bicajjal mentem haza onnan. amit nem értek,h akkor mi a fenét éreztem végig? na mindegy, a lényeg,h fel vagyok készülve a következő inszemre,amire már jobban fel vagyok készülve és mégegyszer nem követem el azokat a hibákat.
Vendég
 


Bazsa!

Örülök neki, hogy már felkészültél a következőre!
Nagyon szurkolok, hogy a következő sikerüljön!
Egyébként én úgy tudom- de javítsatok ki, ha rosszul tudom -, hogy a kerékpározás terhesen - vagy majdnem terhesen - nem ajánlott! Bizonyítottan bajt nem okoz, de még sem ajánlják!
A fekvésről meg annyit, hogy az első 4 inszememnél, minden alkalommal 1 órát tudtam feküdni felkelés nélkül. Az 5. sikeres inszemnél pedig kb. 5 percet feküdhettem, aztán fel kellett mennem az emeletre, és két hosszú folyosón kellett végigmennem, hogy újra lefekhessek fél órára. Szóval ha jól felhelyezik a fiúkat, akkor szerintem pár perc fekvés is elég!
Hogy, mit éreztél? Lehet, hogy elindult valami, aztán megszakadt. Én is mindig éreztem valamit, a spontán próbálkozásoknál meg soha semmit. Lehet, hogy ez már pszichésen van bennünk!

rodina74
 
 


Natikám!

Hiányzol ám nagyon! Tegnap írtam emailt!
Puszi és ölelés neked!

rodina74
 
 


Képzeljétek, ma felhívott a doktornőm, hogy mi van velünk, mert ugye nem jelentkeztem nála. Számomra ez nagyon meglepő volt, és nagyon jól esett. Mondtam neki, hogy valószínű, hogy túlparáztam ezt a dolgot és mivel hétfőn megyünk hozzá, így most nem aggódom. Jót nevettünk ezen, és remélem, hogy hétfőn tényleg minden rendben lesz!

rodina74
 
 


rodi,
nagyon rendes dokid van, ez azért nyugtató.
a biciklizést nem ajálják,mert eleshetsz vele. én azért mérgelődöm,h az inszem után közvetlen bicóztam. az erőlködés semmiképp nem jó olyankor. szerintem kinyomhatom magamból, vagy hülye vagyok? nem jól gondolom?

ubi,
nagyon jól hangzik ez a dupla inszem,maj ajánlom én is a dokimnak :)

na jó éjszakát,
holnap találkozunk...
Vendég
 


Hali lányok

Sajna a videóból csak holnap lesz valami ha engedi a net mert állandóan megszakad de már dolgozom rajta .
ha kész elküldöm a linket és aki gondolja nzze meg.

Rodi ritka az ilyen doki.
Megyek pihizni jó éjt

Aviubi szurkolok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkinek szép reggelt kívánok! Merre vagytok? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: