Új privát üzeneted érkezett!

szokta=szoktam, bocsi :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem vagytok egyáltalán uncsik, és jó, hogy legalább Ti életben tartjátok a topikot.
Párom ma kezdett, így kihasználtuk még azt a kevés időt, hogy együtt legyünk. Meg nem is sokat voltunk itthon.

Tegnap voltam dokinál, sajna megint egy rossz hírrel lettem gazdagabb :( A PCOS mellett hipopláziás méhem is van (kicsi, fejletlen). Jövő héten megyek az endokrinológushoz, mert ez a doki megint a fog. gátlóval jött :evil:

Lexi
lassan már csinálhatsz volnalzót :wink:

Zsani
utólag boldog névnapot! Vizsgák?

Fürti
párodnak hogy tetszik a meló? Képzeld, bátyám is kamionos akar lenni, most kezdi a kreszt. :?
Vendég
 


Na, hát ijesztgetni kell, és előbújtok :wink:

Kitty :? jesszus, és ez már biztos?És hogyhogy ezt nem vették észre eddig?
És mivel biztatnak?menj valami nagyon speckó dokihoz szerintem, mert lehet, hogy elnézték, ne hagyd annyiban!!!
Köszi, páromnak tetszik a meló, úgy látom, megtalálta a számítását :D
Ő nem kamionnal jár, csak furgonnal.De így többet van itthon és gyorsabban megjárja a köröket :)

Többiek?Dorka?Zsani?Nóci?Beze?
Vendég
 

 
 

Én itt vagyok, de már csak félig élek... a vizsgák haladnak, de lassan és döcögősen, megírtam tegnap a matekot, de nem sok esélyt adok neki, eléggé szomorú lett :(

Kitty, egyet értek Fürtivel... bnőm nővéréék úgy kezdték, h az első doki azt mondta, nem lehet gyerekük... semmiképpen... felejtsék el... a második doki azt mondta, talán lehet segíteni, hallott már róla, hogy van ilyen, de nem ért hozzá... míg a harmadik dokinak ez volt a reakciója: "jaaaaaaaaa, csak ennyi?" azóta 2 évesek az ikrek! Nem szabad feladni!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, köszi a köszöntést :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Most ne haragudjatok, én sem neteztem, a hétvége sűrű volt, tegnap a meló is, alig vártam, hogy hazaessek!

Kitty, igazuk van a csajoknak!Több doki véleményét ki kell kérni ilyen esetben!
Milyen munkarendben fog dolgozni?
Elhiszem, hogy ki akartátok használni az időt!!
Nekem is minden bajom van, Andris is mostanában rengeteget dolgozik, ma is Pesten van, ki tudja, mikor ér haza, egész hétvégén továbbképzésen lesz :( Nem is látom majd!

Beze, biztos fini lehetett a torta!Milyen volt a vacsi?

Zsani, kitartás a vizsgákhoz!Húú, bár nem lennék most a helyedben.Én imádtam fősulis lenni, de a vizsgaidőszak....

Fürti, mindannyian próbálunk jönni mindig, hisz tudod!Legalábbis én a magam nevében ezt elmondhatom :D
Apa itthon van?Hétvége hogy telt?

Én ma reggel védőnőnél voltam, megjött az Afp leletem, jó lett, semmi baj, de a vérnyomásom extra alacsony.Kávét kéne innom, de azt nem szeretnék, mert azzal együtt jár a cigi.Félre ne értsetek, már nem dohányzom, de kell az akaraterőm, és nem akarom magam kínozni a kávé ízével!Úgyhogy marad a tea, vagy talán kóla.Nem is tudom.
A kiskutyámról is beszélgettünk, hogy baj, ha velünk lekik, meg babakocsiról, hogy milyet is kéne venni, meg iylenek.Szertek oda járni :D
Csütörtökön meg megyek nőgyógyászhoz.
Felkértem ugye a szülésre, de árat nem kérdeztem, azt hiszem megteszem most!

Olyan hülye idő van, az az út, amin járni szoktam, reggel kisebb fajta vízesés volt, úgyhogy délután kerülővel megyek.Marha boldog vagyok, reggel is korábban kell majd kelnem emiatt :(
Nem baj, csütörtökön, azt hiszem, beiktatok egy nap pihit :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, miért baj a kutya?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mindenki, vagyis nem mindenki de sokan mondták, hogy a kutya meg a baba.Ja azt nem tudom, hogy tudod-e, nálunk a lakásban lakik a kiskutyám.
De aztán annyit mondott a védőnő, nem fejeztem be normálisan a mondatot, hogy ne aludjunk egy ágyba :D Meg, hogy ne én takarítsam az almot :D
Jó, én igazából attól félek, ha már meglesz a baba, hogyan fogja lereagálni.Remélem, hogy jól :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Köszi lányok. Doki semmit se mondott, ezt is latinul írták csak rá a papírra, itthon kerestem ki, mit jelent :? Remélem, az endos doki többet ért hozzá :roll:

Dorka
most az első két hétben 8-17ig dolgozik, plusz egy-egy óra az út :roll: Utána ha megkezdődik a német oktatás, nem tudom, hogy lesz.
Kutyit meg meg lehet tanítani, hogy csak nézze a babát, ne menjen oda. Lehet, kicsit féltékeny lesz, de sztem nagyobb gond nem lesz :wink:

Kutyáról: mi ugye két hónapja odaadtuk egy ismerősnek a kutyámat, na onnan másnap elveszett, nem is ment vissza. Feltettem egy oldalra, hogy keressük, erre tegnap kaptam egy mélt, hogy megvan. Szóval most megint van kutyánk, sőt több is, mert hasas :? Legalább a kutyának nincsenek meddőségi problémái :lol:
Vendég
 


Jaj, de bolond vagy te Kitty! :D De azért örülsz, hogy megvan, mármint a kutyus?
Dorka is tüzel most, elzártam a külvilágtól, nyáron meg műtét.Sajnálom, de pont akkor lesz a következő tüzelés, amikor jön a baba, én úgy nem csinálom vele végig azt a 3 hetet.

Hát most még ok a dolgozó, de a német oktatással együtt..meg biztos fáradt is lesz...De van munkahelye, és lelkes, nem?Ezt szerette volna, igaz?A mercis :D

Komoly, hogy a doki nem mondott semmit, a másik reméljük azért bővebb infót szolgáltat majd.De ha a neten nézted, nem is olyan biztos, nem?Annyi hülyeséget lehet olvasni..

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kitty, nem semmi... :lol:

Dorka, csak azért kérdeztem, mert nekünk is van nyuszink, de én csak azt olvastam, h az almot meg a ketrecet ne én takarítsam...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kitty, szerintem ez nem olyan rossz hír, a kicsi méh is képes simán kihordani egy babát. Nekem is azt mondták, hogy kicsi és hátrahajló, aztán egyik se volt igaz. Anyukámnak is állítólag kicsi volt, mégis itt vagyok. :wink: Elsőre összejöttem. :wink: Endokrinológushoz mikor mész?
Vonalzót majd 14 hetesen rakok.

Dorka, köszi, finom volt a torta és a vacsi is. Annyit ettem, hogy utána majdnem rosszul lettem, én hülye! :? De azért megérte. :)

Zsani drága, isten éltessen utólag is! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, köszi szépen :)

Kitty, én am a helyedben megpróbálnám a barátcserjét, 1. hónap napi 2x1, aztán második hónap napi 1x1, aztán már csak havonta 10 napig 1x1, sok PCOS emellett lett babás, amikor elegük lett a dokiból, bnőmnek meg az endokrinológus ajánlotta....

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Dorka, Kitty, én úgy tudom, a kutya nem veszélyes sem a babára sem a terhes nőre.Az a macska, ami tényleg veszélyes.
Ha jól tartod a kutyát, semmi gond nem lehet.Vagyis féregtelenítve van rendszeresen, bolhairtva, oltva és tisztán tartva.
A férgességtől kell egyedül tartani, de ha féregtelenítve van rendesen, akkor nincs baj.
Sokat ismerek, akik baba mellett tartanak kutyát lakásban.
És ők egészségügyisek ráadásul.
Én személy szerint viszolygok a lakásban tartott állattól, de ez csak személyes dolog. :wink:

Kitty, tényleg érdemes valami szelid gyógymódot is kipróbálnod :wink:
Én is gondolkodom a cicka-palástfű teadolgon.

Hát Lányok, nekem reggel óta úgy szúrkál a bal pf.-em, de a PG53 nem mutat páfrányt :?
Apával tegnap összebújtunk azért, már nagyon hiányzott :oops:
Ma vagyok a 14. napon. De hát az össze-vissza ciklusomból most ki tudja a pé-t :roll:

Zsani :D jajj!Istenke éltessen így megkésve is.Anyukám is akkor tartja :)
Te most hogy állsz ciklusilag?Nézed valamivel a pé-det?

Beze :) Hogy vagy?Már hányadik héten tartasz?
Valószinű jövő hét hétvége felé megyünk Hőgyészre.Majd még alakul.....Köszönjük a meghívást :D
Vendég
 


Sziasztok!

Dorka
örülök, hogy megvan, annak már nem nagyon, hogy többen van :oops: Mivel kinyírni nem akarom a kiskutyáit, de megtartani sem, remélem, el tudom passzolni vkinek :roll:

Beze
köszi, reméelm, így lesz. PCO-s topikban írták, hogy sok pcosnak van kicsi méhe, mivel ez a hormonprobléma már a serdülőkortól megvan, és ezért nem tudott rendesen kifejlődni a méh. Úgyhogy ha kezelik a pcos-t, akkor nem okoz majd gondot - remélem.

Jeanner
köszi, majd megkérdem a dokit, addig már nem akarok semmit se szedni. Hétfőig kibírom, ha már eddig kibírtam :roll:

Fürti
én is úgy tudom, hogy a macska a problémás.

Páromnak tetszik a meló, nem is dolgoztak tegnap, csak welcome day volt. Kaptak mercis pólót, kis Mercit amit össze kellett rakniuk (kisautóztak :lol: ), meg a névtáblájukat elhelyezték Bajnai exminiszterelnök neve mellett az alapkőnél :lol:
Rossz hír, hogy még a 4 hónapon felül, még 4 hónapot kell kint lennie, mert egy új típust is fognak itt csinálni, és ő a szerelősor betanítója, meg csop.vezetője. De állítólag nem egyben lesz a 8 hónap, hanem kettő között lesz vmennyit itthon.

Ki mit főz?
Én sárgaborsó levest, krumplis tésztát, mogyorós tésztát.
Vendég
 


Fürti, köszi :) én nem szurkálok, hanem már rendesen görcsölök, reggel majdnem hánytam kínomban, de szerencsére csak max. 10 percig tart... mióta behalt a vesém, azóta ilyen sajna... de ciklus számoló szerint is mától egy hétig vagyok termékeny... nem mintha ez bármit is számítana, mi minden nap együtt vagyunk, mert hiányzik... :lol: általában nem annak indul, de ha valaki megcsúszik a lejtőn... :roll: szal nagyon összehangoltuk a dolgot tényleg :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


zsani, de mi?A pé-t érzed meg ennyire :shock:

Kitty, én zöldbabfőzeléket főztem meg csirkeaprólékból pörit :D
Vendég
 


Ja, nekem sajna eleve szokott fájni... ilyenkor előtte elkezd szurkálódni, aztán begörcsölök, utána kb egy hétig van ez a mindjárt megjön érzés, aztán elmúlik, aztán megint van egy kör mindjárt megjön érzés és pár nap múlva megjön... direkt rákérdeztem a múltkor a dokitól, h ez nem baj? de mondta, h nem, sőt jó, mert dolgoznak a hormonok és megérik, aminek meg kell, de azért csinált egy UH-t, hátha ciszta, de semmit nem talált...

Kitty!!!!! Ezt az endokrinológustól kérdezd majd!

Én ma joghurtos tésztát hoztam :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

A kutyus én is úgy tudom, hogy nem veszélyes, csak a macsek, csak beszéltünk róla a védőnővel, féregtelenítés oltások stb. De mi Dorkát nagy tisztaságban tartjuk, jövő héten is megyünk állatorvoshoz féregteleníteni.

Egyébként Fürti érdekes, hogy én is imádtam mindig is az állatokat, a lakásban viszont visszataszítóak voltak számomra.Aztán a sógornőm kapott, aztán az anyósom is, ők nem benti kutyusok, csak kiskorukban voltak bent, új lakásba költöztünk, rengeteget voltam egyedül, és megmarhultam, hogy kell nekem is egy kutyus!Hosszas könyörgésembe tellett, az biztos.Most meg el sem tudnám képzelni nélküle.
De anyukám is imádja, viszont veled ért egyet.

Kitty, elhiszem, hogy gázos ez a kutyus dolog nektek.Remélem el tudjátok passzolni!É sem hiszem, hogy tudnám bántani őket!
Szerintem is most már várd meg, amit a doki hétfőn mond, de amit a csjok mondanak, az sem biztos, hogy nem rossz.

Összebújással hajrá csajok!

Én ma nem mentem be dolgozni, ömlik az eső,tegnap is borzasztó szarok voltak az utak, én nem manőverezek a vízátfolyásokon, úgy döntöttem!!!
Neki kéne állnom takarítani, csak nem visz rá a lélek.

Holnap megvesszük a babakocsit!!!!!!!!!!!
Meg jön az anyukám, megyünk neki cipőt venni :)
P

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Hű, ez szupifrankó!!!!! :) Milyen babakocsit?

A nyuszikról nem tudtok valamit? Bár Willy is nagyon tiszta és semmi pénzért nem válnék meg tőle...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani, a nyusziktól nem igazán lehet elkapni semmit sem, rájuk a mixomatózis nevű betegség veszélyes amit szúnyog terjeszt.Védőoltás van ellene.

Dorka, igen, mielőtt az állatkórházban dolgoztam, én is úgy gondoltam, hogy kutya csakis lakásban tartható(véleményem szerint :lol: ), aztán most hogy állatokkal dolgoztam 5 évig+itt a kisgyerek, már máshogy gondolom.
Valószinű azért, mert a munkahelyemen volt részem egy-két durvább dologban is :roll: szóval láttam ezt-azt, ami nem túl bizalomgerjesztő volt....na meg a tulajdonosok :P :roll:

Zsani milyen az a joghurtos tészta?
Vendég
 


Dorka, babakocsiról is kérünk szépen képet :wink:
Rucikat még nem kezdtetek el venni?
Vendég
 


Elveszett baranyka jelentkezik :oops: :oops: :oops: 8) Annyi de annyi elinteznivalom volt...meg ha neten voltam csak az eskuvoi dolgokat nezegettem keresgeltem legfokepp helyszin utan kutatok haat nem egyszeru :roll: Aztan ugye elkezdtem aerobikozni is a tenisz mellett.Ugyhogy telnek mulnak a napok-hetek.Nem vgytok elfelejtve mindig eszemben vgytok es remelem hamarosan ez a remalom(papirmunka :twisted: )veget er es tobbet tudok jonni :roll: Most meglatogatott apacska is hetvegere es vegre az utolso papirt igy bejott es o maga irta ala az anyakonyv vezetonel :wink: Szal most mar csak varnunk kell 8) (saccolva kb 3het szal ahogy szamoltam utana meg vizumkeres max 2het es juli kozepen utazhatok a ferjuram utan :D

Na de majd minnya kicsit visszaolvasok,hogy kepben legyek veletek kapcsolatban is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helloooooooo Brid!!!! :D
Tényleg jól elvesztél...... :) Fúúú, ennyi intézkedés....én nem emlékszem, hogy nekünk ennyi intézkedés lett volna :lol: De hát a ti esküvőtök gondolom nagyobb volumenű is lesz és szebb is :wink: :)
Már alig várom, hogy lássalak a fényképeken menyasszonyi gyönyörű ruhában :D
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, a hétvége nekem jobb lenne, ha nektek is jó. :wink:
9+5 napos vagyok ma, köszönöm, jól érzem magam, a szokásos epegörcs mellett. :roll:

Kitty, tündéri kutyuskáitok lesznek, szerintem lesz rájuk jelentkező. :wink: Ma nem én főztem, anyukám csinált fasírtot krumplifőzelékkel.

Dorka, milyen kocsit vesztek?

Bri, de jó, hogy jöttél. 8) Mikor lesz a nagy nap?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, oké, nekünk teljesen mindegy :wink: Majd leírod pontosan, hogy hova menjünk a találkozóra?
Ez az epegörcs mitől van? csak a terhesség alatt van, vagy egyébként is? :?
Vendég
 


Visszaolvastam 8) Kemeny 5oldal volt :shock:

Dorka
Orulok,hogy mar van valami mocorgas a pociban 8) Bizti ngyon jo erzes lehet :D Hat ha mindketten ugye Magyar honban vgytok azert ugy konnyebb de nekunk csak a polgari egy kesz hercehurca mivel o kulfoldi :? meg ennyi kulonlet utan nekem most jo lesz visszamenni vele lenni es nem egy lagzin meg gondolkodni :oops: :roll: Neztem az ettermet ahol volt az eskuvotok szeeep :) 8koszoruslaaaany :o aztaaa :shock: Es igy pikk pakk osszeszerveztetek 160fot az nem semmi :shock: Pocid ngyon kis szep abszoult nem oriasi olyan kis pont jo :D Gratula a kiscsajhoz :D
Kép
Szerintem nem baj a kutyaaaa :shock: sok helyen van kutya es gyerek/ek :roll: A macska a tehesseg alatt max de arra is csak vigyazni kell nem kell eltunteni a lakasbol.Mit mondtak? :roll: Jaaah jo most olvasom 8)

Nocikam
Orulok,hogy mi azert neha neha tudtunk beszelni telon 8) Es hat a szingli napjaidat meg eld ki mert hamarosan neked is bekotik a fejed :lol: Van eskuvos vonalziiiiiiii 8) :!: :!: :!: Kepek marha joook es mennyit nott mar Regi :shock: :o
Kép

Kitty
Doki ugyben hol tartotok?vv megvolt?Eredmenyek? :idea: Papad tesoja,hogy van?Viragokrol kapunk kepeket?(kertrol) Jaaaj a dokidat ugy felpofoznam :twisted: hogyhogy fogigatlot ajanl :x az egy kisebb hormonfelborulast rendbetesz de nem egy Pcos-t :twisted: :twisted: :twisted: Mont meg neki odamegyek es kiutom a feher koppenyebol :twisted: Miert adtatok oda a kutyit?A novenyek miatt? :shock: meg jo hogy meglett :) Gondolom a leletedet mar kiertekeltek neked de azert en is leirom neked

LH marha magas :( 3. nap < 7 mIU/ml A normális LH szint nagyjáből azonos az FSH-val. Ha az LH magasabb, mint az FSH, az PCO-ra utalhat.
Prolactin nem tudom melyik mertekegysegben van igy nem tudom megmondani jo-e :roll:
Osztradiol (E2): 3. nap 25-75 pg/ml Az alsó értékek jobb stimulálhatóságot jeleznek. Abnormálisan magas szintek a 3. napon funkcionális cystára, vagy kimerülő petefészekre utalnak.
Progreszteron hat ez sem a legjobb :? 3. nap < 1.5 ng/ml A "tüszőérés fázisának" szintje. Emelkedett érték esetén a teherbeesés valószínűsége csökken.(Fakultatív jell. vizsgálat)
Tesztoszteron hat igen ez sem a legjobb :( bovebben errol itt :arrow: http://www.hipofizis.hu/tesztoszteron.php

Es itt kicsit jobban korulnezhetsz :arrow: http://gyerebaba.blog.hu/2008/07/08/noi_hormonszintek
Koszonom a tudositast 8)

Furti
Parodnak,hogy tecc az uj melo? 8) Kicsit nyugisabban kene felfognod,ha nem jon meg...visszaolvasva minden 2.hsz-ed arrol szol milyen jeleid vannak es Marcival is ez volt :oops: Tudod nem bantaskepp csak feleslegesen hergeled magad....ha nem jon meg idoben menj el dokihoz allitolag egyik terhesseg sem ugyanaz ugyhogy nem szabad hasonlitgatni a tuneteket :roll: Bar ahogy irtad mig szopi van nem avatkoznak bele merthogy normalis ilyenkor az osszevisszasag meg a menziben.... :roll: vgy nem? :idea: Koszonom a hianyolaaaast 8) En Zsurol nem sokat tudok de mikor megirtam,hogy eljegyzett a parom irt privit es gratulalt szal ezek szerint azert olvas 8) Megnyugtatlak nem vgytok unalmasak nelkulunk egyszeruen ahogy hallottam az egesz bnet all :shock: minden de minden :? Ha 40naposra szamoljuk a ciklusod akkor a 20cn korulis siman nezd a pe-t!!!Nem is az a baj de pesten vgy akornyeken szeretnenk ami a kulfoldieknek is megfelel es hat sok hely 150fore nem is alkalmas :? ez is megneheziti a dolgot...lagzi csak jovore lesz most csak a polgari lesz 8)

Beze
Hat ennyi ido alatt nem is lehet megszervezni egy nagyobb eskuvot ugye azt elore bekell jelenteni a rokonoknak es baratoknak is...na meg a helyet lefoglalni,zenekar stb ezt mind idoben mert a jok hamar elkelnek :roll: Vonalzid meg mindig nincs...vgy meg mindig korai mert nem cseszegeteskepp irom csak megint megvgyok ijedve mer nincs :oops: Milyen az a floridai malnakremes :shock: ngyon jol hangzik 8) kinek lesz szulcsinapcsija :shock: Idopont meg nincs...allamugyeszi hivatalnal vannak a papirok :? majd ok ha rabolintanak akkor az anyakonyv vezeto mond egy datumot 8) valoszinu meg juniusban :D

Jeanner
Huha akkor ti mar keszen alltok a nagy napra...mikor is lesz pontosan? 8) Hat,hogy mit keresek? :roll: Vegulis eleg sokmindent de legfokepp egy eskuvoszervezot :? Aztan meg nincs konkretan zenekar,dekorator,hely,meg semmi sem :oops: csak nezelodok innen onnan szerzek infokat aztan majd ha ott az ido dontok :wink: Ugyhogy mnden informacio erdekel 8) Hat jolmegtrefalt teged ez a pozi teszt :? De a beta hcg mindennel pontosabb :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jajj, Brid, ne cseszegess már ezzel!
Meg hát nem értem, Zsani pozija miért volt hihetőbb. :roll:
Már rég túlléptem a témán...
Persze, hogy megtréfál az előző terhességem a tünetek miatt. :lol:
De hát akkor nem írok semmit inkább( :cry: )
Vendég
 


Beze, majd iwiwen értekezünk....
Vendég
 


Most mi rosszat irtam? :shock: En nem vgyok egy kerultegetm a forro kasat tipus....mindig megmondom mit gondolok de most tok normalisan irtam :roll: aki meg arra var,hogy majd feleslegesen biztatgatom meg elhalgatok dolgokat az teved...az semmi jora nem visz ha valaki csak hitegeti a masikat foleg olyan dologgal ami nem ugy van ahogy :? Na mind1...hat nem epp ezert irtam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Zsani pozija azert volt hihetobb mert o nem volt dokinal volt ket halvany pozija 34.nap vgy hogy...aztan a beta hcg kimutatta hogy megsem babas...te meg tesztelgettel Lh-kkal meg aztan alitolag hcg-vel...es voltal dokinal ahol 8mm-es mnyh volt...az meg nem terhesseg...ennyi...fizikai lehetetlenseg...nem tudom miert faj ha megirom a velemenyemet :roll:

Egyik draga netes barinem nem is egy tobb ugy tarta "Aki kiteszi a kirakatba amije van az ne csodalkozzon meg rajta,hogy megbamuljak" :roll: Azert irogatunk,hogy elmondjuk egymasnak a velemenyunket ez a topik mindig is ilyen volt...es meg mindig nem ertem mi rosszat irtam....temat lezartam na talan ezert nem is kene jonnom nincs erre semmi szuksegem a mai adrenalinom meglesz :x es meg en tunok majd masok szemeben szemetnek...pedig en vgyok az aki hanyszor de hanyszor megharagudhattam volna rad es en sosem...na mind1 temat lezartam :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fürti, oké, mondjuk nem értem, miért törölted magad, de tiszteletben tartom a döntésed.
Epegörcs mindig is volt, 14 éves korom óta, vékony az epevezetékem. A várandósság még jó pár lapáttal rátesz sajna... :(

Bri, vonalzót 14 hetesen csinálok. :wink:
Hú, nagyon közeleg az idő, hamarosan férjes asszony leszel! :D Ruha megvan?
A torta isteni volt. :wink: Az 5. házassági évfordulónkat ünnepeltük május 28-án, ebből az alkalomból rendeltem meglepiként.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti :cry:

Bri, hát sajna ez van, de majd legközelebb sikerül, és akkor már nem is lesz semmi gond, ebben biztos vagyok... semmi bajom nincs, akkor miért ne jönne össze pikkpakk a baba? A családunkban nő ágon ez volt a trend :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Bri
de jó, hogy jöttél :D
Látom megy az előkészület ezerrel. A polgári is biztos gyönyörű lesz, ismerve az ízlésed :wink: Persze mindenről képet kérünk, ezt mondanom se kell :lol:
Köszi az elemzést és a honlapokat. Az elsőt ismerem, meg a pcos oldalt szoktam még olvasni.
A nőgyogyit hagyom a fenébe, ez egy h*lye. MInden egyes alkalommal elugatom neki, hogy nem szedek fog. gátlót, de mindig azzal jön :evil: Hétfőn megyek endos dokihoz, remélem, ő már többet ért hozzá és kéri az IR vizsgálatot is (meg hogy írtad ezt a hipofízises dolgot, azt se ártana megnézni). :roll:
Prolactin mlU/1 (v. l :oops: ).
Kutyi a növények miatt lett likvidálva, de nem baj, hogy meglett, azóta vhogy tök normális. Lehet, elgondolkodott az életén, és megjavult :lol:
Papám tesója jól van, csak infúziót kapott, mert már 81 éves, és rossz a vérkeringése. De amúgy jól van, főz elvan. Köszi a kérdést.
Növényekről lesz majd kép, csak itt k*rva hideg van és állandóan esik, nem mentek még semmire. :( Pedig annyit dolgoztam velük, remélem, lesz jó idő is :roll:

Fürti
ne csináld már, Bri csak segíteni akart. Nincs ellened senki, gyere vissza és kész!
Nem ez a megoldás, hogy elfutunk, töröljük magunkat (amióta ismerlek, ez a 4. törlésed) :roll:

Beze
rosszullétek vannak?

Dorka
bkocsiról én is kérek képet! Meg persze minden babás dologról :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Ma mentünk volna a babakocsiért, mentünk is, de elvitték azt a színt, amit kinéztünk :( Jövő hétre hoznak, de most már félretetettük.
Nődokinál voltam ma, semmi gond, jövő hét csütörtökön genetikai ultrahang!Itthon akartam ma maradni 1 nap táppénzen, de 1 napra nem lehetséges sajna:(Így maradt a szabi, mert a nődoki miatt már teljesn úgy készültem, hogy nem megyek.Délután jön anya, csinálok egy kis rakott krumplit, meg megyünk neki cipőt venni.

Brid, nagyon örülök hogy jöttél!Elhiszem, hogy sok most a szervezkedés, mondjuk én nagyon élveztem annak idején :D Bár azt gondolom, hogy nem egyszerű, hogy apácska nem magyar állampolg.Tényleg a házasság után ha esetleg visszamentek Japánba, elindulsz a jpán állampolgárságért?Borzasztó lehet ez a sok különlét! Le a kalappal, hogy bírjátok!

Fürti, te meg gyere vissza, ahogy Kitty is írta Brid jót akar neked meg itt mindenki!!!!!
Várunk nagyon!!!
Pedig lenne hozzád egy szakmai kérdésem is: honnan tudom, hogy már nem tüzel a kutyusom illetve, hogy már nem termékeny?

Beze, nem lehet kellemes ez az epegörcs!Reméljük nem lesz végig!!!

Zsani, nem hinném, hogy a nyuszikák károsak lennének, biztos nem!


Kitty, biztos rájött a kutyus, hogy jobban teszi, ha jól viselkedik, és akkor veletek maradhat :D Tényleg ez az időjárás nem árt a növényeidnek?A mamáéknál minden tönkrement a kertben :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na az fain akkor :) akkor nincs baj Willyvel, bár ketrec takarítást átvállalta apa tőlem :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na figyi, drága Bri!
Olvass már vissza figyelmesebben!

Mi az hogy én tesztelgettem lh-kal és ÁLLITÓLAG HCG-vel is :evil:
Érdekes, senki nem cáfolta ezt meg, amikor írtam.Miért hazudnék különben is ezzel kapcsolatban....Éppen azért írtam meg a tapasztalatomat, ezzel kapcsolatban, mert én sem értem, hogy lehetett ez, de ÍGY VOLT!Még ha tudom utólag, hogy nem volt terhesség.Sajnálom, én nem vagyok olyan okos mint te 8)
Az uh-t különbenis a 27. napon csinálta a doki és nem e célból mentem.
Meg mi az, hogy minden második hozzászólásommal ezen nyargalok!És az kinek fáj?Úgy látszik Neked, ezért léptem ki.Bármit írok, te belekötsz azonnal!És ezt nemcsak itt vettem észre, hanem másik topicokban is.
Úgy látszik, mivel te oroszlán, én is oroszlán-két dudás egy csárdában nem fér meg.Van ilyen.....
Én úgy gondolom, hogy én mindig szeretetteljesen furdultam feléd :cry:
Amikor idecsábitgattam másokat, azt is magadra vetted....sajnálom....
Túl magas lovon ülsz, azt hiszed te vagy az egész babanet királynője és jótevő tündérkéje, igazság bajnoka és megpróbálsz irányítgatni mindenkit.Ez már nem segítőkészség, hanem vájkálás :roll:

Többiektől elnézést kérek!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Bri!
Úgyis visszajön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
göndörkekiváncsicska
 
 


Sziasztok!

Én tegnap terveztem a "nagy visszatérést" :lol: ,de dolgom akadt,mire meg ideértem nem mertem írni. :roll:

Jeanner,
szia,mi még nem "találkoztunk" :wink:

Kitty,
neked most írtam facebook-on,de majd akkor itt folytatjuk,jó?Mert ha máshol írok,itt már nincs mit.

Fürti,
te már itt is vagy,igaz,göndörkekíváncsicska?Tudom,hogy te vagy,mert mondtad tavaly.De miért kell álnév mögé rejtőzködnöd? :shock:
Nincs miért haragudnod Bridre,ő csak visszaolvasott,arra reagált.Különben én is kérdeztem volna tőled,hogy minek akarsz teát inni,ha azt írtad örülsz,hogy nem jött össze most a baba ,mert nehéz Marcival?Ebből arra következtettem,hogy jelenleg nem akarsz még egy babát...vagy csak akkor nem akarsz,mikor megtudod,hogy nem jöt tössze? :roll:
Gondolkoztam,hogy egyáltalán leírjam-e ezt,de aztán arra gondoltam mindegy,mert tavalytól úgyis utáltál,és tűntetőleg nem is reagáltál az írásaimra.Pedig ABSZOLÚT semmi bajom veled,és nem is volt...ha meg egy ártatlan kérdés miatt törlöd magad...,de igazad van,visszajössz,mint mindig.

Beze,
kitartás,biztos most nehéz,meg még pár évig,de utána örülni fogsz,hogy kis korkülönbség van a gyerekek között. 8)

Dorka,
már 18 hetes elmúltál,én meg talán nem is gratuláltam neked :oops: Azt hiszem csak Bezének tettem meg,bocsi,nem volt szándékos :oops:
Milyen színű kocsit szeretnétek?

Na ezért van nekem fiú kutyusom :roll: viszont vele az a gond,hogy amint vendég jön nekiáll szexelni a macijával :roll: Így párszor eldugtuk a macit,akkor meg veszettül keresi,meg sír :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2010.06.03 18:31-kor.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Brid,
hát persze,hogy neked nem írtam :roll: Reád is az vonatkozik,mint Kitty-re...
Kik lesznek a tanúk,nem írtad?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


megkérek szépen mindenkit, hagyjatok békén!!!!!
Enis, írtam privit!A Göndörkekiváncsicska NEM én vagyok!
Olvass bele a másik topicba, onnan kiderül
Én utállak? :shock: Még ilyet!
Szerintem akkor valaki ezen a néven privizett neked.Nem? :shock:
Én ilyent nem mondtam, az tuti!
Na, egy szó:FELEJTSÜK EL VÉGRE EGYMÁST!!!
Vendég
 


Fürti,
nem akartalak bántani,ne haragudj.Gyere vissza,nem vagyunk már gyerekek. :roll:

Privit megkaptam,de mivel törölted magad nem tudtam elolvasni,eltűnt,mikor megnyitottam :cry:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Hát fürti! Te egy napot nem bírsz ki!!!! Nincs kivel foglalkozzál?????
göndörkekiváncsicska
 
 


Ja! és az 1 szóból 4 lett!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
göndörkekiváncsicska
 
 


Hello!

Göndörkekiváncsicska! Nem tudom ki vagy, de illenék bemutatkoznod, és nem pedig szítanod a dolgokat.
Már bocsi, de gondolkodhatnál ezen.

Többieknek meg légyszi nyugodjatok meg, mert mindenkit egy cél vezérel, a BOLDOGSÁG elérése, amelyhez több út vezet, attól függ, ki mire vágyik ebben a pillanatban. Első gyerekre, vagy kistesóra, esküvőre, nyaralásra, nyugalomra, békére, szeretetre, munkahelyre, állandóságra, barátokra.

Én Fürtit várom vissza, akármilyen néven, csak tudjam hogy ő az.

Nekem a bnetet ti jelentitek, mert csak titeket olvaslak, mégha keveset jelentkezem is.

Ha valakit érdekel, küldök egy képet rólunk!
(ha valaki vacillál bárányhimlő oltás beadatása/nem beadatása miatt, annak küldök egy Lilla-képet, hátha sikerül döntenie a dolgot, de ide nem teszek fel, mert nagyon csúnya szegénykém)

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok
Már 3 szor irtam de valamiért nem megy el A tököm tele van a géppel

Dorka
Örülök hogy tudjátok hogy kislányotok lesz Sajna mi még nem tudjuk

Beze
Gratula a babásodáshoz Nekünk is most volt a házassági évfordulonk amit itthon ünnepeltünk meg a gyerekekkel Rendeltünk kaját és azt ettük meg

Bridget
Gratula az esküvötökhöz biztos szép menyasszony leszel

Kitty
Végre kivizsgál valaki és nem fogi gátlot ir fel

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Sziasztok Csajok!

Kati, de örülök, hogy írtál, nagyon szépek vagytok a képen!!!!! :D
Lilla hogy van?Meggyógyult már?


Zsani, igen azt nekem is mondták, hogy az almot ne én takarítsam, de nekünk nincsen alom.

Enis, köszönöm a gratulációt.Zöld illetve szürke kombináció a babakocsi, majd teszek fel róla képet, ha meglesz :D

Kitty, főzöl ma?
Én tegnap csináltam rakott krumplit, el is fogyott! :D

Kriszti, majd megmutatja magát.Hogy vagy?Hogy telnek a napjaid?

Én meg voltam fodrásznál, hogy kezdjünk valamit a hajammal, mert katasztrófa.Nem lesz könnyű menet, most még csak megnézett, aztán jövő héten megyek szépülni.

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Mindenki eltűnt ? :( :( :(
Szép hétvégét mindenkinek!

Én most jótékonysági kutyaszépségversenyre megyek, de Dorka kutya anyánál lesz, mert a tüzelés miatt nem merem vinni :(
Pedig olyan jó volt múlt évben is!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


:(

Kár... Én vagyok, de közben tanulok... szép hétvégét nektek is!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?