Új privát üzeneted érkezett!

Orsi
Igen, már jó lenne végre kettesben elmenni valahova, direkt nem főzök ma, hogy tutira elmenjünk :lol: apácska már nagyon szeretne jó magához húzni, de Én még mindig bénázok :oops: még mindig semmi szex :!: :roll: :oops: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kép

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Esetleg ma???? :wink: :D
Jól van, tudom ezt nem lehet erőltetni....ha nem akkor nem....és ilyenkor sztem a legtorelánsabbak a férfiak!!!! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

...toleránsabbak....hihihi!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Lányok!

Most gyorsan magunkról!

KISFIÚNK lesz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Minden mérete tökéletes,5 nappal nagyobb a koránál.
AFP is jó lett,ezen csodálkoztam is.

Kép nincs,de már nem is érdekel.Olyan kis aranyos volt,szépen megmutatta mindenét. kis kezeit is az ujjaival és mielőtt mondta a doki,hogy fiú már láttuk a kis kukacot,így szerintem 99%.
Majd nem sírtam is,már egy könnycseppre való össze is gyűlt a szemembe.Azóta csak vigyorgok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon édes baba,imádom!!!

És a dokim soron kívül bevitt minket,gondolhatjátok a kint várakozó 6 lány milyen arcot vágott.Kifele jövet bocsánatot kértem tőlük,de a férjem mondta,hogy így is volt pofa vágás.Ez van,végülis ezért fizetek,hogy jó legyen a bánásmód.Nincs igazam?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi
Tervbe vettem, hogy meglepem ma, de nem tudom mi lesz belőle, ez parancsszóra nem megy :!: :wink: Zoli egyébként is az, mindenben próbál a kedvembe járni és elég sokszor az van, amit Én akarok és Én próbálom mindezt viszonozni :!: :wink: jó lenne már röpke 3 hónap után... :roll: :oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Kép
Jajj, de jó kukis lesz :!: :lol: :lol: :lol:
Le kell tojni őket, Te fizetsz és ők nem biztos, hogy tudják :!:

Örülök :D

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi: Gratula a kis Pöcsöshöz! :)))

Suzy: Ez most érdekesen fog hangozni, de hátha: ha jól értem, már 3 hónapja nem szexeltetek, és ez téged bánt. Egyrészről nem kell, hogy bántson, mert most ez van, és lesz majd másképp. Másképp, meg ha úgy vagy vele, hogy kedved nagyon nincsen, sztem "próbáld meg", mert: 1. evés közben jön meg az étvágy ;P, 2: ha 3 hónapja nem voltatok együtt, akkor sztem a férjed igy "kiéhezve" úgysem bírja sokáig, ergo hamar "letudod". Az igy most bunkón hangzik, de ha már nem kivánom, akkor csak jobb egy 10 perces szex, mint egy 45 perces, nem?

Kép
presario
 
 


Orsi, a pici fog vmit a kezében?

Kép
presario
 
 


Anna
Aranyos vagy, ahogy leírod :wink: az Én férjem így se úgy se bírja sokáig, max. 2 perc, tök mindegy mennyi idő telt el :wink: nem szeretnék vele úgy együtt lenni, hogy nem kívánom, mert már 11 év alatt (holnap lesz egyébként) kiismertük egymást nagyon is, úgy is rájönne, hogy mi van, de megjátszani végképp nem akarom magam :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én is azt néztem, de sztem fogja a bébi a másik kezét, nem :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Gratulálok!!!!! :D :D :D
(És látod ennyit a jóslatokról és naptárokról!)
Azokkal a némberekkel meg ne foglalkozz!

Akkor az arány eddig 1:1 :)
(Orsi: kislány, Gabi: kisfiú )

Orsi
Tündéri ez a picur! :D

Suzy
Egy kis kedvcsináló: nekem intenzívebb az orgazmusom mióta terhes vagyok! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vagy a kukacát fogja, ha már kisfiu, bár aránytalan lenne a szerszám egy ekkora kis lényhez! :D

Kép
presario
 
 


Suzy: Teljesen érthető, amit írtál, az ugy a másiknak sem az igazi, ha azt látja, hogy kényszerből megy a dolog. :(

Kép
presario
 
 


Vivi
Nem vagyunk egyformák :!: :wink: és mióta :?: az eleje óta :?: Én meg előtte voltam, hogy szinte akár 2 naponta, na de most :shock: :roll: sokszor nem ismerek magamra :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anna
De hát kislány :!: :lol: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Néha teljesen összezavarodom ezen az oldalon! :P

Kép
presario
 
 


Hihihihi!
Édesek vagytok!

Gabi!
Grat a Bébidhez!
Na most akkor mit is dobott a kinai naptár, fiút nem?! :wink: :idea:
De jóóóó!
Örülés van!

Csajok!
Drága Kismanókám mindig úgy fekszik, hogy a kezecskéje a feje körül....az arca előtt....az a kép éppen akkor készült, miután kivette a hüvelykujját a szájából....szopizta, de olyan hirtelen kapta be és vette ki, hogy nem volt idő a kattintásra...ezt leművelte vagy 6 szor....igy végignéztük inkább....
Hát nagyon nem kukaca vaaannnn....ezért azt nem foghatja ott...!!!Hihihihi!
De ki tudja, hallottunk már olyat, hogy kislány...aztán mégis fiú...bár akkor nagyon elrejti a mütyürijét... :? hihihihi :lol: !!!

Szex: semmiképpen nem lehet ezt erőltetni....de ez igy van akkor is ha nem vagy terhes, vannak időszakok normál helyzetben, hogy akkor sem kivánjuk annyira...aztán jön hogy minden nap...ez váltakozik sztem!
Majd alakul....Ha Apa elnéző...no problem! :oops:

Vivi!
Köszönjük szépen!
És igen...eddig 1:1!
Kiváncsian várom a többiek milyen nemű Picurokat hordanak a szivük alatt!!!!

Alakulunk Kismamik, alakulunk! :arrow: :idea: :wink: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kismamik, ma Nekem is kimenőm van...:-)
Apa dolgozik, nem jön haza Bécsből kint alszik....igy a barátnőkkel elmegyünk moziba...és megnézzük a SZNY2......
Anna, remélem tetszett! Ne mond el....mi volt :wink:

Ma beszéltem az egyik ismerőssel és jövő héten megyek hozzá egy fotózásra, szerettem volna meglepni Apát olyan szexis kismamás képekkel...igy ez is megtörténik....Meglepi lesz!!!!Névnapi aji része+ a poló, amit végülis megrendeltem arról a linkről amit betettem ide nektek!
Nagyon kis szép....remélem tettszeni fog neki minden!
Anyáéktól egy papucsot kap nyárra, amit megvettünk a Hervisben, mert 20 %-os leértékelés volt a klubbtagoknak..igy ez is letudva!
Nah, megyek mert még hajat kell mosnom! :? Lehetne egy különbejáratú fodrászom.....maceraaaaaaaaaaa!
Pusziii!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Ilyen Demi Moore-os retro fotózás? :P

Kép
presario
 
 


Orsi
Bármit is csinál nagyon szépséges, édike :!: :lol:
jó mozizást :!:
nagyon szép ajándék lesz, tuti örülni fog neki, a fotózás nagyon díjazom,majd Én is szeretnék csináltatni pocakos képeket :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csajok!

Szex és new yorkot kéretik majd priviben megbeszélni,mert még talán eljutunk mi is moziba valamikor!Csütörtök óta kész vagyok.

Szex:
nálam változatlanul semmi :roll: Lehet nem is jön vissza már a terhesség alatt?

Orsi!
Babuci nagyon édi :lol: jó kép.
Kínai naptár lányt írt nekem. :?
Fotózás jól hangzik!

Apát leküldtem sárgadinnyéért,nagyon megkívántam! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Köszönöm, hogy válaszoltatok az aggódó kérdésemre. Most már megnyugodtam, azt hiszem a korábbi „élményeim” miatt túlságosan parázok! Köszönöm!

rodina74
 
 


Na apa rábólintott!

Roland lesz a baba :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Lanyok!

Suzy! Nagyon boldog szulinapot!!!! Szorakozzatok jol.... Kell egy kis puszi,simi,aztan te is akarni fogod.... :wink:

Gabi! Gratulalok! Kisfiu :lol: :lol: Kek body van a kepecskeden :wink: Bizti a tudatalatti :) Es a neve is szuper!

Orsi! Koszi az infokat. Jol jott,hogy leirtad,az egyiket nem talaltam,de most mar azt is tudom. Aranyos a kis Babod. Puszko neki....De a tegnap mar meglestem az iwiw-en :wink:

Anna! Remelem mar jobban erzed magad.

Vivi! Engem is meglepett a 17 het,de megneztem a szuleskalkulatorban,es allitolag februar 13an fogant a Picur. Igy mar hiheto :)

Edesek a pocakfotok! Majd teszek fel en is,csak meg gombolyodjek egy kicsit :wink: Teljesen csalodott voltam,mikor felprobaltam a farmerom es beleferek. Sot meg ovet is tehetnek.... :( S akkor mindenki azzal jon,hogy mert nem eszem,mennyit eszem,mit eszem. Pedig nem ugy nezek ki mint egy szomaliai ehezo :( Az ejjel mar azt almodtam,hogy eheztetem a babam. Pedig ez tiszta hulyeseg,mert rengeteg gyumit eszem,es husit is eleget.

Na jo ejjt! Puszi Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Áramszünet lesz nálunk....
Nem tudok egy darabig jelentkezni! Puszi Nektek!
Mindenkinek szép napot!
Cuppp!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt!!!

Suzy!
Na volt romantikázás?Mesélj hol voltatok!

Orsi-Presa!
Csak annyit mondjatok,hogy tettszett e a Szex és NY?Megéri,hogy majdnem egy hete esz a penész hogy még nem láttam?

Nomi!
ÁÁÁÁ a kék body biztos nem tudatalatti,mert csak ez a szín volt és mindenképp ezt akartam. :wink:
Ne legyél csalódott,hogy nem gömbölyödsz,nekem se annyira a baba látszik,inkább a túlsúly :lol: :lol: :lol:


Csajok!
Remélem ez az idő nem okoz senkinél fejfájást meg ilyenek!!!!!
Én tegnap óta happy vagyok és szerintem már tuti a babát érzem.

Tegnap kigondoltam milyen lesz a baba szobája,nem sokat kellett gondolkozni,csak a színen,meg nem virágos lesz,hanem ház -fa-autó!Alul almazöld felül halványsárga fal a minták meg még nem tudom,és a sablonokat is meg kell csinálni,mert virágot csináltam,de autót nem :lol:
Szóval ezerrel tervezek :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi: Nagyon rossz. :( Én imádtam a sorozatot, ahogy a lányok filóznak, Carrie báját, és még az első film is tetszett. Na de ez. Csak a luxust nyomják benne, tiszta Frei dosszié. A lányok problémái meg szánalmasak... Persze, ettől még nézzed meg, m ha a sorozatot szeretted, akkor látni kell, de nekem marhára fájt már a popsim a végére. :(

Kép
presario
 
 


Tényleg, Suzy, hogy telt a szülinap? :)

Kép
presario
 
 


Sziasztok Csajok :!:

Köszi, hogy gondoltatok Rám :lol: jól esik :lol: most van egy kis szusszanásnyi időm...

A tegnapi nap nagyon jól sikerült, apácska elég későn ért haza, de addig Én nagyon el voltam, aludtam, hánytam, mert újra vissza jött a hányingeres korszakom :roll: :? a torkom már sokkal jobban van, ma vettem a patikában Panadolt végre és akartam Mebucaint vagy valami szopogatós gyógyszert,de azt mondta a gyógyszerész, hogy egyiket sem lehet terhesség alatt enni, öblögessek inkább langyos sós vízzel többet fog érni :!: :roll: hát Én akkorát hánytam tőle, de nem mondom, hogy nem volt jobb utána, ma meg vettem Phlogosol oldatot öblögetőnek :!: kicsit jobb már, de még nem az igazi :!:

Délután a központi védőbe megyünk, apácska is eljön velem :!: azt mondta az egyik barátnőm, hogy Őt ott egy doki, aki adja a pecsétet a kis könyvbe meg fog vizsgálni, na engem biztosan nem fog, mert nem hagyom, van nekem saját dokim, különben sem kellene talán hetente, hogy uh-zanak :!: :roll: sosem szerettem, ha független doki akart vizsgálni, mindig volt orvosom és ehhez vagyis hozzá vagyok szokva :!: :roll:

Este elmentünk vacsizni, hallevet ettünk, elég későn értünk haza és apácska annyira bealudt, hogy a romantikázás elmaradt, nem volt semmi megint még mindig :!: :roll: :wink: hát ez van :!:

Noémi
Köszi a köszöntést :!: :wink:

Gabi
Szép nevet választottatok :!: :wink: a szoba is tutira szép lesz :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hello Csajok! Na en is atestem a nagy vervetelen,es a rakszuresen. Vervetel siman ment,4 uveggel csapoltak le,de meg sem ereztem. Ugy latszik ebben nem valtozok :wink:

Suzy! jobban vagy mar?

Gabi! Gyonyoru lesz a szoba :wink: Az almazold a kedvencem...

Puszi Nektek,es a Babaknak!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy!
Majd spontán bepótoljátok,nem így ,hogy eltervezted.
Holnap nekem apa dolgozik,12-re megy,jó kis napom lesz :? Pedig moziba akartam menni,de legalább a barátokkal ma összejövünk kicsit.Végülis a tavalyi volt a kerek szám,az idei inkább már elszomorító. :lol: :lol: :lol:
Ne hagyd magad én se szeretném,ha idegen orvos nézegetne,vizsgálgatna.
Megint hányás????? :shock: Mondjuk nekem is így volt,h azt hittem vége és mégis visszajött olyan 2-3 hétre a hányinger.

Nomi!
Biztos jók lesznek az eredmények,jó neked,hogy simán megy a vv. nekem nagyon nincs vénám :?

Presa!
Mindenképp megnézem :wink: előbb-utóbb eljutunk moziba,vagy ha kijön dvd-n. :shock:

Orsi!
Meddig van áramszünet?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok! :)

Na, az áramszünetnek már vége lett délután kettő körül...itt Sopronban gallyazták a fákat emiatt volt az áramszünet! Mit ne mondjak elég durván megáll az élet áram nélkül......és egész nap esett, tök sötét....még olvasni se tudtam sokat!
Délután kimentem Ausztriába körbenézni...persze nem jöttem haza üres kézzel.. :wink: :P ..vettem Babu cuccokat!!!!Kisruhákat....a már meglévők mellé, hogy legyen pár új is neki!
Apa megtiltotta, hogy megvegyem azt a rucit amiben hazahozzuk, mert azt Ő szeretné megvenni az első gyermekének! Édes, hát persze, hogy hagyom, nem szólok bele, olyat vesz amilyet elképzelt Kicsilányunknak!

Beszereztem ilyen alvózsákot is, tudjátok amit felül ráadsz, de alul nincs lábrésze, hanem egy zsák az egész és kényelmesen mozoghat benne a lábikó! 6 euro...cirka...1700 Ft, nem vékony, nem vastag...fini pamut belül, kivül is pamut, de ilyen érdekes szövésű. Elöl cippzár.

Délután fotózás megbeszélés, vagy most hétfőn vagy jövő hétfőn meglesznek!!!!Kicsit izguloook!De szeretném, ha lennének szép fényképek....örök emlék lesz!
Kicsit szexis...de azért visszafogot....olyat akarok amire Apa azt mondja majd....tyűűűhaaaaaaaaaaa... :wink: :lol: :P :shock: :!:

Suzy!
Örülök, hogy jól sikerült az este! :wink:
Sebaj, Apa elaludt, na bumm....az a lényeg, hogy együtt voltatok!És tudod életetek végéig még mennyit szeretkezhettek....aztaaaaaa :wink: :shock: :lol: :P :P !!!!

Gabi!
SZNY2....Anna véleményével néhol egyetértek....meg lehetett nézni és kellőképpen kikapcsolt! A cipőktől majd elaléltam.....voltak túlzások, de hát mit vártunk ettől a 4 newyorki eltúlzó...rúzsos...csillógó....parfümös libától??? Valahol ezért szerettem meg ezt a sorozatot...mert elrepit...egy szép cipős, szexis, szupi rucós, csacsogós, gondtalan.....világba!
Szóval....sztem nézd meg!
És nézd a cipőket ...Gabi...az a sok swarovsky! Istenem! Hihihihihi!!! :lol: :D :) :o :shock: :oops: :wink:
Gyerekszoba: Nagyon tuti elképzeléseid vannak! Valósitsd csak meg őket!Szárnyaljon az a képzelet!!!!!! :wink:

Nomi!
De jó Te túl vagy a vérvételen....Én...sztem ájulással kezdem a pénteket...szóval...tuti!
És 2 órára rá ismét...bökés! Kiráz a hideg is!
Örülök, hogy megnézted a Babámat! Majd remélem a Ti Babótokról is kerülnek fel szépséges posakbanlakós képek!:-)

Anna!
Hogy álltok az esküvő szervezéssel????Meghivók kiosztásra kerültek már? Ruha? Dekor? Kaja? :-)
Tesód és a haverjai bulizási lehetősége?Alakult a dolog?
Buta főnököd???:-))))

Vivi!
Remélem jól vagytok!!!!
Te is tervezed már a babaszobát?

Puszizlak Benneteket!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi! Boldog szulinapot!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Drága Gabi

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Noémi
Nem vagyok még teljesen jól, mert most meg annyira fáj a fejem, hogy most aztán nagyon kevés a fejemnek a Panadol :!: :shock:
Nekem sincs bajom a vérvétellel hál'istennek :!: :wink: ügyi vagy, meg biztosan jó emberke veszi a vért :!: :wink:

Orsi
De jó, hogy csak átruccansz és már be is tudsz jobbnál jobb dolgokból vásárolni :!: :roll: :wink: biztosan csoda szép kis dolgokat vettél, és mekkorák a méretek :?: :wink:
Az áramszünettel szinte meg áll az élet :!: ez így van :!:

Anna
Hogy haladtok :?: jobban vagy, végül is sikerült hazamenned a melóból:?:

Vivi
Sok a meló :?:

Rólunk...
Tegnap meg volt az első pecsétem a Centrális védőben, nagyon aranyos volt a csajszi, nem is kellett sokat várni, adatok...vérnyomás mérés...egy újabb időpont egyeztetés...megkaptam a beutalókat, vagyis elkértem, mert mondtam, hogy mivel az eü-ben dolgozom szeretném saját úton elintézni ezt a sok v.v-t és azt mondta a saját felelősségemre megtehetem, de a következő alkalommal vigyem a leleteket és kiértékeli :!: mondtam ok, így lesz, örültem :!:
Utána mondta, hogy menjek ki és várjam meg, amíg a doki szólít egy szívhangot kell, hogy nézzen, ez kötelező, de mivel van orvosom, így ráírta a papírra és valóban csak szívhangot nézett :!: :wink: az asszisztensnő egy elég öreg, mufurc nőci volt, de azért Én bátorkodtam és megkérdeztem, hogy a férjem bejöhet-e, de Ő a maga modor stílusával azt felelte, NEM :!: ajtót becsuktam, és a doki lapozgatta a kis könyvemet és mivel benne van, hogy hol dolgozom, így azt mondta protekciós bejöhet a férje...örültem neki, na gondolhatjátok a nőci egyből milyen bájos volt velem, Zsuzsikázott egyfolytában...ő hívta be apácskát...megcsodáltuk Cipikét, gyönyörű volt, de csak apukája látta, mert nem felém volt fordítva a monitor...és képzeljétek szabályosan integetett a kis kezeivel apácska felé...na gondolhatjátok milyen büszke volt, még a doki is mondta, hogy milyen édes integet apukájának :lol: :lol: :lol: minden a legnagyobb rendben van Cipikével, van elég magzatvíz, medence végű a fekvése, hátsó fali :!: :D nagyon boldogok vagyunk és bocsika, ha túl hosszú lettem, de muszáj volt megosztanom veletek a jó híremet :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, h eltüntem, csak nagyon el vagyok havazva, mert nálunk a hónapzárás mindig külön procedura... :(
De ma már talán vége és ismét tudok rendesen netezni! :D

Gabi
Nagyon boldog szülinapot!
Csodaszép lesz a gyerekszoba! :)

Anna- Suzy
Remélem sokkal jobban vagytok!

Suzy
Biztosan tündéri lehetett a Picur!

Orsi
Nagyon szuper, h ennyire jó dolgokat találtál, ennyire olcsón! Ez olyan dupla-öröm-vásárlás lehetett! :D

Lassan én is fejben tervezgetem a babaszobát. De a színvilág még nem bizti....
Ha szerencsénk lesz akkor hétfőn kiderül, h kisfiú vagy kislány a babánk! :) Este 5re kaptam időpontot a genetikai UH-ra.
Ma megyek majd a védőnőhöz, az AFP papírért, és a szokásos "mérlegelés"-vérnyomás- tanácsadásos mizériára!

Próbálok ma még majd bejelnetkezni! :D

Sok pihenést és nyugalmat mindenkinek! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntést!Pusz

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs megjött az első táppénzem!!!!!El se hiszem :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ehhez a topikhoz lehet még csatlakozni? Vagy ez már egy zárt közösség.
Ha lehet szívesen csatlakozom és írok pár sort magamról.

Köszi
Andi
andicsiga
 
 


Gabi
Na végre, gratulálok :!: :lol:
Kép

Andi
Szívesen várunk, gyere mesélj magadról :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Micsoda szülinapi ajándék most jut eszembe :lol: :lol: :lol: juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :!: :D :D :D

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy "befogadtok":)
Szóval 26 éves vagyok, július 12-re várom az első babámat, aki kislány lesz.
Párommal már nagyon várjuk az érkezését, de gondolom ezzel mindenki így van.
Már nem dolgozom kb 1 hónapja, ezért kezdtem el csak most nézegetni ilyen társalgókat. Most már van időm rá.
Nagyjából elolvasgattam a topikot, próbálom felvenni a szálakat.
Kezdő felhasználó vagyok, ezért bocsi, ha bénáznék:)

Andi
andicsiga
 
 


Andi
Üdv. a topikban :!: :lol: örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, biztosan jól fogod magad érezni a pocaklakóddal együtt, akihez nagy-nagy gratula :!: :wink: akkor már 2 kislányos kismamink van :!: :lol: Július :shock: az már mindjárt itt van :!: :roll: :wink: de jó, és hogy telnek a napjaid :?: Te is milyen fiatal vagy :!: :roll: :lol:
Ha bármiben elakadnál, ha tudunk segítünk természetesen :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Nagyon sok Boldog Születésnapot kivánunk! Én és Babó!
Kép

Suzy!
Igen, olyan jó, hogy itt közel van a határ....
Az az igazság, hogy nem sok ki...56os babaholmim van....sztem felesleges olyan kicsikkel feltölteni a ruhatárát Babónak! Igy én 62-68-as ruhákat vettem....és a hálózsákokból is nagyobbat....abból az egyik 80as a másik meg 100 centiig jó.....szóval, de ezek olyan felkötősek fele méretére tudod venni őket, sztem elég praktikusak!

Vivi!
Örülök, hogy jelentkeztél!!!Ne dolgozz ám sokat! :wink:
Igy van dupla öröm....hihi...de tudjátok, annyi szép dolog van, ilyen picuroknak.....el lehetne szállni, ha engedné a pénztárca...de hát az...behúzatja a féket!

Andi!
Üdv itt! Örülünk az új Kismamiknak!
Mi lesz a neve? Hol szülsz? Stb...stb.... :lol:
Gondolom azért akkor Nálatok már nagyjából készen áll minden a Babó fogadására!! :wink:

Jelentem: itt megint egész nap zuhog, csöpörög az eső.....hogy már mennyire elegem van ebből....!!!!pfffff...UTÁLOMMMMMMMM :? :x :twisted: :evil: :lol: 8) :wink: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Itt mindenki fiataaaaalllllllllllllllllllllll....Te is! :wink:

Ennem kell vmi ÉDESET..... :P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszönöm a fogadtatást:)
Ha igaz amit az orvosok mondanak és tényleg kislány lesz:), akkor Dóra Jázmin lesz a neve és Budapesten a Bajcsy-Zsilinszky kórházban fogok szülni.
Valóban már mindennek készen kellene állnia a baba fogadására, de valójában nincs így. A jövő héten már előrébb leszünk, mert hétvégén vesszük át a kiságyat és a babakocsit is. Ezért aztán jövő héten fogjuk berendezni a babasarkot. Egyelőre még nem lesz külön szobája, velünk lesz egy szobában, aztán ha nagyobb lesz majd átrendeződünk.
Apróságokat már megvettem neki, egy-két ruhát, textil pelenkát, forgó-zenélő játékot az ágyra, meg ilyeneket. De igazából jövő héttől kezdünk el tényleg minden alapfelszerelést megvenni neki.
Úgyhogy most minden napom a babaholmik nézegetésével telik, szerencsére jól vagyok, könnyen mozgok, így nem okoz nehézséget a vásárolgatás sem:)
andicsiga
 
 


Andi!
Hát igen...a nemkérdés azért még azt hiszem az utolsó pillanatig nyitott marad.....a tuti biztosat is hallottuk már megdőlni....:-)
Nem is kell mindent összevásárolni már az elején, Mi is csak most álltunk neki a ruciknak....de szépen lassan....
Én is vettem már anyag pelenkát....meg pár ruhát...
A nagyobb darabokat, mint ágy, matrac, babakocsi....majd július végén augusztusban szerezzük be!
Ja és a pihenőszék is megvan...de azért mert nagy akcióban volt.....:-D
Nálunk is még át kell rendezni a kőkemény 50 nmes lakást....:-)....és a Babasarkot...mert velünk lesz az elején!/ Mellesleg megjegyzem Apa ki sem birná, ha nem ott aludna ahol Mi....szegénykém még nem tudja mi vár rá éjszakánként!!/.Majd megtudja..... :lol: :)

Milyen babakocsit vesztek majd?
Érdekelne,hogy többfunkciósban gondolkozol/tok vagy simában???
Jó, ha valaki kapja ezt.....vagy jót fog ki olcsón....hmhmhm!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Neked is köszi!!! :lol: :lol: :lol:

Andi!
Üdv köztünk!!!
A Bajcsiba fogsz szülni?És hol laksz?
Nekünk hétfőn derült ki,hogy fiúnk lesz,ha lány lenne akkor a Jázmin nevet kapta volna :lol: nagyon tettszik.

Suzy!
Asszisztensnő mehet a sunyiba.Bírom hogy megtudnak változni egyik pillanatról a másikra.

Hát én ma vettem egy puha pelenkázólapot,olcsó volt így nem hagyhattam ott. :oops: Majd dobok egy képet.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Várjuk a képet! :)
Mennyire volt olcsó?
Hol vetted?

Nekem is sikerült a ruha pelusokat occsóbban beszerezni....
70szer 70es kicsike 200 ft
és a kifogó kendő őőőő erre már nem emlékszem...de volt olyan bolt, hogy 990 ftért adtak 1 dbot....

A boltban 12 dbos csomagban a 70-70es pelus 4000 ft körül van...
igy meg...2400...ft, nem nagy különbség, de megvehetek mást is rajta,kis apróságot... :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kép

Hát nem olyan szép a színe,mint élőben,1800 ft volt,de most nézegettem a neten,hogy nem is volt olcsó,mert mindenhol ennyi ez a fajta.
De a színei pont olyanok amit a szobába is szeretnék.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?