Új privát üzeneted érkezett!

Rani, drukkolok nagyon tesódnak! Remélem nemsoká vége a szenvedésének.

skrisz72
 
 


Rani!
Mennek a drukkok!
És egy "apróság": sógorod csapjon szét, ugyanis tesódnak az egészségügyi törvényben biztosított joga, hogy az általa választott nagykorú személy a VAJÚDÁS ÉS A SZÜLÉS TELJES IDEJE ALATT vele legyen (ha vki tudja Rani számát, telózza meg).
És csak bátran, ha azt látják, hogy képben van, akkor nem nagyon mernek pattogni. Nem vicc: a dr-től a nevem előtt komolyan beijedtek Nyíregyen, pedig ott figyelnek a jogszabályok betartására...
vovanda
 
 


Vanda, kávé? :? :? 4-kor már hallottam, hogy Eszti rugdossa a rácsot a lábával. 4.25-ig bírta hang nélkül. Bepróbálkoztam a cumival, hátha visszaalszik, de nem. Most mesét néz. Fene a nemalvós mindenit!

Rani, újabb hírek?

skrisz72
 
 

 
 

Jó reggelt! Én túl a kv.n és a reggelin.
Remélem, Rani tesója túl esett mára fájdalmakon. Szegényke.
Amikor Skrisz szült, sztem az is nagyon hosszú volt. Emlékszem, milyen dühös voltam a dokijára, hogy olyan sokáig szenvedteti.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Fél 5 volt nálunk is az ébresztő, Kiskakas mellettem még kb. negyed 6ig pihent, azóta pörgés, már Réka meg balu is felkeltek. Pasimat elzavartam Balu szobájába aludni, Dani nyűgös. Kávé intravénásan. :D Tarts ki, majd elmúlik ez a korszak, tudom, hogy most nagyon sovány vígasz.

Rani!
Hírek? Szegény tesód. Nem értem én ezt. Fájdalomcsillapításhoz igenis joga van. Ilyenkor mindig elkap az anyázhatnék. Nyíregyen ha valaki nehezen tágul, akkor egyrészt adnak oxitocint, másrészt bekötik az EDA-t, mert az is lazítja a méhszájat... No comment.
vovanda
 
 


Ranitesó,
remélem már túlvagytok és megszületett a kicsi!


Diána ma hajnali 2-től 4-ig volt fenn :?
reménykedem a hidegfrontban (bocs, akinél nyűg van akkor)

angel37
 
 


Angel, lehet benne valami, mert már tegnap este is tiszta zizi volt Eszti. Ilyenkor agresszív lesz. Nem hagyja magát pelenkázni, rugdos.

skrisz72
 
 


Nyáron szült csajok!
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e esetleg valakinek közületek eladó, vagy kölcsön adandó nyári nacija, vagy szoknyája? Úgy néz ki, mindent kihíztam. :oops: Amit vettem farmert már szorít a varrásnál. A kölcsönkapott többi ruci olyan anyukáé, aki télen szült. Még egyetlen lenvászon nacija jön rám, de már bevág a pocimba a cumis része. Volt egy csomó -még fogyás előtti-ruhám, azt hittem jók lesznek...Tegnap felpróbáltam és nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. Ha valakinek van bármi szóbajöhető, írjon privit! Köszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz,
ha bejön a hideg a kiscsaj szereti, akkor alvós.
ezért reménykedem pár hűvös napban :oops:

a pelenkázások egy ideje (nem frontfüggően) kész közelharcba mentek át, komolyan csurog rólam a víz, mire végzünk. addigra seggkenőcsös minden :roll: a pelenka meg olyan gyűrött, hogy ááá :?
öltözés is harc.
ja, rugdos is, két lábbal épp két cicibe szokott találni :roll: a bebax cipő fémes aljával ez külön öröm.
egész nap meg nem áll. két üzemmódban létezik: 1.)ez a megnemállok és nembírokegyedülleni, vagy 2.)alszik - csak sajna ez egyre ritkább. leküzdi az álommanókat. simán ücsörögve játszogatni marha ritkán, ha ketten legalább ülünk mellette és nézzük.
+kezd hisztis lenni és/vagy szepszós, mittudomén.

angel37
 
 


Baba,
ilyen cuccom nincs sajna, nem tudok adni.

angel37
 
 


Angel, na remek kilátások... :? Nálunk most a fogd a kezem sétálni akarok műsor megy. Kész van a hátam. Szerintem veszek járássegítőt. :roll:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, minden oks, tegnap lementünk az udvarra 10 percet napoztam a padon, hogy lehet ennek is örülni 8)

Rani!
Mizu a tesóddal?Mekkora a bébi?

Angel!
Cicirugdosás jujj :shock:

Baba!
Én megúsztam a nyári ruházkodást :roll:, tulképp semmi terhes cuccot nem vettem, ebben is van valami jó.

Krisz!
4:25 uppppsz, az nagyon kemény....

KépKép

Kép
keny
 
 


Tudom, Kenym, de hát nekem azért ki kell menenm az utcára, orvoshoz, védőnőhöz, stb...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm az aggódást és Vanda neked külön köszi az infót.
Olyan furi az ember annyira kiszolgáltatottnak érzi magát a korházba holott a mi pénzünkből van.

Na szóval már nem idegesítem magam MEGSZÜLETETT ZOÉ BABA HAJNALI 02:22 KOR!!!
Súllya:3450g
Hossza:56cm-er (pont úgy született mint annó az anyukája!)
Mama és baba jól vannak csak szegény tesóm vérnyomása még nem az igazi.
Este 9 kor még csak 4 ujjnyi volt és onnantól kapott oxitocint meg a fenekébe valami szurit.
Sogorom vele volt mindenki behúzta fülét farkát!! :D
Nemsokára megyünk be és meglátom a szépséges keresztlányom!! :D

Mi ma voltunk kontrolom MIlán nagyon jól viselte vigyorgott.
Anya rosszul lett mikor meglátta hogy 3-om öltése van! :shock:
Mindegy az a lényeg, hogy jól van pénteken varratszedés!

Köszönöm a drukkokat még egyszer most megyek rrndbr kapom a lakást, aztán irány a korház.

Ja egy kérdés vettem babateát Humanat és van benne cukor azt írja ez normális?

Hatalmas vihar van készülőbe!!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
gratuláció Zoéhoz! :D
és vigyori Milánkának drukk a varratszedéshez! :wink:

Krisz,
jaaaj, igen a lépegetés, Majomlány is ezzel nyúz. bútor mellett oldalazni neeeem :roll:
szomszédbácsi meg nagyszülők lépegetteték, én nem akartam - dilim ugye. de azóta egyfolytában azt akar :?

konduktorunkat megkérdeztem, azt mondta, ha mindenképp sétáltatni akarjuk, akkor legalább ne felfelé legyen a karja, mert úgy baromi rossz a gerincnek. legyenek a karok vállmagasságban, úgy fogni a kezét. lehet hátrafelé lépegetve (szülőnek hátra). na ez meg így még fárasztóbb, ráadásul Diána még mindig 70egynéhány centi csak.

babakocsi az is durvul, állandóan ki akar ugrani :roll:

angel37
 
 


Rani, szegény kicsi Milán! Úgy sajnálom. Biztos vacak lesz az a varratszedés is. Tesódnak gratulálok és sajnálom, hogy ilyen sokat kellett szenvednie.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, én most hanyagolom a babakocsizást. Nem tudom a kocsit is tolni, meg a gyereket is sétáltatni. Kiviszem a kertbe, hintáztatom, lépegetünk, mászkál négykézláb. Aztán úgyis ordítani kezd, hogy süt a nap, meg fúj a szél. :lol:

skrisz72
 
 


Dobok egy képet Zoé babáról!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz,
utcán mi még nem nyomjuk, ügyes Eszti, ha már ott sétálgat :wink:
naja, hát egyszerre léptetni babakocsival nem lehet egyszerű. jó nektek az a nagy kert!
itt a társasházban a kis kertrészünk sajna még elég bénácska :oops: remélem nyárra jó lesz. na a hintát is fel kéne szerelni...

ma átfordítottam a babakocsi tolókarját, hogy előre nézett tökjól volt, semmi ugrabugra :D hamarabb is megtehettem volna, csak azt hittem, rosszabbul látok rá :roll:

Rani,
édi baba! :D

a hipp teák is cukrozottak, ezért nem adtam. de sajna a gyümölcslevek is cukrosak, hiába babáknak van :wink:

angel37
 
 


Zoébaba édi!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi lányok!

Angel akkor nem baj ha én azt adok neki néha néha? :roll:
Vagy mit adjak?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
a cukor nem igazán jó neki.
de miért akarsz Milánnak teát adni?
ha pisil eleget, akkor elég a folyadék.
én féléves koráig meg se próbáltam a +folyadékot. benne volt a nyári rekkenet is. még a gyümölcs hozzátáppal sem. a főzelék mikor befigyelt, akkor kezdtem(volna), de nem ivott. most iszik plusz folyadékot kb múlt hét óta. ez a gyümlé. de azért ő már 1éves múlt.
ha nagyon muszáj, néha-néha adj.
védőnő azt mondta, hogy lehet sima gyüm. teát.

majd másvki biztos mond mást :wink:

angel37
 
 


angel37 írta:ráadásul Diána még mindig 70egynéhány centi csak.


höhö :D neked is ilyen égimeszelő lányod van :D
hát üdv klubban, nem akarok hülyeséget beszélni, de az tuti, hogy LIli 1 évesen 68-74es nadrágokat hordott.
(jelzem, most 3 éves, és most pont jó neki a 86os nadrág, felsőben 86-92est hord :D :D és talán olyan 85 cm :D)
én senkit nem sétáltattam, de én döganya vagyok :D

Rani :)
miért akarsz teát adni? vagy plusz folyadékot?
cukrosat én nem adnék, sok szempontból nem jó ebben a korban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mondjátok már el, hogy miért nem jó a cukor a gyereknek. A múltkor csináltam meggyet, de olyan savanyú volt, hogy alig evett belőle Eszti. Nem cukroztam meg, de már gondolkodtam rajta.

Angel, utcán még nem sétálunk, csak a legutóbbi babakocsizások alkalmával ölben akart lenni mindig. Azért gondoltam, hogy most meg bizti kimászna sétálni. Meg sem próbálom. Egyébként meg hiába a nagy kert, ha állandóan vizes a fű.... :?

Rani, gratulálok tesódnak, nagyon szép Zoé!!

Vanda, végre aludtunk 6.20-ig!!! Már rámfért.

Tegnap vettem észre, hogy már 7 fogunk van. :D Jobb alsó kettes.

skrisz72
 
 


Amit írok, mindig elszáll.

Angel, nálunk most jó a babakocsikázás megint, kivéve, ha meglátunk valami járművet más gyereknél. Na, akkor ugrás kifelé, de be vannak csatolva, így nincs kiút.

Krisz! Nekünk kockafaló vízilovunk volt Fisherpricetól, szerették/szeretik. Teszen van viszonylag olcsón. A kölcsönkapott bébikompot is tologatták, meg néhány puffot körberaktunk, és ott játszottak. Minimálisat sétáltattam őket, derekam sem bírta volna. Fogakhoz gratula. Nálunk Kisnorbinak 6, Kirusnak 9. Elég rosszul állunk...

Rani, unokatesóhoz gratula, nagyon szép baba. Milánkának jobbulást, én is elájultam volna az öltésektől. Még az oltástól is parázok.

Pénteken voltunk szemészeten, végigordították szegények. Dioptria 1-1,5, állítólag ez élettani sajátosság. Kancsalság nincs, de "gyanús". Egyelőre takarni nem kell.

Ma ennyi, mert Kirus hív a kiságyból: nyanyaaa!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, dioptriát sajnálom. "nyanya": :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, köszi, majd körülnézek.

skrisz72
 
 


Szasztok!
Gratula Zoé babához, jól néz ki, micsoda cuki hajasbaba!

Rani: jaj, varratszedés:( Milánka egy nős és te is!

Mi gyereknapoztunk tegnap, nagyon jól éreztük magunkat. Az volt a király, hogy még a szülőket is versenyeztették, voltak programok nekünk is. Apát sajnos malomkerék hajításra nem tudtam rávenni, pedig mekkora poén lett volna. Dorci most jól bírta a dolgot, nem sírt, nézelődött, iszogatott és a végén aludt is. 3 órát tudtunk maradni, király volt!:) Aztán futás volt haza, mert hisztis lett a kiscsaj. Otthon bedobott két cicinyi tejet és onnan kezdve vidám lett újra:)
Vendég
 


Baba! Azért írtam, hogy élettani sajátosság, mert egyelőre nem kell korrigálni szemüveggel. Korababáknál gyakoriak a szemproblémák, ezért kell őket a szemészetre (is) vinni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Rani!
Nagyon szép a kis Zoé baba, grat!

Twist!
2 cici tej vicces :lol:

Szöcsi!
Ezt még simán kinövik, reméljük!

Baba, Bols!
Mizu, hogy bírjátok a hideg frontot?

Itt minden oks, kicsit le vagyok bénulva olyan bamba, tuti az idő teszi.Kornél viszont annál aktívabb hullámzik a kis drágám rendesen :P
Ja és ma lezsíroztam a fodrászom, szombaton bejön befesteni a hajam mert már borzalmasan nézek ki :shock: .Meglát így a kisfiam aztán vissza bújik :lol:

Krisz!
7 fog aztaaaaaaaa :D

KépKép

Kép
keny
 
 


Orsi,
:lol:
azzal kábítanak, hogy behozza a méretet :roll: ez még az extrém korasága miatt van, minden kis sorstársa ilyen kicsi még.
nem bánnám, ha magasabb lenne, azt mondták, végtagjai, háta alapján hosszú lesz... apája miatt van esély... na majd látjuk :wink:
pontos méretet nem tudok, képtelen lévén megmérni, majd leméretem a gyerekdokinál a héten.
ja, Lilicucc még vmi jó rá, amit tavaly nyárra szántam :shock:

Szöcsi,
legjobbakat a kis szemeknek! ennél több dioptria ne is legyen!
ordítás hajjaj, hó vége felé mi is megyünk :?

mi oroszlános járásssegítőt vettünk, hát egylőre nem épp rendeltetésszerűen használja :lol: minimotorrá alakítható majd.
kocsiba ő is be van szíjazva, sajnos nem feltétlen akadály :roll:

nyanyaa, ez nagyon jó! :lol:

Krisz,
tudományosan most nem tudom, de a vhogy veséjükre hat rosszul nem bírja még.
meggy nálunk banánnal kedvenc! :wink:

Twist,
jó program volt! :D
én is szerettem volna vmit, de végül nem lett semmi.
na, Milánka már nős? :lol: Dorka tud vmit! :wink:


ma is fenn volt(unk) hajnali 2-től 4-ig :( :roll:
remekül érezte magát, ácsingózott az ágyban, vigyorgott, dumált, tapiskolt, ja és nem mellékesen, bevágott, több, mint 300ml kaját...
minden tippem elszállt, hogy mi a nyígja, azonkívül, hogy ma megemelem a kajaadagjait, libatömés lesz! 8)

angel37
 
 


Keny,
Kornél tuti jól van :D
jó szépülést szombatra :D

angel37
 
 


Basszus, írtam egy regényt, erre elszállt.

Na mégeccer.

Tea: cukor rontja a fogát (akkor is, ha még nincs neki), plusz elveszi a helyet a pocakban a rendes kajától. Ha mindenképpen kell folyadék, az legyen víz, vagy édesítetlen gyümölcstea.

Angel!
Enyém csaj is 75 centi. De ne törődj vele, Porontyon írták nekem a múltkor, hogy a tündéri balerina-kislányok nem a 90 centi, 10 kilós egyévesekből lesznek. :D

Gyereknap meg volt, szombaton 4 gyerekkel, vasárnap 3mal. Állva el tudnék aludni. :D
vovanda
 
 


Keny, én úgy mentem szülni, mint egy százéves vénasszony. Rendes fodrászod van :lol:

Pünköskor elmentünk a közeli Vadasparkba. Bocsi, ha sok voltam mára, bedugulok:

Hercegnőnk: Kép

Cumikirály:
Kép

Teknőcsimogatás Kép

Gyí te paci, paripa, nem messze van Kanizsa. Odaérünk délre, libapecsenyére. Kép

Egyedül csúszdázok: Kép

[/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ja, és a lényeg: Zoé babának és a mamájának nagy gratula!

Szöcsi!
Időre született babáknál is gyakori ennyi dioptria eltérés, nem kell vele foglalkozni. A kancsalság meg általában elég becsapós még ilyenkor.

És amit a gyerekorvosok nem mindig reklámoznak: 1 évesen MINDEN babát látnia kellene szemésznek.
vovanda
 
 


Szöcsikém!
Ne panaszkodj erre a királyfira, nincs ezzel semmi baj! :D
vovanda
 
 


Szöcsi, jajj, de édesek!!!!

Keny: Fannikám napok óta feltűnően aktív. Ma voltam vérvételen MM-ben, a döccöket az úton egyáltalán nem csípi. Gondolom, ahogy a vacak bp-i utakon belemegyünk 1-1 döcögős részbe, (pedig óvatosan megyünk apa is , én is) , őt rázza, ő meg kapálózással reagál sztem.
Én most aludtam 1 órát, így iszonyat kába vagyok. Oylan 10 körül feküdtem le, 11-kor felébredtem, wc, aztán ment a nagy rugdosós bem,utató, így vagy éjfél lett, mire elaludtam. 100x felébredtem és 1/2 5-kor keltünk. 3/4 6-kor már a vért is levették. Olyan fejfájásom volt, míg nem ettem, hogy azt hittem, meghülyülök. Szóval ez a frontos idő nagyon betesz mindenkinek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Rani: nagy gratula tesódnak a gyönyörű hajas babához, nagyon szép kisbaba!!!!! Szép babaszobát csináltál nekik!!!!! :lol:

Szöcsi: nagyon édes gyerekek!!!!!!

Angel: itt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: kitartás!!!!!!! Kornélkának még bő egy hónapot kívánok odabentre!!!! :lol: :lol: :lol:

Nekem is vennem kell kismamanadrágot, semmi sem jön rám, a Brendonban nagyon szépeket láttam, holnap remélem mehetek vásárolni, ebben a f.s időben nincs kedvem kimozdulni. :wink:
Vendég
 


Baba!
Jujj te szegény akkor ma jó szar napod van :cry: , kitartás!
Ma tőlem is vért vettek, doki azt mondta jobb a vérképem mint az övé :lol: , ezt mondjuk kétlem.Ja és azt is mondta, hogy a 32. hét betöltése után ami pénteken lesz kicsit lazíthatunk a gyeplőn, kvázi hivatalosan is lemehetek az udvarra picit, mert ugye haza nem mehetek már.Viszont holnap UH, majd jelentek mekkora Kornél.

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani!
Szegény Milánbaba, de milyen kis hős :roll:
Rémes lehetett ez az egész, nem is hallottam még ilyenről :?
Zoébaba nagyon cuki, szomorúan olvasom, hogy ilyen köcsög eü. intézetek vannak, és áldom az eget a saját szép szülésemért, ahol ennyire kedves emberek vettek körül :)
Cukrosat én semmi sem adnék/adok inni, Zétény csak vizet kap kizárólag. Kb. fél litert iszik meg egy nap, szereti.

Skrisz!
Meggy magában meghiszem azt hogy savanyú, én gesztenyével szoktam, úgy is finom nagyon, de mostanában nem adtam neki. De most kóstoltuk a cseresznyét, imádta.

Én nem sétáltatom egyáltalán, nem is szándékozom csinálni, másnak sem hagyom.
Zétény a mai jeles nap lépett át a 10 kilósok súlycsoportjába, szóval balerinakislány már tuti nem lesz :oops:
Rövid-ujjasokból 80-asat hord már, de hosszúból még a 74-es megy, de az eléggé balettos...na lehet mégis táncos lesz?? :roll:

Szöcskebabák nagyon cukik!! :D

Mi gyereknapon reneszánsz faluban voltunk, tök jó volt, nekem is tetszett, Zétény is elvolt mint a befőtt, a nagyobb gyerekek meg egész oda voltak, tök jó program :D

Na léptem tanulni, akartam még reagálni ezer dologra, de muszáj kihasználnom az időt, amíg még alszik.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda,
:D ja, nekünk még a lábfejállás is megvan hozzá! :wink:
jé, azt hittem Réka magasabb, csak vékonyka!

bizony az 1éves szemészet fontos!

Szöcsi,
édik! a teknőcös meg a fejfedő Kircsin :D :D

Keny,
most már a 32. féllábon is :roll: :wink:
hivatalos udvarozás :)
vérkép tuti!

Baba,
szegényem :?
puszi aktív Fanni babának!

angel37
 
 


Kenykém, annyira nem gáz! AZ legyen a legnagyobb bajunk, hogy álmosak vagyunk!Ügyesen haladtok! Szerintem nem lesz ott smemi gond!++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok lányok!
Rég nem írtam már, de sokszor bekukkantottam ide.Csendben drukkoltam.
Nagy gratula mindenkinek, akinek sikerült és kitartás a többieknek.
Ami miatt írok, hogy a bánat után nagy örömöm van.Sikerült és egy pocaklakóm van.
Csak az öröm nem jár egyedül.A 12 hetes triszómia(21-es) eredménye: >1:50.
A 16 hetesé pedig 1:131, vagyis emelkedett a kockázata. :cry:
A tarkóredő normális volt. A magzatvízvizsgálatot nem vállaltam.
Mondjuk, már úgyis el van döntve a dolog, de ha tudtok, kérlek írjatok valami biztatót.
konak
 
 


Angel is sajnáll :lol: :lol:
Csajok, nem azért írtam, nem panasz, csak meséltem, mi volt éjjel meg ma. Egyáltalán nem gond :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Konak!
Annyira örülök hogy itt olvasok rólad újra :)
A másik topikomban egy olyan lány is ír akinek 1:12 lett a kockázatbecslése, és gyönyörűséges Lóci babája van most, ha ez biztató :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Konak, én vállaltam a magzatvízvizsgálatot és nem bántam meg. Nem volt kellemes, sőőőőtt, de ki lehet bírni, a szülés biztos fájdalmasabb! Ami viszont fontos: azóta megnyugodtam és élvezni tudom a terhességet! Nem akarnálak rábeszélni, mert semmi közöm hozzá, de pszichikai okokból sem mindegy, hogyan éled meg a 9 hónapot. (Most majd mások jönni fognak az ellenvéleménnyel, de én cska a saját véleményem írtam le, a saját tapasztalatommal.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kenykém!
Jippijájjé az udvaron heverészéshez :D
Vérkép :D
Kh-ban nincs fodrászat?? De milyen rendes fodrászod van, hogy kiszáll oda is hozzád :D

Sannah!
Brendonban valahogy olyan nyomik voltak a kismamgatyók és szoknyák, mikor én ott próbálgattam :? Az áruk meg egyenesen agyzsibbasztó volt :oops:

Baba!
Sajnálom a car éjszakát, remélem nem paráztatnak be újra a mensben :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Köszi! Nagyon reménykedtem, hogy egyszer még írhatok ide.
Baba!
A fájdalom nem izgatott ilyen előélet után, mint nekem volt. A vetéléstől féltem. Mindkét gyerekemnél jóval idő előtt folyt el a magzatvizem. És talán nagyon akartam ezt a babát, akármilyen is, az enyém.
konak
 
 


Lois: a katalógusban annyira csinik vannak, lehet, hogy élőben gáz lesz :roll: az árak 12-16.000 ft között, ez nem gáz szerintem, normál gatyók is ekörül vannak.

Konak: ha ez megnyugtat én sem vállalom a magzatvíz vizsgálatot, bármi lesz is az eredmény.
Vendég
 


Keny!
Szuper, hogy kimehetsz majd kicsit. :D

Konak!
Ha mindenképpen megtartanád a babát, akkor szerintem felesleges szúratni. Egyik ismerősömet dawn kórral riogatták a terhessége alatt. valami brutális véreredményt produkált. Az UH jó volt, nem szúrattak, a kisfia másfél éves, igazi rosszcsont, kutya baja.

Angel!
Hát lánykám nem az apja magasságát örökölte, hanem az én "mélységemet". :lol:
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: