Új privát üzeneted érkezett!

Rani, ez a szoba csúcs! Gyönyörűséges! :D

Hova tűnt démonhill... avagy Angel? :roll:

Képzeljétek, tegnap fotóztam újra. Kedvet kaptam egy kis macro fotózáshoz. Jól esett. 8) Míg Eszti aludt, én bibéket fotóztam.

skrisz72
 
 


Láthatnánk egy kis ízelítőt a képekből?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

gyors bejelentkezés. Elég nyűgös napjaink vannak. Nem tudom, hogy a tejcsi elég e neki. Két óránként szopizik és 40-60 grammot eszik. A dokinéni szerint ez kevés. :( Most mit csináljak? Gyarapszik de lassan. Elalszik a cicin és nem tudom felkelteni rendesen, hogy egyen. Nem tudtam még visszaolvasni, de ha már nyugodtabb napjaink lesznek megpróbálom. Addig is kismamiknak puszi és pocaksimi, babáknak és mamáknak puszi.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

 
 

Sziasztok!

Skrisz én is szeretnék képeket látni!!

Lili szerintem az idő lehet az oka Milán is el van romolva!
40-60ml szerintem nem kevés, próbáld meg minnél többet ccire tenni.
Na az nehéz ügy ha bealszik és nem tudod felébreszteni annyira! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili:
Én ugyan nem értek hozzá, de mintha a védőnő azt mondta volna, hogy eleinte 30-at esznek, de nem gond. Kérdezz rá a védőnődnél. Remélem, rendben lesz minden!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili: Csatlakozom Rani-hoz, én is úgy tudom, hogy eleinte 40 ml-eket eszik egy baba, az a király.
Esetleg ha megsimiznéd az arcát, akkor felkelne? A kórházban mutattak egy módszert, csak nem tudom, nekem annyira nem tetszett. Szóval, hogy a babát le kell vetkőztetni body-ra (nincs nagy melegben a baba) és úgy kell szopiztatni és akkor nem alszik el - ezt mutatták. Nem Dorkán, csak a szomszéd ágyon lévő kismami-baba párosnál.
Vendég
 


Lili!
Biztos, hogy nem kevés a 2 óránként 40-60. Amíg hízik, szép a bőre addig nincs gond a tejjel. Lehet, hogy a te babád is lassabban fog hízni, nekem Réka pl. még mindig nincs 8 kiló, pedig hihetetlen, mennyit zabál. Ilyen alkat. Az időjárás okozhatja a nyűgösséget, minél kisebbek, annál érzékenyebbek rá.

ANGEL??????
vovanda
 
 


Angel tényleg hova lett???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili, szerintem sem kevés. Ha éhes lenne, sírna. Nem kell gyorsan hízni. Elég szép lassan.

Ide kezdem el feltölteni a képeimet:
www.solymosiphotography.freeblog.hu
Régiek és újak is lesznek fent.

skrisz72
 
 


Imádom, ha Apa fotókat mutogat hasonló minőségben a saját régi képei közül. Sajnos mostanában neki sincs ideje ilyesmire. A te képeid is alig vártam. Még még még, ennyi nem elég.....................

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, igyekszem, de közben főzök, Esztizek, dolgozom, netezek. Zajlik az élet. És még nem is ettem ebédre semmit. :D Megyek is, tovább rohanok.

skrisz72
 
 


tudom....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Bocs, tudom nagyon eltüntem, de olvasó üzemmódban naponta figyelemmel kisérlek benneteket.

Elég szita az agyam, így csak gyors reagálás néhány dologra.

Keny, örülök, h minden ok, babakocsi nagyon szuper!

Baba, hajrá hízás!

Raniko, nagyon szépséges Zoé baba szobája!

Skrisz képek nagyon jóóóóóóóóóók! MÉG!

Angel :?: :?: :?:

Ma voltam védőnőnél. Szívhang rendben, sokat mocorgot Péter baba. Vizelet, vérnyomás OK. Nagyon megdicsért az egyenletes súlynövekedésért :oops: . 55kg-mal kezdtem, ma 58kg voltam. Azt mondta semmit nem híztam, csak a pocakom nő a babával, ami jó. A cukorterheléses vizsgálat eredménye is jó lett, éhgyomri 4,5; 120 perces 6,3. Az anti-TPO értékem a kontroll vizsgálaton is magas volt, de a dokim szerint nincs semmi teendőm. Jövő héten megyek a dokimhoz (vizsgálat+UH).

Kismamáknak pocaksimi, babáknak és Anyuciknak puszi!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


sziasztok

voltunk ma szakdokinál, mert az sztk-ban nálunk lévő fülész véleményét nem fogadtam meg.tiszta szerencse.mert akinél voltunk, ovezető fülész magánrendelésén, mondta, sürgős orrmandulaműtét.
jún.30.
Vendég
 


Hunci, hát ez aztán frankó :cry: :cry: :cry: :cry: . Remélem, gyorsan túlestek rajta és végre minden rendben lesz.

Keny, mi újság?

Bols, jó, hogy jöttél és ügyi vagy!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, Nani jól kitaposom nektek az utat a jó gyerekdokik és szakdokik tekintetében, sajnos.
amúgy onnan jött a 6. érzék, hogy el kellene vinni máshova, hogy a gyerekdokinak sem tetszett az sztks fülész véleménye,bogarat ültetett a fülembe, hogy ennyire nem ért egyet, így fogtam magam és rögtön az ovezető főorvos magánrendelésére kértem időpontot.gondoltam, ha más nem, ő megmondja a frankót, kell-e műtét vagy sem.
Vendég
 


Hunci, azért sajnálom, hogy műteni kell. Jobb lett volna, ha nincs semmi gond.

skrisz72
 
 


Hunci!
Jó, hogy hamar kiderült. Nekem 5 évesen vették ki az összes mandulámat, gyerekkorban sokkal kevésbé viseli meg az embert. Ikres topikunkban meg az egyik csajnak a kislányát műtötték éppen mostanában. Ő már kicsit nagyobb (3 éves), de jól viselte, nem volt semmi gond.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Hunci!
Mandula :( , de hamar túl lesztek rajta!

Baba!
Minden oks, dög unalom van itt.Ismét elkészült egy gobelin...és jön a 8. hétvége :shock:

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Én is itten, csak épp vizsgaelőttiközbeniutánifrászbandrukkbantanulásban ... dióhéjban. Ma először itt hagytam a Sarjam Apájára, én meg suliba el, egész jól vették, akkor nyűglődött be inkább mikor hazajöttem :oops:

Angel számát tudja valaki?? Meg tudom szerezni, csak hátha valakinek itt is megvan. Nagyon eltűntek, remélem nincs náluk semmi baj :shock:

Rani!
Szép szobácska, nagyon ügyes vagy!! :)

Hunci!
Szegény Hunor, remélem utána megoldódnak a gondjaitok :)

Lili!
2 óránként 40-60 teljesen rendben van egy alig 2 hetestől, védőnődet nem is értem :?

NA ennyire futotta, még vár némi meló, Lois jobbra el :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, drukk a vizsgádhoz! Miből mész?

Vanda, miért kelünk a tyúkokkal??? :roll: Már megint 5-kor ébredt Eszti. Persze 7-kor visszament szunyálni. :? Most már kezd rendszeres lenni ez a hajnali kelés.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Dani fél 5, Réka 5. És valami brutális éjszakánk volt, alig látok ki a fejemből. Réka éjfélkor elkezdett vinnyogni. Pasi még ébren volt, gondjaiba vette, leányzó b..szott visszaaludni. 1 körül átvettem, mondván, én addig aludtam. Kiscsaj nem alszik, 10-15 percenként nyüszi. 2 körül Balu átjött, fél 3kor elegem lett, fogtam a kiscsajt, átmentem vele Balu ágyába. Hogy mikor aludt el, arról nincs adat. :?

Angel számát sajnos nem tudom, de jó lenne, ha valaki rácsörögne. Én is kezdek aggódni, nem szokott így eltűnni.
vovanda
 
 


Angellel sms-eztem. Nincs gond, majd jön, azt üzeni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!

Gratulálok a 30.héthez! :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, köszi :D .

Neked meg KITARTÁS!!!++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Bocsi nem olvasok vissza mert hulla vagyok!
Tegnap vissza kellet menni a János korházba mert Milán bal heréje megint be volt dagadva és fájt is neki.
Szerdán nem volt vele gond mikor ott voltunk így azt hittük a hétfőn csak megnyomta.
Tegnap hányt egyet és mikor átöltöztettem akkor vettem észre.
Megpiszkáltam és szegény sírni kezdett.
Na irány a János ahol annyit mondott a doki, hogy fel kell tárni.
Pont evett és így várni kellet nem is keveset a műtétre.
12:30 kor evett és 17:15 kor vitték be.
18:05-kor hozták ki szergényt.
Én mondani se kell kész voltam.
Kifogtunk egy fasz dokit aki semmit nem mondott semmiről, de ezt tényleg így kézeljétek el.
A szerdai doki (Pirot doki ő aranyos volt).
Ja és a 38 hetes nővéremmel voltam mert a férjem Miskolcon volt épp.
Háááááát elég rossz nap volt a tegnapi és len is aludtam tegnap óta.
Most negyek és bepótolok valamennyi alvást, mert haza engedtek hála.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nagyon sajnálom ezt a kálváriát, nagyon megijedhettél szegénykém. Hogy van Milánka? Mi lett a gond végül is, begyulladt és gennyes volt, ezért kellett feltárni? Most már jobb neki? Van étvágya? Sajnálom, amin át kellett menned:((((

Baba, köszi az Angel híreket, már aggódtunk.

Mi tegnap hatalmasat sétáltunk, főleg hegynek fölfelé, kb. összesen 4 órát. Tiszta fáradt vagyok ma, alig lézengek, nem szoktam meg a sok kirándulást, puhány vagyok. :oops:
Vendég
 


Szegény Milánka! Mára jobban van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Jujj szegény Milán :shock: , és végül mi volt a probéma?Jobbulást neki, Te meg próbálj meg kicsit pihenni.

Baba!
Kitartásra szükségem van, ma nincs valami jó kedvem.Egyedül vagyok, mindenkit haza engedtek 7 végére, meg már mindenki megszült, én vagyok a "rangidős" az osztályon az 51 napommal :shock: .De legalább M.jöhet hozzám bármikor és itt lehet bármennyit.Az osztályos doki meg húzkodta a száját a jövö 7 végi haza menetelemre, de ezt majd az én dokim dönti el, lesz ami lesz ki kell bírnom!!!

Twist!
Húúúúú 4 óra séta, én is kidöglenék....de Dorci biztos nagyon élvezte :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, most már 31 hetes vagy? A vonalzód ugye, kicsit előre van állítva? De akkor is 31 hét, tök jó!! Kérlek még tarts ki! Tényleg, ugye, most hétvégére mondtad, hogy megmérik Kornélkát és 2 kg lesz már valszeg. Drukkolok++++
Sajnálom, hogy egyedül vagy, de annak is megvannak az előnyei, pl. hogy a párod sokat lehet veled és tévézhetsz, rádiózhatsz, zenét hallgathatsz. Lesz ma a Cég hangja a Viasaton, nagyon szupi, mindig nézem:) Kérjél valami finomságot a párodtól, lakomázzatok!:)

Rani, majd pihi után mesélj, hogy mi volt a gond tényleg. És most hogy kell ápolni Milánkát, hogy lehet fürdetni?
Vendég
 


Twist!
Igen hivatalos 31, megkezdem a 32.hetet :P 5 nappal jár előre a vonalzóm :roll: .Persze kitartok, ma lementem az udvarra 10 percre megváltás volt azóta jobban vagyok, jött egy új csaj is, nem leszek 1ül.Tv csak a 3 alapcsatorna van, de mind1.Enni meg alig merek mert hasmenésem van napok óta, dokik azt mondják a sok magnéziumtól :roll: , így óvatosan kajálok.más meg szorulástól szenved a terhesség alatt
Kornél lassan eléri a 2kg-ot, kedden mérik újra :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani!
Szegénykém, ez nem hangzik jól. :-(

Keny!
Grat. a 31 héthez!
vovanda
 
 


Keny, a hasmenés szívás, sajnálom:-( Egyél csokit és banánt, az megfog :wink: :wink:
Milyen a kórház udvara? Vannak padok és parkos és szép?
Vendég
 


Baba, boldog harmincadikat! :lol:

Keny, tudom unalmasak vagyunk, de kitartás! Ne szomorkodj, Kornélkáért van minden! A szíved is csak érte dobog. :D

Vanda, hát nem nyugtattál meg.... :? Ma viszont negyed 10-kor kidőlt este a kiscsaj. Kíváncsi vagyok, meddig alszik....

Rani, szegény kölyök! Gyere majd, hogy mi van vele. Gyógypuszik!

skrisz72
 
 


Rani!
Tejóég :shock: :shock: :shock:
Mi volt a gond? Valami gyulladás ?

Keny!

Kitartás!!!!! :D
Vas nem kompenzálja a magnéziumot? Szegénykeny :roll:
Én ilyenkor kezdtem kinyilogatni, még csak kívül. Azért már nem paráztunk be, már szép nagyocskák a babák ilyenkor. Na persze azért még maradjon benn egy picikét :wink:

Twist!

Micsoda túra, egy hősKszéna vagy :D

Kukorékoló Csajszik mamájának nyugis éjszakát :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Hogy aludtatok? Nálunk a hajnali 5 órás Danikakast leszámítva minden rendben volt. :D
vovanda
 
 


Vanda, jól aludtunk. Fél 6-kor keltünk Eszti tyukicával. :lol: Össze kéne ereszteni Danival. Szórakoztassák egymást, aztán mi majd 8-kor bemennénk a szobájukba a reggelivel. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok!

Volt reggel a dokim, nagyon örül Ő is a betöltött 31-nek :P Azt mondta amikor befektetett 3x is aláírta volna ezt az idöpontot.Háááát én meg kifeküdtem, sőőőőt remélem húzhatom még egy pár hétig, 36-ot szeretnék, júli 2-ig :wink: ezt álmodtam meg :lol: .Ja és hazamenetelről szó sem lehet, legalább is Ő nem járul hozzá azt mondta ne kockáztassak nem éri meg.Én hallgatok rá mindenben.

Lois!
Vasat 2x1-et szedek de az sem segít, most csökkentettük a magnesiumot egy kicsit, hátha jobb lesz.Igen ilyenkor már sokan kezdenek kinyílni, ezért nem vagyok már annyira besz@rva.

Vanda, Krisz!
Össze kéne rakni a koránkelő bandát :lol:

Twist!
Egész jó az udvar, vannak padok is, de nekem nem szerencsés ücsörögni sem csak a fekvés a jó.Viszont vannak kis füves részek a fák alatt.Majd szólok férjemnek hozzon pokrócot és kifexem a fűbe :P

KépKép

Kép
keny
 
 


üdv! én is idetolom egy kicsit a pofám!

bocsánat, nem is gondoltam, hogy aggódás lesz :oops:
köszi csajok, sms-ket is.
nincs semmi extra, csak nem vagyok topformában :roll:
Makilány se kímél épp :roll: :D :wink:

most csak ezt az oldalt láttam kb.

Rani,
szegény Milánka és a fütyije :( jobbulást neki, a műtét biztos megoldotta a gondot.

Keny,
gartula a 31. héthez! :D
és akkor cél az álom július 2 :wink:
én 31. hétre születtem, semmi bajom nem volt, vagyis, ami, az nem emiatt :)

Sannah.
itt is 8)

koránkelő bandához most mi is csatlakozunk :? a szájhúzás persze nem a társaságnak szól :wink:

angel37
 
 


Navégrevalahára :)
8 egész napig hanyagolsz minket??? Hát mire gondoljunk ha egy fórumfüggő ennyi időre eltűnik???
1., Elutaztál egy karib-tengeri körútra, csak nem dörgölted az orrunk alá 8)
2., Elutaztál egy polinéz körútra, csak nem dörgölted az orrunk alá 8)
3., Elutaztál egy bermuda háromszöges körútra, csak nem dörgölted az orrunk alá 8)
Utolsó volt mi?? :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:lol:
nanná, hogy a 3. :lol: beszippantott a háromszög és elvesztettem az időérzékemet! :wink:
tényleg 8 nap volt? :shock: azt hittem 3-4 :oops:

nem mondom, hogy egy karibi körút nem férne rám 8) csak sajna apával épp ma beszéltük, hogy az elkövetkező pár évben tuti nem megyünk nyaralni :(

angel37
 
 


Sziasztok!

Rani, szegény Milán baba :( JOBBULÁST!

Angel, VÉGRE!!!

Keny, nagyon ügyes vagy Kornél babával együtt! :) Hajrá júli 2.!!!
Én 28+2-re születtem, 1700 grammal és minden rendben volt. Mindez lassan 40 éve :oops:

Baba, gratu a 30. héthez, már 3-sal kezdődik :P

Vovanda, Skrisz korai ébresztőt sajnálom, gondolom az időjárás is betesz szegényeknek.

Rakok fel képet, 27+1 mindkettő
Kép

Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Skrisz!
Ne gondold, hogy Duracellnek elég, hogy ott van vele Réka és őt felveri. Ahelyett, hogy szórakoztatnák egymást, kivágja az ajtót (egybe nyílik a szobájuk a miénkkel) és közli: HÉ! :lol:
Amúgy kitartás, Balum is ilyen bazi korán kelő volt ennyi idősen, tolódik majd az ébresztő. Csak ki kell bírni addig. 8)

Angyalom!
NA VÉGRE! Lécci máskor ne csinálj ilyet.

Bols!
Szépen kerekedsz.

Keny!
Csak így tovább, meglesz a július 2.
vovanda
 
 


Bols, igazi kisfiús pocak! :lol:

Szia Angel! Elveszett bárányka! Ne búsúlj, mi sem megyünk sehová. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk mert kölök itt van rajtam és nem tudok így írni!
Köszi az aggódásokat, úgy néz ki jól vagyunk csak szegény gyerek nem tud jót aludni mivel a hátán nem tus hasra meg nem tehetem.
Holnap megyünk kontrolra bunkó dokihoz, de ez van remélem ő is mindent rendbe talál.

Lois be volt gyulladva a bal mellék here de nem tudják miért, azt mondták lehet bámitől.
Ja amúgy nem mondanak egy szót se ha nem kérdezel deakkor is alig valamit!

A nővérem éjjel hívott fél 2 kor, hogy folyik a vize és irány a korház.
szegény szintén szenved nem tágul még csak egy ujjnyi ahogy én is voltam.
Még a vajudóba van tök egyedül, mert oda senkit ne engednek be vele, pedig kemény fájásai vannak!
Szegényt úgy sajnálom ezért!

Rakok képet Milánról, hogy néha mijen értelmes fejet tud vágni. :lol:
Kép Ne láttad a krokodilom?

Kép

Kép
raniko
 
 


Beszéltem a sógorommal és azt mondta most bemegy és szétcsap.
Senki nem figyel a nővéremre most ment be még csak a szülésznő az orvos sohol.
Nem tágul és vajúdik éjjel óta!
Felháborít, hogy se fájdalom csillapító, se oxitocin ami segíthetne, na és főleg, hogy senki nincs körülötte.
Egy szobába van több más nővel miközbe erős fájásai vanank csak ép nem tágul. :evil:
Hihetetlen, hogy a Szent Imrébe így mennek a dolgok! :evil:
(nekem annó mázlim volt, hogy már a szülőszobára tettek mert ott lehetett a párom)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, tágulásgyorsító drukkok a tesódnak. Szegényke!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ranitesó hajrá, táguljáááááá!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Ranitesó! Tágulásgyórsító drukkjaim küldöm! +++++++++++++++
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, nem semmi, h hagyják szenvedni!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: