Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én is élek ám! :oops: :roll:

Mentségemre legyen mondva, hogy Bogi sajnos megint beteg, múlt héten végig járt oviba, pénteken megvolt az évzáró és anyák napja, aztán a délutáni alvásból már 37.6-tal ébredt. :( Náthás, köhög és érzem, hogy megint hatalmasra dagadt az orrmandulája. Azóta mondjuk nincs hőemelkedése sem, de gyakorlatilag az oviba már nem fogunk visszaérni a nyáriszünet előtt szerintem.

Emellett szervezem a gyereknapot, ami valószínű szombaton lesz, ha az idő is engedi.

Néha néha azért bekukkantottam, és folyamatosan szorítok nektek!!!

Bikfy! Vérzik a szívem érted, nem tudom én mire mentem volna apa támogatása nélkül. Kívánom neked, hogy mostantól tudatos társad legyen a kisbaba eléréséért vívott harcban!

Babicsek! Hajrá pénteki inszem!!! :D

Nati! Gyereknapra egy kistesó jó ajándék!!! :wink: :lol:

Bazsa! Kitartás a hétfő hamar itt lesz már!!! :D

Kiki! Várjuk a híreket!!! :D

Monic! Folyton elszorul a torkom, ha a vonidra nézek! Iszonyat gyorsan pörögnek a hetek!!!

Rodi! Hasfeszülére én is Magne B6-ot szedtem, de pár hete azt is elhagytam, most már jelentősen jobban vagyok, csak néha fáj, és jól bírom a strapát.

Beze! Fene vigye már ezt a sok fájást!!! :?

Próbálok majd visszakapcsolódni, de hétfőn apának egy határidős munkája van, ezért a gép is gyakorlatilag folyton foglalt. :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bazsa!
Neked is küldöm a babaragacsokat! Az elmúlt 9-10 nap babragacsait is küldöm!
Nálunk tényleg úgy van, hogy aki „szedi”, annak a 12. hétig kell szednie és utána fokozatos kell leállnia vele.

Mné!
Persze, nem gáz, ha nem készülsz előre, de annyiban jó, hogy esetleg nyersz egy-két hónapot és hamarabb kezdhettek! Nálam ez szempont volt. Inkább magánban megcsináltattam a hormont és egyebeket, csak hogy nyerjek néhány hónapot!

Agassi!
Hát megértelek, hogy most a saját gyerek projekt kicsit várat magára! Nektek most meg kell ismernetek egymást, össze kell szoknotok és ki kell alakítanotok egy teljesen új életvitelt.
Sajnálom az esést, de ugye nem lett nagyobb bajod?

Syl!
Nagyon szorítok az uhuhoz! Akkor már lesz szívhang!

Bikfy!
Nagyon gratulálok az uncsitesódéknak! Nagyon sok boldogságot kívánok a babáknak és a mamáknak is, és sok tejet kívánok!

Natikám!
Nagyon drukkolok neked továbbra is! Küldöm a mai adag babaragacsokat! Hogy vagy?

Kiki!
Már akkora, mint egy eper! De jó! Hagyd fent állandóra azt a vonit! Így tudunk majd követni, hogy hol tartasz!
Várunk nagyon a hírekkel! Szorítunk!

Babicsek!
Na, akkor jól számoltam, hogy pénteki inszem lesz ebből! Nagyon szurkolok nektek, a tüsző és a mnyh-ád nagyon szép! Ez sikerre való értékek!
Sajnálom, hogy sok dolgozatod van, amit ki kell javítanod, remélem hamar végzel vele! Várjuk a képet a virágról!

Monic!
Kösz az infót! Én általában napi 2x1 Magne B6-tal el vagyok. de az utóbbi két- három napban eléggé görcsöltem, és néha beleszurkál a hüvelyembe is. A doki nőhöz majd csak 7-én megyek, ezért meg nem nagyon akartam felhívni. Mondjuk a mai nap szinte nem is görcsöltem, úgyhogy kicsit megnyugodtam. Nagyon jó, hogy tudok tőled kérdezni, mert nekem ugye nincs összehasonlítási alapom. Mond meg Dávidkának, hogy még várjon néhány hetet, ahhoz, hogy kiugorjon a pocakodból!
Tényleg, egy pocakfotót szívesen megnéznék!
Hogy van anyukád? Kiengedték már a kórházból?
Örülök, hogy megoldódott a doki kérdése, gondolom, nagy megnyugvás ez neked!

Lucuzs!
Örülök, hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy Bogi megint beteg! Küldöm a gyógypuszikat!
Kösz, neked is az infót, reméltem, hogy attól vannak ezek a görcsölések, hogy nő a méhem. Megnyugtattatok!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!
Megjöttem! Beszéltünk a dokival. Bár nem mindent sikerült megkérdezni, mert a szülésről nem akart beszélni még, hogy a 12. hétig ráér, de azért szimpatikus volt. Megvizsgált manuálisan, és az alapján minden rendben. Azt mondta, csak erős vérzésnél vagy erős görcsöknél kell megijedni, de akkor irány a kórház, akár mennyi az idő, éjszaka is, és megpróbálnak segíteni.
Ultrahangot nem szándékozott csinálni, azt mondta, hogy 2 hét múlva találkozzunk ismét. Persze erre mi megemlítettük, hogy nem hallottunk még szívhangot, így gyorsan írt egy beutalót, amivel bármikor mehetünk, szóval holnap reggel ott kezdünk!!! :)
Ó napsugár, ó napsugár, én szeretlek nagyon... :lol: (Na jó, tudom, ez nem a napsugáron múlik...)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Sziasztok!

Aagassi, köszönöm, nagyon kedves vagy, sajnos még nem értek ide, most is borzalmasan görcsölök, már annyira elegem van!!!!!!!!!!

Lucuzs, Boginak gyógypuszik, jaj, szegénykém!
Tényleg repül az idő, már 16 hetes elmúltál! Mikor lesz legközelebb uh?

Rodi, én is fájok néha, sőt, ezt a szurkálást a hüvelybe is érzem, de tuti csak a méhünk nő. :wink:

Bikfy, gratula unokatesódnak, sok boldogságot az ikrekkel.

Babi, drukk megy. Én nem utrózom, duphastont szedek.

Nati, küldöm a mai babaragacsokat!!!

Kiki, mit mondott a doki? Holnap ugye mész uh-ra?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki, jaj de jó! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki,
ezek nagyon jó hírek!
na akkor holnap szívhang???? nagyon kíváncsi vagyok...
drukkolok ezerrel!
az hogy a szülésről nem akart beszélni az természetes,ez mindenhol így van,sőt én ugy tudtam,h a 14. hét után foglalkoznak csak komolyabban a dologgal!
Vendég
 


jaaa és megváltoztattam az avataromat, gondoltam ez a garfield hasonlít most a legjobban rám :roll:
Vendég
 


Kiki! Dejó, szuper a holnapi uh!!! :D

Beze! 20. héten megyek legközelebb uh-ra, még nagyon messzinek tűnik, de végülis repül az idő, most úgy érzem. :D Ha esetleg nem sikerülne a kistesó nemét kideríteni, akkor sietve bejelentkezünk 4d-re. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Monic! Örülök, hogy a dokiddal sikerült lerendezni a szülés körüli kavarodást, így nyugodtabban készülhetsz a következő hetekben.

Bazsa! Szupi az új avatarod!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki!
Örülök a jó híreknek! Hidd el minden rendben lesz! Örülök a holnapi uhunak! Mikor mentek? Várjuk majd nagyon a híreket!

Nati!
Pótoltam az elmaradásomat!

Bikfy!
Sok erőt kívánok neked a tanuláshoz!

rodina74
 
 


Már nem bírom tovább, kipurcantam, számok lebegnek előttem.

Kiki:ez szuper! De jó lesz a holnapi napotok!

Bazsa: Hát az a Garfield szuper. És tényleg találó. :lol: :lol: :lol:

Luczus: Aszta!!! :shock: :shock: :shock: Már te is a 16 héten vagy. Tényleg rohan az idő. Boginak gyógypuszikat küldök! Mi is most mentünk ki a nyavalyából, ma mentünk oviba először.

Beze: Jobbulást neked! Vigyázz magadra!

Na én elköszönök mára lányok, kivagyok.

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Bocs Lányok!
Most nem tudok reagálni, mert még nem is vacsiztunk, és holnap nagyon korán megyünk a kórházba, így szerintem 9 körül már tudok jönni a hírekkel. :)
Ígérem, holnap reagálok mindenkire, köszönöm az eddigi drukkokat, és hogy vewlem örültök! Nagyon jól esik!

Gyógypuszik, drukkok, babaragacsok mennek mindenkinek, kinek mi kell!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt!

kiki,
9 után nem tudok benézni,de izgatottan várom a beszámolót :)
gondolok rád,hisz látod én mindig korán kelek...

hogy jól kezdődjön a nap, küldök neked napsugarat...

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kiki, drukkolok!

Lucuzs, tényleg repül az idő, meglátod, hamarosan tudni fogjátok, kit rejt a pocak. :wink:

Babi, köszi. :wink:

Monic, tegnap elfelejtettem, hogy Danci nagyon ügyes, oltás után 10 napig lehetnek mellékhatások, ti azt már simán túlléptétek.
Örülök, hogy megoldódott a doki-gond. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki! Itt vagyok! Várom a beszámolót!!! :)

Bazsa! Csodaszép ez a Napsugár!!! :)

Bikfy! Vizsgázol, hogy nem vagy?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


SZiasztok,

Kiki,

én is itt vagyok ám és izgatottan várok :wink: Remélem kaptok fotót is a babáról és felteszed nekünk :wink:

Bazsa,

neked is szép napot

Beze,

akkor ezt az oltást azt hiszem megúsztuk 8)

Lucuzs,

ne is mondd, én is kezdek izgulni a szülés miatt. Hihetetlen gyorsan elrepültek a hónapok. Férjem tegnap közölte, hogy szerinte egy hét múlva szülök :roll: Szerintem nem...
Te is félidős leszel lassan, pedig még csak most derült ki, hogy babát vársz :lol: :lol:

Danika elaludt, ma hajnalban kelt mert a párom korán ment és felébredt, de most végre húzza a lóbőrt, én pedig addig berakom a szülős holmikat a táskába, hogy végre férjünk a szobában. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Nem is tudom, hogy mondjam, mit mondjak. Köszi, hogy ennyire vártok és aggódtok értem, értünk. De sajnos nem jó hírekkel jövök.
Az ultrahangon csak egy 14 mm-es petezsák látszott, benne semmi, közben pedig már a babának kéne ekkorának lenni. Ma abbahagyom a támogató gyógyszereket, hétfőn befekszem a kórházba és kedden műtenek.
Még nem sírok, fel sem fogom.
Nem tudom, hogy leszek, lehet, hogy most egy pár napot nem jövök, de tudom, hogy gondoltok rám és ezt nagyon köszönöm!

És kedves kismamák, és leendő kismamák, el ne kezdjetek aggódni (remélem eszetekbe se jut!), ez nagyon ritkán fordul elő a fórum életében, az idei vetélést mindenképp viszem magammal, senkinek nem hagyok belőle! Úgyhogy gyorsan babásodni, amíg védettséget élvez a fórum!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jaj, Kikinda! Elmondhatatlanul sajnálom. Zokog a lelkem értetek. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mást nem tudok, mint erőt küldeni, hogy mihamarább túllegyél rajta. De a sírásra biztosan szükséged lesz, az segít hogy valamennyire lezárhasd.
Mi itt vagyunk neked, ha bármiben segíteni tudunk, meghallgatunk, bármikor!
Ölellek!!! :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Drága Kiki,
szőrnyen sajnálom!!!!!!!!!! elhiszem, hogy szőrnyű elhinni, hogy egyik nap még kismami vagy, aztán másnap szembesülnöd kell a kegyetlen ténnyel :cry: :cry:
sok erőt kívánok most nektek és gyere amikor a lelked engedi!!! A sírás meg szerintm jönni fog.... :cry:
mail megy...
Vendég
 


Szia Kikinda,

Nagyon nagyon sajnálom én is! Bár még friss vagyok a fórumokók között, de nagyon együttérzek veled/veletek! Még ha Te nem is tudsz/tudtál sírni, én elejtettem néhány könnycseppet érted! Nagyon sajnálom!
Tudom, hogy sokaknak nem segít, de van egy mondat, ami engem, a nehéz helyzeteken átsegít: "Ma nem foglalkozom vele, majd holnap!" Tudom, hogy ez több mint nehéz helyzet, csak gondoltam megosztom veled!

Mné
mné
 
 


Kikikém!

Hatalmas ölelést küldök neked! Teljes szívemből sajnálom! Kívánom, hogy a következő napokban legyen nagyon erős a lelked! Most add át magad a veszteségnek, sírd ki magad! Aztán majd idővel, hidd el jobb lesz! Adjon nagyon sok erőt neked az, hogy lesz közös, egészséges babátok! Csak erre gondolj!

Gyere nyugodtan, mond el a bánatod, hátha a feldolgozásában tudunk egy picit segíteni!

Mindannyian nagyon szeretünk itt, és ha pár napot kis is hagysz, gyere vissza mindenképpen! Nagyon sok puszi a lelkednek!

rodina74
 
 


Kikinda

végtelenül sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok!
hát nem is tudom mit írjak!
sírok...
én ilyet most tapasztalok először ezen a fórumon,hisz nem vagyok én sem olyan régi.
és csajok,tudjátok mi a hihetetlen az egészben? hogy kiki erősít még bennünket...
hihetetlen egy csaj...

kiki,
én is őszintén tiszta szívemből sajnálom, és kívánom neked,hogy elég erőd legyen feldolgozni és minél hamarabb kedvet kapjál egy ujabb próbálkozáshoz! minél hamarabb várunk vissza,h segíteni tudjunk amiben csak lehet!
Vendég
 


Sziasztok!

Kikinda drága! Tudom, min mész most keresztül és hidd el, a sírás is megjön, ha itt lesz az ideje. Rettenetesen sajnálom, h Neked is keresztül kell ezen menned! Ez az oldal talán segít a gyászban és továbblépésben is (bár most olvastam, h egy darabig nem lehet új gyertyákat gyújtatni):
http://www.angyalokszulei.hu/gyertya_index.htm

És ha úgy érzed, jönnél ismét, gyere, írj magadról, az érzéseidről, szerintem itt senki nem gondolja azt, h ez tapintatlanság lenne, sőt! Sajnos az életben vannak fájó történések is, ezekről is beszélni kell és érdemes.

Köszi Csajok, a plezúrokat leszámítva, meg h kék-zöld a térdem, jól vagyok. Tényleg a saját hülyeségem, kapkodásom miatt nyaltam el, túl sok cuccot akartam egyszerre becipelni, h ne kelljen többször fordulnom a garázsba.

Ja és maradnak a mens mentis-es időpontjaim, mert szerencsére a Zuramnak csak értekezletek lesznek akkor, azokról meg majd szépen elkéri magát.

Lépek, gyorsan rendbe vágom a konyhát.

Este jövök.

Addig is puszi Mindenkinek; aki teheti, menjen ki a szabadba!
Vendég
 


Kiki drága, kimondhatatlanul sajnálom... Ölellek, puszillak, vérzik a szívem érted! :cry: :cry: :cry: Visszavárunk, addig is sírd ki magad, a gyászhoz is idő kell.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Aagassi, jobbulást neked, örülök, hogy nem történt komolyabb bajod!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kiki!
Határtalanul sajnálom. Képtelen vagyok bármit is mondani. :cry: :cry: :cry: Nagyon várunk majd vissza. Ölellek.

Mindenkit puszilok, mindenkinek drukkolok, de ha nem haragszotok, egy darabig csak ilyen bekukkantásokra van időm.
Ma vizsgáztam, úgy gondolom, sikerült, bár eredmény még nincs.

Aagassi!
Képzeld, elfelejtettem, hogy jöttök be a suliba. Nagyon szégyellem, de totál szét vagyok csúszva. Remélem, nem haragszol. Ha vége a vizsgáknak, elmehetünk egyszer egy közös fagyira. Akkor majd megcsodálom a picurkáidat is.

Bocsi, de most tényleg muszáj mennem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki: El sem tudom mondani mennyire sajnálom ami történt. :cry: :cry: :cry: Nem is gondoltam, hogy ilyen szomorú hírre jövök. De ennek biztosan így kellett történnie. Miért ilyen kegyetlen az élet? Nagyon nehéz lesz ezt feldolgozni, remélem minél hamarabb sikerülni fog és rendbejössz. Még jó hogy kértetek beutalót UH-ra. Hihetetlen hogy ezt eddig nem vették észre.
Mi várunk rád!!!!! Úgyhogy ha úgy érzed gyere. Egy nagy ölelést küldök neked!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek! Akkor holnap mennek a drukkok neked ezerrel!!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!
Kiki! Annyira sajnálom!!! Én annyira szorítottam érted! Sírd ki magad, és utána hidd el legközelebb sikerülni fog. Nagyon hamar!!!! Sok-sok ölelést küldök neked!

Babicsek! Holnap nagyon szorítok neked!

Bocsi, hogy mostanában így eltüntem, de ez a hét folymatos rohangálásból állt. Kisfiamat megcsípte valami ( pók, vagy szúnyog) és úgy bedagadt a karja, hogy orvoshoz kellett vinni. Ma pedig sebészeten voltunk a fütyijével...
És, hogy semmi ne legyen egyszerű tönkrement a bejárati ajtónk zárja. Nem tudjuk bezárni a lakást, így hogy holnap eltudjak menni ultrahangra ide kellett rendelni nagyimat, hogy örizze a lakást.

Bazsa, Nati! Sokat gondolok rátok! :wink:

aviubi
 
 


Jó reggelt!

babi,
hát mindent bele ma :wink:

ubi,
köszi aranyos vagy!még mindig nem vettem meg a tesztet :oops:
ennyi szeencsétlenség után az inszemnek sikerülnie kell most! kb mikorra várható?

bikfy,
kitartás a tanuláshoz,majdcsak vége lesz!

aagassi,
megnéztem azt a gyertyagyujtogatós oldalt,de kár volt. tudom,h nem nekem küldted,hülye voltam,h megnéztem! remélem nem kell soha használnom ezt az oldalt. engem már a kiki esete is lesúlytott nagyon!

nati,
holnap nagy nap,remélem azért te már megvetted a tesztet :)
nagyon izgulok érted is,remélem jó példa leszel nekem :)

kiki,
nagyon sokat gondolok rád és ma is küldök neked sok-sok erőt!


szép napot mindenkinek...
Vendég
 


Jó reggelt,

hát, én egyenlőre tovább folytatom a rossz szériát, de legyen ez a utolsó szintén itt a topicban. Tegnap már teszteltem, negatív lett, ma reggelre meg már meg is jött (pont úgy, mint a múltkor, 16. nappal a leszívás után).
Már valahogy éreztem, hogy most sem sikerült, úgyhogy nem borultam ki... azt hiszem, nekem is kell vmi hátsóbarúgás, hogy végre ki tudjam adni a gőzt..

mindenkinek mennek a drukkok, mi a hétvégén jövünk-megyünk, úgyhogy ki tudja mikor tudok jönni!

puszi, kellemes hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Kiki

kimondhatatlanul sajnálom! Sajnos én is átéltem mindezt.Nagy ölelés!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nati

sajnálom,hogy most sem sikerült! :cry: :cry: :cry: De ne add fel! hamarosan Te is babás leszel!

Később rakok képeket,csak először feltöltöm a gépre,és megpróbálok még írni is egy pár sort!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nati!
Semmi baj, ne keseredj el! Meríts abból erőt, hogy van már egy csodaszép kisfiad. Tudod, muszáj felkelnünk, és csak nyerhetünk. Ennél nincs lejjebb. Csak felfelé mehet az utunk. Fel a fejjel! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bazsám!
Hát akkor rajtad a világ szeme! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!
Ma csak milliószor fogok gondolni rád. Drukkolok nagyon és minden erőmmel. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

CSak gyorsan

Kiki nagyon sajnálom DE azért gyere majd ha erősnek érzed magad!!
NEm sokára te is babás leszel.Tudom ezzel már tele a padlás.
Ölellek

Nati sajnálom hogy nem sikerült de következőre biztosan sikerülni fog.

Babicsek neked pedig nagyon szoritok egész nap csuriban lesz a kezem.
Megyek mert nyervogás van
majd jövök ám amint tudok

MAjd mesélek én is.

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lányok annyira aranyosak vagytok! :) Köszönöm nektek a sok sok bíztatást, drukkolást. Nem is tudom mi lenne velem nélkületek!

Nemsokára készülök. Apus már biztos letudta az ő részét, most várom hogy jöjjön haza. Én 13.30-ra megyek.

Nati:Ne mááár. Annyira sajnálom. Nagyon bíztam benne hogy sikerülni fog. Nekem az egyik barátnőmnek 7. lombikra lett babája. Most 16 hetes terhes. Ti eddig biztos nem juttok el, mert hamarabb jön a kistesó. De igaza van bikfynek. Innen már csak felfelé mehet az út. Nagy ölelést neked! :( :(

Kiki: Sokat gondoltam rád ma is. Remélem feltudod dolgozni ezt a nagy szomorúságot. De addig amíg nem vagy túl a műtéten nagyon rossz lehet.

Ja és Kiki, Nati: Azt is írtam már régebben hogy a másik barátnőm 3 inszem , 1 lombik után spontán lett terhes. Úgyhogy nem szabad feladni. Benne vagyunk a mókuskerékben és nincs kiszállás addig, míg nem értük el a célt. Sok erőt merítek belőlük, hogy igenis, egyszer mindenkire rákerül a sor.

Mondjuk ma reggel nekem apus bejelentette, hogy ez a mai az utolsó, többb inszemet nem akar. Ennek mondjuk nem örültem. Úgyhogy ennek most sikerülnie kell.

Bazsa: Neked nagyon szurkolok. Mikor is fogsz tesztelni?

Most elköszönök... délután jövök majd.

Addig is: Jók legyetek! :wink:

Kép
babicsek
 
 


sziasztok!

nati,
őszintén sajnálom, hát teljesen le vagyok döbbenve!


csajok, én már nem is merek tesztelni...
eddig totál elhittem,h most sikerült,szinte már terhesnek éreztem magam.ez a széria nagyon nem tetszik nekem. szabályosan megijedtem!

babi,
hétfőn tesztelek. vasárnap a 14. nap,de hétfőn csinálom a tesztet.
apusodat majd jóóóól seggberúgjuk,ha ezt őszintén így gondolta!
ott van veled? az enyém nem tudott velem eljönni,jó lett volna ha ott van,de a lényeg ott volt :wink:
na kiváncsian várom az élménybeszámolót!

na megyek még egy kicsit melózni,aztán jövök még...
Vendég
 


Megjöttem, de eléggé lehangolódtam. Megint egy váratlan fordulat történt nálunk. Apusnak nem lett valami híres az eredménye. 10 millió alatti lett a spermiumszám. ilyen rossz még nem volt, így megkérdezték tőlünk hogy mi legyen, ha akarjuk beteszik azt a keveset, de ilyen eredménnyel lombikra szokták küldeni az embereket. Mondjuk azt mondták, hogy az esély megvan, de sokkal kisebb, mint eddig. Ez hihetetlen hogy ennyire ne menjen ez nekünk.
Ja és a kis katéter is annyira nehezen ment be, mintha valami külső erő azt akarná hogy ne sikerüljön. Azt mondták ma is és holnap is próbálkozzunk itthon természetes úton.

Hát mi úgy döntöttünk csinálják meg ha már belefogtunk, azt a pénzt úgyis erre szántuk.
De most felmerült a lombik gondolata is. Úgyhogy most tanácstalanok vagyunk apussal. Ott abba maradtunk, hogy ha ilyen rossz lett az eredménye és nem sikeülne most, akkor legyen még egy inszem. Apus belement. De azt mondták a lombiknak sokkal nagyobb az esélye. Az viszont leghamarabb csak augusztussban mehetne. Szóval most azt mondtam apusnak van 14 napunk hogy döntésre jussunk. A lombikkal az a gond, hogy pestre vagy Debrecenbe kellene mennünk, mert itt nem csinálnak leszívást meg visszaültetést. A többi részét itt is megcsinálják. De munkA MELLETT hogy tudunk ennyit utazgatni nemtudom.

Szóval ez a helyzet. :?

Kép
babicsek
 
 


A vonalzóm 3 nappal kevesebbet számol. :?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Szomorúan olvasom, hogy ilyen rossz hírekre kellett jönnöm.

Nati, nagyon sajnálom. :cry: El se tudom mondani, mennyire. :( Annyira bíztam benne, hogy sikerült! Ölellek, puszillak!

Babi, én nagyon drukkolok, tudod, egy is elég a sikerhez! :wink: A férjem spermái sem voltak tuti tökéletesek egy elhúzódó garatgyulladás után, mégis itt van a kistesó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Natikám!
Nem hiszem el! Sír a lelkem érted! Nem értem! :cry:
Annyira sajnálom! Hidd el, lesz kistesója Bencusnak!
Nagyon–nagy ölelést küldök neked! Később írok mailt!

Babicsek!
Hát, tényleg nálatok is csak akadályok- akadályok hátán! De lehet, hogy ez a próba, és utána megkapjátok azt az ajándékot, amit végre megérdemeltek! Nagyon szurkolok!

Én most teljesen el vagyok fáradva. Tegnap is csak probléma volt probléma hátán. Kedden délután elromlott a bojlerünk. Szerdán apa nem tudott venni hozzá semmit, mert dolgozni kellett, így tegnapig anyósékhoz mentem fürdeni, a párom a mh-én tudott zuhanyozni. Tegnap este éjjel negyed egyig szereltük a bojlert, alig bírtunk reggel felkelni. Ma délelőtt meg a cirkuszban voltam barátnőmmel és a 3 gyerekével, most nem rég értünk haza. Jól elfáradtam, a hasam is jól bekeményedett!

rodina74
 
 


babi,

sajnálom,de ez még nem jelenti azt,h nem sikerül.várd ki a 2 hetet, addig meg ne aggódj,mert annál rosszabb.akármi is lehe még ebből :wink: küldjetek még rá egy pár adagot :wink:
bár jó kis tanácsokat adok,ui én erre képtelen voltam. uh az én kis petesejtjeim csak az inszeminációs kisbaxikkal randizhattak :oops:

rodina,
mindjárt lejár a 14 napom, kellene már vmit éreznem? tudom,h mindenkinél más,de nálad mi volt? a hasam nekem nem teljesen múlt el. néha néha belenyilal,feszül,remélem ez nem gond. inkább a meló végére szokott meg estére.

képzeljétek a tesztet viszont megvettem ma :roll:

kiki,nati
remélem jól vagytok... sokat gondolok rátok
Vendég
 


Bazsa!
Nem kell érezned semmit! Én sem éreztem semmit, azt is hittem, hogy nem sikerült! Nagyon szurkolok, hogy most a topikba hozz egy kis jó hírt! Hajrá teszt!

rodina74
 
 


Lányok!
Köszönöm. Aranyosak vagytok!
Remélem, nem haragszotok meg, de nem írok most magamról, viszont annyira nem tudok nélkületek élni, hogy azért jövök, jó? ;)

Aagassi!
Szuper, hogy a mens-es időpontjaid maradhatnak és meg tudjátok oldani.

Bikfy!
Drukk továbbra is a vizsgákhoz!

Babicsek!
Nagyon sajnálom, hogy rossz híreket kaptatok pont az inszem napján. Azért én nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön! Ha esetleg mégsem, akkor remélem ez a hír lökés lesz a párodnak, hogy nem szabad annyiban hagyni a dolgokat, és mennetek kell tovább, akár a lombikig is! Rossz, hogy nem csinálják a lombikot meg ott helyben, de valahogy rá kell szánni az időt, ha arra jutottok!

Aviubi!
Sajnálom, hogy folyamatosan dokihoz kellett járnotok a kisfiaddal, remélem már jobban van!
A bejárati ajtó tényleg komoly dolog, egy időben gyakori volt az olyan betörés, hogy ragasztót vagy papírt tömködtek a zárba, amitől nem lehetett bekulcsolni az ajtót, és azt lesték, hogy mikor megy el otthonról az ember. Remélem sikerül megszereltetnetek, de biztos, hogy bosszúság, mikor nem működik!
Mi volt ultrahangon, mesélj! :)

Bazsa!
Te most ne a gyertyagyújtós oldalt nézd, hanem édes, aranyos pici babákat, hogy vajon melyikre fog hasonlítani a tietek! Nagyon drukkolok! Ne foglalkozz a fórum rossz szériájával sem, hisz ez is véget ér egyszer, remélem, már most, nálad! Drukkolok nagyon!

Nati!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, és megjött! Nagyon drukkoltam neked, de ezt úgyis tudod! Remélem sikerül kiadnod a gőzt, és kicsit megnyugodni!

Rodi!
Sajnálom a bojlert, a melegvíz hiány tényleg nagyon meg tudja kavarni a dolgokat!
Remélem a hétvégén tudtok pihenni ezután a hosszú, fárasztó hét után!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
A férjem meggyőzött, hogy visszategyem a bubifújó lányt az aláírásomba.... Mondtam neki, hogy az olyan vidám, hogy inkább kivettem, mire ő azt felelte, hogyha jól esik látnom, akkor inkább hagyjam ott. Ugye nem baj?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikikém!

Én úgy sírok Rajtad.... Annyira büszke vagyok Rád, én sosem leszek ilyen erős, de hálás vagyok a sorsnak, hogy ilyen barátaim vannak. :wink:

Nagyon jó, hogy itt vagy, jó olvasni a soraidat. És imádtam a bubifújó lányodat is, öröm újra látni.

Tanulás, hogy a rohadás enné meg, nem nagyon megy. Öreg bohóc vagyok már hozzá. Munkahelyen jól felbosszantottak, de már túl vagyok rajta. Amúgy minden okés.

Babi!
Fel a fejjel, mindig a legreménytelenebb eset sikerül végül, úgyhogy még bármi lehet. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki: Jaj de jó hogy jöttél. :) Nagyon hiányoznál ám ha nem tennéd.
ÉS örülök a bubifújós lánynak is. Reméleem szerencsét hoz neked.

Nekem meg annyira görcsölget a hasam. Eddig most a legerősebben. Meg kb. olyan kis gömböcke, mint Bazsának. Én nem is tudom ilyen hasfájósan hogy fogjuk este megoldani a feladatunkat. Nem vérezgetek, bár a doki azt mondta ne lepődjek meg, mert felsérthetett ott fent valamit.

Úgy látom tényleg most a korábbi szépen felfelé ívelő topikunkat most kezdi elhagyni a szerencse. Úgyhogy Bazsa reméljük te megtöröd ezt a rossz szériát!

Rodi: Ne vidd tulzásba a munkát! Vigyázz magadra.

Bikfy: Mi van Rozival? Ránkférne a segítsége.

Nati: Leírnád nekem, hogy mennyibe kerül kb egy lombikos dolog? Neked hol is csinálták a lombikot? Hányszor kellett ott megjelenni a ciklus alatt?

Kép
babicsek
 
 


Rodika!
Jó már az a bojler? És Te jól vagy?

Bazsa!
Most akkor hétfőig várnunk kell? Nehogy már, én azt nem bírom ki. :wink:

Bezém!
Te pötykéd és a nagylányod hogy van?

Vius!
Olyan cuki ez a kis Dari baba, már alig várom, hogy láthassam.

Aagassi!
Te kis balesetes, hogy állnak a térdeid?

Ubi!
Merre vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: