Új privát üzeneted érkezett!

na de csajok azért ezt már kikérem it, hogy mi ez a pangás itt ebben a topicban???Hogy lehet ez???
Na tessék jönni, nem szép dolog ám ez!!!!
Kérem szépen!!!!!!!

nekem nem sokára vége a műszakomnak, és irány haza, nem volt egy egszer nap, majd belejövök megint :D kell egy kis idő, jó is meg rossz is...No sebaj
Szép estét!!!

Remélem holnap lesz mit olvasnom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Holnap nem kell melóznom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Így legalább marad egy nap pihi! Amúgyis a tököm tele volt a mai nappal, annyian voltak mint még nálam eddig sohasem. Aztán szakad az esö, már este 6 óta én meg biciklivel voltam. Hazafelé ernyöt tartottam a fejem fölé és egy kézzel.... :shock: Gondolhatjátok mit össze nem szenvedtem mire hazaértem. Aztán gyorsan meleg zuhany, meleg pizsi, aztán mindjárt megyek alcsizni :P

Hát velem ennyi történt ma... :P És veletk mizuuuuuuuuu???? :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de nagyon gáz volt az utóbbi pár nap!
Úgy kezdődött h a nővérem nagyobbik lánya elkapott valami hányásos, hasmenéses vírust! mivel tesóm dolgozott, én vittem el dokihoz, azt mondták fertőző! na, tök jó! másnapra elkaptam én, anyukám és tesóm is! most is én vagyok vele itthon, de holnap már melózom! Anyukám volt nagyon beteg, rajtam annyira nem jött ki!
szóval doki, szenvedés, főzés, takarítás, gyerekre figyelés volt!
nagyon kifáradtam, éjjel is alig aludtam! de most már mindenkinek jobb, holnap már dolgozom.
majd visszaolvasok, de látom nem nagyon voltatok!
ja és úgy néz ki ma megjött...
jól éreztem én!

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Sziasztok...

Csicsy: sajnálom :( nekem is még mindig hol van hol nincs barna folyásom, érdekes, pedig már több mint 1 hét letelt és még is nem vérezztem ahogy mondták, hanem barnázzom(amióta melozzom és jövök megyek) de elég a tisztassági betét, érdekes, remélem azért nem 45 napra jönn meg, így hogy barnázgatok, ügye????

Kriszti: biztos mokás lehetet én tuti szakadtam volna a röhögéstől(hogy ez is csak velem történhetet meg) egyben téptem volna a hajam!!!!!Hallod nálunk is örültek háza van!!!Az alap a 120 fő-vendég!!!!

Tegnap ismét lumpoltam egésznap a bainőmnél, hát zabálni való a kiscsaj Minden csináltunk nagyokat beszéltünk, cukrászdában voltunk ebédeltünk, szóval jól érezztük magunkat. :D
Csomoszór ringatam a kiscsöppséget, büfizetem, tündéri!!!Barinőm eléggé hamar nem is tom, de rá un-meg türelmetlen inkább-, uncsi azt mondja, persze jó szép meg szereti, de valamikor azt mondja, hogy na itt van tessék... :D :D :D
Szép Nap volt a tegnapi, kicsit most rosszabb volt, mert még többször foglalkoztam vele, de egyben jó érzés is volt, hogy a barinőm, ennyire megbízik és pikk-pakk szó nékül átpaszolja nekem
:) :) :)
Hétvégére mit gondoltok mien lesz az idő???vajon lehet mennyi szigatre meg így sétálni???Jönn a barátnőm lehet a 3 éves gyerköccel és elkellene mennünk valahová...

Szép Napot!!!!Jahh és Péntek :)
csip-csip18
 
 


sziasztok,


én is jelentkezem.
az elmúlt heteim nagyon húzósak voltak. apukámat csak tegnap engedték ki a kórházból, így elég sokat jártam be hozzá.

tegnap voltam dokinál is, szerencsére minden eredményem jó. most tartok 14. hétnél. hát a róka azért még néha megvan, de már nem minden napos. most kb heti 1. az émelygés az még majdnem mindennapos. de el fog múlni, tudom. :)

most hétvégére hazautazunk, már régen nem voltam otthon... lesz olyan rokonom, aki majd csak most tudja meg, hogy babát várok. :)

csip: a barnázás eltarthat egy pár napig, én úgy tudom.. nekem a spontán után is elég sok barnázásom volt..

csicsiy: sajnálom a menszit. :(

lányok, én most megyek fodrászhoz, festetek, vágatok. mivel az első 3 hónapban nem lehetett festetni, így elég szép lenövést összegyűjtöttem már..:D

mindenkinek kellemes hétvégét, ha nem tudnék jönni.

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!
Meg volt a munkanap, meg a délutáni 1 órás alvás...Azt hittem sohasem lesz vége ennek a napnak sem. Mint a hülyék úgy szoliznak most az emberek én meg persze álmossabb vagyok :P
Csip-csip köszi a kommentet az iwiwen! Aranyos volt :lol:
Drága kiskutya, magyar barátaink kiskutyája, Magyarországról jött a drága 3 hónapos :P Olyan édes volt, amikor itt bent a nappaliban saját magát ugatta a tvben.. :lol: :lol: :lol: Szétmentünk a röhögéstöl, aztán az ebédlöben bepisilt a drága :lol:
Csip legalább gyakorolsz elöre a babán!!Hogy hogy a barátnöd türelmetlen??? :shock:

Henne jó hogy minden rendebn van veletek!!!Á hányásnak is meg az émelygésnek is vége lesz hamarosan! Istenem, hogy telik az idö!! :P
Nálam tegnap volt délután egy majdnem róka koma, de csak szemezgettem a wc-vel, nem történt semmi, amilyen gyorsan jött úgy ment is.Aztán kajscsiztam és minden oké volt. Tegnap amúgyis olyan furi volt a napom,mert hajnalban muszáj volt felkenem egy pár falat kenyeret ennem...nemtaláltam mást :P Annyira éhes lettem, hogy forgolódtam, majd a pár falat után ismét alcsiztam egy jót.. Nálam az utóbbi idöben amúgyis hajnaltájt jön a hányinger, amire rendesen fel is ébredek.. :shock:

Csicsy, akkor jólbenne volt a család ebben a vírusban, gondolom ez az volt. Mindenesetre azért vigyázz magadra nagyon! Amúgy nálam is ez volt április elején, akkor volt az a 3 napig tartó hasmenéses, hányásos idöszakom....most persze nem tudom, hogy összefüggésbe hozható-e, hogy abban a hónapban hamarabb volt a peteérésem is 5 nappal :shock: Ja és akkor estem teherbe is :P :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát eléggé nagy itt a pangás :shock: :shock:

Mizujs veletek lányok?

Én kész vagyok, a két alsó bölcsességfogammal szenvedek, ugyhogy ebböl a hétn még fogdoki lesz. Holnap meg megyek a nögyógyászhoz már alig várom, de most totál fájok :shock: :shock: :oops: Semmi fájdalomcsillapítot nem veszek most be, ezért "türnöm kell". Hétvégén melóztam ezerrel. Sajna tegnap egész nap a hányinger megvolt, ma is ezzel kezdtem.....ugy látszik nálam most jön az ami még nem volt. Igaz hányni még nem hánytam, de kétszer nagyon közel álltam hozzá.

Barátnömmel is beszéltem a hétem, most lett 30 éves, ö vár ikreket és már 1 hónapja bent van a kórháztan, de még van kb. 2 hete a szülésig. Nagyon jól viseli, és össz-vissz 12kg-ot hízott, amiböl a két kissrác 2,5 kg-2,5kg. Ez aztán a szép teljesítmény. :P Augusztusban akkor tudok majd babázni velük!
Vendég
 


Jó reggelt...

Na hol agytok csajok???
Kivel mi történt???

Én jól vagyok Szombaton emberke melozot Én meg reggel 9 től du 4 ig csavarogtam és vásároltam :shock:
Vasárnap kicsit kiborult a bili, végül is várható volt...Apa elsírta magát, meg is elpődtem, hogy rossz így neki is meg nekem is...Kibuktunk a szex tilalom miatt!!!kurva szar...De aztán találtunk megoldást :oops:
Aztán kimentünk egy párral a Városligatbe, gyereknapozzni aztán meg beültünk pizzzázni és aztán írány haza. Így telt el a hétvége és már Hétfő melo, nincs kedv hozzá...

Szép napot!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip ez a szextilalom meddig tart most?? :P Vérzel még amúgy? Vagy már vége?
Ja tényleg, tegnap gyereknap volt :shock: Hát nekem totál kiment a fejemböl :shock:
Miket vásároltál Csip-csip?

Szoktam kuksizni én is botokat itt ebben a városban, ja meg az interneten. De még korai meg egy kicsit babonás is vagyok ezügyben. A lényeg, hogy a babakocsit a párom válaztotta már kis az EBAY-en és van hozzá minden, nem is drága...Node az majd késöbb. Akkor kiságy nem kell,mert a sógornöm megtartotta az övét, van benne egy szuper kókuszmatrac, kimondottan kicsiknek. Aztán néztünk már pelenkázó asztalt, ami késöbb más funkciót betölthet, meg a fürdöszobába a kádra szerelhetö fürdetö-pelenkázó, nagyon parktikus és a gyerek 1 éves koráig lehet használni. Azaz, hogy 78 nm-es a lakás, de két nagyméretzü szoba van, szóval úgy terbveztük, hogy kb innentöl számolva 2 év és költöznünk kell,meg akarunk is be Hannoverbe :lol:
A föbérlö is szomorú lett,mert tudja, hogy elöbb-utóbb elmegyünk, pedig megszerettek minket, ehát ez van,most azt javasolta az öreg, hogy az ebédlöböl csináljunk gyerekszobát :shock: :shock: :roll: :?
Vendég
 


Kriszti:Szex tilalom még legalább 4 hét :shock: vagyis ameddig nem jönn meg a következő menzi ami általában 4-5-6 hét a mütét követően...
Nekem 5 hetet mondtak, de ha addig nem jönn meg akkor szarul játam, orvoshoz, menni meg csak menzit követően tok menni!!!Ott kapom majd meg az engedélyt, hogy lehet-e már :lol:
Nem nem vérzzek, véreóezzni csak a mütét követően véreztem és talán még másnak...Aztán 4 nap semmi nem volt, után meg barnafolyás 3 napig, Péntek óta meg semmi!!!Remélem is, hogy nem is lesz...
Kiváncsi vagyok, hogy peteérést érzzem-e majd...No meg, hogy most mikor is jönn meg :roll: :roll: :roll:
Képzeljétek mit olvastam!!!!
6 hónap várakozásra(pihenő): 11-12 hetes magzat elhalás vagy annl több...
3 hónap várakozás(pihenő): 8-9-10 hetes magzat
1 menzi talán 2: fiatal magzat elhalás 5-6-7 hetes...
Nagyon reménykedem, hogy az Én orvosm is ezt mondja!!!! :wink:
csip-csip18
 
 


Vagyok én is csajok, de dolgozom és mindig van valami!

Csip, elhiszem h szar ez a dolog, de ideiglenesen tényleg meg kell oldani valahogy!
Reméljük h csak 2 max 3 hónapot kell várni nektek!
mikor is mész vissza dokihoz?

Kriszti: ebédlőből gyerekszoba? Mondjuk tényleg elég nagy a lakás ahhoz h lehetne még egy szoba nem? de nem az ebédlőből, hanem esetleg az egyik nagyobb szobából vagy nappaliból lehetne leválasztani esetleg!

Henne: rokonok örültek gondolom a jó hírnek!

Nálunk semmi extra, párom dereka beállt, nem is dolgozik most!
Tesómnak már csak 2-4 hete van hátra, kíváncsi leszek nagyon!
Vettem neki játszószőnyeget és kis hernyós plüssből a kiságyra köthető tárolót, nagyon aranyosak!
végülis úgy döntöttem, hogy pénzt fogok gyűjteni neki havonta 2000-et egy számlára, ezt annyira nem érzem meg és majd megkapja 18 éves korában! úgyis veszek neki mindig valamit, már több ruhát, body-t vettem, mindig találok valamit neki jó áron!
Csip, tényleg Te a barátnődnél már gyakorolhatsz! biztos vagyok benne h hamar sikerülni fog nektek!!

többiek gyertek Ti is! kismamik hogy vagytok?
Tyuntyi remélem jól vagy Te is, vagyis Ti is a babóval!!!!

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

én tegnap vizsgáztam, és az elkövetkezendő két hetem is tanulással fog telni..csak egy gyors bekukk..

Kriszti:kitartás az émelygéshez..nem akarlak megijeszteni, de az elején én is "csak" émelyegtem, és utána húzott bele.. de talán olyankor jobb is, mert egy időre akkor elmúlik a hányinger. :)

nálam még itt a Vuk, heti egyszer azért még be-be köszön... ma megyek du valami nadrágot nézni, mert a pocimat már szorítják a jelenlegi nadrágjaim. vettem kis cuki nyári ruhákat, na de ebbe a fos időbe..hova vegyem fel...

tyuntyi: veletek mizu, rég voltál?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Jó reggelt!

Ma fantasztikus hányingerre ébredtem :? Már 6kor fel kellett kelnem és ennem kellett 2darab kekszet,mert éhes lettem, de ugyanakkor korgott a gyomrom is. Utánna jobb lett, aludtam még 2 órát, de azóta amióta felkeltem kész vagyok. :shock:

Ma szabadnapos a párom is, idéz egy két dolgot, aztán 17 órára megyünk a dokihoz, nagyon várom már! Van pár kérdésem is majd hozzá.

Csicsy ennyire eltelt az idö, hogy a tesód már szül nemsoká! :P

Henne neked mikor kezdett el látszódni a hasad?
Mondjuk nálam ez a puffadás dolog már délelött elkezdödik, így már engem is kicsit szorít a gatya estére, de beszereztem még tavaly pár tunikát és van pár nyáriruhám is, csak itt még a nyár hiányzik :?De holnaptól az is jön....20 fok!Jupiiii :roll: Hogy tudok még ennek is örülni!
Vendég
 


Jó reggelt...

Csicsy: 2-4 hét????Komolyan jézusom :shock: Ennyire eltelt ez a 40 hét???Hát teljessen kikerekedet a szemem....Nagyon aranyos vagy :D Remélem hmar sikerült megint :D Igen babázom tündérike és anniyra picik 45 cm...Imádom és mindent csinálhatok vele :D
Dokihoz akkor kell menem miután megjött, ami jó kérdés kiváncsi vagyok...De jól telnek a napok most lehetek valahol a 17 ciklus nap körül, de ugysemm 28 napra jönn megszerintem nem tudom...
Az biztos már várom, hgy menjek mert lesz pár kérdésem hozzá...Főleg nagyon kiváncsi vagyok, mit mondd, mennyi szünetet kell még hagni.Azt olvastam, hogy akik 11-12 hetesen vetélnek el azok nak 6 hónap...8-9-10 hetesek 3 hónap és a 4-5-6-7 hetesnek 6 hét ill. talán még 1 ciklus...Na hát nagyon remélem...Persze attól függ, hogy gondolom, hogy regenerálódik a hártyám, amit majd ő majd lát hüvelyi uh-n!!!!

Kriszti: na mi volt a dokinál???Gyere a hírekkel és képpel!!!!
Táblit feltennéd???köszönöm...

Pinkiné, hkitty: ezer éve nem voltatok!!!!!!

Tyuntyi: Mizu???

Henne: Jó tanulást...

Gaboo: melo meg van még???Ciklus hol tartasz???

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

Igen voltam a dokinál!!Jaja annyira jó volt, ahogyan dobogott a kis drága szíve,meg mozog is már a magzatvízben. Frankón lehetett látni! Megvan a kiskönvem is, majd 3 hét múlva kell mennem legközelebb.
Teszek majd fel képet, de ma nem sok idöm lesz,mert megyünka fogorvoshoz idöpontot kérni,meg melózok délután!

További szép napot mindenkinek!
TÀBLÀZAT 2010.06.02
Vendég
 


Kriszti ez jó hír akkor :)

Nekem is jó kedvem lett most :)

Horoszkópom ez írta: Jól indul a június a számodra. Már az első héten a Jupiter belép a Kos jelébe. A Jupiter a nagy szerencse bolygója. Ez azt jelenti, hogy nagy szerencse fog érni, ez szeptemberig tart. Használd ki, és adj alkalmat Fortunának! Ezt úgy teheted, ha hiszel benne, hogy téged is érhet kellemes meglepetés. Kishitűséggel, pesszimizmussal elriaszthatod a legnagyobb jót is. Két dologra kell ügyelned: 1. Ne görcsölj rá a témára! 2. Ne vigyél semmit túlzásba!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok,

csip: örülök, hogy jó kedved van. :) és meglátod, hamar el fog telni az a kis idő.

Krisz: gratula a szívhanghoz! :) terhesség alatt jellemző a puffadás, az én hasam is estére már dupla mint reggel. :D de egyébként kb a 10. héttől látszódik valami, mint amikor jól lakik vki. :) most már így lassan a 15.hétnél már látszódik jobban. :) állítólag első terhességnél később kezd látszódni a poci, úgyhogy ne aggódj. :)

én tegnap vettem végre egy kismama nacit, és szoknyát. :) vicces volt, mert felpróbáltam 3 db S-es nadrágot, ebből kettő lógott rajtam..(fenekemen, lábamon, gondolom a -4 kg miatt). de találtam egy nacit, amibe már a hasim is belefér. na majd töltök fel nektek poci képet benne. persze, ha senkit nem zavar. :oops:

én most tanulgatok, na meg ebédet főzök, mert már dél van, és kopog a szemem.. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: jól tetted :D

Csajok itt iszonyatos idő van...Senki nincs nem jönn szolizzni...Megöl az unalom... :roll:

Többiek???????????????
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így eltűntem, de Peti múlt hétre gyógyult meg, tegnap óta meg bölcsi beszoktatáson vagyunk. :oops: :oops: Kicsi fiam olyan ügyes, ma már ott is aludt a bölcsiben :lol: :lol: :lol: :lol: Ha minden igaz, kedden mehetek dolgozni.

Krisz, gratula a szívhanghoz! Hallottátok is? :lol:

Henne, nagyon ügyi vagy, hogy még "csak" mos kellett kismama naci :wink: Én már a 10. hét környékén kellett, hogy vegyek. :roll: :roll:

Csip, kitartást a kiváráshoz! Barátnőd babája nagyon édes lehet. 8)

Csicsy, akkor tesódnál most már bármikor elindulhat a dolog! :wink: Ez olyan izgi! Nevet mit választottak a csöppségnek?

Mi jól vagyunk, Apával úgy döntöttük, folytatjuk a próbálkozást. Aztán jön a tesóka, mikor jönnie kell. Viszont ebben a ciklusban már Clostyt kellett szednem. :roll: Csak napi egy szemet, de lelkileg eléggé megviselt. :? Ráadásul olyan pattanásos vagyok, mint egy 14 éves kamasz. 8)
15. napon megvolt a pé, azt hittem leszakad a derekam, s most már tudom hogy ezeket a napokat miért nevezik nedves napoknak. :roll: :roll: Mintha folyamatosan pisiltem volna. :oops: :oops: Bocsi.

Na megyek, vacsora idő van.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ezer éve nem voltam.

Hétfőn voltam dokinál, újabb rossz hírrel lettem gazdagabb, a PCOS mellett még fejletlen is a méhem. A doki nem mondott semmit, csak megint jött a fog. gátlóval. Azt mondta, hogy majd menjek vissza ha megjön (arra írt fel bogyót), de azt várhatja! :evil:
Hétfőn endokrinológus, remélem, ő többet ért hozzá, kezd elegem lenni (pedig még messze a vége :( ).

Párom kedden elkezdett dolgozni, tetszik neki nagyon, csak sajna nem csak idén kell 4 hónapot külföldön lennie, hanem majd jövőre is vmikor :(
Vendég
 


Hát halihóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Mi van itt kérem szépen???
Csajok kismamik hun vagytok???
Ki ne halljon nekem ez a szupi topic :cry:

Hát Én tegnap voltam itt bent, körmöztem, aztán mondta még az egyik barinőm, hogy a skála áruházban 70% akció van minden ruhára csak a fehérneműre 30%!!!Na ott a helyem mondom!!!El is mentem bevásároltam a következőket: 9db bugyi, 2 db melltartó, 3 db harisnya(1db cicanadrág, 2db lukacsos szexi harisnya)1db pulcsi magamnak és a páromnak egy háromnegyedes naci!!!!Ez volt mind összessen:6000.- Tökre örültem, aztán mire haza értem akkor vettem észre, hogy a párom nacija sötét barna Én meg feketét szerettem volna, és az Én egyik lukacsos harisnyám is barna, na f@sza...Mind1...De jó volt :D
Ma meg megint esik az ső...Sebaj...Péntek :D

TESSÉK JÖNNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Egyedül visszem a topicat :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip vagyok én is, csak 3 napig nem volt jó az internet valamiért!

Igen, nagyon várjuk már a kis Lele babát, Pinkiné kérdezte talán a nevét: Levente lesz!

Tegnapi napom nem volt valami jó, voltam temetésen, barátnőm anyukája halt meg. nagyon rossz volt!
Aztán voltunk a nővérem kisebbik lányának az óvodai ballagásán!

mostanában nem vagyok valami jól. fáj a fejem, néha a hátam, a mellkasom, lehet h megfáztam nemtom! a közérzetem sem jó!
néha meg wc-re járok, tegnap már azt hittem most jön ki rajtam az a vírus ami volt a családban még jobban! de aztán nem, de valami szerintem bújkál bennem! holnap melózom, hétfőn is kéne de lehet elmegyek dokihoz!
néha a hasam is fáj egyik oldalon, mintha pé lenne, de most még nem lehet, ma meg talán több folyásom is van, nemtom!
szóval minden össze-vissza van! a párom dereka még fáj, de már mennie kellett dolgozni, muszáj volt!

Csip, azt én is láttam kiírva h a skálában leárazás van! tök olcsón vásároltál!

majd próbálok jönni, most kéne főzni, takarítani de semmi kedvem, energiám!

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti: örülök a szívhangnak, biztos nagyon jó lehetett hallani!

Andi: sajnálom h még ez is, de jó lenne ha megoldódnának ezek a problémák! de miért van az h mindegyik doki csak a fogamzásgátlót nyomja? remélem hétfőn a másik doki majd többet mondd majd és segít végre!
kitartás!

Tyuntyi? többiek?

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok,

Húu hát egy kicsit valóban haldoklik ez a topik, de mi nem hagyjuk, igaz? :lol:

Hát csajok én most totál kész vagyok. 4 napja minden nap a fogorvosnál kezdek, ma volt egy kisebb fogmütétem, akkorra afejem, hogy megijedek saját magamtól a tükörben. :shock: :shock: Az a helyzet, hogy a jobb alsó bölcsességfogam, ami idestova 5 éve próbálkozik kijönni, valahogy nem akar és most az íny alatt begyulladt teljesen, úgy hogy ma egy csomó gennyet szívtak le belöle, meg a doki felvágta az inyemet és egy bördarabkát lézerrel lenyisszentett. Szegény dokik, mondták, hogy hát nehéz a helyzet,mivel terhes vagyok. De ne tudjátok meg mit éltem át 4 napon keresztül fájdalomcsillapító nélkül, tegnap éjszaka már azt mondtam én meg akarok halni, ezt már nem bírom elviselni... :cry: Párom persze vigasztalt és a tudat, hogy nem vagyok egyedül itt belül, öérte bármit megteszek. Csak nagyon aggódom,kaptam antibiotikumot is, amit a terhesek is szedhetnek, mert iszonyat gyulladásom van és muszáj. Na mindegy, most szét aggódom az agyam, lehet hamarabb elmegyek a nödokihoz, mint június 23. Ja 2 hét múlva ha lehúzódik a gyulladás kimütik a fogam...hála az égnek, de be vagyok parázva rendesen csajok. Annyit sírtam már, hogy nem létezik, a fájdalom miatt is,meg az aggódás miatt is.

Nade mindegy,most már egy ici picit jobb, habár a kiskanálon kívül mást nem bírok a számba venni. Úgy eszek mint egy bébi, pépeset,mivelhát muszáj ennem is a baba miatt, de iszonyat szenvedés.

Ne haragudjatok, jól kipanaszkodtam itt magam, másnak sookal komolyabb baja van... :oops:

Mindenkinek további kellemes hétvégét!
Vendég
 


Tyuntyi mi van veled??
Vendég
 


Jó reggelt...

Na többiek hun vagytok????

Kriszti: baromira sajnálom ezt a fogas dolgot, nekem is mennem kéne, de most elhatároztam, hogy mikor megyek hétfőn majd a dokimhoz, elötte Én is ellátogatok a fogdokihoz már!!!!Hát reméljük minden oké lesz oda bent és nem árt a picurnak az anti... :wink:

Csicsy: Ez nem valami jó progi volt egy napra :shock: :(
Hol tartasz??hanyadik ciklus napodon vagy???Én nekem fogalmam nincs...

Többiek???
csip-csip18
 
 


én Szombaton majd megörültem 9 kor bekopogtak, hogy jönnek hitelesíteni a vízórát. 5 perc múlva..Lett belöle fél 2 úgy, hogy Én mentem és cibáltam oda hozzánk, el lett bassza az egész napom..Aztán vasárnap meg barátainknál voltunk Grilleztünk és iszogattunk:D Jó volt nagyon :D Szégyen ide vagy oda, de tegnap már nem bírtuk tovább a párommal és szexxeltünk :oops: Persze nem élvezet belém :oops: bocsánat :oops: De semmi nem történt nem fájt és nem is véreztem...Hát szégyelem magam, mert még nem lehetett volna... :roll:
Hát ezek vannak :roll:
csip-csip18
 
 


Csip-csip egészségetekre amúgy!!!! :lol: :lol: Gondolom, ha nem történt baj, akkor minden rendben, azért 4-5 hétig szex nélkül .... :roll: én is nehezen bírnám. :P
A fogam már úgy ahogy rendbejött, de még nehéz enni,mert az álkapcsomat alig bírommozgatni, de sajna muszáj ennem a béby miatt. 1 kg lement ígyis, pedig ügyeltem, hogy rendesen egyek.
Az antibiotikumot nem szedem tovább, azt mondták ha nem fáj, feleslegesen ne vegyem be.

Más újság nincs, ma voltam bent a fönökasszonyomnál, hát jót nevettük az arcomon,mert még a duzzanat kicsit megvan. Erre mondta, hogy ne izguljak a terheség végén is így fog az arcom kinézni...köszike :P :lol: :lol: :shock: Mondtam szerdán már jövök dolgozni (mivel hétvégén nem tudtam).

Párom meg elindította a német állampolgárságit....úgyhogy reméljük, hogy jövöre meg is kapja, de lehet hamarabb. Így a baba egyenlöre kettös állampolgár lesz,a ztán 18 éves korában el kell döntenie melyiket választja.

Csajok van egy kérdésem...szerintetek lehet rántott camambert ennem?? :shock: :shock: :roll: :roll: AZ interneten írnak ezt is azt is, de fogalmam sincs, pedig nagyon kívánom,mert sajtmániás vagyok, de terhesen valahogy méginkább. Iszonyat mennyi sajtot eszek egy nap :lol:

Amúgy hol vagytok????
Vendég
 


Fogalmam nincs hun vannak a többiek..De igazán szégyelhetik magukat!!!!nem tudunk róluk semmit, és kezdünk itt aggódni :most, hogy mi van velük nem tudjuk :roll:

Köszönjük Kriszti!!! :lol: :lol: :lol: szerintem nyugotan eheted :D Áfonyával nem semmi :D Finom az bizti :D Nálam meg bekövetkezet a fogyi, mert van rajtam egy pár kiló felesleg!!!

RENGETEGEN VANNAK A SZOLIBAN, MEGÖRÜLÖK!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Vagyok azért én is!
nem tudom mi lehet a többiekkel!

Kriszti, szegény, gondolom milyen szar lehet, vagy lehetett a gyulladás! remélem már meggyógyult!
szerintem ehetsz sajtot, amúgy a húgom is sokszor azt eszik!

Csip: szerintem nem gáz h szexeltetek egy jót. ha nem fájt, nem véreztél akkor szerintem no para!

pé-nek kb. péntek szombaton kellene lennie, de nekem már fáj a hasam egy pár napja. bár lehet h most csak érik és ennyire érzem? nemtom, de csak jobb oldalon fáj!
végülis ma is dolgozom és majd holnap megyek el dokihoz, már jobban vagyok, de még nem az igazi! valami van a levegőben az tuti!
képzeljétek, munkatársamnak nem sikerült a lombik, szegény, sajnálom nagyon, pedig úgy drukkoltunk neki! szerintem nagyon kevés emberkének sikerült, 20-an voltak és csak 2 embernek sikerült, ez nem valami jó arány! augusztus-szeptemberben megy újra!

na majd jövök,
remélem mások is jelentkeznek!

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

Nekem nagyon felgyorsultak a napjaim. a héten vizsgázom is, háromból, így azt sem tudom, hol áll a fejem. A hétvégén a férjem szakvizsgázott, így itt voltak a szülők..

Csip: hát egészségedre! ha nem fájt, meg semmi, akkor gondolom nem okozhat gondot.. :)
most furcsán fog hangzani, de mi a férjemmel az első három hónapban egyáltalán nem lehettünk együtt, tiltva volt. meg egyébként is azt olvastam, hogy az első három hónapban csak óvatosan a szexszel..

Krisz: hát elég kemény lehetett a gyulladás..lassan nekem is fogorvoshoz kellene mennem, de még mindig vannak émelygéseim, így meg elég nehéz lenne.. :)
hát, a dokim a sajtokra azt mondta:kemény sajtokat lehet enni, pl trapista, edami, parmezán viszont a lágyakat mint pl a camembert, penészes sajtok nem. a lisztéria miatt.. meg gondolom azt is tudod, hogy semmi féle májból készült ételt: májasok, májkrémek stb. ezek is tiltólistások.. meg még van egy-két étel. :)

nálam a heti egy róka még mindig meg van, na meg az émelygések..lehet, ebből tényleg 18.hét lesz, ahogy a dokim mondta.. :oops:
csütörtökön megyek afp-re, aztán jövő héten 4d uh-ra :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne akkor kitartást a vizsgákhoz! :lol: Úgyis biztosan sikerül mindegyik!
AZ afp-n tulajdonképpen mit néznek? Illetve a 4D-s ultrahang mennyibe kerül? Azaz, hogy itt teljsen máshogy van minden a vizsgálatok. Most mi is a párommal olvasgatjuk, hogy mi van,mert katunk róla egy csomó cuccot és nekünk ell eldönteni a kötelezö vizsgálatokon kívül, hogy mit kérünk :shock: Itt mondjuk a szülésért nem kell fizetni,mert nincs választott orvos, a kórházban aki épp ügyeletes annál szülsz.

Csicsy akkor nálad p.é lesz vagy már van is!Apára fel! :P
Vendég
 


Krisz: az afp-n is ilyen rendellenességet néznek.. bár már azt mondják, hogy az afp vizsgálat már nem a legmegbízhatóbb. Amit javasolhatok Neked, hogy a down szűrést azt csináltasd meg. itt kombinált teszt néven fut. Ha az jó, akkor az afp is általában jó. legalábbis ezt mondják.
Hát itt a 4d uh most 9000 Ft, de 9E-14E között mozog az ára. azt mondják, egy párszor érdemes elmenni, mert felejthetetlen élmény. :) mi jövő hét szerdán megyünk majd. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Köszi szépen az infót, utánna nézek, hogy akkor hogy is van, de a 4D érdekelne bennünket! Arra majd rákérdezek a dokitól 23.-án :lol:
Tegnap vettem képzeljétek terheseknek való teát, jobban mondva "SchwangerschaftsTee 1" az elsö trimeszterre. Nagyon finom, a DM-ben vettem. Gyógynövények vannak benne, egy kicsit mentolos is, egyszóval nagyon jó frissítö akár melegen, akár hidegen. :P

A down-szürés itt az "Erst-Trimester-Screening" név alatt csinálják, most olvastam el, ja meg a Triple Testet..... :shock: :roll: Na ezt még nem fejtettem meg.... :lol:

Henne a fogdokihoz majd menj mindenképp!! :P Nekem tuti a hormonok is bekavartak, hogy a bölcsességfogammal ekkora gond lett. Sajna azt mondta a doki, hogy a lemütött bördarabka viszanö :D , így elképzelhetö, hogy lesz még hasonló szép napom, mint a szombati volt :oops: :cry: De szeptember környákén ki lesz húzva, jupppiiiii :lol:

Többiek??Merre vagytok? :roll:
Vendég
 


Sziasztok...

Nálam semmi külcsi...Tegnap körmöztem aztán meg otthon föztem-takarítottam :) Ma meg húzós napom lesz itt vagyok a szoliban 2 kor csinálok egy pedikürt addig bejönn a fönököm aztán, meg elszaldok fogorvoshoz, és vissza a szoliba :? De legalább hamar elmegy majd a nap, és pénzből semm esek ki :D Ezek vannak :D

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Akkor nem fogsz ma unatkozni Csip :P :D

Én is megyek 1 hét után dolgozni végre. Kicsit röhejes, de azért jó, hogy már mehetek végre, habár a meleg ellenére örülten sokan jnnek manapság :D Mindenki a nyaralás elött akr barna lenni, de van aki 1 hét alatt várja a csodát, mire én, háát egy hét alatt fehér börböl barnát??? :roll: :shock:
A pedikür rám is rám férne :lol: Most hogy hétvégén mezitlábasan papucsban a sarkam is totál száraz és azt úgy utálom :P

Akkor én is lépek további szép napot Nektek! :P
Vendég
 


sziasztok,

hát Krisz, majd ráveszem magam a fogorvosra. :) mondjuk nekem mindig csak rávennem nehéz magam.. :)

én ma tanulok, vagyis ma is, holnap vizsga.. de semmi kedvem hozzá, előtte meg egy kis afp.. :)

igértem pocifotót, hát nem tudom lehet e látni. :) múlt héten csináltam..elég béna lett :)

csip:nem fogsz ma unatkozni, úgy látom. :)

puszi nektek :) Kép

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Jelentem megjöttem :D Betömtek 2 fogama :?
Még a szemöldököm is le van zsibbadva...
Hétfőn megyek még, akkor még betömnek két fogamat és kész, mert persze két fog között lukas a fogam, és így 4 fogat töm, nem pedig kettőt, de velem mindig ez volt, meg semm lepődtem, mikor kérdezte, hogy csinálhatom a másikat is, hát persze....
Holnap otthon melozzom, barátnőm jönn csinálom a körmét :) Persze apjuk holnap szabad napos....Mind 1 majd dlelött elüti valamivel az idejét :D

Szép Estét!!!

Henne: szép oci, tetszik :D
csip-csip18
 
 


Henne nagyon jó a kép! Aranyos a pocid! :P
Nagyon vékony vagy ígyis :D Amúgy eddig hány kg-ot "híztál"? :roll:

Hát Csip-csip átél a fogorvost....mintha tegnap lett volna :lol:
De jó hogy ezt most csinálják meg, mint amikor az ember már terhes! Ügyi vagy és kitartást a többihez! :P

Tegnap totál berágtam az egyik kolléganömre. 35 éves, nem a kedvenvem, mert már beszólt nekem sokszor, tegnap is bejött csak úgy a mükörmös csajszihoz a körmét csináltatni aztán mondja nekem, hogy hát azt hittem sokkal komolyabb bajod volt a fogaddal,mert egyáltalán nem látszik :shock: :shock: ...Szóval a duzzanat lement, de neki az fájt, hogy a fönökasszonyom behívta dolgozni vasárnap, amikor neki szabad hétvégéje lett volna. Hülye picsa, arról én nem tehetek, hogy nem talál rendes palit magának, aki megdugja...már bocsánat, de én is szívesebben dolgoztam volna, mintsem itthon szenvedtem a fogammal. Na szóval mosolyszünet. Ezt mondtam is neki,mármint , hogy szívesen dolgoztam volna. :? Az fájt neki, hogy 30 fok volt, aztán melózni kellett és én biztosan a picsámat lógattam a starndon....
Na bocsika már lányok, ez csak úgy kijött... :lol:

Amúgy Csip-csip nálatok is a szoliban nincs légkondi?? Tegnap bent 32 fok volt, a bugyimig izzadtam.... :shock: 8)
Vendég
 


sziasztok,

hát túl vagyok a tegnapi vizsgán, majd kiderül.. jó lenne, ha meglenne. :)
afp-s meg volt tegnap. Meg az első terhesség alatti rosszullétem.. ritkán járok bkv-val, szerintem 3 havonta egyszer kb, de tegnap azzal mentem ki a férjemhez vérvételre, mert nála volt a kocsim, az övé szervízben..
Hát persze a legnagyobb melegben voltam úton, és rosszul lettem az Örsön.. hihetetlen, hogy terhesség alatt milyen hirtelen le tud esni az ember vércukra... aztán vettem magamnak egy hideg cukros üdítőt, és magamhoz tértem. :) Krisz, erre majd Te is figyelj.. azelőtt én sem voltam az a rosszullevős, de ez egy más állapot most.

hízás: hát, én 53 kg voltam a terhesség elején. Aztán a sok hányás miatt nekem 4 kg lement.. szóval lettem 49, most 50-nél tartok.. de a kiinduló súlyomat még nem értem el.. :( hát remélem, hamarosan elérem. :)

ha vége az émelygős időszaknak én is bejelentkezem fogdokihoz.. ilyenkor gyorsabban romlik sajnos a fog, így figyelnem kell rá.. persze a fogorvoshoz járáshoz is vannak ellenérvek terhesség alatt, hát, nem tudom..azt mondják, második trimeszterben nyugodtan lehet menni, harmadikban már nem nagyon..

én még ma is tanulok, holnap 2 vizsgám is lesz.. :) no komment :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Krisz, a kolleganőddel ne foglalkozz..az ilyenek miatt kár idegeskedned.

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok...

Ki hogy van???

Nálam pörögnek az események azt semm tudom merre vagyok...
Szenvedek a fogammal amit betömtek, kezdem érezzni, hogy valami nem stimmel, néha fájdogál, lüktet, lehet kell még egy kicsi, hogy hozzászokjak, vagy nem tudom...Csak rendeződik, azért 2 napja csinálták, még magas is a tömés, majd csak kicsit lejebb megy ha nem akkor Hétfőn lecsiszoltatok még belöle...
Tegnap dolgozztam aztán meg elmentünk Dunaharasztiba a barátainkkal, kuskutyusért, fiút szerettek volna, de nem tudtak dönteni még 1 óra után semm, a végén meg rábeszéltük öket, hogy hozzák akkor mind a 2:kisfiút és kislányt!!!
Holnap pihi Vasárnap dolgozzom Én is meg a párom is...
Hétfőn szoli melo, no meg fogászat...kedd körmözés, meg megyek a Trófeába anyóséknak lefoglalni az asztalt, mert 22-én van a 25-dik házassági évfordulójuk és tölünk ezt kapják...Szerda szoli, csüti körmözzés, aztán rohanás forász-kozmetikus, Péntek szoli illetve. ballagás...
Huuu lesz van mit csinálni, fel is jegyzeteltem a naptárba Sűrű lesz a hét...

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 


Henne: Drukk a vizsgákohoz :D

Kriszti: Van de lofaszt nem ért...Már napok óta minden gép megy, s az emberek képesek sorban állni s várni, még a hütési időt semm tudják megvárni, pedig csak 3 perc...Tűz forró a plexid is...
Nálam valamelyik nap, tönn mint 160 ember volt :shock: Rengetegen jönnek...
Többiek???

Szép Napot
csip-csip18
 
 


Sziasztok, vagyok én is!

Ugye azt írtam nektek h mostanában szarul voltam, fájt hátam, mellkasom, derekam, fejem, minden! meg a közérzetem nagyon szar!
hát voltam dokinál, megmérte a vérnyomásomat és magas, 145 és 150 is volt, néha én is mértem, nekem is magas volt!
egyből azt kérdezte h szeretnék-e a közeljövőben babát, azért kérdezte h milyen gyógyszert írjon vérnyomásra, ahogy kimondtam h igen, már írta sorba a beutalókat! teljes labor, pajzsmirigy, hasi ultrahang, vese- szív ultrahang, tüdőszűrés, ekg, szemészet, hát apám, szóval most ezeket intézem, hétfőn meglesz a labor eredmény, ekg jó, többi majd később, mert ugye mindenhol időpont kell!
csajok valami tuti változik a szervezetembe vagy nem tudom, mert most pé előtt, elméletileg most van, vagy volt nem tudom, olyan szinten fájt a hasam, h be kellett vennem fájdalomcsillapítót, mert már azt hittem h vakbelem van, egyik nap nagyon megijedtem mert nagyon fájt, minden pici mozdulatnál, leüléskor, felálláskor, járáskor, mindig! de aztán másnapra jobb lett, utána már csak bal oldalon fájt! régebben olvastam már ilyet, h másnak is volt h egy hétig szenvedett nagyon, de szerintem ez nem normális! de most megint dolgoztam, nem tudtam nődokihoz menni, de már jobb, elmúlt! voltam vissza nődokinál a rákszűrés jó lett, P2-es!
nem voltunk sajna most együtt, mert az volt az utolsó dolog ami eszembe jutott, annyira fájt a hasam, meg szarul voltam!!
mindegy, legyenek meg a vizsgálatok, aztán majd utána próbálkozunk!

Henne szép pocid van, azért hízzál majd valamennyit!
Csip, nem semmi a fogorvos, de tök jó h így előre elintézed!
Kriszti mindenhol vannak ilyen munkatársak, ne foglalkozz vele!

Csajok, húgomnál bármikor megindulhat a dolog, bármi van persze azonnal próbálok írni, már izgulunk nagyon!

mindenkinek kitartás a nagy melegben!
alig vagyunk itt mostanában, nem tudom mi van...

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ilyen ritkán. :oops: :oops: :oops: :oops:

Henne, szép pocak! A hízás meg majd elindul. :wink: Az Afp-re meg nem kell adni, már minden orvos szerint tök elavult, csak arra van, hogy ijesztgesse az esetleges rossz eredmény a kismamákat. :wink: :roll:

Krisz, Te szegény jól megszenvedtél a fogaddal! De egy hős vagy, hogy a baba érdekében nem vettél be semmit. Nem lehetett könnyű. :roll: A hülye kolléganőd meg pukkadjon meg! Tuti csak amiatt szívózik, hogy elúszott egy napja a hétvégéből 1 napja. :evil:

Csip, látom Te sem úsztad meg fájdalom nélkül a fogászatot! :roll: Nekem most kéne visszamennem a 1/2 éves kontrollra - novemberben csinálták meg 7 fogamat - de csak húzom a dolgot. :oops: :?

Csicsy, Tesódnak mennek a Giga drukkok!
A pé fájdalmat sajnálom, nekem volt, hogy alig tudtam leülni annyira fájt a méhszájam. :roll:
A dokid nagyon alapos, jó sok mindenre elküldött. De ez így helyes.
Barátnőm anyukája 3 hónapig járt le a körzetihez, hogy fáj a hasa, alig bír enni. Elküldték a nőgyógyászatra, ahol közölték hogy gyulladás, kapott antibiot. Na, attól még rosszabbul lett. 2,5 havi könyörgés kellett a háziorvosnak, hogy elküldje gyomortükrözésre. Diagnózis: áttétes gyomorrák. :cry: :cry: :cry: Megpróbálták megműteni, de nem sokat tudtak tenni. 56 éves, lányok. 2 unokája van, a kisebbik most lesz 1 éves. :oops: :oops:

Jó a magyar egészségügy ,mi? :evil: :evil:

Mi jól vagyunk, hétfőtől teljes gőzzel dolgozom, (akkora kéne nem megjönnie). Jó kis kezdet lesz a munkához. :twisted: Kis fiam most már egész napos a bölcsiben, tök jól érzi magát, csak épp az alvással vannak gondok. Konkrétan nem alszik :shock: vagy csak 1/2 órát.
De cserébe este itthon már 8-kor alvás van, s reggel 1/2 8-ig durmol. :lol: :lol:

Na megyek, kihasználom hogy alszik, lecserélem a terítőt az ebédlőasztalon. Meg összesöprök, felmosok.

További szép hétvégét!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok...

Jó hogy jöttek Csicsy, Pininé!!!!!

Hát, amilyen jó volt a Szombat annyira szar volt a vasárnap, sikerült nem alap szinten össze vesznem megint anyumékkal...
A fogorvoson.Tudni kell, hogy már 100 éve magán orvoshoz járunk, mert csak mi oda járhatunk, mondta anyu annó...
No most Szerdán ott hagytam 10000 ft, és tartozzom még 8000-rel, és ma meg még 18000 lenne a fogam(össz.36000.-)...Szombaton mentem gondoltam Én, mert ügye nekem ugymondd "természetes"volt, hogy ők kifizetik nekem, mert mindig apu fizette ki nekem a fogamat!!!Mondják, hogy nincs pénz, már ezen is kibuktam, hogy akkor minek mentem el szerdán, ha tudták nincs pénz...na aztán nagy nehezzen kaptam 26000 ft-ot...akkor gondoltam oké, majd megadják a 10000 ami Szerdán Én kifizettem!
Így meglesz a fogam csináltatva, és majd vissza adja apu a 10.000.-
Na erre Vasárnap átmentem, mert ott hagytam képeslapot, és mondja nekem az Anyám!!!!Aki már 100 éve baszogatot, hogy menjek már el megcsináltatni a fogam.Hogy a Tominak nem jutot az eszébe pénzt adni???Mondom mert???Nem közös kasszán vagytok???Mondom de, mindent közössen fizettünk, akkor mért nem fizeti ki a fogamat???Hát mert nem az ő gondja, mért kellene neki???Neki is az anya fizeti ki a fogát.és akkor apám jött azzal, hogy ők nem fognak mindig élni, ne legyen ez nekem természetes...Meg ha ők nem lesznek mi lesz akkor fogaimmal???Na itt már patogot az agyam...Mondtam, hogy akkor jó lest az sztk, ti cibáltatok el magánba, akkor ott uigyfognak is vlem bánni...
És akkor anyu:akkor nincs a kasszátokban pénz???Mondom mien kasszában??A közössben???Mondom nincs közös kassza!!!Hogy lenne???Hát, hogy-hogy nincs???Mert nincs, mit belerakni, mert nem normálissan havi 1 szer kap fizut a Tomi, hanem itt ott 10-20-30 ezreket és mondom az elmegy, pikk-pakk, csekkre és stb-re...
Akkor sincs ez a rendjén!!!
És akkor mi lesz ha gyereked lesz???Hogy fogod fizetni a szülést ami 80.000 ezer???Hogy veszel neki babakocsit 100.000 ért, meg ágyat 50.000(ezt azért mondta igy mert mikor a barátnőmnél voltunk fent akkor megkérdezte töle mi menniy volt, és ö neki a barátja millimos, igy mindenből a legdrágábbat-legjobbet vették)
Na akkor eldurrant az agyam, és üvöltve zokogva kiabálta, hogy mit foglalkozzik azzal mi mennyi, nem vagyok köteles 80.000 fizetni orvosnak, aztán nekem nem kell 50.000 kiságy meg 100 funciós babakocsi 100.000...Akkor majd ugy fognak velem bánni, ha nem fizetek, de mondom nem fogok belehalni, mert hányan nem fizetnek, mert nincs pénze, és mondom, hány cigány felnevel 7-8 gyereket, nehogy már ne tudjak Én felnevelni 1 gyereket...
És eldurrant az agyam zokogtam, mondtam, hogy mekkora szemét, és fogtam hozzá basztam a 26.000 ft, és mondtam hogy majd megoldom a problémámat egyedül a Tomival és jó lesz nekem az sztk fogorvos és nőgyógyász, ugy ahogy más 8 milló embernek, mert nem mindenki teheti meg azt amit Ti tesztek-akartok!!!És eljöttem bebasztam ugy z ajtót, hogy csak na...
Mentem elszívtam fél doboz cigit, szerencsére párom nem volt otthon, mert zokogtam, na persze hazaért érezte valami, nem stimmel és elmeséltem neki, neki meg ez kurva szarul esett, hogy az Én szüeim azt akarják, hogy mindent fizessen nekem, de mért, hogy ha Én is keres pénzt???És Én is tudok fizetni csekket vagy akár benzi pénzt is tudok adin???nem vagyok smuccig, és magamé való, csak egyszerűen Én sajnáltam 36000 ft ott most a fogamra, meg ők baszogattak, hogy csináltssam meg.Nem gondoltam egyaltalán, hogy erre nekem a páromtol kellett volna pénzt kérnem, hissz mindig is ők fizették...
Na kipnaszoltam magam, rá is gyujtok, mertfelpörögtem....
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

Gyorsra kukkantottam be, sajnos rossz hírrel.. :cry: :cry: :cry:
Tegnap óta barnázom, ma reggel óta meg vérzem is, voltam a nödokimnál, azonnal a kórházban kötöttem ki...sajna a babám elhalt a 9. héten.. :cry: :cry: Holnap kell korán reggel befeküdnöm és mütenek, azaz kaparás altatással :cry: :cry: :cry: Teljesen kivagyok, de tudom, hogy megvan mindennek a miértje és hogy lesz babánk jövöre! :( :(
Valószínüleg a fogam kavart be, de ezt nem tudják pontosan megmondani....De annál szörnyübbet, hogy nincs szívhang... :cry: :cry:
Vendég
 


sziasztok,

jaj, lányok, ne hozzátok itt a rossz híreket. :( Krisz: sajnálom! :(( ezt már komolyan nem hiszem el... :( én pl még ezért nem merek fogorvoshoz menni...félek a kezelések hatásaitól a babámra...

Jaj, krisz, nagyon sajnálom :(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Kriszti:Én semm tudok mit írni, csak, hogy borzasztóan sajnálom!!!!
Megy privi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?