Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Orsi!
Képeket csináltatok az állatkertben?
Oké üzenj majd,ha aktuális a védőnéni.

Suzy!
Irigykedem a kert miatt,olyan jó lenne nekünk is egy kis házikó.
Nem baj van egy 6nm-es erkélyünk :? Legalább a ruhákat kitudom teregetni. :lol: :(
Én az alvásos időn most túl vagyok,nagyon rosszul alszom mostanában.Fáj a mellem,a derekam...

Nomi!
A magán nagyon drága?Azért mondják,hogy ne menj oda?


Itt is süt a nap!!!! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jaj nem is írtam,hogy tegnap apa hazajött és azt mondja nekem Kevin és Bence!Ezek tettszenek neki fiú névből.Csoda,hogy nélkülem talált valamit.Én tegnap összeírtam 12-őt,de ezek után meg se mutattam neki.
Szerencsére azért van ami mindkettőnknek tettszik,csak még meg kell szokni.
Aztán remélem 1 hét múlva már fény derül a nemére!


És tegnap végre megtaláltam a baba szívhangját az itthoni hallgatóval.Nagyon jó volt!!!! :lol: :lol: :lol: Eddig csak azt hallottam,hogy úszkál meg mocorog.

Szép napot mindenkinek,pihenjetek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Na tessék most már előbújni!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Jóóóó reggelt Kismamik!

Hogy telt a hosszú hétvégétek???

Gabi!
Csináltunk képeket...de Pesten felejtettük a gépet, igy max a hétvégén tudom feltölteni őket!
Szép kis nap volt!:-)
Nekem is van ilyen hallgatóm, olyan jó...Imádom!!
Esténként szoktuk hallgatni vele Babót!

Mi is átnéztük aneveket...hát lűnyok, van egy-két furi...hogy adhat valaki olyan nevet a lányának, hogy Orália....Bakker!

Na itt elkezdett zuhogni az eső!!!!
Az ég alja pedig olyan sötétjegeskék.....phuhha! Lesz itt vihar!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Én is szeretem a hallgatót,mindíg megnyugszom,hogyha hallom,hogy mozog. :lol:
Orália? :shock: És a Kandida?Az se semmi!

Nálunk süt a nap! :P

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Jaja, azt is olvastam...Jesszusom!
Szörnyű.... :lol:

Igen a hallgató arra jó, amikor már egy ideje nem érzem, hogy mocorog és...persze Orsika bepánikol, hogy mivanmá....akkor beüzemel és hallgatom ahogy dübörög a kis szive és szundit!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó :!:

Nálunk száz ágra süt a nap :lol: és nagyon jó időt mond mára :!: :D

Nagyon gyorsan és jól eltelt a hosszú hétvége, sokat voltunk kint, le is égett a karom és a pólóm csíkja meglátszik, hát gyönyörű lettem, nem gondoltam, hogy ennyire erősen süt a nap, annyira nem is éreztem :!: :roll:
Kicsit fáj a fejem, de front van, reggel mondta a rádió :!: :cry:

Gabi
Nagyon szép neveket találtatok, tetszik mind a kettő :!: :wink:
nálunk apácska agyal folyamatosan a neveken, Én még annyira nem :!: :roll: :wink: nála csak az Ádám van még porondon :!: :lol:
Én is meg fogom majd hallgatóval hallgatni :!: :wink:

Orsi
Vannak érdekes nevek, sokszor azt sem tudom, hogy fiú-e vagy lány :shock: :lol: a mai névnap sem semmi :arrow: Bársonyka :shock: :shock: :shock:
Neked nemsokára cukorterhelés lesz :!: :?: :wink:

Többiek :?:

Van dolgom, nem leszek ma sokat :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Ádám nálunk is a listán van!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szia Suzy!

Igen, a héten pénteken megyek dokihoz előtte megiszom a lötyit otthon és ott leveszik a vért....
Félek is...brrrr...vérvétel!

Annyira durván erőseket rugdos már a Babánk...kinyomja a hasamat..tök jó látni, ma reggel 6 körül keltett....

Ne dolgozz sokat Suzy!!!
Az Ádám szép név nagyon! Nekem is inkább ezek az "egyszerűbb" nevek jönnek be...

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
De előtte nem vesznek vért :?: és utána a lötyi :?: és megint v.v. :?: nálunk így van :!: :roll:
de jó érzés lehet neked már :wink: és már látod is, hogy rugdos :?: fantasztikus :lol:

Próbálom magam kímélni, nem megerőltető a munkám, de egy kicsit össze szaporodott, hogy nem voltam egy napot, pénteken :!:

Ma telóztam a központi védőnőknek, mert nálunk 2 védőnő is van egy kismamának, a központisok adnak beutalókat v.v.-kre és hozzájuk kell menni 4-szer a terhesség alatt a TGYÁS miatt, de azt hiszem ezt már írtam :!: na ezek nem semmi nők állítólag, de nekem elsőre felvették a telefont és kedves volt a csaj, na majd kiderül élőben :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
:-S...nem tudom, Én csak a terhesgondozási protokollt nézem...mindegy pénteken kiderül!

8.30-ra megyünk!
Majd ott megmondják akkor!

Ez van benne:
Terhesgondozási második laborvizsgálat, terheléses vércukor:

Az első terhességi laborvizsgálatokhoz képest annyi a különbség, hogy a vércsoport ellenanyag szűréses vizsgálatot csak a korábban ellenanyag pozitív kismamáknak, vagy az Rh negatív kismamáknak szükséges elvégezni. Ehhez a vérvételhez kapcsolódik az ún. terheléses vércukor vizsgálat:

A terhességi cukorbetegség (gesztációs diabétesz) és a csökkent cukortűrő képesség („rejtett cukorbetegség”) szűrésére terheléses vércukor vizsgálatot kell elvégezni. A vizsgálatot többféle metódussal szokták végezni. Az egyik ilyen módszer az ún. próbareggeli. Ennek során a várandós elfogyaszt 2 db zsemlét és egy pohár tejet. Majd 2 óra múlva leveszik a vért és meghatározzák a vércukorszintet. A másik lehetőség, hogy 70 gramm szőlőcukrot tartalmazó cukorszirupot fogyaszt el a kismama és 120 perc múlva történik a vérvétel. Amennyiben a 120 perces érték 7,0 mmol/l alá esik, a cukorpróba negatív. Ha 7,0 mmol/l és 7,8 mmol/l érték közötti az eredmény, akkor cukorbetegség hajlamról, vagy csökkent cukortűrő képességről beszélünk. Ha 7,8 mmol/l feletti, vagy a 120 percnél korábbi értékek valamelyike meghaladná a 11 mmol/l értéket, terhességi cukorbetegségről van szó. Szerencsére a rendszeres testmozgás és a széhidrátszegény diéta elegendő szokott lenni a vércukor normál szinten tartásához. Amennyiben szükséges, inzulinkezeléssel lehet kezelni a terhességi cukorbetegségben szenvedőket.

A vizsgálat menete rendelőnkben: A vizsgálat előtti este ne fogyasszon magas szénhidráttartalmú ételt. A vizsgálat reggelén a 70 gramm szőlőcukrot (patikában recept nélkül kapható) keverje bele teába, vagy citromos vízbe és pár perc alatt fogyassza el. innentől számított 2 óra múlva (nem később!) jelenjen meg rendelőnkben vérvételre

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Mindegy akkor azt csinálom, hogy viszem a szőlőcukrot és ott megiszom, aztán várok....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Végre egy kis nyugi! Már úgy vártam, h jöhessek!

Orsi
Most sikerült visszaolvasni rendesen. Micsoda bunkó volt az a nő!
Egyik ismerősöm mesélte, h valaki meg meg úgy járt, h utólag kellett kérnie igazolást, h nem élt senkivel élettársi kapcsolatba se, és így voltak hajlandók a babát az apuka nevére írni. Nem is volt elég, h apasági nyilatkozatot tett. (Mert ha van élettárs/házastárs akkor mindegy, h valaki irt-e apasági autómatikusan könyvelik a hivatalos nevére...) Magyarország.... :(

Nagyon szupi lehetett az állatkert!!! Majd várjuk a fotókat!!!! :)

Megkérdezhetem, h a babaszívhang figyelőt/hallgatót hol szereztétek be? Olyan jó lenne egy ilyen, csodamasina! :)

Nomi
Csak óvatosan a munkával!
Műszakban dolgozol amúgy? Vagy csak néha behívnak hétvégére is?

Gabi
Képzeld el, én is így jártam. Tegnap úgy fájt a derekam, h nehéz volt felkelni az ágyról! (Pedig még messze vagyunk a végétől...)
Neked amúgy jó a tartásod? Mert én még erre gondoltam, h emiatt lehet a hátfájásosdi.
A másik meg: nekem is annyira viszket a cicim, h szörnyű. Pedig nem nagyon szeretném, ha nőne...

Suzy
Álomkór az mindig tarol! :D
Nagyon szeretem a helyszinelőket, de egyszerűen nem birom végignézni, pedig 20:25kor kezdődik. Sosem derül ki, h ki a gyilkos..... :D
Vitamin:
Még egy levéllel van Elevitem, aztán visszaállok én is a Femibionra. (Amikor elfogyott a 12.hétig tabi, akkor vettem ezt a csomag elevitet a közti időre, h aztán folytassam a 13.héttől Femibionnal)

Sajnos vissza kell térnem a munkához! :(

Mindenkinek toábbi szép napot! :) (Itt is süt a nap!)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Köszi az infót!
Én is azt hittem, h ott kell dekkolni 2 órát....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!

Nem tudom, végülis...majd ott kiderül...
Nem eszek semmit egel, aztán majd a doki megmondja mit kell csinálni, lehet ott kel ülnöm két órát majd....
Majd jelentem Nektek! :wink: :idea: :lol: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hi-hi-hi! Ez halálos! :D :D :D Orália? Kandida? :D :D :D Majdnem jobb, mint a HozéÁrmándó és a Dzsenifer!!!!!
Köszi csajok! Majd lefordultam a székről a nevetéstől! :D
Létezik olyan szülő, aki ilyen nevet ad a gyerekének?!?!?!?!

Nekünk is jobban tetszenek az "egyszerű" nevek.
A Jázmin és a Dalma náluk is listás volt, de sajnos a Dalma foglalt, a Jázmin pedig nagyon nem jó a férjem vezetéknevéhez. (És sajnos semmilyen virágnév sem....)

Ugy várom már a jún. 7.-ét! Reméljük, h akkor kiderül, h Barni vagy Nati lesz-e a Babánk! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
A csodamasinát Én megvásároltam, mert amikor venni szerettem volna nem találtam itt a neten sehol, ahol licitálni lehetett volna vagy olcsóbban megkapni!Persze utána lett.... :shock:
DE! Úgy gondolkoztam, hogy jó lesz ez még a következő Babánál és addig is kölcsön tudom majd adni az ismerősöknek, barátoknak, ha babásak...
De nagyon jó kis szerkezet.... :P :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszönjük előre is a jelentést! :)
Olyan jó, h előttünk vagy és tudsz mesélni! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jah, ez a névmizéria...
De sajnos :? , akad egy-két furcsa emberke, aki olyan nevet választ a gyerekények, hogy szegénykém....egy életen át nevetség tárgya...
A Jázmin nekem is tettszik....
De azt hiszem a Dalma lesz a befutó...már látom....
És még nincs fiúnév....
Pedig kell, mert az egyik ismim a 29. hétig azt hitte , vagyis tudta, mert a doki 100%-ra mondta neki, hogy kislány....
Aztán hirtelen a Babó megkukacosodott....és végül kisfiuk született!

Hm, pénteken mégegyszer megnézetem a lábaközét.... :wink: :lol: ...ha hajlandó megmutatni!!! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hmmm...valahogy én is el tudnám ezt viselni....ha vki előre tájékoztatna.... :lol: :P
De szivesen teszem!

Jesszus, itt szülni is Én fogok először....eddig legalábbis úgy tűnik...
És legyen is igy, mindegyik Babó maradjon csak bent amig kell! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kismamik!

Facebookon találtam...

http://ruhafalva.hu/index.php?option=co ... e&Itemid=1

Hátha!!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
És fogsz írni sms-t majd ugye :?:
Nálunk úgy megy a cukros mizéria, hogy először éhgyomri v.v, majd jön a lötyi, amit előtte ki kellett váltani receptről és otthon feloldani, majd 2 óra séta és utána jön a cukros v.v :!:

Vivi
Én eddig csak Femibiont ettem és nem is fogok váltani azt hiszem, igaz marha drága, de nekem bevállt :!: tegnap este óta eszem a 400-asat :!: és megkezdtem az utolsó levél Duphastonomat, amit úgy kell szednem, hogy felét 2x1, másik felét 1x1, így nem hagyom egyik napról a másikra egyből abba, hanem fokozatosan :!: remélem utána sem fogok barnázni :!: :!: :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nemsokára megyek már haza, nagyon fáradt vagyok, délután alszom egyet tuti :!: :wink:

Ti szoktatok délután aludni :?: nektek nem keményedik a hasatok :?:
ma először nyilalgat néha a cuncinba :?: :shock: bocs, hogy így írom :oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Persze, hogy fogok! :wink:

Én is csak femibiont szedek, nagyon jó szerintem....

Na most megyek, séta....
Majd jelentkezem!
Puszi!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Kellemes sétát :!: :wink:

Anna, Noémi, Ceyla :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lanyok! Vegre en is hazaertem a setafikalasbol.... ma szabadnapos voltam...... Sikerult bejegyeztetni a hazassagot :wink: Kepzeljetek ma jok voltak a papirok :!: :!: :!:
Ilyen csak valami komediaban van,komolyan. Aztan beneztem 2 bababoltba..olyan 700 eurobol lenne sima kisagy meg semmiextra babakocsi. Ellenben talaltam egy jo kis babaruha boltot.

Vivi! Nalam ugy van,hogy az etteremben hetvegen van a hajra. Ugyhogy altalaban hetkozben vagyok szabad. De ez valtozo.... Szerencsere a munkaba nem halok bele,es szeretnek legalabb augusztusig dolgozni. Ha a labaim birjak...

Hat a nevekkel mi is furcsan allunk. En ugy dontottem,ha mar afrikai a ferjem,akkor legyen afrikai neve a babanak. Ha kislany lesz,Amara. Ez egy igbo nev,a jelentese Kegyelem Istentol,vagy valami hasonlo. De a fiunevek..hat Eric mondott valami Csikemukut ma reggel,majd meghaltam. Az en fiamat nem fogjak igy hivni... Azt hiszem,maradunk az Eric mellett.
nomi77
 
 


Suzy! Nekem is neha bele-bele nyillal...mitol?
Hat a tegnap hazajottem munkabol,es estig aludtam.....
nomi77
 
 


Sziasztok!

Séta letudva, benéztem egy bababoltba....
És egy olyan babaturi félébe is, tök jó rucik vannak, igaz használtak, de.....500 ftért plüss rugikat lehet venni.

Suzy, Nomi!

Nő a méhetek, változik az alakja....ezt érzitek ilyen nyilalás szerű szurkálódásként és valószinű az időjárást.
És figyeljétek meg, hogy Ti érzitek-e:
Én a mai napig megérzem mikor kellene megjönnie a mensesemnek....ilyenkor nagyon kis enyhe hasigörcseim vannak...nyilallásaim...

Nomi!
Nagyon szép nevek....hát a férjed által választott az nagyon furi és valóban vicces!Sztem is maradjatok az Ericnél.... :lol:

Remélem Annával minden ok, régen hallotunk felőle.... :shock: :(

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Helló lányok!

Vivi!
Nekem nem viszket a mellem,hanem FÁJ!!! :cry: És már most kb. a duplája,mint volt. :shock:
Én kölcsön kaptam a hallgatót,ilyen:
Kép
Ha minden jól megy akkor mi hétfőn tudjuk meg,hogy Jázmin vagy,ha fiú akkor ..... lesz-e.

Suzy!
Nekem nem volt semmi miután abba hagytam az utrót.Kicsit izgultam,de nagyon jó volt nélküle.A duphaston az szájon át szedős,ugye?

Nomi!
Amara és Eric,mindkettő szép,Erik nekünk is listás.Ez is,meg még vagy 10 fiú név.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szep jo estet!

Orsi! annyira picik voltak ezek a nyillalasok,hogy nem tulajdonitottam neki tul nagy jelentoseget,de most hogy Suzy is emlitette...elgondolkodtam :) Koszi....megnyugtattal...

Ma ujra rosszul ereztem magam :( Aludtam egyet delutan,de semmi valtozas.

Erdekes dolog ez a hallgato...most hallottam rola eloszor :oops: De utananezek,hol lehet kapni ilyesmit.

Jo ejszakat!
nomi77
 
 


Nomi!

Nyugi!!!!!Én is megijdetem amikor előszőr éreztem, de megynugtattak, hogy minden a legnagyobb rendben van..és igy kell lennie...alakul a tested, hogy megfelelő, biztos helyet nyújtson a Gyermekednek!
Hiszen még jó pár hónapig az lesz a világon a legbiztosabb és legjobb hely a számára...:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Néztem teszvesz-en ezt a baba-hallgatót, használtan kb. 6500-7500Ft körül van (+postaköltség), ha jól látom akkor MédiaMarkt-ba és Bababoltokba pedig 10.000Ft újonnan. Hát ez jó kérdés így...

Én is megijedtem, amikor csak úgy elkezdett nyílalgatni, meg keményedni. De egy picit megnyugodtam, h nálatok is van ilyen és hogy ez "normális".

Nomi
Ezek nagyon szép nevek! (bár szerintem is az Eric-kel jobban jár a pici, mint a másikkal. :) )

Anna
Remélem minden ok! Nagyon eltüntél...
(Bár lehet, h a lagzira készül. :) )


Tegnap emiatt a hülye idő miatt eldöltem "5percre" a kanapén, és reggelig aludtam...
Nem lesz ez így jó csajok! Szeretnék végre egyenletes szép napsütéses időt!!!!!!

Mindenkinek további szép napot!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, enm uncsiztok! :P Jaja, kész őrület volt a hétvége, nagyon megy már az intézkedés, meg most nagyon társasági életet éltünk a hétvégén, kellett menni jobbra-balra. Meg én hétvégén nem igazán szoktam gép elé ülni.

Most éppen azon filózunk párommal, hamár amugy is jogász, hogy hogyan tudjak minél előbb lelépni a melóhelyemről, mert ami itt megy, az borzasztó: lehet, vki azt mondja, h kényes vagyok, de bejövök a melóba reggel 8ra, elvégzem a munkám 9re, és onnantól kezdve semmi dolgom. Lehet, mások jól ellennének itt, de én olyan síkidegen megyek innen haza, h megőrülök, egyszerűen lelkileg és agyilag is megöl a semmittevés. De félek otthon is maradni egyedül, bár negy különbség nem lenne, mivel itt nincsenek kollégáim, full egyedül vagyok. Vhogy még ki kellene bírnom a nászútig, addigra az is viszonylag fix lesz, h babó megmarad, mert most még így a 9. héten nem igazán merek itt bent szólni a főnökségnek. Tegnap is olyat leművelt ez az idióta állat főnököm: kimentem egy irodaházba, ott végeztem 2kor, majd hazamentem Vörösvárra (azt volt 2 körül, nem volt már értelme visszamennem a 12. kerületbe az irodába, ha amugy is 4-fél 5kor végzek). Otthon befekszem az ágyba pihizni, erre 3kor felhív:"Anna, maga hol van?" Mondom neki, h irodaház volt, stb, elindultam haza. Erre rámszól, hogy menjek vissza az irodába, mert még lenne 1 óra munkaidő. Autóba pattanok, visszaérek negyed 5re az irodába, 3tól kint rohadt az autójába a 40 fokban, kinyitottam az irodát, elment pisilni, és hazament. ÉS a rohad köcsög ezert hivott be engem!!! Most is itt van, és netezik, majd most mondja nekem, hogy túlóráznom kéne, mert jönnek ma 4re, és nincs aki kávét csináljon, ha kérnek. Nekem ma meghívóosztásom van 6tól... Én ezt komolyan nem bírom, ami itt megy... Fizuval lazán csúsznak egy-két hetet, mégcsak nem is szolnak...

Kép
presario
 
 


Egy ilyen 60 éves vén fasz, a felesége meg mintha maga lebbe az atyaúristen, olyan szinten lenézi az embert, hogy szinte a parketta alatt kúszok. És közbe egyik céget vágja tönkre a másik után, met olyan buta, mint a sötét éjszaka, és egy egyszerű excell táblázatot sem ért. És az a fajta, akinek ha elkezded elmagyarázni, és ő nem érti, még téged néz hülyének, hogy te idióta barom, h tudod igy elmagyarázni... Tegnap nem tudtamvmit neki elmagyarázni Wordbe, erre azt mondta, h takarodjak ki az irodájából...oké, röhögött közbe, d ehát akkor is...

Bocs, h igy kiakadtam, de ez már iszonyatosan nyomaszt. :(

Kép
presario
 
 


Illetve lenne még egy kérdésem tőletek, ha túl személyes, akkor nem kell válaszolni :) : ti hogy álltok a szexszel? Én megmondom őszintén, hogy már kb egy hónapja nem szexeltünk a párommal, ami engem tökre zavar, mert előtte ezzel nem votl gond, viszont most nagyon nem kívánom a szexet, helyette az esti tvzés jobban bejön. :( Ez normális? Azt hallottam, h ilyenkor a libidó szinte megszűnik, csak olyan ijesztő. :(

Kép
presario
 
 


Anna

Munkahely:
Ilyenkor neked is meg a babádnak is a nyugalom a legfontosabb! ha mindig felbosszantanak a munkahelyeden, akkor szerintem érdemes lenne egy időre betegállományba menned... A leírásod alapján az egész bagázs nem ér annyit, h egy kicsit is bosszankodj miatta!!!!

Libidó:
Ne aggódj, én az elején - (és néha még most is) - rendre átalszom/átaludtam a romantikus pillanatokat...
Annyira fáradt és álmos voltam/vagyok estére, h nem sok mindent lehet velem kezdeni.
Viszont a helyzet nálam javult a 2.trimeszterre! :) (Biztosan nálad is fog!) és visszatér a kedved! :)
Tehát, ha ébren tudsz maradni, akkor lesz kedved a szexhez :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Köszi, Wiv, én is úgy olvastam/hallottam, hogy a 2. trimesterre jobb lesz. Talán nem is a fáradtságon van a hangsúly, mert ergó szexelhetnénk este fél 9kor is, vagy hétvégén reggel, csak inkább a kívánáson van a hangsúly. Hétvégén reggelente sem az az odabújós vagyok, hanem kinyílik a szemem már 3negyed 8kor, elkúszok pisilni, mert az az első, aztan amire párom felébred, adigra én már vmit molyolok. Hát ige, este meg tényleg az van, hogy sokszor a házimunkát elvégzem vhogy, aztán kidőlök.

Igen, ez a munka dolog teljesen kiakasztó, ma se csináltam még mást a netezésen kívül, napom fénypontja lesz, amikor ebédet rendelek. :-/

Kép
presario
 
 


Sziasztok :!:

Szokásosan sok a munkám nem tudok jönni, most beindult az élet, kell a pénz a nyaralásra a dokiknak 8) :!:

Olyan hamar elfáradok, mi lesz velem később :?: :shock: nekem most ez az idő sem nagyon jön be, annyira kalapál a szívem, melegem van egyfolytában, jó a vérnyomásom és a pulzusom is rendeződött :!: :roll: nagyon furán érzem magam, de gondolom a fronttól is lehet, egyébként is megérzek hideget-meleget :!: :roll:

Anna
Nálam is a helyzet dettó így van, apácska nagyon el van kenődve, de már sokszor Én is, mert március 11 nem most volt, előtte meg :!: :roll: :? Én is azt hallottam változni fog ez, mint minden :!:

Ha csak lehet és meg tudjátok oldani, inkább legyél, maradj otthon várandósan és ne idegesítsd fel magad nap, mint nap, nem ér az egész annyit :!: :roll: a nyugalom mindennél többet ér neked is és a pocaklakónak is :!:

Noémi
Örülök, hogy van előrelépés papír ügyben :lol: szép nevek :wink:

Orsi
Köszi, akkor megnyugodtam, bár a Nővérem is mondta, hogy mi ez, de Ő is ezt mondta :!: :wink:
Én nem érzem meg a menzim, mert nekem nagyon keveset volt, volt, hogy egy hónap kimaradt a PCO-m miatt :!: :roll: de hallottam már ilyenről :!:

Gabi
Tök jó lehet ez a hallgató, még soha nem láttam ilyet, felcsigázott, be kellene szereznem nekem is :!: :roll: :lol:

Vivi
Jó munkát :!: :wink:

Szép napot Csajszik :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Így azért megnyugtatóbb a dolog, hogy tudom, nem egyedi az eset. Igaz, én előtte se voltam egy nagy libidóharcos, heti 3-4 bőven elég volt, de az igy most szokatlan. Nálam nem szól semmit a párom, nem is nyomul, de gondolom, belül azért biztosan eszébe jut, ráadásul kis pubertás lett belőle, kiragyásodott, gondolom, a szexhiány miatt. :-/ No mindegy, ugy döntöttem, hogy kivárom az első trimeszter, és ha akkor sem változik, akkor az evés közben jön meg az étvágy elvet fogom alkalmazni. ;-)

Tényleg jó az a szívhallgató szett, ilyet én is befogok szerezni.

Kép
presario
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt itt Sopronban voltam védőnőnél. Minden ok.
A vizeletemben talált egy minimális fehérjét...amit észre is vettem már kb. egy hete..hogy kicsit több folyásom van, mint szokott. Pénteken jeleznem kell a dokinak.
Meghallgattuk a szivhangot, ami elég nehéz volt, mert Kisdrága folyton elmászkált és élte a saját kis életét bennem....
Sikerült hiznom is picit, aminek Én csak örülni tudok, mert végre gyarapodok picit...na nem sokat...de azért 2 kiló is kiló....
Igy tartunk most 59,5-nél.
Hát ennyi......Kár, hogy a védőnénimet nem vihetem magammal Pestre ...imádooom!:-)

Vivi!
A hallgató 8000 ft újonnan, legalábbis ez az Angel...amit Gabi betett ide, Nekem ennyiért vették a szüleim, ráadásul a Brendonban.....mert csak ott volt.De sztem Pesten máshol is meg tudod venni!
A Tesz-Veszen...meg lefoglalni, postaköltség akkor ugyanott vagy, mintha újat vennél...de azért nézd meg máshol is!

Anna!
Örülök, hogy jelentkeztél.....már izgultunk érted!
Hm, nem jódolgok ezek....mennyit kibir az ember, mert ugye dolgoznia kell valahol....Anna, miért nem mégy táppénzre, iradk ki magadat a nőgyogyiddal, ha nem birod! A terhesség alatti stressz sokat árt a magzatnak, főleg az elején....Tudod Én is úgy gondoltam, hogy nem birom majd ki itthon....be fogok depizni, mert előtte hatalmas munkatempóban irányitottam el 70 dolgozót és 146 fogyatékos/pszichiátriri beteg mindennapjait! Valamint ezer dolgoban részt vettem, egészségfejlesztésben a háziorvosnál...szabadidőszervezésben a helyi iskolánál...szóval pörgött az élet...de azt is tudtam, hogy emelett a tempó mellett nem lesz nyugodt időszaka a terhességemnek...igy itthon maradtunk! Azóta nyúzom az angol tudásom, hatalmas állatvédő révén besegitek gazdikeresésekben, etetem a kidobott állatkákat, és éppen arra készülök, hogy összeállitsak egy olyan kérdőivet amelyben felmérhetem, hogy a csepeli Rákóczi-liget lakói, milyen egészségi állapotban vannak és szeretnék a ház parkjába megszervezni nekik egy egészségnapot....
:? Bár nem tudom mennyire lesznek erre nyitottak....végülis káét funkcióban gondolkodtam...amolyan ismerkedő nap és az egészség, mint érték bemutatása...kicsit játékos formában...hm...!Ha kevesebb lenne az ingázás....több időt tudnék erre szánni!:-D
Na mindegy, tervek vannak...

Szeretnének kizsigerelni bennünket a végletekig....a főnökeink!Elfelejtik, hogy mi is emberek vagyunk...és azt is elfelejtik, hogy ők honnan indultak anno.... :!: :!: :idea: :wink:

Libidó:
Az első trimeszterben nekem annyi gondom volt, hogy begörcsöltem egy- egy orgazmus után és akkor pihentettük a dolgot....de aztán, minden elmúlt....és azóta rendeződött a szexuális életünk, elég intenziv...annyi változással, de ezt szerintem már irtam, hogy megnövekedett a nyáktermelésem és úszok egy-egy együttlét után...
Nem vagyunk prüdek...megbeszéltük.... :!: :D
A hétvégén szeretkeztünk Apával és ugye a hasam miatt már kevésbé fér hozzám, ezért némileg csökkentek a pózaink számai...na de, szeretkeztünk és nekem a bokámon is folyt......hát ennyire durván jön a cuccosom..:-)
Anna nyugi, változni fog....de azért tudjuk a férfi ...férfi...birják ők szex nélkül, de sztem kevesebb ideig mint mi...ha nem akarsz szeretkezni....akkor add meg neki máshogy, amit kiván.... :wink:

Suzy!
Ez a rohadt idő.....tegnap este mondták a tévébe, hogy Kismamiknak fokozottan ügyelni a pihenésre!!!!És a folyadékbevitelre!
Vérnyomás......ma a védőnőnél 89/46...pulzus 96...szted???
De hát már megszoktam...mindig ennyire alacsony! Akármit csinálok....ez van!
Sztem nagyon sok utolsóidős meg fog szülni a héten...frontok jönnek-mennek....

Gabi!
Remélem jól telik a napod! :P

Nomi!
Ne dolgozz sokat, pihizz! :D

Ceyla!
Remélem nálad is minden okés!Eltűntél Te is! :wink: :lol:


Jah, ha valakinek kellene ez a hallgató Én nagyon szivesen kölcsönadom....úgysem használom minden nap! csak szervezzük meg az átadást....
:idea: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszi Orsi az okosságokat! ;-)

Az baj, ha a vizeletben van fehérje? Mert nekem azért némi folyás, főleg, mióta terhes vagyok. :-/

Kép
presario
 
 


Anna!
Azt mondták semmi komoly, doki megnéz, most úgyis kell kenetet vennie, meg megnézik a méhszájat/ ellenőrzi, hogy zárt-e/...és kiderül mi ez...az sem kizárt, hogy egy kis fertőzés..hiszen ilyenkor fogékonyabbak vagyunk mindenre, de ez nem árt a Babának...hiszen nyákdugó a helyén...a hüvelyedből oda nem jut fel semmi sem...sztem lehet felir egy kupot és ennyi.
Nem kell megijedni... :) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam első hüvelyi ultra hangon! Ezt irta a leletre a doki:
40x35mm-es ut-ban 11mm-es endrometrium, benne 3,5mm-es cystikus felritkulás! Korai grav
Ez szerintetek 100% terhesség? Mikor menjek újra hogy biztosabb legyen?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Szia Timi!

Mikor menseseltél utoljára?
Mi volt az első napja a mensesednek?
:idea: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Persze terhes vagy ez tuti!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Én a helyedbe a 7. héten mennék vissza, de ezt a doki nem mondta Neked?
Tudod akkor már van szivverés és elég jól látható is.... :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


április 14,de 29.-én voltunk együtt

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Értem, de tudod a tényleges terhesség időpontját az utolsó mensesed első napjától számolják....
Persze ha idősebb a terhességed, az az idő múlásával úgyis kiderül majd....mert lesz majd a Babádnak egy biometriai ideje...amit később a szülés időpontjának a kiszámitásához használ majd a nőgyógyászod!
Igy lettem én is a 18. héten....fél óra alatt 19 hetes....
Ez a beágyazódási időtől függ...mert ez mindenkinél egyedi...kinél rövideb kinél hosszabb!

Én akkor is a 7.héten visszamennék a dokidhoz.....
Engem ekkorra rendeltek vissza....a szivverés miatt!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szia Timi!

Ezt én most nem értem...csináltál terhességi tesztet, és aztán mentél dokihoz? Mert ha pl van + teszted, akkor terhes vagy, nem? Miért nem kérdezted meg a dokitól, mit jelent, amit rákörmölt a leletre? :)

Igaza van Orsinak, én 4. héten voltam először dokinál, akkor nem látott még semmit, majd 6. héten petezsákot, 8. héten pedig már szívdobogást. :)

Kép
presario
 
 


Sziasztok!
Bocsi,,nem voltam a,mert dolgoztam délelőtt 12-ig,délután meg dolgom volt.
Holnap reggel védőnő,aztán délutánra megyek dolgozni.

Libidó:
Hát nekem nem jött vissza :roll: Most sem kívánom a szexet. :?

Most csak ennyi :oops:

Jók legyetek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?