Új privát üzeneted érkezett!

Babicsek! Ez bizony laptetű, úgyhogy hiába látod esélytelennek ezt a ciklust, vlmi van a levegőben :!: :wink:
Vendég
 


Hát megvót a nagy ünnep! :lol:

Kritikus rokonokkal nem taliztam, sőt még öreganyám is megdícsért. Ez felér a lottó ötössel, mert az öregasszony is rettent kritikus. Aszonta, hogy hiába vagyok vékony, most mintha szebb lenne az arcom. (Király. Eddig ronda voltam, na de így 29 évesen, most minden jobb). Szóval ez tőle nagy bóknak tekinthető, és semmi egyébre sem tett megjegyzést, így egész jól telt a napom. :wink:

Bazsa!
Isssstenem, te is milyen kis vékonyka vagy. A pocid viszont tényleg kicsit nagyobb. Hajrá bébik!

Aagassi!
Ne legyél olyan kritikus a nagyszülőkkel! Biztos a legjobbat akarják. A Drága Mamát is szeresd, látod milyen jóságos? Még meg is főzött ma neked. :lol: :lol: :lol: (Egyéb irányú véleményemet az anyósokról megtartanám, mert .....huh, na hagyjuk is!)

Mi lesz ha megmutatod nekem a kis babókáidat? Én is ütyülüpütyülüzni fogok velük. Csak ott fordított lesz a szerepjáték. Nem a gyerek lesz a matrica, hanem én tapadok majd rájuk.

Babikám!
Köszönöm a köszöntést, gyönyörű a gólyád. Rózsaszín is, meg kék is. Lehet válogatni. :wink:
Nagyon drukkolok, hogy jókor legyen inszemetek, valahogy csak meg lehet oldani. Sokat gondolok Rád és szorítok is nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Az más szitu, a suliban tudnak viselkedni...ott tudják, h velem vannak. Itt meg mintha újra el kéne adniuk magukat, azt se tudják, hova legyenek.
Vendég
 

 
 

Dy, Vius!
Nagyon köszönöm, hogy szakajtottatok rám baba mellett is időt és nem felejtettétek el a szülinapom.

Lucim!
Hol az én Eclipse barátnőm? Ennyire leköti a kismama jóga? Remélem azért vigyáz magára. Ha odaát beszélsz vele, mondd meg neki, hogy nagyon hiányzik. :wink:

Te meg már 16 hetes terhes vagy? Vagy nem jól láttam a vonidon? Istenem, mindjárt itt a fele. Pedig még csak most örültünk annak, hogy sikerült. :wink:

Bezém!
Hogy vagy? Kíváncsi vagyok, milyen lesz az új vonalzód. A Lexikés is nagyon cuki. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassika!
Na jó, azért majd én is megpróbálok disztingválni. Uralkodok magamon, amennyire csak tudok. :wink:
(De én előre figyelmeztettelek, ha megkaparintom a kölyköket, nem tudsz majd leszedni róluk. :lol: :lol: )

Anyóssal te is ilyen jóbaráti nexusban vagy? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


kedves mamával nagyon jóban vagyok...

...én vagyok az a fajta, aki évekig képes nyelni, aztán robbanok; ezt kb. 3-4 évente előadom...mondjuk, van is mit nyelnem mindig...

...most is feltette a "deugyeleszSAJÁTgyereketekis" című lemezét :twisted:

na ilyenkor szoktam mondani, h dehát már van 2, a nevük is hamarosan a miénk lesz és még örökölni is fognak utánunk :lol:
Vendég
 


Ne is mondd!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.05.25 16:06-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ó, lehet, h rokonok! :wink:

Enyim esküvő után 2 héttel már erősen érdeklődött az unoka felől, merthogy ugye volt nászéjszaka...

...aztán nászút után 2 héttel.

Azt meg, ahogy a meg nem született Babáinkról nyilatkozott egyszer "vigasztalásképpen", inkább le se írom, azzal végleg elvágta nálam magát.
Vendég
 


Engem ezzel a majd jön szöveggel ki lehet kergetni a világból.

Tudtam mindig is, hogy nem lesz egyszerű, másfél éve kezelnek a dokik. Gondold el, ha eddig vártam volna a kivizsgálásokkal, hol tartanék most.

KépKépKép
bikfy
 
 


Egy kaptafáról valók ezek mind! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.05.25 16:07-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindegy is. Szót sem érdemelnek tovább.

Mit csináltok holnap?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bakker, ezt nem tudtam; az gázos lehetett...anyós és főnök egyben. Le a micivel, h bírtad!
Vendég
 


Tudod ki az én anyósom, ugye?

KépKépKép
bikfy
 
 


remélem, h most lesz vlmi búcsú a faluban, legalábbis mintha készülnének rá; de mivel nem vagyunk tősgyökeresek és senkit nem ismerünk, nem tudhatjuk pontosan

ha nem lesz búcsú, akkor elhúzunk Zuram unokatesójához kiskecske-nézőbe

amúgy meg nem ártana végre behennáznom újra a hajam, azt is meg kéne ejtenem, míg az Ember kéznél van :)
Vendég
 


jaj igen, azt tudom, h ki az anyósod, csak azt nem tudtam, h dolgoztál a keze alatt
Vendég
 


Már akartam is kérdezni, hogy mivel kened a hajad, neked mindig olyan gyönyörű színű. Én állandóan olyan vöröset akartam, mint a tiéd, de olyan lett mindig, mint a stoptábla. Piros. :shock: Na ezt meguntam, így lett melírcsíkos.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dolgoztam hát, hála Istennek, az a világ is elmúlt. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Imádom az állatokat. A kiskecskék meg nagyon édesek. Biztos tetszik majd a gyerkőcöknek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


ez bizony igazi hennaporból készül, kicsit macerás, de természetes anyag és nekem tetszik

tipp itt:
http://antalvali.com/019_henna_lawsonia ... ment-32526

én ilyen biotyúk vagyok, mindenben: kaja, kozmetikumok, tisztítószerek, minden
Vendég
 


Még jó, hogy ma éjszaka anatómiázni akartam. :lol:

Lassikán elköszönök, holnap korán kelünk. Uram megy méhekhez, pörgetnek, én meg tanulni fogok. Anyu főz ebédet, annyira kimoccanok itthonról, aztán újra könyvek fölött görnyedek majd. De szép kilátások! :evil:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az anatómiát imádom, mondjuk én nappalin nyomtam, úgy könnyebb volt.

Kitartást, nem könnyű szép időben tanulni!

Jó éjt, én is lépek; még szeretnék olvasni picit!
Vendég
 


Jó éjszakát!

Én egyedül nem mernék nekifogni ennek a hennázásnak, de ha megunom a szőkítést befested egyszer nekem? Nem túl macerás a buli? Annyi minden kell bele. Bár lehet, hogy csak így olvasva macera. :wink:

Még 1x jó éjt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


jó reggeltŰ!!!!!

mindenkinek sok puszi és kellemes hétvégét, de most különösképpen

Rodi,
nagyon sok boldgságot kívánunk névnapod alkalmából!!!!!!!!! Remélem szép napotok lesz!!!!!!!!!!!!!!! puszi
Vendég
 


Sziasztok

Rodina Sok boldog névnapot kívánunk!!!

Mi nem sokára indulunk a családi tóra pecálni.
Dari tegnap tök nyügi volt de este 9 től aludt reggel fél 8 ig én is aludhattam volna de egész éjjel forogtam mint a ringispil.


Bikfy ez természetes amikor tudok jövök sajna nem mindig sikerül jönni meg visszaolvasni sem.

Megyek mert könyörgés van.


Sziasztok

szép napot

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Érdeklődni szeretnék, hogy Ti hogyan döntöttétek el, hogy az inszeminációt választjátok? Doki ajánlotta? És hogyan tudtátok rávenni a párotokat?

Sok helyen azt írják, hogy az inszemináció TB támogatott. De persze nem mindenhol. Ez azt jelenti, hogy csak a gyógyszereket kell megvenni?

Én nagy nehezen (sok év próbálkozás után) rávettem a férjemet, hogy menjünk el dokihoz. Most jelen pillanatban pszichológushoz járunk, hátha ezzel megoldódik a problémánk.

Kicsit tartok az inszeminációtól. Olvastam egy könyvet (Baba blues), ahol eléggé fájdalmasan írta le a kezelést. Nem is maga a beavatkozás, hanem a rengeteg gyógyszer volt a megterhelő.

Kérlek amennyiben van rá időtök írjátok meg nekem, hogy mire lehet számítani az eljárás elejétől a végéig?

Előre is köszönöm!

Mné
mné
 
 


Jó reggelt!

babi,
bizz benne,h nem csütörtökre esik. nekem az orvosom azt mondta először,h szombatra esedékes az inszem és hétfő lett belőle. a tüszők kiszmíthatatlanok...

aagassi,
az én párom is a tesóm gyerekeivel nagyon engedékeny,mindent megenged nekik,nem értette meg ő sem az elején,h ettől nem fogják jobban szeretni. én elég szigorú tipus vagyok,ami annyit jelent,h vannak bizonyos szabályok,amiből nem engedek és mégis imádnak a gyerekek. lassan kezdi ő is látni,csak nehezen mond nemet nekik.
az első unokák? ha igen,akkor majd megtanulják ezt is kezelni!

bikfy,
én vékony? jó,nem vagyok vastag,de annyira vkony sem.164 cm vagyok és 60 kiló körül. 50 voltam,de gondolom a hormonok segítettek pár kilót felszedni,ami csak hasra és seggre megy :)

én az anyósommal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot.de a párom sem. nekem ez furcsa egy kicsit,mert nagyon családcentrikus vagyok,de természetesen megvan az oka és tökéletesen megértem. egy nagyon rossz indulatu nő,aki csak a saját érdekeit nézi és soha nem fogom megérteni,h miért jó neki,h elveszíti az egyetlen egy fiát. többször kapott már esélyt,amivel nem tudott élni,így teljesen megszakadt a kapcs. Így járt!
a páromat sajnálom,mert nincs senkije,csak én. és remélem hamarosan gyarapodunk :)

téma pocakom:
mindenkinek felhívnám a figyelmét,h 1 hete volt az inszem,uh nem lehet terhespocak. de ugye,h olyan???? valószínű,h a pocakom előkészíti most a terepet :lol:

itt is ezer ágra süt a nap,uh ma mindenképpen megyünk fagyizni. tegnap is ilyen idő volt,de pihiznem kellett ez a kemyény hét után, viszont volt itthon is fagyi. vanilia fagyi friss eperrel,nyammmi.



Kép
Vendég
 


szia mné,

üdv itt nálunk először is :)

nekem most volt 1 hete az első inszemem,maga az inszem nem fáj egyáltalán,csak egy picit kellemetlen,de mikor kellemes a nőgyógyásznál??? azóta van alhasi fájdalmam,ami normális és egyáltalán nem elviselhetetlen.
hogy hogy döntöttük el? orvos ajánlotta,mivel 3-4 éve vagyunk rajta a témán és a sima hormonkezelés sem használt, sőt pszichésen engem teljesen kicsinált. az inszemmel nincs semmi bajom,sőt nagyon jól érzem magam és először hiszem,h nagyon közel vagyok a célhoz!
a gyógyszertől csak fáradékony vagyok,ami szeritem nem olyan megterhelő!

nézd én most nagyon őszinte leszek!
ha valaki igazán szeretne gyereket,akkor mindent megtesz érte! ha akkora fájdalommal járna,akkor is megtenném,mert nekem ez az életem! amikor esetleg fájok egy kicsit,mindig a cél van előttem,ezért elviselem,sőt még örülök is neki,mert ennek így kell lennie!valami történik odabennt és ez csodálatos érzés! ha nem megy másképp,akkor ilyen úton leszek terhes!

megkérdezhetem,h miért jártok pszichológushoz?
Vendég
 


Jó reggelt!

Rodikám!
Nagyon boldog névnapot kívánok, sok-sok szeretettel. :wink:

Aagassi!
Hajad remélem szép lett. :wink:

Bazsa!
Vanília-eper? Ne is mondd! Most elmegyek éás megeszem a habos-joghurtos epertortám és ez a te hibád. Olyan szép a kép amit feltettél, hogy nem bírtam uralkodni magamon. :lol:
A pocakod az utrótól nagy. Sokan jártak már így vele. Dita még terhesnacit is vett miatta. Igaz, akkor siukerült is neki a lombik. :wink:

Vius!
Jó pecálást!

Nati!
Már 9 napja!!!! Jujj, ez egyre izgibb.

Mné!
Olvass pár oldalt vissza! Az én férjemnél antitalentumabbat nem tudsz elképzelni, kb. 3 napja is úgy vitatkoztunk a kezeléseken, hogy hajnal 3-ig bőgtem.
De mint ahogy a csajok is írták, mondtam neki, hogy jó lenne, ha felvenné az én fordulatszámomat, vagy csúnyán hangzik, de le is út, fel is út! Megmondtam már neki többször is, hogy nagyon szeretem, de ha kell, keresek másik apukát, mert nekem gyerek kell. Ebben nem ismerek tréfát.
Nem is nagyon értem a kérdésed. Hogy fájdalmas-e az inszem? Az addig való út fájdalmasabb. Nem testileg, az lószar, lelkileg nehezebb. De azért vagyunk itt egymásnak, hogy támogassuk mindig azt, akinek kell. Az inszem olyan mint egy sima rákszűrés. Szóval az semmi. És intézete válogatja, de inszemnél általában csak gyógyszeres peteérés serkentés van. Ez általában Clostylbegit, amitől hízni sem lehet. Szóval ne tessék betojni! Nézd meg az én vonalzómat! A napokat számolom vissza. Nemhogy félek, de a csajokkal a centit vágjuk.
Ne halogasd a dolgot! Először is keress fel egy jó nőgyógyászt, lehet, csak valami triviálisan egyszerű ok miatt nem jön a baba. És ha még úgy sem, akkor keress fel egy meddőségi intézetet!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bazsa!
Szinte ugyanazt írtuk. Ha fáj, ha nem, nekünk gyerek kell! Nem igaz? :lol: :lol:

Mné!
Anyagiak: intézete válogatja. Van, ahol államilag támogatott, de nagyon sokat kell várni. Na látod, az fájdalmas. Idegileg. Aztán vannak a magán intézetek, ahova általában 1-2 hónap múlva, de van ahova akár holnap kapsz időpontot. Ezekben 1 inszem kb. 50.000 Ft. De tény az is, hogy ezekben jobban figyelnek rád, mint az államiban. De még 1 valamit higgy el! Nem ez az összeg sok! Önként és dalolva kiperkálnám, csak már tartanánk ott! Amíg ide eljutsz, ennek az összegnek sokszorosát fogod dokiknál otthagyni. Ebbe bele kell vágni, hidd el, mindenki meg tudta oldani valahogy.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ne törjétek túl sokat a fejeteket, mert abba bele lehet bolondulni. Az indulás főleg rajtad múlik. Te vagy a főnök. Aztán a férjednek úgy sincs más választása. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


SZiasztok,

hűűűűűűűűűűű mennyit írtatok, 1 órája olvasok vissza, de még csak a 899. oldal alján vagyok :oops:

Addig is próbálok reagálni:

Nati,

a beülti után én is a Szívek szállodáját néztem, majdnem a szülésig kitartott :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó sorozat, szerintem szeretik a babák, és szépen megtapadnak, nehogy lemaradjanak a következő részről :lol:

Beze,

örülök, hogy a hematóma szépen visszafejlődött :lol:

Bikfy,

férjem a meddőségi kezelés alatt hihetetlen megértő és mindent bevállaló volt, ha csak ezt néznénk, azt mondanám, hogy álom pasi.
Aztán az élet más területein pedig tud olyan bunkó lenni, hogy már nekem is megfordult a fejemben, hogy elhagyom, meg is mondtam neki, sőt amikor Danika 2,5 hós volt egyik éjjel össze is csomagoltam és elmentünk anyukámékhoz aludni :cry:
Szóval minden pasiban van jó és rossz, ki itt, ki ott mutat magából bámulatra méltó együttérzést és kedvességet, de mindent összevetve az összes férfinak egy anyja volt, mind egyforma.... :roll:

Mi jól vagyunk, viszont elég nagy bajba kerültem, mert szerdán voltam dokinál és mondta, hogy jövő pénteken megműtik és onnantól 3-4 hétig nem lesz :shock: :shock: :shock: Na már most ha utána számolok, akkor 39 :shock: hetes leszek mire újra lesz dokim, és annak függvényében, hogy Danika 36 hét 6 naposan kibújt és a fiúk amúgy is szeretnek hamarabb születni elég gáz a helyzetem :cry:
Azért választottam ezt a dokim, mert az előzővel is pórul jártam, épp aznap reggel utazott el síelni amikor nekem elfolyat a magzatvíz és akkor a mostani dokimnál szültem aki amúgy a főorvos.
De most SENKI nincs akire rábíznám magam a szülésznőn kívül :!:
Ráadásul a baba elnyomja a medencémet és a szemérem testemen ujjnyi visszerek lettek (Danikával semmi ilyen panaszom nem volt), tegnap este fürdésnél ahogy tapogattam még ott is visszér van ahol a gátat vágják. AZ én dokim tud a problámáról, de egy idegennek, hogy és mikor tudom elmagyarázni, hogy csak óvatosan a szikével.
Ráadásul a 36 hetes uh-ra is a 37. héten kell mennem, amit Danciból kiindulva megint feleslegesnek érzek, és 1 hónappal előtte már nem kaptam időpontot :shock: csak a 38. hétre :roll:

SZóval ennyi, bocs a panaszért, de most nagyon kivagyok. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsikám!
Abszolút megértelek. Nem is tudom, mivel vígasztaljalak. Igazán még a dokit sem tudom szidni, mert mondjuk, ha nyaralni ment volna, az bunkóság. Na de a űtét? Hát ő is emberből van.
Mi van az eredeti dokiddal, akinél Dancsit akartad szülni? Ő most nem lenne jó?

A férjes dologgal megnyugtattál. :wink: Olyan érdekes, de hiába gondolkodom, nem nagyon tudok egyéb hibáját mondani. Alapból ő egy jó ember és nagyon figyelmes férj. Csak ez a dokifóbiája ne lenne!
Lehet, ezért nem jön hozzánk a bébi. Az apjának le kell győznie önmagát. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kedves Bazsa és Bikfy!

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

Hogy miért járunk pszichológushoz? Mert a nem működik közöttünk a szex. A férjem ejaculatio retarda nevű problémával küszködik, és eddig 6 év alatt nem tudtuk megszüntetni. Így gondoltam, hogy első sorban ezt kell megoldani. Adunk a dokinőnek egy esélyt. Ha ez a "lelki baj" megszűnik, akkor talán magától összejön a pocaklakó. Ez a nyár valószínűleg a pszichológussal fog telni. A Meddőségi központok úgyis bezárnak a nyárra. Ha 3 hónap alatt a dokinő nem tud segíteni, akkor irány a meddőségi központ. De melyik is? Olvastam jót is, rosszat is. Nekem a nőgyógyászom az Uzsokiban dolgozik. Ez befolyásolja, hogy melyik központot választom?
Először a nőgyógyásznál kell jeleznem, hogy ilyet szeretnénk? Hogy működik ez?
Tavaly, mikor volt a nőgyógyásznál, és említettem, hogy szeretném ha megvizsgálna, hogy minden rendben van-e nálam, akkor azt mondta, hogy én még túl fiatal vagyok, és egyébként is ha nem jön össze a baba, akkor először a férjet kell végignézni. Hát akkor nem tudtam rávenni a hites uramat.
Szóval hogy is megy ez? Először a nőgyógyásznál kell jeleznem, és ő mondja meg, hogy melyik központba menjünk, vagy rögtön jelentkezhetek a meddőségi központban? És a vizsgálatokat a saját nőgyógyászom fogja végezni? És ilyenkor kinél szül az ember?

Előre is köszönöm a válaszokat!
mné
 
 


mné,
te döntöd el,h hogy csinálod! mehetsz a nődokidhoz is és kérdezd meg mit ajánl,de mehetsz a meddőségibe először,nincs jelentősége. én mentem a meddőségibe és még nem is volt nődokim,mert az addigiakban csalódtam. azóta van nődokim,akihez majd akkor megyek,ha terhes lettem,addig a meddőségi.
én a helyetekben már most kérnék időpontot a meddőségibe,ha olyan sokaáig tart (itt németben nem kell annyit várni),max lemondjátok,ha közben összejön.
itt 2 év sikertelen próbálkozás után ajánlják az inszemet.
az,h kinél fogsz szülni,az is rajtad áll és mint olvasod,közbejöhet bármi. bármikor választhatsz másik orvost,ha nem vagy megelégedve. ez nagyon fontos,hisz időt nyerhetsz. én nem lacafacázok,megyek ha nem vagyok elégedett.
itt sok a tapasztalt kismama és leendő kismama,nyugodtan gyere és bármiben szivesen segítünk!


monic,
ott ahonnan én is jövök ugye,szerintem nem jók a dokik! remélem nem haragszol,ha őszintén leírom,h én ha fizetnének érte sem szülnék ott! nekem nagyon sok barátnőm ott,Szegedre jár! megkérdezhetem,h ki az a doki,akinél előtte voltál? a mostanit tudom ki (a táblázatból),nem ismerem.én anno a bánfynál voltam,ő jó doki,csak én elköltöztem aztán pestre és igy nem mentem többet hozzá.őt tudom ajánlani. meg ha az segítség a jeremiást ismerem még,de egyáltalán nem ajánlom.csak rosszat hallottam róla. remélem nem haragudtál meg...


bikfy,
téged tényleg megnyugtat,ha másnak is van gondja a párjával? jóóóó, tudom,h nem úgy gondolod :wink:
csak jókat röhögök mindig,mikor írod,mert ugy hangzik,h jajjj de jó nem csak én szenvedek :lol:
de persze értem mire gondolsz. hidd el nem fogsz tökéletes pasit találni! őszinte legyek? én nem is vágyom tökéletesre :roll: az olyan unalmaaas

épp most beszélgettem a skypeon egy barátnőmmel és meséli,h otthon fizetni kell a szülészorvosnak?????? ez komoly???? kemény
nagyon undorító ez az otthoni rendszer. de addig míg az emberek ki is fizetik a csúszópénzt,ez nem is fog megváltozni! Amíg én otthon voltam egy fillért nem adtam orvosnak! az más,ha elégedett valaki és ezt meg szeretné hálálni,de az hogy addig míg nem fizetsz nem foglalkoznak veled??? hol élünk???
a barátnőmnek nem volt szülőorvosa,így otthagyták és a férje rugta rá az ajtot a nővérekre,akik épp tévéztek,h valaki mozduljon már meg! a feje már kinnt volt a babának. ohhh én ezt el sem akarom hinni,h ilyen van!
Vendég
 


most hívtak a tesómek,h megyünk e velük vadasparkba...
hát hogy a fenébe ne :)
juhééééééééééé :lol:

este jelentkezem még...

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nézegettem a freeweben lévő összefoglaló táblázatot a meddőségi központokról. Nem igazán tudom, hogy melyik lenne a legjobb. Ti hova jártok/jártatok? Érvek/ellenérvek?
Bazsa: Tanácsodat megfogadva holnap felkeresem az egyik intézetet, csak addig el kell dönteni, hogy melyiket...

Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Megkaptam a kezdő lökést tőletek, és igen, igazatok van, én vagyok a főnök!

Még egyszer köszönöm!
mné
 
 


hahó!

Mné! Üdv itt, szerintem jó helyen jársz, bár nálam nem aktuális téma az inszem, csak itt ragadtam, de biztos vagyok benne, h jó csapatba kerültél. Itt a Csajok tapasztaltak, és ami még fontos, h nagyon összetartóak!

Bazsa! úúúúúh, vadaspark, de jó Nektek! Mi azt napoljuk vlmikor nyárra, tőlünk azért lenne mit autózni...marad a kecskesimi. :)

Bikfy! nem egy nagy cucc a hennás hajfestés, a löttyöt főzöm akármeddig, aztán mikor épp van időm, akkor belekeverem a hennaport, és már trutymózom is a hajamra. Amire figyelni kell, h hennás hajfestés előtt min. 2-3 hónapig semmiféle kémiai hajfestés ne legyen (nálam nem volt gond, mert ezzel kezdtem), állítólag attól borzalmas színe is lehet. Meg ami még fontos, h csak jó minőségű, valódi indiai hennaporból legyen. Én speciel simán felkenem magamnak kb. 10 perc alatt egy pár gumikesztyű segítségével. A Zuram ahhoz kell, h lekösse a Gyerekeket addig. De ma nem volt gond, mert csak most, ebéd után kentem fel...egy reklámszatyorral a fejemen ülök a laptoppal az ölemben :D majd este fürdésnél mosom le, addig hidratálja is a hajamat meg színezi is. Ha egyszer elszánod magad, szívesen megcsinálom. Amit legjobban szeretek benne, h mindenkinek más lesz a hajszíne tőle; függ az eredeti hajszíntől. Persze vörös lesz, csak az árnyalata más és más. Az enyém szőkés barna gyárilag, ahol szőkébb, ott világosabb a vörös is és így természetes a hatása. Meg nem roncsolja a hajat. Na nem kampányolok tovább... :oops:

Bazsa! Nem kell fizetni a szülészorvosnak, csak "finoman" jelzik, h elvárják. Ki így, ki úgy. Na jó, tudok olyan dokit is, aki nem fogadná el, de az ilyen ritka, mint a fehér holló. Ha én egyszer odajutok, akkor megvan a doki, akiben megbízom...ő pl. nem fogad el pénzt, a fejemben megvan, milyen köszönő ajándékot adunk majd Neki.

Moncsi! Ez patthelyzet, és tényleg nem a doki hibája, az élet hozta így. Akinél először szültél volna, őbenne teljesen megingott a bizalmad? Mondjuk nem úgy illene, h ha már a jelenlegi doki tudja, h valószínűleg nem lesz ott a szülésnél, akkor rábízzon vlkire, akit ajánlani tud, akiben megbízik?
Vendég
 


sziasztok,
megjöttünk!
jó volt nagyon csak hatalmas a park és nagyon elfáradtam.
a képeken levő állatokat mind láttam,csak a rókát nem. elbujtak biztos. vettem vadaskaját ott,de nem nagyon voltak elragadtatva az állatok tőle...

aagassi,
melyik vadasparkba akartok menni? bécs mellé?
na az az igazán jó. itt poingban el volt kerítve minden és gyalog lehetett bemenni.inkább ilyen hatalmas állatkert feeling volt.


olyan lassan megy az idő... hát már sosem jön el a teszt napja??? még 1 hét...
Vendég
 


Sziasztok!

Én is lejelentkezem. :D

Kint voltam a kertben. Muszáj volt kapálni egy kicsit, mert olyan kemény volt a sok esőtől, mint a beton.

Sütkéreztem is egy kicsit.
Kép

Csak az a rossz, hogy előjött az allergiám, így állandóan tüsszögök kint.

Bikfy: Eszembe jutott az epres tortád. Majd meghalok egy kis sütiért.
Hogy megy a tanulás?
Kép

Kiki: Milyen volt a hétvégétek?

Bazsa: de jó nektek hogy mentetek a vadasparkba. Én is mondtam apusnak hogy menjünk el valahová, de őtt kimozdítani nagy teljesítmény. Mondjuk megértem, mert szigeteli a házat és fáradt. :?

Kép
babicsek
 
 


bazsa: tudom mit érzel. Az utolsó 1 hetet nagyon nehezen viselem én is. Bízzunk benne hogy gyorsan elszalad.

Moncsi: Hát nincs szerencséd. Remélemmegoldódik a dolog hamar és egy jó dokit fogsz kifogni. De tényleg nem ad át valaki másnak a dokid? Vagy a szülésznő nem tud ajánlani valakit?

Mné: Én a Kaáliba járok. Ott egy inszem 40 000 forint. Plussz a gyógyik amik kellenek. Nekem a 4. inszemem lesz. Nekem a dokim javasolta. Ugyanis hosszú ideje próbálkoztunk egyéb módszerekkel, amik nem voltak sikeresek. Remélem nektek hamar sikerül megtalálnotok a megfelelő helyet. Én mai eszemmel úgy gondolom, hogy hamarabb is elkezdhettük volna. Maga a beavatkozás nem fájdalmas, az ember tényleg nagyon sok mindenre képes és sok mindent kibír a cél érekében.

Most megyek fürcsiztetni bogyócskát. Még lehet hogy benézek.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Drága Rodi:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, köszi, ma nem valami jól, de úgyis mindjárt vége a napnak. :roll:

Monic, hú, ez nagyon rossz helyzet. A szülésznő nem tud ajánlani valakit, vagy a mostani dokid? 39 hétig nem hiszem, hogy Dávidka bent marad. :roll: Hát nem irigyellek...

Mné, nyugodtan jelentkezz be valamelyik meddőségi központba, egy sima nődoki szerintem semmit nem ér.

Aagassi, a szülőkkel néha nem könnyű, az én anyám pl nagyon nehezen értette meg, hogy nem adhat a gyereknek csokit. Most már nincs gond, de hiába, ők annak idején máshogy neveltek minket! A két gyerkőc pedig természetesen így is a tiétek!

Babi, drukkolok nagyon!

Kiki, mikor tervezel védőnőhöz menni? Tüneteket érzel már?

bazsa, megértelek, nekem két uh között vánszorog az idő...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


RODINA Boldog Névnapot Kívánok!
Kép

Kép
babicsek
 
 


Rodina,

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eldöntöttük! A Dévai Intézetet választottuk. Holnap fel is hívom őket, illetve az igazság az, hogy már ma telefonáltam nekik,de sajnos érthető módon nem vették fel, pedig nagyon szerettem volna.
Kíváncsi vagyok, hogy mikorra kapunk időpontot!
Kérlek drukkoljatok, hogy minél hamarabbra!

Mné
mné
 
 


mné,
de sietős lett :wink:
természetesen kapod a drukkot :)
Vendég
 


Kiki!
Köszönöm a nyugtató öleléseket! Te hogy érzed magad?

Aagassi!
Remélem túléltétek az anyósodék látogatását nagyobb gubanc nélkül! Az anyósok, bármilyen rendesek is, ilyenek! Tudják, hogy lehet elérni, amit akarnak!

Bikfykém!
Erre mondják azt, hogy a barátaidat megválogathatod, de a rokonaidat kapod!
Én is nemsokára 36 éves leszek, és még a szülinapomon nekem sem lesz gyermekem! Úgyhogy semmiről nem vagy lemaradva!
Te az anyósoddal dolgoztál együtt???! Hát, minden elismerésem neked! Te, tényleg egy nem semmi csajszi vagy!
Remélem, ment ma a tanulás!

Babicsek!
Nagyon jók az eredményeid! Ha csak szerdán kell menned és tüszőrepit is kapsz, akkor szerintem pénteken lesz az inszem. A tüszőrepitől számított 36 óraára szokott lenni az inszem. Nagyon szurkolok!

Nati!
Küldöm a babaragacsokat! HOgy vagy kismami!

Lányok!
Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntéseteket! Olyan kis tündérek vagytok! Olyan szép kis képeket kaptam tőletek! Köszönöm!

Monic!
Ott is tud visszér lenni?! Te jó ég! Hát erre sosem gondoltam volna. Sajnálom a dokidat! Hát nem lehetsz ilyen peches! Hátha Dávidka tovább bent marad, és minden rendben lesz! A dokid egyébként mit mondott erre a helyzetre?

Beze!
Te is jól vagy? Hogy van az epéd? Mindennap fáj?

rodina74
 
 


Rodi, majdnem mindennap. Ez van... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


na én elköszönök mára,
jó éjt mindenkinek!


Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: