Új privát üzeneted érkezett!

Twist!
Húúúúdenagyon szép kis Dorka, és ez a sapi milyen cuki :P Kornélnak is "megmutattam" a kiscsajt :lol:
Ez diaphyllin jó cucc bejön a keményedésekre :lol: , Kornél jól van nagyokat nyújtózik kiböki az oldalam :roll:
Ja a neten agyon vásároltam magam, olyan jó cuccokat, már jól állunk.

Krisz!
Jól néz ki a reggelid nyami-nyami.És a spagetti is döfi!

Na dobok poci képet is
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Délelőtt még esett, délután már csak borús volt az idő. Sétáltunk nagyokat, mindenki szivattyúzza a vizet.

Kisnorbinak sebes a popója, ilyen ronda még sosem volt, tegnap kijött 2 foga, szerintem pár napon belül jön még 1. Így összesen 6 foga van, Kirusnak 8.

Keny, szép a pocid! Nemsoká 31. hét!

Twist, nagyon szépek vagytok! Kis mosolygós csajszid van!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


28+6 Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Twist, nagyon édes!!Megmutattam Apának is, ő is olvadozik!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Elég nehéz napon vagyunk túl.
Éjjel szegény Milánnaknagyon fájt valamilye és nem vagyon tudtuk hogy mi. :roll:
Próbálkoztunk mindennel de kb 3-om óránként űvöltve kelt!
Nem a foga az még tuti.
Lehet, hogy a hasa sajna megint! :(
Aztán Dévény torna reggel ott is órdítás.
Sűríteni fogjuk heti 2X megyünk.

Keny, Baba nagyon szépek a pocók gratulálok.
Keny neked mennek Kornélka bentartó drukkok!

Lois kistesó miért is ne! :lol:
Én olyat vettem ami egymásra tehető tároló és három db.
Egy zöld vizipacis egy sárga zsiráfos, és egy narancs oroszlános, nos és persze az ehez való asztal.
Ezen az álatok feje van csak nem az egész, így lehet még a két színvariációt megkülönböztetni.

Köszönöm a névnapos köszöntéseket!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani:

Nálunk is nagy sírások voltak éjjel mi se tudtuk kitalálni mi lehet a baj. Bár nálunk a fog az lehet. Séta közbe is egyszer csak elkezdett sírni, feszegette magát a babakocsiba a másik pillanatba meg játszott.

Miért kell sűríteni Dévényt?

Keny, Baba:

Nagyon helyes pocik!

:D

Twist:

nagyon cuki Dori és ez a sapi! :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Twist,
ééédes Dorkád! :lol: :lol:

Keny, Baba,
csinik vagytok nagyon, pockok azért nőnek ám! :wink:

Rani,
nem lehet, hogy éhes?
Dévény azért kiszittyózza, a nonstop sírástól víz is kimegy belőlük :roll: :wink:
miért kell heti 2?? az soook egy ilyen picinek, főleg, hogy javult is, nem?

angel37
 
 


Köszi a Dorka dícséretet:)

Rani: sajnálom szegény Milánkát, hogy valamije fájt:( Az olyan szörnyű, amikor nem tudsz rajta segíteni és csak sír.

Keny, de szépséges pocóka! Jöhet majd Kornélka udvarolni, szeretettel várjuk:)) :wink:

Baba, a te pocakod is nagyon gyönyörű! Klassz a kismama felsőd!

Na, megyek összeesni, puszi nektek!
Vendég
 


Angel, még akartam neked írni, hogy a Dorka név nemcsak kutyusoknál fordul elő, hanem ma képzeld, hogy azt hallottam a tévében, hogy Dorothy, a dinoszaurusz. :lol:
Vendég
 


Hahó,
voltam, olvastam :)

Kismamijaink gyönyörűek, Babócák csodaszépek Mind!!!! :D

Lois,
kifli-sztori minden anya rémálma :( - örülök, hogy minden ok!!!

Puszi Mindenkinek!

tillidian
 
 


Szegény Milán baba. Olyan nehéz kitalálni, hogy mi a baj.

Rám meg a frászt hozza Eszti időnként, mert ma reggel is véres volt a füle belül. Állandóan kikaparja. Pedig csutkára van vágva a körme. Mégis időnként felsérti.

Keny, Baba, gyönyörű pocók!

Twist, tegnap két órát sütött a nap, aztán meg esett az eső. Mára is szar időt mondanak. Esővel, zivatarral. Itt már esett is reggel.

Szöcsi, Eszti feneke is ki van most pattogva. Szerintem megint készülődik egy fogacska. De még nem látom, hol. :roll:

skrisz72
 
 


Lányok bocsánat a zavarásért,ne haragudjatok hogy irok.
Egy nagyon kedves ismerősömnek Decapeptyl injekcióra lenne szüksége a lombik kezelésének folytatásához.Megvásárolná.Már csak 3 napi adagja van úgyhogy elég sürgető a dolog.
Nagyon kérem aki tud segiteni az irjon nekem.
Köszönöm szépen!
Minden jót és szép napot kivánok

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Ma reggelre valamelyest javult a popónk. Éjszaka viszont 2x keltem a fiatalúrhoz. Ez a felső 4-es fog, elég nagy lesz.

Krisz, miért kapkod a füléhez? Nem lehet, hogy fáj neki?

Rani, mi is heti 2X jártunk Dévényre, kb. 10 hósan kezdett rajta vigyorogni, addig ordított. Egyszer a férjem meglátta a sírást, azt mondta, nem visszük többet. De muszáj volt. Járás még most sem tökéletes, néha vannak egyensúlyi problémák, jövő héten maszek szemorvos, mert az államiban azt mondták, nincs semmi baja. Szerintünk meg kancsal, lehet, ez okozza a részegtengerészt.

Nikó, van már fogatok?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kamilla, szerintem itt nem nagyon fogsz találni, mert a Kaáliban nem hallottam, hogy azt írnának. :cry: Remélem, sikerül szerezni.

Twist: Bonikótól kaptam kölcsön a felsőt. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Twist: nagyon édes Dorka baba!!!!! A huncutul csillogó kis szemecskéitől elolvadok :lol: :lol: :lol:

Keny: ilyen szép pociban nagyon jólérzi magát Kornélka, remélem addig amíg Te akarod!

Krisz: merénylet ellenem, ilyen képet feltenni, tejeskávét ihatsz reggelire :oops: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lois: hajrá kisteso!!!!!!!!! Te vagy az egyetlen, aki szerint kislányom lesz, mindenki fiút jósolt. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szöcsi, nem kapkod, piszkálja. Főleg, ha álmos. Bedugja a hüvelykujját és forgatja benne. :? De az is lehet, hogy épp viszketett neki... :roll: hát jól megvakarta. :?

Baba, tényleg szép az a felső. :D

Sannah, bocsi. :oops: :lol: :lol: :lol: Jól vagy? Kutyákok?

skrisz72
 
 


Egy tegnapi friss fotó. Ez a csábos mosoly mindent megér! 8)

Kép

skrisz72
 
 


Összes baba és összes pocak egyre szebb! :D

Enyém kölkök rongyak, de nem baj. Ma Dani "csak" 5kor kelt... Az eddig 4hez képest már haladás.

Lois!
Peteérés: basszus, nekem még mindig visszaugat az az egy szál lombik. Merthogy ugye nálunk Pasi miatt kellett. És a múlt héten voltam a dokimnál, kíváncsiságnól csinált UH-t, és kiderült, hogy még mindig kettessével érelelem a petéket...

Skrisz!
Reggeli. Aztaaa, jól megnéztem. Kaja nálam úgy néz ki, hogy 11-12 körül kajálok, amikor alszanak, és általában arra a napra annyi. Merthogy nem lehet az ikrek előtt enni, akkor sem, ha 10 perce ettek, leülni a kajával meg végképp esélytelen. Úgyhogy most evvan.

És még akartam írni, csak ezek szétkapják a lakást, meg egymást...
vovanda
 
 


Twist,
még a végén kiderül, minden állatból is van egy Dorka :lol:

Szöcsi,
újabb fogacska :roll: :wink: szemészethez drukk!
vízhelyzet jobb?

Krisz,
Diána is ezt művelte a fülével, kikaparja.
esténként van hogy huzigálja elalvás előtt, én is ezt csináltam anno.
ha baj lenne, fájna, akkor sírna, tépné - legalábbis én így tudom.
no igen, egy ilyen mosoly :D :D
aranyos ez a felső, csajos 8)

itt süt a nap :D mondjuk meddig...
megyünk meglepetés nagymamaköszöntésre :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!

Végre tudok írni pár sort.
Köszönjük a tudósítást, drukkokat, és gratulációkat!! Életem legjobb élménye volt a szülés. Nagyon szépnek éltem meg.
Kedden jöttünk haza, mert besárgult a Drágám. Szerintem hasfájós lesz, mert fájdogál a hasa, de éjszaka egyszer kelt fel enni. Szép lassan összeszokunk. Pancsit nem szeretjük, mintha nyúznák szegénykémet. :lol:
Most megyek mert felébredt. Mindig éhes, tejcsi szerencsére van, remélem lesz is. :lol: Próbálok jönni ha elaludt és visszaolvasok meg dobok képeket.

Puszi! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, de jó, hogy jöttél és várunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm a Kaális topicnak hogy segitettetek és hogy sikerült szereznem Tőletek! :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a pocigratiut :oops: , Ma is volt uh-om és képzeljétek Kornélkám 1700gramm :P :P :P , úúúúgy örülök neki 300-at hízott 10 nap alatt, olyan kis ügyes, ilyenkor mindig arra gondolok van értelme ennek a sok fekvésnek, mindjárt nem is fáj a hátam :wink:

Krisz!
Eszter kis tünemény :lol: titta apja!

Lili!
Képet, képet!!!!!

Baba!
Neked is jó nagy a gömböcöd :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Akkor ma van a 30+0 nap?? :lol:
Nagyon csinos vagy, látom kerekedsz fentebb is :roll:
1700 gr, nem semmi :shock:

Skrisz!
Nagyon édes ez a kép, iszonyú édes és szép rajta Eszter! :D Nagyon jó színe van, meg olyan kis pír is van az orcáján, nagyon bájos :D
Ruci is csini, bár én kerülöm az ilyen világosakat, mert a hason-csúszással nem kompatibilis :roll:

Twist!
Dorka tüneményes, rakhatnál igazán több képet is, én még alig láttam róla :roll:

Baba!
csini vagy te is nagyon :D Jó a fényképező akasztója :wink:

Rani!
Én jól lemaradtam a névnapi köszöntéssel :oops:
Szóval akkor most :arrow: Boldog névnapot Milán!! :lol:
Sajnálom a nyűglődést :?
Én is a narancs-citrom-zöld kombinációt kerestem, asztalban volt is, csak tárolóban nem. Így kék-zöld-citrom lett.

Vanda!
És stimu az ilyen duplázást okoz?? Nem is tudtam :shock:

Lili!

végre :D Képeketképeketképeket!!!!!!!!

Nekünk is van új fogacska, tegnap dugta ki a hegyét, meg lenn is van két dudorunk...szóval itten intenzív fognövesztés vagyon :P

Huhh, azért ne drukkoljátok itt nekem össze a kistesót, én még azért nem szeretném, Zétény nagyon kicsike még :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ma kivittem hintázni Esztit. Még nem hintázott, csak ücsörgött benne. Hátat fordítottam neki, és az elszáradt petúnia virágokat szedegettem. 10 másodperc múlva halk puffanás. Eszti kiesett a hintából fejjel előre, hasra a betonra. Az égvilágon semmi baja nem lett az ijedségen kívül. Egy karcolás sincs rajta. Azt hittem infarktust kapok. Előredőlt a hintában, így a súlypont előre került, és kifordult a hintával. Aki vett kis piros műanyag hintát, egy percre se vegye le a gyerekről a szemét! Nem biztonságos.

Köszönjük az Eszti dícséreteket.

Lilikém, üdv itt újra! Várunk nagyon!

skrisz72
 
 


Szöcsi :!:
Kisebesedett popóra legjobb a babafürdető, a sima, gyógyszertári. (tubusban vagy tégelyben) Jó alaposan kend be, hogy tocsogjon és reggelre meggyógyul Norbi popója!

Baba :P , óriási a hasid, csinike!

Pussz

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Keny, szuper! Látod, csak rendben lesznek a dolgok!
Nekem elfogyott tegnap a kúpom, az este már gáz volt. Nem hiszem el... :cry:

Lois, hogy te milyen vicces vagy!!!Jájj, kell is cukkolni a kismamát! :P

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sikerült feltölteni végre! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Skrisz ne mááár, jesszusom. Jó, hogy nem lett baja. Elhiszem, hogy nagyon megijedtél! Még olvasni is rossz volt!

Xandra, köszi. Fiacskáid olyan édesek. Biztos kis rosszcsontok.. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jövök még csak most ismét szopi van. :lol: Jaj lányok ez annyira jó!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, úgy örülök, hogy élvezed az anyaságot! Nagyon cuki Domi.

skrisz72
 
 


Lili, jajj, de kis cukorfalat! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz: köszi jól vagyok, lassan megy az idő a genetikai uh-ig, akkor nyugszom majd meg végleg, addig még kicsit parázok. Kutyákok jól vannak, bár eléggé elhanyagoltak, naponta kellene fésülni, de nincs kedvem... .
Gyönyörű Eszti csajszika, nagyon szép, bájos kisbaba!!!!
Hinta: atyaég, sokkot kaptam volna.

Lili: nagy gratula szépséges fiúcskához, nagyon édes!!!!!

Keny: kitartás, már nincs sok hátra csupán 6 hét, az meg hamar elrepül :lol:
Vendég
 


Lois!
Igen 30+0 :lol: , doki is mondta, hogy szép méretek!

Baba!
Nekem 2 naponta megy a bórsavas kúp, és minden ok kopp-kopp!
Neked abból már nincs?

Lili!
Húúúúúúú de nagyon szép kisfiú!!!Én is ilyet szeretnék :P

Krisz!
Jujj! :shock: , ezek a hinták.....

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, lejárt a szav.ideje.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönjük szépen a Dorka dícséreteket:) Esős időben nem tudtam mással elfoglalni magam, fotóztam a kis bigét:)

Jaj,de rég nem voltam :oops:
Lili, nagyon cuki kisfiad van:))))

Angel: Tuti igazad van, lehet, hogy van Dorka, a cecelégy is:))) Vagy Dorka, az óriáskígyó. Majd még nézem a mesefilmeket és kiderülnek a dolgok... Dóra, a felfedező még egész jó:)

Krisz, de édi a kiscsajod:)) De jó, hogy nem lett baja a kieséstől. Fej-nehezek a babák, tudod:) Dorci meg gátlások nélkül hátracsapja magát, amikor felveszem. Ülésből is hátra dobja magát. Nem tudom, mi lesz később, nem fél semmitől sem.

Keny, hatalmas gratula a 30. héthez! Még a végén túlhordás lesz:)

Sannah, én sem tudtam pocakosan fésülgetni a kutyusokat sajnos. De szépen rendbe lehet hozni utána egy kiadós kozmetikázással :wink:

Szöcsi, piros popsira nekem csak lassabban gyógyulós megoldásom van: Kamillával lemosni minden tisztába tevéskor. Hagyni megszáradni és bekenni Sudocrem-mel. Ez nálunk 4 nap alatt hozta rendbe.
Vendég
 


Sziasztok!

Ahogy olvasom mindenkinek nehéz napjai/északái vannak.
Biztos ez a szemét idő! :evil:
Milánka azért fog heti 2 szer járni mert még nagyon feszes és talán így jobban segít neki.
(persze megkérdeztem nem e lesz neki megterhelő de mondták, hogy nem)
Jövőhéten nincs a csajszi az utána való héten csak egy hely volt így vagy 3-om hét kell mire 2 szer megyük.


Lili nagyon édes Domika cuki baba.
Jó hogy van tejcsid! :wink:

Lois köszi a névnapi köszöntés még így útolag is! :wink:
Akkor a tároló az más mint az asztal?
Mármint akkor az egyiken egész álatok vannak a másikon meg csak a fejek?
Lehet, hogy én vittem el azt a színkombinációt a tárolókból? :oops: :roll:
(ugye tök arik, ja és nekem a polc is nagyon tecc csak nins helyünk)


Skrisz cuki Eszti, na és ez a mosoly! :wink:
Nekünk is van ilyen műanyag hintánk és egy barátunk is így járt vele szóval nekem ezt ő már mondta, hogy nem túl biztonságos.
Ő egy régi övet átfűzött a háttámlán lávő résen és "beköötötte" a gyereket!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
Nálam úgy látszik, igen. Merthogy szülés óta eddig ahányszor nézte, mindig minimum két tüszőt látott. Előtte soha (precíz doki bácsim van, ha megyek a szokott éves vizitre, UH-n is mindent megnéz, hogy minden rendben van -e). Meg mióta megszülettek az ikrek, piszokul megérzem a peteérést (fáj a hasam, feszít, mint stimukor).

lili!
Tündéri kicsi manó. :D

Meg volt balu ovis évzárója, édesek voltak nagyon!
vovanda
 
 


Keny, bementem a gyógyszertárba, TAj számom alapján kikeresték, mi volt a lejárt kúp összetétele és elkészítik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Szöcske:
2 alsó kint van már 3 hónapja és szerintem jön a felső 2-ő- De sajnos ez miatt a pocsadék idő miatt hideg van itthon és reggel nagyon rekedt volt a hangja, Lehet ezért is sírdogál de nem nagyon merem közénk venni. Meddig kell a légzés figyelő? Mikor nem áll fen a bölcsőhalál ? 1 év után?

Skrisz!

Nagyon tündéri a Eszter! Nekünk is olyan a hinták és okos anya kikötötte a fenti 2 csomót ami gyárilag rajta van. Hát Gréti is majdnem kiesett, apa meg közölte a csomó azért van, hogy ha előre döl a gyerek ne csússzon át a súlypont. Csomó visszakerült de nem merem magáa hagyni. Szabaduló művész. Pénteken a Müllerbe a földön volt a hordozóba, váloggatuk a játékokat ő gondolt egyet és kimászott belőle. A hajam égnek áll olyanokat csinál. :D

Lili:

Nagyon édes Domi!

Rani!

Gyorsan pótolom én is a köszöntést. Boldog névnapot Milánnak! :oops:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, pont ennek olvastam utána a neten én is. Azt írják, hogy 2-4 hónap között a leggyakoribb, de a légzésfigyelőt 1 éves korig jó használni.
http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.p ... bmt=Keress!
Vendég
 


Sudocremet használok mindig, de valahogy most utolért ez a nyavalyás popókiütés. Valamivel jobb a helyzet, mert 2 este pucéron hagytam a gyereket és beültettem az ölembe, betakartam, úgy meséltem neki. Persze jól lepisilt, de legalább javult. Minden egyes foga véraláfutás, amikor kijön, úgyhogy nem nehéz kitalálni, melyik bújik.

Kirusnak nem sok gondja van, kicsit izgágább napközben, ebből tudom, hogy bújik a fog.

Tegnap motoroztunk apával, olyan jó volt. Galádul hagytam, hadd rohangáljon a 2 gyerek után, legalább megtudta, hogy nem csak nyaralok itthon. Én meg jól elbeszélgettem a kismamákkal.

Időm annyira kevés, de lesznek eladó nyári rucijaink 6-9 hósak. Igyekszem majd feltenni őket.

Süt a nap, szép pünkösdünk lesz. Tavaly ilyenkor volt a keresztelőnk, ömlött az eső.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


A bölcsőhalál legmagasabb kockázata 2-8 hónap között van. De vannak esetek 10 hósan is sőt efelett is. Utána olvastam már én is...szóval részemről megeheti az enyészet ott a matrac alatt, én nem veszem ki. Nem zavar senkit, sajátom, akkor meg miért ne menjen??

Nekünk holnap hozzák a hintát, lehet akkor mégsem veszek rá ilyen műanyag bébihintát :shock:

Rani!
Nem, egyforma, a kék-zöl-citrom összeállításhoz az ugyanilyen asztalszettet választottam. Jópofa ez is, csak Zé szobájához jobban passzolt volna a narancsos. Bár szerintem nem sokat lesz ez ott benn, elsősorban ide ki a nappaliba szánom, mert már kezdenek ellepni bennünket a játékok, minden tele van legóval pl.

Lili!
jaj de szépséges kis miniember! Képeket mééég!!! :D
Te jól vagy? Mesélhetnél majd részleteket, milyen volt a szülés, ésatöbbi :D

Szöcsi!

Popsi :shock:
Én is sudot használok, eddig gyönyörű volt mindig a popsija, még ha máshol nyüves is a bőre. Lehet máshova is ezt kellene kennem :roll:

Twist!
Köszi........ és cukiiiiiiiiiiii :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Én 7 hósan kiebrudaltam a légzésfigyut az ikrek alól, Baluval meg nem is volt. A törpék elkezdték szerelni, Dani kétszer lerúgta a kijelző dobozának a fedelét, feladtam. ha eddig nem volt grétivel gond, akkor valszeg nem is lesz. Magad mellé meg nyugodtan veheted, ha gondolod, mivel anyával alvó babáknál kisebb a bölcsőhalál esélye.

Szöcsi!
Réka hátsóját a jelek szerint a hagyományos csukamájolajos popókence fogja rendbe hozni. :D (merthogy Rékámnak is iszonyatosan néz ki a feneke, fgogzik a szentem).

Lois!
Elfelejtettem írni. mutattam Pasinak Zét meg Pizsit, teljesen elolvadt, hogy milyen cukik együtt. :lol:
vovanda
 
 


Vanda!
Nem fér hozzá Zétény a légzésfigyelőhöz, a kijelző nem a kiságyban van..akkor biztos megszerelte volna már :roll:
Ha látnád mit művelnek együtt...kifliznek, Zétény eszi, egyet harap utána nyomja oda a kutyának, az is megnyalogatja, utána újra Zé jön.... :oops: Én meg hagyom :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Fotót, videót kérünk!!! Kergeti még Zé Pizsit? :lol: Tiszta mozi. :D
vovanda
 
 


Lois, örülök, hogy tetszettek a fotók!:)

Ma grillezünk, tök jó lesz:) Na, persze remélem, hogy nekem is jut hús, mivel egy csomó éhes pasi lesz itt.)
Vendég
 


Twist, remélem, kisüt a napocska is!Jó grillezést!
Többieknek jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Twist!
Grillezés hmmmmm én is én is :P

Baba !
Használ a kúp?

Itt minden okés, tegnap este hülyére röhögtük magunkat a csajokkal, tiszta kolesz filing, most nagyon jó a szoba :lol:
Dobok egy fotót a 6 hetes gobelin termésről :lol: , remélem Kornélnak is tetszeni fog, még bekeretezésre várnak.

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: