Új privát üzeneted érkezett!

koszi Norwell! :P holnap megy a korhazba Evi. :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Eszter, am ha rendes, egészséges baba, ígérem leírom a receptet ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hú, akkor gigamega szorítás Évinek!!!!

Kép
Kép
norwell
 
 

 
 

Jeanner
nyugi,holnap minden kiderül! Persze,ezt nagyon könnyű mondani

Évi
Mennek a drukkok holnapra

Jucmuc
Puszilgasd meg a kis drágádat! Csak nem lesz láza! Szegénykém! Nagyon megkínozták,csúnya rondák!
Nekünk a Gumimacik kedvenc mesénk! Meg is van dvd-n! Szétröhögöm rajta az agyam! A Bambi, Bambi2, Hófehérke is nagyon jó! A Vuk meg abszolút favorit! Inkább ezek,mint a mai kitépem a beledet és közben átalakulok robottá,hogy lecsapjam a fejedet,és ezután elpusztítom a bolygót mesék! Tiszta ideg vagyok tőlük,az unokatesóm szokta néha nézni,ha nincs itthon senki,hogy bekapcsolja neki a dvd-t,de nem szereti ő se. Disney meséken nőtt fel,csak azt engedtük neki és nem bántuk meg!

Kitti
Én is vagyok iwiw-en! Megírod priviben hogy találok rád?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jeanner!

Na én ezért nem csináltam csak 1 tesztet, mert utána csak megkattan az ember, ha másik teszt meg mást mutat ...

Eszter!

Látom, megvan mindenféle, A, B, C terv is! :D

A büntetőjog már az utolsó lesz?

Tök jó, hogy a főnököd is rugalmas a munkával kapcsolatban + akkor gondolom a családiktg-vetésbe is belefér, ha kevesebbet viszel haza! Ez meg még inkább jó!

Mesék!

Timi Minimaxot néz, ott a hülyepónikat leszámítva kulturált mesék vannak, bár ettől a múúúúmamától most hülyét kapok, de az se durva, csak debil.
Kedvencek: Fifi, Eperke, Roary, Yakari
Meg Disney meséket töltök neki tonnaszámra.
Minie-ék, Donald, Goffy, Micimackóék a kedvencek.
A youtube-ot meg már egyedül kezeli, ott szokott angolul nézni meséket + amire épp rátalál, na ott szokott még szépségekbe belefutni, mint pl. ez:
http://www.youtube.com/watch?v=zBbMAJgBymA&feature=fvw - ezen olyan jót tud kacagni

Évinek hatalmas drukkok!

Jucmuc!

Sofianak puszi a pattanására! :lol:
(Timi szerint a vérvételhelye és az anyajegy is pattanás :lol: :lol: :lol: )

---

Nem is meséltem, hogy Timi nagy kedvence most a seggrázás. Hullára röhögjük rajta magunkat, mikor hátat fordít és rázza a pucér popóját + mikor kérdi: "te tudod rázni seggedet?" :lol: :lol: :lol:

Mamánál van Jim-Jam mese adó, nekünk itthon nincs, mondja mindig:
"Mamának van dzsim-dzsam, neked nincs dzsim-dzsam." - de ahogy a Jim-Jam-ot mondja, azt hallani kell.

kacsa14
 
 


Kacsa én is csak 1et csináltam volna, ha az egyértelmű lett volna, de a másik egyértelműen sötétebb rózsaszín volt, még ha a másik csík el is tűnt, amikor megszáradt... ketten láttuk és ketten csak nem vagyunk hülyék :D mindegy, 10 körül minden kiderül!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kacsa!

Igen, a bünti az utolsó és végre ezzel készen van a suli :)
Ha nem így alakulunk, akkor erre valószínűleg csak évek múlva került volna sor...
A főnököm valóban elég rugalmas ilyen téren, de gondoskodtam az utánpótlásról, mert ősz óta, amióta én itthon feküdtem a pocimmal, Pupy dolgozik ott :)
Így együtt dolgozunk mostanság :)
A családi kassza sajnos megsínyli ezt a dolgot, de egyelőre táppénzen vagyok, így azért folyik be valamicske pénz, illetve bedolgozgatok a céghez is, illetve kezdődik a nyári fesztiválszezon aktív szervezése és az esküvők időszaka :)
Úgyhogy az nem teljesen állja meg a helyét, hogy nem dolgozom...sajna ha nem lennének ezek a pluszok, nem tudnánk egy fizetésből fenntartani mindent :(

Jeanner!
10 óra van :D
várunk a jó hírrel :D

Norwell!
képzeld, ez tegnap a 2. laptetőm volt :) a BMC-s fórumon is így sikerált :D
Akkor spontán ikrekre gyúrok :D :D :D

puszi

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Isten is ellenünk van... 11 körül lesz eredmény, nem úgy haladnak, de most meg áramszünet volt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Már lerágom a körmömet, Jeanner!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Már 11 óra van!!! Árulják már el azt a Hcg eredményt!!! :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Áááá, még semmi... csak a hányingerem jött elő :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


na mi van Jeanner? már fél 1 ,mi van az eredménnyel? Tiszta izgulás lettem! :)

Kép
Kép
k_inga
 
 


na?

kacsa14
 
 


Jucmuc
Mikor jöttök haza legközelebb? ha gondolod valahol összefuthatnánk!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc
Mikor jöttök haza legközelebb? ha gondolod valahol összefuthatnánk!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Csajok!

Eredmény nincs, és nem is lesz várhatóan napokig :( ha meg lesz, az is olyan, hogy vagy úgy van, vagy nem... egyik csajnak is csináltak ilyet, az intézetnél dolgozott, már minden patikai retek + lett neki, az intézeti vérteszt még akkor is -... nem az ő hibájuk, nem ezzel foglalkoznak :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Most akkor mi a helyzet?
Menj el egy normális nőgyógyászhoz! ki van zárva,hogy hüvelyi ultrahangon nem lát semmit!!!! Nekem pont 5 hetesen simán látta hasi uh-val!
Meg ballagjál el egy Dm-be és vételezzél egy One minute tesztet! Az megbízhetó!Sőt, a Clearblue,amit én vettem,ami elvileg 4 nappl előtte is + lehet, Az is jó,csak az 2000 ft, a másik meg 900. Én biztos vennék,nem bírnám ezt a hülye ellentmondást!

De persze te tudod mit érzel! Ez az én véleményem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, nem mehetek el csak úgy nőgyógyászhoz, hétfőre van időpontom, addig ülnöm kell a seggemen...

Egy új teszten én is agyaltam...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja,hát hétfőig már várj,de vegyél normális tesztet!

Kép
Kép
k_inga
 
 


A Gabriel is normális szerintem, de berendeltem egy one minutet, aztán majd meglátjuk...

Legbiztosabbat a doki mond majd hétfőn...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép

Ez az én 2 tesztem a 28.nap végén és a 29. nap reggelén. A + jeles a Clearblue,a másik a One minute

Kép
Kép
k_inga
 
 


A kép nem valami éles,de jól látszik! És nem fakult ki,sőt

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jól látszik, persze :( az enyém sajnos nem :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ezért mondtam,hogy ilyen tesztet vegyél,mert megbízhatóak! És a másik topicban is erre szavaztak a csajok már régebben!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jó, mondom, berendeltettem ;) ha lesz a DM-ben, holnap reggel hozom az eredményt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ok! Várni fogom nagyon!
De ha a másik teszt pozi volt,akkor ez is az lesz! :wink:
Ja,én nem tartottam a vizeletsugárba,mert egyfolytában pisilni jártam és nem volt annyi,hogy tuti jó legyen,a jól bavált pohárba mártós módszert követtem mindegyiknél! Szerintem az jobb.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Én is úgy szoktam :) a vizelet sugárba tartós nem begyere...

Hát eddig két pozi volt, és erősödő, kíváncsi leszek... de tutira + lesz, nem lehet negatív... a tünetek még mindig megvannak és nem jött meg!!! nem is vérzek, nem is barnázok, pedig ha baja lenne, így távozna... ez vigasztal :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na most megnyugodtam!
Nem mennek csődbe a tesztgyártók :)
(bocsi)

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki
Nem szabd őket csődbe taszítani,mert még neked szükséged van 1-2 tesztre a közeljövőben, Zalán nem maradhat tesó nélkül és Norwell is küldött neked már egy babát! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki!

Van az egészséges izgalom, de ez már nem az :D évekig támogattam a dohánygyárakat is, remélem a tesztgyárakat sem pénzelem már sokáig :D csak egy erős +-t szeretnék!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kinga!
Épp ma reggel láttam felettem szállni azt a gólyát, de amíg kiderül hogy marad-e addig még bő egy hét...

Jeanner!
Csak azt nem tudom, hogy ha már most túlléped az egészséges izgalom határát akkor mi lesz később, pl. szülés, gyerek megteszi az első lépéseket, stb. :)

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Jeanner!

Akkor ezek szerint korán kelsz holnap is :D
és akkor mi is, mert kíváncsiak vagyunk!!!! :lol: :lol: :lol:
Persze hogy kell egy normális, bivaly erős pozitív teszt is, különben mit teszel el emlékbe? :D


Norwell!

Te mit csinálsz??? :)
Pár éve babanetezek már, de ezelőtt mindössze egyszer volt laptetőm...mikor sikerült a lombik ősszel - kb az eredményhírdetés előtt 5 nappal! Aztán 2 hete, mikor Blodyt vártuk és jött is a laptetőre 1 napra! tegnap volt 2, és ma megint 1 a BMC-s oldalon!!! Tudom, hogy 3 babát kértem, de nem egyszerre :D
Majd szólsz előre hogy mikor sikerül? Biztos ami tuti, holnaptól nézem az ovut ismét... nehogy kihagyjuk a legjobb pillanatot :lol: :lol: :lol:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Niki!
Naná, hogy marad, tudod, itt párban babásodunk... ;) :D

Jeanner!
Nálatok nincs olyan, hogy elmész tb-nőgyogyihoz és az elküld uh-ra? Tudom, hétfő már nincs olyan messze, csak fura, hogy ez így működik...

Évi!
Remélem, minden rendben ment!!! Sokat gondoltam ám Rád!

Jucmuc!
Sofia hogy viselte az oltást?

Hahó, kismamákok, merre jártok??? Syry, Angie, Szisszka, Jmaci... Tessék helyzetjelenteni!!! (És nem mellesleg mostmááááá pocifotót is akaruuuuunk!!!:D)

Kép
Kép
norwell
 
 


Eszter drága!!!
Én a legszívesebben azt olvasnám már holnap, hogy babás vagy!!!!!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


A Gabriel is nagyon megbízható. Én többször használtam, a fiamnál is ilyet, meg a tavalyi babánál is. A mensi elmaradásának napján már délutáni pisiből szép vastag második csíkot kaptam. Egyébként nekem a legolcsóbb 100 ft-os tesztek is jól kimutatták a terhességet. Sőt, a legutóbbinál nem volt otthon HCG tesztem és LH tesztet csináltam déli pisiből, és tök pozitív lett. Másnapra lett hcg tesztem, de akkor már sejtettem, hogy pozi lesz, mert nem jelezhetett az LH peteérést a ciklus végén.

Jeanner!
Ezt én nem értem :shock: :roll: Magán laborba mentél HCG-t csináltatni? Mert ha igen, akkor olyan akadály náluk nincs, hogy áramszünet. Ha beüt a magán laborba egy ilyen, akkor tutira átviszik egy másikban, inkább fizetnek érte, de megcsinálják, mert tudják, hogy a páciens fizet érte. Azért még fuss egy kört, és legyél erőszakosabb.

Évi!
Húúú, te lehet, hogy már megszabadultál pár kilótól, és a kockáshasúak táborát erősíted :lol: Komolyra fordítva, nagyon drukkolok, hogy szép is csini legyen a pocid. Gyere, és mesélj, olyan kíváncsi vagyok, hogy hogyan zajlott a műtét.

Niki!
Drukk, hogy gyorsan beköszöntsön nálatok a baba!!!

Kinga!
Milyen a közérzeted? Mindjárt betöltöd te is a 12-t. Mész kombi tesztre?

Eszter!
De jó, hogy vagy! Tiszta szívből drukkolok a spontánhoz, akár egy akár kettő. De azt hiszem, a történtek után te is nyugodtabb lennél egyel, még ha most nem is azt érzed.

Norwell!
Bosziságod nehogy saját magának guberáljon össze egy hármaskát :wink:

Juca!
Nagyon el vagy tűnve. A blogodba sem írogatsz! Hol is tartasz (én nem látom a vonalzóidat)?

Kismamák!
Hol és hogy vagytok???

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Norwell!
Poci fotóm nincs, pedig pocim már jó nagy van. Nem is hinnéd el! Szilárdnál ilyenkor még lapos volt a hasam, 18-20 hetesen volt kb ekkora. Mi lesz ebből?!? Már 5 hete kismamanaciban nyomulok. Na, majd mondom apának, hogy iparkodjon nekem össze valamit mutatóba :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Dehogynem, csak a megfelelő időben... ;) :D
Pocifotót várom! ;) :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Szentimentális fél órát tartottam. Visszakerestem itt a topikban azt amikor megtudtam, hogy Zalán a pocakba költözött. Olyan jó volt és főleg azért mert a többieket is jó volt olvasni.
Aztán meg beleért a bilibe a kezem és azt vettem észre, hogy 2006-os dátum van az oldalon, most meg már 2010 van és röpül az idő. Például Norwell akkor várta Mazsola kendéjét, Juca Kingát, Angie épp akkor csatlakozott a "csapathoz" és még sorolhatnám.
Kicsit megsimogattam a lelkemet vele.

Norwell!
Azt hiszem ezt a boszorkányságotmár nem mosod le magadról.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Angie!
Igazság szerint én nyugodt voltam 3 babával a hasamban is...és persze, egy babával gondolom extra nyugis lennék, bár nekem egyelőre nagyon furcsa elképzelni azt, hogy milyen ha egy van odabent! :roll: :roll: :roll: Mivel első terhesség volt a hármasikres, nekem ez a normál állapot! De majd megtanulom hamarosan, hogy milyen, ha nem 6 láb és 6 kéz tapos bentről, csak 2-2 :) vagy 4-4 :)
:lol: :lol: :lol: szóval látod, el sem tudom képzelni magamat egy gyerekkel...valahogy nálunk kettőről indul a mutató!
De majd változik ez, gondolom...az élet majd osztja a lapokat ahogyan eddig is :)
Mikor szóba kerül bárkivel egy következő terhesség, automatikusan babákról beszélünk mindenkinek...Lac is és én is :oops: :oops: :oops: kicsit belénk ivódott, hogy ez a természetes állapotunk, úgy tűnik.
Létszámtól függetlenül, szerintem legközelebb igazán nyugodt akkor leszek, ha már a kezemben vannak a szülőszobán és a saját szememmel látom, hogy nem történhet már semmi baj! :)

Norwell!
a holnap még korai lenne, de én is azt szeretném legjobban, ha már ezt írhatnám :) (pláne, hogy naponta elszörnyülködök azon, hogy a vonalzóm mutatja, hogy milyen baromi régen várunk már rájuk...) talán majd 1 hónap múlva :) (most ez a tervünk :D)
de türelmes vagyok még...küldik majd a kis Picikéink az új családtagokat, ha itt lesz az ideje! :)

Évi!
Már tuti túl vagy a műtéten :)
a neheze gondolom még hátra van, mert állítólag ilyenkor egy darabig elég fájdalmas minden, de a kockahasad kárpótol mindenért :) Ha tudsz majd, gyere!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Sziasztok!

Eszter
barátainknál is ez a gond, nekik jún.-ban lesz az első lombik.
Drukk a spontán ikrekhez!

Niki
remélem, 9 hónapig nálad marad az a gólya! :)
Vendég
 


Kitty!
Akkor ők sem unatkoznak majd...szegények szaladgálhatnak folyton kis hűtőstatyival a szurik miatt :D hol lombikolnak majd?
Ennyire azt írtam hogy ikrekre hajtunk?!?!? :shock: :shock: :shock: persze örülnék, de nem mindenáron szeretnénk...csak egyelőre furcsa elképzelni, hogy az embernek egyszerre születhet egy gyereke is :oops: :oops: :oops: de meg tudnék barátkozni a dologgal!
köszi a drukkot (remélem úgy lesz :D )

Ti hogy haladtok?

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter!
Annyira tudlak csodálni... :oops: :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!

miért is??? :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:
mit írtam már megint?

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Évi!
Már biztos magadnál vagy és fájdalmasan veszed tudomásul,hogy nagyon formás pocókát csináltak neked! Ha jobban leszel kérünk ám infót és képet!

Angie
Igen,mindjárt 12 hét! Esti hányinger és alacsony vérnyomás megvan! Meg hasfeszülés,de 3x2 Magne B6 és sok fekvés sokat javít rajta. ma pl tiszta jól voltam.
Igen,megyek kombinált tesztre, ahová lehet, én mindenhova elmegyek. Ott mit csinálnak pontosan? vérvétel is van?
Fel kéne menni ma a barátainkhoz,mert megvettük az etetőszéküket, meg a gyerekülést. Jó áron adták, 15000 a szék Peg Prego prima pappa,szinte új! a gyerekülés meg pici baba kortól használható, menetiránynak háttal is be lehet kötni, több fokozatba dönthető és még zenél is. 5 pontos öve van. Szerintem jó lesz,eredetileg 56000 ft volt, 25-ért odaadják, 2 évet használták csak.
Ez a babaniznisz úgyis egy rablás,spórolunk egy kicsit. Mondjuk én a kocsit is használtan vettem,az meg 1 éves,de nem is kopott, alig használták,csak altatáshoz. Így is egy vagyon minden,és sok mindent kapunk a szomszédból. Jól jön így építkezés közepette.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Eszter
ők a szegedi Kaáli-ba járnak.
Én jövő héten megyek dokihoz gyógyszerért, egy év után már annak is örülök, hogy kiderült, mi a bajom (PCOS). Aztán gyógyszerrel meghozzák a mensim (mert nincs értelme hónapokig várni rá), és kapok pé-re is vmi bogyót. meg akar még egy uh-t a doki, mielőtt felírja a gyógyszereket.
Ti mikor vágtok bele újra? Vagy most inkább spontánkodtok?

Évi
drukk a műtéthez! Biztos nagoyn csini leszel!
Vendég
 


Eszter!
A hozzáállásod, a kitartásod, a lelkierőd stb...

Kép
Kép
norwell
 
 


Párom vetített félre, nem akart a "szörnyű" hírrel terhelni: nincs baba... délben meg volt az eredmény, az érték 1 alatti volt... amit láttam a görbén, az egy késői peteérés volt... de! jövőhéten megjön, és akkor új játék, új nyeremény... :lol: nem adom fel! :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Örülök,hogy így fogod fel Jeanner! Ez egy különleges eset lett volna,ahogy elmondtad! De legalább legközelebb is lesz kiért aggódnunk! :D

Barátnőmék is most voltak itt,tőlük vettük a babakocsit,ő is kismama,ma tudta meg! Tök jó,együtt babázhatunk! De a kocsit nem adom vissza :D :P
Úgyis újat akartak,mert remélik,hogy ez a babab lány lesz! Már rosszul van,szédül,Kornéllal ilyen nem vol,csak a 7.héttől! Van remény a lányra

Kép
Kép
k_inga
 
 


Laptető!
Niki! Neked adom!!!! A gólya már megkörnyékezett úgyis!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!
Nem vagyunk elveszve. :) Apa vasárnap hazaért, elég kalandos volt az út Tatáig. :? Kedden jöttünk Szegedre, vasárnap nagy szülinapi bulizás lesz anyóséknál. A tesómmal holnap sütögetünk, majd megyek anyósékhoz.
Levi már elkapta a szülinapi fűnyíróját és dömperét. :) Nagy sikere volt.
Elmondtuk a tesót, örültek neki, de gyanakodtak már. :)
Pocikép is lesz. ;)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?