Új privát üzeneted érkezett!

Lois,
jaaaa :oops: :lol: még nem láttam közelről ,csak a csomagot.

a 10hós Z-hez pedig gratu! :D
kár, hogy ilyen történések jutottak.


most nézem mekkora ökörséget írtam :roll:
szóval nem nyalja a ház szélét az ár...

angel37
 
 


Twist: anno Mágus - és most Hunci is - azt mondta, hogy ő és csak is ő, hozzá jelentkeztem be, remélem csak jó híreket mond.

Keny: köszi nagyon jól, ma már csak 26 fokot csináltam, gondolom nálatok is jó meleg van. Kornélka élvezi a meleget :lol:

Lois: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Angel:

15 percet voltunk kint: kenguruval. Grétin vastag bélelt nadrág, harisnya, termó pulcsi+kabát, na és téli sapka így májusba. Nem volt vészes, nem hideg a szél de fúj nagyon. Olyankor elbújtattam Grétit.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Ez az ágyam kívülről:
Kép

És belülről:
Kép

Homloktiplis:
Kép

Jók vagyunk, téééényleg :roll:
Kép
Kép

Támadok:
Kép

Szépennézek:
Kép

Habtestű:
Kép

Így szejetem Anyát:
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bocsi, ez jó sok lett... :roll:

Angel!
Én értettem :wink:

Sannah!
Hajdú Kriszta-fun én is :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jajj, de nagyon cuki!

Én is a vágletekig: HAJDÚ DOKTPRNŐ A LEGSZUPEREBB!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois: gyönyörű pasi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zétény a fiúnevünk nekünk is már 10 éve, mióta Dombi Zétényt láttam élőben :oops: :oops: :oops: persze apának úgy adtam elő, hogy a családnevünkhöz nagyon illik és mivel gyakori a nevünk a keresztnevünk legyen különleges. Bejött, beleegyezett :lol: :wink:
Vendég
 


Ja, a kutya nagyon komoly :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nikó,
végül csak kimentünk mi is a boltba, gyogyótárba, én ennyire nem öltöztettem föl, a kenguru is sokat melegít ám. sapka az melegebb volt+ füles kapucni.

mikor kiléptünk a gyogyótárból már újra esett az eső, a hülye szél meg kifordította az ernyőt, na mondtam cifrákat :x
a bolt után a szatyor is csak nehezedett, szal többet, ha lehet, ilyet nem csinálok :roll:
persze apa is korábban befutott, így még pelenka is érkezett, megpróbáljuk a babylove-osat.

Lois,
ó Pizsi drága, hogy tűri a fülgyűrést, aranyak együtt! :lol: :lol:
nem félsz, hogy elcsúszik Z a kádban? :oops:

utsó kép :P
Makiklány is ad vmi puszifélét már, így kinyitja a kis száját, belenyomja az arcomba és szuszog hozzá és persze vigyorog :D

Sannah,
nem is értem, miért nem Dombi Zétényre hivakoztál :lol:

angel37
 
 


Lois!
Cukorfalatok! Az ártatlan pofa vágás nálunk is nagyon megy. :lol:

Erre ne legyen szüksége soha senkinek, de Loisék esete miatt előkerestem:

http://velvet.hu/poronty/2009/09/26/tan ... _gyereked/
vovanda
 
 


Lois!
Olyan nagyon cuki a kisfiad :P , ha lányom lenne kiszemeltem volna neki :wink:

Sannah!
26 fok :shock:

Csajok! Jobb ha ki sem viszitek a kicsiket, mert még elviszi Őket a szél :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois:

Nagggggyon cuki Zétény!


Angel:

Tudtam, hogy túlzásba vittem a rucuit! Jellemző rám de úgy féltem, hogy megfázik.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,
nem biztos, hogy túlzás!
de kislyányom inkább fázni "szeret", minthogy kicsit is melege legyen :wink:

Vanda,
ha megnyitom, egy nagy üres semmi jön be :?

angel37
 
 


Köszi lányok a kedves dicséreteket :roll:

Nekem is megvan ez a link lementve :roll:
Elolvastattam C.-vel is :roll:
Én elég higgadt tudok lenni ilyen szitukban, most is kiderült, szerintem így is vagyunk kitalálva.

Angel!
Dehogynem félek tőle, de attól ő még feláll.
Annyit tudtam tenni, hogy leálltunk az olajos fürdetővel. A kádunk alja csúszásgátlós. Na persze ettől még elcsúszhat.
Ja csőrözünk ezerrel, az orromat még nem harapta meg, de már készülök rá :roll:

Sannah!
Én nem köplek be :wink: Igen, jó kis név :) De úgyis lányod lesz :wink:

Én nem nagyon adok rá több ruhát, mint pár napja, tegnap adtam rá harisnyát, de túlzás volt, melege volt benne.
Body, bélelt gatya, térdzokni, kapucnis kardigán, vékony sapi rá a kapucni. De persze azért tartósan nem voltunk kinn.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani: Nagyon boldog névnapot kívánok Milánkának!:)))

Kép
Vendég
 


Lois, olyan helyes kisfiad van! És édi, szelíd kutyusod!:)
Fagyott cuccok :shock:

Tegnap túléltük a 4 hós oltásokat. Most nagy teher szakadt le rólam, már csak Rota lesz (ami szájon át megy) és 1 éves koráig semmi szuri:-) Subi-dubi-dúúúúúúúúúúú:-)))
Vissza is fordultunk tegnap, olyan hideg volt kint. Feladtam a bélelt kiskabátot Dorkára, kellett a téli öltözék.
Vendég
 


Twist, de jó, hogy egyenlőre nincs több szuri!Ügyes Dorka!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mindig elszáll amit írok.

Helyzet katasztrófális, a fürdővizünk tegnap este sárga volt, így vettünk 2 zsugor ivóvizet. Most is esik az eső. Tegnap volt némi csend, délután kimentünk sétálni, de harit, kabátot, meleg sapit adok rájuk.

3 napja visszafekszenek reggel 9-ig, így ebéd utáni alvás lett, sétálni ebből a hülye panelből 5-7-ig tudok menni velük. Fűtés nincs, megfagyunk, reggelente bekapcsolom a sütőt, amíg nincsenek a konyhában.

Lois: gyönyörű ez a kispasi!

Baba: én az utsó héten a kórházban minden éjjel benyomtam egy üveg magozott meggyet és 2 kg mandarint.

Megyek reggelit csinálni, esőmentes napot kívánnék, de kilátástalan.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Angel!
Bocsánat, elfelejtettem kilépni. :oops: Így már jó lesz.

http://velvet.hu/poronty/2009/09/26/tan ... _gyereked/
vovanda
 
 


Szöcsi, ez borzalmas! És tavaly meddig tartott ez az állapot? Mikorra tisztították meg a vízet? (Lakótelepen én is a gáztűzhellyel fűtöttem, emlékszem.) Nem lenne érdemes anyukádhoz átmenni pár hétre a gyerekekkel, vagy más rokonokhoz? Úgy sajnálom ezt az állapotot:(

Köszi Baba, nagyon jó érzés túllenni rajtuk:)
1 éves korban - gondolom - majd példát kell mutatnom a kiscsajnak, hogy nyugodtan viselkedem a rendelőben. (hogy fogom azt megcsinálni????)....
Vendég
 


Loiscsaj: maga a pasi egyébként nekem nem jön be, mert a szőkéket nem szeretem, inkább a latinos pasikat kedvelem, de olyan kisugárzása volt, hogy azt mondtam, ha a Zétényeknek ilyen van enyém kölöknek is ez kell!!!!!!!!!!

Szöcsi: borzalom, amiket a híradóban is látni az katasztrófa.

Keny: bizony, jól is éreztem magam. Gondolom nálatok is jó meleg van.....
Vendég
 


Most jut eszembe, Cociról tud valaki valamit??? Hova tűnt????
Vendég
 


Twist! Anyukám velünk lakik, apukám meghalt. Másik részről anyósom meghalt, csak apósom él, náluk viszont még rosszabb a helyzet, mivel a pince beázott, egész nap szivattyúzzák a vizet.
Marad az itthonlét.

Víz nem tudom, mikor áll helyre, ennyire gáz nem volt még a városban. Tegnap az autópályáról bevezető utat is elöntötte a víz. Itt Diósgyőrben, a vár mellett, ahol lakunk, javult valamelyest a helyzet.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Twist :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jaj, Szöcsikém,
:( :( rossz ezt hallani... remélem a lehető legkevesebb kárt műveli veletek ez a nyomorul ár :roll:
fűtés se...ááá :?

Twist,
Dorkababa nyugodtabb lesz, mint te :wink:
grat, hogy most túlvagytok!

Rani,
boldog Milán napot! :D

Lois,
ajánlanám a fürdőkarikát :lol: :lol:
Maki nem lett harapósabb, mióta megfogasodott, a kanalat tartja vissza csak.
kicsit idegesít, hogy nem rág :roll: remek, ha ezen is dolgozni kell majd... még egy kis időt kap, legyen fenn is foga, hogy tudjon összerágni.

angel37
 
 


Szöcsi, ez nagyon brutál! :(

Lois, te meg fejreejtetted a gyereket? :D Viccet félretéve, jó, hogy ilyen lélekjelenléted van. A képek bűbájosak. Eszti úgy harap, mint a veszedelem. Megfogja kétoldalt a hajamat, tépi és támad. Arcra, orra megy. :lol: :lol: És közben sikít.

skrisz72
 
 


Lois, édes kiskölök.Ja és megnyugtatásul, lesz ilyen dolog még néhány, lásd én kölköm asztalról leugrási kísérletét.Szóval ilyen lélekjelenlét kell később is. Ügyes voltál.

Szöcsikém, jaj...gáz, hogy az a szaros kis patak ennyire ki tud önteni, pedig olyan kis mini patak...kitartás.

holnap kontroll doki és kiderül az ítélet a 6 hetes betegség megoldása tekintetében
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk csak!

Angel, Twist nagyon köszönöm!!! :wink: :D

Lois nagyon édes KisZé!
Zabálnivaló a képeket!
Nagyon ügyin áll már!!
Na és a kutya háát kész vagyok ahogy elvan hogy nyúzzák!! :lol:
Tegnap elmentünk a szafaris cumókért nagyon arik! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz, Eszti tényleg vérnyúlra vette a figurát! Ajajj, mi várható, ha Dorka fogai is kinőnek!:))

Szöcsi, azta, nehéz szitu! Akkor tényleg otthon a legjobb most nektek.

Baba, a sotés fórumon írtam neked, amit kérdeztél :wink:
Vendég
 


Lois csak most olvastam a kiflis sztorit!
Nem semmi ez a lélekjelenlét!!!!! :shock: :shock:


Keny te hol vagy? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Most nincs időm visszaolvasni, csak egy gyors bejelentkezés. Most értünk haza a dokimtól, bébiként 29 hetesnek felel meg!!!1270 g!!!!!Gyönyörű!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba szupi híreket hoztál! :D
Bébibabának szép a súllya! :wink:
Képek remélem lesznek!

Kép

Kép
raniko
 
 


2 képet csinált a doki. 1. a kezéről, 2. az arcáról, de az nem sikerült túl jól, mert a kis drága ficánkolt és bemozdult.
Visszaolvastam közben.
Hunci, holnapi dokihoz+++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ezek nagyon jó hírek! Szép méretek, gratula!!! :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba,
minden oké :D és naná, hogy gyönyörű :lol:

angel37
 
 


Rani, Milán babának boldog névnapot!

Szöcsi, jaj, ez tényleg katasztrófa!

Lois. kisZé nagyon cuki kispasi! :lol:
Jó, h nem vagy paramami!

Twist, a szurik egy időre elfelejtve! :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Hello Lánykák!
Megint csak most értem ide...ej rossz Lois vagyok :roll:

Aranyosak vagytok, köszöni Zé és Pizsi a kedves szavakat :D

Ááá, lányok ez nem lélekjelenlét, inkább ösztön szerintem. Vagyis nem tudom. Mellettem másik anyuka hullafehér volt és a pánik jeleit mutatta :roll: Na mindegy, túléltük, soseilyettöbbet :roll:

Hunci!
Ne is mond, nekem is ez a rémálmom, meg hogy elesek a gyerekkel, valahogy mindig ettől paráztam :oops:
Holnapra drukk!!

Skrisz!
Fejre ejti ő saját magát :oops: Komolyan tisztára "fejnehéz", valahogy mindig a homlokát veri be. Olvastam valahol, hogy a gyerekek típusosan esnek el, egyik mindig a száját veri be, másik az állát, vagy esetünkben a homlokot.

Szöcske!
Elég rémes a helyzet arrafelé is :? Az én vizsgámat is elmosta ma az ár... :? Mi azért megúsztuk, dombon lakunk, kicsit beáztunk de ennyi. De láttam nagy gázokat itt is.

Rani!
Melyiket vetted meg?
A narancsos tároló szettet hajtom, de most bezzeg sehol sem találok :?

Baba!
Óóóóriási Fannibaba :D

Pocakos Lányok, rég láttunk képeket pocakokról, plííííííííííííííz :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaaa, és igen, halleluja, Lois 19 hónap után petét érlelt újra!!!!!! :D :D :D
Clarkom reakciója :arrow: Akkor csináljuk egy új gyereket MOST!!
Eléggé hülyén néztem rá... :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Lois, már mindenki a pocakképpel nyaggat. Ma igyekszem erőt venni a lustaságomon! :lol:

Lois+C.+Új baba: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois! Miért is ne! Telekszomszédunknál pont így van, 20 hós a kislány, hétfőn született a kisöcsi. Felnőnek egyszerre. Anyuka állítólag elég könnyedén viselte a 2. terhességet, nem volt ideje gondolkodóba esni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois, ha te is úgy gondolod, akkor hajrá! Nincs mire várni! 8)

Babikám, nagyon szépen nődögél Fannika. Már kész kishölgy! :wink: Azért tedd csak fel a képeket! (Gondoltam rád 4.45-kor, Eszti ma korán kelt.)

skrisz72
 
 


Baba, de szuper, gyönyörűen nő a kiscsajod! Szép méretei vannak, gratula!:)

Ma jól indult a napom, a nagy hajhullás közepette végre bébihajakat láttam nőni a halántékomon, vissza fog nőni a hajam, juhéééééééj:)))))))) Olyan megnyugtató:)

Lois, jöhet a KisZé tesó!:)
Vendég
 


Twist, nekem is van bébihajam. Úúúúúgy utálom.... :D

skrisz72
 
 


Le akartam fotózni, erre 4 gépből egyiket sem tudom beüzemelni. 2 filmes, az azért nem jó, 1-be nem tudom, hol a kábel, a 4. meg nincs benne elem és nem találom ki, hogy megy bele jól!!Hihetetlen gáz vagyok! Akárhogy teszem bele, nem tudom lecsukni. Ájjjjjj!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, pont akkor keltünk :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Na ha este jön M.kérek kábelt és dobok fotót a nagy bödönömről :P
Amúgy minden oks, jó éjszakáim vannak, azért keményedni szoktam, és nyomja a gyerek a szeméremcsontom meg ott lenn mindenem a kis buksijával.Mától 4xfél diaphyllint is kapok, az picit tágítja az ereket jobb a méh vérellátása, kevésbé keményedik.

Baba!
Szép nagy Fannika :P , na aztán lássuk azt a pocit!

Lois!
Második bébi húúúhaaa :shock:

Söcsi!
Jobb az árvíz helyzet?

Milán!
Heppinémdéj :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Mai reggeli: barna, magos cibatta medvesajttal és újhagymával. No meg egy kis tejeskávé. 8)

Kép

skrisz72
 
 


Krisz, guszta a reggelid!:) Azóta már gondolom, hogy az uzsin is túlvagy :wink:

Keny, jó, hogy a keményedésekre odafigyelnek. Ilyen átkozott időben nem is csodálom, hogy folyamatosan jönnek. Kornélka hogy van, rugdos? Tudtál a neten vásárolni?

Én ma fotó délutánt tartottam:
Kép
Vendég
 


Twist, de édes! Cuki abban a sapiban. 8)
Pesto-s spagettit ebédeltem.

skrisz72
 
 


Köszi Krisz:) A spagetti finom lehetett.
Nálatok ma volt eső? Itt volt egy rövid eső, aztán egész jó kezd lenni az idő... Lehet, hogy holnap végre sétálhatunk is?

Szöcsi, mizu Miskolcon?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: