Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Ha egy kis derűre vágytok, egy csaj blog-ja, de irtó humorosan ír:

http://lustanyu.blog.nlcafe.hu/

kacsa14
 
 


Kacsa köszi :) akkor amíg rosszul vagyok, nincs baj :) így képzeltem én is, tesztek ide vagy oda, a testem nem hazudhat... :) legalább ennyi előnye van a dolognak :)

Cukorra nagyon figyelek! Dokinak mindenképpen mondom majd...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Norwell boszitól én is kérnék EGY kisbabát (kihangsúlyozom, nehogy ikrekkel áldjon meg) :lol:
Vendég
 

 
 

Jeanner
Dobd el jó messzire azt az x-epil tesztet! Én is úgy voltam vele,hogy amíg rosszul vagyok,addig a baba jól van.

2 napja fájogat a hasam. Szerintem pont ott,ahol jobb oldalt a méhem széle van. Olyan érdekes feszülő,tompa nyomás. Ez normális dolog szerintetek? Ha fekszem,akkor javul,de egész nap nem fekhetek. Nem vészes,de azért érzem. Jövő kedden megyek dokihoz. Semmi egyéb tünet nincs,pl folyás vagy ilyesmi.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, a baj:

A gabriel 8+3 napos terhességet mutat, az lett nagyon halvány +... az x-epil 16 naposat... az lett negatív... no comment... ilyen állat is csak én lehetek...

Jaja, én is így vagyok, amíg nekem bajom van, addig a babának nincs :) aranyos volt párom kolléganője, mondta, h ugorjak be, csinál egy hüvelyit, már látszania kell a babának, ugyanis ez 100%, h baba :) de sajna nem tudok bemenni úgy, h mindkettőnknek jó legyen :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kinga, a te babád már nagy... szerintem normális... lehet fészkelődik... ha nincs folyás=nincs baj :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kinga!

Persze hogy jó jel :) tágul a méhed, és ezért fájogat! Kezdj hozzászokni, mert egy darabig lesz még ilyen :)

Jeanner!
Gratulálok! :) nekem az 5. hét végén látták a petezsákot és a 6. héten már voltak szívhangok! És lehet hogy a gabriell teszt érzékenyebb volt, mint a másik, ezért ez a különböző eredmény! A petefészek szúrkálás is jó, mert termeli a hormont a szervezeted :) ez is nagyon jó jel!!!

Norvell!
Légyszi beszélj belém is egy-két spontán babát :)
A cél összesen 3 gyerkőc, de persze nem egyszerre!!! Az sajnos nem jött be :( Vagy egyesével, vagy 2 körben szeretném :)

köszi :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Jeanner!
Az acetonos lehelet tényleg nem jó, igyál nagyon sokat, nekem anno akkor volt acetonos a terhességek alatt a vizelet, amikor keveset ittam... Igyál nagyon-nagyon sokat, ez fontos!!! És akkoriban a nőgyogyi azt mondta, hogy egyek sok joghurtot, sok húst (pl. karajt), mert ez segít a méhnyálkahártyának.

Kinga!
Ahogy nő a baba, feszíti a méhedet, lesz ez még így se... ;) :lol:

Niki!
Jöhetsz nyugodtan! ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


Eszter!
Okés... ;) :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Nagyon sok joghurtot eszek, de akkor eszek többet!!! csak a vesém sajna csak korlátolt mennyiségben tudja feldolgozni, erre is ügyelnem kéne...

Köszönöm a jótanácsokat...!

Ja, am a napi 3-4 liter folyadék megvan ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

A joghurtot és a húst azért mondják ilyenkor, mert fontos a sok sok sok fehérje!
Mi lombikos körökben, akik már utálunk minden fehérjét, a túróval, tonhallal és a méhpempővel próbálkozunk sokat, mert abban nagyon koncentráltan van benne a fehérje és nem kell belőle baromi sokat enni, hogy sokat vigyél be a szervezetedbe!!! :)
Nagyon jó a beágyazódáshoz, stabil megtapadáshoz!!!!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Az tuti jó, akkor este megcsinálom a körözöttet, holnap azt hozok :) joghurtot, natúrt, minden nap eszek, zabpehellyel vagy korpával, az is jó, nem? Meg sajtokat is sokat... a húst annyira nem szeretem, de tonhalra majd rápróbálok... vagy csináltatok párommal, ő jól tud húst csinálni :) ja meg sok csírát eszek, tele van vitaminnal, ásványi anyaggal és enzimmel...

Csajok, apuka bejöhet hüvelyi UH-ra? Párom nagyon rákattant a kérdésre...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

A búzacsíra is nagyon remek ilyenkor!!!

Nálunk Lac majdnem minden uh-n bent volt, akár hüvelyi volt, akár hasi!
Orvos és kórház függő!
De szerintem én akkor is berinyáltam volna, ha alapvetően nem engedték volna! (mert nálunk minden uh-n eggyel több baba lett, mikor nem volt ott az Uram, így mikor kiderült a három Picúr, én utána már nem voltam hajlandó egyedül menni :D )

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Jeanner!
Jó bizony, ebből lehet sokat! Apuka biztos jól meggondolta??? :D

Kitty!
Természetesen Neked is összeboszorkánykodom a babát, de miért nem akarsz kettőt???? ;) :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Szerintem jól :-D elszánt :-D

Képet arról nem lehet kérni, ugye?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Az én 7 hetes sztárfotóm hüvelyivel készült! De én nem vinném be a páromat!!!!!!!!
Magam miatt se,meg nem is bírja az ilyesmit. Szülni se akar jönni.

Kép
Kép
k_inga
 
 


rakd fel a tesztedet! Hadd csodáljuk meg! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jeanner, dehogynem lehet, a kép nem attól függ, milyen uh volt! Megmutizzam Sacit öthetesen? ;)

És igeeen, hol az a teszt?!?!?!?!

Kép
Kép
norwell
 
 


A teszt annyira halvány lett, h nem talált olyan fényt, amin látszana, és csak teló van... de amilyen rosszul vagyok, lesz erős, fényképérett + nemsoká :) legalábbis remélem... mondtam manónak, hogy kapja össze magát, mert különben nem leszünk jóban :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Norwell, mutizd :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, nem baj, csak mutasd, majd mi megnézzük!!! Nem rázol le... :twisted: :lol:

Basszus, apa elpakolta a képeket, nem tudom, hova... :roll: Na, előszedetem majd vele.

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell, nana! Nem rázol le :twisted:

Reggel remélem lesz már vlmi értékelhető, azt ha lesz érkezésem felteszem, de holnap megyek villany pótvizsgára... (drukkoljatok!!!)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép

mi ilyenek voltunk 5 hetesen (ekkor még 4 lánykánk volt, de csak kettőről tudtunk)

Eszter

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Úgyhogy kb erre számíts az 5 hetes hüvelyi uh-n! :)
csak gondolom nem 4 babával, hanem eggyel :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Remélem, úgy lesz :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Eszter!

Ti (lombikosok) nem a (túl)stimu miatt nyomjátok a fehérjét?

Hogy vagy egyébként? Dolgozol már? Suli?

---

Csajok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre!

Tavaly voltunk Egerben egy családi apartmanházban, a tulaj is ott lakott, beszélgettünk, a lányuk játszott Timivel. Mennénk idén is, de nem hozzájuk, hanem a közvetlen szomszédhoz (tágasabb, felszereltebb) ... Viszont engem zavar, hogy "hűtlenek" vagyunk ... Szerintetek mennyire emlékeznek ezek a vendégekre? Mennyire ciki a szomszédba menni???

kacsa14
 
 


Én nem is kaptam az 5 hetesről képet,csaka 7 hetesről,az meg a páromnál van. Én hordom a gyereket, ő a képét! Meg sajnos szkennerem sincs,hogy felrakjam!

Eszter
Milyen aranyos kis foltocskák. Mennyit ültettek be? A szomszédasszonynak 3-ból 2 kisfia lett,az egyik felszívódott. Mondjuk nem bánta...

Kép
Kép
k_inga
 
 


Norwell!

Én is monobaba párti voltam, most aztán meg főleg!!!
Pedig a Closty miatt ugye picit nőtt a többesterhesség esélye ...

Én úgy érzem, hogy fizikailag is 1 gyerekre vagyok kapacitálva egyszerre, tehát ellátás terén + én olyan elbambulós fajta vagyok, képes vagyok elnézni Timit órákig, de 2 gyereknél, míg az egyiket bambulom, addig a másik 6x hasra esik ... Meg ugye én egyke vagyok, lehet ezért is nehezebb elképzelni, hogy lehet egyszerre többfelé is figyelni ... Ezért sem siettetjük a kistesó témát, mert addig is monofigyelemmel koncentrálhatok Timi minden újdonságára. :)

kacsa14
 
 


Eszter!

iwiw-en én jelöltelek! :)

(elírták az 1. vez.neved az uhu-n)

kacsa14
 
 


Kinga!

Nekem is csak 5 és 12 hetes képem van.

Sok helyen pénzért osztják, a kh-akban is. A magándoki is.

kacsa14
 
 


Az enyém nem kér érte plusz pénzt,szerinte jó érzés az anyának és apának nézegetni,ki van odabent! Ha lehetséges,ennyi jár! Hozzá megyek majd 4d-re is,de csak később,kb a 20.hét után,akkor már élvezhető.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga,

Köszi szepen! :P A vernyomasom nekem is nagyon alacsony volt mindig is igy a terhessegek alatt is, en neha reggelente megittam egy kavet szerintem egy kave nyugodtan megihato.
Akkor majd szoritok a vizsgalatokhoz! :P Igen a down-t (21-es triszomia) es a 13-as valamint a 18-as triszomiat is. Az egyik az edwards kor a masikra mar nem emlekszem.

Kacsa,

Köszi! :P Par hetesen? Az igen! :P En ennek is nagyon örülök lehet, hogy a lanyokra inkabb jellemzö, hogy hamarabb kezdik ataludni az ejszakakat? Davide egy eves koraig kelt ejszaka..

Az ovi mindenkeppen hasznos en sem akartam volna itthon tartani szüksege van a gyereknek a tarsasagra. Olyan jo latni milyen boldogan jatszik mas kicsikkel.

Evi,

Elöször is nagyon-nagyon drukkolok csütörtökre, minden rendben lesz nagyon szep pocival fogsz hazaterni! :P
Köszi szepen Sofim dicseretet! Igen, az hajcsat. Egy butikban adta a csaj ajandekba ezt meg meg jo parat a vasarolt aru melle..

Pont en is ilyen wc szükitöre gondoltam, hogy vennem kene. Nem eröltetem en sem a bilit, szepen elmagyarazom neki, sokszor szol is. Hat majd szep lassaan kialakul. Sofi azota is alszik ejszaka, fel hetkor szokott ebredezni es alt. 11-ejfel körül alszik be rendesen.
Mar nagyon nagy, teljesen kitölti a mozest. Lassan lecsereljük a hordozora. Egyelöre meg az autoban is mozessel utazunk de szerintem mar csak napok kerdese.. :P ja es szombaton megduplazta a születesi sulyat. :shock:

Kitty,

Ne haragudj röstellem magam.. :oops: ebböl is latszik milyen rohanva olvasok...örülök, hogy jol vagy! :P Davide egyik kedvence a Hello Kitty kalandjai. :wink:

Lilia,

Az igen! :P Valoban ritkasag egy evesen a szobatisztasag ügyesek voltatok! :lol:

Jeanner,

Gratulalok! :P Es valoban, az a jo ha rosszul vagy... :wink:

Norwell,

No comment.. :roll: :lol: 8) :wink: azaz valami megiscsak: mi nem szeretnenk több babat ha erted mire gondolok.. :lol: :lol: :lol:

Csajok, holnap reggel megyünk az elsö oltasra Sofikamnak szoritsatok majd, hogy minden rendben legyen! Köszi! :P

Ja, es azt meg nem is irtam, hogy jövö vasarnap 30.-an lesz a keresztelöje a dragamnak. Gyönyörü ruhacskat vettem neki (azaz kettöt :oops: ) majd rakok roluk kepet de most rohanok pusszantas! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

na elkészült a szavazós oldal. :lol:
A bal oldali szövegmezőbe a saját neved írd be (ahogy Téged szólítanak)!
A fiú v. lány oszlopba rakj jelet!
Névre szavazni úgy lehet, hogy legörgeted az ablakot, és LENT (az ALJÁN) új megjegyzést hozol létre. Ide szintén a Te saját neved (ahogy Téged szólítanak) kell beírni, és a megjegyzést SZÖVEGÉBE a szavazatod, pl. "Ubul" (ekkor célszerű fiúra szavazni).

http://doodle.com/f3q7fyyhzbb895tb

tjuca
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok, megyek pótzh-zni 9re(igen, ez azt jelenti, hogy tessék drukkolni :lol: )

Reggel csináltam ugye még egy tesztet... negatív lett... a hőm leesett 36,4-re... a méhem és a petefészkem úgy szúrt, hogy azt hittem, meghalok... hát ne tudjátok meg, bőgtem, mint az ócska szamár... egy negyed óra múlva kimentem a füribe, hogy megnézzem azt az egy + tesztet, felveszem, mondom, ez mikor rózsaszínedett be????? és mitől lett ilyen sejtecskés a tesztcsíkja??? felveszem a másikat is, az továbbra is szürkésen volt + csak, sima csíkkal... :lol: szóval csak nem vártam ki az időt, de most "sokkal" erősebb +-t teszteltünk, és itt van már vuk is, érzem...

Hoztam képet a reggeliről, mert ez már szoszo látszik árnyékban is, de a telefon sajna még szar hozzá, de ha nagyon meresztitek a szemeteket, akkor láthatjátok :D én is láttam, ezért mertem elhozni...

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csak összejött :lol:

De nagyon fos minőségű a kép...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
A túlstimura elsősorban a napi 5-6 liter vizet toljuk 8)
A fehérje jó a mnyh-nak és a megtapinak...persze a túlstimu elkerülésnek is jót tesz :D
Köszi, vagyunk! Nem dolgozom még ebben a hónapban, mert tanulok ezerrel az államvizsgára! Csak meglesz már ez a fránya büntetőjog, és akkor ez is kész :)
Aztán majd csak részben megyek vissza gürcölni, mert a közeli terveinkben van benne a baba még mindig - közel 5 év próbálkozás után-, így nem szeretnék visszamenni 24 órában dolgozni, csak egy-egy rendezvény erejéig! Meg már beiratkoztam angolra is, és az is hétfőtől péntekig napi 5-6 óra minimum, plusz az itthoni tanulás majd :) És ha bármikor sikerül ismét babásodnom, akkor az első perctől az utolsóig végig kell feküdnöm a dokik szerint, és kb a 22. héttől kórházban, mert szeretnék testközelből látni a kritikus időszakot :? És tekintve, hogy pozitívan gondolkodunk, reméljük, hogy hamar sikerül babásnak lenni, és akkor nem akarom felbolygatni a munkahelyemet, hogy mire visszaveszem a dolgokat, addigra újra eljövök...

Kinga!
kettőt ültettek vissza, mindketten megtapadtak és abból az egyik osztódott 3 felé, majd abból a három egypetéjű piciből egy felszívódott, így ők maradtak ketten és egy baba volt még külön burokban! Így voltak hárman, hogy ketten egypetéjűek, egy baba pedig külön tőlük! Mi nagyon örültünk nekik ...egészen a 23. hétig, mikor megrepedt a burok és meg kellett szülni őket idő előtt :(
Mi uh fotók terén nem vagyunk mérvadóak, mert annyira minden szempontból ritkaságnak számítottunk, hogy kb 2 hetente jártunk uh-ra, és mindig kaptunk képet is, és kétszer voltunk 4D-n is a 23 hét alatt! Úgyhogy már éppen új hűtőajtót kellett volna szereznünk, mert nem fértek már a sztárfotók :) persze azért is telt hamar a hűtőajtó a képekkel, mert mi alapból mindig minimum 3 képet kaptunk, leginkább 4et, mert csoportképet is csináltak a kis Drágáinkról :)
Ahhoz képest, hogy van aki csak 5ször megy orvoshoz egy terhesség alatt (mert asszem ennyi a kötelező), mi több mint 35ször voltunk :? :) mondjuk nagyon jó volt ennyire gyakran látni őket :D

Jeanner!
Látom, téged sem hagy sokáig aludni ez a tesztelős kérdés :D
De örülök, hogy végül bepozitívodott :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Hát ha Vuk is megérkezett, akkor nincs mese Jeanner
Szorítok a vizsgádhoz!

Eszter
Ha ilyen pozitívak vagytok,akkor biztos hamarosan újra átélheted a babásodás élményét! Sokat segít a pozitív gondolkodás!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Eszter!

nagyon drukkolok, hogy mielőbb babázz!

tjuca
 
 


Sziasztok csajok újra...

Itt vagyok a kórházban, vérvételre várok (béta-hCG) + hüvelyi UH... drukkoljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Norwell
azért két gyerek (vagy több) egyszerre kicsit sok. Vagy majd meglátom párom unokatesójánál, és kedvet kapok az ikrekhez :lol: Ő most 35 hetes, szóval bármikor szülhet :wink:

Jucmuc
semmi baj. Davide milyen nyelven néz mesét?

Juca
szavaztam 8)

Én is vagyok iwiw-en :wink:
Vendég
 


Jeanner,

Mennek a drukkok minden rendben lesz! :P

Kitty,

Sajnos legtöbbet olaszul nezi, szoktuk nezni a disney channel-t is angolul es ha't a magyar meseket dvd-n. A duna tv müholdat valtott me'g marciusban azota az sincs de majd atallittatjuk es akkor ujra lesz. Ott is szoktak jo kis mesek lenni. Van neki Vuk, Süsü, Kockasfülü, Futrinka. Majd amikor megyünk haza körül nezek a boltokban. Ja, es egyszervoltozni szoktunk me'g. (ott sok mese dal mondoka stb. van)

Tul vagyunk az oltason szegenykem nagyon sirt. :( Most me'g alszik egyelöre nincs laza.

Szep napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc
Sofiának sok puszi. REmélem, nem is lesz láza!
Mi a párommal néha magyar népmeséket nézünk v. Mátyás királyos mesét :oops: Ezeket le is mentettük, majd a jó lesz a gyereknek. Nem akarom, hogy olyan idióta meséket nézzen, amik a tv-ben vannak :roll:
Vendég
 


Csajok!

Köszi a drukkokat! :)
Remélem Norwell belém beszéli azt/azokat a babát/babákat :D

Jeanner!
Minden rendben lesz!
Hamarosan orvosilag is alátámasztottan terhes leszel és akkor megnyugodhatsz!
Írd már le a receptet, hogy hogy kell véletlenül, megszakítással terhesnek lenni! Olyan jó lenne nekünk is ez a megoldás...ha már direktbe nem sikerült eddig :oops: :oops: :oops:

Jucmuc!
Puszi Sofiának, és remélhetőleg megússzátok a belázasodást! :)

Olyan furcsa érzés megint azzal foglalkozni, hogy van-e pé-m, illetve hogy mikor?!?!?
A lombik alatt annyira "kinőttem" ebből :shock: :oops: :roll:
De reméljük nem kell újra visszarázódnom ebbe a cikluskövetésbe :) A terhességi hetek számolgatása sokkal jobban tetszett :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter
remélem, hamarosan jönnek azok a babák :wink:
Nálatok miért kellett lombik?
Vendég
 


Kitty!

Az uram spermaszáma miatt... :(

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Hüveyi UH elmaradt, mert azt mondták, még semmi nem látszana... béta hCG eredmény csak holnap... a reggeli teszt meg kifakult :( pedig sokkal erősebb + volt, mint a hétfői :cry: vigasztal, h ennek a C vonala is teljesen megfakult... a másiknak egyik sem...

Olyan szívesen tesztelnék még egyet, de minek? holnap itt lesz a béta hCG, vagy + vagy nem... a dokinő azt mondta, ő minden tünet alapján azt gondolja, ez baba, főleg, h a cisztákat 2 hete kizártuk a nőgyógyinál, de nem nőgyógyász, okosabbat nem tud mondani...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

tesztelni valóban csak 10-es teszttel lenne értelme, de holnap úgyis megtudod az eredményt, amúgy meg mindannyian tudjuk, hogy baba van a dologban :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter, drága, ez laptetű... ;) :D

Egész nap áramszünet volt... grrrrrrrrr...

Jeanner!
Megvan a kép, sőt, képek, mindkettőt megtaláltam.

Íme:

Ez Kende baba első sztárfotója (szept. 15. volt az utolsó mensi, ez meg nov. 5., tehát 7 hetes volt):
Kép

Ez meg Sacié (mensi nem volt előtte, május 1-re hozta ki a dokinő, a kép június 11-én készült, vagyis kb. 6 hetes volt):
Kép

Kép
Kép
norwell
 
 


Jeanner!
És természetesen holnapra drukk!!!

Sofi baba, ügyes legyél! :)

Évi!
Mi újság van Nálatok? Mikor lesz a műtét? Tudom, írtad... :oops: Szorítok ám!!! És hogyan dőlt el, hogy mehet tb-re?

Kép
Kép
norwell
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?