Új privát üzeneted érkezett!

oké, akkor te vagy a néni, Babanéni :lol: :lol:
lényeg, hogy jó kis csapat legyetek, ha itt a nagy nap!

angel37
 
 


Twist!
Kuták ebben az időben borzalom lehet.... :shock:
M.hozza nekem ma a vasembert aztán jól megnézzük valamikor :lol:
Kornél kb 1500gramm lehet kiszámoltam 20grammot hízik naponta, az elmúlt uh-ok szerint.Jövő 7 végén már 1600 lesz, és így tovább, de sajnos nem a súly a legfontosabb, hanem a kor többet számít, így benn kell még Őt min 3 hétig tartanom, akkor már "csak" enyhe korababának fog számítani.És ha elérném a 36-ot hmmmmmm :lol: én leszek a legboldogabb ember az egész kerek világon!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
súly sem mindegy, ha ez azért vigasztal :wink:
kaptunk egy papírt a PIC-en, a túlélési esélyek csak súly alapján voltak rajta.
persze az érettség/éretlenség is nagyon nem mindegy.
nem akarok hülyén fogalmazni, mert lehet, hogy nem tudom pontosan elmondani, de azért (is) fontos a súly, mert a babák testének túlnyomó százaléka víz, és pár százalék "szárazanyag" (szervek) végzik bennük a munkát, ami a túléléshez kell. minél több, annál jobb.

hajrá minél tovább, cél a 36 :D

angel37
 
 

 
 

Keny! Minél tovább, annál jobb. Nagyon ügyik vagytok!

Csajok, nálunk Miskolcon árvíz van. Kiöntött a Szinva, ömlik a Bükkből a víz, egész nap szirénázik a katasztrófavédelem és nagy gondok vannak. Megint forralom a vizet a gyerekeknek, mert nagy esőzés után tavaly is járvány volt nálunk. Ilyen súlyos helyzetet még nem láttunk, jöttünk haza úszásból és mindenhol emberek százai próbálják menteni, amit lehet.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi,
láttam a hírekben, mi van arrafelé... :shock:
emlékszem a járványra is legutóbb.

angel37
 
 


Istenem, Szöcsikém............ :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Kitartás!!! Meglátod, kihúzzátok!

Twist!
Skót juhász megázva? (az volt 13 évig) :D

Szöcsi!
Vááá, szar idő monnyon le!
vovanda
 
 


Angel!
Köszi értem mit szeretnél mondani!Ezek a szavak éltetnek, mikor nagyon elkeseredek.Tegnap is mondta a szülésznő, hogy 1500gr, 30.hétre született babáknak jók az esélyei.Tudom csak........

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcsi!
jujjj kitartást!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hajrá 36. hét!

Szöcsi, jaaaaj, csak lestem a hírekben, h mi történik nálatok! :shock:
Kitartás!!!!!!!!!!!

Hétfőn voltam terheléses cukor vizsgálaton, antiTPO kontrollon. Mivel ez utóbbi eredménye kb. 10 nap, így csütörtökön megyek a dokimhoz. (Legalább a hepatitis B eredményt is megtudom :roll: )

Baba, fiatal csapat vagytok, a lényeg az együttműködés! :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Vanda, az ütős lehetett, skótjuhász megázva, nehezen is szárad. A spanci is szép, csak száraz idő legyen:)
Angel, húúúúú, akkor te ismered a spancikat! Nagyon aranyosak, csak sok ápolást igényelnek:)

Bols, drukk a jó terheléses eredményhez!!

Keny, de jó, hogy megkapod a Vasember2-őt!!! Az elsőre még emlékszel? Volt nemrég a tévében, szuper volt! A második is zseniális!:)

Szöcsi, szegénykém! De legalább már rutinos vagy, tudod, hogy járvány lehet és megelőzöd a forralással. Azért ijesztő lehet.
Vendég
 


Keny,
hogyne, igazad van a "tudom csak..."-tal!
6 hét múlva legyél a legboldogabb ember a világon :D

Bols,
drukk az eredményekhez! Hepa B-vel nem hiszem, hogy gond lenne a Kaális szűrés óta! :wink:
amúgy hogy vagytok?

Twist,
jaja, spánik érdekes egy fajta! :lol:
a 3 tökkülönböző volt, egyéniségek mind :roll: :lol:

skót ázva, na az... párom szüleinek volt.

amúgy épp a szőrzet miatt lett most beagle-ünk! :)

angel37
 
 


Eső elállt, de vízkorlátozás van, mert a város ivóvizét a karsztforrások adják nagyrészt, és valszeg szennyeződött. Helyzet azt mondják drámai, ha délután nem esne, kimerészkednék velük megnézni a Szinva-patakot. A mi lakótelepünket nem érinti, mert a patak bal partján lakunk, a telkünk is hála az égnek itt van és nagyon meredek a domboldalunk.

Kenykém, szülőszobai feelingem előjött, voltam 4x bent és ismét kint. Addig jó, amíg a szobádban vagy. Hogy haladsz a vásárlásokkal? Párod hogy bírja az egyedüllétet? Enyim embert úgy sajnáltam, soha életében nem vasalt, akkor viszont muszáj volt neki, amikor a kórházban voltam. Egyszer sütött rakott krumplit és behozta nekem a kórházba. Hát az olyan aranyos volt!

Bols, mizu veletek? Már 25 hetesek vagytok?

Ma reggel felketünk fél7-7-kor és megint visszaaludtak. Ha így átállunk, sikerül az ebéd utáni alvást összehangolnom. Jobb lenne, mert egy kiadós ebéd után több maradna a pocijukban.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, úgy sajnállak Titeket!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny:

Nagyon drukkolok, hogy Kornél baba bent maradjon még jó pár hétig. hajrá 36.-hét. Vasember 2 , jó kis film.

Szöcsi:

Ez nagyon durva ami felétek történik. Remélem nem lesz nagy gon a vízzel.

Bols:

Drukk a jó eredményhez!

Legyen már jó idő!!!!!! :( :( :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Megfagyok... :(
vovanda
 
 


Bols!
Biztos jó eredményeket kaptok!Amúgy mizu, hogy vagy írj magadról?

Szöcsi!
Kemény ami nálatok van.....azért óvatosan merészkedjetek ki.
Én most voltam másodszor szülőszobázni, nem olyan vészes pláne ha még kiengednek, remélem ez a mostani cucc kitart még 6 hétig, úgy mint az előzö.Bár ha elmegy ez a szeles hideg front tuti jobban leszek!Férjemnek sem valami jó ez a helyzet, Ő is vasal, takarít, főzni azt sose fog, de nem is kell.De nagyon tartja magát örök optimista, így feldob engem is, mikor elkenődök.

Angel!
úgy legyen!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Szöcsi nem semmi lehet ott nálatok!!!

Vanda én is nagyon fázom, itthon megy a fűtés is!!!

Keny halyrááááá 36. hét!!!!!!

Itt Budafokon iszonyatos szél volt éccaka, és még most is az van. :(

Most várom 9-re a védőnénit és fél 1 körül a gyerekovost, mert Milán elvileg ma kapja a 3. havi oltásokat.
Nagyon rossz volt a tegnapi napunk és az éjjel is nyüglődik szegény gyerek.
Gondolom ezzel nincs egyedül.
Lehet, hogy bújkál valami benne mert éjjel hőmemijen volt, szóval lehet, hogy oltani se oltják.

Lányok szerintem ma senki ne dugja ki az orrát mert lefagy! :( :?

Kép

Kép
raniko
 
 


Szöcsi,
láttam a neten egy felvételt a Szinváról, hát magához képest hömpölyög rendesen :shock:
óvatosan nézzétek, de gondolom kár mondanom :wink:
azért jó, hogy benneteket közvetlenül nem fenyeget az ár. csak a nyomorult fertőzésveszély :?

rakott krumpli nyilván isteni volt :D

Rani,
oltásokhoz hajrá!


Makilány egész hétvégén nem volt kint, kezd nagyon sok lenni idebent :roll: :lol: ma biztos kiviszem egy kicsit, más nem kenguruban, ernyővel :roll:
viszont nagyon szépen alszik éjjel, most is este 9-től majdnem 9-ig.
szereti a hidegebbet, de majd jön a meleg is...

angel37
 
 


Itt is hideg van de nagyon. Grétus be van öltöztetve de jég hideg a keze és a füle. Lehet adok rá kesztyüt és sapkát is. :) Fűtés óne, hősugárzót nem merem bekapcsolni, 1 hete jött meg az áram elszámolás. 50000.- kell befizetni pluszba. Marad a sok ruha. :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Itt is hideg van, fűtés nincs. Bebújtam az ágyba pisziben, melegzokniban, paplannal és pléddel beburkolva, hogy alszom. Hát valaki azt hiszem felettünk épp a radiátorcsövet vágja flexxel és fúrja a betont. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Halihó Csajok!
Itt is novemberi zimankó, ennek örömére indulunk a dottoréhoz 10 hós státuszra...mondjuk mi mínusz 20-ban januárban is mentünk..

Na most elzavartak innen, de jövök még..... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó, együttérzésem az elszámolás miatt, nagyon sok az az 50 e Ft. Sajnos nekünk is megnőttek a számlák, amióta itthon vagyunk a babával. Pl. most a villany 26 000 Ft, azt hittem, letépem az arcomat.(( Már mindent lekapcsolok a főkapcsolóval, amikor elmegyek itthonról, hogy addig is tudjunk spórolni. Vízszámla is dupla. Nem szeretem ezt kifizetni.

Lois, drukk a 10 hós-hoz!!

Mi holnap megyünk oltásra, de nem szívesen. Nem bírom már ezeket, szegény Dorci:((

Rani: akartam kérdezni, hogy tejcsid van? Mi újság vele?
Vendég
 


Szerencsére mi még fűtünk, de így is fázom!
(pedig elvileg 24 fokra van állítva a természtát)

Twist még szoptatok de sajna nem sokat! :(
A reggeli kaja az tejcsi és este is van még egy kis cici de a többi tápi.
Sajna a homeós bogyók már nem segítenek mást meg nem nagyon tudok!
(nos a Karamals az azért csúszik :wink: )
Most volt kinn a védőnéni Milán persze át aludta (ezt így kell csinálni) nem is keltettük fel úgy is jön a gyerekorvos egy óra múlva.
Szépen gyarapszunk este 5900g-ot mértünk! :shock:

Kép

Kép
raniko
 
 


jujj szegény csajok, babák, akkor most kivételesen nekem a legjobb megy a kórházi fűtés húúúúú, zokni nélkül rövid ujju pólóban hempergek :P

Lois!
10 hósra+++++++++++

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel! Rakott krumplira rátapintottál. Becsületből megettük akkor még hárman...

Számlák nálunk is magasak, villany, vízdíj az egekben. Szerintem a sok mosás, vasalás.

7-10-ig megfőztem (töklotyó pörivel), aztán csavarogtunk egy kicsit. Zimankó van. Napirendünk hirtelen átrendeződött, ebéd után lesz alvás, úgy néz ki.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nálunk van fűtés (én kapcsolom be a kazánt), de elment reggel az áram. És a kazán azzal működne.... Kicsit bepánikoltam, de 30 perc múlva magától visszatért, hála az Égnek!

SZöcsi, nálatok nem esett, tudtatok sétálni? De jóóóóó! Itt egyfolytában esik. A számláknál biztos, hogy a sok mosás is számít, most is megy a mosógép, napi 3-szor biztosan kell mosnom. És szárítógép is megy utána nálunk, más lehetőség híján.

Rani, gyönyörű méretei vannak Milánnak, jól gyarapszik, gratula! A tápi is szuper, minden megvan benne, ami kell:) Karamalz fini. Hétvégén azt hallottam, hogy bármilyen alkoholmentes sör jó. Ez igaz lehet?
Vendég
 


Szöcsi,
vmiért sejtettem :oops: :lol:

Keny,
látod, milyen jó ott! :D (bocs :wink: )

Rani,
szép súly! :wink:

Twist,
bármilyen sör jó 8)

angel37
 
 


Zima van itt is, hol esik, hol nem... Cipőm tele vele. Meg azzal is, hogy dániel uraság napközben 45 percnél nem hajlandó többet aludni. Legalább meleg lenne. Fűtés nincs, panel, nem kapcsoltatták be. Hősugárzót néha kénytelen vagyok benyomni, különben az életben nem száradnak meg a ruhák.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Hunci: nálam bünti forever!!!!! Én azon gondolkodom, hogy megtanulok egy újabb nyelvet, még agonizálok, hogy melyik legyen.

Szöcsi: uhh, de rossz a helyzet nálatok!

Keny: drukk Kornélkának, minden rosszban van valami jó, most neked a meleg szoba :wink:

Angel: milyen volt a séta?

Én befűtöttem, jó meleg van a házban 28 fok. Nagyon szeretem a meleget.....
Vendég
 


Sannah: hogy vagy? Mikor mész genetikára?
Én is mostanában kezdtem el angol nyelvet tanulgatni On-line. Jól jönne egy nyelvvizsga, mire visszamegyek dolgozni. :wink:

Keny, Vasember megérkezett?
Vendég
 


Jó reggelt!Tegnap beüzemeltük kicsit este az olajradiátort. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
Baba, elég volt az olajradiátor? Itt megy a fűtés ezerrel, szétfagyok. Ráz a hideg szinte. De csak meg a szél hűti a falakat.
Ma már muszáj lesz kimozdulni, de nem szívesen, brrr.
Gratula neked, már csak pont 80 nap van hátra Fanni érkezéséig.
Vendég
 


Jó reggelt,

iszonyat ez az idő, úgy fúj a szél, hogy attól félek kicsavarja a fáinkat.

Twist: a 13. héten, június 2-án, az istenhegyire Hajdú dr nő-höz,
Én a spanyollal szemezek és szerintem az is marad, nagyon tetszik és valamikor nagyon régen már tanultam fél évet, így újra előveszem és beiratkozok valahová.
Vendég
 


Sannah, jóóóóóó persze, hogy neked is a bünti a menő :lol: Örülök, hogy Hajdu drnőhöz mész :lol:

na én ilyen f@sza időben mentem melózni tegnap...azt sem tudtam, hol az ernyőm, úgy fújt a szél, fújte ki a kezemből.széjjel áztam.

Fűtés itt sincs :cry: bezzeg amikor 25 fok volt de még nem volt vége a szezonnak nyomták ezerrel, most meg amikor kéne, nincs. a sok hülye lakó mind 100 év feletti nem engedte megcsináltatni a panelprogramot :evil: most szívunk ezerrel :evil:
Tegnap kabátban ültem a melóhelyen, közölték, vedd le, mondom, jó, de csak ha fűtenek :evil: addig leszarom, hogy az ügyfelek néznek, hogy kabátban ülök.Végül melóhelyen befűtöttek.

Gyerek megint itthon, a hidegben kellett hűtőfürdőzni :evil: mindjárt megyünk fülészhez, sürgősséggel küldött dokibácsi, mert 3 napja nem volt gond a fülével, meg is kapta a kullancs elleni oltást, erre most tiszta genny az egész.
f@szom kivan 5 hete ezt játsszuk, beteg-bölcsi-beteg-bölcsi, én beteg meg már 5. hete :evil:
most direkt híztam 2 kg-t hátha jobb lesz az immunrendszerem, pedig fogyni kéne 10-et, de semmi sem változott, szar az immunrendszerem a fogyás óta :evil: nem is tudom, mi a jó, hogy fogytam vagy egészséges legyek kövéren :cry:

bocsánat, hosszú voltam :evil: :cry:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Sannah!
Húha, már lassan mész genetikára ez igen, biztos minden okés lesz!Amúgy, hogy vagy?28 fokban:)

Twist!
Vasember jó volt, tegnap megnéztük :lol:

Hunci!
Most már tényleg gyógyuljatok meg :!:

Itt minden okés, élvezem a kórház dög melegét :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Próbálok emlékezni, hogy mit olvastam...

Szöcsi, részvétem a helyzet miatt, ami felétek van. Borzalom. :?

Vanda, Baba sajnálom, hogy fáztok. Nálunk is megy a fűtés, 24 fok van, mégis fázom. Nem értem, miért. Undorító idő van.

Twist, kutyát én most behoztam, mert olyan sár van a kennelben és a kutyaházban is, hogy már nem bírtam nézni. Mint egy varacskos disznó, úgy néz ki a kutya. Persze nem érdemelte meg, mert tegnap megette az egyik futó petúniámat. Hülye barom. :? (én ki nem dugom az orrom, az biztos... viharos szél fúj)

Lois, én is halogatom csak a státusz vizsgálatot. Lehet, hogy én inkább kihívom a dokinénit. Nincs kedvem a rendelőben ücsörögni.

Keny, örülök, hogy jól vagytok és a kedved is jó! :D

Hunci, basszus.... gyógypuszi nektek!

skrisz72
 
 


Hunci!
Bizti hogy a fogyás a ludas? Merthogy én a terhesség óta nem bírom magam összevakarni. Sokkal többet kéne pihenni, regenerálódni, de ez kicsi gyerek mellett szinte esélytelen. Te meg még dolgozol is mellette.
Fűtéssel detto ugyanaz a helyzet mint nálatok. A sok vén szatyor még bekapcsolni se engedi most, hogy hideg van... Tegnap nem fürödtek a lurkók, nem mertem.

Esik, hideg van. MIKOR LESZ MÁR NYÁR????
vovanda
 
 


Vanda, egész májusra ilyen szar időt mondanak.... :(

skrisz72
 
 


Twist, köszi, drága vagy.
Kb.15 percig ment a radiátor szerintem, váltva a fürdő és a haló közt. Ma reggel is kicsit járattam, így vissza tudtam aludni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci, fűtés és panelprogram témájában itt dettó ugyanez van!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, szintén!!ÁÁ

Skrisz, ne csináld már!!MELEGET AKAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci,
már megint vmi, szegény Hunci család :? jobbulást!

Keny,
elefáni megint lépett egyet előre! :wink:

Sannah,
ejha 28fok 8)
séta alább :wink:


nehogymár egész május még iylen legyen :(

basszus ezt a trutymákos nyomorult időt :x
fűtünk most kcisit mi is.
tegnap elkenguruztunk a kisboltig, kemény egy saroknyira, elég is volt :roll:
pedig sajna ma ki kell menni messzebbre... bennem egy hétvégi előrejelzés élt, miszerint ma jobb idő lesz, erre vártam :roll: apa meg nagyon dolgozik, soká jön.

fogytán a tápika, este elfogyott a hydrofil, pelenka 5db van :roll:
meg hát nekünk is kéne pár dolog :oops:

angel37
 
 


Szaisztok!

Hunci:

Ezek a bacik elhúzhatnának már más irányba!

Vanda:

Fűtés dettó, húúúú nagyon rága lenne, öltözzünk fel. Na kösz. ma már megy a hősugárzó ha sok lesz a számla akkor is. 18 fok volt a gyerekszobába reggelre.


Angel:

Mi is mennénk de hideg és nyirkos az idő, apa csak este jön szal marad a kengurus séta azt hiszem. Már csak kis kocsi van a nagyot kimostam és bezacsiztam, maj tesónak jó lesz. De a mostani babkocsi csak 1 irányból tolható sajna.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sannah, Hajdú dr-nő szuper! Én is nála voltam, meg sokan itt. Az orvosok is elismerik és bizti meg fog nyugtatni:)

Keny, örülök, hogy tetszett a Vasember2:-) Még a Sherlock Holmes is tetszett, azt láttad? Jó az új kamera technika!

Krisz, nagyon rendi vagy a kutyussal, hogy beengedted. Jaj, az enyéim is legelik a virágokat! Egyszer virágok között akartam fotózni őket és a díszlet elfogyott.) Úgy kellett kiszednem a szájukból a roncsokat.

Jaj, hallottam, hogy az Auchanban megint akciós a hatalmas ládányi Pampers pelenka. Gondoltam szólok, aszem 5500 Ft 150 db.
Vendég
 


Én is jelen, a holnapi vizsgámat elvitte a cica (vagyis az árvíz), és így most megint bazira ráérek :roll: NA jó csak felszínesen olvastam, nézzétek el nekem, nem is reagálok érdemnek, csak itt-ott:
Betegeskedőknek fázósoknak együttérzésem, mi is fűtünk, vasárnap 19 fokra ébredtünk és nem ment a fűtés, kijött először a vizes, aztán a kazánszerelő, mire megfejtettem, hogy lemerült az elem a termosztátban :oops:
EnyémKutty ki sem dugja az órát, na meg neki szőre nulla, így nem is loncsos :)

Kenykém!
Hajrá 30, azért ezután lehet egy nagylevegőtkienged, nem? :D

Skrisz!

Mi elmentünk dokihoz, jövő hétfőn pünkösd, és emiatt még 1 hetet csúszott volna, ha kimarad. Meg mi macsók vagyunk, kijárunk ilyenkor is. Na jó nem rójuk a köröket, de mentünk tegnap is játszani egy 1 éves lánykához, befordulnánk ennyi időre bezárva :oops:

Gyerekem tegnap napja übergáz volt, először majdnem újra kellett élesztenem, durván bedugaszolta a torkát kiflivel, nem vagyok egy befosos, de levert a víz rendesen, volt torokba nyúlás, fejjel lefelé rázás, meg úgy ütöttem már a hátát, hogy azt hittem beszakad :(
Ezt túlélve, meg majd akkorát esett hogy vérzett a szája, jól be is dagadt :( Szóval kijutott csórikámnak rendesen... :(

Na kihasználom még ezt a kicsi időt míg alszik, és halmozok magam némi tudást... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois:

Ezt olvasni se volt jó! Ügyes vagy, hogy nem pánikoztál be.


Ki akarok menni! Útálom ezt a fos időt :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois, jesszusom! Jó, hogy nem lett baj!
Fázom, de a fagyasztóból ikiszedett fagyos meggyet tömöm. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
jaaaj :roll: jó, hogy nem lett nagyobb baj, szegény kis szája :?

én is tojok ettől, múltkor öklendezett a babakeksztől - továbbra se rág ,csak nyel(ne) - de visszajött a torkából, némi tejpéphányás kíséretében :roll:

Baba,
melegben jó a forró tea, hidegben biztos a fagyott meggy :wink:

Nikó,
milyen vol kint?


mi nekiindultunk, de vissza is fordultunk. obtrány ez az idő :x és még egy szavam se lehet, mert nem nyalja a ház szélét a ház...
remélem ma este még elég a táp, fürdetőből fürdik a régivel. pelenkából meg így akkor kénytelen leszek próbálni a bugyiformát. el nem tudom képzleni, azt hogy lehet levenni, hogy ne kenjek össze a tartalmával mindent :oops:

angel37
 
 


Angel!
El lehet tépni oldalt :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: