Új privát üzeneted érkezett!

Nati:Nagyon szorítok értetek!!!!+++++++++++++++++++Tök jó! :D :D :D

Köszi,jól érzem magam.Éjszaka 3x is kikell mennem pisilni,meg farkas étvágyam van már 1 hete!Fel is vagyok rendesen puffadva!
Várom nagyon,h mehessek dokihoz,de a 6.hét előtt nem megyek!

Nekem ahol az inszemet csinálták, oda nem kell visszamennem,ott csak a duphastont adták ki!Ennyi!

Kép

Kép
syl100
 
 


Nati! Örülök, hogy ilyen szépen alakult a történet!!! Csak így tovább, és csodaszép befejezést kívánok!!! :lol: :lol: :lol:

Jaj, a szopipárna méretet már annyiszor meg akartam köszönni!!! Az enyémmel összevetve egy köztes méretre fogjuk zsugorítani a meglévőt. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Holnapi vizsgámat egy könnyebbre cseréltem, mert 3 napig úgy fájt a fejem, majd megvakultam. Első nap még hánytam is. Iszonyat fejgörcsök, e mellett tanulni nem lehetett. Úgyhogy holnap egy könnyebb, a nehéz átugrott későbbre. Ráadásul szombaton lagziban voltunk, közeli rokonnál, gondolhatjátok, a mai napom is mit ér. Én még ilyen lakodalomban nem voltam. Ömlött az eső, nagyon durva volt. Persze úgysem találjátok ki, mi volt a vőlegény foglalkozása. Meteorológus. Hát vazze, ekkora szerencsétlenséget.

Hamarosan pete érek, már fáj a hasam. Kedden átjárhatósági, minden rendben velem.

Mindenkit puszilok, olvasni azért napi 1x igyekszem jönni, így nagyjából képben vagyok.

Nati!
Ügyes vagy, nekem az a tapasztalatom, hogy a kevés tüszős lombikokból nagyobb számban van baba. Szurkolok.
Ti taliztatok Kikivel?

Ubi!
1000%, hogy terhes vagy. Itt mindenki az lesz. Remélem, hamarosan tesztelsz.

Rodi!
Sajnálom a fejfájást, nem is tudok mit mondani. Tudom, milyen érzés.

Luci!
Örülök, hogy tetszett Boginak a Halász Judit koncert. Cuki lehetett.

Aagassi!
Mit csináltatok ebben a gatya időben? Volt valami programotok a hét végére? Gyerekeid megnyugodtak?

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Syl!
Mikor mész dokihoz?

Kiki, Beze!
Merre vagytok?

Bazsa!
Itt most szerencse sorozat van, rajtad a sor, hogy folytasd. Giga drukkok holnapra.

Babi!
Megértelek cica ügyben. Nekem kutyám van, a héten szomorúbb volt, mint amilyen lenni szokott, hát én sem aludtam napokig. Szinte bele betegedtem, hogy esetleg fáj valamije. Plusz a héten láttam egy macskáról egy videót, aki a halott társát siratja. Isten az atyám engem még videó így nem viselt meg. Zokogtam, de még mindig a szemem előtt van az a kis szerencsétlen.
Szorítok, hogy mihamarabb el tudd őt engedni. Én mindig azzal vigasztalom magam, hogy amíg velem él a kutyám, csodaszép sora van. Én a lehető legszebb életet adtam neki, ennyit tudtam tenni érte.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy:2 hét múlva megyek dokihoz,6 hetes korom előtt nem akarok!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

És kibírod addig? Kaptál progi pótlást? Mert ha igen, akkor kicsit nyugodtabb lennék, mármint ha a helyedben lennék. :lol: Látom te is PCOS-es vagy és ilyenkor általában javasolják. Mondjuk az inszemed miatt biztos kaptál.
Akkor még 2 hétig izgulunk érted. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy,
nem baj a holnapi könnyebb vizsgához is sok szerencsét!

mindenki vigyázzon magára, holnap mesélem az első inszem élményemet :)

szép estét és jó éjszakát...

Kép
Vendég
 


Na, most értünk haza!

Bazsa!
Lehet, hogy kor alapján mi vagyunk a legöregebbek, de a szívünk mélyén nagyon fiatalok vagyunk! Ja, és nem cserélnék senkivel! :lol: Drukk!

Bikfy!
Drukk a vizsgádhoz! Remélem utána tudsz jönni egy kicsit! Elhiszem, hogy nagyon fájt a fejed! Sajnálom! Remélem ma már jobban voltál! Szegényeknek jó kis esküvőjük volt!

Lucuzs!
Jaj, de édes lehetett Bogi! Érdemes lett volna felvenni őt!

Natikám!
Jó, hogy most már gyakrabban jössz! Szeretjük, ha aktív vagy!
Holnap negyed 5-re megyünk. Kíváncsi vagyok a doktornő milyen neműnek mondja majd a babát!
Mennek a babaragacsok!

Syl!
Vigyázz magadra!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi, Nati, Bikfy köszönöm a hiányolást, megvagyunk, tegnap pl nem is volt netünk a remek időjárás miatt. :evil:

Rodi, nincs semmi baj. :wink:

Babi, sajnálom nagyon a cicust, én majdnem 5 éve vesztettem el a KUTYÁMAT, rákos volt, azóta persze vannak mások, de ő volt az igazi. Sose fogok állatot annyira szeretni, mint őt. :cry:

Nati, akkor ezért nem jöttél gyakran. :wink: Hú, nagyon drukkolok, küldöm ezerrel a babaragacsokat, és köszönöm a táblát, az adataim hibátlanok. :D 20-án megyünk megint uh-ra.
Bencus képe egyszerűen zabálnivalóan tündéri! :wink:
Van segítséged?
Epém megint görcsöl, köszönöm a kérdést. :?

Bikfy, vizsgához, átjárhatóságihoz egy hatalmas kalappal!

bazsa, drukkolok nagyon holnapra!

Aviubi, ebből még lehet baba, amit írtál, az nem jelent semmit, minden terhesség más! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nati! Küldöm a babaragacsot, akkor dupla adagban a Babáknak! :)

Bikfy! A holnapi, könnyebb vizsgához is küldök egy stráfkocsira való "szerencsét"! És keddre az átjárhatóságira egy Mariana-ároknyit! Remélem, a fejed már nem fáj (tudom, milyen a brutkó migrén, brrr)!

Beze! Ezekkel a durva epegörcsökkel nem lehet vlmit tenni? Elég borzasztóan hangzik. Nekem "csak" vesegörcseim voltak, de az is durva; ezért gondolom, h az epegörcs is nagyon gázos.

Lucuzs! Halász Jutkáért irigy-irigy...Bogi nagyon édes lehetett :)

Sly! Ugye tényleg kapsz progi-pótlást? Ha igen, akkor valóban elég a 6. héten menned először, szívhang is lesz már. :wink:

Bazsa! Rodina! Holnapra küldöm a vudukat, nagyon várunk Benneteket a hírekkel!!!

Akik nem jöttek 7végén, remélem, mind jól vagytok, csak baromi elfoglaltak voltatok!

Ez a "remek" idő nekünk is "jót tett"...gyerekeim nem nagyon bírták a bezártságot, mindenféle trükköket kellett kieszelnünk, h lekössük őket egész 7végén. Meg a délutáni alvásaik is igen rövidek voltak most, úgyhogy estére mindketten nyűgösek lettek. Hát, legalább látjuk a nem annyira napos oldalt is.

Meg fiam fütyijével reggel megjártuk az ügyeletet...tegnap este fürdésnél apja nem húzta rá vissza a bőrt teljesen, reggelre totál beduzzadt és piros lett, fájlalta nagyon. Csókoltatom a hivatásos gyámot, mert elvette a közgyógy kártyáikat, nálunk csak a taj-kártyák vannak. Így kb. 3x annyit fizettünk a patikában, mint a közgyógy kártyákkal kellett volna. Mondjuk a gyám roppant segítőkész amúgy is...alig várjuk, h leketyegjen a 30 nap.
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy:Igen szedek progi pótlást az inszem napjától,napi 2 szem Duphastont!
Nehéz lesz ezt a 2 hetet kibírni,de előbb feleslegesen mennék!
Rékával 8-9 hetesen mentem először dokihoz!Nem tudom,h h bírtam ki addig?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Mennek a drukkok mára mindenkinek, akinek kell!!! :lol:

Én megjártam már a védőnőt, olyan jó volt, nem is vártam, de hallgattunk szívhangot! :lol: Édes volt!!!! :lol: :lol: :lol: Kicsit nehezen került elő, de nem izgultam, tudtam, hogy ott lesz valahol. Mondta is a védőnő, hogy "na hol vagy?", én meg majdnem rávágtam, hogy itt balra, és persze ott is volt. :lol: A csaj szerint magasabban van, mint szokás, ezért nem lelte. :D
Jó volt! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok,
én is megjöttem :)

Lucuzs,
gratulálok a szívhanghoz!

én is előbb jöttem meg,nagyon izgultam, de gyorsan ment minden.
alig tíz percet hagytak feküdni,aztán jöhettem haza!
a bal méhbe tette és azt mondta,h már megvolt a tüszőrepedés! hát nagyon remélem,h a bal oldalon! ilyenkor ez a gáz,h honnan tudhatnánk meg,h melyik oldalon repedt meg! na mindegy, még huncutkodunk azért a biztonság kedvéért :wink:
arról ,h mindkét oldalon csináljon e inszemet,nem beszéltünk,majd ha ez nem sikerült,akkor megint szóbahozom neki! Milyen nem sikerül????? dehogynem sikerül :D
a progeszteront holnapután kell csak elkezdenem 10 napig.
3 hét múlva vissza kell mennem,bármi történik is.
egy kicsit fáj a hasam,uh lepihenek olvasni!

várom a többiek hírét is,
majd jövök még...
Vendég
 


Bazsa!

NAgy drukk neked! remélem hamar összejön a nagy találkozás!

rodina74
 
 


rodina,te később mész,ugye az uh.-ra?
Vendég
 


én meg vérzek egy kicsit, már felhívtam a dokit és kiderült,h ez normális! Nálatok is így volt?
Vendég
 


Sziasztok!
Bazsa! Gondoltam ám rád! Remélem sikerül, sőt tuti sikerül!!!!
Én nem véreztem utána, de előfordulhat. Ne aggódj, és pihenj sokat. Na meg beszélgess a pocaklakóval!

Nati! Neked is nagyon-nagyon szorítok!! De jó! te pedig rögtön nagycsaládos leszel! Drukkolok!

Bocsi, hogy most elég rövid vagyok, és nem reagálok mindenkinek, de majd szétszakad a fejem. Ma egész délelött esőkabát után rohangáltam a fiúknak, de nem sikerült. Találtam kicsit, és nagyot. Nem gondoltam volna , hogy esőkabátot ennyire nehéz venni!

Reggel teszteltem, de negatív lett. Még nem jött meg. Most várok.

aviubi
 
 


Bazsa! Drukkok mennek!!! Sikerült hidd el!!! :lol:
Vérzés/ barnázás első alkalommal nekem is volt, a másik kettőnél nem, de tényleg nem gond.

Aviubi! Sajnálom a nega tesztet! De amíg nincs piri addig bármi lehet! :wink: Szorítok!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!
Tudom, hétvégére kicsit eltűntem, de csak olvasni volt időm, nem akartam senkit kihagyni a reakcióból, annyi időm pedig egyszerűen nem volt, egész sokan voltatok, na! :)

Most viszont megint nem tudom rászánni magam, hogy olvassak, reagáljak. Reggel óta barnás, rózsaszínes folyásom van, és nagyon nehéz nem aggodalmaskodni. Beszéltem már a dokimmal, próbált megnyugtatni, de csak ideig-óráig sikerült, még mindig szomorú és ideges vagyok. Tudom, hogy felhők felett mindig kék az ég (kinél olvastam ezt rendszeresen?) és süt a nap, de nehéz most erre koncentrálnom, mikor egyöntetű szürke az ég felettem. Erről a vad, erős szélről nem is beszélve... (És most már időjárásjelentést is adtam innen, ahol lakunk...)
Nem tudom, mi lesz, ma töltöm a 7. hetet. Elvileg. :roll:

És kérlek, ne haragudjatok, hogy most csak magamról. De itt van a fejemben mindenki, főleg azok, akikre ma kifejezetten gondolni kell! Drukkolok nektek továbbra is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Jaj, ne aggódj! A kis fiamnál nekem is volt vérzésem a 6. hét után. Sok fekvés, és Azt hiszem Duphaston szedése volt a gyógymód, és mostmár itt van az én 3 éves nagyfiam. Szóval pihizz sokat, és próbálj nem aggódni. Nagyon-nagyon izgulok érted! Nem lesz semmi baj!

aviubi
 
 


sziasztok

Bazsa remélem sikerült már pedig miért ne sikerült volna.

Bikfy hogy ment.

Nati drukkolok neked is hogy ott maradjanak a babák.

lányok mindenkinek szoritok

Dari kezemben a fejem már 4 napja fáj de ma elérte a csúcsot.
Már hányingerem van .

Dari teljesen meggyógyult.
A netünk is folyamatosan megszakad.
Nálunk iszonyat rossz idő van 3 napja esik éjjel nagyon fújt a szél Dari melettem aludt én meg nem sokat majd letépte a redőnyt.biztos ezért fáj a fejem.

Kiki minden oké lesz ne idegeskedj az nem tesz jót.

Majd jövök ha nem fog ennyire fájni a fejem.

Szurkolok mindenkinek!!!
Vigyázzatok magatokra!!!

Sziasztok lányok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


kösz a sokk drukkot,naggggyon jól esik :)

kiki,
amit ubi írt szerintem elég nyugtató! bizz menne és nem lesz semmi baj!

bikfy,
milyen lett a vizsga?

bumi,
volt ma uh?

rodina,
te is mesélj mi volt ma a dokinál...


nekem meg fáj a hasam, holnap melóznom kell,remélem nem lesz semmi baj!
Vendég
 


Aviubi!
Örülök, hogy túl vagytok a szurikon! Jó lehetett a szülinapi buli, biztos lelkesek voltak a kicsik! :) És így utólag is boldog szülinapot a nagyfiúnak! :)
Teszteltél ma? Hogy vagy? Sokat gondolok rád ma! Remélem mégsem jött meg, és ott az a baba a pocakodban!

Babicsek!
Nagyon sajnálom a cicát, nehéz lehet elengedni, de ennek most így kellett lennie. Ölellek!
Mióta felvetetted ezt a Medárd napot, hát nekem is ez van eszemben, tényleg nagyon sok az eső... Egyre több helyen van lehetetlen helyzet. Az anyósom a Szikszói kórházban dolgozik, ott már a földszintem víz van... :shock:

Vius!
Örülök, hogy Darinka jobban van! Annyira édes ez a kislány! Nagyon jók a képek! Az a tükrőződős meg tényleg díjnyertes kép lehetne, olyan édesen belefeledkezik! :lol:

Aagassi!
Hogy vagytok, visszekerült minden a régi kerékvágásba? Vagyis van már kerékvágás, kialakult már nálatok is rendszer? Kitartást neked, és azért próbálj meg nem elfogyni!!! :)
Sajnálom az ügyeletet, ez elég furcsa, hogy a gyám nem adta oda a közgyógy kártyákat... Csak letelik végre a 30 nap!

Monic!
Örülök, hogy ennyire is jöttél hírt adni magadról! Azért ne terheld túl magad! Remélem sikerült tényleg előre dolgoznod, és szusszanhatsz kicsit!

Syl!
Jó, hogy jöttél! A 6. héten már látszódni szokott a petezsák, és lehet tudni, hogy jó helyen a baba. A többségnek ekkor már akár szívhang is van. Drukkok mennek neked is továbbra is!

Nati!
Ez az új vonalzó és a Bencus-fotó is nagyon jó! Persze azért élőben találkozni volt az igazi! Lányok, hogy tényleg milyen sármos nagylegény már ez a fiú!!! Rögtön megismertem, mikor belépett az ajtón! :) Olyan kis mosolygós, vidám, mint a képeken! Nagyon jó volt találkozni a szüleivel is, Natival tudtunk kicsit beszélgetni, nagyon jól esett nekem is, hogy összefutottunk!
Drukkolok, hogy Rab szigetére már ne hármasban menjetek!!! :)
Tényleg szervezhetnénk topik talit!!!

Bazsa!
Ne nézd a korod, én itt mindenkit egy korúnak érzek, kezelek! :)
Gratulálok az inszemhez!
A tüszőrepedést ha jól értem vérvételből állapították meg? Elvileg max. egymást követő két nap lehet tüszőrepedés, annál nem távolabb, és ha ma lesz, akkor még mindig jó helyen lesznek a katonák, nyugi!
És igazad van, ez most sikerülni fog!!! :)
A vérzés szerintem ember függő, nálam nem volt, de én is úgy tudom, hogy ilyenkor természetes, ne aggódj rajta! Ilyenkor bejuttatják méhszájon belülre a katonákat, és közben lehet kicsit felsérették a méhszájat, de az gondot nem okozhat, tényleg!
Remélem lassan a nap is kisüt nálatok, már nekem is elvonási tüneteim vannak.

Rodi!
Hogy vagy? Hogy van a fejed? Remélem javul, és már nem fáj annyit!!!
És mesélj, mi volt ma? Megnyugodtál végre teljesen? :)

Bumi!
Tényleg uh van nálad? Mesélj, mi volt!! Rád is sokat gondolok, hogy vagytok?

Lucuzs!
Nagyon jó lehetett a koncert! És Bogi is édes! Olyan jó volt olvasni a soraidat!! :)
És jó lehetett ma a szívhangot hallgatni! Érzed rendszeresen a mozgását, azért tudtad, hol bújkál a babó? ;)

Bikfy!
Hogy sikerült a vizsga! Nagyon drukkolok neked holnapra, hogy jó híreket kapj!!!
A kutyádban nem volt mostanában kullancs? Nekem azt mondta az állatorvos, hogyha napokig rossz kedvű a kutya, és előtte kullancsot szedtem ki belőle, akkor menjünk hozzá, mert fertőzött lehetett a kullancs, és van rá ellenszer, csak minél hamarabb el kell kezdeni kapnia!

Beze!
Drukkolok, hogy ez az epegörcs végre megszűnjön!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Aviubi!
Sajnálom, hogy nem sikerült esőkabátot venni. Látom, téged is megvisel ez az esős hideg! Fene vinné a fejfájást!
Nagyon sajnálom a tesztet, de drukkolok tovább, hátha. Nekem is láthatatlan pozi tesztjeim voltak, de a vérvétel babát igazolt, úgyhogy kitartást, hátha!
Köszi, jól esnek a szavaid! Én is szinte egész nap fekszem. Utrogestant használok, úgy emlékszem az hasonló hatóanyagú, mint a Duphaston, de köszi!

Lányok!
Úgy látom ez az időjárás mindenkit kicsinál. Sajnálom a fejfájásokat, és gyógypuszikat küldök minden fájó buksira!!!

Vius!
Köszi!
Remélem ez az éjszakátok jobb lesz, és tudtok aludni!

Bazsa!
Köszi neked is! Remélem holnapra már rendben lesz a hasad! Nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön!

Lányok, itt az előbb kisütött kicsit a nap, átderengett a napkorong a felhőkön, jól esett, oda is álltam az ablakhoz napozni kicsit! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


kiki,
hát nem is meséltem,mert hogy ott annyira rossz idő lett, de fura módon ma mielőtt mentem az inszemre,már kisütött a nap. egész nap sokat sütött,de néha azért még beborul.
nemrég írtam,h már nem is tudom milyen ha süt nap!
hát ez jelent vmit :D
Vendég
 


Hali

gyorsan csak ugy néz ki hatottak a gyógyszerek meg a szemüvegem.

Hoztam pár képet ha nem baj

Darinka épp téli fagyit nyammog.
Kép Apa nyakában Kép tegnap este még a cumi sem kellett Kép itt kezdte a téli fagyi evését Kép Kép Kép a vég kifejlet

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy, Rodi!
Hol vagytok már?! Gyertek!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bazsa!
Azért milyen jó, hogy pont mára sütött ki ott is a nap!!! :) Ez szerintem is jelent valamit!

Vius!
Édes ez a kislány!
Örülök, hogy jobban lettél estére!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bazsa!
Ne aggódj, van, hogy az ember utána vérzik egy kicsit! Holnapra elmúlik! Nálam is volt egyszer így. Ne izgulj!

Nati!
Küldöm a mai babaragacsokat! Hogy vagy?

Aviubi!
Amíg nincs mensi, lehet baba! Ne add fel!

Kiki!
utrót szedsz? Ha jól emlékszem Lucuzs járt így- ha nem, akkor bocsi – és ő emelt az utró adagján és rendbe is jött! Ne izgulj, biztos nincs baj!
A duphastonba 10 mg, az utróban 100 mg progeszteron van, ha jól emlékszem. Szóval az utró jóval erősebb!

Vius!
Hát, ahogy ez a csajszi aludni tud, az haláli! Fogadjunk, hogy ebben az apjára ütött! Nagyon édi!
Látszik rajta, hogy ízlett neki a téli fagyi! Tündéri!


Bikfy!
Hogy sikerült a vizsga?



Nekem ma már nem fájt a fejem. Voltunk doktornőnél. Először megnézett hasi uhun, minden rendben volt. Kérdeztük, hogy milyen neműnek látja. Először azt mondta, hogy szerinte kislány, de utána elbizonytalanodott, mert látott valamit. Na, akkor azt mondta, hogy megnéz hüvelyin, akkor már sokkal inkább fiúnak mondta, de még mindig nem biztos. Ugyanis a kislányoknak a clitorisa is van, hogy nagyobb és az majd szépen visszahúzódik. Szóval még mindig semmi nem biztos. Majd június 7-én megyünk hozzá újra!
Ja, és mondta, hogy szép az eredményem, de menjek el a négyes tesztre is, mert úgy már 95-96 %-os biztonsággal egészséges lesz a babánk. Én a saját megnyugtatásom miatt is szívesen elmegyek!

rodina74
 
 


Vius,
ezek nagyon vicces fotók :D
és mekkora gyönyörű kék szemei vannak!!!
de nekem akkor is az alós a kedvencem.amikor alszanak,annyira csodálatosak,nem?

rodina,
örülök,hogy minden rendben :)
én is elmennék a helyedben, de biztos minden rendben lesz :)

bikfy,
remélem nincs semmi baj,és jól sikerült a vizsga! Drukk a holnapi átjárhatóságihoz is!

én elteszem magam megint holnapra,szívem szerint maradnék itthon pihizni még,de a másik oldalról viszont,nem baj ha lefoglalom magam a munkával.

Jó éjszakát mindenkinek:

[img]i100.photobucket.com/.../garfield.gif
[/img]
Vendég
 


Kép
Vendég
 


kiki,
2 hét múlva meglátjuk jelentett e vmit a mai napsütés :)
Vendég
 


Sziasztok!

Aagassi, köszönöm, hogy érdeklődsz, de semmit nem lehet ilyenkor használni, talán a háziorvosom majd javasol valamit. :?
A gyámügyest leütném, komolyan! Felháborító, hogy mik vannak! Azért 2 gyerek mellett egyáltalán nem mindegy, mennyit fizetek a patikában! Remélem, hamar eltelik az idő! Puszi nektek addig is!

Kiki, a rózsaszín lehet attól, hogy az utro felsérti a hüvely falát. Próbálj megnyugodni, a stresszel csak ártasz, és pihenj, amennyit csak tudsz! Drukkolok!!! Bár én lehet, hogy soron kívül elmennék uh-ra a magam megnyugtatására...

Aviubi, sajnálom, de amíg nincs piri, van remény. :wink:

bazsa, a vérzés utána normális, nekem mindig volt. :wink:

Rodi, szerintem is csináltasd meg, de úgyis egészséges a picikétek! :D

Bikfy, mi volt ma?

Nati, mennek a babaragacsok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most lettem kész a mai dolimmal, mindjárt küldöm a tanárnak. Hát, ez nehéz volt, de remélem, meglesz.
Drukkoljatok az átjárhatóságihoz! Mindenkit puszilok.

Bazsa!
Most nagyot léptetek előre, drukkolok.

Kiki!
Megértem, hogy izgulsz, én is azt teszem. Sokat gondolok rád, imádkozom Istenhez, hogy minden rendben legyen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy remélem sikerült
Holnap sokat gondolok rád és gyere a hírekkel!!!!
szorítok

itt nem akar a szél csendesedni.

Beze sajnálom az epegörcsöt.

Kiki engem kimart az utro és a vége felé (10.hét)már szájon át szedtem.

Megyek mert a drágám nem alszik nyugodtan többször fel-fel sír
Jó éjt
sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodi!
Utrót használok, ráadásul 3x2-t, így azon már nincs mit emelni. Köszi, bizakodom, hogy nincs gond, csak a sárgatest adja át a szerepét, ahogy a doki mondta.
Jó, hogy végre nem fájt a fejed, remélem ez így is marad! Örülök, hogy szép az eredményed. A négyes teszt tényleg csak nyugalmat hozhat!

Bazsa!
Jó munkát holnapra! Remélem holnap már nem fog fájni a hasad!

Beze!
Ma egész nap fekve dolgoztam, ezt tervezem holnapra is. A pihenés biztos jót tesz.
Gondolkoztam az uh-n, de egyelőre nem megyek. meglátjuk, holnap mi lesz.

Bikfy!
Sokat gondoltam ma rád, és holnap is nagyon fogok! Nagy, nagy drukk neked a fájdalommentes, jó híreket hozó vizsgálathoz holnapra!!!
Köszi az imádságot, én is azt teszem.

Jó éjszakát lányok! Bazsa, tuti ez a kép! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt csajok!

Bikfy,
gondolok ma rád és várunk a jó hírekkel!

ma hasfájás nélkül ébredtem,remélem így is marad.

Szép napot mindenkinek, kívánom,hogy otthon is jöjjön a jobb idő! Itt lassan kezd alakulni :)


Kép
Vendég
 


Jó reggelt,

Kiki,

úgy van, ahogy Beze és Vius írja, az utró ki tudja marni a nyálkahártyát és az járhat ilyen rózsaszínes-barnás folyással.
Próbálj megnyugodni, minden rendben lesz (tudom könnyű mondani...)

Bazsa,

nagyon drukkolok, hogy szépen tapadjon a baba, vagy babák.

Bikfy,

nagyon drukkolok a mai átjárhatóságihoz, kívánom, hogy fájdalommentes legyen!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Itt még mindig riherongy ócska egy idő van. :? Rodikám, ne csodáld, hogy így fájt a fejünk napokig. Időjósnak elmehetünk. :wink:

Bazsa!
Örülök, hogy már nem fáj a hasad. Szorítok.

Kiki!
Te hogy vagy ma?

Vius!
Édes ez a kis bige. Agyon tudnám puszikálni. Ha vége a vizsgaidőszaknak, remélem tudunk talizni.

Bezém!
Csak görcsölsz, vagy hánysz is? A barátnőm is így volt, ő lavórral közlekedett mindenfelé.

Nati Mami!
Mikor is tesztelsz? Mindjárt visszanézem a táblicskut. Minden nap eszemben vagy. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsim!

Köszi a drukkot. Te hogy vagy? Megérzik a fiúk ezt a szeles időt? Vagy már hozzá szoktak? De jó neked, nemsokára újra babázhatsz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Már ennyire érzed a babát, hogy meg is tudod mondani, pontosan hol van? Ez tök jó.

Aagassi!
Múlhatna már ez a szél. Nehéz ilyenkor a gyerekekkel. Kitartás!!! :wink:

Aviubi!
Sajnálom a nega tesztet. Hol is tartasz? Hányadik napon?

Babicsekem!
Te hogy vagy? Mostanában mintha te is ritkábban jönnél. Mi a helyzet?

Eclipsem!
Te sem voltál napok óta. Írhatnál pár sort magadról. Képzeld, napok óta nem tudok futni a hülye idő miatt, és hiányzik. Tiszta boldog vagyok, hogy eljutottam eddig az érzésig. Eleinte utáltam, most meg mennék. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Kiki! Szerintem is inkább az utro miatt van ez a barnás valami! Nagyon sokat gondolok rád! Nem lesz semmi baj! Ennyi pozitív energia ami felétek megy csak segíthet! :wink:

Vius! Nagyon édes kislányod van!!!!

Bikfy! Neked ma lesz az átjárhatósági. Ugye? Mennek a drukkok!!!

Bazsa! Örülök, hogy már nem fáj a hasad! Egy kisfeszítés ha van az normális! De azért ne vidd túlzásba, próbálj kimélő munkát végezni!

Tegnap bejelentette egyik közeli rokonunk, hogy jön a kistesó hozzájuk. Úgy terveztük, hogy együtt leszünk babások. Én örülök a jó hírnek, de azért egy kicsit szar volt!
Iagz méág mindig sehol a havi. Tegnap a fejem fájt ma pedig a gyomrom. Amúgy kezdek egyre inkább terhes tüneteket produkálni. Étvágytalanság este hányingerem is volt. De lehet, hogy ezeket már bemagyarázom magamnak. Ma vagyok amúgy a 34.ciklusnapomon. Nem szokott ilyen hosszú lenni...Dehát ott van a tegnapi negatív teszt.
Ma itthon vannak a fiaim. Hát mégcsak reggel van, de úgy felvannak pörögve.. Mi lesz itt. Ebben a nagy szélben pedig nem szívesen megyek velük játszóra!

aviubi
 
 


Ubi!
Terhes vagy és kész. Tesztelj holnap is. A tegnapin nem volt pici csíkocska sem? Nem baj mondjuk az sem, kicsit később ágyazódhatott be. :wink: Drukk hegyek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Egyszerre írtunk..
Igen, ez a futás függővé tud tenni. Férjem is kivolt a napokban, hogy nem tud menni futni, pedig 1 éve ő utálta a futást. Tegnap este el ment futni a hatalmas szélviharban. Elképesztő... :lol: Ha nem jön össze ez a hónap akkor én is elkezdek majd futni.

aviubi
 
 


ÁÁÁ tegnap semmi csík nem volt.
Amikor annó Bence fiammal lettem terhes akkor nagyon-nagyon halovány volt a 2. csíkom, barátnőm leis intett, hogy nincs ott semmi. Még 1 hét múlva is csak olyan tesztjeim voltak, hogy 162 óra mulva jött elő a 2. csík. Hunorral sem vlt túl erős a2. csík. De akkor látszodott valami, most semmi. :cry:

aviubi
 
 



Sziasztok!

Bikfy: szorítok nagyon az átjárhatóságihoz!!! Gyere ha végeztél!Jó tanulást. Hát nem lehetett könnyú az fejfájás.

Kiki: Remélem elmúlt már a rózsaszíneskedés! De ha úgy nyugodtabb vagy, menj el szerintem személyesen hozzá. Próbálj megnyugodni. Sokat gondolok rád isÍ!

bazsa: szorítok neked is hogy jó irényba induljanak a katnák!

Nati: Nagyon izgalmas a helyzet! Ilyen szép nyálkahártyával tuira sikerülnie kell. És milyen volt az altatás?

Ma én is itthon vagyok, mert beteg a kisfiam. Torokgyulladása van, lázas, meg minden nyelésnél jajgat szegény.
Holnap lenne a ballagása az oviból. Nemtudom mi lesz így. :?

Aviubi: Hátha később volt a tüszőrepedés és azért nega még.

Kép
babicsek
 
 


Bocs a sok hibáért. :oops:

Kép
babicsek
 
 


11-kor indulok, 15.30-ra vagyok hivatalos. :lol:

Rinyálok, szurkoljatok! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Hogy vagy? Az epegörcseid mindennaposak?

Bazsa!
Reméljük a napsütés jelentett valamit!

Bikfy!
Biztos szuper dolgozatot írtál!
Nagyon szurkolok ma! Remélem jössz este a jó hírekkel!Nagyon szurkolunk!
Bikfykém!
Laptetű! Kell ennél nagyon szerencse a mai naphoz!

Kiki!
Még mindig barnázgatsz?

Ubi!
Nagyon szurkolok, hogy a mensi jó messze elkerüljön!

Nati!
Küldöm a mai babaragacsokat!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: