Új privát üzeneted érkezett!

Twist nagyo köszi!

Sajna laktózérzékenységhez nem értek! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok!

Most beszéltem egy barátnőmmel.
Neki 5 hónapos a babája és most vette észre, hogy a koponya része elöl mintha össze lenne csúszva.
Küldött MMS-be egy képet és ott is látszik a picin, hogy az orra feletti részen van egy sáv féle, egy vonal.
Valaki hallot már ilyenről?
Ez mitől lehet? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist kedden a védőnői szopis felkészítőn beszéltek erről. Max. 0,5 litert lehet inni és igen fájhat tőle a baba hasa. Azt nem hinném, hogy abból egyenesen következne a laktózérzékenység..

Keny:én is a magam cuccait hagytam utoljára, de ugyebár már ápr.ban nekikezdtem, ezért tartok itt. Neked a kórház ugyebár problémássá teszi ezt. Sajna.. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Angel!
Dió: :lol: :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy minden rendben.

Rani!
Tündérbaba.
Barátnőd: előfordulnak ilyen összecsúszások, de szerintem nézesse meg dokival. Elvileg magától rendeződni fog.

Twist!
Nem valószínű, hogy laktózérzékeny lesz. Sok babát megvisel, ha az anyukája tejet iszik. Hagyd el egy időre, mást nem tudsz tenni, és nem is kell.

Lányom taknyol-köhög, nappali alvás kész katasztrófa. Nem akarnak aludni, ordítás, hiszti. Ma 2 órát birkóztunk, végül levittem a bandát, a babakocsiban aludtak valamennyit. Esti alvásnál semmi gond, nappal nem érnek rá. Szerintem holnap megvárom, hogy elaludjanak a padlón... :?
vovanda
 
 


raniko írta:Neki 5 hónapos a babája és most vette észre, hogy a koponya része elöl mintha össze lenne csúszva.
Küldött MMS-be egy képet és ott is látszik a picin, hogy az orra feletti részen van egy sáv féle, egy vonal.
Valaki hallot már ilyenről?
Ez mitől lehet? :roll:

mármint, hogy a homlokvonalnál tapintható a varrat??
az általában örökletes, a férjemnek van ilyen és valamelyik gyereknek is, de már nem látszik a hajtól.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Köszi a tejes hsz-eket!:) Megnyugodtam.

Vanda, van valami torokfájós járvány mostanában. A barátnőmék 1,5 hete benne vannak, egymásnak adogatják át. Egyikük lázas, a másik nem, tehát nincs rá szabály.
Vendég
 


Vanda, jobbulást a kicsiknek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Vanda , gyerekeknek jobbulást! Franc esne ezekbe a nyavajákba. :?

Kismamiknak pocaksimi! Legyen nyugodt, kellemes napotok!

skrisz72
 
 


Mi ez a hullaszag??? :lol: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Krisz, nekem ma rossz kedvem van, azért nem nagyon írok. Hullaszag nálunk azért lehet, mert hulla fáradt vagyok. Dorci ma éjjel elfelejtett aludni. És most sem pihizik. Kicsit ki vagyok nyúlva....
Vendég
 


Én itt vagyok, csak senki nem ír sajnos. Picúrkám nagyon aktív. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is vagyok...csak tanulok :? De képben vagyok abszolút :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is jelen!Nincs semmi küli lassú ez a nap....kisbabám ugra-bugrál egész nap le sem áll, néha keményedek is :roll: , biztos ez a bolond idő. :roll:

Vanda!
Jobbulást!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, Baba, biztos, hogy a bolond idő teszi, 10 fokkal esik majd a hőmérséket. De viszont jó érzés lehet, ahogy talpaznak a picik:)
Vendég
 


10 percenként zuhog az eső, ezek a fagyosszentek jól kibántak velünk. Holnap állítólag még hidegebb lesz, éjszaka majd megfagyunk, elővettem a vastag hálózsákokat megint.

Ideg megöl, férjemre rájött a retró-hangulat. Ma vett egy Pannóniát. Mondom neki, minek nekünk az a csotrogány jármű, ráadásul egy papé volt, aki beleállt vele a szénásszekérbe, ez rossz ómen. Hát jó az nekünk, majd a kicsi fiával motorozik vele.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske-család-áradat:

Apa, inkább ilyen mocit vettél volnaaaaaaa!!Kép

Csipcsipcsóka mindenütt: Kép

Babakocsiban mostanában sehogyse jó:Kép

Sziasztok nénik, bácsik!Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


De szépek ezek a iker babók!:) És jók a cuccaik is!:)
Az a Pannónia biztos klassz lehet. Az én párom is imádja a régi autókat, motorokat, azt mondja, hogy egyre nagyobb az értékük, ahogy telik az idő. Ez mondjuk igaz. A párod befektetésnek vette?
Vendég
 


Szöcske, cukik a picik!

Találkoztam ma Angelékkel és irtó édes Dióka! Azóta is emlegetjük. Drága kis mosolygós. A férjem nagyon lenyűgözte, rá azonnal mosolygott. Így aztán rögtön levette őt a lábáról.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csak gyors bekukk.
Szöcske-babák tüneményesek.
Csavarogtunk délután pasimmal kettesben... :lol: :lol: :lol:
Meg somlóit csináltam holnapra.
Meg az ikreket altatni kell, ilyen még nem volt.
Meg hulla vagyok. 8)
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lilinek hatalmas gratula!!!! :D :D :D
Sok boldogságot a Családnak!!!!
Dominik, Isten hozott!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Szöcske - Ikrek és Raniko Trónörököse gyönyörűek!!! :D :D :D

Lois,
le a kalappal Előtted és kitartás!!!!!!!!!!!

Vanda,
gyógyulást Lánykádnak!!!

Baba,
hogy halad az idő!!!! :shock: Minnyán' szülsz!!!! :D :D :D

Angel,
pusszantom gyönyörű Diókádat!!! :D

Nálunk:
lencsém tegnap elkezdett KÚSZNI!!! :D Eddig csak kutyázott vígan, mászni még nem akar, de a tárgyak nagyon izgatják :) - most az a technikája, hogy kutyából "becélozza" a kiszemelt dógot, majd rávetődik :mrgreen: :lol:
Kajával sehogy sem állunk, stabilan meghízzuk a heti 30-ast :roll:

tillidian
 
 


Till, nagyon édi lehet a picúrod, elképzelem, ahogy ráveti magát a cuccokra, mint egy cica:))) Ne aggódj, nemsokára rohangálhatsz utána, kemény lesz:)

Baba, de jó neked, hogy láthattad Angelt és Diókát!:)) A párod is nagyon aranyos, hogy ilyen barátkozós.

Ma nagyon vidáman keltem, rendesen aludt a kiscsajom. Tele vagyok energiával. Reggel óta kitakarítottam a fürdőszobát, most jön a nappali... megyek is...
Vendég
 


Twist, jó munkát!

Többieknek jó reggelt!

Ma du.ismerkedünk meg a szülésznőnkkel. Fiatal csajszi, remélem, jó fej.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, nagyon klassz a babakocsis kép! Irtóra tetszik! :lol:

Baba, remélem szimpi lesz a csaj!

Twist, nekem is takarítani kéne... :roll: Csak rá kell vegyem magam. :oops:

Tilli, Lencsi nagyon ügyes kislány!

skrisz72
 
 


Baba,
:lol: :lol:
nagyon örülök, hogy találkoztunk! pasiknak mindig könnyebb a sikere, legyen az apa, nagyapa, kukásbácsi, vagy a boltos néni férje... :wink:
jó szülésznénizést! :D

Rani,
Milán cuki, ügyes! :D :D
lesz hetente "gyúrás"?

Tilli,
kúszás, vetődés igeeen! :lol:
majd lesz ebből mászás is!
volt, hogy Diána kb ennyit hízott 3 hét alatt :roll: aztán persze meglódult, aztán megint álldogál, megint lódul. Lencsi súlya mennyi?

Szöcsi,
Kirácska és Norbi nagyon édik! :D :D
annyira jók ezek a közös képek, főleg a motoros! 8)

Lois,
mit tanulsz? bocsánat, szerintem nekemi vmi kiesett :oops:

Twist,
gratula az éjszakához! :D
ja, egy ilyen után én is "full energy" üzemmódban működöm! :wink:

bár ma még nem csináltam semmit, ami persze nem semmi, csak a szokásos tennivalók :) , két mosás vár rám, sztem halasztom holnapra... :oops:
apa füvet nyír, anyukám jön majd, azt találtam ki, hogy elvitetem magam moziba 8) kinéztem itt a közelben a Viharszigetet, remélem apa vevő lesz a programra :roll:

angel37
 
 


Angel, jó szórakozást! Kell egy kis kikapcsolódás!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok, köszi a dícséreteket!

Kettesben lévő párokra irigykedek, jó mulatást!

Twist, moci nem tudom, minek, befektetésnek vagy hobbinak, mindenesetre ma hozták le hozzánk, párom be van sózva, pedig szerintem egy kacat lom. Még össze kell rakni, felújítani, egyelőre műanyagládában van. Biztos azért nem látok benne fantáziát....

Mindenkinek szép hétvégét!

Ja, Tilli, már 7 hósak vagytok? Irtóra lemaradtam. Súlyotokra én is kíváncsi vagyok.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsikém, szép bébik:)

Lois, kitartás!én most kezdek bele megint a tanulásba, rájöttem, hiába esküdöztem, elég 22 évnyi tanulásból, csak nem elég.gondoltam, másik szakot is kéne választani a bünti mellett és 180 fokos forulatként elindultam másfelé.közbeszerzés...meglássuk, menni fog-e, fog-e tetszeni stb, de bünti nem elég, kb szart sem érek vele, behatárol.

Babá, majd azért lassan érdeklődd meg a gyerekdokid, nálunk vannak elég szar dokik, én sem mentem a körzetes dokihoz, túlontúl szar, választottam mást helyette.
Vendég
 


Oké, Huncikám. Majd rákérdezek júniusban a védőnőmnél, amikor megyek és utána megírom neked, kihez tartoznánk, Te meg majd megmondod, ismered-e. Oksi?
Jól vagytok már?


Megint nagyon fáj a hasam. :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Jó mulatást!

Tilli!
Kislány. Nem hízik rosszul, biztos emlékszel, hogy a két zabagép pasi után milyen nehezen emésztettem meg, hogy a lánykám ekkora, és kész (még mindig nincs 8 kiló). 8)

Hunci!
Közbeszerzés? Hű, bevállalós vagy, nekem annyi is sok volt belőle, amennyit az egyetemen tanultam. Nekem még a bünti szakvizsga van hátra, valamikor februárban akarom megcsinálni.

Baba!
Hülye frontok. Én fázom veszettül.

Délelőtt állatkertben voltunk, kölkök lefáradtak. meg én is.
vovanda
 
 


Vanda, csak a bünti van hátra?Én azzal kezdtem :lol: Tök könnyű volt 8) Amúgy hogy-hogy nem a büntivel kezdtél?Valahogy azt gondoltam, a te szakmád alapján azzal indítasz.Nekem evidens volt a bünti kezdés, majd polgári végül a c rész.a c rész végén fogadtam meg, ennyi nincs több, de tévedtem.
hát ja, nagy pálfordulat, de valamihez még érteni kell, nem elég a bünti, tényleg behatárol, és hát kapitalizmus van vagy mi a fene, a többi terület már leosztva, és úgy gondolom, ez még "új", bár én nem voltam oda az egyetemen, de változik a világ ha a pénz diktál.

Baba, nekem most indul az 5. hetem a betegségekben, a körzetim már nem tud mit tenni, 2 antibigyó kúrán vagyok túl és többet nem enged, mert már 5 hós terhesnek nézek ki úgy tönkrementek a beleim, normaflore és aloe ide vagy oda :cry:
H bölcsiben volt és megkaptam az utólagos anyáknapi ajándékját, ő csinálta :lol: jól van, de duzzadtak a mirigyei, de mivel nincs miért, nem tartom itthon, állítólag tipikusan bölcsis dolog ez az egész.
amúgy meg mázlim van - holott nem is anyatejes baba volt, így utólag azért megkönnyebbültem, féltem beteges lesz, hogy nem volt tejcsije- , végülis szept 1 óta bölcsis és csak most lett beteg úgy igazán, igaz eltartott 2 hétig (neki)
Vendég
 


Szöcsi, na, én sem látnék benne így fantáziát:) De az én párom is biztos megvenné. Ha el akarjátok adni, szólj!:)

Hetek óta tervezünk grillezést hétvégén és az eső miatt állandóan sztornó. Talán jövő hétre már megszűnik ez az átok eső. Holnap tornádó is lehet, elképedtem...
Köszi, takarítás megvolt, párom örült neki:)
Vendég
 


Keny. hogy vagy? Be akartunk nézni hozzád, aztán képzeld, kimentünk és az autóban jutott ezsünkbe, hogy ez lemaradt!!!Sőt, még Apa mondta, hogy jujj, Keny!! De már nem akartunk visszafordulni.

Szülésznő nagyon szimpi, azt hiszem, jó választás volt! Említettem neki, hogy gondjaim vannak, azonnal kerített dokit, vizeletet néztek és megvizsgált egy orvos. Kúpot írt elő meg krémet. Méhszáj zárt. Megnyugodtam. (Meg végre kezeljük a fertőzést is, ami ugye kiderült, hogy mégis van, ahogy én azt mondogattam eddig is.) Szerdán megyek a saját dokimhoz, addigra talán elmúlik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a képek hozzászólását!

Angel igen hetente megy Milán baba gyúró nénihez.
Szegény annyira sajnálom (persze tudom, hogy neki így job lesz)
Amúgy gyúró néni megdicsérte hogy jó kötésű gyerek lesz! :lol:

Tilli nagyon ügyes lencsi, és tök cuki lehet ahogy vetődik a tárgyakra! :lol:
Kaja majd lesz jobb is.

Mi sajna egyre többet tápizunk, remélem pocakja hamar meg fogja szokni a tápit.
Ki mejik tápit ajálja?
Most Hummanát eszünk persze Startot és HA-t.

Twist örülök, hogy Dorci szépen szuszizott, Milán is este 9-től szunyált reggel 8-ig!
Egy szavam se lehet (igaz nap közbe max fél óra alvás van) :roll:
Ja és nem vagy semmi takarítás ügyileg! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, azta, tök jó fej a szülésznőd, hogy dokit kerített és segített neked!:) Nagyon szimpi! És főleg örülök, hogy kaptál kezelést, na, most már biztosan el fog múlni a gyulladás, hurrá!:)

Rani: Hú, nagyon szépen alszik Milán baba is!:) (Jól látom, hogy jövő héten lesz az első névnapja?)
Vendég
 


Én is itt, csak sűrű a hétvége, mikor meg tudnék jönni, akkor tanulni próbálok, de hogy mennyire nincs semmi humorom hozzá.....boááááááááá :?

Hunci!
én is sokszor gondoltam már hogy elég és sose többet, de valahogy már belém ette magát, és mindig ott találom magam valami hülye vizsgahelyzetben, és verem a fejemet a falba, hogy kellett -e ez nekem :roll:

Babákok nagyon szépek, Milán mekkorára nőtt, nagyon pasis, Szöcske Dedeken, meg el vagyok ámulva, hogy milyen szépek, és ügyesek :)
Motorokat meg utálom :oops:

Nálunk semmi extra, Sarjam egyre nagyobb, szebb, ügyesebb persze 8) , van rengeteg új képem, majd rakok fel :)

Kenykém!
Vannak jó kis kajáim minden nap, tényleg mutogassam?? :roll:
Akkor tegnapelőtti, fajitas:

Kép

Na ennyire futotta, legyetek rosszak :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jobb reggelt! Mi kukorékolunk. Eszti fél 5-kor kelt. Most is nyűglődik, hogy elaludjon-e vagy sem. Én még aludnék... :oops: Nemtom mi baja.... biztos érzi a rossz időt.

skrisz72
 
 


Jobb reggelt!
Fél 6kor keltek...

Hunci!
Polgárival kezdtem, abban nagyobb területre van rálátásom. Voltam egy darabig ügyvédjelölt, meg a szüleim anyám is polgáris, a szakma meg csak egy irtó szűk területe a büntinek. Plusz kertek alatt volt az új Ptk, úgy voltam vele, hogy a bünit mindenképp rengeteget változott, akkor már inkább az marad a végére. A köziget meg le akartam tudni hamar, kész horror volt, nagyon utáltam. (bocsi a többiektől).
vovanda
 
 


Skrsiz, tuti az időjárástól van. Én is alig aludtam. Tök car éjszakám volt. :cry:

Lois, ez nem igazság! Ide azzal a kajával. Én ma kacsazsíros kenyrkét ettem paradicsommal.

KENY???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mi fél 7-kor keltünk, aztán 7-kor visszaaludtak, húzzák a lóbőrt. Ma úszás, jól kifárad a család, lehet, hogy átállunk az ebéd utáni alvásra. Így jó lenne, hogy reggel még visszaalszanak, addig meg tudnék főzni.

Lois, nem akartok szakácskönyvet írni a pároddal? Egyébként hobbija a főzés vagy szakmája? Teljesen el vagyok ájulva a kajáktól. Az a lepényszerű képződmény készen kapható?

Ömlik az eső, nálunk árvíz van. Panelban megfagyunk.

Baba, pihenj sokat!

Twist, megy a mociőrület, most nézeti valami guruval, hogy mit is vett a férjem. Azt hiszi, kincset talált! Eladni nem akarja, sőt, már kinézett egy oldalkocsisat is, mondtam, szó sem lehet róla.

30 fokos hőséget akarok, hogy tudjunk játszóterezni egész nap!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Életjel!Nnnnyyya ez a front betette a kaput megint, tegnap egész nap keményedtem, volt olyan, hogy 3-4 percenként, de görcsöm nem volt.Aztán mehettem is a szülőszobára bekötötték a visszatartó infúziót.Na meg persze antibiotikum.Szerencsére este 9-kor ismét itt voltam a szobámban :lol: Így másodszor nem volt olyan ilyesztő.

Baba!
Ki a szülinőd megírhatnád privibe, lehet Ö volt tegnap du.ott velem is.
Mit kaptál?Ki volt a doki?

Lois!
Fúúúú nyammmm :P

üdv mindenkinek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcsi, egyetértek, én is nagy melegeket akarok és főleg szárazságot végre! Szeretnék sétálni, napozni és jó kedvet végre. Az eső olyan lehangoló:-(
Oldalkocsis moci a férjem nagy álma szintén:)

Keny, jaj szegénykém! Basszus, hát látod, nagyon jó, hogy a kórházban fekszel és azonnal tudtak segíteni! Kornélka még maradjon bent, szólj neki!

Lois, de gusztusos az a kajcsi! Ti készítettétek? Nyithatnátok éttermet, mert szépek az ételeitek és biztos finomak is. Én onnan rendelnék minden nap!

Én most lekopogom, nagyot aludt a kiscsajom! Megint 13 órát. Már én keltettem, mert nagyon fájt a cicim, tele volt.
Vendég
 


üdv!
micsoda fosti idő :roll: :roll:
tegnap láttuk a Viharszigetet, na abban volt rosszabb is.
szal eljutottunk moziba :D
hazafelé mondjuk a zoknim is tocsogott a víztől zárt cipőben :roll:

koránkelőknek részvétem :?
tanulóknak hajrá!

Twist,
nekünk hasonló éjünk volt, mint nálatok igaz kcsiit rövidebb f10-9-ig :wink:
húú, tényleg hosszabb éjszaka után volt ilyen, hogy annyira tele voltam, már áztatott is. te nem csurogsz ilyenkor?

Keny,
ijedelem :? de jó, hogy visszakerültél a szobádba! :D

Baba,
örülök, hogy tetszett a néni! :lol:

Lois,
kiscsajunk hasonlóképp, mint Z-d :lol: :lol:
egyébként tényleg hihetetlen, szinte napról-napra vmi ügyesedés! +mi még vaduk hajasodunk is 8) most már fogak is figyelgetnek! :lol:
fajitast szeretem, jól néz ki nagyon :wink:

angel37
 
 


Keny,
kerek 30, jól látom? ez a számoló most jó, ugye?
gratu! :D
nekem ezt elérni volt az álmom :wink:

angel37
 
 


Angel, melltartóbetéttel alszom és jól mondod, totál tele szoktak lenni ilyenkor.
Rohadt idő, utálom! Kimentem a kutyákhoz és a cipőm nekem is totál beázott, meg a nadrágszáram is. De hát muszáj ellátni őket. Hosszú szörű kutyák, hogy néznek ki ilyenkor!
Vendég
 


Angel!
A vonalzóm a régi időszámítást mutatja, bár itt 5 nappal visszább tartok :? , de nem akartam vissza csinálni mert így jobb a lelkemnek :lol:.A 30.hét már nekem sem olyan rossz, pláne a 24.heti hírtelen kinyílást követően, de az én álomhatárom a 36.hét :P , és 2500gramm :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Twist,
úú, nagyszőrű kutyák megázva :roll: mifelék? :D

Keny,
legyen! :D nem esélytelen!

angel37
 
 


Angel, spánielek, földig ér a szőrük ám, és imádják a vízet, így belefetrengenek a sárba, aztán megrázzák magukat. Brrr!

Keny, reméljük a legjobbakat, a 2500 g már nagyon közeledik, szerintem már majdnem 2000-nél tarthat Kornélka. :wink:
Vendég
 


spániel, jaaaj! :lol: abból nekünk is volt három - na egymás után, nem egyszerre! :wink:

angel37
 
 


Keny++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angel, a "néni" 4 évvel fiatalabb nálam, a dokim meg 2 évvel. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: