Új privát üzeneted érkezett!

Leone!

Nézegettem a táblázatot, hogy kivel mi lehet pl. 2002-ből... De jó lenne tudni!KépKép
Viszont nem mindenki jelentkezett be ide, de közben született még babája: Mzsperx-szel én is találkoztam most a kórházban, szept. 16-án született meg második kislánya, Noémi.

Orsi!

Nektek nagyon sok durkk, tessék egybenmaradni még!KépKépKép

Cat!

Várjuk a híreket!KépKépKép

Hóvirág!

Neked is drukk!KépKép Ne az esélyeken gondolkozz!

Nikie!

A kislányod nagyon aranyosKépKépKép, megkaptam a képet!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Először is, köszönjük szépen mindenkinek a köszöntést és a dicsérő szavakat. Kép

Cat! Drukk itt is még egyszer holnapra! Kép
Orsi! Ne siess Cat után, jó? Kép
Soraya! Nem lehet könnyű Neked egyedül, de hétről-hétre könnyebb lesz. Kitartás! Kép
Hurki! Hogy TE milyen ügyi vagy! Kép
Humi! Drukk, hogy Kristóffal minden rendben legyen. Kép
Bogár! Kekszet evő Eszter tündéri. Kép Bizony, lassan Ti is ünnepeltek! Mit kap majd a kiscsaj?
Tudod, hogy Péter azt a játékot imádja legjobban, amit Ti hoztatok? Eleinte állandóan a szájába tette, ilyenkor elvettem tőle, lassan aztán megtanulta, hogy ezt nem szabad. Kép

Szép estét mindenkinek!
Andi
andi28
 
 


Hóvirág! Gratulálok, mennyi idö alatt jött össze a kistesó?

Catnak drukkolok Orsiéknak meg hogy maradjanak bent a srácok még pár hétig!!

Andi! látom nagyon tetszik neki a kisautó, sajna nálunk nincs hely ahol gurulhatna vele Orsi.

Barbi! hü de veszélyeseket csinál már a kisfiad, beleborzongtam, még jo hogy a kis artista már versenyzik a rutinosokkal!Kép

REditke! Molli kutya rendszeresen megkapja a lejárt tejcsit ill. a tejes fözeléket amit Orsi nem eszik meg. Soha nem közelitett felé, tudja a babához nem mehet oda, szerintem nagyot tévedett aki ezt mondta!

Rékács! Nyugi, én kezdettöl nem csinálhattam ezeket, végig feküdni kellett. De legalább megmaradt a baba, szoval nem olyan nagy áldozat azért!!

Bogár! Aranyos ez a maszatos kép!!Kép

Orsi 8 hós, 6800g, 71 cm. 5 hét alatt 180g hizott, mondtam a védönéninek csak szopizni akar, pár napja nem kivánja a fözelékeket, pedig eddig mindent szeretett. Közölte egyen 3x fözeléket (eddig is csak 2x tudtam adni) szóval valszeg marad a szopi jóideig a súly meg lassan gyarapszik. De nem izgat mert jokedvü, egészséges baba.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

KarmenKép
Ne idegeskedj, lényeg,hogy jókedvű legyen OrsiKépNálunk is vannak olyan időszakok (főként Lilluskánál), mikor nem kivánja a főzeléket és nem eröltetem, mert feleslegesnek tartom, hogy megundorodjon tőle. Hónapokig meg a gyümölcsöt nem volt hajlandó megenni. Olyankor a főzelékébe vagy a délutáni uzsiba próbáltam becsempészni valamennyit ill. a banánt szereti, igy szinte minden gyümölcsöt banánnal keverve adok Neki. Azzal kinálom, amit megeszik és pár hét alatt úgyis alakulKép

Orsiról nincs hiretek?

Cat, nagyon drukkolokKép

RékacsKép
Én is azt javaslom vedd ezt a figyelmeztetést komolyan, hidd el nem nagy álldozat lemondani ezekről a dolgokról néhány hét erejéig... Neked is csak azt irhatom mint néhány hónapja másnak...Hogy inkább most feküdj néhány hetet vagy hónapot otthon vagy korházban mintsem a koraszülött intenziven kelljen ácsorognod az inkubátor elött vagy otthon szomorkodni a babád nélkül mig haza nem kerül a korházból. Félre ne érts, nem akarlak megbántani, csak más szemszögbe helyezni a dolgokatKép Drukkolok, hogy minden rendben legyenKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok jókívánságot! Kép Próbálok internetet csinálni a kórházban, de addig is kinyomtatom ezt a weboldalt és reggel beviszem neki, nagyon fog örülni Nektek! Kép

Mr. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mr.OrsiKép
Legalább Te hozd a hireket nekünk!!!!!Kép Kérlek, ird meg amint időd lesz, hogy hogy vannak???Kép Tudják tartani még a babákat? Ne idegeskedjen azt üzenem Neki mert már szép nagyok a babák és a tüdőérlelő is hatott tehát nem lesz semmi bajKépKép Nagyon drukkolok!!!Kép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Szerintetek Cat már túlvan rajta? És már üvöltenek a lurkók?
Jaj, remélem minden ok, szorítok nekik!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Ma éjfél körül Máté fiam úgy gondolta, elege lett az ücsörgésből, ezért megfordult, most a feje lefelé van, a lábai pedig anya bordáin zongoráznak. Anya persze nagyon örül neki, pláne azért, mert a gyerek "fordulóköre" egy teljes órán át tartott.

Egyébként minden rendben van, Orsi kapja az infúziót és üdvözöl mindenkit. Ha sikerül rájönnöm a Pannon GSM GPRS internetbeállításának a nagy titkára, internetje is lesz estére.

Mr. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mr.OrsiKép
Gratula MáténakKépNem gondoltam, hogy még erre is van helyükKépKitartás Orsinak és várjuk, hogy jelentkezni tudjonKépKép
Vigyázzatok EgymásraKép Drukkolunk nagyonKép

Orsi Babák, tessék maradni még néhány hétigKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Orsi kitartás, ügyesek lesznek a fiúk, tudják még bent van a helyük pár hétig!!

Catröl kinek van hire??

Orsinak kibujt a 4. fogacskája is, szerencsére ez sem viselte meg.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
Gratula a 4.fogacskáhozKép Én is lerágtam már a 10 körmömet Cat-ék miattKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Mi van mááááááááááááááár Cat-ékkel?????
Lujza
lujza
 
 


Hajra Cat!!!!

Nagyon nagyon izgulok, most jottem ide be es mit latok??????
Ti mar lehet hogy negyen vagytok a csaladban??????
De jo, remelem minden rendben van, rendben lesz!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


CAT Kép Csak bekukkantottam, hátha itt előrébb járnak a hírek Kép Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok,

Nem akarlak bizonytalanságban tartani titeket, amíg Cat Kép párja esetleg ideér a jó hírrel:
ma délelőtt megszületett Sámuel Kép és Olivér Kép. Sámuel 2700 grammal és 51 cm-el, Olivér 2750 grammal és 50 cm-el látta meg a napvilágot. Az sms Cattől jött 1/2 1 körül.
Nagyon kíváncsi vagyok én is, hogy zajlott, minden rendben van-e, de még nem akartam zavarni a kis családot.

Mr. Orsi Kép
Ha segítségre van szükségetek a GPRS beállítással kapcsolatban, hívjatok fel. Orsinak megvan a számom. A férjem tud segíteni.

Puszi, Alena
alena
 
 


CATNAK ÉS A FIÚKNAK ITT IS GRATULA!!! Kép Kép Kép Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Én is szeretnék gratulálni CatnekKépKépKépKépKépKép
A megint megjöttböl ismeremKépKép
Jó egészséget nekikKépKép
OrsinakKép
Kitartás mindenrendben leszKép
Pusszi Ildikó
ildikó_4
 
 


CAt! Szuper csaj vagy!Jól megnövesztetted a srácokat! GArtula! És amint tudsz írj!KépKépKépKép
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Cat és kispapa, óriási gratula nektek Kép Sámuelnek és Olivérnek pedig welcome KépKépKép

Soraya
soraya
 
 


Sziasztok,
Valaha nagyon régen ennek a topicnak voltam látogatója ill a " ....ma megint megjött..."-nek.
A "régiek" talán emlékeznek rám a régi nick nevemre biztos: Breki. (sajnos ezen a néven az elfelejtett jelszó miatt nem tudok már belépni)

Szóval csak azért jöttem mert - sokan velünk voltatok anno lélekben és úgy gondoltam tudnotok kell - szeretnék Nektek életem egyik nagy boldogságáról beszámolni:
2004. 08.03-án megszületett Anna Emma nevű kislányom.


Mindenkinek minden jót kívánok!

Kika (Breki)
kika
 
 


Sziasztok,
Valaha nagyon régen ennek a topicnak voltam látogatója ill a " ....ma megint megjött..."-nek.
A "régiek" talán emlékeznek rám a régi nick nevemre biztos: Breki. (sajnos ezen a néven az elfelejtett jelszó miatt nem tudok már belépni)

Szóval csak azért jöttem mert - sokan velünk voltatok anno lélekben és úgy gondoltam tudnotok kell - szeretnék Nektek életem egyik nagy boldogságáról beszámolni:
2004. 08.03-án megszületett Anna Emma nevű kislányom.


Mindenkinek minden jót kívánok!

Kika (Breki)
kika
 
 


Sziasztok LányokKép
De jó ilyen örömhirekre érkezniKépKép
CatKép
Gyönyörű nagyok a babák, szivből gratulálunk és nagyon jó egészséget kivánok NektekKépKép
BrekiKépKép
Hát persze, hogy emlékszem Rád és nagyon boldog vagyok, hogy ilyen csodás hirekkel tértél vissza hozzánkKép Szivből gratulálok a kislányotokhoz és jó egészséget kivánokKép Ha tudsz gyere közénk gyakranKép
OrsiKép
Továbbra is megy a drukk, vigyázz nagyon MagatokraKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam hátha van már hír Cat-ékről. És mit látok?! Ez fantasztikus! KépKépKép Gyönyörű nagy babák lettek. Nagyon sok boldogságot kívánok hozzá és a törpikéknek sok finom tejecskét! Kép

Breki,
Gratulálok a kislányodhoz! Kép Mennyi ideig vártatok rá?

Orsi babák,
Ugye tudjátok, hogy nagyon klassz nektek ott bent, anyucitok pocijában. Itt kint hideg, hangos a világ. Ne igyekezzetek még kifelé! Pár hétig még pihizzetek odabent! OK?!

Puszi,
Humi
humi
 
 


Cat: hatalmas grat a fiukhozKép remelem lesz azert majd idod neha bekukkantani ideKép

Breki: persze hogy emlekszunk rad, es sok boldogsagot a csajocahozKép

Mi kezdunk osszerazodni, kezdem kiismerni Botond napirendjetKép

orsoly
orsoly
 
 


Cat, én is gratulálok a fiúkhozKép, nagyon sokat gondoltam rátok ma!!!
Alig várom,hogy papid, vagy Te számitógéphez kerüljetek,és irjatok pár sort,na meg a képeket is várjuk már!!!Kép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Doris, tudom már megirtad párszor,kerestem is az archivumban, de nem találom, szóval neked hány hetesen születtek meg a picik?
Bocs,de most eszembe jutott Orsi hirtelen kórházbavonulásával kapcsolatban.
Köszi
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Cat! Hatalmas gratula a két nagyfiúhoz! Kép Kép Kép Nagyon szép súlyúk lett. Gyors felépülést!

Orsi! Gratula a forduláshoz! Kép További kitartást!
Karmen! Nekünk is 4 fogacskánk van. Kép De már látszik az 5. és a 6. is. Fehérlenek rendesen.

Puszi!
Andi
andi28
 
 


Jó reggelt!

Újabb hírek Orsiékról Kép. Kérte, hogy írjam meg nektek:
Jól vannak. Talán ma kiderül, meddig lesznek a kórházban. A manók 2 kg körüliek. Ma lesz ultrahang, talán akkor már többet fognak tudni. Ha lesz újabb híre, megírja.

Jaj, én lettem az első a szülésre várók táblázatában! Kicsit megijedtem.Kép

Puszi, Alena
alena
 
 


CatKép
Szívből gratulálok a legényekhez. Sok-sok-sok tejcsit kívánok, na meg persze jó egészséget mindannyiótoknak és mielőbbi hazajutást.
BrekiKép
Én is emlékszem Rád. Gratulálok a csajszihoz!
Alena:
Igen, menthetetlenül első vagy a sorban KépKépKép
Lujza
lujza
 
 


Cat Kép

Nagyon nagy gratula a babykhez és kívánok nagyon sok finom, tápláló tejcsikét nekik.

Alena Kép
Megy a drukk Kép és mindenkinek akinek még szüksége van rá Kép
Sok puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Cat!

Nagyon nagyon gratulalok nektek, es kivanom, hogy nagyon boldogok legyetek es sok tejecsked legyen!!!
Oriasi babak lettek!!!! Hihetetlen!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


OrsiKép
Nagyon drukkolunk, és ne siess haza, inkább maradjatok biztos kezekbenKép
BarbiKép
Orsi már jócskán meghaladta a mi szül.időnket meg a súlyunkat isKép A babáim a peteleszivás napjától számitott 31 hét 0. napon születtek meg 1150 g és 1700 g-alKép

Puszi:Doris
doris
 
 


CatKép

Óriási gratula nektek! Nagyon szép súlyúak a fiúk, hihetetlen, hogy ilyen sokáig bírtad velük! Mekkorára tud nőni két picuri krumpli! Kép Kép
Sok-sok tejcsit és nagyon boldog új életet kívánok nektek!
Hadd küldjek egy idézetet neked:

"Gyereket akarni igen nagy elhatározás. Úgy dönt az ember, hogy élete végéig a testén kívül dobogjon a szíve."

Elizabeth Stone és Ellen Cantarow amerikai írónők

Drága Cat, sok boldogságot nektek a két fiúval!


Elnézést a többiektől, hogy (még hívatlanul) ide írok, jó volna már ebbe a topikba járni, mint az eggyel fentibbe. Sokkal izgibb Kép Kép Kép
Mindenki nagyon vágyik már ide át.

OrsiKép a te fiaid is ki fognak tartani, nagyon szorítunk ám neked, minden rendben lesz! Kép
Üzenjük a picuroknak, hogy jobb még nekik odabenn, aztán úgyis eleget lehetnek majd idekinn is Kép

Sziasztok
Noémi
Vendég
 


Cat!

Gratulálok a fiúkhoz!KépKépKép Most aztán lesz dolgod!KépKép

Breki!

Persze, hogy emlékszem rád, gratulálok!KépKép

Orsoly!

Botondnak van napirendje???KépKépKép
Ugyan Hanna ó leányzó, meg nagyjából beállt a 3 órára, de azért napirendünk még nincs (és ha a bátyjaira gondolok, ki tudja,lesz-eKép).
Csak egy gond van, hogy valószínű fáj a pocija időnként (szerintem nagyon mohó, meg a tejleadó reflexem is jó erős, ezért sok levegőt nyel, ami a büfiztetéssel sem jön ki (pedig szopi közben is szoktam)).

Edit!

Kérdeztél korábban a gyerekdokinkról.
A dokinénik halásztelki (dr. Spilevszkaja Natalia), elégedettek vagyunk vele, bár nem úl sok dolga van velünk, és eddig igazán komoly problémánk nem volt, és az évben nem túl sokszor kellett meglátogatnunkKépKép.
Mondjuk nem mindenben csinálom úgy, ahogy mondja. Pl. szoptatásügyileg nem tudom, mennyire OK, pl. teáztatni akarta most is Hannát, mert picit sárga volt (én úgy tudom, hogy ha anyatejet eleget kap, akkor felesleges más folyadék, és ez eddig nekem két gyereknél tapasztalatilag is így volt), meg csak 3 óránként szopiztassam (igény szerint szopiztatom(ahogy a másik kettőt is), az más kérdés, hogy az esetek nagy részében Hanna magától is 3 óránként kér (már kezdtem az gondolni, hogy valahol elrejtettek gyárilag benne egy órátKépKép, annyira pontos)). Szoptatás kérdésben nem nagyon lehetne megingatni, és az ezzel kapcsolatos kérdések (eleget/sokat hízik-e, mikor kell hozzátáplálni, menyi időnként eszik, átalussza-e az éjszakát) nem nagyon izgatnak, és ebben nem is hallgatnék senkire sem.
Viszont egyéb más kérdésben eddig nem volt gondom vele, nem ír rögtön antibiotikumot, gondos, kedves (a gyerekhez is, és ez nem elhanyagolható). Igaz most már nincsenek olyan nagy elvárásaim. A szigethalmi orvos, akihez először mentünk 4 éve annyira nem volt szimpatikus (pl. "ez"-nek nevezte a gyerekemetKép), hogy nagyon örültem, hogy találtam egy elfogadható orvost a közelben (sajnos a korábbi XV. kerületi doktornőnkhöz hasonlót valószínűelég nehéz találni, annyira jó volt).


Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Cat Kép
Rengeteget gondoltam rátok tegnap, de csak most jutottam gép közelbe. Nagyon örülök, hogy megvannak a kislegények. Sok boldogságot kívánok az egész családnak és nagyon várom a történetet valamint fotókat természetesen Kép

Orsi Kép
A többiekkel együtt szorítok nektek, hogy még maradjanak a maczkókáid odabenn, de ha mégis jönniük kell, akkor minden rendben legyen Kép

Beszti Kép
Köszi. Nekünk is ő a dokink. Szoptatással, hízással volt rossz beszólása illetve 6 hetes babámhoz nem jött házhoz, ki kellett vinni, hogy megnézze. Nem tudom ez normális-e. Én mondjuk azért kérdeztem, hogy van-e esetleg más, mert én inkább kifizetnék 1-2 ezer ft kiszállási díjatKép, minthogy vinni kelljen beteg gyerekek közé. Lhet, hogy csak én nem vagyok neki szimpi. Egyébként szerencsére komolyabb gondom nincs vele és remélem sok közünk sem lesz egymáshoz, mert Bálint valóban erős és egészséges lesz, ahogy a neve jelentése azt diktálná Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit!

Szerintem nincs autója, azért nem megy ki... Illetve lehet, hogy most már van, de az biztos, hogy 2 éve, amikor a Nátán született még a párom hozta át Szigethalomra. Most Hannát minekünk is át kellett vinniKép, már a legelső vizsgálatra is, de legalább olyan időpontban, amikor senki nem volt a tanácsadásonKép, csak a védőnők... A héten meg a betegrendelőben is jártunk (Hanna köldökével), de azt is úgy, hogy senki nem volt sem a rendelőben, sem a váróban. Betegek közé nem vinném Hannát (és más babák közé sem), én is jobban örülnék, ha kijönne, de mit csináljak?
Mint írtam, szoptatási és azzal kapcsolatos kérdésben én nem is nagyon figyelek rá. Ha nem jó az igény szerinti szopi, akkor az is velejár, hogy nem fogja az anyatejes babák hízási szokásait sem figyelemmel követni (pedig gyakori, hogy eleinte jobban híznak, mint azok a babák, akik tápszert kapnak). Ha problémám lenne (ami nincs), akkor szoptatási tanácsadóhoz fordulnék.
Egyébként kérdés, ki mit gondol kedvességnek. Nekem már az is nagy dolog, hogy fel tudjuk hívni, ha gond van, normálisan beszél a gyerekhez (és hozzánk is), én már nagyon leadtam az elvárásaimat. Sajnos már az sem alapkövetelmény, hogy valaki ilyen legyen, nekem itt a környéken csak rossz tapasztalatom van (pontosabban lehet, hogy a pénz ezt is megoldaná, de én úgy vagyok vele, hogy ha valaki alapból normális, akkor még esetleg fizetek is neki, de fordítva nem vagyok hajlandó: ne legyen valaki csak azért kedves, mert tudja, hogy fizetni fogok.) Ja és csak egy adalék: a múltkor megkérezte a védőnő, hogy ki lakik mellettünk... Hihetetlen, hogy nem tudta alapból, hiszen egy 3 gyerekes család, akik elvileg épp az ő felügyelete alá tartoznának...

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti: hat ugy van napirend, hogy orahoz meg nem tudom igazitani, de rajottem, hogyan mukodnek nala a szopik.Kép Eloszor eszunk egyik cicibol, aztan bofizes, jopofizas, ringatas, duma stbKép Neha ilyenkor pelusozokKép Aztan jon a masik cici, neha belelaszik, neha nem. Ha nem alszik el, es meg nem volt, akkor peluscsere, aztan lerakom az agyba, eeeees szepen elalszik magatolKép Neha nyekereg egy picit, de mire bemennek, mar abba is hagyja es alszikKép Tok jo, erre tegnap jottem raKép Igy egesz jol vagyunk, alt alszik 2-3 orat....szal kezdunk belerazodniKép

Beszti, ez az "ez" sziven utott...anyam. Nekunk szerencsere tok jo a dokink, kedves a gyerekekhez, hozzank is, neha penzt sem ker, meg alt rankbizza, mennyit adunk (amit nem szeretek, mert mittomen mennyi jarnaKép A vedoneni is rendes, ismer mindnekit a kornyeken (telleg fura hogy valaki nem ismer egy 3gyerekes csaladotKép), es most nagyot nott a szememben, mert elhozta nekem a digimerleget keres nelkul (ugy volt, hogy masnap megyek erte ahhoz akinel epp kinn volt, erre beallitott vele, hogy ne en maszkaljak, szal nagyon rendi voltKép)

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

CatKép
Nagyon sok boldogsagot kivanok az egesz, hirtelen duplajara szaporodott csaladnak! Gratulalok!!!

OrsiKép
Remelem nem izgulsz, minden rendben lesz, nem is lehet maskepp! Szoval, csak kirandulsz egy kis kenyeztetesert!!!

DorisKép
Nekem irtad, amit Rekacsnak, mikor 33 hetesen korhazba vonultam a kemenyedesekkel...

szoszi
szoszi
 
 


Új hírek Orsiról Kép

"A kórházból egynelőre nem megyünk sehova, de a helyzet nem romlott. A babák jól elvannak bent! Nagy valószínüséggel végig bent leszünk már."
alena
 
 


Cat,
sok boldogságot a kis Manókhoz! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok!
Ma be akartam menni, de nem tudtam, hogy a szobádba vagy-e vagy az intenzíven (ha van ilyen).

Ma voltam megint orvosnál. Véletlenül kevesebbet szedtem a gyógyszerből, de így is emelkedett a sárgatest, de nem eléggé. Még többet kaptam. A babó nőtt, talán nincs akkora baj!

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Szaisztok!

Szöszi! Mit írtál dorisnak? nem éretm? Tényleg Te miért is vonultál kórházba, meséld már el légyszi, vagy tudod mit mindjárt megnézem arhívba. Május 24-e környékén volt?

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Bocsánat:
Doris

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szöszi! megtaláltam! Hát szar lehetett, aztán meg istennek nem akart kijönniKép Remélem én is igy járok! Mármint, hogy jó sokáig benn marad. Mondjuk január 8-ig. És Ti szexeltetek ez után, vagy az is tilalomlistán volt?Mert ha mostantól nekünk nem lehet akkor az elég durva!Kép VAgy?

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


RékacsKép
A szex ezredrangú dolog ilyen szempontból de van más módja is az örömszerzésnekKépKép
Szöszinek irtam korábban mikor el volt keseredve, hogy be kell feküdni a korházba, hogy inkább babásan feküdjön a korházban mint baba nélkül sirdogáljon a kiságy mellett... Iszonyatos érzés tétlenül állni az inkubátorok mellett és az apró kis kicsövezett Életkékhez fohászkodni, hogy tartsanak ki... Nem akarom részletezni, talán el tudod képzelni de akkor, abban a szituban az ember már tényleg tehetetlen. Most még sokat tehetsz a Babád egészségéértKép

SzösziKép
Látod, milyen ügyes voltál, megérte a kitartástKép

Puszi:Doris
doris
 
 


OrsiKép
Remélem jó sokáig maradtok a korházban mert ez azt jelenti, hogy időben születnek majd megKép KitartásKép

Puszi:Doris
doris
 
 


DorisKép,RekacsKép
Hat igen, jol sikerult a benntartas, vegul 39+6 on szultem.Kép Pedig olyan kemenyedeseim, fajasaim voltak, hogy a doki csak pillogott.

RekacsKép
Nem akarlak elkeseriteni, de nekunk se az elejen se a vegen nem volt szabad sexelni.Igen kiehezettek voltunk.Erre jott a 6 het szules utan (na, akkor mondjuk nem is volt kedvem hozza), aztan meg a "bejaratas".Kép

CatKép kispapaja!!!
Hol vannak mar a kepek Oliverrol es Samuelrol???

szoszi
szoszi
 
 


lanyok,

annyira kedves toletek, hogy ennyire drukkoltok.

velunk minden OK. a helyzet javul. a napi 5 infulziorol mar 2re csokkent az adagunk. ejjel sajnos valtozatlan vkszont a helyzt (vagyis erosen gorcsolok), igy nem sok eselyunk van arra, hogy naza tudjunk menni, de meg heteket kihuzhatunk igy.

uh csak holnap lesz, igy mereteket akko tudok majd mondani. de legutobb megfelelt a meretuk a koruknak.

apa beszamolt mate kis akciojarol Kép nagy elmeny volt. de igy megint lehetseges a temeszetes szules. majd kiderul.

estenkent jovok majd, es jelentek.

osszegezve. minden jol halad, nem lesz semmi bajunk.

pusi. Orsi + 2 Kismaczko
33+1

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi Kép
örülök, hogy javult a helyzet, továbbra is megy a benntartó energia ezerrelKép

Mr. CatKép
tényleg kérünk szépen képeketKép

BesztiKép
hogyhogy fel tudod hívni a dokit? csak nem mobilszáma van?

HóvirágKép
remélem minden rendben lesz a babóvalKép

AlenaKép
hajrá, te listavezető

Mi ma elmentünk apával egy céges esti rendezvényre, picurit meg a szomszédba pateroltuk addig.
4 órát voltunk távol, ami egyrészt nagyon jó érzés volt, hogy láttam van még odakinn élet, ugyanakkor utólag lett iszonyú lelkifurdalásom, mert kiderült, hogy picike végig sírdogált. Persze nem hívtak fel én meg nem telefonáltam.
Na mindegy, most már nincs mit tenniKép
Azóta persze hogy megérkeztünk egy órája kb. kicsi fiunk békésen alszik atyja mellkasán. ÉdesekKép
Gyorsan megyek és ledőlök, kihasználom a csendet....
jó éjt, edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Legeslegelőször CatKép-nek szeretnék gartulálni!!! Kép
Gratulálok a kisfiaidhoz, nem semmi csaj vagy, hogy ilyen hosszan tudtad őket hordani, hogy ilyen szép nagyra nőhessenek! Mind ügyesek voltatok!

Orsi!Kép
Olyan jó látni, hogy te is írsz és ilyen jókedvűen! Biztos is, hogy minden rendben lesz, azt meg nem is kell mondanom, hogy vigyázz magatokra. Így csak azt írom, hogy várjuk a jelentkezésed, nagyon hiányolnánk ha nem így lenne!

Humi!Kép
Nagyon aranyos vagy, hogy érdeklődtél felőlem, minden rendben van velünk, csak nincs időm írni sajnos. Az évszakos topicból is eltűntem, de ott annyira pörög az élet, hogy azt már kb 1 hónapja olvasni sem tudom, egyszerűen nem jut rá időm.
Dana ha ébren van mostmár állandóan igényli a társaságom, nem tudok mellette netezni, ha meg alszik, amiből nap közben egyre kevesebb van, akkor valami házimunka vár.
Egyébként múlt héten volt 20 hetes, 66 cm, 7850g. Bizony, elég súlyos. Kép

Kép
Kép

További képek a profilomban levő címen, bár már 3-4 hete nem volt frissítve, de a jövő héten pótolom.

Egy kis információ, hátha még van aki nem hallott róla:
http://szuleteshete.hu/tablazatok/tablazatok.html

Ilyenkor sajnálom, hogy nem budapesti vagyok. (De csak ilyenkorKép)

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!!

Leone,ez a Dana nagyon bűbáj baba!!! Zárójelben irom,ugyanilyen vizhömérönk van,pedig a világ másik végén élekKépKép

ORsi, de jó,hogy irtál! CSak továbbra is ügyesen, Optimosta Pistán,és minden rendben lesz...

Cat papa, fényképek???Nem hiszem el,hogy még egy sem készült a fiúkról!!!Elö velük!!!KépKép

Doris, köszi,hogy megirtad, igy mostmár megnyugodtam,hogy tényleg minden rendben ORsiéknál is KépKép!! Hogyan tartjátok a szülinapot,illetve szülinapokatKép???


Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?